Przewodnik dla początkujących po Jibrel Network

Przewodnik po sieci Jibrel

Plik Jibrel Network zapewnia użytkownikom tradycyjne aktywa finansowe oprócz standardowych tokenów ERC-20 wzdłuż łańcucha bloków Ethereum. Tradycyjne aktywa obejmują waluty, papiery wartościowe, towary i obligacje. Ostatecznie Jibrel Network ma nadzieję stworzyć bankowość konsumencką, która będzie w pełni zdecentralizowana i zautomatyzowana.

Przewodnik po sieci Jibrel

Kto stoi za siecią Jibrel?

Sieć Jibrel jest inicjatywą Jibrel AG i Qubist Labs Inc. Pierwsza z nich jest zarejestrowana w Zug w Szwajcarii. Qubist Labs Inc. to nowojorska firma zajmująca się rozwojem blockchain. Zespół stojący za Jibrel Network ma doświadczenie w usługach finansowych, opracowywaniu inteligentnych umów i rozwoju technologii blockchain.

Jibrel Team

Jakie problemy powoduje adres sieciowy Jibrel?

Dzięki sieci Jibrel można wyeliminować problemy, takie jak długi czas przelewów i wysokie opłaty związane z tradycyjną bankowością. Zamiast tego użytkownicy będą mogli używać tokenów kryptograficznych do przechowywania, wysyłania lub odbierania wartości w lokalnej walucie, prawie bez żadnych opłat. Zespół uważa również, że zdecentralizowane fundusze i organizacje mogą pomóc w dywersyfikacji tradycyjnych aktywów.

Co to są CryDRy?

CryDRs lub CryptoDepository Receipts są ważną częścią Jibrel Network. Te tokeny reprezentują wartość tradycyjnych aktywów finansowych, ale mają nominał Jibrel Network Token, JNT. Na przykład USD CryDR ma JNT o wartości jednego dolara.

Te CryDR mają wbudowaną inteligentną regulację, która jest zestawem rzeczywistych przepisów i reguł napisanych w kodzie solidności, a następnie wdrożonych za pomocą łańcucha blokowego Ethereum. Ta inteligentna regulacja zasadniczo pozwala CryDR zarówno na zdecentralizowanie, jak i na przestrzeganie przepisów i zasad występujących w prawdziwym świecie, które mają zastosowanie do aktywów.

Aplikacje dla fiat CryDRs są rozbudowane. Mogą być używane do handlu, zabezpieczania, płatności globalnych i przekazów pieniężnych. Możesz ich również używać do tworzenia zdecentralizowanych i zautomatyzowanych instrumentów finansowych, takich jak papiery wartościowe, towary, obligacje i instrumenty dłużne.

Co to jest jCash?

jCash będzie pierwszym wdrożeniem walut Jibrel Network dla CryDR. Sieć będzie oferować CryDRy w USD, EUR, GBP, RUB, CNY i AED. Będziesz mógł kupić CryDRs za JNT na Jibrel DAO. W przyszłości Jibrel ma nadzieję zaoferować znacznie szerszą gamę towarów, walut, instrumentów pochodnych i papierów wartościowych.

Co to jest bank zdecentralizowany Jibrel?

Korzystając z Jibrel Decentral Bank, znanego również jako Jibrel DAO, użytkownicy mogą wymieniać swoje tokeny JNT na CryDR. Mają do wyboru wymianę CryDRów za ich wartość bazową w postaci JNT lub wybicie nowych CryDRów za pomocą JNT.

Inwestor może tokenizować aktywa finansowe, przekazując płynne aktywa do funduszu Jibrel AG z siedzibą w Zug w Szwajcarii, gdzie są one przechowywane. Aktywa niepłynne otrzymują swoją sekurytyzację za pośrednictwem JNT dla waluty bazowej. Każda transakcja, która obejmuje dany tokenizowany zasób, zostanie następnie wykonana przy użyciu JNT. Ponieważ tokenizowane zasoby są rodzajem standardowego tokena ERC-20, użytkownicy mogą polegać na dowolnym portfelu ERC-20 w celu wysyłania, odbierania i wymiany swoich CryDRów.

W jaki sposób dystrybuowany jest token sieci Jibrel?

Łączna podaż wynosi 200 000 000 Jibrel Network Token, JNT. Dziesięć procent z nich, 20 milionów JNT, zostało przeznaczonych na przedsprzedaż tokenów, a 60 procent, czyli 120 milionów, na główną sprzedaż tokenów. Zespół otrzymuje 15 procent, czyli 30 milionów JNT, podczas gdy doradcy i partnerzy otrzymują kolejne 10 procent, 20 milionów JNT. Ostatnie 5 procent, czyli 10 milionów JNT, jest zarezerwowane na nagrody. JNT będzie notowany na wielu giełdach, aby ułatwić użytkownikom pozyskiwanie.

Jibrel Token

Co jeszcze powinieneś wiedzieć o JNT?

Główną funkcją Jibrel Network Token jest kupowanie i wymienianie CryDRów. Pozwala również na transakcje obejmujące wymianę wartości sekurytyzowanych aktywów pozabilansowych. Każdy transfer CryDRs wykorzystuje niewielką ilość JNT, jGas.

Sieć Jibrel zdecydowała się stworzyć dedykowany token, taki jak JNT, zamiast polegać na ETH lub BTC ze względu na ich ekstremalną zmienność. Utrzymanie zobowiązań w walucie fiducjarnej przy jednoczesnym utrzymaniu nieskorelowanych i niestabilnych aktywów kryptograficznych byłoby zbyt trudne. W przeciwieństwie do tego, tworząc JNT, istnieje zamknięty system, który może samoczynnie się zrównoważyć.

Portfel Jibrel

Portfel Jibrel nazywa się jWallet i jest teraz dostępny dla każdego na oficjalnej stronie internetowej. Możesz go użyć do utworzenia adresu do wysyłania lub odbierania tokenów JNT. Możesz również przechowywać tokeny ETH, BNT, GNT, KNC, OMG i REP w portfelu.

jWallet

Jak kupić Jibrel Network Tokens JNT

JNT jest aktualnie dostępne na kilku mniejszych giełdach – BiBox, HitBTC, Gate.io, Coinrail i IDEX.

Czy sieć Jibrel ogranicza zmienność kryptowalut??

Ze względu na charakter tokenów w sieci Jibrel zapewnia użytkownikom stabilne monety, z których każda reprezentuje rzeczywistą wartość, pozostając w łańcuchu bloków Ethereum. Możesz użyć Jibrel DAO, Jibrel Decentral Bank, aby wymienić zmienne kryptowaluty, takie jak BTC lub ETH, na stabilne tokeny, takie jak różne jCash. W dowolnym momencie w przyszłości możesz wymienić stabilne tokeny jCash na ich wartość bazową, bez względu na cenę BTC lub ETH w tym czasie.

W jaki sposób sieć Jibrel zapewnia bezpieczeństwo?

Aby zapewnić bezpieczeństwo użytkownikom, wszystkie inteligentne kontrakty Jibrel zostały poddane audytowi przez firmę New Alchemy, jej partnera w zakresie bezpieczeństwa. Możesz nawet znaleźć link do pełnego audytu bezpieczeństwa. W celu zwiększenia bezpieczeństwa dane finansowe Jibrel są weryfikowane i kontrolowane przez firmę PwC, jej partnera ds. Przejrzystości finansowej..

Jak wygląda mapa drogowa Jibrel Network?

Sieć Jibrel osiągnęła już rozsądną kwotę. Wersja Limited Alpha sieci została uruchomiona na Ropsten w maju 2017 r. We wrześniu tego roku miała przedsprzedaż Jibrel Network Token. W listopadzie 2017 r. Ukazał się jWallet z licencją typu open source, publiczna sprzedaż i uruchomienie jCash.

Jibrel Roadmap

WI kwartale 2018 r. Jibrel Network udostępnia dedykowany eksplorator bloków CryDR, który pozwoli użytkownikom na bardziej szczegółowe śledzenie CryDR w sieci. W trzecim kwartale wdrożone zostanie rozwiązanie na poziomie instytucjonalnym, którego banki i inne rodzaje instytucji finansowych mogą używać do bezpośredniego tokenizacji, a następnie przeprowadzania transakcji przy użyciu aktywów poza łańcuchem. W czwartym kwartale uruchomi Jibrel DAO, a sieć rozpocznie pełną decentralizację, znaną jako Projekt Pinokio.

Wniosek

Sieć Jibrel ma na celu wprowadzenie tradycyjnych zasobów do łańcucha bloków, aby wykorzystać korzyści związane z decentralizacją. Oferując obsługę zarówno tradycyjnych aktywów, jak i tokenów ERC-20, powinien oferować szeroką funkcjonalność, która może spodobać się użytkownikom na całym świecie. Podejście polegające na zapewnieniu stabilności kryptowalut jest z pewnością przydatne dla tych, którzy widzą przyszłość aktywów cyfrowych, ale obawiają się ich zmienności.

Przydatne linki

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map