Recenzja BestMixer.io: Jak anonimizować transakcje Bitcoin

Najlepszy mikser

BestMixer.io to tumbler lub mikser Bitcoin, który sprawia, że ​​transakcje w sieci kryptograficznej są anonimowe. Ten typ miksera oddziela twoje nowe i stare adresy, wysyłając monety do innych osób i dostarczając ci ich monety w zamian. Dzięki temu procesowi transakcje stają się anonimowe. BestMixer współpracuje z wieloma kryptowalutami, w tym Bitcoin, Ethereum, Litecoin i Bitcoin Cash.

Najlepszy mikser

Jak działa mieszanie bitcoinów?

Dla tych, którzy nie są zaznajomieni z mieszaniem Bitcoinów, BestMixer oferuje krótki, ale jasny przegląd tego procesu. Celem tego procesu jest zerwanie połączenia między adresami, które odbierają i wysyłają monety. Mieszanie monet powstało w wyniku faktu, że wszystkie transakcje kryptograficzne są publicznie rejestrowane w łańcuchu bloków, ale niektórzy użytkownicy chcą dodatkowej prywatności. Dzięki mieszaniu użytkownicy mogą zachować prywatność informacji o tym, gdzie wysyłają, odbierają i przechowują monety. Proces ten prawie uniemożliwia użytkownikom odkrycie danych osobowych, które musiałeś wprowadzić na różnych stronach internetowych, aby używać lub przechowywać krypto.

funkcje

Aby skorzystać z BestMixer.io, wysyłasz monety na platformę. Następnie tasuje monety w puli i daje losowe monety, które pochodziły od innych deponentów. Ponieważ Twoje oryginalne monety trafiają do wielu miejsc docelowych i otrzymujesz monety z różnych źródeł, Twoich monet nie da się wykryć. Szybkość BestMixer.io zależy od wybranych ustawień czasu dostawy i szybkości działania systemu.

W jaki sposób BestMixer.io zapobiega analizie łańcucha bloków?

Głównym celem miksera Bitcoin jest zapobieganie analizie łańcucha bloków, która prowadzi do identyfikacji informacji. Aby osiągnąć ten cel w każdy możliwy sposób i przekroczyć oczekiwania, BestMixer.io robi więcej niż tylko mieszanie tokenów. Chroni również przed ponownym zmieszaniem zwrotem starych monet. Dystrybucja przelewów na adresy odbiorcze wykorzystuje dziesiąte części punktu procentowego. Jeśli chcesz, możesz nawet określić aż 10 różnych adresów odbiorczych. Istnieje również możliwość ustawienia opóźnienia transferu w minutach dla każdego adresu odbiorczego z pełną dokładnością. Możesz spojrzeć na miernik siły mieszania, aby potwierdzić, że twoje tokeny są bezpiecznie przewrócone i możesz wybrać jeden z trzech typów puli do mieszania monet.

W jaki sposób BestMixer.io zapewnia anonimowość?

Ci, którzy używają BestMixer.io, chcą anonimowości, a platforma zapewnia ją na więcej sposobów niż poprzez upadek kryptowalut. Platforma jest przyjazna dla Tor i zabezpieczona SSL. Serwery są chronione przed wszelkiego rodzaju wpływami dzięki lokalizacjom w wielu niezawodnych centrach danych. BestMixer.io przestrzega surowych zasad bezpieczeństwa i prywatności, dzięki czemu klienci uzyskują pełną anonimowość. Dodatkowo całkowicie usuwa historię zamówień 24 godziny po wykonaniu warunków mieszania.

Jakie języki obsługuje BestMixer.io?

Ponieważ kryptowaluta jest używana na całym świecie, BestMixer.io zapewnia obsługę długiej listy języków, umożliwiając większości posiadaczy kryptowalut korzystanie z tumblera. Wszystkie niezbędne informacje można znaleźć w języku angielskim, chińskim, koreańskim, malajskim, japońskim, portugalskim, francuskim, włoskim, niemieckim, hiszpańskim i rosyjskim.

Czy BestMixer.io jest łatwy w użyciu?

Zespół BestMixer.io zaprojektował system tak, aby był łatwy w użyciu. Strona ma charakter intuicyjny, a interfejs działa dobrze na wielu urządzeniach, więc nie ma problemu z korzystaniem z niej na urządzeniu mobilnym. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące korzystania z systemu, zajrzyj do szczegółowego poradnika, jak korzystać z serwisu lub z oferty artykułów edukacyjnych. Ponieważ wszystko jest dostępne w 11 językach, większość użytkowników będzie mogła wybrać język, w którym biegle władają, aby zapewnić pełne zrozumienie. Pamiętaj, że istnieją minimum dotyczące mieszania; musisz mieć minimalny transfer 0,005 BTC, BCH lub LTC.

Bitcoin Mixer

Transakcje z BestMixer.io mogą wymagać od jednego do sześciu potwierdzeń, w zależności od rodzaju kryptowaluty i przesłanej kwoty. Rozpoczynając operację z BestMixer.io, możesz ustawić opóźnienie w ustawieniach czasu dostawy. Realizacja zamówienia nie trwa dłużej niż 72 godziny, a po tym czasie dane transakcji nie są przechowywane.

Jakie są inne zalety BestMixer.io?

Przy każdym mieszaniu z BestMixer.io system generuje list gwarancyjny dotyczący niezawodności. Użytkownicy mogą również śledzić swoje zamówienia w czasie rzeczywistym za pośrednictwem strony zamówienia, która zawiera szczegółowe informacje o trwającym procesie mieszania. Wsparcie jest dostępne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, dzięki czemu osoby w różnych strefach czasowych mogą szybko uzyskać odpowiedzi na pytania.

Jakie opłaty pobiera BestMixer.io?

Opłaty serwisowe dla BestMixer.io zaczynają się od zaledwie 0,5 procent, a dla członków dostępne są ekskluzywne rabaty. Istnieje również zmienna opłata dla górników, którą użytkownicy BestMixer.io pobierają za przetwarzanie transakcji. W chwili pisania tego tekstu opłata ta została ustalona na maksymalnie 0,00008916 BTC, 0,00048022 LTC lub 0,0000029 BCH, w zależności od używanej kryptowaluty. Zauważysz również, że opłata za usługę jest ustawiona z dokładnością do dziesiątych lub tysięcznych części procentowej.

Opłaty

Zniżka członkowska jest bezpłatna i automatyczna. Użytkownicy otrzymują unikalny kod podczas pierwszego zamówienia, a system automatycznie oblicza rabat na podstawie wolumenu transakcji. Rabat rośnie w miarę wykonywania większej liczby operacji mieszania. Każdy rabat jest specyficzny dla tej kryptowaluty, więc możesz zmieszać wystarczająco dużo BTC, aby uzyskać 10-procentowy rabat, ale wystarczająco dużo BCH, aby uzyskać 30-procentowy rabat. Po wymieszaniu 0,1 do 1 monet otrzymasz 10 procent zniżki, która wzrasta do 20 procent z jednej do 10 monet, 30 procent z 10 do 50, 40 procent z 50 do 100 i 50 procent po wymieszaniu co najmniej 100 monety.

Czy BestMixer.io oferuje API?

Programiści, którzy chcą skorzystać z funkcji BestMixer.io, mogą użyć interfejsu API, aby przenieść funkcje platformy na swoją witrynę. API zawiera szczegółową dokumentację i jest całkowicie bezpłatne. BestMixer.io zachęca programistów do korzystania z API w celu zapewnienia bezpieczeństwa klienta dzięki anonimowym monetom.

Wniosek

BestMixer.io jest jednym z kilku dostępnych mikserów kryptowalut, które zapewniają prywatność, uniemożliwiając innym odkrycie, gdzie przechowujesz, wysyłasz i odbierasz krypto. BestMixer.io oferuje stosunkowo niskie opłaty, intuicyjną platformę i obsługę wystarczającej liczby języków, aby zapewnić, że prawie każdy będzie mógł uzyskać dostęp do usługi w języku, w którym czuje się swobodnie. Dla tych, którzy chcą dodatkowej warstwy lub prywatności zapewnianej przez upadek kryptowaluty, BestMixer.io jest bardzo przydatnym narzędziem.

Przydatne linki

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map