SelfKey dla początkujących: niezależna tożsamość dla wolności i prywatności

Selfkey

SelfKey zapewnia organizacjom i osobom pełną własność nad własną tożsamością cyfrową, umożliwiając im odkrycie dodatkowej prywatności i wolności. SelfKey to niezależny system tożsamości oparty na łańcuchu bloków, który może zapewnić kontrolę i zarządzanie tożsamościami cyfrowymi użytkownikom. Ponadto użytkownicy mogą używać SelfKey do bezpiecznego zarządzania portfelem kryptowalut i natychmiastowego wdrażania usług imigracyjnych, kryptowalut i usług finansowych.

Selfkey

Fundacja SelfKey

Za SelfKey znajdziesz Fundację SelfKey i jej interesariuszy. Cała ta grupa chce pracować na rzecz wolnego świata, który ma zdecentralizowane, prywatne i bezpieczne transakcje tożsamości. Innymi słowy, chcą, aby jednostki były naprawdę jedynymi właścicielami ich tożsamości. Fundacja SelfKey została utworzona, aby wspierać prawa człowieka i podstawowe wolności w odniesieniu do tożsamości cyfrowej i danych. Zespół pracujący nad projektem składa się z ekspertów z wielu dziedzin, w tym blockchain, finansów, prawa, marketingu, technologii i projektowania. SelfKey ma już również długą listę partnerów, która obejmuje skonsolidowane globalne firmy pierwszego poziomu z ugruntowaną historią, a także obiecujące start-upy blockchain i Fintech.

Co sprawia, że ​​SelfKey jest wyjątkowe?

Jednym z wyjątkowych aspektów SelfKey jest jego zdolność do działania jako kompleksowe rozwiązanie tożsamościowe dla uzyskania niezależności. SelfKey wykorzystuje nowatorskie podejście do zarządzania tożsamością, jednocześnie rozwiązując problemy związane z istniejącymi scentralizowanymi systemami zarządzania tożsamością. Należą do nich brak dostępu do usług finansowych i żmudne procesy KYC oparte na papierze.

Identyfikator klucza własnego

Kluczowe cechy SelfKey

Jedną z wyróżniających funkcji SelfKey jest samoobsługowy magazyn danych. Dzięki temu możesz lokalnie zabezpieczyć swoje dokumenty tożsamości i zasoby, więc nie ma ryzyka poważnego naruszenia danych, jak w przypadku innych podobnych systemów.

SelfKey pozwala również na udostępnianie dokumentów poprzez mechanizm klucza publicznego / prywatnego. Dzięki temu jako właścicielowi możesz spać spokojnie, wiedząc, że osoby trzecie mogą przeglądać dane tylko wtedy, gdy wyraziłeś na to zgodę.

Procesy KYC w SelfKey również wyróżniają się wydajnością. Kwalifikowani certyfikatorzy mogą na żądanie zapewnić wielokrotne uwierzytelnianie tożsamości. Następnie możesz wielokrotnie udostępniać to uwierzytelnienie kilku usługodawcom. To z kolei zapobiega marnowaniu czasu i wysiłku na tradycyjny proces wdrażania KYC, który jest zwykle żmudny.

SelfKey dodatkowo minimalizuje dane ze względu na oparty na łańcuchu bloków weryfikowalny protokół oświadczeń. Protokół ten pozwala właścicielowi tożsamości udowodnić, że spełniasz atrybuty identyfikatora wymagane dla określonej usługi lub produktu, bez konieczności udostępniania swojego dokumentu tożsamości. Innymi słowy, możesz przedstawić dowód swojego dokumentu tożsamości bez udostępniania go, ograniczając przesyłane dane do minimum.

SelfKey ponadto oferuje dostęp do aplikacji za pomocą jednego kliknięcia, dzięki możliwości szybkiego potwierdzenia Twojej tożsamości. W przeciwieństwie do innych systemów wystarczy wykonać kilka kliknięć, aby uzyskać dostęp do pełnego zakresu usług na Rynku, niezależnie od tego, czy są one związane z kryptowalutami, finansami, korporacjami czy imigracją.

Oczywiście SelfKey zapewnia również pełną funkcjonalność, której oczekujesz od portfela kryptowalut, w tym możliwość bezpiecznego zarządzania aktywami kryptowalutowymi, takimi jak ETH, KEY i inne tokeny ERC-20.

Portfel tożsamości

Portfel tożsamości jest kluczowym aspektem SelfKey, umożliwiającym użytkownikom bezpieczny dostęp do dokumentów i zasobów identyfikacyjnych, a także poświadczanie ich notarialnie i weryfikowanie za pomocą kwalifikowanych certyfikatorów. Dzięki Portfelowi tożsamości użytkownicy mogą również udostępniać te dokumenty i zasoby stronom ufającym znalezionym w SelfKey Marketplace, aby uzyskać szybki dostęp do usług i produktów. Dzięki Portfelowi tożsamości użytkownicy mogą również zarządzać swoimi portfelami kryptowalut, w tym wysyłać lub odbierać KEY, ETH i inne tokeny ERC-20.

Portfel Selfkey

Portfel tożsamości SelfKey jest już dostępny w wersji beta na komputery Mac i Windows. Możesz łatwo pobrać portfel bezpośrednio ze strony SelfKey. Dzięki niemu możesz zacząć budować swój identyfikator SelfKey do wykorzystania w przyszłości po uruchomieniu SelfKey Marketplace, a także zarządzać swoim portfelem kryptograficznym.

SelfKey Marketplace

Marketplace umożliwia użytkownikom dostęp i porównywanie szeregu usług związanych z finansami, kryptowalutami i imigracją. Tylko niektóre z usług dostępnych w Marketplace obejmują założenie firmy, otwarcie konta bankowego, uzyskanie dodatkowego paszportu i handel kryptowalutami.

Selfkey Marketplace

Ekosystem SelfKey

Dzięki ekosystemowi SelfKey właściciele tożsamości mogą odzyskać i zachować kontrolę nad swoją tożsamością. Mają pewność, że wiedzą, że mają większe bezpieczeństwo i prywatność niż w przypadku tradycyjnej bazy danych, którą można zhakować. Poruszanie się po różnych praktykach KYC staje się również szybkie i bezproblemowe.

Ekosystem Selfkey

Ekosystem SelfKey umożliwia jednostkom certyfikującym szybkie przyznawanie certyfikatów. Mogą również po prostu zarabiać na tych certyfikatach, w tym w przypadkach, gdy są one weryfikowalne i ograniczone w czasie.

Strony ufające mogą wykorzystać ekosystem SelfKey, aby zaoszczędzić pieniądze i czas, korzystając ze zautomatyzowanych procesów KYC, które są zgodne z międzynarodowymi wymogami. Pomaga to stronom ufającym w wydajności, a także w obsłudze klienta, ponieważ mogą one szybko i skutecznie wdrażać klientów.

KEY Token

Token KEY jest odpowiedzialny za zasilanie ekosystemu SelfKey. Pozwala uczestnikom na wymianę wartości, a jednocześnie zapewnia reputację i zaufanie. Użytkownicy mogą postawić KLUCZ, aby uzyskać dostęp do sieci, kupować usługi oraz poświadczać i weryfikować dokumenty tożsamości. Tylko niektóre z usług, które użytkownicy mogą kupić za pomocą swoich tokenów KEY, obejmują rezydencje, firmy, konta bankowe i konta wymiany.

Jak kupić tokeny kluczy

Nie możesz kupić KEY za pomocą waluty „Fiat”, więc musisz najpierw kupić inną walutę – najłatwiej kupić Bitcoin lub Ethereum, które możesz zrobić w Coinbase za pomocą przelewu bankowego lub zakupu kartą debetową / kredytową, a następnie handlować tym dla KEY na giełdzie, na której znajduje się token.

Upewnij się, że korzystasz z naszego linku do rejestracji, gdy dokonasz pierwszego zakupu o wartości 100 USD, otrzymasz 10 USD w postaci darmowych bitcoinów.

Witryna Coinbase

Po zakupie Ethereum możesz handlować na tokeny KEY na następujących giełdach:

  • Binance
  • OK, Ex
  • Kucoin
  • Tidex

Wniosek

SelfKey to platforma tożsamości, która pozwala użytkownikom, niezależnie od tego, czy są osobami fizycznymi, czy organizacjami, zachować pełną własność swojej tożsamości. Zapewnia korzyści osobom, które są właścicielami ich tożsamości, tym, którzy poświadczają dokumenty tożsamości dla zysku, oraz firmom, które chcą usprawnić swoje systemy KYC, aby zmniejszyć marnowany czas i zasoby.

Przydatne linki

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map