Biki

Założona w czerwcu 2018 roku i uruchomiona w sierpniu tego samego roku, Biki pojawił się jako wieloaspektowy pionier kryptowalut, oferujący innowacyjne funkcje i rozwiązania.

Biki konsekwentnie plasuje się w pierwszej dwudziestce najszybciej rozwijających się giełd na świecie według MyToken, Feixiaochao, Coingecko i CoinMarketCap, Biki zadebiutował na szesnastym miejscu, a ostatnio osiągnął piątą pozycję.

Biki

Biorąc pod uwagę te imponujące liczby, należy zapytać, co wyróżnia Biki na tle innych firm? Co dokładnie robi Biki?

Biki otwiera Crytpos na msze

Z własnej definicji Biki jest „globalnym dostawcą usług handlu cyfrowego”. Bezpieczeństwo, stabilność i wydajność to ich cele, które przynoszą ponad milionowi klientów na całym świecie.

Ogólnie rzecz biorąc, główne funkcje Biki obejmują wysoko ocenianą giełdę kryptowalut i pomoc firmy przy uruchamianiu tokenów. Oprócz tego, że giełda kryptowalut jest dobrze zaprojektowana i łatwa w użyciu, zapewnia doskonałą płynność i bezpieczeństwo. Z ponad 150 różnymi projektami na ich wymianie, Biki ma 220 par na swojej platformie.

Biki pomaga rozwijać rynek kryptowalut dzięki trójpunktowemu podejściu, które przekracza standardowe oczekiwania korporacyjne. Oprócz umieszczenia tokena projektu lub firmy na platformie Biki, Biki oferuje rozwiązania marketingowe i rozpoznawalność marki.

Biki Exchange

Koncentrując się w szczególności na rynku chińskim, Biki publikuje wiadomości na chińskich stronach kryptograficznych i wykorzystuje WeChat do rozpowszechniania informacji.

Korzystając z mediów społecznościowych w najlepszy możliwy sposób, Biki stara się stworzyć i poszerzyć sieć wpływowych osób, które mogą dotrzeć i kształcić miliony obserwujących. Ostatnim krokiem jest przeprowadzenie kampanii handlowych. W ten sposób Biki pomaga firmom w dostępie do ogółu społeczeństwa i doradza w zakresie sprzedaży pre-ICO inwestorom kwalifikowanym.

Rozwój w globalnym centrum rozwoju Blockchain

Ponieważ Biki ma siedzibę w Singapurze, ale jest zdeterminowana, aby wejść dalej na rynek chiński, firma ma międzynarodowy charakter. Ich globalny zasięg jest widoczny w wydarzeniach odbywających się w Singapurze, Londynie, Toronto, USA, Japonii, Korei Południowej, Wietnamie i na Malcie. Biki obsługuje wiele języków, w tym angielski i chiński, i obsługuje prawie 100 krajów.

Z pewnością branża kryptowalut zmieniła się w ciągu zaledwie dwóch lat. W 2017 roku było wiele ICO, z których większość stanowiły oszustwa

W 2018 roku pojawiła się obawa, że ​​przestępcy i terroryści mogą używać kryptowaluty do niesmacznych działań, w tym do prania pieniędzy i oszustw. Nawet w październiku 2018 r., Zaledwie kilka miesięcy po uruchomieniu Biki, ICO i towarzyszące im agencje marketingowe poważnie słabły.

To w tym czasie Biki zdał sobie sprawę, że brakuje wiedzy i zrozumienia właściwych kontekstów uruchamiania tokenów.

Dlatego Biki zaczął pomagać firmom przy uruchamianiu projektów, ale także w public relations, obecności w społeczności i dostępie do funduszy. W świetle przeszłości i potencjalnej korupcji w branży firmy takie jak Biki są niezwykle ważne, ponieważ oddzielają prawdziwych graczy od oszustów.

Funkcje Biki

Rynki kryptowalut dojrzewają

W miarę jak globalna gospodarka się zmienia i zamyka, zmienia się także świat finansów, dążąc do większej przejrzystości. Kryptowaluty były przedmiotem licznych ataków z ustalonego systemu finansowego, ale istnieje wiele firm, które pracują nad tym, aby rynki kryptowalut były stabilne i przejrzyste dla wszystkich.

Niedawno zarówno cryptodigestnews.com, jak irepreneur.com zamieściły artykuły na temat zapotrzebowania zarówno na przejrzystość, jak i bezpieczeństwo, odzwierciedlając trend zainteresowania konsumentów alternatywnymi aktywami, a nie tradycyjnymi akcjami, obligacjami, rynkami pieniężnymi i płytami CD..

W wyniku tego trendu wzrosły inwestycje w luksusowe aktywa, a ludzie inwestują swoje pieniądze w złoto, diamenty, sztukę i wino. Dodatkowym alternatywnym aktywem jest oczywiście kryptowaluta. Ponieważ kryptowaluty są zdecentralizowane, nie ma rządu ani banku centralnego czekającego na wykorzystanie inwestorów lub ingerencję w rynek.

Biki pomaga wprowadzić przejrzystość na nowy rynek

Jednym z największych powodów, dla których w 2017 roku było tak wiele oszustw w przestrzeni ICO, był prawie całkowity brak dostawców badań. Ugruntowane rynki nie są doskonałe, ale mają tysiące analityków, którzy upewniają się, że produkty inwestycyjne to nie tylko oszustwa.

Biki to znacznie więcej niż zwykła giełda kryptowalut. Zidentyfikował potrzebę większej wiarygodności w przestrzeni ICO i pracował nad edukacją inwestorów na temat tego, co kupują. Poinformowani inwestorzy są znacznie mniej narażeni na ryzyko oszustwa, a także będą mieli większe szanse na uzyskanie solidnych zwrotów.

W 2017 roku pojawiła się ogromna krytyka dotycząca przestrzeni kryptowalut, a część z niej (na pewno nie całość) była uzasadniona. Zamiast zniechęcać się bardzo negatywnym spojrzeniem na kryptowaluty przez wielu na rynkach finansowych, Biki podjął działania i stworzył platformę do odpowiedzialnego rozwoju kryptowalut.

Rok 2019 może być początkiem wielkich rzeczy dla kryptowalut

Teraz, w 2019 roku, wielu ekspertów twierdzi, że kryptowaluta może być używana w krajach rozwijających się i walczących z korupcją, ubóstwem i inflacją, oferując nowe rozwiązania tragicznych problemów.

Jednym z takich przykładów jest to, że Bitcoin jest już wykorzystywany w Wenezueli w celu obejścia strasznej polityki rządu i międzynarodowych prób destabilizacji. W świetle tych wydarzeń wydaje się, że Biki jest częścią wzmacniania pozycji ludzi w naszej globalnej wiosce.

Waluta Fiata jest w 100% cyfrowa, a drukowane pieniądze działają jako fizyczna kopia danych utworzonych przez bank centralny. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby ludzie używali kryptowalut zamiast fiducjarnych, zwłaszcza gdy rząd nie jest w stanie zapewnić, że waluta fiducjarna będzie stabilna i łatwa w użyciu.

Ludzie mogą używać prostej elektroniki do dokonywania transakcji kryptograficznych, co może stać się znacznie ważniejsze, ponieważ waluty fiducjarne znajdują się pod presją. Wystąpiły problemy z walutami fiducjarnymi w krajach takich jak Turcja, Argentyna i Wenezuela i może być ich więcej.

Chociaż podstawy korzystania z kryptowalut nie są trudne, trudno było stworzyć solidne platformy do ich handlu, a także zapewnić ludziom poczucie bezpieczeństwa dzięki dostawcom usług kryptograficznych. Biki odniósł się do obu tych kwestii i wykazał, że mogą nastąpić pozytywne zmiany.

Biki stworzyło solidne narzędzia dla inwestorów

Sama witryna jest przejawem technicznego wyrafinowania, pokazując transakcje w czasie rzeczywistym, podkreślając niesamowitą i niezawodną płynność Biki.

Dostępne są wszystkie narzędzia do zaawansowanego handlu, a informacje są wyświetlane na szczegółowych wykresach. Prince, kwota i sumy ostatnich transakcji, podobnie jak opcje walutowe i rynkowe.

Witryna reklamuje również ich plan partnerski i rekrutację partnerów społecznych, wzmacniając ich ducha zorientowanego na społeczność. Oprócz tych funkcji istnieje BikiLab, czyli Obszar Testów Innowacji, który demonstruje ich zaangażowanie w stale nowy i oryginalny rozwój technologiczny.

Te innowacje obejmują nowatorskie „wywrotowe wydobycie” Biki lub model „kupowania i niszczenia, wznoszenia i opadania”, w którym opłata za platformę służy do odkupienia waluty i jej zniszczenia.

Dla nowicjuszy w kryptowalutach dostępna jest dokładna sekcja pomocy z sekcjami dotyczącymi wydobywania, uwierzytelniania i płynności, aby pomóc przyszłym inwestorom zacząć.

Biki oferuje w pełni funkcjonalną mobilną aplikację handlową

Mobilna aplikacja handlowa, gotowa na łatwe pobieranie, zapewnia błyskawiczne wyniki handlowe, niestandardowy panel transakcyjny, łatwe przełączanie aktywów i ustawienia integracji konta. Wszystkie te funkcje są dostępne za dotknięciem palca dla inwestorów w ruchu.

Aplikacja mobilna Biki

Większość ludzi ma smartfony, a wraz ze spadkiem cen sprzętu mogą stać się integralną częścią wykorzystania kryptowalut w gospodarkach wschodzących. Biki wyprzedza konkurencję, oferując solidną aplikację wymiany dla platform mobilnych.

Ważna firma w globalnej sieci

Od ponad roku konsekwentne wyniki Biki są znakomite, ponieważ firma rośnie i zmienia się, dostosowując się do zmieniających się rynków i rozwijając nowe technologie. Wnikliwa obserwacja to kolejna mocna strona firmy, ponieważ potrafią zidentyfikować luki i nisze w świecie kryptowalut.

Zdolność do tego oznacza, że ​​Biki może zaoferować rozwiązania, których nie ma lub niewiele innych firm może, dzięki czemu Biki jeszcze bardziej wyróżnia się z tłumu. Objęcie mediów społecznościowych i zaangażowanie rynku chińskiego w celu integracji zarówno Wschodu, jak i Zachodu, jest również genialną koncepcją, ponieważ kryptowaluta pozostaje zdecentralizowana i bez granic.

Łatwe w użyciu aplikacje i narzędzia pozwalają zarówno doświadczonym traderom, jak i neofitom finansowym wejść do świata cyfrowego, a Biki oferuje najlepsze usługi handlowe dla osoby fizycznej lub firmy.

Biki pomoże wzmocnić rynek

Dostawcy płynności są podstawą funkcjonalnego rynku finansowego.

Biki stworzył świetną strukturę wymiany, która pomoże w rozwoju globalnego rynku kryptowalut. Chociaż scentralizowane giełdy nie będą idealne dla wszystkich, obecnie oferują najlepszą płynność dla większości kryptowalut.

Dzięki wysokiej płynności i najnowocześniejszym zabezpieczeniom Biki aktywnie stawia czoła głównym obawom dotyczącym przejrzystości i potencjalnego korupcji kryptowaluty. Łatwo zrozumieć, dlaczego Biki ma już ponad milion użytkowników na całym świecie.

Dla każdego, kto chce korzystać ze scentralizowanej wymiany kryptowalut, Biki jest dobrą opcją do rozważenia. Biki obsługuje większość głównych par tokenów i daje swoim klientom przewagę, jeśli chodzi o niektóre nowe oferty tokenów. Platforma handlowa ma świetny zestaw funkcji, a Biki ma również dobrze zaprojektowaną aplikację mobilną dla handlowców kryptowalut.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me