Przewodnik dla początkujących po Bitpandzie: pełna recenzja

Pełny przegląd Bitpandy

Bitpanda to jedna z wiodących giełd kryptowalut w Europie, oferująca bezpieczny dostęp do kupna lub sprzedaży kryptowalut o każdej porze dnia. Ta platforma istnieje od 2014 roku, utrzymując dobrą reputację przez lata.

Bitpanda jest całkowicie zautomatyzowana. Oznacza to, że gdy tylko platforma potwierdzi płatność, kryptowaluta zostanie automatycznie wysłana do kupującego. Bitpanda wymienia ten proces jako jeden z powodów, dla których jest w stanie zapewnić klientom szybką i wysokiej jakości obsługę.

Zgodnie z informacją o stronie, celem Bitpandy jest uczynienie procesu kupna i sprzedaży kryptowalut, takich jak Bitcoin, tak szybkim, łatwym i bezpiecznym, jak to tylko możliwe.

Zespół inżynierów platformy stale optymalizuje i rozszerza usługi, aby zapewnić, że firma osiąga ten cel i pozostaje w czołówce europejskich giełd detalicznych kryptowalut.

Pełny przegląd Bitpandy

Odwiedź BitPanda

Kto stoi za Bitpandą?

Bitpanda GmbH ma siedzibę w Wiedniu w Austrii. Ta firma fintech specjalizuje się w kupowaniu i sprzedawaniu kryptowalut, takich jak Bitcoin. Jest teraz wiodącym brokerem detalicznym Litecoin, Bitcoin, Ethereum i innych w Europie dzięki ponad 850 000 użytkowników.

W zespole ponad 21 narodowości jest ponad 60 członków, dzięki czemu Bitpanda jest światowym wysiłkiem.

Pomysł na Bitpandę narodził się w 2013 roku, kiedy członkowie założyciele odkryli, że kupowanie kryptowalut w Europie jest nadal niezwykle trudne. Eric Demuth, Christian Trummer i Paul Klanscheck postanowili rozwiązać ten problem, tworząc Bitpandę.

Zaczęło się od szeroko zakrojonej koordynacji w ramach konsultacji z lokalnymi władzami, a Bitpanda była po raz pierwszy znana jako Coinimal GmbH, kiedy została uruchomiona w grudniu 2014 r..

Jakie są zalety Bitpandy?

Jak wspomniano, Bitpanda jest wiodącą giełdą detaliczną w Europie, obsługującą transakcje kryptowalutowe obejmujące kupno i sprzedaż. Platforma oferuje również obszerną listę obsługiwanych kryptowalut, więc powinieneś być w stanie znaleźć tę, którą chcesz kupić lub sprzedać.

Dodatkowo Bitpanda zapewnia pełną integrację portfela dla wszystkich aktywów zbywalnych dla wygody swoich klientów. Platforma ma również najnowocześniejszy system bezpieczeństwa i wiodące w branży AML / KYC.

Ogólnie rzecz biorąc, Bitpanda jest wygodna w użyciu i bardzo prosta, dając Ci pełną kontrolę nad swoim portfelem w najszybszej i najłatwiejszej wymianie kryptowalut. Możesz uzyskać dostęp do platformy i kupować lub sprzedawać kryptowalutę 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, korzystając z w pełni zautomatyzowanego systemu zamówień i wysokiej klasy serwerów.

Osoby zainteresowane mogą również skorzystać z programu partnerskiego Bitcoin, który obejmuje udział w przychodach do 20 procent i długi czas trwania plików cookie, aby zmaksymalizować dochody za pośrednictwem linków partnerskich.

Pulpit nawigacyjny Bitpandy

Jakie platformy oferuje Bitpanda do kupowania i sprzedaży kryptowalut?

Zwykła wersja Bitpandy jest znana jako Bitpanda Web i to właśnie tam większość ludzi decyduje się kupować i sprzedawać swoją kryptowalutę. Korzystanie z Bitpanda Web jest proste i można je wykonać za pomocą dowolnego urządzenia, łącząc się ze stroną internetową.

Istnieje również Bitpanda Plus dla tych, którzy chcą wyższych limitów i ekskluzywnych usług oraz Bitpanda To Go.

Co to jest Bitpanda To Go?

Bitpanda To Go umożliwia kupowanie kryptowalut w całej Austrii za gotówkę. Program współpracuje z 400 oddziałami pocztowymi wraz z około 1300 partnerami pocztowymi w całej Austrii i ułatwia zakup kryptowaluty bez konieczności przesyłania waluty fiducjarnej na konto Bitpanda lub nawet konieczności posiadania konta bankowego.

Aby skorzystać z Bitpanda To Go, po prostu udaj się do jednej z obsługiwanych lokalizacji i kup kupon na żądaną ilość w euro. Kody są dostępne w 50, 100 lub 500 euro. Możesz znaleźć oddział za pośrednictwem strony internetowej Bitpanda, w szczególności strony „Bitpanda To Go”.

Bitpanda To Go

Po zakupie vouchera możesz kliknąć przycisk „Zrealizuj teraz” na tej samej stronie internetowej, co spowoduje, że zalogujesz się na swoje konto i wprowadzisz kod. Możesz zrealizować kupon online w ciągu kilku sekund, aby kupić Bitcoin, Litecoin, Ethereum, Ripple, IOTA, Bitcoin Cash, Komodo lub Dash.

Korzystanie z Bitpandy zapewnia najlepszą cenę w Austrii, dzięki czemu możesz uzyskać najwięcej kryptowalut dla swojego fiata. Nie jest również wymagana weryfikacja, ponieważ potrzebujesz tylko adresu e-mail. Monety trafią bezpośrednio do Twojego zintegrowanego portfela, gdzie możesz z nich korzystać w dowolny sposób.

Co to jest Bitpanda Plus?

Jak wspomniano, Bitpanda Plus jest przeznaczony dla tych, którzy chcą ekskluzywnych usług i którzy potrzebują wyższych limitów handlowych. Jest to idealne rozwiązanie dla inwestorów, którzy chcą handlować większymi wolumenami i zwiększyć domyślne limity.

Aby korzystać z Bitpanda Plus, musisz zacząć od wypełnienia prostego formularza na stronie Bitpanda Plus, a platforma skontaktuje się z Tobą w sprawie zwiększenia limitu. Formularz wymaga podania imienia i nazwiska, narodowości, telefonu, adresu e-mail, statusu weryfikacji i oczekiwanej wielkości pierwszej transakcji.

W związku z tym platforma oferuje Bitpanda OTC. Jest to bezpośrednia usługa bez recepty dla każdego, kto chce kupić lub sprzedać ilości powyżej miliona euro. Ze względu na ilość, ta usługa OTC jest wyspecjalizowana i ekskluzywna z możliwością personalizacji dla każdego indywidualnego klienta. Aby uzyskać dostęp do tej usługi, wypełnij ten sam formularz Bitpanda Plus.

W jaki sposób weryfikujesz swoje konto i jakie są limity transakcji?

Bitpanda dokłada wszelkich starań, aby zapewnić jasne ograniczenia, więc nie ma potrzeby zgadywać. Gdy tylko w pełni zweryfikujesz swoje konto, uzyskasz dostęp do wszystkich funkcji. Bitpanda zdecydowała się nie oferować poziomów weryfikacji z różnymi limitami, ponieważ może to być mylące dla klientów i skomplikować platformę.

Zamiast tego wszyscy użytkownicy korzystają z Bitpandy w ten sam sposób. Jedynym wyjątkiem są ci, którzy są zatwierdzeni do Bitpanda Plus.

Kto może korzystać z Bitpandy?

Użytkownicy na całym świecie mogą używać Bitpandy do sprzedaży kryptowalut, z określonymi opcjami wypłaty w zależności od używanej waluty. Możliwość kupowania kryptowalut na Bitpandzie jest zarezerwowana dla europejskich użytkowników w regionie SEPA. Obejmuje to większość państw członkowskich UE oraz Liechtenstein, Islandię, Szwajcarię, Norwegię i Monako.

Jak zweryfikować swoje konto Bitpanda?

Konieczne jest zweryfikowanie konta Bitpanda w celu spełnienia wymogów prawnych. Nie można dokonywać wpłat na konto Bitpanda, dopóki go nie zweryfikujesz, co oznacza, że ​​jedynym sposobem na zakup kryptowalut na Bitpandzie bez zweryfikowanego konta są kupony Bitpanda To Go.

Aby rozpocząć proces weryfikacji w Bitpandzie, użytkownicy muszą podać numer telefonu komórkowego, adres e-mail i kilka podstawowych danych osobowych. Następnie musisz postępować zgodnie z procedurą identyfikacji wideo, która jest wykonywana za pośrednictwem firmy partnerskiej, z opcją IdentityTM lub IDNow.

Ten proces weryfikacji wideo wymaga akceptowanego dokumentu tożsamości ze zdjęciem, smartfona lub kamery internetowej oraz stabilnego połączenia internetowego. Użytkownicy ze wszystkich krajów mogą używać paszportu jako dowodu tożsamości ze zdjęciem, aw zależności od kraju i firmy do weryfikacji wideo, z której korzystasz, możesz również użyć dowodu osobistego.

Weryfikacja konta Bitpanda

Jakie opcje płatności i wypłat oferuje Bitpanda?

Bitpanda oferuje długą listę opcji płatności, które przemawiają do każdego. Możesz użyć gotówki, aby kupić kryptowalutę za pośrednictwem programu Bitpanda To Go. Możesz dokonywać płatności lub wypłacać pieniądze w EUR, USD, GBP lub CHF. W przypadku EUR jedyną opcją wpłaty na niezweryfikowane konta jest Bitpanda To Go.

Opcje dla zweryfikowanych kont obejmują to oraz SEPA, EPS, Giro Pay, SOFORT, Visa, Mastercard, NETELLER i Skrill. Opcje wypłat w euro, niezależnie od statusu weryfikacji, obejmują SEPA, Skrill, NETELLER i Amazon.de.

Wpłaty w USD wymagają weryfikacji, a opcje obejmują Visa, Mastercard i Skrill. Wypłaty w USD są dostępne tylko za pośrednictwem Skrill. Wpłaty w CHF również wymagają weryfikacji, z opcjami Visa, Mastercard, Skrill, SOFORT, SEPA i NETELLER. Opcje wypłat obejmują SEPA, NETELLER i Skrill, niezależnie od statusu weryfikacji. Wpłaty i wypłaty w GBP mają takie same opcje jak te w CHF bez opcji SOFORT.

Jak dokonać wpłaty lub wypłaty na Bitpandzie?

Proces dokonywania wpłaty lub wypłaty na lub z konta Bitpanda jest dość prosty. Aby dokonać wpłaty, przejdź do strony „Wpłata”, klikając odpowiedni przycisk na pasku nawigacyjnym i wybierz właściwy portfel fiat w oparciu o wybraną walutę. Wybierz dostawcę płatności, wprowadź kwotę i postępuj zgodnie z instrukcjami.

Jakie są ograniczenia w Bitpandzie?

Po zweryfikowaniu konta dokładne limity wpłat i wypłat różnią się w zależności od waluty. W przypadku płatności w euro i online obowiązuje dzienny limit 10 000 EUR, miesięczny limit 300 000 EUR i całkowity limit 10 mln EUR dla wpłat z limitami wypłat odpowiednio 100 000, 2 mln i 10 mln EUR.

Limity na karcie kredytowej wynoszą 2500 EUR dziennie, 300 000 EUR miesięcznie lub łącznie 5 mln EUR. Limity wpłat i wypłat za pomocą przelewów bankowych wynoszą 500 000 EUR dziennie, 5 milionów miesięcznie i 100 milionów łącznie.

Istnieją nieco inne limity dla USD, GBP i CHF, z których wszystkie możesz wyświetlić na stronie limitów Bitpandy. Nie ma żadnych ograniczeń handlowych. Pamiętaj, że pierwsza wpłata po weryfikacji ma dzienny limit 2500 EUR, który wzrasta po wpłacie weryfikacyjnej.

Jak handlujesz z Bitpanda?

Podobnie jak w przypadku wszystkiego innego na stronie Bitpanda, kupowanie lub sprzedawanie kryptowaluty jest proste. Po zalogowaniu się kliknij „Handel” w prawym górnym rogu ekranu. Wybierz „Kup”, a następnie wybierz kryptowalutę, którą chcesz kupić, i wybrany portfel fiat. Wybierz ilość do kupienia i kliknij „Kup teraz”. Aby sprzedać, przejdź do tej samej strony „Handel”, ale kliknij „Sprzedaj”. Następnie wybierz kryptowalutę i portfel fiducjarny, wybierz kwotę i kliknij „Sprzedaj teraz”.

Kup Bitcoin

Aby wyświetlić historię transakcji i zamówień, kliknij ikonę użytkownika, a następnie wybierz opcję „Historia”.

Historia konta BitPanda

Jakie opłaty pobiera Bitpanda?

Bitpanda stara się utrzymać niskie opłaty, co jest korzyścią dla swoich klientów. Podane opłaty za sprzedaż i zakup kryptowalut zawierają już opłaty. Informacje o cenie są aktualizowane w czasie rzeczywistym, więc kwota jest wyświetlana bez dodatkowych obliczeń. Ceny te zawierają już opłaty w wysokości 1,49% za zakup Bitcoina i 1,29% za sprzedaż Bitcoina.

Użytkownicy Bitpandy mogą również być zmuszeni do uiszczenia opłat, które nie są pobierane przez samą platformę. Jeśli na przykład Twoje konto bankowe lub karta kredytowa jest w walucie innej niż EUR, GBP, USD lub CHF, Twój bank może naliczyć opłatę za przewalutowanie.

Możliwe jest również, że ci, którzy zdecydują się użyć karty kredytowej, będą musieli uiścić opłatę od swoich dostawców, w tym potencjalną opłatę za zaliczkę gotówkową.

BitPanda pobiera również opłaty transakcyjne, których wysokość będzie się różnić w zależności od kryptowaluty.

Opłaty Bitpanda

Co jeszcze możesz zrobić z Bitpandą?

Jeśli chcesz w pełni wykorzystać swoje zakupy i sprzedaż kryptowalut na Bitpandzie, możesz skonfigurować alerty cenowe dla nieograniczonej liczby kryptowalut. Ustawiasz punkt, w którym chcesz osiągnąć cenę, i otrzymasz powiadomienie e-mail, gdy tylko osiągnie ten punkt, abyś mógł kupić lub sprzedać po najlepszej cenie.

Oprócz kupowania i sprzedawania kryptowalut, Bitpanda umożliwia wysyłanie Bitcoinów i innych kryptowalut do innych użytkowników Bitpandy bez żadnych kosztów. Ten proces jest bezpłatny, szybki i łatwy.

Czy Bitpanda jest bezpieczna?

Zespół Bitpanda traktuje bezpieczeństwo jako priorytet. Opiera się na najnowocześniejszej technologii zapewniającej bezpieczne transakcje. Obejmuje to szyfrowanie SSL i ochronę DDOS. Platforma przechowuje również środki w bezpiecznych portfelach offline, które są bezpieczne dla dodatkowego spokoju.

Bitpanda oferuje również i bardzo zachęca do korzystania z uwierzytelniania dwuskładnikowego. W dowolnym momencie możesz przejść do strony swojego konta, aby zarządzać urządzeniami, co obejmuje przeglądanie aktywnych sesji i urządzeń oraz możliwość wylogowania, zamykania działających sesji z innych urządzeń.

Obsługa klienta Bitpanda?

Bitpanda oferuje bardzo dobrą obsługę klienta. Możesz kliknąć opcję „Wsparcie” w kategorii „Pomoc” u dołu dowolnej strony w jej witrynie internetowej. Spowoduje to przejście do formularza do przesłania wniosku. Formularz prosi o podanie adresu e-mail, obszaru tematycznego, tematu i opisu, z opcją załączania plików, określania kryptowaluty oraz podania PID i TXID w celu szybszej obsługi.

Wniosek

Bitpanda to bezpieczna i wysoko oceniana giełda kryptowalut, która pozwala użytkownikom kupować lub sprzedawać szereg kryptowalut za pomocą waluty fiducjarnej. Obsługuje EUR, USD, GBP i CHF oraz użytkowników na całym świecie. Platforma jest łatwa w użyciu i dla wygody oferuje długą listę opcji wpłat i wypłat.

Strona internetowa i system transakcyjny są bardzo dobrze zaprojektowane i łatwe w użyciu, jeśli jesteś przyzwyczajony do korzystania z Coinbase, nie będziesz miał problemu z używaniem Bitpandy, ponieważ interfejs jest dość podobny.

Bitpand oferuje niezłą gamę kryptowalut, które możesz kupić natychmiast, zamiast używać jednej giełdy do zakupów fiducjarnych i handlu na innej platformie, możesz je kupić bezpośrednio na Bitpandzie, a następnie wypłacić do własnego portfela.

Odwiedź BitPanda

BitPanda

src = “~ images \ beginners-guide-to-bitpanda-complete-review-8.jpg”

alt = “Kompletna recenzja Bitpandy”

class = “foto-wrapup wppr-product-image” /> 8.2

Łatwość użycia

9,0 / 10

Reputacja

8.0 / 10

Opłaty

7,0 / 10

Obsługa klienta

8.0 / 10

Metody Płatności

9,0 / 10

Plusy

  • Łatwy w użyciu
  • Zakupy gotówkowe
  • Fiat na Crypto
  • Dobry wybór monet

Cons

  • Opłaty mogą być wysokie
  • Nie dla zaawansowanych inwestorów

Odwiedzić {"@kontekst":"http: \ / \ / schema.org \ /","@rodzaj":"Produkt","Nazwa":"BitPanda","wizerunek":"https: \ / \ / blockonomi-9fcd.kxcdn.com \ / wp-content \ / uploads \ / 2018 \ / 08 \ /bitpanda-review-150×150.jpg","opis":"Bitpanda to jedna z wiodących giełd kryptowalut w Europie, oferująca bezpieczny dostęp do kupna lub sprzedaży kryptowalut o każdej porze dnia. Ta platforma istnieje od 2014 roku, utrzymując dobrą reputację przez lata. Bitpanda jest całkowicie zautomatyzowana. Oznacza to, że gdy tylko platforma potwierdzi płatność, kryptowaluta otrzyma…","oferuje": {"@rodzaj":"Oferta","Cena £":"0,00","priceCurrency":"$","sprzedawca": {"@rodzaj":"Osoba","Nazwa":"Oliver Dale"}},"przejrzeć": {"@rodzaj":"Przejrzeć","recenzjaRating": {"@rodzaj":"Ocena","najlepsza ocena":"10","najgorsza ocena":"0","ratingValue":"8.20"},"Nazwa":"BitPanda","reviewBody":"Bitpanda to jedna z wiodących giełd kryptowalut w Europie, oferująca bezpieczny dostęp do kupna lub sprzedaży kryptowalut o każdej porze dnia. Ta platforma istnieje od 2014 roku i od lat cieszy się dobrą reputacją. \ R \ n \ r \ nBitpanda jest całkowicie zautomatyzowana. Oznacza to, że gdy tylko platforma potwierdzi płatność, kryptowaluta zostanie automatycznie wysłana do kupującego. Bitpanda wymienia ten proces jako jeden z powodów, dla których jest w stanie zapewnić klientom szybkie i wysokiej jakości usługi. \ R \ n \ r \ nZgodnie ze swoją stroną informacyjną, celem Bitpandy jest uczynienie procesu kupowania i sprzedaży kryptowalut takim jak Bitcoin tak szybko, łatwo i bezpiecznie, jak to tylko możliwe. \ R \ n \ r \ nZespół inżynierów platformy stale optymalizuje i rozszerza usługi, aby zapewnić, że firma osiągnie ten cel i pozostaje w czołówce europejskich giełd detalicznych kryptowaluta. \ r \ n \ r \ n \ r \ nOdwiedź BitPandę \ r \ n \ r \ nKto stoi za Bitpandą? \ r \ nBitpanda GmbH ma siedzibę w Wiedniu w Austrii. Ta firma fintech specjalizuje się w kupowaniu i sprzedawaniu kryptowalut, takich jak Bitcoin. Obecnie jest wiodącym brokerem detalicznym dla Litecoin, Bitcoin, Ethereum i innych w Europie dzięki ponad 850 000 użytkowników. \ R \ n \ r \ nZespół ponad 21 narodowości liczy ponad 60 członków, co czyni Bitpandę światową wysiłku. \ r \ n \ r \ nPomysł na Bitpandę narodził się w 2013 roku, kiedy członkowie założyciele odkryli, że kupowanie kryptowalut w Europie nadal stanowi ogromne wyzwanie. Eric Demuth, Christian Trummer i Paul Klanscheck postanowili rozwiązać ten problem, tworząc Bitpandę. \ R \ n \ r \ n Zaczęło się od szeroko zakrojonej koordynacji w ramach konsultacji z lokalnymi władzami, a Bitpanda była po raz pierwszy znana jako Coinimal GmbH, gdy została uruchomiona w grudniu 2014 r. . \ r \ nJakie są zalety Bitpandy? \ r \ nJak wspomniano, Bitpanda jest wiodącą giełdą detaliczną w Europie obsługującą transakcje kryptowalutowe obejmujące kupno i sprzedaż. Platforma oferuje również obszerną listę obsługiwanych kryptowalut, więc powinieneś być w stanie znaleźć tę, którą chcesz kupić lub sprzedać. \ R \ n \ r \ nDodatkowo Bitpanda zawiera pełną integrację portfela dla wszystkich aktywów zbywalnych dla wygoda swoich klientów. Platforma ma również najnowocześniejszy system bezpieczeństwa i wiodące w branży AML \ / KYC. \ R \ n \ r \ nOgólnie Bitpanda jest wygodna w użyciu i bardzo prosta, dając Ci pełną kontrolę nad swoim portfelem w najszybsza i najłatwiejsza wymiana na kryptowalutę. Możesz uzyskać dostęp do platformy i kupować lub sprzedawać kryptowalutę 24 \ / 7 za pomocą w pełni zautomatyzowanego systemu zamówień i wysokiej klasy serwerów. \ R \ n \ r \ n Osoby zainteresowane mogą również skorzystać z programu partnerskiego Bitcoin, który obejmuje udział w przychodach do 20 procent i długi czas trwania plików cookie, aby zmaksymalizować przychody za pośrednictwem linków partnerskich. \ r \ n \ r \ n \ r \ nJakie platformy oferuje Bitpanda do kupowania i sprzedawania kryptowalut? \ r \ nStandardowa wersja Bitpandy to znany jako Bitpanda Web i to jest miejsce, w którym większość ludzi decyduje się kupować i sprzedawać swoją kryptowalutę. Korzystanie z Bitpanda Web jest proste i można je wykonać za pomocą dowolnego urządzenia, łącząc się ze stroną internetową. \ R \ n \ r \ nIstnieje również Bitpanda Plus dla tych, którzy chcą wyższych limitów i ekskluzywnych usług oraz Bitpanda To Go. \ R \ nCo to jest Bitpanda To Go? \ R \ nBitpanda To Go umożliwia kupowanie kryptowalut w całej Austrii za gotówkę. Program współpracuje z 400 oddziałami pocztowymi oraz około 1300 partnerami pocztowymi w całej Austrii i ułatwia zakup kryptowaluty bez konieczności przesyłania waluty fiducjarnej na konto Bitpanda lub nawet konieczności posiadania konta bankowego. \ R \ n \ r \ nAby używać Bitpanda To Idź, po prostu udaj się do jednej z obsługiwanych lokalizacji i kup kupon na wybraną ilość w euro. Kody są dostępne w 50, 100 lub 500 euro. Możesz znaleźć oddział w witrynie Bitpanda, a konkretnie na stronie \ u201cBitpanda To Go \ u201d. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nKiedy kupisz kupon, możesz kliknąć \ u201cZrealizuj teraz \ u201d przycisk w tej samej witrynie, za pomocą którego zalogujesz się na swoje konto i wpiszesz kod. Możesz zrealizować kupon online w ciągu kilku sekund, aby kupić Bitcoin, Litecoin, Ethereum, Ripple, IOTA, Bitcoin Cash, Komodo lub Dash. \ R \ n \ r \ nUżywanie Bitpandy zapewnia najlepszą cenę w Austrii, dzięki czemu możesz uzyskać jak najwięcej kryptowalut dla twojego fiata. Nie jest również wymagana weryfikacja, ponieważ potrzebujesz tylko adresu e-mail. Monety trafią bezpośrednio do Twojego zintegrowanego portfela, gdzie możesz ich używać w dowolny sposób. \ R \ nCo to jest Bitpanda Plus? \ R \ nJak wspomniano, Bitpanda Plus jest przeznaczona dla tych, którzy chcą ekskluzywnych usług i którzy potrzebują wyższych limitów handlowych. Jest to idealne rozwiązanie dla traderów, którzy chcą handlować większymi wolumenami i zwiększyć domyślne limity. \ R \ n \ r \ nAby korzystać z Bitpanda Plus, musisz zacząć od wypełnienia prostego formularza na stronie Bitpanda Plus, a platforma otrzyma z powrotem do ciebie o zwiększeniu limitu. Formularz wymaga podania imienia i nazwiska, narodowości, numeru telefonu, adresu e-mail, statusu weryfikacji i oczekiwanej ilości dla pierwszej transakcji. \ R \ n \ r \ nW związku z tym platforma oferuje Bitpanda OTC. Jest to bezpośrednia usługa bez recepty dla każdego, kto chce kupić lub sprzedać ilości powyżej miliona euro. Ze względu na ilość, ta usługa OTC jest wyspecjalizowana i ekskluzywna z możliwością personalizacji dla każdego indywidualnego klienta. Aby uzyskać dostęp do tej usługi, wypełnij ten sam formularz Bitpanda Plus. \ R \ nJak weryfikujesz swoje konto i jakie są limity transakcji? \ R \ nBitpanda dokłada wszelkich starań, aby podać jasne limity, więc nie musisz zgadywać. Gdy tylko w pełni zweryfikujesz swoje konto, uzyskasz dostęp do wszystkich funkcji. Bitpanda zdecydowała się nie oferować poziomów weryfikacji z różnymi limitami, ponieważ może to być mylące dla klientów i skomplikować platformę. \ R \ n \ r \ nZamiast tego wszyscy użytkownicy korzystają z Bitpandy w ten sam sposób. Jedynym wyjątkiem są ci, którzy są zatwierdzeni do Bitpanda Plus. \ R \ nKto może używać Bitpandy? \ R \ nUżytkownicy na całym świecie mogą używać Bitpandy do sprzedaży kryptowalut, z określonymi opcjami wypłaty w zależności od używanej waluty. Możliwość kupowania kryptowalut na Bitpandzie jest zarezerwowana dla europejskich użytkowników w regionie SEPA. Dotyczy to większości państw członkowskich UE oraz Liechtensteinu, Islandii, Szwajcarii, Norwegii i Monako. \ R \ nJak weryfikujesz swoje konto Bitpanda? \ R \ nW celu spełnienia wymogów prawnych konieczne jest zweryfikowanie konta Bitpanda. Nie można dokonywać wpłat na konto Bitpanda, dopóki go nie zweryfikujesz, co oznacza, że ​​jedynym sposobem na zakup kryptowalut na Bitpandzie bez zweryfikowanego konta są kupony Bitpanda To Go. \ R \ n \ r \ nAby rozpocząć proces weryfikacji za pomocą Bitpanda, użytkownicy muszą podać numer telefonu komórkowego, adres e-mail i kilka podstawowych danych osobowych. Następnie musisz wykonać procedurę identyfikacji wideo, która jest wykonywana za pośrednictwem firmy partnerskiej, z opcją IdentityTM lub IDNow. \ R \ n \ r \ nTen proces weryfikacji wideo wymaga zaakceptowanego dokumentu tożsamości ze zdjęciem, smartfona lub kamery internetowej oraz stabilnego połączenie internetowe. Użytkownicy ze wszystkich krajów mogą używać paszportu jako dowodu tożsamości ze zdjęciem, a w zależności od kraju i firmy zajmującej się weryfikacją wideo, którą wybierzesz, możesz również użyć dowodu osobistego. \ R \ n \ r \ n \ r \ nCo Opcje płatności i wypłat Czy Bitpanda oferuje? \ R \ nBitpanda oferuje długą listę opcji płatności, które są atrakcyjne dla każdego. Możesz użyć gotówki, aby kupić kryptowalutę za pośrednictwem programu Bitpanda To Go. Możesz dokonywać płatności lub wypłacać pieniądze w EUR, USD, GBP lub CHF. W przypadku EUR jedyną opcją wpłaty na niezweryfikowane konta jest Bitpanda To Go. \ R \ n \ r \ nOpcje dla zweryfikowanych kont obejmują to oraz SEPA, EPS, Giro Pay, SOFORT, Visa, Mastercard, NETELLER i Skrill. Opcje wypłat w euro, niezależnie od statusu weryfikacji, obejmują SEPA, Skrill, NETELLER i Amazon.de. \ R \ n \ r \ n Wpłaty w USD wymagają weryfikacji, a opcje obejmują Visa, Mastercard i Skrill. Wypłaty w USD są dostępne tylko za pośrednictwem Skrill. Wpłaty w CHF również wymagają weryfikacji, z opcjami Visa, Mastercard, Skrill, SOFORT, SEPA i NETELLER. Opcje wypłat obejmują SEPA, NETELLER i Skrill, niezależnie od statusu weryfikacji. Wpłaty i wypłaty w GBP mają te same opcje, co te w CHF bez opcji SOFORT. \ R \ nJak dokonać wpłaty lub wypłaty na Bitpandzie? \ R \ nProces dokonywania wpłaty lub wypłaty na lub z konta Bitpanda jest dość proste. Aby dokonać wpłaty, przejdź do strony \ u201cDeposit \ u201d, klikając odpowiedni przycisk na pasku nawigacyjnym i wybierz właściwy portfel fiat w oparciu o wybraną walutę. Wybierz swojego dostawcę płatności, wprowadź kwotę i postępuj zgodnie z instrukcjami. \ R \ nJakie są limity Bitpandy? \ R \ nPo zweryfikowaniu konta dokładne limity wpłat i wypłat różnią się w zależności od waluty. W przypadku płatności w euro i online obowiązuje dzienny limit 10 000 EUR, miesięczny limit 300 000 EUR i całkowity limit 10 mln EUR dla depozytów z limitami wypłat odpowiednio 100 000, 2 mln i 10 mln EUR. \ R \ n \ r \ Limity kart kredytowych wynoszą 2500 EUR dziennie, 300 000 EUR miesięcznie lub łącznie 5 mln EUR. Limity wpłat i wypłat przelewem bankowym wynoszą 500 000 EUR dziennie, 5 milionów miesięcznie i 100 milionów łącznie. \ R \ n \ r \ nIstnieją nieco inne limity dla USD, GBP i CHF, z których wszystkie możesz wyświetlić na limicie Bitpandy strona. Nie ma żadnych ograniczeń handlowych. Pamiętaj, że pierwsza wpłata po weryfikacji ma dzienny limit 2500 EUR, który wzrasta po wpłacie weryfikacyjnej. \ R \ nJak handlujesz z Bitpandą? \ R \ nJak ze wszystkim innym na stronie Bitpanda, kupując lub sprzedając kryptowalutę jest proste. Po zalogowaniu kliknij \ u201cTrade \ u201d w prawym górnym rogu ekranu. Wybierz \ u201cKup, \ u201d, a następnie wybierz kryptowalutę, którą chcesz kupić, i wybrany portfel fiat. Wybierz ilość do kupienia i kliknij \ u201cKup teraz. \ U201d Aby sprzedać, przejdź do tej samej strony \ u201cTrade \ u201d, ale kliknij \ u201cSprzedaj. \ U201d Stamtąd wybierz kryptowalutę i portfel fiat, wybierz kwotę i kliknij \ u201cSprzedaj teraz. \ u201d \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nAby wyświetlić historię transakcji i zamówień, kliknij ikonę użytkownika, a następnie wybierz \ u201cHistoria. \ u201d \ r \ n \ r \ n \ r \ nJakie opłaty pobiera Bitpanda? \ r \ nBitpanda stara się utrzymać niskie opłaty, co jest korzyścią dla swoich klientów. Podane opłaty za sprzedaż i zakup kryptowalut zawierają już opłaty. Informacje o cenie są aktualizowane w czasie rzeczywistym, więc kwota jest wyświetlana bez dodatkowych obliczeń. Ceny te już zawierają opłaty w wysokości 1,49% za zakup Bitcoinów i 1,29% za sprzedaż Bitcoinów. \ R \ n \ r \ nUżytkownicy Bitpandy mogą również być zmuszeni do uiszczenia opłat, których nie pobiera sama platforma. Jeśli na przykład Twoje konto bankowe lub karta kredytowa jest w walucie innej niż EUR, GBP, USD lub CHF, Twój bank może naliczyć opłatę za przewalutowanie. \ R \ n \ r \ n Możliwe jest również, że osoby, które zdecydują się na używać karty kredytowej może być konieczne uiszczenie opłaty od ich dostawców, w tym ewentualnej opłaty za zaliczkę. \ r \ n \ r \ nBitPanda pobiera również opłaty transakcyjne, kwota będzie się różnić w zależności od kryptowaluty. \ r \ n \ r \ n \ r \ nCo jeszcze możesz zrobić z Bitpandą? \ r \ nJeśli chcesz w pełni wykorzystać zakupy i sprzedaż kryptowalut na Bitpandzie, możesz skonfigurować alerty cenowe dla nieograniczonej liczby kryptowalut. Ustawiasz punkt, w którym chcesz osiągnąć cenę, i otrzymasz powiadomienie e-mail, gdy tylko osiągnie ten punkt, abyś mógł kupować lub sprzedawać po najlepszej cenie. \ R \ n \ r \ nOprócz kupowania i sprzedawania kryptowaluty Bitpanda umożliwia wysyłanie Bitcoinów i innych kryptowalut do innych użytkowników Bitpandy bez żadnych kosztów. Ten proces jest bezpłatny, szybki i łatwy. \ R \ nCzy Bitpanda jest bezpieczna? \ R \ nZespół w Bitpandzie traktuje bezpieczeństwo jako priorytet. Opiera się na najnowocześniejszej technologii zapewniającej bezpieczne transakcje. Obejmuje to szyfrowanie SSL i ochronę DDOS. Platforma przechowuje również środki w bezpiecznych portfelach offline, które są bezpieczne dla większego spokoju. \ R \ n \ r \ nBitpanda oferuje również i bardzo zachęca do korzystania z uwierzytelniania dwuskładnikowego. W dowolnym momencie możesz przejść do strony swojego konta, aby zarządzać urządzeniami, co obejmuje przeglądanie aktywnych sesji i urządzeń oraz możliwość wylogowania, zamykania działających sesji z innych urządzeń. \ R \ nObsługa klienta Bitpandy? \ R \ nBitpanda oferuje bardzo dobra obsługa klienta. Możesz kliknąć \ u201cWsparcie \ u201d w kategorii \ u201cPomoc \ u201d u dołu dowolnej strony w jej witrynie internetowej. Spowoduje to przejście do formularza do przesłania wniosku. Formularz prosi o podanie adresu e-mail, obszaru tematu, tematu i opisu, z opcją dołączenia plików, określenia kryptowaluty oraz podania PID i TXID dla szybszej obsługi. \ R \ nWniosek \ r \ n Bitpanda to bezpieczna i wysoko oceniana giełda kryptowalut, która umożliwia użytkownikom kupowanie lub sprzedawanie szeregu kryptowalut za pomocą waluty fiducjarnej. Obsługuje EUR, USD, GBP i CHF oraz użytkowników na całym świecie. Platforma jest łatwa w użyciu i oferuje długą listę opcji wpłat i wypłat dla wygody. \ R \ n \ r \ nStrona internetowa i system transakcyjny są bardzo dobrze zaprojektowane i łatwe w użyciu, jeśli jesteś przyzwyczajony do korzystania z Coinbase, będziesz mieć nie ma problemu z używaniem Bitpandy, ponieważ interfejs jest dość podobny. \ r \ n \ r \ nBitpand oferuje niezłą gamę kryptowalut, które możesz kupić natychmiast, zamiast używać jednej giełdy do zakupów fiducjarnych i handlu na innej platformie, jesteś można je kupić bezpośrednio na Bitpandzie, a następnie wypłacić do własnego portfela. \ r \ nOdwiedź BitPandę","autor": {"@rodzaj":"Osoba","Nazwa":"Oliver Dale"},"Data opublikowania":"2019-12-09"}}

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map