Przewodnik dla początkujących po Utrum: platforma wiedzy Blockchain dla inwestorów kryptowalutowych

Przewodnik Uturm

Utrum to zdecentralizowana platforma, która dostarcza wyselekcjonowane, oparte na reputacji recenzje kryptowalut, analizy i prognozy rynkowe. Platforma jest skierowana do osób o wszystkich poziomach doświadczenia, niezależnie od tego, czy jesteś nowicjuszem w kryptowalutach, czy doświadczonym inwestorem. Ekosystem Utrum nagradza uczestników za pośrednictwem sztucznej inteligencji, wybranych przez członków powierników i mądrości tłumu nagrodami wydanymi w tokenach OOT.

Przewodnik Uturm

Jakie problemy rozwiązuje Utrum?

Zespół stojący za Utrum dąży do rozwiązania kilku kluczowych problemów z branżą kryptowalut, w tym faktu, że należy ona do ekosystemów inwestycyjnych o najwyższym ryzyku. Konkretne problemy, które Utrum pomaga rozwiązać, zależą od typu omawianego użytkownika.

Problemy

Inwestorzy kryptowalut borykają się z problemami związanymi z:

 • Ustalenie technologii stojącej za projektem lub kryptowalutą i czy jest ona zrównoważona,
 • Jeśli projekt jest legalny, mogą zarabiać na ICO,
 • Reputacja twórców projektu,
 • Jak nawiązać kontakty z inwestorami i
 • Gdzie znaleźć fachową poradę, której mogą zaufać.

Nowicjuszom w dziedzinie kryptografii brakuje informacji związanych z:

 • Gdzie zacząć,
 • Jak się dowiedzieć, czy nie są obeznani z technologią,
 • Jak ludzie uzyskują duże zyski,
 • Gdzie znaleźć dokładne i wysokiej jakości informacje oraz
 • Jak wybrać, w które ICO zainwestować.

Twórcy kryptowalut potrzebują obecnie więcej sposobów, aby pozostać widocznymi na rozwijającym się rynku, aby ich innowacyjne produkty nie zgubiły się, bez polegania na kryptowalutowej naturze nośników typu pay-for-play.

Wreszcie analitycy kryptowalut cierpią obecnie na:

 • Brak zachęt do projektów badawczych i analitycznych,
 • Brak jasnych metryk dla informacji zwrotnych i tworzenia raportów oraz
 • Brak dobrego miejsca na podzielenie się swoimi spostrzeżeniami.

Jak Utrum rozwiązuje wszystkie te problemy?

Dzięki szeregowi funkcji i dobrze zaprojektowanej platformie, Utrum może rozwiązać wszystkie powyższe problemy, pomagając wszystkim zaangażowanym w świat kryptowalut. Utrum zapewnia system, który jest odporny na oszustwa, solidny i jednocześnie bezpieczny. Aby pomóc tym na wszystkich poziomach, platforma ma obszerną bazę danych zawierającą wszystkie produkty i usługi kryptograficzne, w tym szczegółowe informacje o produkcie, zespole, rynku i nowościach.

Eksperci i analitycy mogą korzystać z platformy, aby dzielić się swoimi radami i ustaleniami, podczas gdy osoby na wszystkich poziomach umiejętności mogą zadawać pytania, aby w zamian otrzymać te profesjonalne porady. Analitycy prowadzą również dochodzenie w zakresie informacji, takich jak weryfikacja danych twórców ICO i projektów kryptograficznych. Ci analitycy przyglądają się wszystkim, od domen członków zespołu, stron mediów społecznościowych i wyników wyszukiwania.

Rozwiązania

Użytkownicy na wszystkich poziomach doświadczenia na Utrum mogą wystawiać recenzje i oceny dla różnych ICO, tokenów i kryptowalut, a także powiązanych usług, pomagając kierować decyzjami innych. Platforma ma nawet rynek do kupowania i sprzedawania usług związanych z kryptowalutami. Ci, którzy wcześniej nie mieli możliwości spotkania się z innymi w świecie kryptowalut, mogą skorzystać z Utrum jako miejsca do nawiązywania kontaktów z entuzjastami kryptowalut.

Jakie są kluczowe cechy Utrum?

Jedną z najważniejszych cech Utrum jest to, że jest to zdecentralizowana platforma oparta na blockchainie. Ogólnie rzecz biorąc, sieć zapewnia użytkownikom analizy kryptograficzne, informacje i recenzje. Platforma łączy sztuczną inteligencję z mądrością tłumu analityków, aby zachęcić do inteligentnych inwestycji. Oprócz pomagania użytkownikom w poprawianiu jakości ich inwestycji, Utrum nagradza członków tokenami do prognozowania rynku, analiz i recenzji.

Jakie informacje użytkownicy mogą uzyskiwać i udostępniać w Utrum?

Rodzaje informacji związanych z kryptowalutą, które użytkownicy mogą udostępniać lub uzyskiwać do nich dostęp na Utrum, są pozornie nieograniczone. Istnieją recenzje i oceny użytkowników dotyczące wielu produktów i usług w świecie kryptowalut. Te recenzje obejmują połączenie sztucznej inteligencji i mądrości tłumu. Eksperci oferują edukacyjne, rynkowe i techniczne analizy kryptograficzne. Dostępna jest również baza wiedzy zawierająca filmy i artykuły pomagające początkującym w szybkiej nauce.

Utrum oferuje również subskrypcję premium dla inwestorów instytucjonalnych i zainteresowanych członków. Dzięki tej subskrypcji mogą uzyskać dostęp do dogłębnych prognoz rynkowych i analizy technicznej różnych ICO i projektów kryptograficznych.

Jak użytkownicy Utrum zdobywają nagrody?

Utrum zachęca do udziału w swoim ekosystemie poprzez nagrody w postaci żetonów. Możesz zdobyć te nagrody za pomocą tokenów OOT za oceny i recenzje, jeśli jesteś stałym członkiem lub współtwórcą. Analitycy, którzy przeprowadzą dogłębną analizę rynkową i techniczną, również zdobywają tokeny za te analizy.

Nagrody

Jak Utrum zapobiega oszustwom?

Jedną z kluczowych cech Utrum jest „czynnik zaufania”, czyli system reputacji oparty na uczeniu maszynowym, który może uczyć się wyników i wzorców ocen, gdy społeczność rośnie. Następnie wykorzysta te informacje do wykrywania nieuczciwych praktyk i zapobiegania im.

Co powinieneś wiedzieć o zarobkach na Utrum?

Dostawcy, którzy otrzymają wypłaty, zablokują je na dwa tygodnie przed zwolnieniem. Sama platforma będzie zarabiać na subskrypcjach premium, deweloperach ICO i kryptowalutach oraz 1-procentowej opłacie transakcyjnej na Utrum Marketplace. Platforma będzie również spalać 15 procent swoich miesięcznych przychodów, aby zmniejszyć inflację. Dalsza inflacja ochronna pochodzi z nagrody za nabywanie uprawnień w wysokości 0,834%.

Jak wygląda mapa drogowa Utrum?

Zespół stojący za Utrum wpadł na pomysł we wrześniu 2017 r. Następnie zespół zakończył zbieranie członków w październiku 2017 r. I ogłosił projekt w grudniu tego roku. Utrum opublikował swoją białą księgę w lutym 2018 r., A sprzedaż tokenów ICO odbyła się w maju. Notowanie giełdy odbyło się w lipcu.

Mapa drogowa

Wersja alfa platformy będzie dostępna w czwartym kwartale 2018 r. Z kryptograficzną bazą danych, kanałem aktualności i modułem sieciowym. Wersja beta ukaże się w pierwszym kwartale 2019 r. I będzie zawierać moduł prognoz rynkowych, portfolio i moduł przeglądu.

Wniosek

Utrum to platforma, która ma na celu przyciągnięcie wszystkich zainteresowanych inwestycjami w kryptowaluty. Platforma oferuje sposób interakcji dla osób na wszystkich poziomach doświadczenia kryptograficznego. Zawiera informacje dla początkujących, a także porady dotyczące tłumu i sztucznej inteligencji dla każdego, od początkującego do eksperta. Analitycy mogą udostępniać swoje badania w zamian za nagrody, a ci, którzy chcą zwiększyć swoje inwestycje w kryptowaluty, mogą znaleźć informacje i sugestie, do których projektów dołączyć.

Przydatne linki

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map