Przewodnik dla początkujących po Bitfinex: pełna recenzja

Recenzja Bitfinex

Bitfinex konsekwentnie plasuje się wśród najlepszych giełd pod względem dziennych obrotów i jest jedną z najbardziej znanych działających obecnie platform handlu kryptowalutami.

Giełda jest przeznaczona dla bardziej średnio zaawansowanych i zaawansowanych traderów, a także dla instytucji i oferuje szeroki wybór monet, par handlowych i opcji handlowych. Bitfinex ma być głównym miejscem docelowym dla doświadczonych handlowców kryptowalut na całym świecie.

Recenzja Bitfinex

Odwiedź Bitfinex

Bitfinex to platforma handlowa z siedzibą w Hongkongu, założona w 2012 roku przez Raphaela Nicolle. Giełda jest własnością i jest obsługiwana przez iFinex, Inc. i udało jej się dotrzeć na szczyt list przebojów pod względem wolumenu obrotów i aktywności użytkowników na platformie.

Bitfinex jest jedną z największych platform handlu kryptowalutami i jest ogólnie popularna wśród traderów na całym świecie, jednak zespół odpowiedzialny za giełdę niedawno zdecydował o zaprzestaniu świadczenia swoich usług Klienci z USA i skupić się na użytkownikach z innych części świata.

Giełda obecnie obsługuje transakcje o wartości około 2 miliardów USD dziennie i rejestruje 24-godzinne wolumeny o wartości około 600 milionów USD dla par BTC / USD, co stanowi około 6,27% całego rynku.

Te wysokie wolumeny transakcji są wynikiem pracy zespołu odpowiedzialnego za giełdę, który koncentruje się na zapewnieniu wysokiego poziomu usług dla traderów, wykorzystując szeroki wybór monet, niskie opłaty i wszechstronny interfejs.

Giełda umożliwia również wpłaty fiducjarne i przechowuje różne kryptowaluty z około 72 parami rynkowymi aktywnymi na platformie.

Bitfinex przyciąga również inwestorów instytucjonalnych i prowadzi biuro OTC dla transakcji pozagiełdowych o wysokiej wartości. Pomimo swojego sukcesu, Bitfinex wzbudził również sporo kontrowersji w wyniku wielu hacków i jest ściśle powiązany ze stablecoinem Tether.

Kluczowe funkcje Bitfinex

 • Funkcjonalność – Bitfinex obsługuje solidny, wszechstronny i wysoce konfigurowalny interfejs platformy, który jest zarówno nowoczesny, jak i dobrze zaprojektowany, ale ogólnie dostosowany do bardziej doświadczonych użytkowników. Główny pulpit nawigacyjny prezentuje użytkownikom liczbę lub zakładki i różne opcje, a także udostępnia szereg zaawansowanych narzędzi do tworzenia wykresów. Platforma zawiera również wykresy Trading View i zapewnia aplikację mobilną dostępną zarówno dla użytkowników Androida, jak i iOS.
 • Bezpieczeństwo – Ze względu na swoje wcześniejsze doświadczenia z hackami, Bitfinex kładzie nacisk na bezpieczeństwo i wykorzystuje wiele technik bezpieczeństwa stosowanych przez dzisiejsze wiodące giełdy. Zdecydowana większość funduszy jest umieszczana w chłodni, a około 0,5% aktywów kryptograficznych jest dostępnych w gorących portfelach. Witryna wykorzystuje również szyfrowanie i powielanie baz danych, a także ochronę DDoS, aby zapewnić, że handel nie zostanie zatrzymany przez wpływy zewnętrzne. Konta klientów są również wzmocnione dzięki zastosowaniu 2FA, szyfrowania PGP i wielu zaawansowanych narzędzi weryfikacyjnych zaprojektowanych do monitorowania zmian w aktywności na koncie.
 • Obsługa klienta – Użytkownicy są obecnie obsługiwani przez zespół wsparcia, który jest dostępny przez e-mail 24/7. Zespół stara się odpowiadać na pytania w ciągu 12 godzin, ale odpowiedzi mogą zająć znacznie więcej czasu. Oprócz tego istnieje baza wiedzy sekcja, która obejmuje najpilniejsze kwestie wraz z innymi stronami z pytaniami i odpowiedziami dostępnymi w witrynie.
 • Opcje handlowe Na platformie dostępnych jest wiele opcji handlowych, w tym handel z depozytem zabezpieczającym, ponieważ Bitfinex umożliwia swoim użytkownikom handel z dźwignią finansową do 3,3x, korzystając z mechanizmu finansowania peer to peer. Ponadto inwestorzy mają dostęp do wielu różnych typów zleceń, takich jak zlecenia limit, rynkowe i stop. Dostępne są również zlecenia trailing stop, fill or kill, iceberg, OCO i post only.
 • Wysoka płynność – Bitfinex nadal zajmuje czołowe miejsce na rynkach handlowych BTC / USD i obecnie stanowi około 6% wszystkich dziennych transakcji z 24-godzinnymi wolumenami o wartości około 600 mln USD. Łączna aktywność handlowa na platformie to transakcje o wartości około 2 miliardów dolarów dziennie, a ten wysoki poziom płynności pomaga użytkownikom handlować z ufnością co do stabilności cen monet na platformie.

Obsługiwane waluty

W witrynie dostępnych jest obecnie około 72 par rynkowych powiązanych z czterema podstawowymi walutami: USD, EUR, BTC i ETH.

Oprócz umożliwienia zakupu fiducjarnych dwóch głównych kryptowalut, dostępnych jest również wiele innych walut, w tym Litecoin (LTC), Bitcoin Cash (BCH), Ethereum Classic (ETC), Dash (DASH), Ripple ( XRP), Monero (XMR), EOS (EOS), OmiseGO (OMG), NEO (NEO), Zcash (ZEC) i 0x (ZRX).

Na platformie dostępny jest również USDT Tether, a Bitfinex jest jedną z nielicznych giełd, które pozwalają swoim użytkownikom na zakup IOTA (MIOTA).

Zespół Bitfinex nieustannie stara się zwiększyć liczbę monet dostępnych na stronie, a nowe dodatki często trafiają na platformę.

W rezultacie plik Przegląd każdej monety dostępnej na giełdzie jest łatwo dostępna i warto regularnie sprawdzać witrynę, aby zobaczyć, co zostało dodane.

Rejestracja i logowanie w Bitfinex

Zanim utworzysz konto, zespół stojący za Bitfinex przypomina nowym użytkownikom, że ich usługa jest skierowana do bardziej profesjonalnych traderów i ma określone specyfikacje.

Dlatego musisz przeczytać wyskakujące okienko, które się pojawi, i wyrazić zgodę na warunki. Obecnie obejmują one tymczasowy minimalny kapitał na koncie w wysokości 10000 USD, a nowe konta nie mogą handlować ani wykonywać żadnej funkcji platformy, dopóki nie osiągną tej kwoty.

Ponadto, aby uzyskać dostęp do wpłat i wypłat fiducjarnych, użytkownicy muszą wyrazić zgodę na przejście procesu weryfikacji, który może zająć do 6-8 tygodni..

Po zaznaczeniu wszystkich niezbędnych pól możesz przejść do tworzenia konta.

Tworzenie Twojego konta

Możesz otworzyć konto, postępując zgodnie z procesem rejestracji i wprowadzając swoją nazwę użytkownika, adres e-mail i hasło. Konieczne jest również wprowadzenie strefy czasowej i niepowtarzalnego tekstu captcha.

Dokonywanie depozytu

Gdy to zrobisz, możesz zacząć zasilać swoje konto, najpierw znajdując przycisk „Wpłata” w prawym górnym rogu.

Kliknięcie tego przycisku powoduje przejście do strony wpłat i tutaj możesz wybrać dolara amerykańskiego, uwięzi lub z listy kryptowalut, aby dokonać wpłaty.

Dokonywanie transakcji

Po zasileniu konta można kliknąć przycisk „Handel” i wybrać preferowaną parę.

Tutaj możesz określić ilość, cenę i rodzaj zamówienia, które chcesz zrealizować.

Bezpieczeństwo Bitfinex

Jako jedna ze starszych działających obecnie giełd Bitfinex doświadczył wielu hacków, a pierwszy duży hack miał miejsce w maju 2015 r..

Przy tej okazji hakerowi udało się pozyskać 1500 Bitcoinów z gorącego portfela kontrolowanego przez giełdę, a utracone środki zostały szybko zwrócone przez giełdę. Jednak późniejszy atak okazał się bardziej problematyczny, ponieważ haker był w stanie ominąć zabezpieczenia na platformie i uzyskać dostęp do 119756 Bitcoinów, które były wówczas warte około 72 mln USD..

Haker był w stanie wykorzystać lukę w systemie wielu podpisów, który Bitfinex zastosował wraz z dostawcą portfeli Bitcoin Bitgo iw odpowiedzi na kradzież, giełda zdecydowała się na wydanie tokenów BFX, które miały zostać wykupione przez klientów w późniejszym terminie.

Każdy token BFX był wart 1 $ i został przyznany w takiej samej kwocie straconej przez każdego inwestora. Od czasu wydania tokenów Bitfinex odkupił je wszystkie z powrotem i zakończył zakupy w Kwiecień 2017.

W wyniku tych hacków Bitfinex zwiększył swoje bezpieczeństwo i obecnie 99,5% funduszy klientów jest przechowywanych offline w systemie chłodni, który wykorzystuje funkcję wielu podpisów, która jest geograficznie rozproszona w wielu bezpiecznych lokalizacjach.

Konta klientów są zabezpieczone przy użyciu 2FA i U2F, oprócz szyfrowania poczty elektronicznej PGP. Konta są również monitorowane i wzmacniane za pomocą szeregu zaawansowanych narzędzi weryfikacyjnych, które obejmują aktywność na koncie. Obejmują one:

 • Analiza zapisanych danych logowania w celu wykorzenienia nietypowej aktywności.
 • Wykorzystanie inteligentnego systemu, który wykrywa zmiany adresu IP i zapobiega przejmowaniu sesji.
 • Powiadomienia e-mail, które informują o logowaniach i zawierają łącze do natychmiastowego zamrożenia konta, jeśli podejrzewasz złośliwą aktywność.
 • Ograniczenie dostępu do Twojego konta na podstawie adresu IP.

Bitfinex decyduje się również uważnie monitorować wypłaty, aby pomóc odpierać ataki; system bezpieczeństwa platformy obecnie monitoruje wypłaty według adresu IP i innych wzorców zachowań, które powodują ręczną kontrolę wypłat, które wydają się nietypowe.

Klienci mogą również dodać adres do białej listy, aby zapewnić, że wypłaty mogą być wysyłane tylko do tej konkretnej lokalizacji. Bitfinex twierdzi również, że używa etapu potwierdzenia wypłaty, który jest odporny na złośliwe oprogramowanie przeglądarki.

Tether Cryptocurrency

Bitfinex wykorzystuje stablecoin Tether (USDT), a zweryfikowani użytkownicy na stronie mają opcję finansowania „Tether”, oprócz „Crypto-Currencies” i „Wire Transfer” na stronach wpłat i wypłat.

Tether to zasób kryptowaluty wyemitowany na łańcuchu blokowym Bitcoin, a każda jednostka USDT jest zabezpieczona dolarem amerykańskim przechowywanym w rezerwach Tether Limited.

Tokeny Tether można zdeponować i wymienić na inne tokeny na Bitfinex i na każdej innej giełdzie obsługującej Tether. Środki przechowywane w Tether można również przesyłać i przechowywać w dowolnym portfelu Bitcoin, w którym kontrolujesz klucz prywatny.

Co najważniejsze, USDT jest powiązany lub „związany” z ceną dolara amerykańskiego i działa jako stabilna waluta cyfrowa, która umożliwia handlowcom przejście do bardziej stabilnej kryptowaluty w okresach skrajnej zmienności.

Witryna TetherChociaż Tether okazał się korzystny dla inwestorów na całym świecie od czasu jego wprowadzenia, stablecoin również zaczyna przyciągać coraz większą uwagę.

Każdy Tether jest rzekomo wspierany 1 do 1 przez dolara amerykańskiego, a obecnie w obiegu znajduje się około 1,65 mld USD USDT. Wątpliwości co do ważności tak dużej kwoty spowodowały, że ludzie przyjrzeli się relacjom między Bitfinex i Tether, ponieważ dzielą się niektórymi kluczowymi członkami personelu.

Bitfinex zatrudnia Phila Pottera jako dyrektora ds. Strategii, a także pełni funkcję dyrektora w Tether, podczas gdy Giancarlo Devasini jest zatrudniony jako dyrektor w obu firmach. Bitfinex obiecał przejść audyt zewnętrzny, aby udowodnić, że jego konta są w pełni sprawne i pomóc wyjaśnić kontrowersje, ale to jeszcze nie miało miejsca.

Opłaty Bitfinex

Opłaty za Bitfinex są określone w ich harmonogram opłat i są określane na podstawie wolumenu obrotu w ciągu ostatnich 30 dni, a także statusu producenta lub przyjmującego.

 • Opłaty producenta są wypłacane po dodaniu płynności do arkusza zamówień poprzez złożenie zlecenia z limitem poniżej ceny giełdowej przy zakupie i powyżej ceny giełdowej w przypadku sprzedaży.
 • Opłaty za przyjęcie są wypłacane, gdy klienci robią odwrotnie i usuwają płynność z arkusza zamówień, wypełniając zamówienie, które jest już w arkuszu zamówień.
 • Opłaty producenta wahają się od 0,1% do 0,0%, podczas gdy opłaty takera wahają się od 0,2% do 0,1%.
 • Wyższe stawki obejmują obroty do 500 000 USD miesięcznie, podczas gdy klienci będą musieli gromadzić transakcje warte ponad 30 mln USD miesięcznie, aby kwalifikować się do najniższych stawek opłat.

Wszystkie depozyty w kryptowalutach są bezpłatne, jednak wypłaty nie są i istnieje wiele różnych opłat w zależności od konkretnej kryptowaluty, którą chcesz wypłacić. Depozyty dokonywane przelewem bankowym obciążone są opłatą w wysokości 0,1%.

Opcje handlowe

Platforma handlowa jest odpowiednia zarówno dla średnio zaawansowanych, jak i zaawansowanych użytkowników i oferuje różnorodne opcje handlowe. Oprócz lewarowanego handlu z depozytem zabezpieczającym Bitfinex oferuje również następujące rodzaje zleceń:

 • Rynek
 • Limit
 • Zatrzymać
 • Stop kroczący
 • Wypełnij lub zabij
 • Jeden anuluje inny (OCO)
 • Zlecenie „tylko z limitem”
 • Ukryty porządek

Ponieważ giełda przyciąga duży wolumen transakcji i ma wysoki poziom płynności, liczba kupna / sprzedaży i zleceń jest rozstrzygana w czasie rzeczywistym, co daje członkom większą elastyczność w zakresie wyboru najlepszego czasu na złożenie zamówienia.

Wniosek

Bitfinex jest jedną z najbardziej uznanych giełd działających obecnie i zapewnia usługi dostosowane do doświadczonych traderów i inwestorów instytucjonalnych.

W rezultacie giełda cieszy się wysoką płynnością USD, oferując jednocześnie szerokie zamówienia i opcje handlowe oraz jest największą giełdą BTC pod względem wolumenu obrotu..

Jednak Bitfinex wielokrotnie wzbudzał kontrowersje i nie jest firmą zbyt przejrzystą, po zapoznaniu się z jej historią niektórzy potencjalni użytkownicy mogą być zniechęceni wszelkimi obawami dotyczącymi bezpieczeństwa, nawet jeśli giełda pokryła wszystkie straty z jej 2016 hack.

Mając to na uwadze, zalecamy każdemu, kto korzysta z Bitfinex, aby utrzymywał tylko niewielkie saldo na giełdzie w dowolnym momencie, upewniając się, że wypłacasz swoje waluty do własnego portfela i korzystasz ze wszystkich funkcji bezpieczeństwa dostępnych na stronie..

Ogólnie rzecz biorąc, nie polecamy Bitfinex początkującym, ale średniozaawansowani i zaawansowani handlowcy będą z niego dobrze korzystać.

Odwiedź Bitfinex

Bitfinex

src = “~ images \ beginners-guide-to-bitfinex-complete-review.gif”

alt = “Recenzja Bitfinex”

class = “foto-wrapup wppr-product-image” /> 7.6

Łatwość użycia

8.0 / 10

Reputacja

7,0 / 10

Opłaty

9,0 / 10

Obsługa klienta

7,0 / 10

Metody Płatności

7,0 / 10

Plusy

 • Niskie opłaty
 • Wymiana dużych wolumenów
 • Wiele opcji handlowych
 • Dobry interfejs handlowy
 • Dobre dla zaawansowanych traderów

Cons

 • Obawy dotyczące przejrzystości
 • Wcześniejsze hakowania

Odwiedzić {"@kontekst":"http: \ / \ / schema.org \ /","@rodzaj":"Produkt","Nazwa":"Bitfinex","wizerunek":"https: \ / \ / blockonomi-9fcd.kxcdn.com \ / wp-content \ / uploads \ / 2018 \ / 01 \ /bitfinex-review.gif","opis":"Bitfinex \ u00a0 konsekwentnie plasuje się wśród najlepszych giełd pod względem dziennego wolumenu obrotu i jest jedną z najbardziej znanych obecnie działających platform do handlu kryptowalutami. Giełda jest przeznaczona dla bardziej średnio zaawansowanych i zaawansowanych traderów, a także dla instytucji i oferuje szeroki wybór monet, par handlowych i opcji handlowych. Bitfinex ma taki cel…","oferuje": {"@rodzaj":"Oferta","Cena £":"0,00","priceCurrency":"$","sprzedawca": {"@rodzaj":"Osoba","Nazwa":"Eugene Kem"}},"przejrzeć": {"@rodzaj":"Przejrzeć","recenzjaRating": {"@rodzaj":"Ocena","najlepsza ocena":"10","najgorsza ocena":"0","ratingValue":"7.60"},"Nazwa":"Bitfinex","reviewBody":"Bitfinex \ u00a0 konsekwentnie plasuje się wśród najlepszych giełd pod względem dziennego wolumenu obrotu i jest jedną z najbardziej znanych działających obecnie platform handlu kryptowalutami. \ R \ n \ r \ nGiełda jest przeznaczona dla bardziej średnio zaawansowanych i zaawansowanych inwestorów, a także dla instytucji i oferuje szeroki wybór monet, par handlowych i opcji handlowych. Bitfinex ma być głównym miejscem docelowym dla doświadczonych handlowców kryptowalut na całym świecie. \ R \ n \ r \ n \ r \ nOdwiedź Bitfinex \ r \ nBitfinex to platforma handlowa z siedzibą w Hongkongu, założona w 2012 roku przez \ u00a0Raphaela Nicolle. Giełda jest własnością i jest zarządzana przez iFinex, Inc. i udało jej się dotrzeć na szczyt list przebojów pod względem wolumenu obrotów i aktywności użytkowników na platformie. \ R \ n \ r \ nBitfinex jest jednym z \ u00a0największe platformy handlu kryptowalutami i są ogólnie popularne wśród traderów na całym świecie, jednak zespół odpowiedzialny za giełdę ostatnio zdecydował o zaprzestaniu świadczenia usług klientom z USA i skupieniu się na użytkownikach z innych części świata. \ r \ n \ r \ nGiełda obsługuje obecnie transakcje o wartości około 2 mld USD dziennie i rejestruje 24-godzinne wolumeny o wartości około 600 mln USD dla parowania BTC \ / USD, co stanowi około 6,27% całego rynku. \ r \ n \ r \ nTe wysokie wolumeny transakcji są wynikiem pracy zespołu stojącego za giełdą, która koncentruje się na zapewnieniu wysokiego poziomu usług dla traderów, wykorzystując szeroki wybór monet, niskie opłaty i wszechstronny interfejs. \ r \ n \ r \ nGiełda również pozwala na depozyty fiducjarne i mieści różnorodne kryptowaluty s z około 72 parami rynkowymi aktywnymi na platformie. \ r \ n \ r \ nBitfinex przyciąga również inwestorów instytucjonalnych i prowadzi punkt OTC dla transakcji pozagiełdowych o wysokiej wartości. Pomimo swojego sukcesu, Bitfinex wzbudził również sporo kontrowersji w wyniku wielu hacków i jest ściśle powiązany z Tether stablecoin. \ R \ nBitfinex Kluczowe cechy \ r \ n \ r \ n \ tFunkcjonalność \ u2013 Bitfinex obsługuje solidny, wszechstronny i wysoce konfigurowalny interfejs platformy, który jest zarówno nowoczesny, jak i dobrze zaprojektowany, ale ogólnie dostosowany do bardziej doświadczonych użytkowników. Główny pulpit nawigacyjny \ u00a0 przedstawia użytkownikom liczbę lub karty i różne opcje, a także udostępnia szereg zaawansowanych narzędzi do tworzenia wykresów. Platforma zawiera również wykresy Trading View i zapewnia aplikację mobilną dostępną zarówno dla użytkowników Androida, jak i iOS. \ R \ n \ tSecurity \ u2013 Ze względu na swoje wcześniejsze doświadczenia z hackami Bitfinex kładzie nacisk na bezpieczeństwo i wykorzystuje wiele zabezpieczeń techniki stosowane przez dzisiejsze wiodące giełdy. Zdecydowana większość funduszy jest umieszczana w chłodni, a około 0,5% aktywów kryptograficznych jest dostępnych w gorących portfelach. Witryna wykorzystuje również szyfrowanie i powielanie baz danych, a także ochronę DDoS, aby zapewnić, że handel nie zostanie zatrzymany przez wpływy zewnętrzne. Konta klientów są również wzmocnione dzięki wykorzystaniu 2FA, szyfrowania PGP i wielu zaawansowanych narzędzi weryfikacyjnych zaprojektowanych do monitorowania zmian w aktywności na koncie. \ R \ n \ tObsługa klienta \ u2013 Obecnie użytkownicy są obsługiwani przez zespół pomocy, który jest dostępny przez e-mail 24 \ / 7. Zespół stara się odpowiadać na pytania w ciągu 12 godzin, ale odpowiedzi mogą zająć znacznie więcej czasu. Oprócz tego istnieje sekcja bazy wiedzy, która obejmuje najbardziej palące problemy, wraz z innymi stronami z pytaniami i odpowiedziami dostępnymi w witrynie. \ R \ n \ tOpcje transakcyjne \ u2013 Na platformie dostępnych jest wiele opcji handlowych, w tym marża handel jako Bitfinex umożliwia swoim użytkownikom handel z dźwignią finansową do 3,3x, korzystając z mechanizmu finansowania peer to peer. Ponadto inwestorzy mają dostęp do wielu różnych typów zleceń, takich jak zlecenia limit, rynkowe i stop. Dostępne są również zlecenia trailing stop, fill or kill, iceberg, OCO i post only. \ R \ n \ tWysoka płynność \ u2013 Bitfinex nadal zajmuje czołowe miejsce na rynkach handlowych BTC \ / USD i obecnie stanowi około 6 % wszystkich dziennych transakcji z 24-godzinnymi wolumenami o wartości około 600 mln USD. Łączna aktywność handlowa na platformie to transakcje o wartości około 2 miliardów dolarów dziennie, a ten wysoki poziom płynności pomaga użytkownikom handlować z ufnością co do stabilności cen monet na platformie. \ R \ n \ r \ n \ r \ nObsługiwane waluty \ r \ nOkoło 72 pary rynkowe powiązane z czterema walutami bazowymi: USD, EUR, BTC i ETH są obecnie dostępne na stronie. \ r \ n \ r \ nOprócz umożliwiania zakupu fiducjarnych dwóch głównych kryptowalut , wiele innych walut jest również dostępnych w handlu, w tym Litecoin (LTC), Bitcoin Cash (BCH), Ethereum Classic (ETC), Dash (DASH), Ripple (XRP), Monero (XMR), EOS (EOS) ), OmiseGO (OMG), NEO (NEO), Zcash (ZEC) i 0x (ZRX). \ R \ n \ r \ nUSDT Tether jest również dostępny na platformie, podczas gdy Bitfinex jest jedną z niewielu giełd, które umożliwiają ich użytkownicy do zakupu IOTA \ u00a0 (MIOTA). \ r \ n \ r \ nZespół Bitfinex nieustannie stara się zwiększyć liczbę monet dostępnych w witrynie, a nowe dodatki często pojawiają się w ndo platformy. \ r \ n \ r \ nW rezultacie przegląd \ u00a0 każdej monety, która jest dostępna na giełdzie, jest łatwo dostępny i dobrym pomysłem jest regularne sprawdzanie witryny, aby zobaczyć, co zostało dodane. \ r \ n Rejestracja i logowanie w Bitfinex \ r \ n \ r \ nPrzed utworzeniem konta zespół za Bitfinex przypomina nowym użytkownikom, że ich usługa jest skierowana do bardziej profesjonalnych handlowców i ma określone specyfikacje. \ r \ n \ r \ nW związku z tym konieczne jest przeczytanie wyskakującego okienka, które się pojawi, i wyrażenie zgody na warunki. Obecnie obejmują one tymczasowy minimalny kapitał na koncie w wysokości 10 000 USD, a nowe konta nie mogą handlować ani wykonywać żadnej funkcji platformy, dopóki nie osiągną tej kwoty. \ R \ n \ r \ nRównież w celu uzyskania dostępu do wpłat i wypłat bezgotówkowych, użytkownicy muszą wyrazić zgodę na przejście procesu weryfikacji, który może potrwać do 6-8 tygodni. \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nPo zaznaczeniu wszystkich niezbędnych pól możesz przejść do tworzenia konto. \ r \ nTworzenie konta \ r \ nMożesz otworzyć konto, postępując zgodnie z procesem rejestracji i wprowadzając swoją nazwę użytkownika, adres e-mail i hasło. Konieczne jest również wprowadzenie strefy czasowej i niepowtarzalnego tekstu captcha. \ R \ n \ r \ n \ r \ nDokonanie wpłaty \ r \ nPo wykonaniu tej czynności możesz zacząć zasilać swoje konto, znajdując najpierw znak \ Przycisk u201cDeposit \ u201d w prawym górnym rogu. \ r \ n \ r \ nKliknięcie tego przycisku powoduje przejście do strony wpłat, na której możesz wybrać dolara amerykańskiego, Tether lub z listy kryptowalut, aby dokonać wpłaty. \ r \ n \ r \ n \ r \ n Dokonywanie transakcji \ r \ nPo zasileniu konta można kliknąć przycisk \ u2018Trading \ u2019 i wybrać preferowaną parę. \ r \ n \ r \ nZ tego miejsca możesz określić ilość, cenę i typ zlecenia, które chcesz wykonać. \ r \ n \ r \ n \ r \ nBitfinex Security \ r \ nJako jedna ze starszych działających obecnie giełd Bitfinex doświadczył liczba włamań z pierwszym poważnym hackiem, który miał miejsce w maju 2015 r. \ r \ n \ r \ nPrzy tej okazji hakerowi udało się uzyskać 1500 Bitcoinów z gorącego portfela kontrolowanego przez giełdę, utracone środki zostały szybko zwrócone b y wymiany. Jednak późniejszy atak okazał się bardziej problematyczny, ponieważ hakerowi udało się ominąć zabezpieczenia platformy i uzyskać dostęp do 119756 \ u00a0Bitcoinów, które były wtedy warte około 72 miliony dolarów. \ R \ n \ r \ nHaker był była w stanie wykorzystać lukę w systemie wielu podpisów, który Bitfinex zastosował wraz z dostawcą portfeli Bitcoin Bitgo iw odpowiedzi na kradzież, giełda zdecydowała się na wydanie tokenów BFX, które miały zostać wykupione przez klientów w późniejszym terminie. \ r \ n \ r \ nKażdy token BFX był wart 1 $ i został przyznany w takiej samej kwocie, jaką stracił każdy inwestor. Od czasu wydania tokenów Bitfinex odkupił je wszystkie i zakończył zakupy w kwietniu 2017 r. \ R \ n \ r \ nW wyniku tych hacków Bitfinex zwiększył swoje bezpieczeństwo i obecnie 99,5% środków klientów jest przechowywanych offline w systemie chłodni, który wykorzystuje funkcję z wieloma podpisami, która jest rozmieszczona geograficznie w wielu bezpiecznych lokalizacjach. \ r \ n \ r \ nKonta klientów są zabezpieczone przy użyciu 2FA i U2F, oprócz szyfrowania poczty e-mail PGP. Konta są również monitorowane i wzmacniane za pomocą szeregu zaawansowanych narzędzi weryfikacyjnych, które obejmują aktywność na koncie. Należą do nich: \ r \ n \ r \ n \ t Analiza zapisanych danych logowania w celu wykorzenienia nietypowej aktywności. \ R \ n \ tUżycie inteligentnego systemu, który wykrywa zmiany adresu IP i zapobiega przejmowaniu sesji. \ R \ n \ t Powiadomienia e-mail, które informują o logowaniach i zawierają łącze do natychmiastowego zamrożenia konta, jeśli podejrzewasz złośliwą aktywność. \ r \ n \ tOgraniczenie dostępu do konta na podstawie adresu IP. \ r \ n \ r \ nBitfinex również ściśle monitoruje wypłaty w rozkaz, aby pomóc odpierać ataki; system zabezpieczeń platformy obecnie monitoruje wypłaty według adresu IP i innych wzorców zachowań, które powodują ręczną kontrolę wypłat, które wydają się nietypowe. \ r \ n \ r \ nKlienci mogą również dodać adresy do białej listy, aby upewnić się, że wypłaty mogą być wysyłane tylko na w tej konkretnej lokalizacji. Bitfinex twierdzi również, że wykorzystuje etap potwierdzenia wypłaty, który jest odporny na złośliwe oprogramowanie przeglądarki. \ R \ nKryptowaluta Tether \ r \ nBitfinex wykorzystuje stablecoin Tether (USDT), a zweryfikowani użytkownicy w witrynie mają opcję finansowania \ u201cTether \ u201d, w oprócz \ u201cKryptowalut \ u201d i \ u201cWire Transfer \ u201d na stronach wpłat i wypłat. \ r \ n \ r \ nTether to zasób kryptowaluty wyemitowany na łańcuchu bloków Bitcoin, a każda jednostka USDT jest zabezpieczona dolarem amerykańskim przechowywanym w rezerwy Tether Limited. \ r \ n \ r \ n Tokeny uwięzi mogą być zdeponowane i wymienione na inne tokeny na Bitfinex i każdej innej giełdzie obsługującej Tether. Środki przechowywane w Tether można również przenosić i przechowywać w dowolnym portfelu Bitcoin, w którym kontrolujesz klucz prywatny. \ R \ n \ r \ nNajważniejsze, USDT jest powiązany lub \ u201 powiązany \ u201d z ceną dolara amerykańskiego i działa jako stabilna waluta cyfrowa, która umożliwia handlowcom przejście do bardziej stabilnej kryptowaluty w okresach skrajnej zmienności. \ r \ n \ r \ nPodczas gdy Tether okazał się korzystny dla handlowców na całym świecie od czasu jego wprowadzenia, stablecoin również zaczyna przyciągać coraz większe kwoty uwagi. \ r \ n \ r \ nKażdy Tether jest przypuszczalnie zabezpieczony 1 do 1 dolarem amerykańskim i obecnie w obiegu znajduje się około 1,65 miliarda USD USDT. Wątpliwości co do ważności tak dużej kwoty sprawiły, że ludzie przyjrzeli się relacjom między Bitfinex i Tether, ponieważ dzielą oni niektórych kluczowych członków personelu. \ R \ n \ r \ nBitfinex zatrudnia Phila Pottera jako głównego oficera ds. Strategii, a on również działa jako dyrektor w Tether, a Giancarlo Devasini jest zatrudniony jako dyrektor w obu firmach. Bitfinex obiecał przejść audyt zewnętrzny, aby udowodnić, że jego konta są w pełni sprawne i pomóc wyjaśnić kontrowersje, ale to jeszcze nie nastąpiło. \ R \ nOpłaty Bitfinex \ r \ nOpłaty na Bitfinex są określone w harmonogramie opłat i są określane na podstawie wolumenu obrotu w ciągu ostatnich 30 dni, a także statusu producenta lub odbiorcy. \ r \ n \ r \ n \ tMaker \ u00a0 Opłaty są wypłacane, gdy dodasz płynność do arkusza zamówień, składając zlecenie z limitem poniżej ceny giełdowej, gdy kupując i przekraczając cenę rynkową sprzedaży. \ r \ n \ t Opłaty za Taker są płacone, gdy klienci robią odwrotnie i usuwają płynność z arkusza zamówień, wypełniając zamówienie, które jest już w arkuszu zamówień. \ r \ n \ t Opłaty producenta wahają się od 0,1% do 0,0%, podczas gdy opłaty przyjmujące wahają się od 0,2% do 0,1%. \ r \ n \ t Wyższe stawki obejmują wolumeny transakcji do 500 tys. USD miesięcznie, podczas gdy klienci będą musieli gromadzić transakcje warte ponad 30 mln USD miesięcznie w zakwalifikować się do najniższych stawek opłat. \ r \ n \ r \ nWszystkie depozyty kryptowalutowe są bezpłatne, jednak wals nie są i istnieje wiele różnych opłat w zależności od konkretnej kryptowaluty, którą chcesz wypłacić. Depozyty dokonywane za pośrednictwem \ u00a0 przelewu bankowego są obciążane opłatą w wysokości 0,1%. \ R \ n \ r \ n \ r \ nOpcje handlowe \ r \ nPlatforma handlowa jest odpowiednia zarówno dla średnio zaawansowanych, jak i zaawansowanych użytkowników i oferuje różnorodne opcje handlowe. Oprócz lewarowanego handlu z depozytem zabezpieczającym, Bitfinex oferuje również następujące rodzaje zleceń: \ r \ n \ r \ n \ tMarket \ r \ n \ tLimit \ r \ n \ tStop \ r \ n \ tTrailing stop \ r \ n \ tWypełnij lub zabij \ r \ n \ tJeden anuluje inne (OCO) \ r \ n \ t Zlecenie z limitem płatności tylko do wpłaty \ r \ n \ tZamówienie ukryte \ r \ n \ r \ nPonieważ giełda przyciąga dużą liczbę transakcji i ma wysoki poziom płynności, oferty \ / ask i liczby zamówień jest rozstrzygany w czasie rzeczywistym, co daje członkom większą elastyczność w wyborze najlepszego czasu na złożenie zamówienia. \ r \ n \ r \ n \ r \ nWniosek \ r \ nBitfinex jest obecnie jedną z najbardziej uznanych giełd działających obecnie i zapewnia usługi dostosowane do doświadczonych traderów i inwestorów instytucjonalnych. \ r \ n \ r \ nW rezultacie giełda cieszy się wysoką płynnością USD, oferując jednocześnie szerokie zamówienia i opcje handlowe , i jest największą giełdą BTC pod względem obrotów. \ r \ n \ r \ nJednak Bitfinex wielokrotnie wzbudzał kontrowersje i nie jest firmą bardzo przejrzystą, po zapoznaniu się z jej historią, niektórzy nas mogą być zniechęceni wszelkimi obawami dotyczącymi bezpieczeństwa, które mogą mieć, nawet jeśli giełda pokryła wszystkie straty z jej włamania w 2016 r. \ r \ n \ r \ nMając to na uwadze, zalecamy każdemu, kto używa Bitfinex, aby zachować tylko niewielką saldo na giełdzie w dowolnym momencie, pamiętaj, aby wypłacić swoje waluty do własnego portfela i upewnij się, że korzystasz ze wszystkich funkcji bezpieczeństwa dostępnych w witrynie. \ r \ n \ r \ nOgólnie, nie zalecamy Bitfinex początkujący, ale średnio zaawansowani i zaawansowani handlowcy będą w porządku, używając go. \ r \ nOdwiedź Bitfinex","autor": {"@rodzaj":"Osoba","Nazwa":"Eugene Kem"},"Data opublikowania":"2020-01-12"},"extraType":"nieokreślony","Alternatywna nazwa":"nieokreślony","nagroda":"nieokreślony","nagrody":"nieokreślony","Marka":"nieokreślony","Kategoria":"nieokreślony","kolor":"nieokreślony","głębokość":"nieokreślony","ujednoznaczniający Opis":"nieokreślony","gtin":"nieokreślony","gtin12":"nieokreślony","gtin13":"nieokreślony","gtin14":"nieokreślony","gtin8":"nieokreślony","wysokość":"nieokreślony","identyfikator":"nieokreślony","logo":"nieokreślony","mainEntityOfPage":"nieokreślony","materiał":"nieokreślony","Model":"nieokreślony","mpn":"nieokreślony","nsn":"nieokreślony","ID produktu":"nieokreślony","Data produkcji":"nieokreślony","Data zakupu":"nieokreślony","Data wydania":"nieokreślony","taki sam jak":"nieokreślony","sku":"nieokreślony","hasło reklamowe":"nieokreślony","url":"nieokreślony","waga":"nieokreślony","szerokość":"nieokreślony"}

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map