Przewodnik dla początkujących do Poloniex: Complete Review

Przegląd Poloniex

Nawet przy tak wielu różnych giełdach Bitcoin i innych kryptowalut, Poloniex pozostaje liderem. Jest w branży od kilku lat i ma wszystkie funkcje, których szukają handlowcy. Jest to również jedna z nielicznych giełd z siedzibą w Stanach Zjednoczonych. Poloniex szczyci się oferowaniem zaawansowanych funkcji handlowych i maksymalnego bezpieczeństwa.

Poloniex został uruchomiony w 2014 roku i ma siedzibę w Wilmington w stanie Delaware w Stanach Zjednoczonych. To było bardzo niedawno nabyte przez Circle, duża firma wspierana przez Goldman-Sachs, co jest świetną wiadomością dla Poloniex i jego użytkowników, a także ogólnie dla kryptowaluty. Mając Circle jako nowych właścicieli, chcą uczynić Poloniex pierwszą regulowaną giełdą, rejestrując się w SEC i FINRA jako broker / dealer. Mają też plany rozszerzenia giełdy na rynek azjatycki.

Przegląd Poloniex

Poloniex konsekwentnie utrzymuje najwyższe wolumeny handlowe dla altcoinów, takich jak Litecoin. Giełda ma również wyjątkową liczbę par handlowych. Podczas gdy niektóre platformy pozwalają na wymianę kryptowalut na waluty fiducjarne i odwrotnie, tak nie jest w przypadku Poloniex, który zajmuje się wyłącznie kryptowalutą.

Odwiedź Poloniex

Dla kogo przeznaczony jest Poloniex?

Ci, którzy są nowicjuszami w świecie kryptowalut lub chcą kupić swoje pierwsze Bitcoiny lub Altcoiny, mogą początkowo uznać Poloniex za nieco zniechęcający. Jak wspomniano, giełda zajmuje się tylko kryptowalutą, więc nie możesz dokonać pierwszego zakupu kryptowalut za pośrednictwem tej giełdy. Ponadto układ i funkcje, które obejmuje giełda, są bardziej dostosowane do doświadczonych traderów niż tych, którzy nie znają idei kryptowaluty. Nie ma również aplikacji mobilnej, co sprawia, że ​​Poloniex jest nieco trudny w użyciu w podróży, chociaż ma witrynę przyjazną dla urządzeń mobilnych.

Jakie funkcje docenią handlowcy i programiści?

Na Poloniex jest wiele funkcji, które docenią doświadczeni handlowcy. Możesz znaleźć szereg wydajnych narzędzi do analizy danych, wraz z bardzo szczegółowymi wykresami, które pozwalają podejmować świadome decyzje dotyczące transakcji. Wysokoobrotowy charakter Poloniex przemawia również do traderów, w szczególności możliwość udzielania pożyczek i handlu z depozytem zabezpieczającym.

Poloniex Exchange

Handlowcy ze znajomością kodowania docenią fakt, że większość kodu interfejsu handlowego jest wykonywana po stronie klienta, co oznacza, że ​​jest to oprogramowanie typu open source i możesz go zbadać, aby dowiedzieć się więcej o działaniu Poloniex. Deweloperzy docenią również fakt, że API jest dostępne. Umożliwia to tworzenie narzędzi do zarządzania kontami i analizowania danych, aby jak najlepiej wykorzystać Poloniex.

Gdzie można użyć Poloniex?

Platforma dla Poloniex ma siedzibę w Stanach Zjednoczonych, ale każdy może z niej korzystać, o ile w jego kraju nie obowiązują przepisy zakazujące wymiany kryptowaluty. Ponieważ Poloniex używa tylko kryptowalut bez walut fiducjarnych, nie musi spełniać przepisów finansowych i bankowych. Oznacza to, że jest mało prawdopodobne, abyś napotkał ograniczenia prawne uniemożliwiające korzystanie z Poloniex w Twoim kraju.

Jakie kryptowaluty akceptuje Poloniex?

Większość użytkowników przyciąga Poloniex ze względu na dużą liczbę par handlowych. W chwili pisania tego tekstu giełda miała 97 par handlowych, co sprawia, że ​​jest bardzo prawdopodobne, że będziesz w stanie handlować kryptowalutami, które chcesz. Jedynym minusem jest to, że musisz dokonywać wpłat w kryptowalutach, bez opcji karty kredytowej lub przelewu bankowego.

Depozyty Poloniex

Aby to zrekompensować, możesz jednak przechowywać wartość swojego depozytu w USDT, kryptowalucie Tether, która jest bezpośrednio powiązana z USD. Dlatego 1 USDT powinien zawsze wynosić około 1 USD. Ta funkcja zapewnia spokój traderom, którzy mają obawy dotyczące zmienności rynku kryptowalut.

Jak założyć konto?

Utworzenie konta na Poloniex jest stosunkowo proste, szczególnie w porównaniu do innych giełd. Ponieważ Poloniex używa tylko kryptowalut, a nie walut fiducjarnych, brak przepisów, których musi przestrzegać, pozwala giełdzie uczynić proces rejestracji łatwiejszym i mniej inwazyjnym. Użytkownicy mogą założyć tylko jedno konto, a przekroczenie tej liczby może spowodować zawieszenie lub wydalenie z platformy. Tworząc konto, uzyskujesz dostęp do wszystkich usług, w tym wymiany, pożyczek i handlu.

Chociaż Poloniex nie jest najlepszy dla początkujących, ponieważ nie ma sposobu na zakup kryptowalut z waluty fiducjarnej, jego interfejs użytkownika jest bardzo prosty dla osób na wszystkich poziomach.

Początkujący powinni najpierw kupić kryptowalutę, taką jak Bitcoin, z giełdy takiej jak Coinbase, a następnie wysłać ją do Poloniex w celu handlu.

Jakie są poziomy weryfikacji konta?

Pomimo niższych opłat dla tych, którzy codziennie handlują dużymi wolumenami BTC, należy pamiętać, że nie możesz wypłacić ponad 2000 $ dziennie w Poloniex, jeśli trzymasz się pierwszego poziomu weryfikacji. Może to stanowić przeszkodę w zależności od wolumenu, którym regularnie handlujesz. Ten poziom weryfikacji wymaga jedynie podania imienia i nazwiska, adresu e-mail i kraju zamieszkania. Ta weryfikacja nadal umożliwia wymianę, pożyczanie i handel.

Weryfikacja dwupoziomowa wymaga podania adresu fizycznego, adresu pocztowego, daty urodzenia, paszportu i numeru telefonu. Musisz przesłać zdjęcia z dowodu osobistego i paszportowe. Po zatwierdzeniu Twoje limity wypłat i depozytów wzrosną do 25 000 $.

Istnieje wyższy poziom weryfikacji dostępny dla tych, którzy potrzebują jeszcze wyższego limitu, ale musisz skontaktować się bezpośrednio z pomocą techniczną, aby przejść do tej weryfikacji.

Jak handlować na Poloniex?

Handel na Poloniex jest bardzo prosty. Rozpocznij od upewnienia się, że zdeponowałeś wystarczającą ilość środków na swoim koncie. Niektóre monety wymagają minimalnego depozytu, który możesz sprawdzić przed rozpoczęciem handlu. Gdy będziesz gotowy do handlu, wybierz odpowiednią zakładkę na rynkach. Wybierz zakładkę kryptowaluty, której chcesz użyć, a następnie wybierz parę handlową.

Jak handlować na Poloniex

Następnie możesz kupić lub sprzedać, wprowadzając żądaną cenę oraz ilość monet. Masz do wyboru ręczne wprowadzenie kwoty, wybranie najniższej ceny sprzedaży lub wybranie zamówienia z „księgi zamówień”. Kliknij „Kup”, a system automatycznie wyszuka kontrahenta.

Kup Sprzedaj na Poloniex

Zostanie wypełniony lub przejdzie do „księgi zamówień”, aby poczekać, jeśli nie ma pasującego żądania od innego użytkownika. Gdy się zapełni, możesz go wyświetlić w Historii handlu.

Historia handlu Poloniex

Czy Poloniex oferuje handel z marżą?

Poloniex jest liderem w handlu z marżą. Ta funkcja platformy jest szybka i wydajna w użyciu z funkcjonalnością peer-to-peer do pożyczania środków i rozpoczynania handlu z depozytem zabezpieczającym. Możesz korzystać z platformy, aby zabezpieczyć fundusze handlowe i współpracować z innymi handlowcami za pośrednictwem funkcji pożyczkowych.

Handel marżą Poloniex

Czy Poloniex jest bezpieczny?

Poloniex dba o bezpieczeństwo na wiele sposobów. Aby powstrzymać hakerów, większość depozytów klientów przechowuje w trybie offline w chłodni z izolacją powietrzną. Dokłada wszelkich starań, aby utrzymać wystarczającą ilość środków online, aby aktywny handel był prosty i bezproblemowy, co minimalizuje ekspozycję i ryzyko bez żadnych negatywnych skutków dla traderów.

Giełda posiada również programy audytowe, które działają w sposób ciągły 24/7/365. Programy te monitorują aktywność w celu wykrycia podejrzanej aktywności. Jeśli coś zostanie wykryte, programy zgłaszają, a następnie blokują, zanim rozwinie się problem.

Wystąpiło jedno drobne naruszenie bezpieczeństwa, a następnie Poloniex zwrócił poszkodowanym użytkownikom pełny zwrot pieniędzy, wskazując, że postępując w tego typu nieprzewidzianych sytuacjach jest sprawiedliwy. Miało to miejsce w 2014 roku, kiedy giełda była jeszcze nowa. Jednak od tamtej pory nie zgłoszono żadnych naruszeń, co łagodzi obawy, że to się powtórzy.

Nie ma obaw, że Poloniex wykorzysta twoje pieniądze. Głównym wyróżnikiem między giełdą a bankami jest to, że nie będzie ona działać przy użyciu rezerw cząstkowych. Wszelkie fundusze, które wpłacasz na wymianę, należą do Ciebie, a nie do Poloniex. Te fundusze są używane tylko do ułatwiania transakcji za pośrednictwem twojego konta, nic więcej.

Dla dodatkowego bezpieczeństwa Poloniex oferuje uwierzytelnianie dwuskładnikowe. To znacznie zmniejsza ryzyko, że hakerzy uzyskają dostęp do Twojego konta, a każdy użytkownik powinien to wykorzystać. Aby jeszcze bardziej zwiększyć bezpieczeństwo, unikaj trzymania dużych ilości pieniędzy na giełdzie przez dłuższy czas, zamiast tego przenieś środki do zimnego, twardego portfela, który kontrolujesz.

Opłaty Poloniex

Aby nadal działać i zarabiać, Poloniex musi pobierać pewne opłaty, tak jak każda inna giełda. Jednak zespół stara się zminimalizować te opłaty, abyś mógł zatrzymać jak najwięcej pieniędzy. Ma harmonogram opłat według producentów i według wolumenu. Użytkownicy mogą wyświetlić swój status poziomu handlowego na stronie swojego konta, aby zobaczyć, na jakim poziomie się znajdują. Zgodnie z oczekiwaniami, im większy wolumen obrotu, tym niższe opłaty.

Patrząc na opłaty, twórcy to ci, którzy tworzą zamówienia w księdze zamówień przed transakcją. Przyjmujący składają zamówienie zgodne z zamówieniem producenta, czyli tzw. „Przyjmowanie zamówienia”. Twórcy zyskują swoją nazwę poprzez „tworzenie” płynności na rynku, podczas gdy biorcy ją usuwają. Poloniex zdecydował się na ten model, ponieważ sprzyja płynności rynku. Dzieje się tak, ponieważ opłaty producenta są niższe niż opłaty dla przyjmujących, co daje tym, którzy tworzą płynność rynkową, dobrodziejstwo finansowe. Wyższa opłata przyjmującego jest zwykle równoważona lepszymi cenami dzięki węższemu spreadowi, ponieważ twórcy starają się przelicytować się nawzajem.

MakerTaker Trade Volume (końcowa średnia z 30 dni)
0,15% 0,25% < 600 BTC
0,14% 0,24% ≥ 600 BTC
0,12% 0,22% ≥ 1200 BTC
0,10% 0,20% ≥ 2400 BTC
0,08% 0,16% ≥ 6000 BTC
0,05% 0,14% ≥ 12 000 BTC
0,02% 0,12% ≥ 18 000 BTC
0,00% 0,10% ≥ 24 000 BTC
0,00% 0,08% ≥ 60 000 BTC
0,00% 0,05% ≥ 120000 BTC

Wolumen obrotu jest obliczany co 24 godziny na podstawie ostatnich 30 dni, łącząc depozyt zabezpieczający i handel spot. W chwili pisania tego tekstu producenci z wolumenem obrotu poniżej 600 BTC płaciliby 0,15 procent, podczas gdy przyjmujący płaciliby 0,25 procent. W przypadku wolumenów powyżej 600 BTC spadają one odpowiednio do 0,14 i 0,24 procent. Pozostałe poziomy zaczynają się od 1200, 2400, 6000, 12 000, 18 000, 24 000, 60 000 i 120 000 BTC. Handlowcy z wolumenem ponad 12 000 BTC płacą już tylko 0,05 procent jako twórcy i 0,14 procent jako przyjmujący. Przy 24000 BTC prowizje producenta znikają całkowicie, a prowizje przyjmujące wynoszą zaledwie 0,1%. Najniższe możliwe opłaty taker wynoszą 0,05 procent dla osób z wolumenem obrotu powyżej 120000 BTC. Pożyczkodawcy pobierają również 15 procent prowizji od zarobionych odsetek.

Poloniex Volume?

W chwili pisania tego tekstu 24-godzinny wolumen Poloniex wynosił 11075 BTC, 1887 ETH, 451 XMR i 54 291 370 USDT. Jak wspomniano, istnieje 97 par handlowych. Transakcje w ciągu 24 godzin są notowane na ponad 33 972 742 na branżowych stronach internetowych.

Obsługa klienta Poloniex

Jednym z obszarów, w których Poloniex ma niezrównaną reputację, jest obsługa klienta. W Internecie można łatwo znaleźć wiele opowieści o wyjątkowo długim czasie oczekiwania, a czasami zgłaszający użytkownicy muszą czekać 90 dni (lub więcej), aby rozwiązać swoje problemy. Problem nie polega na tym, że Poloniex nie chce obsługiwać klientów, a jedynie, że popyt na nią jest zdecydowanie za duży. Jest to oczekiwane w branży, która stale rozwija się w tak wysokim tempie, ale użytkownicy nadal chcą, aby szybkość obsługi klienta została poprawiona.

Aby nadrobić powolne czasy wsparcia, na stronie internetowej Poloniex jest mnóstwo dokumentacji, w szczególności Centrum wsparcia. Znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, takie jak podstawy, przewodnik po handlu, opłaty, dodawanie monet, API i nie tylko. Na stronie z często zadawanymi pytaniami znajdziesz określone sekcje dotyczące rozpoczęcia, uwierzytelniania dwuskładnikowego, wpłat, wypłat i uzyskania wsparcia. Ze względu na te zasoby raczej nie będziesz musiał kontaktować się z obsługą klienta, chyba że masz problem techniczny.

Opinie klientów Poloniex

Jak w przypadku każdej wymiany, recenzje Poloniex są generalnie mieszane. Powolna reakcja obsługi klienta skutkuje niskimi recenzjami, a niektórzy handlowcy wspominają o problemach z płynnością i wypłacaniem środków. Istnieje wiele raportów o konieczności długiego czekania na zatwierdzenie wniosku o wypłatę, bez harmonogramu, który nawet sugerowałby, kiedy nadejdzie zatwierdzenie. Handlowcy również nie lubią niemożności wypłaty w walucie fiducjarnej, ale mogą łatwo obejść to za pomocą innej wymiany.

Pomimo tych problemów inwestorzy nadal wracają do Poloniex ze względu na przydatne narzędzia handlowe, wysoki wolumen obrotu i dużą liczbę par. Doceniają również dodatkowe funkcje, takie jak handel z depozytem zabezpieczającym, co jest rzadkością nawet w rozwijającej się dziedzinie giełd kryptowalut.

Wniosek

Dla tych, którzy chcą niezawodnej wymiany z wiodącą w branży liczbą par kryptowalut i dodatkowymi funkcjami, takimi jak handel z depozytem zabezpieczającym, Poloniex oferuje doskonałą opcję. Ci, którzy zdecydują się z niego skorzystać, muszą po prostu być przygotowani na długie oczekiwanie na jakąkolwiek obsługę klienta i mieć świadomość, że mogą wpłacać i wypłacać tylko za pomocą kryptowaluty. Ze względu na duże wolumeny handlu na Poloniex można założyć, że będzie on działał płynnie w większości funkcji.

Obsługa klienta może być problemem z długimi czasami odpowiedzi, wydaje się, że jest to problem powszechny na wszystkich giełdach kryptowalut i jest to coś, co należy rozwiązać, jeśli kryptowaluty mają naprawdę wejść do głównego nurtu. Przy dużych sumach pieniędzy niedopuszczalne jest czekanie dni lub nawet tygodni na odpowiedź na zgłoszenia.

Dzięki niedawnemu przejęciu przez Circle możesz mieć pewność, że giełda jest w dobrych rękach i będzie zgodna ze wszystkimi odpowiednimi zasadami i przepisami, więc powinno to dać ci pewność, że handlujesz na tej giełdzie.

Poloniex

src = “~ images \ beginners-guide-to-poloniex-complete-review.gif”

alt = “Recenzja Poloniex”

class = “foto-wrapup wppr-product-image” /> 8.2

Łatwość użycia

8.0 / 10

Reputacja

9,0 / 10

Opłaty

9,0 / 10

Obsługa klienta

8.0 / 10

Metody Płatności

7,0 / 10

Plusy

  • Opcje handlu depozytem zabezpieczającym
  • Zakres rynków
  • Przejrzysta i niska struktura opłat
  • Wymiana dużych wolumenów
  • Godna zaufania & Bezpieczne

Cons

  • Nie dla początkujących
  • Wsparcie może być powolne
  • Nie ma jeszcze opcji płatności Fiata
  • Brak aplikacji mobilnej
  • Brak wsparcia telefonicznego

Odwiedzić {"@kontekst":"http: \ / \ / schema.org \ /","@rodzaj":"Produkt","Nazwa":"Poloniex","wizerunek":"https: \ / \ / blockonomi-9fcd.kxcdn.com \ / wp-content \ / uploads \ / 2018 \ / 03 \ /poloniex-review.gif","opis":"Nawet przy tak wielu różnych giełdach Bitcoin i innych kryptowalut, Poloniex pozostaje liderem. Jest w branży od kilku lat i ma wszystkie funkcje, których szukają handlowcy. Jest to również jedna z nielicznych giełd z siedzibą w Stanach Zjednoczonych. Poloniex szczyci się oferowaniem zaawansowanych funkcji handlowych i…","oferuje": {"@rodzaj":"Oferta","Cena £":"0,00","priceCurrency":"$","sprzedawca": {"@rodzaj":"Osoba","Nazwa":"Oliver Dale"}},"przejrzeć": {"@rodzaj":"Przejrzeć","recenzjaRating": {"@rodzaj":"Ocena","najlepsza ocena":"10","najgorsza ocena":"0","ratingValue":"8.20"},"Nazwa":"Poloniex","reviewBody":"Nawet przy tak wielu różnych giełdach Bitcoin i innych kryptowalut, Poloniex pozostaje liderem. Jest w branży od kilku lat i ma wszystkie funkcje, których szukają handlowcy. Jest to również jedna z nielicznych giełd z siedzibą w Stanach Zjednoczonych. Poloniex szczyci się oferowaniem zaawansowanych funkcji handlowych i maksymalnego bezpieczeństwa. \ R \ n \ r \ nPoloniex został uruchomiony w 2014 roku i ma siedzibę w Wilmington w stanie Delaware w Stanach Zjednoczonych. Został niedawno przejęty przez Circle, dużą firmę wspieraną przez Goldman-Sachs, co jest świetną wiadomością dla Poloniex i jego użytkowników, a także ogólnie dla Kryptowaluty. Mając Circle jako nowych właścicieli, chcą uczynić Poloniex pierwszą regulowaną giełdą, rejestrując się w SEC i FINRA jako broker \ / dealer. Mają również plany rozszerzenia giełdy na rynek azjatycki. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nPoloniex konsekwentnie utrzymuje najwyższe wolumeny handlu altcoinami, takimi jak Litecoin. Giełda ma również wyjątkową liczbę par handlowych. Podczas gdy niektóre platformy pozwalają na wymianę kryptowalut na waluty fiducjarne i odwrotnie, tak nie jest w przypadku Poloniex, który zajmuje się wyłącznie kryptowalutą. \ R \ n \ r \ nOdwiedź Poloniex \ r \ nDla kogo zaprojektowano Poloniex? \ R \ n Dla tych, którzy są nowicjuszami w świecie kryptowalut lub chcą kupić swoje pierwsze Bitcoiny lub Altcoiny, Poloniex może początkowo wydawać się nieco zniechęcający. Jak wspomniano, giełda zajmuje się tylko kryptowalutą, więc nie możesz dokonać pierwszego zakupu kryptowalut za pośrednictwem tej giełdy. Ponadto układ i funkcje, które obejmuje giełda, są bardziej dostosowane do doświadczonych traderów niż tych, którzy nie znają idei kryptowaluty. Nie ma również aplikacji mobilnej, co sprawia, że ​​korzystanie z Poloniex w podróży jest nieco trudne, chociaż ma stronę internetową przyjazną dla urządzeń mobilnych. \ R \ nJakie funkcje docenią inwestorzy i programiści? \ R \ nW Poloniex jest wiele funkcji, które doświadczeni handlowcy docenią. Możesz znaleźć szereg wydajnych narzędzi do analizy danych, wraz z bardzo szczegółowymi wykresami, które pozwalają podejmować świadome decyzje dotyczące transakcji. Duży wolumen Poloniex przemawia również do traderów, szczególnie możliwość udzielania pożyczek i handlu z depozytem zabezpieczającym. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nTraderowie ze znajomością kodowania docenią to, że większość kodu interfejsu handlowego jest wykonywany po stronie klienta, co oznacza, że ​​jest open source i możesz go zbadać, aby dowiedzieć się więcej o działaniu Poloniex. Programiści docenią również fakt, że API jest dostępne. Dzięki temu można tworzyć narzędzia do zarządzania kontami i analizowania danych, aby jak najlepiej wykorzystać Poloniex. \ R \ nGdzie można używać Poloniex? \ R \ nPlatforma dla Poloniex znajduje się w Stanach Zjednoczonych, ale każdy może z niej korzystać o ile ich kraj nie ma przepisów zabraniających wymiany kryptowaluty. Ponieważ Poloniex używa tylko kryptowalut bez walut fiducjarnych, nie musi spełniać przepisów finansowych i bankowych. Oznacza to, że prawdopodobnie nie napotkasz ograniczeń prawnych uniemożliwiających korzystanie z Poloniex w Twoim kraju. \ R \ nJakie kryptowaluty akceptuje Poloniex? \ R \ nWiększość użytkowników przyciąga Poloniex ze względu na dużą liczbę par handlowych. W chwili pisania tego tekstu giełda miała 97 par handlowych, co sprawia, że ​​jest bardzo prawdopodobne, że będziesz w stanie handlować kryptowalutami, które chcesz. Jedynym minusem jest to, że musisz dokonywać wpłat w kryptowalutach, bez opcji karty kredytowej lub przelewu bankowego. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nAby to zrekompensować, możesz jednak przechowywać wartość twojego depozytu w USDT, kryptowalucie Tether, która jest bezpośrednio powiązana z USD. Dlatego 1 USDT powinien zawsze wynosić około 1 USD. Ta funkcja zapewnia spokój traderom, którzy mają obawy dotyczące zmienności rynku kryptowalut. \ R \ nJak założyć konto? \ R \ nTworzenie konta na Poloniex jest stosunkowo proste, szczególnie w porównaniu z innymi giełdami. Ponieważ Poloniex używa tylko kryptowalut, a nie walut fiducjarnych, brak przepisów, których musi przestrzegać, pozwala giełdzie uczynić proces rejestracji łatwiejszym i mniej inwazyjnym. Użytkownicy mogą założyć tylko jedno konto, a przekroczenie tej liczby może spowodować zawieszenie lub wydalenie z platformy. Tworząc konto, uzyskujesz dostęp do wszystkich usług, w tym wymiany, pożyczek i handlu. \ R \ n \ r \ nChociaż Poloniex nie jest najlepszy dla początkujących, ponieważ nie ma możliwości zakupu kryptowalut z waluty fiducjarnej, interfejs użytkownika jest bardzo prosty dla osób na wszystkich poziomach. \ r \ n \ r \ nPoczątkujący powinni najpierw kupić kryptowalutę, taką jak Bitcoin, na giełdzie takiej jak Coinbase, a następnie wysłać ją do firmy Poloniex w celu dokonania transakcji. \ r \ nJakie są poziomy weryfikacji konta? \ r \ nMimo niższych opłat dla tych, którzy codziennie handlują dużymi wolumenami BTC, należy pamiętać, że nie możesz wypłacić ponad 2000 $ dziennie z Poloniex, jeśli trzymasz się pierwszego poziomu weryfikacji. Może to stanowić przeszkodę w zależności od wolumenu, którym regularnie handlujesz. Ten poziom weryfikacji wymaga jedynie podania imienia i nazwiska, adresu e-mail i kraju zamieszkania. Ta weryfikacja nadal umożliwia wymianę, pożyczanie i handel. \ R \ n \ r \ nWeryfikacja dwupoziomowa wymaga podania adresu fizycznego, adresu pocztowego, daty urodzenia, paszportu i numeru telefonu. Musisz przesłać zdjęcia z dowodu osobistego i paszportowe. Po zatwierdzeniu Twoje limity wypłat i wpłat wzrosną do 25 000 USD. \ R \ n \ r \ nJest dostępny wyższy poziom weryfikacji dla tych, którzy potrzebują jeszcze wyższego limitu, ale musisz skontaktować się bezpośrednio z pomocą techniczną, aby przejść do tej weryfikacji. \ R \ nJak handlować na Poloniex? \ r \ nTransakcja na Poloniex jest bardzo prosta. Rozpocznij od upewnienia się, że zdeponowałeś wystarczającą ilość środków na swoim koncie. Niektóre monety wymagają minimalnego depozytu, który możesz sprawdzić przed rozpoczęciem handlu. Gdy będziesz gotowy do handlu, wybierz odpowiednią zakładkę na rynkach. Wybierz kartę kryptowaluty, której chcesz użyć, a następnie wybierz parę handlową. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nStamtąd możesz kupić lub sprzedać, wprowadzając żądaną cenę i ilość monet . Możesz ręcznie wpisać kwotę, wybrać najniższą cenę sprzedaży lub wybrać zamówienie z księgi zamówień. \ U201d Kliknij \ u201cKup \ u201d, a system automatycznie wyszuka kontrahenta. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nZostanie wypełniony lub przejdzie do \ u201książki zamówień \ u201d, aby poczekać, jeśli nie ma pasującego żądania od innego użytkownika. Gdy się zapełni, możesz je wyświetlić w Historii handlu. \ R \ n \ r \ n \ r \ nCzy Poloniex oferuje transakcje z marginesem? \ R \ nPoloniex jest liderem w handlu z depozytem zabezpieczającym. Ta funkcja platformy jest szybka i wydajna w użyciu z funkcjonalnością peer-to-peer do pożyczania środków i rozpoczynania handlu z depozytem zabezpieczającym. Możesz użyć platformy do zabezpieczenia funduszy handlowych i współpracować z innymi traderami poprzez funkcje pożyczkowe. \ R \ n \ r \ n \ r \ nCzy Poloniex Safe? \ R \ nPoloniex dba o bezpieczeństwo na wiele sposobów. Aby powstrzymać hakerów, większość depozytów klientów przechowuje w trybie offline w chłodni z izolacją powietrzną. Stara się utrzymywać tylko wystarczające fundusze online, aby aktywny handel był prosty i bezproblemowy, co minimalizuje ekspozycję i ryzyko bez żadnych negatywnych skutków dla inwestorów. \ R \ n \ r \ n Giełda posiada również programy audytowe, które działają stale, 24 \ / 7 \ / 365. Programy te monitorują aktywność w celu wykrycia podejrzanej aktywności. Jeśli coś zostanie wykryte, programy zgłaszają, a następnie blokują to, zanim rozwinie się problem. \ R \ n \ r \ nDoszło do jednego drobnego naruszenia bezpieczeństwa, a następnie Poloniex zwrócił użytkownikom, których dotyczy problem, pełny zwrot kosztów, wskazując, że jest to sprawiedliwe podczas obsługi tego typu nieprzewidzianych sytuacji. Miało to miejsce w 2014 roku, kiedy giełda była jeszcze nowa. Jednak od tego czasu nie zgłoszono żadnych naruszeń, co łagodzi obawy, że to się powtórzy. \ R \ n \ r \ nNie ma obaw, że Poloniex wykorzysta Twoje pieniądze. Kluczowym wyróżnikiem między giełdą a bankami jest to, że nie będzie ona działać przy użyciu rezerw cząstkowych. Wszelkie fundusze, które umieścisz na giełdzie, należą do Ciebie, a nie do Poloniex. Te fundusze są używane tylko do ułatwiania transakcji za pośrednictwem twojego konta, nic więcej. \ R \ n \ r \ nDla dodatkowego bezpieczeństwa, Poloniex oferuje uwierzytelnianie dwuskładnikowe. To znacznie zmniejsza ryzyko, że hakerzy uzyskają dostęp do Twojego konta, a każdy użytkownik powinien to wykorzystać. Aby jeszcze bardziej zwiększyć bezpieczeństwo, unikaj trzymania dużych ilości pieniędzy na giełdzie przez dłuższy czas, zamiast tego przenieś fundusze do zimnego, twardego portfela, który kontrolujesz. \ R \ nOpłaty Poloniex \ r \ nAby działać i osiągać zyski, Poloniex musi pobierać pewne opłaty, tak jak każda inna wymiana. Jednak zespół stara się zminimalizować te opłaty, abyś mógł zatrzymać jak najwięcej swoich pieniędzy. Ma harmonogram opłat według producentów i według wolumenu. Użytkownicy mogą zobaczyć swój status poziomu handlu na stronie swojego konta, aby zobaczyć, na jakim poziomie się znajdują. Zgodnie z oczekiwaniami, im większy wolumen obrotu, tym niższe opłaty. \ R \ n \ r \ nPrzyglądając się opłatom, twórcy to ci, którzy składają zamówienia w arkuszu zamówień przed transakcją. Przyjmujący składają zamówienie, które odpowiada zamówieniu producenta, czyli coś, co nazywa się złożeniem zamówienia. Twórcy uzyskują swoją nazwę poprzez ustalenie płynności rynkowej, podczas gdy przyjmujący usuwają tę płynność. Poloniex zdecydował się na ten model, ponieważ sprzyja płynności rynku. Dzieje się tak, ponieważ opłaty producenta są niższe niż opłaty dla przyjmujących, co daje tym, którzy tworzą płynność rynkową, dobrodziejstwo finansowe. Wyższa opłata nabywcy jest zwykle równoważona lepszymi cenami dzięki węższemu spreadowi, ponieważ twórcy chcą przelicytować się nawzajem. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nMaker \ r \ nTaker \ r \ nWartość transakcji (końcowa średnia z 30 dni) \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n 0,15% \ r \ n 0,25% \ r \ n< 600 BTC \ r \ n \ r \ n \ r \ n 0,14% \ r \ n 0,24% \ r \ n \ u2265 600 BTC \ r \ n \ r \ n \ r \ n 0,12% \ r \ n0,22% \ r \ n \ u2265 1200 BTC \ r \ n \ r \ n \ r \ n0,10% \ r \ n0,20% \ r \ n \ u2265 2400 BTC \ r \ n \ r \ n \ r \ n 0,08% \ r \ n 0,16% \ r \ n \ u2265 6000 BTC \ r \ n \ r \ n \ r \ n 0,05% \ r \ n 0,14% \ r \ n \ u2265 12 000 BTC \ r \ n \ r \ n \ r \ n 0,02% \ r \ n 0,12% \ r \ n \ u2265 18 000 BTC \ r \ n \ r \ n \ r \ n0,00% \ r \ n0,10% \ r \ n \ u2265 24 000 BTC \ r \ n \ r \ n \ r \ n 0,00% \ r \ n0,08% \ r \ n \ u2265 60 000 BTC \ r \ n \ r \ n \ r \ n0,00% \ r \ n0,05% \ r \ n \ u2265 120 000 BTC \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n Wolumen obrotu jest obliczany co 24 godziny na podstawie danych z przeszłości 30 dni, łącząc transakcje depozytowe i spotowe. W chwili pisania tego tekstu producenci z wolumenem obrotu poniżej 600 BTC płaciliby 0,15 procent, podczas gdy przyjmujący płaciliby 0,25 procent. W przypadku wolumenów powyżej 600 BTC spadają one odpowiednio do 0,14 i 0,24 procent. Pozostałe poziomy zaczynają się od 1200, 2400, 6000, 12 000, 18 000, 24 000, 60 000 i 120 000 BTC. Handlowcy z wolumenem ponad 12 000 BTC płacą już tylko 0,05 procent jako twórcy i 0,14 procent jako przyjmujący. Przy 24000 BTC prowizje producenta znikają całkowicie, a prowizje przyjmujące wynoszą zaledwie 0,1%. Najniższe możliwe opłaty taker wynoszą 0,05 procent dla osób z wolumenem obrotu powyżej 120000 BTC. Pożyczkodawcy pobierają również 15-procentową opłatę od zarobionych odsetek. \ R \ nPoloniex Volume? \ R \ nW momencie pisania tego tekstu 24-godzinny wolumen Poloniex wynosił 11 075 BTC, 1887 ETH, 451 XMR i 54 291 370 USDT. Jak wspomniano, istnieje 97 par handlowych. Transakcje w ciągu 24 godzin są wymienione na ponad 33 972 742 na branżowych stronach internetowych. \ R \ nObsługa klienta Poloniex \ r \ nJednym z obszarów, w których firma Poloniex ma niezrównaną reputację, jest obsługa klienta. W Internecie można łatwo znaleźć wiele opowieści o wyjątkowo długim czasie oczekiwania, a czasami zgłaszający użytkownicy muszą czekać 90 dni (lub więcej), aby rozwiązać swoje problemy. Problem nie polega na tym, że Poloniex nie chce obsługiwać klientów, a jedynie, że popyt na nią jest zdecydowanie za duży. Jest to oczekiwane w branży, która stale rozwija się w tak szybkim tempie, ale użytkownicy nadal chcą, aby szybkość obsługi klienta została poprawiona. \ R \ n \ r \ nAby zrekompensować powolne czasy wsparcia, istnieje mnóstwo dokumentacji na stronie internetowej Poloniex, w szczególności w Centrum Wsparcia. Znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, takie jak podstawy, przewodnik po handlu, opłaty, dodawanie monet, API i nie tylko. Na stronie z często zadawanymi pytaniami znajdziesz określone sekcje dotyczące rozpoczęcia, uwierzytelniania dwuskładnikowego, wpłat, wypłat i uzyskania wsparcia. Ze względu na te zasoby raczej nie będziesz musiał kontaktować się z obsługą klienta, chyba że masz problem techniczny. \ R \ nPoloniex Opinie klientów \ r \ nPodobnie jak w przypadku każdej wymiany, opinie Poloniex są na ogół mieszane. Powolna reakcja obsługi klienta skutkuje niskimi recenzjami, a niektórzy handlowcy wspominają o problemach z płynnością i wypłacaniem środków. Istnieje wiele raportów o konieczności długiego czekania na zatwierdzenie wniosku o wypłatę, bez harmonogramu, który nawet sugerowałby, kiedy nadejdzie zatwierdzenie. Handlowcy również nie lubią niemożności wypłaty w walucie fiducjarnej, ale mogą łatwo obejść to na innej giełdzie. \ R \ n \ r \ nMimo tych problemów, handlowcy nadal wracają do Poloniex ze względu na przydatne narzędzia handlowe, wysoki wolumen transakcji, i duża liczba par. Doceniają również dodatkowe funkcje, takie jak handel z depozytem zabezpieczającym, co jest rzadkością nawet w rozwijającej się dziedzinie giełd kryptowalut. \ R \ nWniosek \ r \ nDla tych, którzy chcą niezawodnej wymiany z wiodącą w branży liczbą par kryptowalut i dodatkowymi funkcje, takie jak handel z depozytem zabezpieczającym, Poloniex oferuje doskonałą opcję. Ci, którzy zdecydują się z niego skorzystać, muszą po prostu być przygotowani na długie oczekiwanie na jakąkolwiek obsługę klienta i mieć świadomość, że mogą wpłacać i wypłacać tylko za pomocą kryptowaluty. Ze względu na duże wolumeny transakcji na Poloniex można założyć, że będzie on działał płynnie w większości jego funkcji. \ R \ n \ r \ nObsługa klienta może być problemem z długimi czasami odpowiedzi, wydaje się, że jest to problem powszechny we wszystkich giełdy kryptowalut i jest to coś, czym należy się zająć, jeśli kryptowaluty mają naprawdę wejść do głównego nurtu. Przy dużych sumach pieniędzy niedopuszczalne jest czekanie dni lub nawet tygodni na odpowiedź na zgłoszenia. \ R \ n \ r \ nDzięki niedawnemu przejęciu przez Circle możesz być pewien, że wymiana jest w dobrych rękach i tak się stanie przestrzegać wszystkich odpowiednich zasad i przepisów, więc powinno to dać ci pewność, że handlujesz na tej giełdzie.","autor": {"@rodzaj":"Osoba","Nazwa":"Oliver Dale"},"Data opublikowania":"2018-03-16"}}

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map