Przewodnik dla początkujących po NEO

Przewodnik dla początkujących po NEO

NEO to platforma kryptowalut rozwijana przez Onchain, firmę z Szanghaju, która rozpoczęła swoje życie jako „Antshares”, a niedawno przeszła rebranding i stała się znana jako NEO. Jest to platforma obsługująca inteligentne kontrakty i nazywana „chińskim Ethereum”, ponieważ zapewnia podobną funkcjonalność, w tym obsługę DAPPS i ICO. Chociaż pod pewnymi względami jest podobny do Ethereum, wyróżnia się tym, że możesz kodować w większości języków, takich jak JAVA, C / C # i GO, podczas gdy w przypadku Ethereum musisz używać własnego języka Solidity.

Obok monety „NEO” jest jeszcze jedna zwana „GAS”, która jest walutą używaną przez aplikacje w systemie, podobnie jak Ether Ethereum. Posiadacze NEO otrzymują nagrody w postaci GAZU i można go również kupić osobno.

W przeszłości rząd chiński jasno dał do zrozumienia, że ​​nie uważa Bitcoina za walutę i wydał urzędnika ostrzeżenie dla użytkowników.

„Bitcoin to specyficzny towar wirtualny, który nie ma takiego samego statusu prawnego jak waluta. Nie może i nie powinien być używany jako pieniądz w obiegu rynkowym. Uczestniczące instytucje i osoby powinny uważnie angażować się w takie działania, jak inwestycje w Bitcoin i ponosić odpowiednie obowiązki i ryzyko. ”

Jednak NEO najwyraźniej zyskał aprobatę rządu uczestnicząc konferencja branżowa sponsorowana przez rząd, która dobrze wróży firmie, ale może również otworzyć ją na regulacje rządowe w przyszłości.

Cena NEO wzrosła ostatnio ponieważ jest to ICO jak Antshares nieco ponad rok temu i uważamy, że jest to bardzo obiecujący produkt z wielu powodów, spójrz poniżej, gdzie zagłębiamy się w NEO.

Kto za tym stoi?

Jak wspomniano we wstępie, NEO został stworzony przez Onchain, firma założona przez 2014, która „zajmuje się projektowaniem, badaniami i rozwojem rozproszonego systemu księgi blockchain”.

Zespołowi kieruje Da Hongfei, założyciel i główny programista Zhang Zhengwen, sekretarz generalny Tao Rongqi, a także inni twórcy społeczności, operatorzy i współpracownicy.

Tam było dyskusja w społeczności otaczanie liczby programistów aktualnie pracujących nad projektem, z sugestiami, że tylko 2 osoby pracują nad kodem dla NEO. Na zaktualizowanej stronie można teraz zobaczyć, że wymienili 4 programistów, programistę front-end i inżyniera pracującego nad projektem. To zgadza się z ich Githubem, który również wymienia 4 osoby.

Dlaczego to mogłoby być duże?

Jest wiele powodów, dla których widzę sukces NEO – Ethereum już udowodnił, że istnieje szczególna potrzeba platformy, która zezwala na inteligentne kontrakty i ICO, a fakt, że NEO pozwala ludziom kodować ją w wielu językach, usuwa barierę w związku z koniecznością nauki nowego języka w tym celu znacznie otwiera pulę programistów.

NEO nawiązał wiele prestiżowych partnerstw, zawsze budzi zaufanie do projektu, gdy widzisz związane z nim znane firmy. Do tej pory NEO nawiązał współpracę z Bancor, Coindash i Agrello, które jako jedne z pierwszych zawarły umowy o współpracy technicznej z NEO. Istnieje również powiązanie z firmą macierzystą Onchain i Alibaba, Alibaba to Chiny i prawdopodobnie cały świat największa firma eCommerce.

Onchain wraz z Fadadą i Microsoftem również zainicjował konsorcjum Blockchain o nazwie The Legal Chain. Który został stworzony w celu świadczenia usług cyfrowego przechowywania dowodów, w tym umów cyfrowych, własności intelektualnej, e-dokumentacji medycznej itp.

ICO są dużym czynnikiem pomagającym napędzać platformę, wiele wzrostu cen Ethereum można przypisać ICO-manii, która miała miejsce w zeszłym roku. NEO wkrótce będzie gospodarzem swoich własnych ICO na platformie wraz z pierwszym, Czerwony puls, premiera 10 września 2017 r.

Wreszcie fakt, że firma ma chińskie wsparcie rządowe, jest ogromnym pozytywem. Nawet jeśli NEO odnosi sukcesy tylko na wschodzie, rynek tam jest ogromny i codziennie rośnie.

Szczegóły ICO

Jako Antshares podnieśli 6119,53 BTC / 4,5 miliona dolarów na ICO w 31 dni; od 8 sierpnia do 7 września.

100 milionów tokenów NEO jest podzielonych na dwie części. Pierwsza porcja to 50 milionów tokenów dystrybuowanych proporcjonalnie do zwolenników NEO podczas ICO. Druga część to 50 milionów NEO zarządzanych przez Radę NEO w celu wspierania długoterminowego rozwoju NEO,

NEO odnotował w tym roku gwałtowny wzrost ceny, z ceny ICO wynoszącej 0,03 USD, który osiągnął rekordowy poziom ponad 50 USD w sierpniu 2017 r., A ostatnio ustabilizował się do około 35 USD (stan na 23 sierpnia 2017 r.). Naprawdę niesamowity zwrot dla każdego, kto uczestniczył w ICO lub kupił w zeszłym roku.

dbFT & GAZ

NEO nie korzysta z systemu Proof of Work, takiego jak Ethereum i Bitcoin, ale zamiast tego wybrał Delegowana tolerancja błędów bizantyjskich (dbFT).

dbFT zapewnia krótkie czasy weryfikacji transakcji, de-motywuje większość wektorów ataków i utrzymuje pojedynczą wersję blockchain bez ryzyka pojawienia się forków lub alternatywnych rekordów blockchain – niezależnie od tego, ile mocy obliczeniowej lub monet posiada atakujący.

Możesz zajrzeć do szczegółów technicznych na ten temat w ich białej księdze ale zasadniczo oznacza to dla posiadaczy tokenów, że posiadanie NEO będzie generować GAS.

GAZ jest generowany z każdym nowym blokiem. Początkowa całkowita ilość GAZU wynosi zero. Wraz ze wzrostem tempa wytwarzania nowych bloków całkowity limit 100 milionów GAS zostanie osiągnięty za około 22 lata. Przerwa między każdym blokiem wynosi około 15-20 sekund, a 2 miliony bloków jest generowanych w ciągu około jednego roku.

Każdego roku będzie generowanych około 2 miliony bloków, a początkowa generacja będzie wynosić 8 GAS na blok. Coroczna redukcja o 1 gaz na blok na rok, zbiegnie się w czasie z przejściem co 2 miliony bloków.

Aby otrzymać GAS, musisz trzymać swojego NEO w portfelu, a nie na giełdzie. Dostępne są portfele mobilne, stacjonarne i internetowe na oficjalnej stronie tutaj.

Wniosek

Chociaż cena NEO podskoczyła w tym roku, obecnie notuje się poniżej tego, co jest wszechczasów wysokie, więc może być dobrym punktem do kupowania teraz – nie zobaczysz szalonych zwrotów, które ludzie, którzy kupili na początku tego roku, ale Myślę, że token ma duży potencjał, aby osiągnąć ponad 100 USD, prawdopodobnie do końca tego roku, w zależności od rynku. Wygląda na to, że jest to dobre długoterminowe zabezpieczenie, jeśli mogłoby zbliżyć się do poziomu sukcesu Ethereum, poradzisz sobie bardzo dobrze, trzymając NEO i zbierając nagrody GAS.

Przydatne linki

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map