Przewodnik dla początkujących po Monako: karty Visa w kryptowalutach

Recenzja Monnaco Crypto

Monako to niezwykle przydatne podejście do bankowości internetowej, umożliwiające użytkownikom przechowywanie wielu walut fiducjarnych i kryptowalut na koncie, które jest zawsze bezpłatne i zapewnia dostęp do kart płatniczych VISA, których można używać do wydawania walut u dowolnego sprzedawcy, który akceptuje te karty debetowe. Bank zawsze przeprowadza wymiany po realnym kursie, dzięki czemu nie tracisz pieniędzy przy przewalutowaniu różnych walut.

Ponadto Monako ma własny token kryptowaluty o nazwie MCO, który można zarobić, używając tylko jednej z ich kart, przy stawce zwrotu 2% od wszystkich transakcji.

Strona internetowa Monako

W tym przewodniku przyjrzymy się tej nowej firmie, której celem jest wypełnienie luki między kryptowalutami a ich wykorzystaniem w świecie rzeczywistym.

W jaki sposób Monako oszczędza pieniądze użytkowników?

Od samego początku utworzenie konta w Monako jest całkowicie bezpłatne, co pozwala zaoszczędzić na opłatach miesięcznych i wymaganym minimalnym saldzie, które zwykle występują w innych bankach. Każdy, kto dokonuje transakcji w wielu walutach, zaoszczędzi na każdej transakcji obejmującej kurs wymiany. Zamiast dostosowywać kurs wymiany, aby działał na swoją korzyść, Monako oferuje rzeczywisty kurs wymiany. Biorąc pod uwagę, że przeciętny główny bank zwiększy od 5 do 8 procent transakcji z giełdami, może to dać znaczące oszczędności. Właśnie dlatego Monako przemawia do osób posiadających wiele walut i kryptowalut.

Aby dodatkowo pomóc użytkownikom zaoszczędzić pieniądze, Monaco oferuje aż 2-procentowy zwrot gotówki w postaci swojej kryptowaluty MCO przy wszystkich zakupach. To szybko się zsumuje, szczególnie jeśli używasz Monako do większych transakcji.

Do kogo przemawia Monako?

Chociaż każdy mógłby skorzystać na korzystaniu z Monako, jest ono specjalnie zaprojektowane, aby przemawiać do kilku grup ludzi. Jedną z największych z nich są osoby, które często podróżują i nie lubią dodatkowych opłat, które powodują, że ich podróże są droższe. Ponieważ nie ma żadnych opłat, karta Monaco zawsze działa jak lokalna waluta, zapewniając najlepsze międzybankowe kursy wymiany bez względu na to, gdzie na świecie jesteś i skąd pochodzisz.

Ci, którzy kupują, zarabiają lub wydają kryptowaluty również docenią zalety Monako. W końcu Monako zawsze oferuje najlepsze stawki za konwersje i zakupy. Funkcja cashback oznacza również, że za każdym razem, gdy spędzasz w Monako, otrzymujesz zwrot gotówki, czego nie można powiedzieć o innych portfelach kryptowalut i bankach.

Monako może być również niezwykle przydatne do wysyłania i otrzymywania pieniędzy po kursach międzybankowych bez żadnych opłat. Wysyłanie i odbieranie odbywa się natychmiastowo i nie ma żadnych opłat, takich jak te związane z popularnymi opcjami wysyłania pieniędzy.

Co możesz zrobić z Monako?

Po otwarciu konta w Monako możesz wykonywać transakcje tak, jak w przypadku każdej innej karty lub banku. Przechowuj, wydawaj lub wymieniaj długą listę walut na jednym koncie, w tym najpopularniejsze kryptowaluty, takie jak Ether i Bitcoin. Skorzystaj z Monaco, aby zarządzać swoimi środkami i doładowywać konto za pomocą Bitcoin, Ether, przelewu bankowego lub karty debetowej lub kredytowej. Zamień swoje pieniądze i wyślij je lub po prostu rób zakupy w dowolnym miejscu za pomocą karty. Na całym świecie jest ponad 40 milionów miejsc, w których można płacić Monako.

Za pośrednictwem aplikacji na urządzenie z systemem Android lub iOS możesz również otrzymywać natychmiastowe powiadomienia o wydatkach, dzięki czemu nie musisz się martwić o oszustwa. Znajdziesz przydatne narzędzia, takie jak tygodniowy lub miesięczny budżet do zarządzania. Możesz nawet dodawać notatki do zakupów, aby przypomnieć sobie, do czego służyły.

Co to są tokeny MCO?

Tokeny MCO to tokeny Monaco i otrzymasz je za każdym razem, gdy użyjesz karty Monaco. Każda transakcja może pozwolić Ci uzyskać zwrot gotówki w wysokości 2% MCO. Możesz znaleźć MCO na co najmniej siedmiu giełdach, a liczba ta rośnie. Tam możesz łatwo zamienić go na wybraną kryptowalutę, a szczególnie łatwo jest wymienić ją na Ethereum i Bitcoin. Tokeny MCO są oparte na Ethereum, globalnej zdecentralizowanej sieci weryfikacyjnej znanej z ekstremalnego bezpieczeństwa.

Żetony Monako

Porównanie kart Monako

Tam są kilka rodzajów kart dostępnych w Monako. Najbardziej podstawowy to Midnight Blue, który nie wymaga zakupu MCO. Nawet bez inwestowania w Monako poprzez zakup MCO otrzymujesz wszystkie podstawowe funkcje. Otrzymujesz również zerowe opłaty roczne i miesięczne oraz bezpłatną wysyłkę karty. Istnieje limit 200 USD na bezpłatne wypłaty z bankomatów i limit kursu wymiany międzybankowej w wysokości 2000 USD. Ta karta jest plastikowa.

Karta Ruby Steel to limitowana edycja i metal. Wymaga zakupu co najmniej 50 MCO, ale zwiększa limit kursu międzybankowego do 4000 USD za darmo, pobierając później 0,5 procent. Zwiększa również limit bezpłatnych wypłat z bankomatów do 400 USD, po czym pobiera 2 procent. Ta karta dodaje również 500 000 USD ubezpieczenia podróżnego i 1% zwrotu gotówki przy każdym zakupie.

Karty Monako

Karta Precious Metal to kolejna limitowana karta Monaco wykonana z metalu. Wymaga zakupu co najmniej 500 MCO, ale zwiększa cashback do 1,5 procent. Limit kursu międzybankowego wzrasta bezpłatnie do 10 000 USD. Ponadto możesz bezpłatnie wypłacić do 800 $ z bankomatów (po wcześniej wymienionych stawkach).

Karta Obsidian Black, również metalowa, to kolejna limitowana edycja. Nie ma limitu kursów międzybankowych, a limit darmowych wypłat z bankomatów wzrasta do 1000 USD. Cashback również wzrasta do 2 procent. Ta karta jest bardzo ograniczona, łącznie dostępnych jest zaledwie 999 kart i wymaga co najmniej 50 000 MCO.

W jaki sposób Monako pozostaje bezpieczne?

Monaco zawiera niektóre z najważniejszych funkcji bezpieczeństwa, których oczekujesz od systemów bankowości internetowej. Wystarczy dotknięcie, aby zablokować lub odblokować kartę Monaco. Możesz także natychmiast włączyć lub wyłączyć płatności bezkontaktowe i korzystanie z bankomatów.

Co dalej z Monako?

W przyszłości Monaco planuje wysłać karty do większej liczby użytkowników w celu sprawdzenia i użycia oraz masowego wdrożenia w Europie do około 30 krajów. Następnie ogłosi dwa nowe produkty, które znacząco wpłyną na wzrost liczby użytkowników. Plan wprowadzenia Monako rozpoczyna się w Azji, a następnie rozprzestrzenia się na Europę, a następnie do Ameryki Północnej. Będzie się to odbywać etapami. Zainteresowanych zdecydowanie zachęca się do wcześniejszego rezerwowania kart, ponieważ zespół początkowo przewiduje, że zapotrzebowanie będzie większe niż pojemność.

Wniosek

Dla tych, którzy wolą trzymać wiele walut lub często przeprowadzać transakcje w różnych walutach, zarówno fiducjarnych, jak i kryptowalutowych, Monaco będzie bardzo przydatnym narzędziem. Ponieważ jest to karta VISA, powinna być łatwo akceptowana na całym świecie. Zapewnia to prostotę użytkownikom bez żadnych opłat i sprawia, że ​​podróżowanie jest mniej stresujące, przynajmniej z finansowego punktu widzenia.

Przydatne linki

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map