Recenzja Bibox

Bibox to nowa giełda kryptowalut, której celem jest zaoferowanie swoim członkom alternatywy dla platform takich jak Binance i Huobi, które obecnie znajdują się w czołówce rynku wymiany kryptowalut. Witryna działa od 2017 roku i zapewnia dostęp do szerokiej gamy monet, ponadto strona korzysta z inteligentnych algorytmów AI, które zostały zaprojektowane w celu pomocy w realizacji optymalnych transakcji i transakcji oraz pomagają zmaksymalizować potencjalne zwroty . Jednak ze względu na swoją względną młodość Bibox jest nadal czymś tajemniczym dla znacznej liczby handlowców kryptowalut.

Recenzja Bibox

Odwiedź Bibox

O firmie Bibox

Bibox to giełda kryptowalut z siedzibą w Chinach, która została założona w 2017 roku. Istnieje wiele źródeł internetowych, z których wynika, że ​​giełda została założona przez byłych pracowników firm takich jak Binance, OKCoin i Huobi. Mówi się, że w skład zespołu wchodzi współzałożyciel OKCoin i członkowie założyciele Huobi, jednak firma nie podaje żadnych prawdziwych informacji dotyczących składu swojego zespołu, w wyniku czego informacje te nie zostały jeszcze potwierdzone.

O firmie Bibox

Oprócz zapewniania dostępu do szerokiej gamy altcoinów, Bibox wykorzystuje również ulepszone i zaszyfrowane algorytmy AI, które pomagają traderom w wykonywaniu transakcji i transakcji. Mimo że Bibox rozpoczął się dopiero w 2017 roku, okazał się bardzo popularny i już generuje znaczną ilość obrotów. Obecnie na giełdzie znajduje się ponad 60 monet, a dostępnych jest 145 par rynkowych powiązanych z 5 podstawowymi walutami BTC, ETH, USDT, DAI i BIX. Bibox jest obecnie jedną z 10 największych giełd zarówno pod względem BTC, jak i całkowitego dziennego wolumenu obrotów i obecnie generuje około 33 000 transakcji BTC dziennie. Giełda generuje również transakcje o wartości około 250 mln USD dziennie, a liczba ta jest obecnie zdominowana przez parowanie BIX / ETH, które obecnie odpowiada za ponad 66 mln USD dziennych transakcji. Pary ETH / BTC i BIX / BTC generują również codzienny handel o wartości ponad 30 mln USD.

Zespół Bibox opracował łatwą w użyciu platformę z intuicyjnym interfejsem użytkownika, który umożliwia użytkownikom prowadzenie działalności handlowej w sposób podobny do platform takich jak Binance, która jest wiodącą giełdą na świecie. Aby przyciągnąć handlowców do swojej platformy, Bibox wykorzystuje również szereg istotnych kluczowych funkcji.

Kluczowe cechy

 • Funkcjonalność – Bibox wykorzystuje internetową platformę handlową i oferuje łatwy w użyciu i intuicyjny interfejs użytkownika, który ma szeroki zakres funkcji. Dostępne są takie funkcje, jak księga zleceń, historia handlu i responsywne wykresy, a platforma umożliwia również handlowcom wybór między podstawowym lub pełnoekranowym, bardziej zaawansowanym interfejsem. Platforma zawiera również szereg bardziej zaawansowanych wskaźników analizy technicznej.
 • Technologia – Zespół Bibox stara się być zaawansowany technologicznie i korzysta z modułów opartych na sztucznej inteligencji i innych inteligentnych narzędzi, aby umożliwić szybki i niezawodny automatyczny handel. Zespół pozwala również na integrację API z innymi usługami handlowymi i zapewnia klienta stacjonarnego PC i Mac, a także aplikację mobilną dla użytkowników Androida i iOS.
 • Opcje handlowe – Giełda zapewnia szeroki wachlarz opcji handlowych, a użytkownicy mają dostęp do dużej liczby monet, zleceń limitowanych i rynkowych oraz prostej struktury opłat; z opłatą handlową w wysokości 0,1% dla wszystkich użytkowników. Handlowcy mogą również otrzymać 50% zniżki na opłaty transakcyjne, jeśli płacą za pomocą BIX podczas handlu dowolnym tokenem na platformie Bibox.
 • Obsługa klienta – Witryna jest dostępna w języku angielskim, chińskim, rosyjskim, koreańskim i wietnamskim. Ponadto dostępny jest zespół wsparcia, który zajmuje się wszelkimi problemami przez całą dobę, 7 dni w tygodniu, a użytkownicy mogą skontaktować się z zespołem, otwierając zgłoszenie w Sekcja wsparcia. Z zespołem Bibox można się również skontaktować za pośrednictwem ich Konto Twitter, Grupa telegramów, i Strona na Facebooku. Istnieje również plik FAQ strona w sekcji pomocy technicznej, która dotyczy najczęstszych problemów, a także kilka jasno napisanych stron Przewodniki które pomagają użytkownikom poruszać się po platformie.

Rejestracja konta Bibox

Utworzenie konta to prosty proces, a na stronie głównej znajduje się niebieska zakładka „Rejestracja” w prawym górnym rogu.

1) Utwórz konto

Odwiedź witrynę Bibox i kliknij przycisk „Zarejestruj się”. Będziesz mieć do czynienia z następującymi opcjami.

Wpisz swój adres e-mail i hasło składające się z 8-20 znaków w podanym formularzu rejestracyjnym, następnie możesz wyrazić zgodę na Warunki użytkowania i kliknąć „Zarejestruj się”, na podany adres e-mail zostanie wysłany e-mail z linkiem weryfikacyjnym.

Możesz kliknąć link, aby zalogować się na swoje konto lub skopiować link i wkleić go w żądanym polu, a także wpisać swój adres e-mail i hasło i kliknąć „Zaloguj się”.

Jak handlować na Bibox

Zaloguj się i kliknij przycisk „Fundusze”, poszukaj monety, którą chcesz zdeponować i kliknij „Wpłać”. Następnie skopiuj wymagany adres depozytu i wklej go do portfela na monety. Pamiętaj, aby dokładnie sprawdzić wszystkie szczegóły. Po pomyślnym dokonaniu wpłaty wiadomość e-mail z potwierdzeniem zostanie wysłana na Twój adres e-mail.

Bibox Deposits

Możesz handlować wybranymi monetami za pośrednictwem jednej z walut bazowych na platformie Bibox. Należą do nich BTC, ETH, USDT, DAI i BIX. Bibox daje również traderom możliwość korzystania z podstawowego trybu platformy lub trybu pełnoekranowego, a druga opcja jest bardziej zaawansowana i obejmuje bardziej wyrafinowane narzędzia analizy technicznej. Aby jednak szybko handlować, wystarczy kliknąć przycisk „Handel tokenami” i wybrać preferowaną walutę bazową, np. BTC, a następnie wyszukaj walutę, którą chcesz kupić.

Ekran handlu Bibox

Po lewej stronie zobaczysz ceny rynkowe oferowane przez ludzi

Ceny rynkowe

Środek ekranu zawiera wykresy, możesz wybierać między wykresem przedstawiającym świece a wykresem głębokości rynkowej. Na górze znajdują się narzędzia do zmiany przedziału czasu, pokazania średnich kroczących, wstęg Bollingera i tak dalej.

Wykresy Bibox

Pod wykresami znajdują się pola Kup i Sprzedaj do składania zleceń z limitem.

Kup pola sprzedaży

Dokonywanie wypłat

Sekcja „Fundusze” zawiera wszystkie funkcje związane z wpłatami i wypłatami. Aby dokonać wypłaty, kliknij przycisk „Środki”, a następnie wyszukaj żądaną monetę i kliknij „Wypłać”. Na ekranie zostaną wyświetlone odpowiednie szczegóły dotyczące kwot i adresów. Wprowadź wszystkie niezbędne dane i kliknij przycisk „Wypłać”. Link potwierdzający zostanie wysłany na Twój e-mail. Sprawdź dokładnie wszystkie szczegóły, a następnie kliknij link, aby potwierdzić wypłatę.

Bibox obsługuje szereg poziomów weryfikacji; jednak niezweryfikowane konta mogą swobodnie handlować i dokonywać wypłat do 2 BTC dziennie. Weryfikacja nie ogranicza Twojej codziennej aktywności handlowej, a do zakończenia weryfikacji profilu konieczne jest podanie regionu, imienia i nazwiska, numeru paszportu oraz zeskanowanej kopii paszportu. Ponadto każdy, kto chce w pełni zweryfikować swoje konto, będzie musiał przesłać zdjęcie siebie trzymającego paszport z kartką papieru z napisem Bibox wraz z datą zrobienia zdjęcia. Po zakończeniu tego procesu dzienny limit wypłat zostanie zwiększony do 20 BTC dziennie.

Każdy, kto potrzebuje wyższego limitu, powinien wysłać e-mail na adres [email protected] i wyślij konkretną prośbę.

Obsługiwane waluty

Bibox działa obecnie jako giełda krypto-krypto i nie obsługuje walut fiducjarnych; jednak zespół ogłosił, że planuje w przyszłości wprowadzić pary fiat. Do tego czasu inwestorzy mogą korzystać z walut cyfrowych, takich jak USDT lub DAI, które są dostępne do handlu na platformie i działają jako bardziej stabilne opcje w porównaniu z większością innych aktywów cyfrowych.

Obecnie na platformie dostępnych jest ponad 60 monet z 145 parami rynkowymi powiązanymi z 5 podstawowymi walutami BTC, ETH, USDT, DAI i BIX. Wybór obejmuje popularne waluty, takie jak Bitcoin, Bitcoin Cash, Dash, EOS, Ethereum, Litecoin i NEO. Bibox zapewnia również dostęp do wielu tokenów NEP-5 i innych mniej znanych monet, takich jak CPChain, ELF, HPB, IoT Chain, KEY, Pundi X i Trinity. Bibox często przyciąga inwestorów, którzy chcą handlować na niektórych rynkach mniej znanymi monetami, a także umożliwia swoim użytkownikom głosowanie na potencjalne listy monet.

Obsługiwane waluty

Podobnie jak Binance z ich monetą BNB, platforma zawiera również swój natywny token Bibox (BIX), który umożliwia użytkownikom otrzymanie 50% rabatu na opłaty transakcyjne przy płatności za pomocą BIX w celu handlu dowolnym tokenem na platformie Bibox.

Opłaty BiBox

Korzystanie z natywnego tokena Bibox (BIX) platformy w celu dokonywania transakcji spowoduje obniżenie opłat na giełdzie. Działa to jako zachęta dla użytkowników do kupowania, używania i przechowywania BIX. Handlowcy, którzy nie używają BIX, podlegają opłacie handlowej w wysokości 0,1% od wszystkich transakcji. Nie ma opłat za zdeponowanie kryptowalut, jednak wypłaty są obciążane opłatą za transakcję sieciową, a opłata za wypłatę dostosowuje się do sytuacji blokowej.

Opłaty za wypłatę różnią się w zależności od wybranej waluty i obejmują 0,0004 BTC dla Bitcoin, 0,005 ETH dla Ethereum i 0,005 LTC dla Litecoin. Inne monety są droższe w wypłacie, na przykład ELF, za który pobierana jest opłata w wysokości 3 ELF. Pełną listę opłat można zobaczyć tutaj:

Nazwa tokena Opłata za wypłatę
BTC Bitcoin 0.0004 BTC
BIX BIX Token 3 BIX
ETH Ethereum 0,005 ETH
ITP Ethereum Classic 0,005 ITP
BCH Bitcoin Cash 0,005 BCH
LTC Litecoin 0,005 LTC
USDT Pęta 35 USDT
EOS EOS 0.3 EOS
TNB Czas Nowy Bank 40 TNB
BTM Bytom 6 BTM
CMT CyberMiles 15 CMT
PRA ProChain 5 PRA
WYPOŻYCZAĆ EthLend 25 POŻYCZ
RDN Token sieciowy Raiden 1 RDN
MANA Decentraland 20 MAN
HPB HPB 0,8 HPB
MKR Producent 0,008 MKR
DAI DAI 2 DAI
ELF ELF 3 ELF
ITC Sieć IoT 1 ITC
MOT Olympus 4 MOT
BTO BOTTOS 20 BTO
GNX Sieć Genaro 5 GNX
KOT BitClave 50 KAT
GTC Token Game.com 20 OWH
AWR ŚWIADOMY 70 AWR
CAG Zmiana 6 CAG
POKAZAĆ POKAZAĆ 600 POKAŻ
AIDOC Aldoctor 30 AIDOC
AMM MicroMoney 5 rano
WOSK WOSK 8 WOSK
C20 CRYPTO20 1 C20
SNOV Snovio 30 SNOV
BLT Kwiat 3 BLT
DTA DANE 150 DTA
GTO Gifto 8 GTO
JNT Jibrel Network 5 JNT
SXUT SXUT 6 SXUT
CZR CanonChain 35 CZR
TNC Trójca 0,5 IRiESP
CPC CPChain 10 CPC
TRX tron 60 TRX
FSN Połączenie 1 FSN
UUU UNetworkToken 600 UUU
ABT ArcBlock 2 ABT
KOPNIĘCIE KickCoin 20 KICK
KLUCZ KLUCZ 400 kluczy
PXS Pundi X 2 PXS
BBN Token BBN 20 BBN
LEDU Edukacja 40 LEDU
MED MediBloc 60 MED
QTUM QTUM 0,02 QTUM
NEO NEO 0,01 NEO
DXT Datawallet 20 DXT
LGO Legolas 15 LGO
DZIARSKOŚĆ Dziarskość 0,001 DASH

Jest bezpieczny w BiBo?

Bibox wdraża szereg protokołów bezpieczeństwa w celu ochrony kont klientów i obsługuje dwuskładnikowe uwierzytelnianie Google, uwierzytelnianie SMS i hasło do funduszy. Zespół zapewnia również pełny rejestr logowania, aby pomóc użytkownikom śledzić aktywność na koncie. Zespół nie podaje zbyt wielu szczegółów dotyczących praktyk przechowywania, ale twierdzi, że większość środków użytkowników przechowuje offline w portfelach chłodni. Jak dotąd Bibox był odporny na wszelkie włamania.

Giełda zawiera szereg funkcji ułatwiających handel, takich jak podział mikroserwisów, który rozbija transakcje o dużym wolumenie na mniejsze części, co może być przeprowadzane bezpieczniej i wydajniej. Platforma jest również kontrolowana i zarządzana przez system AI, który rozwiązuje wszelkie usterki, które mogą wystąpić podczas codziennych czynności. Bibox wykorzystuje również interfejsy API, takie jak RESTful, Websocket i Fix, aby pomóc zminimalizować wszelkie nagłe wahania i straty pieniężne.

Wniosek

Bibox to kolejny nowy dzieciak w okolicy, który jako pierwszy zaczął obsługiwać rynek chiński; jednak giełda szybko zyskała na popularności i zyskała popularność wśród międzynarodowych handlowców. Bibox zapewnia przyzwoitą platformę handlową, której celem jest umożliwienie użytkownikom uzyskania podobnego doświadczenia użytkownika jak korzystanie z witryn takich jak Binance i Huobi.

Wygląda na to, że zespół spróbuje zwiększyć swój udział w rynku, włączając takie funkcje, jak handel z depozytem zabezpieczającym, transakcje typu open spot i różne algorytmy danych oparte na sztucznej inteligencji. Witryna korzysta obecnie z systemu dopasowywania pamięci, który pomaga zapewniać prędkości w regionie megabitów na sekundę i zapewnia użytkownikom ujednolicone dane wejścia / wyjścia z rynku, ponieważ platforma odfiltrowuje dużą ilość danych waluty alternatywnej i zapewnia użytkownikom najbardziej efektywne oferty dostępne w danym momencie.

Ze względu na brak informacji na temat zespołu założycielskiego oraz fakt, że Bibox nie jest w pełni przejrzystą i otwarcie zgodną giełdą, może nie być dla wszystkich. Jednak giełda będzie odpowiadać traderom, którzy chcą handlować trudniejszymi do znalezienia monetami, a także są zainteresowani niektórymi zaawansowanymi funkcjami danych i możliwą opcją pożyczki z depozytem zabezpieczającym. Efektywny charakter platformy i wybór ekranów transakcyjnych oznacza, że ​​Bibox jest realną opcją zarówno dla nowszych, jak i bardziej doświadczonych traderów, jednak ze względu na swoją względną młodość może być lepiej dostosowany do bardziej doświadczonych członków społeczności kryptowalut.

Odwiedź Bibox

Plusy

 • Łatwy w użyciu
 • Niskie opłaty handlowe
 • Zaawansowana platforma handlowa z funkcjami AI
 • Duży wybór altcoinów
 • Użycie tokena BIX

Cons

 • Nie jest to regulowana giełda
 • Nieprzezroczyści założyciele
 • Brak obsługiwanych walut fiducjarnych

Bibox

src = “~ images \ beginners-guide-to-bibox-exchange-complete-review.gif”

alt = “Recenzja Bibox”

class = “foto-wrapup wppr-product-image” /> 7.6

Łatwość użycia

9,0 / 10

Reputacja

6.0 / 10

Opłaty

8.0 / 10

Obsługa klienta

8.0 / 10

Metody Płatności

7,0 / 10

Plusy

 • Łatwy w użyciu
 • Niskie opłaty handlowe
 • Zaawansowana platforma handlowa z funkcjami AI
 • Duży wybór altcoinów
 • Użycie tokena BIX

Cons

 • Nie jest to regulowana giełda
 • Nieprzezroczyści założyciele
 • Brak obsługiwanych walut fiducjarnych

Odwiedzić {"@kontekst":"http: \ / \ / schema.org \ /","@rodzaj":"Produkt","Nazwa":"Bibox","wizerunek":"https: \ / \ / blockonomi-9fcd.kxcdn.com \ / wp-content \ / uploads \ / 2018 \ / 05 \ /bibox-review.gif","opis":"Bibox to nowa giełda kryptowalut, której celem jest zaoferowanie swoim członkom alternatywy dla platform takich jak Binance i Huobi, które obecnie znajdują się w czołówce rynku wymiany kryptowalut. Witryna działa od 2017 roku i zapewnia dostęp do szerokiej gamy monet, dodatkowo strona korzysta…","oferuje": {"@rodzaj":"Oferta","Cena £":"0,00","priceCurrency":"$","sprzedawca": {"@rodzaj":"Osoba","Nazwa":"Eugene Kem"}},"przejrzeć": {"@rodzaj":"Przejrzeć","recenzjaRating": {"@rodzaj":"Ocena","najlepsza ocena":"10","najgorsza ocena":"0","ratingValue":"7.60"},"Nazwa":"Bibox","reviewBody":"Bibox to nowa giełda kryptowalut, której celem jest zaoferowanie swoim członkom alternatywy dla platform takich jak Binance i Huobi, które obecnie znajdują się w czołówce rynku wymiany kryptowalut. Witryna działa od 2017 roku i zapewnia dostęp do szerokiej gamy monet, ponadto strona korzysta z inteligentnych algorytmów AI, które zostały zaprojektowane w celu pomocy w realizacji optymalnych transakcji i transakcji oraz pomagają zmaksymalizować potencjalne zwroty . Jednak ze względu na swój względny młody wiek Bibox jest nadal czymś tajemniczym dla znacznej liczby handlowców kryptowalut. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nOdwiedź Bibox \ r \ nO Bibox \ r \ nBibox jest giełda kryptowalut na kryptowaluty z siedzibą w Chinach, która została założona w 2017 roku. Istnieją różne źródła internetowe, z których wynika, że ​​giełda została założona przez byłych pracowników takich firm jak Binance, OKCoin \ u00a0 i Huobi. Mówi się, że w skład zespołu wchodzi współzałożyciel OKCoin i członkowie-założyciele Huobi, jednak firma nie podaje żadnych prawdziwych informacji dotyczących składu swojego zespołu, w wyniku czego informacje te nie zostały jeszcze potwierdzone. \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n Oprócz zapewniania dostępu do szerokiej gamy altcoinów, Bibox wykorzystuje również ulepszone i zaszyfrowane algorytmy AI, które pomagają traderom w wykonywaniu transakcji i transakcji. Mimo że Bibox rozpoczął się dopiero w 2017 roku, okazał się bardzo popularny i już generuje znaczną ilość obrotów. Obecnie na giełdzie znajduje się ponad 60 monet, a dostępnych jest 145 par rynkowych powiązanych z 5 walutami bazowymi BTC, ETH, USDT, DAI i BIX. Bibox jest obecnie jedną z 10 największych giełd zarówno pod względem BTC, jak i całkowitego dziennego wolumenu obrotów i obecnie generuje około 33 000 transakcji BTC dziennie. Giełda generuje również około 250 milionów dolarów wartości obrotu dziennie, a liczba ta jest obecnie zdominowana przez parowanie BIX \ / ETH, które obecnie stanowi ponad 66 milionów dolarów dziennych transakcji. Pary ETH \ / BTC i BIX \ / BTC generują również codzienne transakcje o wartości ponad 30 milionów dolarów. \ R \ n \ r \ nZespół Bibox opracował łatwą w użyciu platformę z intuicyjnym interfejsem użytkownika, który umożliwia użytkownikom prowadzenie ich działalność handlową w sposób podobny do platform takich jak Binance, która jest wiodącą giełdą na świecie. Aby przyciągnąć inwestorów do swojej platformy, Bibox wykorzystuje również szereg istotnych kluczowych funkcji. \ R \ nKluczowe cechy \ r \ n \ r \ n \ tFunkcjonalność \ u2013 Bibox wykorzystuje internetową platformę handlową i oferuje łatwy w obsłudze i intuicyjny interfejs użytkownika z szerokim zakresem funkcji. Dostępne są takie funkcje, jak księga zamówień, historia transakcji i responsywne wykresy, a platforma umożliwia również handlowcom wybór z podstawowego lub bardziej zaawansowanego interfejsu pełnoekranowego. Platforma zawiera również szereg bardziej zaawansowanych wskaźników analizy technicznej. \ R \ n \ tTechnologia \ u2013 Zespół Bibox stara się być zaawansowany technologicznie i korzysta z modułów opartych na sztucznej inteligencji i innych inteligentnych narzędzi, aby umożliwić szybki i niezawodny automatyczny handel. Zespół umożliwia również integrację API z innymi usługami handlowymi i zapewnia klienta na komputery PC i Mac, a także aplikację mobilną zarówno dla użytkowników Androida, jak i iOS. \ R \ n \ tOpcje handlowe \ u2013 Giełda zapewnia szeroki zakres transakcji opcje i użytkownicy mają dostęp do dużej liczby monet, zleceń limitowanych i rynkowych oraz prostej struktury opłat; z opłatą handlową w wysokości 0,1% dla wszystkich użytkowników. Handlowcy mogą również otrzymać 50% zniżki na opłaty transakcyjne, jeśli płacą za pomocą BIX podczas handlu dowolnym tokenem na platformie Bibox. \ R \ n \ tObsługa klienta \ u2013 Strona jest dostępna w języku angielskim, chińskim, rosyjskim, koreańskim i wietnamskim. Ponadto dostępny jest zespół wsparcia, który zajmuje się wszelkimi problemami przez całą dobę, a użytkownicy mogą skontaktować się z zespołem, otwierając zgłoszenie w sekcji pomocy. Z zespołem Bibox można się również skontaktować za pośrednictwem swojego konta na Twitterze, grupy Telegram i strony na Facebooku. W sekcji pomocy znajduje się również strona z często zadawanymi pytaniami, która dotyczy najczęstszych problemów, a także szereg jasno napisanych przewodników, które pomagają użytkownikom w poruszaniu się po platformie. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nRejestracja konta Bibox \ r \ nTworzenie konta jest prostym procesem, a na stronie głównej znajduje się niebieska karta \ u201c Rejestracja \ u201d w prawym górnym rogu. \ r \ n1) Utwórz konto \ r \ nWizytaj stronę Bibox i kliknij przycisk \ u201cSignup \ u201d. Pojawią się następujące opcje. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nWpisz swój adres e-mail i hasło o długości od 8 do 20 znaków w udostępnionym formularzu rejestracyjnym, a następnie możesz wyrazić zgodę na Warunki użytkowania i kliknij \ u201cZarejestruj się \ u201d, wiadomość e-mail z linkiem weryfikacyjnym zostanie wysłana na podany adres e-mail. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nMożesz kliknąć link, aby się zalogować na swoje konto lub skopiuj link i wklej go w żądanym polu, a także wprowadź swój adres e-mail i hasło i kliknij \ u201cZaloguj się. \ u201d \ r \ nJak handlować na Bibox \ r \ nZaloguj się i kliknij przycisk \ u201cFunds \ u201d, poszukaj monety, którą chcesz wpłacić, i kliknij \ u201cDeposit \ u201d. Następnie skopiuj wymagany adres wpłaty i wklej go do portfela na monety. Pamiętaj, aby dokładnie sprawdzić wszystkie szczegóły. \ u00a0Po pomyślnym dokonaniu wpłaty na Twój adres e-mail zostanie wysłana wiadomość e-mail z potwierdzeniem. \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nMożesz handlować wybranymi monetami za pośrednictwem jednej z walut bazowych na platformie Bibox . Należą do nich BTC, ETH, USDT, DAI i BIX. Bibox daje również traderom możliwość korzystania z podstawowego trybu platformy lub trybu pełnoekranowego, a druga opcja jest bardziej zaawansowana i obejmuje bardziej wyrafinowane narzędzia analizy technicznej. Aby jednak szybko handlować, wystarczy kliknąć przycisk \ u201cToken Trading \ u201d i wybrać preferowaną walutę bazową, np. BTC, a następnie wyszukaj walutę, którą chcesz kupić. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nPo lewej stronie zobaczysz ceny rynkowe oferowane przez ludzi \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n Środek ekranu zawiera wykresy, możesz wybrać między wykresem przedstawiającym świece a wykresem głębokości rynkowej. U góry znajdują się narzędzia do zmiany przedziału czasu, pokazania średnich kroczących, wstęg Bollingera itd. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nA pod wykresami znajdują się pola Kup i Sprzedaj do umieszczania limitu Zamówienia. \ R \ n \ r \ n \ r \ nWypłaty \ r \ nSekcja \ u201cFunds \ u201d zawiera wszystkie funkcje dotyczące wpłat i wypłat. Aby dokonać wypłaty, kliknij przycisk \ u201cFunds \ u201d, a następnie znajdź żądaną monetę i kliknij \ u201cWypłać \ u201d. Na ekranie zostaną wyświetlone odpowiednie szczegóły dotyczące kwot i adresów. Wprowadź wszystkie niezbędne informacje i kliknij przycisk \ u201cWycofaj \ u201d. Link potwierdzający zostanie wysłany na Twój e-mail. Sprawdź dokładnie wszystkie szczegóły, a następnie kliknij link, aby potwierdzić wypłatę. \ R \ n \ r \ nBibox obsługuje kilka poziomów weryfikacji; jednak niezweryfikowane konta mogą swobodnie handlować i dokonywać wypłat do 2 BTC dziennie. Weryfikacja nie ogranicza Twojej codziennej aktywności handlowej, a do zakończenia weryfikacji profilu konieczne jest podanie regionu, imienia i nazwiska, numeru paszportu i zeskanowanej kopii paszportu. Ponadto każdy, kto chce w pełni zweryfikować swoje konto, będzie musiał przesłać zdjęcie siebie trzymającego paszport z kartką papieru z napisem Bibox wraz z datą zrobienia zdjęcia. Po zakończeniu tego procesu dzienny limit wypłat zostanie zwiększony do 20 BTC dziennie. \ R \ n \ r \ nKażdy, kto potrzebuje wyższego limitu, powinien wysłać e-mail na adres \ [email protected] \ u00a0 i podać konkretny żądanie. \ r \ nObsługiwane waluty \ r \ nBibox działa obecnie jako giełda krypto-kryptowalut i nie obsługuje walut fiducjarnych; jednak zespół ogłosił, że planuje w przyszłości wprowadzić pary fiat. Do tego czasu inwestorzy mogą korzystać z walut cyfrowych, takich jak USDT lub DAI, które są dostępne do handlu na platformie i działają jako bardziej stabilne opcje w porównaniu z większością innych aktywów cyfrowych. \ R \ n \ r \ n Obecnie jest ich ponad 60 monet dostępnych na platformie z 145 parami rynkowymi powiązanymi z 5 walutami bazowymi BTC, ETH, USDT, DAI i BIX. Wybór obejmuje popularne waluty, takie jak Bitcoin, Bitcoin Cash, Dash, EOS, Ethereum, Litecoin i NEO. Bibox zapewnia również dostęp do wielu tokenów NEP-5 i innych mniej znanych monet, takich jak CPChain, ELF, HPB, IoT Chain, KEY, Pundi X i Trinity. Bibox często przyciąga inwestorów, którzy chcą handlować na niektórych rynkach mniej znanymi monetami, a także pozwala swoim użytkownikom głosować na potencjalne aukcje monet. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nPodobnie jak Binance ze swoimi monetami BNB, Platforma zawiera również swój natywny token Bibox (BIX), który umożliwia użytkownikom otrzymanie 50% rabatu na opłaty transakcyjne podczas płacenia za pomocą BIX w celu handlu dowolnym tokenem na platformie Bibox. \ r \ nBiBox Opłaty \ r \ nKorzystanie z natywnego Biboxa platformy Token (BIX) w celu zawarcia transakcji spowoduje obniżenie opłat na giełdzie. Działa to jako zachęta dla użytkowników do kupowania, używania i przechowywania BIX. Handlowcy, którzy nie używają BIX, podlegają opłacie handlowej w wysokości 0,1% od wszystkich transakcji. Nie ma opłat za wpłatę kryptowalut, jednak wypłaty są obciążane opłatą za transakcję sieciową, a opłata za wypłatę będzie dostosowywana do sytuacji blokowej. \ R \ n \ r \ nOpłaty za wypłatę różnią się w zależności od wybranej waluty i obejmują 0,0004 BTC za Bitcoin , 0,005 ETH dla Ethereum i 0,005 LTC dla Litecoina. Inne monety są droższe w wypłacie, na przykład ELF, za który pobierana jest opłata w wysokości 3 ELF. Pełną listę opłat można zobaczyć tutaj: \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nToken \ r \ nNazwa tokena \ r \ nOpłata za wypłatę \ r \ n \ r \ n \ r \ nBTC \ r \ nBitcoin \ r \ n0,0004 BTC \ r \ n \ r \ n \ r \ nBIX \ r \ nŻeton BIX \ r \ n3 BIX \ r \ n \ r \ n \ r \ nETH \ r \ nEthereum \ r \ n0.005 ETH \ r \ n \ r \ n \ r \ nETC \ r \ nEthereum Classic \ r \ n0.005 ETC \ r \ n \ r \ n \ r \ nBCH \ r \ nBitcoin Cash \ r \ n0. 005 BCH \ r \ n \ r \ n \ r \ nLTC \ r \ nLitecoin \ r \ n0.005 LTC \ r \ n \ r \ n \ r \ nUSDT \ r \ nTether \ r \ n35 USDT \ r \ n \ r \ n \ r \ nEOS \ r \ nEOS \ r \ n 0,3 EOS \ r \ n \ r \ n \ r \ nTNB \ r \ nCzas nowy bank \ r \ n40 TNB \ r \ n \ r \ n \ r \ nBTM \ r \ nBytom \ r \ n6 BTM \ r \ n \ r \ n \ r \ nCMT \ r \ nCyberMiles \ r \ n15 CMT \ r \ n \ r \ n \ r \ nPRA \ r \ nProChain \ r \ n5 PRA \ r \ n \ r \ n \ r \ nLEND \ r \ nEthLend \ r \ n25 Pożyczka \ r \ n \ r \ n \ r \ nRDN \ r \ nRaiden Network Token \ r \ n1 RDN \ r \ n \ r \ n \ r \ nMANA \ r \ nDecentraland \ r \ n20 MAN \ r \ n \ r \ n \ r \ nHPB \ r \ nHPB \ r \ n0,8 HPB \ r \ n \ r \ n \ r \ nMKR \ r \ nMaker \ r \ n0.008 MKR \ r \ n \ r \ n \ r \ nDAI \ r \ nDAI \ r \ n2 DAI \ r \ n \ r \ n \ r \ nELF \ r \ nELF \ r \ n3 ELF \ r \ n \ r \ n \ r \ nITC \ r \ nIoT łańcuch \ r \ n1 ITC \ r \ n \ r \ n \ r \ nMOT \ r \ nOlympus \ r \ n4 MOT \ r \ n \ r \ n \ r \ nBTO \ r \ nBOTTOS \ r \ n20 BTO \ r \ n \ r \ n \ r \ nGNX \ r \ nSieć Genaro \ r \ n5 GNX \ r \ n \ r \ n \ r \ nCAT \ r \ nBitClave \ r \ n5 0 CAT \ r \ n \ r \ n \ r \ nGTC \ r \ nGame.com Token \ r \ n20 GTC \ r \ n \ r \ n \ r \ nAWR \ r \ nAWARE \ r \ n70 AWR \ r \ n \ r \ n \ r \ nCAG \ r \ nZmień \ r \ n6 CAG \ r \ n \ r \ n \ r \ n POKAŻ \ r \ nPOKAŻ \ r \ n600 POKAŻ \ r \ n \ r \ n \ r \ nAIDOC \ r \ nAldoctor \ r \ n30 AIDOC \ r \ n \ r \ n \ r \ nAMM \ r \ nMicroMoney \ r \ n5 AMM \ r \ n \ r \ n \ r \ nWAX \ r \ nWAX \ r \ n8 WOSK \ r \ n \ r \ n \ r \ nC20 \ r \ nCRYPTO20 \ r \ n1 C20 \ r \ n \ r \ n \ r \ nSNOV \ r \ nSnovio \ r \ n30 SNOV \ r \ n \ r \ n \ r \ nBLT \ r \ nBloom \ r \ n3 BLT \ r \ n \ r \ n \ r \ nDTA \ r \ nDATA \ r \ n150 DTA \ r \ n \ r \ n \ r \ nGTO \ r \ nGifto \ r \ n8 GTO \ r \ n \ r \ n \ r \ nJNT \ r \ nJibrel Network \ r \ n5 JNT \ r \ n \ r \ n \ r \ nSXUT \ r \ nSXUT \ r \ n6 SXUT \ r \ n \ r \ n \ r \ nCZR \ r \ nCanonChain \ r \ n35 CZR \ r \ n \ r \ n \ r \ nTNC \ r \ nTrinity \ r \ n0,5 TNC \ r \ n \ r \ n \ r \ nCPC \ r \ nCPChain \ r \ n10 CPC \ r \ n \ r \ n \ r \ nTRX \ r \ nTron \ r \ n60 TRX \ r \ n \ r \ n \ r \ nFSN \ r \ nFuzja \ r \ n1 FSN \ r \ n \ r \ n \ r \ nUUU \ r \ nUNetworkToken \ r \ n600 UUU \ r \ n \ r \ n \ r \ nABT \ r \ nArcBlock \ r \ n2 ABT \ r \ n \ r \ n \ r \ nKICK \ r \ nKickCoin \ r \ n20 KICK \ r \ n \ r \ n \ r \ nKLUCZ \ r \ nKLUCZ \ r \ n400 KLUCZ \ r \ n \ r \ n \ r \ nPXS \ r \ nPundi X \ r \ n2 PXS \ r \ n \ r \ n \ r \ nBBN \ r \ nBBN Token \ r \ n20 BBN \ r \ n \ r \ n \ r \ nLEDU \ r \ nEdukacja \ r \ n40 LEDU \ r \ n \ r \ n \ r \ nMED \ r \ nMediBloc \ r \ n60 MED \ r \ n \ r \ n \ r \ nQTUM \ r \ nQTUM \ r \ n 0,02 QTUM \ r \ n \ r \ n \ r \ nNEO \ r \ nNEO \ r \ n0.01 NEO \ r \ n \ r \ n \ r \ nDXT \ r \ nDatawallet \ r \ n20 DXT \ r \ n \ r \ n \ r \ nLGO \ r \ nLegolas \ r \ n15 LGO \ r \ n \ r \ n \ r \ nDASH \ r \ nDash \ r \ n0. 001 DASH \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nCzy BiBo Safe? \ R \ n \ r \ nBibox implementuje szereg protokołów bezpieczeństwa w celu ochrony kont klientów i obsługuje dwuetapowe uwierzytelnianie Google, uwierzytelnianie SMS, i hasło do funduszy. Zespół zapewnia również pełny rejestr logowania, aby pomóc użytkownikom śledzić aktywność na koncie. Zespół nie podaje zbyt wielu szczegółów dotyczących praktyk przechowywania, ale twierdzi, że większość środków użytkowników przechowuje offline w portfelach chłodni. Do tej pory Bibox był odporny na wszelkie włamania. \ R \ n \ r \ nGiełda zawiera szereg funkcji ułatwiających handel, takich jak podział mikroserwisów, który dzieli duże transakcje na mniejsze części, które można przeprowadzić bezpieczniej i wydajniej. Platforma jest również kontrolowana i zarządzana przez system AI, który rozwiązuje wszelkie usterki, które mogą wystąpić podczas codziennych czynności. Bibox korzysta również z interfejsów API, takich jak RESTful, Websocket i Fix, aby pomóc zminimalizować wszelkie nagłe wahania i straty pieniężne. \ R \ nWniosek \ r \ nBibox to kolejny nowy dzieciak w bloku, który jako pierwszy postanowił zaspokoić potrzeby Chińczyków rynek; jednak giełda szybko zyskała na popularności i zyskała popularność wśród międzynarodowych handlowców. Bibox zapewnia przyzwoitą platformę handlową, której celem jest umożliwienie użytkownikom zdobycia doświadczenia podobnego do korzystania z witryn takich jak Binance i Huobi. \ R \ n \ r \ nZespół wygląda na to, że spróbuje zwiększyć swój udział w rynku poprzez wprowadzenie funkcji takich jak marża handel, transakcje typu open spot i różne algorytmy danych oparte na sztucznej inteligencji. Witryna korzysta obecnie z systemu dopasowywania pamięci, który pomaga zapewnić prędkości rzędu megabitów na sekundę i zapewnia użytkownikom ujednolicone dane wejścia / wyjścia z rynku, ponieważ platforma odfiltrowuje duże ilości danych waluty alternatywnej i zapewnia użytkownikom najbardziej efektywne oferty dostępne w danym momencie. \ r \ n \ r \ nZ powodu braku informacji na temat zespołu założycielskiego oraz faktu, że Bibox nie jest w pełni przejrzystą i otwarcie zgodną giełdą, może nie być dla wszystkich. Jednak giełda będzie odpowiadać traderom, którzy chcą handlować trudniejszymi do znalezienia monetami, a także są zainteresowani niektórymi zaawansowanymi funkcjami danych i możliwą opcją pożyczki z depozytem zabezpieczającym. Efektywny charakter platformy i wybór ekranów transakcyjnych oznacza, że ​​Bibox jest realną opcją zarówno dla nowszych, jak i bardziej doświadczonych inwestorów, jednak ze względu na swoją względną młodość może być lepiej dostosowany do bardziej doświadczonych członków społeczności kryptowalut. \ R \ n \ r \ nOdwiedź Bibox \ r \ nZalety \ r \ n \ r \ n \ tŁatwy w użyciu \ r \ n \ tNiskie opłaty transakcyjne \ r \ n \ tWyrafinowana platforma handlowa z funkcjami AI \ r \ n \ tDuży wybór altcoiny \ r \ n \ tBIX użycie tokena \ r \ n \ r \ nKonserwaty \ r \ n \ r \ n \ tNie jest regulowaną giełdą \ r \ n \ tNieprzezroczyste założyciele \ r \ n \ tBrak obsługiwanych walut fiat","autor": {"@rodzaj":"Osoba","Nazwa":"Eugene Kem"},"Data opublikowania":"2018-05-31"}}

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me