Rodzaj reklamy: zdecentralizowana platforma reklamowa dla reklamodawców i wydawców

KindAds

Jeśli jest jedna rzecz, która nas wszystkich denerwuje – to konieczność oglądania nietrafnych reklam, które praktycznie nie oferują żadnej wartości w odniesieniu do naszych osobistych interesów. Z drugiej strony jest to również problem dla osób zaangażowanych w przestrzeń reklamową, nie tylko dlatego, że cenne zasoby są marnowane na nieistotnych docelowych odbiorców..

Mając to na uwadze, zespół pod adresem Kind Ads twierdzi, że znalazł proste rozwiązanie w postaci zdecentralizowanego protokołu blockchain, który „poprawia sposób interakcji wydawców i reklamodawców w internecie”.

KindAds

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak działają Kind Ads, problem, który chcą rozwiązać i jak zamierzają to zrobić – koniecznie przeczytaj nasz pełny przewodnik.

Co to są Kind Ads?

Nadrzędną koncepcją Kind Ads jest wypełnienie luki między reklamodawcami a wydawcami internetowymi, a następnie zapewnienie rozwiązania dla ciągłych przeszkód, z którymi borykają się zwykli konsumenci, przyzwyczajeni do nieistotnych reklam.

Chociaż jest to oczywiście frustrujące dla samych użytkowników internetu, kwestia nietrafnych reklam jest również poważnym problemem zarówno dla reklamodawców, jak i dla wydawców. Jeśli chodzi o to pierwsze, jest to bezpośrednio związane z budżetami reklamowymi, o ile środki są marnowane na wyświetlanie reklam niewłaściwym osobom..

I to pierwsze – wydawcy internetowi nie chcą, aby ich czytelnicy przeszkadzały irytujące i nietrafne reklamy, które nie służą ich odbiorcom.

Należy jednak zauważyć, że zespół Kind Ads stara się pójść o krok dalej. Zamiast wydawców wyświetlających natrętne reklamy w całej witrynie, Kind Ads promuje również bardziej skuteczne kanały, takie jak powiadomienia push, e-mail i czat.

Ponadto – i jak omówimy bardziej szczegółowo w poniższej sekcji, cały ekosystem jest obsługiwany przez technologię blockchain. W szczególności motywacyjna platforma Kind Ads działa na szczycie łańcucha blokowego Ethereum, w pełni uzupełniona własnym natywnym tokenem ERC-20, znanym jako Kind Token.

Jak działają miłe reklamy?

W swojej najbardziej podstawowej formie Kind Ads umożliwia reklamodawcom i wydawcom internetowym bezpośrednie angażowanie się za pośrednictwem centrum Kind Ads. W efekcie wydawcy online – tacy jak blogi, platformy informacyjne i witryny z opiniami – będą mieli możliwość umieszczenia swojej witryny w Kind Ads.

Następnie osoby zajmujące się reklamą cyfrową będą mogły sortować wydawców według trafności i rynku docelowego. Na przykład firma, która chce reklamować swoją nowo uruchomioną konsolę wideo opartą na sztucznej inteligencji, będzie szukać wydawców internetowych, którzy działają w tej konkretnej niszy. W ten sposób reklamodawcy mogą mieć pewność, że ich produkty i / lub usługi są sprzedawane właściwym osobom we właściwym czasie.

Chociaż powyższy system dopasowywania jest skuteczny sam w sobie, proces jest zbędny, jeśli reklamodawcy nie są w stanie zweryfikować siły, wiarygodności i wartości danego wydawcy internetowego. W przeciwnym razie wydawcy mogliby potencjalnie oszukać system Kind Ads, po prostu tworząc domeny niskiej jakości, które w oczach Google są praktycznie bezwartościowe.

W tym pomaga system punktacji Kind Ads.

System punktacji reklam rodzaju

Krótko mówiąc, system punktacji Kind Ads ma na celu weryfikację wiarygodności wydawców internetowych, którzy chcą współpracować z firmami zajmującymi się reklamą cyfrową. System punktacji – oparty na podstawowym protokole blockchain, umożliwia Kind Ads ocenianie wydawców poprzez autonomiczną ocenę danych uwierzytelniających domeny.

Będzie to uwzględniać szereg kluczowych czynników, takich jak autorytet domeny, długość życia i konkretna nisza – z których wszystkie mogą zostać niezależnie zweryfikowane przez platformy zewnętrzne, takie jak Google Analytics.

Gdy reklamodawcy uzyskają dostęp do wybranych przez siebie domen niszowych, mogą podjąć decyzję na podstawie wyniku platformy Kind Ads – następnie upewniając się, że ich zasoby marketingowe są wydawane w najbardziej efektywny sposób.

Ponieważ protokół blockchain jest w stanie na bieżąco oceniać wynik rodzaju reklamy wydawcy, reklamodawcy mogą korzystać z wiarygodnych i aktualnych informacji w nieskończoność.

Motywacja

Nadrzędnym rynkiem docelowym dla Kind Ads są wysokiej jakości reklamodawcy i wydawcy online, jednak przyciągnięcie interesariuszy do platformy nie będzie łatwym zadaniem, nie tylko dlatego, że cyfrowa przestrzeń reklamowa jest niezwykle konkurencyjna. Mając to na uwadze, zespół Kind Ads oferuje szereg zachęt, aby przyciągnąć zarówno reklamodawców, jak i wydawców wszystkich kształtów i rozmiarów.

Reklamodawcy

Z punktu widzenia samych firm reklamowych platforma Kind Ads nie wiąże się z żadnymi opłatami. Wręcz przeciwnie – i zgodnie z Raport dotyczący rodzaju reklam sama w sobie tradycyjni pośrednicy zewnętrzni będą zazwyczaj pobierać opłaty w regionie 30%. W tym sensie reklamodawcy, którzy zamiast tego zdecydują się na model Kind Ads, będą mogli zaoszczędzić znaczną kwotę.

Rynek

Widok Rynku reklam KindAds dla reklamodawców

Oprócz tego, że są dopasowywani do trafnych wydawców o wysokiej jakości i weryfikowalnym wyniku „Rodzaj reklamy”, reklamodawcy skorzystają również na bezpośrednim dostępie do wielu wydawców w całkowicie przejrzysty sposób. To skutecznie eliminuje potrzebę korzystania z usług zewnętrznych pośredników, takich jak Google Adwords.

Wydawcy

Wydawcy korzystający z platformy Kind Ads będą również przyzwyczajeni do szeregu korzyści. Przede wszystkim wydawcy mogą zapewnić, że reklamy powiązane z ich witrynami internetowymi są wysokiej jakości, a co najważniejsze – trafne. Brak osiągnięcia tego celu może doprowadzić do trwałego uszczerbku na reputacji.

Po drugie, wydawcy mogą zatrzymać znacznie większą część przychodów z reklam, które generują ich platformy. W rzeczywistości Kind Ads przekazuje 75% wszystkich przychodów z reklam opartych na dolarach bezpośrednio do wydawcy.

Należy również zauważyć, że wydawcy będą codziennie uzgadniać swoje raporty skuteczności. Oznacza to, że wszystkie odpowiednie płatności – które są przydzielane w natywnym tokenie Kind platformy, są opłacane każdego dnia.

Profil wydawcy

Konfigurowanie profilu wydawcy

Użytkownicy końcowi

Użytkownicy końcowi mają szansę zdobyć żetony uprzejmości, gdy przyznają wydawcom dodatkowe prawa do kierowania reklam bezpośrednio do nich. W tym sensie zwykli internauci są nagradzani za oglądanie reklam odpowiadających ich indywidualnym zainteresowaniom.

Ostatecznie daje to każdemu interesariuszowi szansę odniesienia korzyści poprzez zaangażowanie się w przejrzyste środowisko reklamowe. Jeśli użytkownicy końcowi nie chcą już oglądać reklam za pośrednictwem ekosystemu Kind Ads, mogą w dowolnym momencie zrezygnować.

Z drugiej strony, to dodatkowo zachęca wydawców i reklamodawców do angażowania się tylko w kampanie wysokiej jakości w celu zmniejszenia tempa, z jakim użytkownicy końcowi rezygnują z ekosystemu Kind Ads.

Żeton rodzaju

Kind Token został stworzony, aby napędzać ekosystem Kind Ads. Może być używany przez reklamodawców do płacenia za nowe kampanie, a także do nagradzania wydawców internetowych za udostępnianie reklam na ich platformie.

Ponadto platforma Kind Ads zawiera również tokenizowaną pulę nagród. Pula finansowana z pozostałych 25% zarobków wydawców jest wykorzystywana do dalszego motywowania interesariuszy zaangażowanych w platformę.

KIND Token

Wniosek

Podsumowując, zespół stojący za Kind Ads stworzył rzeczywiste rozwiązanie stale rosnącego problemu irytujących i nieistotnych reklam online. Podstawowy protokół blockchain może oceniać wydawców – takich jak blogi i portale informacyjne, na podstawie ich poświadczeń.

To z kolei pozwala reklamodawcom współpracować wyłącznie z legalnie odpowiednimi platformami – w całkowicie przejrzystym środowisku. Z punktu widzenia samego wydawcy nie tylko mogą zapewnić, że chronią swoją witrynę przed zagrożeniami ze strony nieistotnych reklam, ale także zatrzymają znacznie większą część swoich przychodów z reklam.

Wreszcie, co być może najważniejsze, użytkownicy witryn będą również mogli korzystać z ekosystemu Kind Ads, o ile zdobędą Żetony życzliwości, gdy pozwolą reklamodawcom prezentować odpowiednie reklamy. Podsumowując, chociaż konkurencja jest niezwykle ostra w sektorze, który Kind Ads ma na celu zrewolucjonizować, mają platformę, która może przynieść korzyści wszystkim zaangażowanym stronom.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map