Przewodnik dla początkujących do Gate.io: pełna recenzja

Recenzja Gate.io

Gate.io to nowy serwis do handlu kryptowalutami, którego celem jest zaoferowanie swoim członkom alternatywy dla giełd dominujących obecnie na rynku. Witryna działa od 2017 roku i ma na celu uchwycenie części rynku handlu kryptowalutami, oferując swoim użytkownikom bezproblemowy dostęp do wielu trudnych do znalezienia monet oraz przyszłych projektów. Witryna ma również pomóc inwestorom w znalezieniu konkretnych informacji dotyczących zarówno preferowanych przez nich monet, jak i ogólnych trendów rynkowych.

Witryna internetowa Gate.io

Odwiedź Gate.io

Przegląd

Gate.io to platforma wymiany kryptowalut, która rozpoczęła się w 2017 roku; strona jest dostępna w języku angielskim i chińskim i zapewnia dostęp do szerokiej gamy kryptowalut. Obecnie dostępnych jest niewiele informacji na temat firmy lub zespołu stojącego za giełdą i pomimo tego, że jest nowością w branży, giełda stale się rozwija i odpowiada za znaczną ilość codziennych transakcji kryptowalutowych.

Platforma działa jako krypto-giełda kryptowalut i obsługuje pary handlowe BTC, ETH, USDT i QTUM. Gate.io obecnie prowadzi codzienną działalność handlową o wartości około 40 milionów USD, przy czym większość transakcji odbywa się w formie par BTC, ETH, EOS, BTM, ONT i USDT.

Gate.io Exchange

Jako nowy uczestnik rynku, Gate.io obecnie akceptuje nowe rejestracje i konta mogą być tworzone bezpłatnie.

Kluczowe cechy

 • Funkcjonalność – Handel odbywa się głównie na internetowej platformie handlowej, która jest podobna do większości giełd kryptowalut. Witryna zawiera wiele funkcjonalnych funkcji, takich jak księga zamówień, historia transakcji i wykresy. Ogólne doświadczenie nie jest tak dopracowane, jak niektóre z bardziej ugruntowanych giełd, ale pozostaje funkcjonalne i responsywne. Oprócz tego Gate.io zapewnia aplikację mobilną, która jest dostępna zarówno dla użytkowników iOS, jak i Androida.
 • Niska opłata –io obsługuje system niskich opłat w odniesieniu do większości giełd kryptowalut i jako giełda kryptowalut; opłata w wysokości 0,2% dotyczy wszystkich transakcji wykonywanych na platformie. Opłata za wypłatę jest odejmowana od każdego konkretnego zasobu, a kwota opłaty zależy od waluty cyfrowej, którą zdecydujesz się wypłacić.
 • Bezpieczeństwo – Zespół odpowiedzialny za wymianę wykorzystuje zarówno chłodnię, jak i gorący portfel do przechowywania środków, a konta klientów są zabezpieczone przy użyciu uwierzytelniania dwuskładnikowego i kombinacji haseł. „Hasło logowania” służy do logowania się na koncie Gate.io, natomiast „hasło do funduszu” służy do uzyskiwania dostępu do transakcji i wypłat aktywów. Te dwa hasła muszą być różne, a użytkownikom zaleca się korzystanie z usługi internetowej ze stałym adresem IP podczas ustawiania haseł.
 • Obsługa klienta – Tam jest wsparcie pod warunkiem, że zawiera odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania za pośrednictwem funkcji FAQ i nowego podręcznika użytkownika. Użytkownicy mogą również przesłać bilety w celu omówienia bardziej szczegółowych problemów z zespołem wsparcia. Obecnie zespół komunikuje się z użytkownikami w języku angielskim lub chińskim. Zespół można również ocenić za pośrednictwem ich Konto Twitter i Grupa telegramów.

Rejestracja Gate.io

Odwiedź ich teren i utwórz konto, postępując zgodnie z procedurą rejestracji. Możesz otworzyć konto, klikając „Rejestracja nowego użytkownika” pod przyciskiem Zaloguj. Po wykonaniu tej czynności zostaniesz przekierowany na stronę rejestracji.

Tutaj możesz wprowadzić swoją nazwę użytkownika, adres e-mail, hasło do konta i hasło do funduszu. Będziesz mieć również kod Captcha do uzupełnienia, aby zakończyć tworzenie konta.

Zaznaczając pole Umowa z użytkownikiem i klikając „Utwórz konto”, zakończysz proces rejestracji, a na podany adres zostanie wysłana wiadomość e-mail z potwierdzeniem.

Jak handlować na Gate.io

Możesz wybrać parę handlową na stronie głównej lub z górnego menu rozwijanego, klikając przycisk handlu pod preferowanym rynkiem.

Gate.io Markets

Po wybraniu pary handlowej załaduje się ekran handlu giełdowego. Zawiera wiele informacji i na początku może być nieco przytłaczająca, więc powinieneś poświęcić trochę czasu na zapoznanie się z nią. W lewej kolumnie znajdują się zakładki BTC, ETH, USDT i QTUM, na których następnie podajesz listę kryptowalut, którymi możesz handlować.

Środkowa część zawiera wykresy i świece dla Twojego aktualnego wyboru z polami Kup i Sprzedaj pod spodem, a pod nimi otwarte i przeszłe transakcje.

W prawej kolumnie znajdują się informacje o rynkach światowych, które pokazują ceny, po których handlują inne giełdy i poniżej których są aktualne ceny kupna i sprzedaży oraz historia transakcji.

Interfejs jest dobrze zaprojektowany, ma ładny, czysty wygląd, a wszystko, czego potrzebujesz, można łatwo znaleźć.

Ekran handlu bramą

Możesz złożyć zamówienie z preferowaną ceną i kwotą. Jeśli istnieje pasujące zamówienie przeciwne, Twoje zamówienie zostanie wypełnione lub częściowo wypełnione. Częściowo wypełnione zamówienie będzie nadal wypełnione pasującymi zamówieniami.

Kup pola sprzedaży

Jeśli zdecydujesz się anulować jakiekolwiek otwarte zamówienia, musisz uzyskać dostęp do strony Otwarte zamówienie w aplikacji Wallet> Otwórz zamówienie. Następnie zasób „zablokowany” w zamówieniu zostanie przywrócony do dostępnego salda.

Anuluj zamówienia

Obsługiwane waluty

Chociaż Gate.io nie oferuje opcji handlu fiat, zapewnia dostęp do ponad 250 par kryptowalut do kryptowalut. Za pośrednictwem BTC, ETH, USDT i QTUM można handlować szeroką gamą walut cyfrowych.

Lista monet dostępnych na Gate.io obejmuje Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Ripple, Dash, Qtum, OmiseGO, EOS, Zcash i Dogecoin. Dostępne są również nowsze wejścia na rynek, takie jak Ontology, Nebulas i Zilliqa. Instrumenty handlowe są pogrupowane w kilka kategorii, takich jak: rynki USDT, rynki BTC i rynki ETH. Istnieje również możliwość utworzenia niestandardowej grupy za pośrednictwem funkcji Moje rynki.

Opłaty Gate.io

Gate.io przedstawia swoje opłaty tutaj, a struktura opłat jest obecnie następująca:

 • Brak opłat za depozyty.
 • 0,2% opłaty za handel.

Jeśli przejdziesz na wyższy poziom, będziesz cieszyć się zniżką od 0,2% opłat handlowych.

Opłaty za wypłatę są różne dla każdej monety, konieczne jest zalogowanie się na swoje konto i dostęp do strony wypłat, aby sprawdzić opłatę za wypłatę dla wybranej monety.

Nr WalutaUSDT TradingBTC TradingETHDepositWithdrawWithdaw Daily Limit
1 USDT 0,2% 0,2% 0 0% + 25 100000
2 USDT_ETH 0 0% + 10 100000
3 BTC 0,2% 0,2% 0 0% + 0,001 100
4 BCH 0,2% 0,2% 0 0% + 0,0006 1000
5 BTG 0,2% 0,2% 0 0% + 0,002 1000
6 LTC 0,2% 0,2% 0 0% + 0,002 10000
7 ZEC 0,2% 0,2% 0 0% + 0,001 1000
8 ETH 0,2% 0,2% 0 0% + 0,003 3000
9 ITP 0,2% 0,2% 0,2% 0 0% + 0,01 20000
10 DZIARSKOŚĆ 0,2% 0,2% 0 0% + 0,02 1000

W przypadku większości monet opłata jest naliczana za transakcję; niezależnie od faktycznej kwoty, którą wypłacasz.

Strona wypłat określa również minimalny / maksymalny limit wypłaty dla każdej pojedynczej transakcji. Wskazane limity dotyczą wypłaty określonej waluty cyfrowej w ramach jednej transakcji. Ponadto maksymalny limit wypłaty niekoniecznie jest równy Twojemu dziennemu limitowi. Twój dzienny limit 24-godzinny może zostać zwiększony, a jeśli potrzebujesz większego limitu dziennego, zalecamy przesłanie biletu.

Czy Gate.io jest bezpieczne?

Giełda wykorzystuje zarówno chłodnię, jak i gorący portfel do przechowywania środków i nie została jeszcze zhakowana. Gate.io oferuje również uwierzytelnianie dwuskładnikowe, powiadomienia SMS i weryfikację KYC.

Konta klientów są zabezpieczone przy użyciu uwierzytelniania dwuskładnikowego i kombinacji „hasła logowania”, które umożliwia użytkownikom zalogowanie się na konto Gate.io, oraz „hasła do funduszy”, które zapewnia dostęp do transakcji i wypłat aktywów. Podczas rejestracji na giełdzie zaleca się, aby użytkownicy:

 • Ustaw silne hasło logowania i hasło do funduszu.
 • Zaznacz pole Bind IP, aby się zalogować.
 • Włącz uwierzytelnianie dwuskładnikowe dla swojego konta.
 • Zabezpiecz pocztę e-mail powiązaną z kontem Gate.io za pomocą silnego hasła i uwierzytelniania dwuskładnikowego.

Gate.io wykorzystuje również wielopoziomowy system weryfikacji dla kont o wyższych depozytach. Aby wypłaty utknęły w statusie weryfikacji, konieczne jest przejście przez etap KYC2.

Aby przeprowadzić weryfikację KYC, możesz uzyskać dostęp do swojego konta, a następnie kliknąć Portfel> KYC, aby przesłać kartę fotograficzną i wymagane informacje.

Po zakończeniu KYC1 możesz kontynuować przechodzenie przez KYC2, a po zakończeniu weryfikacji KYC2 Twoja wypłata zostanie przetworzona natychmiast.

Wniosek

Gate.io to stosunkowo nowa giełda kryptowalut, która oferuje szeroką gamę kryptowalut dostępnych do handlu. Witryna jest ogólnie funkcjonalna i oferuje wiele funkcji, które można znaleźć w bardziej znanych witrynach. Witryna nie jest wyjątkowa w żaden sposób i nie wyróżnia się na tle konkurencji. Jednak osoby posiadające znaczne udziały w Qtum mogą być zainteresowane możliwością korzystania z tej waluty podczas handlu na stronie.

Giełda prawdopodobnie spodoba się traderom poszukującym konkretnych monet, których nie można znaleźć na stronach takich jak Binance czy Kucoin, a także powinna okazać się atrakcyjna dla chińskich traderów. Zespół odpowiedzialny za wymianę również pozostaje tajemnicą, a Gate.io wydaje się w tej chwili działać całkowicie bez regulacji. W rezultacie trzymanie jakichkolwiek aktywów na giełdzie lub przeprowadzanie dużych transakcji na platformie może nie być dobrym pomysłem. Strona może okazać się najbardziej przydatna dla bardziej doświadczonych i odważniejszych entuzjastów kryptowalut, którzy mogą szukać alternatywy dla strony takiej jak Cryptotopia, która jest dobrze znana z wymieniania trudnych do znalezienia kryptowalut.

Odwiedź Gate.io

Plusy

 • Szeroka gama walut
 • Struktura niskich opłat
 • Prosty proces rejestracji
 • Funkcjonalna platforma z dostępną aplikacją mobilną

Cons 

 • Nowa firma z ograniczoną historią
 • Nieuregulowane
 • Zespół nie jest zbyt przejrzysty
 • Brak przelewów walutowych

Gate.io

src = “~ images \ beginners-guide-to-gateio-complete-review.gif”

alt = “Przegląd bramki”

class = “foto-wrapup wppr-product-image” /> 8.4

Łatwość użycia

9,0 / 10

Reputacja

9,0 / 10

Opłaty

9,0 / 10

Obsługa klienta

8.0 / 10

Metody Płatności

7,0 / 10

Plusy

 • Szeroka gama walut
 • Struktura niskich opłat
 • Aplikacja mobilna
 • Łatwy w użyciu
 • Dobrze zaprojektowany interfejs

Cons

 • Nowa firma z ograniczoną historią
 • Nieuregulowane
 • Zespół nie jest zbyt przejrzysty
 • Brak opcji płatności Fiat

Odwiedzić {"@kontekst":"http: \ / \ / schema.org \ /","@rodzaj":"Produkt","Nazwa":"Gate.io","wizerunek":"https: \ / \ / blockonomi-9fcd.kxcdn.com \ / wp-content \ / uploads \ / 2018 \ / 03 \ /gate-review.gif","opis":"Gate.io \ u00a0 to nowy serwis do handlu kryptowalutami, którego celem jest zaoferowanie swoim członkom alternatywy dla giełd obecnie dominujących na rynku. Witryna działa od 2017 roku i ma na celu uchwycenie części rynku handlu kryptowalutami, oferując swoim użytkownikom bezproblemowy dostęp do wielu trudnych do znalezienia monet…","oferuje": {"@rodzaj":"Oferta","Cena £":"0,00","priceCurrency":"$","sprzedawca": {"@rodzaj":"Osoba","Nazwa":"Eugene Kem"}},"przejrzeć": {"@rodzaj":"Przejrzeć","recenzjaRating": {"@rodzaj":"Ocena","najlepsza ocena":"10","najgorsza ocena":"0","ratingValue":"8.40"},"Nazwa":"Gate.io","reviewBody":"Gate.io \ u00a0 to nowy serwis do handlu kryptowalutami, którego celem jest zaoferowanie swoim członkom alternatywy dla giełd obecnie dominujących na rynku. Witryna działa od 2017 roku i ma na celu uchwycenie części rynku handlu kryptowalutami, oferując swoim użytkownikom bezproblemowy dostęp do wielu trudnych do znalezienia monet oraz przyszłych projektów. Witryna ma również pomóc inwestorom w znalezieniu konkretnych informacji związanych zarówno z preferowanymi przez nich monetami, jak i ogólnymi trendami rynkowymi. \ R \ n \ r \ n \ r \ nVisit Gate.io \ r \ n \ r \ n Omówienie \ r \ nGate. io to platforma wymiany kryptowalut, która rozpoczęła się w 2017 roku; strona jest dostępna w języku angielskim i chińskim i zapewnia dostęp do szerokiej gamy kryptowalut. Obecnie dostępnych jest niewiele informacji na temat firmy lub zespołu stojącego za giełdą i pomimo tego, że jest nowa w branży, giełda stale się rozwija i odpowiada za znaczną ilość codziennych transakcji kryptowalutowych. \ R \ n \ r \ nPlatforma działa jako krypto na giełdę kryptowalut i obsługuje pary handlowe BTC, ETH, USDT i QTUM. Gate.io obecnie prowadzi codzienną działalność handlową o wartości około 40 milionów USD, przy czym większość transakcji odbywa się w formie par BTC, ETH, EOS, BTM, ONT i USDT. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nJako nowy uczestnik rynku, firma Gate.io akceptuje obecnie nowe rejestracje i konta można tworzyć bezpłatnie. \ r \ nGłówne funkcje \ r \ n \ r \ n \ tFunkcjonalność \ u2013 Handel odbywa się głównie na internetowa platforma handlowa podobna do większości giełd kryptowalut. Witryna zawiera szereg funkcjonalnych funkcji, takich jak księga zamówień, historia transakcji i wykresy. Ogólne doświadczenie nie jest tak dopracowane, jak niektóre z bardziej ugruntowanych giełd, ale pozostaje funkcjonalne i responsywne. Oprócz tego Gate.io zapewnia aplikację mobilną, która jest dostępna zarówno dla użytkowników iOS, jak i Androida. \ R \ n \ tLow Fee \ u2013io obsługuje system niskich opłat w stosunku do większości giełd kryptowalut oraz jako kryptowaluty do wymiany kryptowalut; opłata w wysokości 0,2% dotyczy wszystkich transakcji wykonywanych na platformie. Opłata za wypłatę jest odejmowana od każdego konkretnego zasobu, a kwota opłaty zależy od waluty cyfrowej, którą zdecydujesz się wypłacić. \ R \ n \ tSecurity \ u2013 Zespół zajmujący się wymianą wykorzystuje zarówno chłodnię, jak i gorący portfel do przechowywania środków a konta klientów są zabezpieczone przy użyciu uwierzytelniania dwuskładnikowego i kombinacji haseł. Hasło logowania \ u201d \ u00a0 jest używane do logowania się na konto Gate.io, a hasło \ u201d \ u00a0 \ u201d \ u00a0 jest używane do uzyskiwania dostępu do handlu i wypłaty aktywów. Te dwa hasła muszą być różne, a użytkownikom zaleca się korzystanie z usługi internetowej ze stałym adresem IP podczas ustawiania haseł. \ R \ n \ tObsługa klienta \ u2013 Dostępna jest sekcja pomocy, która zawiera odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania za pośrednictwem funkcji FAQ oraz nowy podręcznik użytkownika. Użytkownicy mogą również przesyłać zgłoszenia, aby omówić bardziej szczegółowe problemy z zespołem pomocy. Obecnie zespół komunikuje się z użytkownikami w języku angielskim lub chińskim. Zespół można również ocenić za pośrednictwem swojego konta na Twitterze i grupy Telegram. \ R \ n \ r \ n \ r \ nGate.io Rejestracja \ r \ n \ r \ nOdwiedź ich witrynę i utwórz konto, postępując zgodnie z procesem rejestracji. Możesz otworzyć konto, klikając \ u201cZarejestruj nowego użytkownika \ u201d poniżej przycisku Zaloguj. Po wykonaniu tej czynności zostaniesz przekierowany na stronę rejestracji. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nW tym miejscu możesz wprowadzić swoją nazwę użytkownika, adres e-mail, hasło do konta i hasło do funduszu. Będziesz mieć również kod Captcha do uzupełnienia, aby ukończyć tworzenie konta. \ R \ n \ r \ nZaznaczając pole Umowa z użytkownikiem i klikając „Utwórz konto”, zakończysz proces rejestracji i otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem wysłane na podany adres. \ r \ nJak handlować na Gate.io \ r \ nMożesz wybrać parę handlową na stronie głównej lub z górnego menu rozwijanego, klikając przycisk handlu pod preferowanym rynkiem. \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nPo wybraniu pary handlowej załaduje się ekran handlu giełdowego. Zawiera wiele informacji i na początku może być nieco przytłaczająca, więc powinieneś poświęcić trochę czasu na zapoznanie się z nią. W lewej kolumnie znajdują się zakładki BTC, ETH, USDT i QTUM, na których następnie podajesz listę kryptowalut, którymi możesz handlować. \ R \ n \ r \ nCentralna część zawiera wykresy i świece dla Twojego aktualnego wyboru z polami Kup i Sprzedaj poniżej oraz Twoje otwarte i przeszłe transakcje pod tym. \ r \ n \ r \ nW prawej kolumnie znajdują się informacje o rynkach globalnych, które pokazują ceny, po których handlują inne giełdy, a poniżej są aktualne ceny kupna i sprzedaży oraz historia transakcji. \ r \ n \ r \ n Interfejs jest dobrze zaprojektowany, ma ładny, czysty wygląd i można łatwo znaleźć wszystko, czego potrzebujesz. \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nMożesz złożyć zamówienie z preferowaną ceną i kwotą . Jeśli istnieje pasujące zamówienie przeciwne, Twoje zamówienie zostanie wypełnione lub częściowo wypełnione. Częściowo wypełnione zamówienie będzie nadal wypełnione pasującymi zamówieniami. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nJeśli zdecydujesz się anulować jakiekolwiek otwarte zamówienia, musisz uzyskać dostęp do \ u00a0 Otwartego zamówienia \ u00a0strony z \ u00a0Portfela> Otwórz zamówienie. \ U00a0Następnie zasób \"zablokowany\" w zamówieniu zostaną zwrócone do dostępnego salda. \ r \ n \ r \ n \ r \ nObsługiwane waluty \ r \ nGdy Gate.io nie oferuje opcji handlu fiat, zapewnia dostęp do ponad 250 par kryptowalut do kryptowalut . Za pośrednictwem BTC, ETH, USDT i QTUM można handlować szeroką gamą walut cyfrowych. \ R \ n \ r \ nLista monet dostępnych na Gate.io obejmuje Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Ripple, Dash, Qtum, OmiseGO, EOS , Zcash i Dogecoin. Dostępne są również nowsze wejścia na rynek, takie jak Ontology, Nebulas i Zilliqa. Instrumenty handlowe są pogrupowane w kilka kategorii, takich jak: rynki USDT, rynki BTC i rynki ETH. Istnieje również możliwość utworzenia niestandardowej grupy za pomocą funkcji Moje rynki. \ R \ n Opłaty za bramę Gate.io \ r \ n \ r \ nGate.io przedstawia tutaj swoje opłaty, a struktura opłat jest obecnie następująca: \ r \ n \ r \ n \ tBrak opłaty \ u00a0 za depozyty. \ r \ n \ t 0,2% opłaty \ u00a0 za handel. \ r \ n \ r \ nJeśli przejdziesz na wyższy poziom, otrzymasz zniżkę od 0,2 % opłat handlowych. \ r \ n \ r \ nOpłaty za wypłatę są różne dla każdej monety, konieczne jest zalogowanie się na konto i dostęp do strony wypłat, aby sprawdzić opłatę za wypłatę wybranej monety. \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nNie. \ r \ nWaluta \ r \ nUSDT Trading \ r \ nBTC Trading \ r \ nETH Trading \ r \ nDepozyt \ r \ nWycofanie \ r \ nWycofanie dziennego limitu \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n1 \ r \ nUSDT \ r \ n- \ r \ n 0,2% \ r \ n0,2% \ r \ n0 \ r \ n0% + 25 \ r \ n100000 \ r \ n \ r \ n \ r \ n2 \ r \ nUSDT_ETH \ r \ n- \ r \ n- \ r \ n- \ r \ n0 \ r \ n0% + 10 \ r \ n100000 \ r \ n \ r \ n \ r \ n3 \ r \ nBTC \ r \ n 0,2% \ r \ n- \ r \ n 0,2% \ r \ n0 \ r \ n0% + 0,001 \ r \ n100 \ r \ n \ r \ n \ r \ n4 \ r \ nBCH \ r \ n 0,2% \ r \ n 0,2% \ r \ n- \ r \ n0 \ r \ n0% + 0,0006 \ r \ n1000 \ r \ n \ r \ n \ r \ n5 \ r \ nBTG \ r \ n 0,2% \ r \ n 0,2% \ r \ n- \ r \ n0 \ r \ n0% + 0,002 \ r \ n1000 \ r \ n \ r \ n \ r \ n6 \ r \ nLT C \ r \ n 0,2% \ r \ n 0,2% \ r \ n- \ r \ n0 \ r \ n0% + 0,002 \ r \ n10000 \ r \ n \ r \ n \ r \ n7 \ r \ nZEC \ r \ n 0,2% \ r \ n 0,2% \ r \ n- \ r \ n0 \ r \ n0% + 0,001 \ r \ n1000 \ r \ n \ r \ n \ r \ n8 \ r \ nETH \ r \ n 0,2% \ r \ n 0,2% \ r \ n- \ r \ n0 \ r \ n0% + 0,003 \ r \ n3000 \ r \ n \ r \ n \ r \ n9 \ r \ nETC \ r \ n 0,2% \ r \ n 0,2% \ r \ n 0,2% \ r \ n0 \ r \ n0% + 0,01 \ r \ n20000 \ r \ n \ r \ n \ r \ n10 \ r \ nDASH \ r \ n 0,2% \ r \ n 0,2% \ r \ n- \ r \ n0 \ r \ n0% + 0,02 \ r \ n1000 \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nW przypadku większości monet opłata jest \ u00a0 pobierana za transakcję; niezależnie od faktycznej kwoty, którą wypłacasz. \ r \ n \ r \ nStrona wypłaty określa również minimalny \ / maksymalny limit wypłaty dla każdej pojedynczej transakcji. Wskazane limity dotyczą wypłaty określonej waluty cyfrowej w ramach jednej transakcji. Ponadto maksymalny limit wypłaty niekoniecznie jest równy Twojemu dziennemu limitowi. Twój dzienny limit 24-godzinny może zostać zwiększony, a jeśli potrzebujesz większego limitu dziennego, zalecamy przesłanie biletu. \ R \ nCzy Gate.io jest bezpieczny? \ R \ n \ r \ nWymiana wykorzystuje zarówno chłodnię, jak i gorący portfel w celu przechowywania funduszy i nie został jeszcze zhakowany. Gate.io oferuje również uwierzytelnianie dwuskładnikowe, powiadomienia SMS i weryfikację KYC. \ R \ n \ r \ nKonta klientów są zabezpieczone przy użyciu uwierzytelniania dwuskładnikowego i kombinacji \ u201d hasła logowania \ u201d \ u00a0, które umożliwia użytkownikom logowanie ich konto Gate.io i \ u201cfund hasło \ u201d, które zapewnia dostęp do handlu i wypłaty aktywów. Podczas rejestracji na giełdzie użytkownicy powinni: \ r \ n \ r \ n \ tUstawić silne hasło logowania i hasło do funduszu. \ R \ n \ tZaznaczyć pole Bind \ u00a0IP, aby się zalogować. \ R \ n \ tWłącz dwa- uwierzytelnianie czynnikowe dla Twojego konta. \ r \ n \ tZabezpiecz e-mail powiązany z kontem Gate.io silnym hasłem i uwierzytelnianiem dwuskładnikowym. \ r \ n \ r \ nGate.io wykorzystuje również wielopoziomowy system weryfikacji dla wyższych wpłat rachunki. W przypadku wypłat, które utknęły w statusie weryfikacji, należy przejść przez etap KYC2. \ R \ n \ r \ nAby przeprowadzić weryfikację KYC, możesz uzyskać dostęp do swojego konta, a następnie kliknij opcję Portfel> KYC, aby przesłać kartę fotograficzną i wymagane informacje. \ R \ n \ r \ nPo ukończeniu KYC1 możesz kontynuować przechodzenie przez KYC2, a po zakończeniu weryfikacji KYC2 Twoja wypłata zostanie przetworzona natychmiast. \ R \ nWniosek \ r \ nGate.io to stosunkowo nowa giełda kryptowalut, która oferuje szeroką gamę kryptowalut dostępnych do handlu. Witryna jest ogólnie funkcjonalna i oferuje wiele funkcji, które można znaleźć w bardziej znanych witrynach. Witryna nie jest naprawdę wyjątkowa w żaden sposób i tak naprawdę nie wyróżnia się na tle konkurencji. \ u00a0Jednak osoby posiadające znaczne udziały w Qtum mogą być zainteresowane możliwością korzystania z waluty podczas handlu na stronie. \ r \ n \ r \ nGiełda prawdopodobnie spodoba się handlowcom poszukującym konkretnych monet, których nie można znaleźć na takie strony jak Binance czy Kucoin i powinny być również atrakcyjne dla chińskich handlowców. Zespół odpowiedzialny za wymianę również pozostaje tajemnicą, a Gate.io wydaje się w tej chwili działać całkowicie bez regulacji. W rezultacie utrzymywanie jakichkolwiek aktywów na giełdzie lub przeprowadzanie dużych transakcji na platformie może nie być dobrym pomysłem. Strona może okazać się najbardziej przydatna dla bardziej doświadczonych i odważniejszych entuzjastów kryptowalut, którzy mogą szukać alternatywy dla strony takiej jak Cryptotopia, która jest dobrze znana z wymieniania trudnych do znalezienia kryptowalut. \ R \ nOdwiedź Gate.io \ r \ nPros \ r \ n \ r \ n \ t Szeroka gama walut \ r \ n \ tStruktura niskich opłat \ r \ n \ tProsty proces rejestracji \ r \ n \ tFunkcjonalna platforma z dostępną aplikacją mobilną \ r \ n \ r \ nKonserwacje \ u00a0 \ r \ n \ r \ n \ tNowa firma z ograniczoną historią \ r \ n \ tNieuregulowana \ r \ n \ tZespół nie jest zbyt przejrzysty \ r \ n \ tBrak przelewów walutowych","autor": {"@rodzaj":"Osoba","Nazwa":"Eugene Kem"},"Data opublikowania":"2018-03-20"}}

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map