Przewodnik po Stratis dla początkujących

Obecnie na rynku jest ponad 800 kryptowalut. Podczas gdy branża jest prowadzona przez Bitcoin, Ethereum i resztę paczki, kilka obiecujących monet jest obiecujących na przyszłość. Stratis jest jedną z tych monet. Stratis jest obecnie notowany na 15 miejscu na liście handlu kryptowalutami i oferuje duży potencjał w zakresie inwestycji średnio- i długoterminowych ze względu na swój gwiezdny potencjał.

Podstawowym celem platformy Stratis jest zapewnienie każdemu konfigurowalnego łańcucha bloków. Jest to nie tyle zwykła moneta, ile platforma i token ($ strat), z którego mogą skorzystać inne organizacje, nawet osoby fizyczne. Ale jaka filozofia stoi za tą firmą i dlaczego jest czymś więcej niż tylko walutą handlową? W tym przewodniku przyjrzymy się, co wyróżnia Stratis.

Kiedy to się zaczęło i jak to działa?

Stratis został opracowany jako platforma programistyczna typu end-to-end blockchain lub „blockchain-as-a-service”. Daje ludziom kontrolę nad ich łańcuchem bloków i umożliwia wdrażanie zautomatyzowanych zdecentralizowanych aplikacji na własnym niestandardowym łańcuchu bloków. W tym zakresie oferuje bezpośrednią konkurencję dla Ethereum i NEO.

Blockchain Ethereum poczynił pozytywne postępy w udostępnianiu blockchain lub nowych aplikacji dzięki inteligentnym kontraktom. Stratis ma na celu zejście jeszcze dalej na drodze i oferuje jeszcze więcej opcji wykorzystania łańcucha blokowego na naszą korzyść.

Stratis można zaprogramować za pomocą C #

W lipcu 2017 roku platforma uruchomiła platformę Stratis Development Framework (SDF), która włączone tworzenie łańcucha bloków w językach C # i .NET. Korzystając z oprogramowania Stratis, programiści mogą zaprogramować swój kod w łańcuchu bloków przy użyciu prostych tych niezwykle potężnych, uniwersalnych języków.

To posunięcie otwiera nowe drzwi możliwości dla wszystkich programistów C #, aby spróbować swoich sił z jego blockchainem przy minimalnej adaptacji do nowego systemu, w przeciwieństwie do Ethereum, który używa własnego, niestandardowego języka programowania „Solidity”. Jest to postrzegane jako niezwykle przydatny dodatek, który może wprowadzić blockchain do głównych aplikacji i komputerów, ponieważ zacznie się od szerszej puli programistów znających język.

Bez wątpienia wyjdź z najlepsze przypadki użycia dla Stratis to firmy z branży fintech, instytucji medycznych i internetu rzeczy. Będą mogli cieszyć się korzyściami płynącymi z niesamowitego rozwoju księgi blockchain z pomocą Stratis, a to może być dla nich przełomem..

Dzięki Stratis te instytucje finansowe i inne organizacje mogą uzyskać dostęp do własnych łańcuchów bocznych, które są częścią oryginalnego łańcucha bloków. Mogą to zrobić za pomocą klientów Lite i interfejsów programowalnych aplikacji (API).

Krótko mówiąc, ze Stratisem sprawy staną się dużo prostsze i bezpieczniejsze. Stratis, token platformy został uruchomiony, aby zasilać te łańcuchy bloków i tworzyć w nich płynność.

Szczegóły ICO

W ramach projektu uruchomiono swoje pierwsze ICO w czerwcu-lipcu 2016 r. Projekt wymagał finansowania społecznościowego, aby osiągnąć znaczny postęp, jaki już osiągnął. Podczas ICO zgromadzono ponad 915 bitcoinów, a na tym etapie powstało 98 milionów monet. 84,7% z nich zostało udostępnionych ICO, a pozostałe 14,3% zostało zatrzymanych przez twórców w celu zainwestowania w zachęty, marketing i partnerstwa.

Dowód stawki

Stratis działa w oparciu o metodę Proof of Stake, różniącą się od metody Proof of Work dla Bitcoin i Ethereum, która wymaga od górników do zabezpieczenia sieci. (PoS) to rodzaj algorytmu, za pomocą którego sieć blockchain kryptowaluty ma na celu osiągnięcie rozproszonego konsensusu. W kryptowalutach PoS (takich jak Stratis) bloki są zwykle określane jako „obstawione” lub „sfałszowane”, a nie kopane.

Stakowanie można wykonać z poziomu oficjalny klient Stratis Wallet, co wymaga stałego połączenia z Internetem i otwarcia portfela za pomocą monet. Wkrótce napiszemy kompletny przewodnik dotyczący obstawiania ze Stratisem.

Główne wsparcie i nowe projekty

Zachęcający rozwój był wtedy, gdy Firma Microsoft zintegrowała Stratis ze swoim programem Azure BaaS co pozwala na Provisioning węzłów blockchain Stratis na platformie Microsoft Azure.

Portfel Breeze z Tumblebit

Innym ważnym projektem ogłoszonym przez Stratis jest portfel kryptowalut o nazwie „Breeze Wallet”. Portfel Breeze to próba zwiększenia prywatności handlarzy altcoinami, zwłaszcza bitcoinami i Ethereum poprzez wdrożenie Tumblebit, będzie to pierwszy portfel wykorzystujący tę technologię, która pozwoli na pełną prywatność transakcji metodą mieszania.

Oczekuje się, że Breeze Tumbler będzie używany w scenariuszach komercyjnych, w tym w firmach, które nie chcą ujawniać swoich klientów lub poufnych danych ze względów konkurencyjnych.

Integracja Tumblebit to obecnie w wersji alfa z pełnym wydaniem spodziewanym wkrótce – czy to nowe rozwiązanie może pomóc podnieść cenę Stratis?

Jedną rzeczą, której kryptowaluta nie może teraz zapewnić, są w 100% prywatne transakcje. Ten portfel Breeze będzie miał na celu rozwiązanie tego problemu, a kiedy zostanie wydany, waluta z pewnością doświadczy zdrowego wzrostu cen.

Partnerstwo z Earthtwine

Ostatnio Stratis ogłosił partnerstwo z Earthtwine aby stworzyć pierwszy na świecie łańcuch bloków owoców morza. Na początku może to zabrzmieć dziwnie, dopóki nie zdasz sobie sprawy, że owoce morza są drugim co do wielkości towarem na świecie w tej roślinie, po oleju, z całkowitymi przychodami w wysokości 158,1 mld USD w 2015 r..

Stratis ustanowi odrębne, dedykowane łańcuchy bloków, tokeny i aplikacje, aby zintegrować globalne rozwiązanie Earth Twine do śledzenia owoców morza z łańcuchem bloków. Ta szybka innowacja i rozwój przekształcą przemysł rybny poprzez wprowadzenie bezprecedensowego poziomu zaufania, współpracy i rozliczeń, co z kolei zwiększy produktywność i zrównoważony rozwój.

Cel tego blockchain wynika z faktu, że od stycznia 2018 r. Program monitorowania importu owoców morza wymaga, aby określone dane dotyczące importu owoców morza były przekazywane drogą elektroniczną do amerykańskich służb celnych i ochrony granic. Projekt będzie miał na celu rozwiązanie problemów ze zgodnością wynikających z nielegalnych i niezgłoszonych połowów oraz fałszywie reprezentowanych ryb i owoców morza, które wpłynęły na światowe rynki owoców morza.

Wniosek

Stratis jest wciąż na bardzo wczesnym etapie rozwoju pierwszy blok został wydobyty nieco ponad rok temu, 9 sierpnia 2016 r. W tym czasie dokonał się wielki postęp, jak widzieliście powyżej. Jeśli chcesz zainwestować w kryptowalutę z solidnym zespołem i dobrymi długoterminowymi perspektywami, polecamy Stratis – jest obecnie handlowany około 5 USD, co stanowi połowę najwyższego w historii, więc warto zainwestować niedawno przeprowadził ankietę na Twitterze aby zobaczyć, co ludzie myślą, że cena może osiągnąć w tym roku, a większość powiedziała, że ​​50 USD+.

Kto kocha Stratis? Prognozy dotyczące ceny na koniec 2017 r? #stratis $ STRAT @stratisplatform @ Khil0ne

– Blockonomi (@blockonomi) 17 sierpnia 2017

Uważamy, że może to być trochę ambitne na ten rok, więc powiedzmy około 25 dolarów w tym roku i 50-100 dolarów w przyszłym roku. Jeśli interesuje Cię projekt z dobrymi podstawami, potencjałem wykorzystania w świecie rzeczywistym i możliwością generowania dodatkowych tokenów poprzez obstawianie, zalecamy zapoznanie się z Stratis – dobrym, solidnym, długoterminowym zabezpieczeniem Twojego portfela.

Przydatne linki

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me