Przewodnik dla początkujących po STORM: Gamified Micro-Tasks Marketplace & Token

Przewodnik po żetonach burzy

BURZA dostarcza gamifikowane mikrozadania, więc użytkownicy mogą zarabiać pieniądze w dowolnym miejscu i czasie, niezależnie od używanego urządzenia. Dzięki Storm Market wszyscy na całym świecie mają więcej możliwości zarabiania pieniędzy dzięki technologii. Platforma gamifikuje mikrozadania, aby zapewnić użytkownikom sposoby zarabiania pieniędzy, a także interakcji z innymi. Storm Market ma na celu nie tylko zapewnienie użytkownikom możliwości zarabiania tokenów, ale także stworzenie poczucia społeczności poprzez zaangażowanie i aktywne uczestnictwo.

Przewodnik po żetonach burzy

Kto stoi za Storm Market?

Storm Market to projekt firmy StormX, Inc. z siedzibą w Seattle, która w przeszłości efektywnie wykorzystywała ograniczone zasoby. Pomimo minimalnych inwestycji zewnętrznych, zespół już stworzył dochodowy biznes z rosnącymi produktami, partnerstwami i użytkownikami. Zespół testował i dodawał strategie, co prowadzi do poprawy rentowności. Na przykład dzięki dodaniu funkcji Storm Task wzrost przychodów wyniósł ponad 56 procent tygodniowo. Miesięcznie istnieje już 250 000 aktywnych użytkowników, a duża część przyrostu użytkowników jest spowodowana poleceniami.

Jak użytkownicy mogą zdobywać tokeny STORM?

Istnieją trzy główne sposoby zdobywania tokenów STORM przez użytkowników za pośrednictwem Storm Market. STORM PLAY pozwala „grać, aby zarabiać”. Poprzez Aplikacja Google Play, możesz zdobywać tokeny, odtwarzając filmy lub wypróbowując nowe usługi i produkty.

Storm Play

STORM SHOP pozwala użytkownikom „robić zakupy, aby zarabiać”. Trwają prace nad konkretnymi szczegółami, ale ten aspekt Storm Market pozwoli ci zdobywać tokeny STORM, kupując usługi i produkty, w tym te, które i tak planujesz kupić.

Wreszcie STORM GIGS pozwala użytkownikom „działać, by zarabiać”. Tutaj właśnie wchodzą do gry gamifikowane mikro-zadania. Zdobywasz tokeny STORM, wykonując różne mikro-zadania, takie jak freelancing P2P, testy QA i uczenie maszynowe.

Jakie są kluczowe cechy Storm Market?

Zasadniczo Storm Market umożliwia zarabianie w dowolny sposób, z dowolnego urządzenia iw dowolnym czasie. Platforma wykorzystuje łańcuch bloków, aby skutecznie umożliwiać mikro-transakcje, a następnie Storm Market przenosi ją na wyższy poziom dzięki doświadczeniom użytkownika i interfejsom, które są zorientowane na człowieka.

Zespół stojący za Storm Market postrzega platformę jako sposób na zaspokojenie potrzeb globalnej kwalifikującej się siły roboczej, którą szacuje się na 4,68 miliarda ludzi na całym świecie. W szczególności pozwala na rozwój freelancerów na całym świecie. Storm Market zapewnia bezpieczeństwo dzięki statusowi sieci bez zaufania, która wykorzystuje inteligentne kontrakty Ethereum do różnych mikrozadań.

Jak już wspomniano, Storm Market opiera się na technikach grywalizacji, które pozwalają użytkownikom zdobyć dodatkowe tokeny STORM w prosty i nieskomplikowany sposób. System jest łatwo dostępny dzięki konstrukcji zorientowanej na urządzenia mobilne, która zapewnia, że ​​platforma zawsze spełnia wymagania „wszędzie” części Storm Market.

Już teraz Storm Market cieszy się dużą popularnością. Do chwili obecnej aplikacja została pobrana ponad 1,4 miliona.

Kto może korzystać z Storm Market?

Każdy może korzystać z Storm Market, ale zespół ma na myśli kilka określonych kategorii wraz z etykietami dla każdej kategorii, aby ułatwić zrozumienie interakcji. Osoby, które korzystają z platformy do zarabiania pieniędzy, są znane jako Storm Players. Storm Makers odnosi się do reklamodawców, platform do gier, firm zajmujących się uczeniem maszynowym i rekruterów. Zasadniczo każdy, kto oferuje możliwości mikrotransakcji i zaangażowania, będzie Stwórcą Burzy, a ci, którzy skorzystają z tych możliwości zdobycia tokenów STORM, są Graczem Burzy.

Storm Market

W ciągu oficjalny dokument, zespół stojący za Storm Market przedstawia sześć różnych typów Storm Players, pokazując wszechstronność platformy.

Storm Players

Wyczynowcy lubią uczyć się nowych rzeczy i nowych umiejętności. Urządzenia zakłócające lubią zakłócać istniejące systemy i czerpać radość z zadań takich jak testowanie, przestawianie i łamanie. Odkrywcy są wolni od ducha i lubią zadania związane z eksploracją i tworzeniem. Osoby udzielające się towarzysko lubią wchodzić w interakcje z innymi i prawdopodobnie uzupełniają polecenia. Filantropi lubią zadania, które są zorientowane na robienie dobrych uczynków, a nie na nagrody, zazwyczaj szukają Stwórców Burzy, którzy ulepszają społeczność. Wreszcie, gracze mają nagrody jako motywację, ciesząc się zadaniami jako sposobem na odebranie nagród i nagród.

W jaki sposób Storm Market wykorzystuje blockchain?

Blockchain jest kluczową częścią Storm Market, ponieważ umożliwia efektywne dopasowywanie twórców burzy i graczy burzy. To dopasowanie z kolei pozwala użytkownikom na wykonanie mikro-zadań w mniej niż pięć minut za pomocą dowolnego urządzenia mobilnego i otrzymanie nagrody za zadanie. Storm Market wykorzystuje również inteligentne kontrakty znane jako Storm Contracts, aby egzekwować warunki interakcji podczas trwania umowy. Dzięki inteligentnym kontraktom egzekwowanie odbywa się automatycznie przy minimalnej lub żadnej interwencji człowieka. Ta automatyzacja i brak konieczności interwencji człowieka skraca czas realizacji i prowadzi do zwiększonej wydajności przy niższych opłatach.

Jak wypada Storm Market w porównaniu z innymi podobnymi platformami?

Dostępnych jest kilka innych platform oferujących podobne cele do Storm Market, ale ta konkretna ma wiele zalet. Konkurenci mogą pobierać opłaty serwisowe (za ich równowartość w Storm Gigs) w wysokości do 40 procent. Natomiast Storm Market pobiera tylko niewielką opłatę w wysokości 1 procent plus koszt gazu Ethereum, z których ten ostatni nie trafi nawet do Storm Market. Dodatkowo Storm Market umożliwia natychmiastową wypłatę twoich środków, podczas gdy konkurenci mogą zająć nawet pięć dni.

Wreszcie, Storm Market oferuje listę funkcji i korzyści, których nie można uzyskać na innych podobnych platformach. Należą do nich grywalizacja, integracja zarządzania projektami, zabezpieczona i prywatna platforma oraz integracja marketingowa.

Wniosek

W dzisiejszym świecie, w którym każdy chce zarobić dodatkowy dochód i korzystać z urządzeń mobilnych, Storm Market zapewnia doskonałe rozwiązanie. Zgrywalizowane mikrotransakcje powinny oferować szereg opcji dla osób na całym świecie, umożliwiając freelancerom uzyskanie dodatkowego dochodu, nawet jeśli mają tylko kilka minut na raz. Platforma powinna również wyróżniać się zaangażowaniem społeczności i łatwością obsługi. Zarówno ci, którzy chcą zarobić tokeny, jak i ci, którzy szukają freelancerów do wykonania mikrozadań, powinni uznać Storm Market za przydatny.

Przydatne linki

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map