Przewodnik Mithrill

Mithril to zdecentralizowana platforma mediów społecznościowych, która nagradza każdego, kto tworzy treści. Użytkownicy zdobywają tokeny w procesie, który Mithril określa jako „eksplorację społecznościową”, pozwalając im wchodzić w interakcje z innymi, a jednocześnie otrzymywać nagrody, niezależnie od tego, czy są celebrytami mediów społecznościowych, czy wpływowymi na markę.

Mithril

Z pomocą technologii blockchain, Mithril będzie w stanie zapewnić, że transakcje są bezpieczne dla wszystkich zaangażowanych stron. Dodatkowo zdecentralizowana technologia przechowywania danych w łańcuchu bloków pozwala na bezproblemowe, niezmienne i wydajne rejestrowanie transakcji.

Jaki jest cel Mithrilu?

Ostatecznym celem Mithril jest stanie się najbardziej zoptymalizowanym i najlepszym blockchainem do korzystania z aplikacji sieci społecznościowych. Dlatego właśnie zdolność Mithril do integracji z istniejącymi głównymi platformami mediów społecznościowych jest priorytetem. Funkcje Mithril zostały stworzone, aby można było z nich korzystać na głównych platformach społecznościowych.

Twórz nagrody

Zespół pracuje również nad usługami i aplikacjami partnerskimi akceptującymi MITH. Opracował również protokół integracji mithrilu, aby umożliwić płynną integrację między ekosystemem mithrilu a sieciami społecznościowymi. W miarę rozwoju różnych platform blockchain zespół będzie nadal oceniał Mithril, aby zapewnić wiodące wsparcie społeczności, koszty transakcji i skalowalność.

Jak działa Social Mining?

Ponieważ eksploracja społeczna jest koncepcją unikalną dla Mithrilu, często pojawiają się pytania dotyczące tego, jak to działa. Wszystkie treści tworzone przez użytkownika oraz ich interakcje społecznościowe w ekosystemie Mithril automatycznie wydobywają MITH, token Mithril, w oparciu o algorytm platformy.

Górnictwo społeczne

Zespół Mithril uważa, że ​​dzięki przewidywanemu napływowi widzów i użytkowników ekosystem Mithril będzie w stanie generować duże dochody dla osób zaangażowanych w społeczną eksplorację i zacznie to robić bardzo szybko. Wraz ze wzrostem popularności sieci możliwości zysku będą rosły, zachęcając do większego wzrostu i prowadząc do ciągłego wzrostu.

Kwota MITH zarobiona poprzez social mining będzie zależeć od algorytmu społecznościowego wyszukiwania platformy. Uwzględnia takie rzeczy, jak liczba opublikowanych historii, a także liczbę obejrzanych i otrzymanych serc. Wstępnie ustawione obliczenia przydzielają określoną ilość MITH na każdy okres, który jest następnie dzielony między górników społecznościowych na podstawie algorytmu. Możesz zobaczyć rzeczywisty algorytm w białej księdze wraz z przykładem.

Co się świeci?

Lit jest obecnie w wersji beta i jedna z kluczowych części Mithrilu. Zespół Mithril stworzył Lit, aby zaspokoić potrzeby obecnego pokolenia, które interesuje się kryptowalutą, a także mediami społecznościowymi. Będzie zawierał takie funkcje, jak odkrywanie nowych znajomych, kanały z historiami i komunikatory. Aby pomóc użytkownikom zarabiać na treściach osobistych, Lit zintegruje się bezproblemowo z najpopularniejszymi głównymi sieciami społecznościowymi.

Lit App

Użytkownicy, którzy podzielą się swoimi historiami za pomocą Lit Stories, otrzymają nagrody w postaci MITH w zależności od wpływu i wpływu ich historii w sieci. Lit Stories są podobne do historii na innych platformach i pojawiają się przez 24 godziny, zanim znikną. Historie mogą zawierać posty, filmy, pokazy slajdów lub pojedyncze zdjęcia i mogą być publiczne lub prywatne. Ta opcja pozwala użytkownikom zachować prywatność przy jednoczesnym eksploracji społecznościowej.

Lit będzie również integrował się z aparatem na urządzeniach mobilnych i wykorzystywał zaawansowane, nowoczesne algorytmy dla aparatów, aby zapewnić funkcje, dzięki czemu użytkownicy Lit mogą robić doskonałe filmy i zdjęcia, w tym z filtrami, retuszem i efektami. Lit Chatroom będzie zawierał różne funkcje, w tym możliwość dzielenia się historiami między społecznościami, grupami i przyjaciółmi. Lit Discover pozwala użytkownikom znaleźć nowe osoby, z którymi mogą się połączyć, a Lit Profile umożliwia zarządzanie danymi osobowymi i historiami oraz zawiera oddzielny publiczny profil Lit.

Token MITH

Token Mithril, MITH, jest oparty na standardzie Ethereum ERC-20, co oznacza, że ​​możesz przechowywać swoje tokeny MITH w dowolnym portfelu Ethereum, który obsługuje tokeny ERC-20. Z całkowitej puli MITH 35 procent zostanie przeznaczone na social mining. W ciągu najbliższych kilku lat 350 milionów MITH zostanie rozprowadzonych w ten sposób. Dostępna MITH do odkrycia będzie zmniejszana o połowę każdego roku w określonym z góry okresie. W związku z tym nagrody za eksplorację społeczną będą z czasem zmniejszane wykładniczo. Po okresie wydobycia wszystkie 350 milionów MITH zostanie rozprowadzonych i wydobytych.

Mith Token

Wszystkie transakcje związane z social mining zostaną zabezpieczone i zweryfikowane za pomocą inteligentnych kontraktów Ethereum w celu uzyskania niezawodnej i bezpiecznej infrastruktury. W celu zachowania przejrzystości możliwe jest śledzenie i weryfikowanie każdej transakcji w łańcuchu bloków Ethereum.

Oprócz 35 procent MITH dla górnictwa społecznościowego, 30 procent będzie przeznaczone na wymianę tokenów, która jest w dwóch fazach i zakończyła już pierwszą rundę. Dwadzieścia procent przeznacza się na rozwój społeczności, na przykład na testy bezpieczeństwa i programy nagród, a po 5 procent na przyszłe rezerwy, wczesnych sponsorów i doradców oraz zespół programistów.

Co możesz zrobić z MITH?

Mithrilowa sieć handlowa będzie jednym z kilku sposobów wykorzystania tokenów MITH. Sieć ta będzie obejmować aplikacje do transmisji na żywo, sprzedawców detalicznych, aplikacje internetowe (takie jak usługi randkowe) i kanały z treściami premium. Użytkownicy mogą wydawać swoje tokeny MITH na rynku na wybrane przez siebie produkty i usługi. Lista uwzględnionych kupców szybko się powiększy. Pierwszą będzie INST.RECYCLE, firma zajmująca się odzieżą vintage, która ma powiązania z wieloma celebrytami. W chwili uruchomienia sprzedawcy detaliczni będą ograniczeni do Hongkongu i Tajwanu, ale inne usługi będą dostępne na całym świecie.

Jeśli użytkownicy wolą, mogą również skorzystać z Mithril Vault, aby bezproblemowo wymienić MITH na ETH lub BTC. Ponieważ te kryptowaluty są obsługiwane przez większość portfeli i powszechnie akceptowane przez różne platformy, opcje korzystania z Mithrilu stają się nieograniczone. Użytkownicy mogą nawet skorzystać z giełdy, aby zamienić swoje ETH lub BTC na walutę fiducjarną. Mithril Vault umożliwia również przechowywanie i używanie tokenów MITH tak długo, jak chcesz.

Co jeszcze może zrobić Mithrilowa Krypta?

Mithril chce umożliwić innym platformom integrację z Mithril Vault, ponieważ poprawi to adaptację ekosystemu. Skarbiec będzie również zawierał narzędzia do szacowania nagród, które pozwolą użytkownikowi oszacować swoje nagrody MITH na podstawie ostatnich wkładów. Zasadniczo to oszacowanie daje użytkownikom przybliżone wyobrażenie o tym, ile prawdopodobnie otrzymają za pośrednictwem Social Mining Rewards.

Wniosek

Mithril ma na celu połączenie popularności mediów społecznościowych z kryptowalutą i technologią blockchain, wprowadzając Social Mining. Ze względu na unikalny system nagród użytkownicy będą mieli zachęty do dołączenia do Mithril. Jeśli docenią sposób, w jaki platforma umożliwia im interakcję, będzie ona nadal rosła, nawet gdy spadną nagrody w Social Mining.

Przydatne linki

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me