Przewodnik dla początkujących po Changelly: pełna recenzja

Recenzja Changelly

Changelly jest jedną z bardziej popularnych giełd kryptowalut „natychmiastowych”. Od 2015 roku Changelly zyskał ponad 1,5 miliona zarejestrowanych użytkowników na całym świecie. W tej chwili giełda przetwarza codziennie ponad 15 000 transakcji i ma miesięczny obrót około 60 000 BTC. Z ponad 90 altcoinami do wymiany lub kupna, Changelly ma długą listę par handlowych do zaoferowania klientom. Szczyci się szybkimi transakcjami, bezpieczeństwem konta, najlepszymi kursami wymiany oraz łatwym w użyciu i intuicyjnym interfejsem.

Recenzja Changelly

Changelly podkreśla swoją uczciwość, szybkość i wiarygodność. Jest również szybki, a transakcje trwają zaledwie kilka sekund. Cieszy się również dużym zaufaniem dzięki powiązaniu z MinerGate, zespołem z doświadczeniem jednym z najdłuższych na rynku kryptowalut.

Odwiedź Changelly

Jak działa Changelly?

Transakcja na Changelly rozpoczyna się od jednego portfela kryptowalutowego i wybranej kryptowaluty. Na podstawie krypto i kwoty Changelly wybiera najlepszy handel kryptowalutami, a następnie znajduje najlepszy kurs wśród różnych giełd kryptowalut. Konwertuje pieniądze na wybraną walutę po najlepszym kursie, pobierając opłatę w wysokości 0,5%. Wreszcie Changelly dostarcza nowo przekonwertowane krypto do Twojego drugiego portfela.

Witryna Changelly

Dla tych, którzy szukają więcej szczegółów, Changelly ma robota, który jest zintegrowany z największymi platformami handlowymi na świecie, takimi jak Bittrex i Poloniex. W ciągu milisekund ten robot tworzy oferty lub zapytania na platformach, a następnie znajduje najlepszą dostępną stawkę, wyświetlając jej oszacowanie na stronie Changelly. Stawki są zawsze przybliżone, dopóki transakcja nie trafi na blockchain, co oznacza, że ​​rzeczywisty kurs może się nieznacznie różnić.

Opłaty Changelly

Changelly nie ustala stawek, ponieważ kryptowaluta jest na tyle zmienna, że ​​kurs może zmieniać się co minutę. Gdyby Changelly zdecydował się na ustalenie kursów, musiałby pokryć zmienność walut i ryzyko rynkowe, co doprowadziłoby do wyższych prowizji. Changelly musi również uwzględnić opłaty sieciowe za każdą transakcję – są to opłaty pobierane przez odpowiednie zaangażowane Blockchain, które trafiają do górników w celu przetworzenia transakcji. Z powodu tych czynników, niestety opłata za Changelly może okazać się nieco wyższa niż w przypadku bezpośredniego udania się na odpowiednie Giełdy. Kompromis polega na tym, że Changelly jest łatwy w użyciu dla początkujących, których mogą zniechęcać inne giełdy złożone interfejsy lub mogą nie być w stanie ich używać z powodu ograniczeń lokalizacji itp..

Oferują zakupy fiducjarne za pomocą karty kredytowej lub debetowej, ale ich opłaty tutaj są bardzo drogie, więc nie zalecamy korzystania z nich w tym celu.

Opłaty Changelly są następujące:

  • 0,5% prowizji od transakcji kryptograficznych do transakcji kryptograficznych.
  • 5% prowizji Changelly i 5% opłaty za obsługę Simplex przy zakupach kartą kredytową / debetową.

Jakie waluty obsługuje Changelly?

Jak wspomniano, Changelly obsługuje ponad 90 kryptowalut. Zawiera pełną listę obsługiwanych walut wraz z opisem danego krypto na stronie „Obsługiwane waluty”. Znajdziesz znane i niezwykle popularne kryptowaluty, takie jak Bitcoin, Litecoin, Dash, Ethereum, Dogecoin i Monero, a także niektóre, o których być może nie słyszałeś, w tym XDN, BCN, FCN, NBT, NXT, FCT i RADS. Dzięki dużej liście jest bardzo prawdopodobne, że Changelly obsługuje kryptowaluty, między którymi chcesz się zmieniać. Dostępny jest również formularz, w którym możesz zasugerować dodanie swojego tokena do platformy Changelly.

Czy potrzebujesz konta, aby korzystać z Changelly?

Aby chronić prywatność użytkowników, Changelly nie wymaga tworzenia konta w celu korzystania z usług konwersji. Oznacza to, że użytkownicy nie muszą podawać danych osobowych; potrzebują tylko prawidłowego adresu portfela. Należy jednak pamiętać, że osoby kupujące kryptowaluty za pomocą karty bankowej mogą wymagać dodatkowej weryfikacji przed zakupem. Jednak ci, którzy trzymają się konwersji krypto na kryptowalutę, nie potrzebują żadnej weryfikacji.

Jak kupować kryptowaluty na Changelly?

Kupowanie monet na Changelly to prosty proces, niezależnie od tego, jaką monetę chcesz kupić. Wejdź na stronę internetową i dostosuj kryptowalutę po lewej stronie za pomocą rozwijanego menu (ustawienie domyślne to BTC) do kryptowaluty, z której chcesz zmienić. Możesz użyć funkcji wyszukiwania, aby szybciej znaleźć wybraną kryptowalutę. Wprowadź kwotę tego krypto, ustaw monetę po prawej stronie na tę, którą chcesz kupić, i kliknij „Wymień”. W tym momencie należy potwierdzić określoną kwotę, którą sprzedajesz, oraz kwotę, którą otrzymasz, a następnie kliknąć „Dalej”.

Changelly

Wpisz adres swojego portfela, na który chcesz otrzymać kryptowalutę i sprawdź dokładnie wszystkie szczegóły. Kliknij „Dalej”, aby wyświetlić adres portfela i kod QR. Tutaj wyślesz krypto, które ma zostać zmienione na Changelly.

Wklej adres w odpowiednim polu portfela, którego chcesz użyć, lub, jeśli używasz aplikacji mobilnej do swojego portfela, zeskanuj kod QR. Gdy Changelly otrzyma Twoje pieniądze, wymieni je, a następnie wyśle ​​na podany adres odbiorcy.

Changelly Wyślij do

W każdej chwili możesz sprawdzić status transakcji, przechodząc do historii transakcji. Po zakończeniu transakcji otrzymasz powiadomienie, co zwykle zajmuje od pięciu do 30 minut. Może to potrwać dłużej, jeśli występują opóźnienia w sieci. Po zakończeniu transakcji otrzymasz pokwitowanie zawierające skrót transakcji wyjściowej, który potwierdza zakończenie transakcji.

Pamiętaj, że transakcji na blockchain nie można anulować. Żadna platforma, w tym Changelly, nie może wycofać transakcji. Z tego powodu przed wysłaniem należy zawsze potwierdzić wszystkie szczegóły transakcji.

Kup kryptowalutę za pomocą kart kredytowych lub debetowych

Changelly akceptuje płatności kartami bankowymi w USD lub EUR za ponad 35 różnych kryptowalut. Podobnie jak w przypadku konwersji kryptowaluty, proces zakupu kryptowalut za pomocą karty bankowej jest prosty i szybki. Pamiętaj tylko, że Twoja karta bankowa musi obsługiwać 3D-Secure, czyli weryfikację numerem telefonu. Karta może pochodzić z dowolnego kraju lub używać dowolnej waluty, ale musi mieć 3D-Secure, a transakcję należy przeprowadzić w USD lub EUR.

Na stronie głównej Changelly dostosuj lewą stronę (waluty, którą posiadasz), aby odczytać USD lub EUR. Dostosuj sekcję po prawej stronie do kryptowaluty, którą chcesz kupić, tak jak w przypadku każdej innej konwersji. Potwierdź kurs i kwotę.

Kupuj z Fiatem

Teraz możesz określić adres portfela, na który otrzymasz kryptowalutę. Sprawdź szczegóły płatności, w tym szacowaną kwotę do otrzymania i kurs wymiany. Przejdź do następnego kroku, jeśli zgadzasz się na kurs wymiany. Jeśli jest to jedna z Twoich pierwszych transakcji kartą bankową, możesz mieć limit kupna lub dodatkowe wymagania. Po przeczytaniu wymagań i ograniczeń kliknij przycisk „Kontynuuj”

Zakupy Fiata

Zostaniesz poproszony o wprowadzenie danych z karty bankowej. Wprowadź również numer telefonu powiązany z Twoją kartą, a powinieneś szybko otrzymać telefon. Posłuchaj kodu cyfrowego i wprowadź go. Otwórz aplikację internetową swojego banku i znajdź trzycyfrowy kod na wyciągu bankowym. Alternatywnie możesz nagrać frazę „Weryfikacja Indacoin” i przesłać swoje zdjęcie wraz z paszportem. Po wpisaniu kodu lub przesłaniu danych realizacja transakcji powinna zająć od pięciu do 30 minut.

Jakie są początkowe limity kart bankowych?

Jak wspomniano, osoby płacące kartami bankowymi będą miały limity na kilka pierwszych transakcji. Karty z USA, Kanady lub Australii będą miały limit 50 USD na pierwszą transakcję. Następnego zakupu można dokonać w ciągu czterech dni z limitem 100 USD. Po siedmiu dniach od pierwszego zakupu limit wynosi do 500 USD. Nie możesz dokonać więcej niż trzech płatności w pierwszym tygodniu, ale nie masz miesięcznych limitów płatności.

Kraje UE lub kraje spoza regionu WNP mają podobny system limitów, ale pierwsza transakcja może wynosić do 100 USD. Druga transakcja (również w cztery dni) ma limit 200 $. W tych krajach obowiązuje ten sam limit 500 USD po siedmiu dniach. Nie ma miesięcznych limitów, ale nie możesz dokonać więcej niż sześciu płatności w pierwszym tygodniu.

W regionie WNP (Gruzja, Rosja, Białoruś, Ukraina, Armenia i Kazachstan) obowiązuje limit 200 USD na pierwszą transakcję. Następujące zwiększenie limitu nastąpi za 24 godziny. Limit w pierwszym tygodniu wynosi 2000 USD, a w pierwszym miesiącu – w wysokości 10 000 USD.

Jak długo trwają transakcje?

Transakcja Changelly jest przetwarzana średnio w ciągu pięciu do 30 minut. Istnieje kilka powodów, dla których mogą one potrwać dłużej, w tym przeciążenie łańcucha bloków. Łańcuchy bloków Bitcoin, a także te oparte na Bitcoin, będą czasami doświadczać zbyt wielu oczekujących transakcji, a jeśli tak się stanie, będziesz musiał po prostu poczekać, ponieważ Changelly nie może rozwiązać przeciążenia łańcucha bloków.

Możliwe jest również, że transakcja potrwa dłużej ze względu na aktualizacje monet. Czasami Changelly wyłącza określone monety, aby móc zaktualizować klienta. Zaraz po ponownym włączeniu monet otrzymasz pieniądze. Wreszcie transakcje mogą trwać dłużej w przypadku ataku DDoS, na który narażona jest każda platforma. Jedyną opcją w takiej sytuacji jest czekanie.

Czy w Changelly są kwoty minimalne lub maksymalne?

Changelly nie określa maksymalnych ani minimalnych kwot transakcji, ale mają one zastosowanie w niektórych sytuacjach. W przypadku konwersji bardzo małych kwot zawsze upewnij się, że Twoja transakcja pokryje opłaty sieciowe, których wymaga blockchain. Obejmują one zarówno wyjściowe, jak i wejściowe opłaty sieciowe pobierane przez łańcuch bloków. Jeśli nie planujesz przeliczyć wystarczającej ilości środków na pokrycie tych opłat, zostanie wyświetlony komunikat o błędzie. Nadal możesz przesuwać transakcję bez korekt. Nie jest to jednak sugerowane, ponieważ stracisz pieniądze, ponieważ wszystko pójdzie na opłaty sieciowe. Zamiast tego postępuj zgodnie z sugestią Changelly, aby uzyskać minimum wymagane do pokrycia opłat.

Nie ma ograniczeń co do dużych kwot, ale należy pamiętać, że czas przetwarzania transakcji będzie się różnić w zależności od pojemności łańcucha bloków i ustalonych opłat sieciowych w portfelu. Changelly zawiera również sugestie dotyczące unikania zrzutów rynkowych lub pomp. Zamiast wysyłać większą transakcję w jednym kawałku, rozważ podzielenie jej na kilka mniejszych transakcji i wysłanie ich w odstępie kilku godzin. Zapobiegnie to przytłaczającemu pytaniu o wybraną walutę, co powinno zapewnić bardziej stabilny i bardziej opłacalny kurs końcowy.

Obsługa klienta

Changelly oferuje obsługę klienta za pośrednictwem systemu biletowego znajdującego się na stronie, odwiedzając łącze pomocy otworzy wyskakujące okienko, w którym możesz wysłać wiadomość e-mail do ich zespołu za pośrednictwem oprogramowania helpdesk.

Obsługa klienta

W tej chwili nie ma pomocy telefonicznej. Jak w przypadku większości giełd opinie klientów na temat platformy są mieszane, firma ma 3 z 5 gwiazdek na TrustPilot z szeregiem komplementów, a także skarg na długi czas obsługi klienta. Niepokojące jest komentarz od jednej osoby, która ma Ether o wartości 500 000 $ utknął w systemie z powolną odpowiedzią zespołu.

Opinie klientów

Co to jest program partnerski Changelly?

Aby zachęcić użytkowników do dzielenia się łatwością korzystania z Changelly, platforma oferuje program partnerski. Dzięki programowi otrzymujesz 50 procent udziału w przychodach na zawsze. Zasadniczo każdy lojalny klient może zarejestrować się w programie partnerskim. Otrzymasz wtedy unikalny link polecający. Kiedy ktoś używa tego linku do rejestracji, zostaje na stałe Twoim poleconym. Od tego momentu otrzymujesz 50 procent prowizji Changelly ze wszystkich ich transakcji, wypłacanych w ekwiwalencie Bitcoin. Zarówno link, jak i 50 procent prowizji są trwałe. Zamiast linku możesz również wprowadzić skierowania za pośrednictwem widżetu w swojej witrynie. Co najważniejsze, wypłata następuje w ciągu jednego dnia od złożenia wniosku.

Jakie narzędzia oferuje programistom Changelly?

Programiści, którzy chcą skorzystać z funkcji wymiany Changelly, mogą uzyskać dostęp do interfejsu API i otrzymać specjalną linię pomocy. Dzięki API otrzymujesz również dodatkową prowizję, która zostanie ustalona zgodnie z Twoim wyborem. Programiści mogą również dodać jeden z widżetów Changelly do swoich stron, w tym te z poleceniami i widżet wymiany. Lub możesz dodać przycisk, który pozwoli użytkownikom płacić altcoinami, co odbywa się za pośrednictwem Changelly.

Dlaczego użytkownicy mogą ufać Changelly?

Changelly daje użytkownikom wiele powodów, aby zaufać platformie. Wymienia pieniądze natychmiast, więc nie musisz przechowywać depozytu ani ufać Changelly, aby Twoje pieniądze były bezpieczne. Dodatkowo każde konto ma uwierzytelnianie dwuskładnikowe. Aby uzyskać dodatkowe zaufanie, spójrz na liczbę użytkowników, która obejmuje ponad 3 miliony odwiedzających witrynę w ciągu miesiąca. Nawet znani członkowie społeczności kryptowalut, tacy jak Charlie Shrem, używają Changelly.

Wniosek

Dzięki łatwości użytkowania Changelly jest atrakcyjną platformą wymiany dla osób zainteresowanych konwersją kryptowaluty. Ponieważ platforma nie przechowuje twoich pieniędzy, istnieje mniej obaw o bezpieczeństwo niż w przypadku wymiany wymagającej wpłat i wypłat. Ponadto Changelly jest prosty w użyciu, a opcja zakupu kryptowaluty za pomocą karty bankowej jest bardzo przydatna dla osób, które dopiero zaczynają przygodę z kryptowalutą, ale należy pamiętać o bardzo wysokich opłatach, jakie pobierają za zakupy kartą. Ich opłaty za kryptowaluty do kryptowalut są jednak rozsądne, więc jeśli masz inną opcję, taką jak Coinbase, do zakupów fiducjarnych zalecamy skorzystanie z tego.

Warto wziąć pod uwagę Changelly, szukając giełdy kryptowalut. Jednak zawsze powinieneś zachować takie same środki ostrożności, jak w przypadku każdej innej wymiany, takie jak tworzenie silnego hasła i korzystanie z uwierzytelniania dwuskładnikowego.

Odwiedź Changelly

Changelly

src = “~ images \ beginners-guide-to-changelly-complete-review.gif”

alt = “Recenzja Changelly”

class = “foto-wrapup wppr-product-image” /> 8.4

Łatwość użycia

9,0 / 10

Reputacja

9,0 / 10

Opłaty

7,0 / 10

Obsługa klienta

8.0 / 10

Metody Płatności

9,0 / 10

Plusy

  • Łatwy dla początkujących
  • Wiele kryptowalut
  • Bezpieczny system
  • Rozsądne opłaty za Crypto to Crypto
  • Zakupy Fiata

Cons

  • Wysokie opłaty za zakupy Fiata
  • Obsługa klienta może być powolna
  • Prędkość zależna od Blockchain

Odwiedzić {"@kontekst":"http: \ / \ / schema.org \ /","@rodzaj":"Produkt","Nazwa":"Changelly","wizerunek":"https: \ / \ / blockonomi-9fcd.kxcdn.com \ / wp-content \ / uploads \ / 2018 \ / 03 \ /changelly-review.gif","opis":"Changelly jest jednym z bardziej popularnych \"natychmiastowy\" giełdy kryptowalut. Od 2015 roku Changelly zyskał ponad 1,5 miliona zarejestrowanych użytkowników na całym świecie. W tej chwili giełda przetwarza codziennie ponad 15 000 transakcji i ma miesięczny obrót około 60 000 BTC. Z ponad 90 altcoinami do wymiany lub kupienia, Changelly ma długą listę…","oferuje": {"@rodzaj":"Oferta","Cena £":"0,00","priceCurrency":"$","sprzedawca": {"@rodzaj":"Osoba","Nazwa":"Oliver Dale"}},"przejrzeć": {"@rodzaj":"Przejrzeć","recenzjaRating": {"@rodzaj":"Ocena","najlepsza ocena":"10","najgorsza ocena":"0","ratingValue":"8.40"},"Nazwa":"Changelly","reviewBody":"Changelly jest jednym z bardziej popularnych \"natychmiastowy\" giełdy kryptowalut. Od 2015 roku Changelly zyskał ponad 1,5 miliona zarejestrowanych użytkowników na całym świecie. W tej chwili giełda przetwarza codziennie ponad 15 000 transakcji i ma miesięczny obrót około 60 000 BTC. Z ponad 90 altcoinami do wymiany lub kupna, Changelly ma długą listę par handlowych do zaoferowania klientom. Szczyci się szybkimi transakcjami, bezpieczeństwem konta, najlepszymi kursami wymiany oraz łatwym w obsłudze i intuicyjnym interfejsem. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nChangelly podkreśla swoją uczciwość, szybkość i wiarygodność. Jest również szybki, a transakcje trwają zaledwie kilka sekund. Cieszy się również dużym zaufaniem dzięki powiązaniu z MinerGate, zespołem z doświadczeniem jednym z najdłuższych na rynku kryptowalut. \ R \ nOdwiedź Changelly \ r \ n \ r \ nJak działa Changelly? \ R \ nA transakcja na Changelly zaczyna się od jednego portfela kryptowalutowego i wybranej kryptowaluty. Na podstawie krypto i kwoty Changelly wybiera najlepszy handel kryptowalutami, a następnie znajduje najlepszy kurs wśród różnych giełd kryptowalut. Konwertuje pieniądze na wybraną walutę po najlepszym kursie, pobierając opłatę w wysokości 0,5%. Wreszcie Changelly dostarcza nowo przekonwertowane kryptowaluty do Twojego drugiego portfela. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nDla tych, którzy szukają bardziej szczegółowych informacji, Changelly ma robota, który jest zintegrowany z największym na świecie handlem platformy, takie jak Bittrex i Poloniex. W ciągu milisekund ten robot tworzy oferty lub zapytania na platformach, a następnie znajduje najlepszą dostępną stawkę, wyświetlając jej oszacowanie na stronie Changelly. Stawki są zawsze przybliżone, dopóki transakcja nie trafi do łańcucha bloków, co oznacza, że ​​rzeczywisty kurs może się nieznacznie różnić. \ R \ nChangelly Opłaty \ r \ nChangelly nie ustala stawek, ponieważ kryptowaluta jest na tyle zmienna, że ​​kurs może zmieniać się co minutę. Gdyby Changelly zdecydował się na ustalenie kursów, musiałby pokryć zmienność walut i ryzyko rynkowe, co doprowadziłoby do wyższych prowizji. Changelly musi również uwzględnić opłaty sieciowe za każdą transakcję – są to opłaty pobierane przez odpowiednie zaangażowane Blockchain, które trafiają do górników w celu przetworzenia transakcji. Ze względu na te czynniki, niestety opłata za Changelly może być nieco wyższa niż w przypadku bezpośredniego udania się do odpowiednich giełd. Kompromis polega na tym, że Changelly jest łatwy w użyciu dla początkujących, których mogą zniechęcać inne giełdy skomplikowane interfejsy lub mogą nie być w stanie ich używać z powodu ograniczeń lokalizacji itp. \ R \ n \ r \ nOferują one zakupy bez opłat za pomocą karty kredytowej lub debetowej, ale ich opłaty są tutaj bardzo wysokie, więc nie zalecamy korzystania z nich w tym celu. \ r \ n \ r \ nOpłaty firmy Changelly są następujące: \ r \ n \ r \ n \ t0,5% Prowizja od transakcji Crypto to Crypto Trades. \ R \ n \ t 5% prowizji Changelly i 5% opłaty za przetwarzanie Simplex od zakupów kartą kredytową \ / debetową. \ R \ n \ r \ nJakie waluty obsługuje Changelly? \ R \ nJak wspomniano, Changelly obsługuje ponad 90 kryptowalut. Zawiera pełną listę obsługiwanych walut wraz z opisem danego krypto na stronie \ u201c Obsługiwane waluty \ u201d. Znajdziesz znane i niezwykle popularne kryptowaluty, takie jak Bitcoin, Litecoin, Dash, Ethereum, Dogecoin i Monero, a także niektóre, o których być może nie słyszałeś, w tym XDN, BCN, FCN, NBT, NXT, FCT i RADS. Dzięki dużej liście jest bardzo prawdopodobne, że Changelly obsługuje kryptowaluty, między którymi chcesz się zmieniać. Dostępny jest również formularz, w którym możesz zasugerować dodanie swojego tokena do platformy Changelly. \ R \ nCzy potrzebujesz konta, aby korzystać z Changelly? \ R \ nAby chronić prywatność użytkowników, Changelly nie wymaga tworzenia konta do korzystania z usług konwersji. Oznacza to, że użytkownicy nie muszą podawać danych osobowych; potrzebują tylko prawidłowego adresu portfela. Należy jednak pamiętać, że osoby kupujące kryptowaluty za pomocą karty bankowej mogą wymagać dodatkowej weryfikacji przed zakupem. Jednak ci, którzy trzymają się konwersji kryptowalut na kryptowaluty, nie potrzebują żadnej weryfikacji. \ R \ nJak kupujesz kryptowaluty na Changelly? \ R \ nKupowanie monet w Changelly to prosty proces, niezależnie od tego, jaką monetę chcesz kupić. Przejdź do strony internetowej i dostosuj kryptowalutę po lewej stronie za pomocą menu rozwijanego (ustawienie domyślne to BTC) do kryptowaluty, z której chcesz zmienić. Możesz użyć funkcji wyszukiwania, aby szybciej znaleźć wybraną kryptowalutę. Wprowadź kwotę tego krypto, ustaw monetę po prawej stronie na tę, którą chcesz kupić, i kliknij \ u201cWymień. \ U201d W tym momencie powinieneś potwierdzić określoną kwotę, którą sprzedajesz, oraz kwotę, którą otrzymasz, a następnie kliknij \ u201cDalej. \ u201d \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nWprowadź adres portfela, na który chcesz otrzymać kryptowalutę, i dokładnie sprawdź wszystkie szczegóły. Kliknij \ u201cDalej \ u201d, aby wyświetlić adres portfela i kod QR. Tutaj wyślesz krypto, które ma zostać zmienione na Changelly. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nWklej adres w odpowiednim polu portfela, którego chcesz użyć, lub jeśli używasz telefonu komórkowego app do swojego portfela, zeskanuj kod QR. Gdy Changelly otrzyma Twoje pieniądze, wymieni je, a następnie wyśle ​​na podany adres odbiorcy. \ R \ n \ r \ nW każdej chwili możesz sprawdzić status transakcji, przechodząc do historii transakcji. Po zakończeniu transakcji otrzymasz powiadomienie, co zwykle zajmuje od pięciu do 30 minut. Może to potrwać dłużej, jeśli występują opóźnienia w sieci. Po zakończeniu transakcji otrzymasz pokwitowanie zawierające skrót transakcji wyjściowej, który potwierdza, że ​​transakcja się zakończyła. \ R \ n \ r \ nPamiętaj, że transakcji nie można anulować w łańcuchu bloków. Żadna platforma, w tym Changelly, nie może wycofać transakcji. Z tego powodu należy zawsze potwierdzić wszystkie szczegóły transakcji przed jej wysłaniem. \ R \ nKup kryptowalutę za pomocą kart kredytowych lub debetowych \ r \ nChangelly akceptuje płatności kartami bankowymi w USD lub EUR za ponad 35 różnych kryptowalut. Podobnie jak w przypadku konwersji kryptowaluty, proces zakupu kryptowalut za pomocą karty bankowej jest prosty i szybki. Pamiętaj tylko, że Twoja karta bankowa musi obsługiwać 3D-Secure, czyli weryfikację numerem telefonu. Karta może pochodzić z dowolnego kraju lub używać dowolnej waluty, ale musi mieć zabezpieczenie 3D-Secure i musisz przeprowadzić transakcję w USD lub EUR. \ R \ n \ r \ nNa stronie głównej Changelly dostosuj lewą stronę ( posiadaną walutę), aby odczytać USD lub EUR. Dostosuj sekcję po prawej stronie do kryptowaluty, którą chcesz kupić, tak jak w przypadku każdej innej konwersji. Potwierdź kurs i kwotę. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nTeraz możesz określić adres portfela, na który otrzymasz kryptowalutę. Sprawdź szczegóły płatności, w tym szacowaną kwotę do otrzymania i kurs wymiany. Przejdź do następnego kroku, jeśli zgadzasz się na kurs wymiany. Jeśli jest to jedna z Twoich pierwszych transakcji kartą bankową, możesz mieć limit zakupów lub dodatkowe wymagania. Po przeczytaniu wymagań i limitów kliknij \ u201cKontynuuj \ u201d Przycisk \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nPojawi się monit o wprowadzenie danych z karty bankowej. Wprowadź również numer telefonu powiązany z Twoją kartą, a powinieneś szybko otrzymać telefon. Posłuchaj kodu cyfrowego i wprowadź go. Otwórz aplikację internetową swojego banku i znajdź trzycyfrowy kod na wyciągu bankowym. Alternatywnie możesz nagrać frazę \ u201cIndaco podczas weryfikacji \ u201d oraz wysłać swoje zdjęcie wraz z paszportem. Po wprowadzeniu kodu lub przesłaniu danych przetwarzanie transakcji powinno zająć od pięciu do 30 minut. \ R \ nJakie są początkowe limity kart bankowych? \ R \ nJak wspomniano, osoby płacące kartami bankowymi będą miały limity na kilka pierwszych transakcji. Karty z USA, Kanady lub Australii będą miały limit 50 USD na pierwszą transakcję. Następnego zakupu można dokonać w ciągu czterech dni z limitem 100 USD. Po siedmiu dniach od pierwszego zakupu limit wynosi do 500 USD. Nie możesz dokonać więcej niż trzech płatności w pierwszym tygodniu, ale nie masz miesięcznych limitów płatności. \ R \ n \ r \ nW krajach UE lub spoza regionu WNP obowiązuje podobny schemat limitów, ale pierwsza transakcja może trwać do 100 $. Druga transakcja (również w cztery dni) ma limit 200 $. W tych krajach obowiązuje ten sam limit 500 USD po siedmiu dniach. Nie ma miesięcznych limitów, ale nie możesz dokonać więcej niż sześciu płatności w pierwszym tygodniu. \ R \ n \ r \ nOsoby w regionie WNP (Gruzja, Rosja, Białoruś, Ukraina, Armenia i Kazachstan) mają limit 200 USD na ich pierwsza transakcja. Następujące zwiększenie limitu nastąpi za 24 godziny. Limit w pierwszym tygodniu wynosi 2000 USD, a w pierwszym miesiącu – w wysokości 10 000 USD. \ R \ nJak długo trwają transakcje? \ R \ nTransakcja Changelly jest przetwarzana średnio w ciągu pięciu do 30 minut. Istnieje kilka powodów, dla których mogą one potrwać dłużej, w tym przeciążenie łańcucha bloków. Łańcuchy bloków Bitcoin, a także te oparte na Bitcoin, będą czasami doświadczać zbyt wielu oczekujących transakcji, a jeśli tak się stanie, będziesz musiał po prostu poczekać, ponieważ Changelly nie może rozwiązać problemu przeciążenia łańcucha bloków. \ R \ n \ r \ n Możliwe jest również, że transakcja potrwa dłużej z powodu aktualizacji monet. Czasami Changelly wyłącza określone monety, aby móc zaktualizować klienta. Zaraz po ponownym włączeniu monet otrzymasz pieniądze. Wreszcie transakcje mogą trwać dłużej w przypadku ataku DDoS, na który narażona jest każda platforma. Jedyną opcją w takiej sytuacji jest czekanie. \ R \ nCzy w Changelly istnieją kwoty minimalne lub maksymalne? \ R \ nChangelly nie określa maksymalnych ani minimalnych kwot transakcji, ale mają one zastosowanie w niektórych sytuacjach. W przypadku konwersji bardzo małych kwot zawsze upewnij się, że Twoja transakcja pokryje opłaty sieciowe, których wymaga blockchain. Obejmują one zarówno wyjściowe, jak i wejściowe opłaty sieciowe pobierane przez łańcuch bloków. Jeśli nie planujesz przeliczyć wystarczającej ilości środków na pokrycie tych opłat, zostanie wyświetlony komunikat o błędzie. Nadal możesz przesuwać transakcję bez korekt. Nie jest to jednak sugerowane, ponieważ stracisz pieniądze, ponieważ wszystko pójdzie na opłaty sieciowe. Zamiast tego postępuj zgodnie z sugestią Changelly, aby określić minimum wymagane do pokrycia opłat. \ R \ n \ r \ nNie ma ograniczeń co do dużych kwot, ale pamiętaj, że czas przetwarzania transakcji będzie się różnić w zależności od pojemności łańcucha bloków i portfel ustawia opłaty sieciowe. Changelly zawiera również sugestie dotyczące unikania zrzutów rynkowych lub pomp. Zamiast wysyłać większą transakcję w jednym kawałku, rozważ podzielenie jej na kilka mniejszych transakcji i wysłanie ich w odstępie kilku godzin. Zapobiegnie to przytłaczającemu pytaniu o wybraną walutę, co powinno zapewnić bardziej stabilną i dochodową stawkę końcową. \ R \ nObsługa klienta \ r \ nChangelly oferuje obsługę klienta za pośrednictwem systemu biletowego znajdującego się na stronie, odwiedzając stronę pomocy link otworzy wyskakujące okienko, w którym możesz wysłać wiadomość e-mail do zespołu za pośrednictwem oprogramowania dla działu pomocy technicznej. \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nW tej chwili nie ma pomocy telefonicznej. Podobnie jak w przypadku większości giełd, opinie klientów na temat platformy są mieszane, firma ma 3 z 5 gwiazdek na TrustPilot z szeregiem komplementów, a także skarg na długi czas obsługi klienta. Niepokojące jest to, że jedna osoba, która ma Ether o wartości 500 000 $ utknęła w systemie z powolną reakcją zespołu. \ R \ n \ r \ n \ r \ nCo to jest program stowarzyszony Changelly? \ R \ nJako zachęta aby użytkownicy mogli dzielić się łatwością użytkowania Changelly, platforma oferuje program partnerski. Dzięki programowi otrzymujesz 50 procent udziału w przychodach na zawsze. Zasadniczo każdy lojalny klient może zarejestrować się w programie partnerskim. Otrzymasz wtedy unikalny link polecający. Kiedy ktoś używa tego linku do rejestracji, zostaje na stałe Twoim poleconym. Od tego momentu otrzymujesz 50 procent prowizji Changelly ze wszystkich ich transakcji, wypłacanych w ekwiwalencie Bitcoin. Zarówno link, jak i 50-procentowa prowizja są stałe. Zamiast linku możesz również wprowadzić skierowania za pośrednictwem widżetu w swojej witrynie. A co najważniejsze, wypłata następuje w ciągu jednego dnia od złożenia wniosku. \ R \ nJakie narzędzia oferuje programistom Changelly? \ R \ nDeweloperzy, którzy chcą skorzystać z funkcji wymiany Changelly \ u2019, mogą uzyskać dostęp do interfejsu API i otrzymać specjalną linię pomocy. Dzięki API otrzymujesz również dodatkową prowizję, która zostanie ustalona zgodnie z Twoim wyborem. Programiści mogą również dodać jeden z widżetów Changelly do swoich stron, w tym te z poleceniami i widżet wymiany. Możesz też dodać przycisk, który pozwoli użytkownikom płacić altcoinami, co odbywa się za pośrednictwem Changelly. \ R \ nDlaczego użytkownicy mogą ufać Changelly? \ R \ nChangelly daje użytkownikom wiele powodów, by ufać platformie. Wymienia pieniądze natychmiast, więc nie musisz przechowywać depozytu ani ufać Changelly, aby Twoje pieniądze były bezpieczne. Dodatkowo każde konto ma uwierzytelnianie dwuskładnikowe. Aby uzyskać dodatkowe zaufanie, spójrz na liczbę użytkowników, która obejmuje ponad 3 miliony odwiedzających witrynę w ciągu miesiąca. Nawet znani członkowie społeczności kryptowalut, tacy jak Charlie Shrem, używają Changelly. \ R \ nWniosek \ r \ nDzięki łatwości użycia Changelly jest atrakcyjną platformą wymiany dla osób zainteresowanych konwersją kryptowaluty. Ponieważ platforma nie przechowuje twoich pieniędzy, istnieje mniej obaw o bezpieczeństwo niż w przypadku wymiany wymagającej wpłat i wypłat. Co więcej, Changelly jest prosty w użyciu, a opcja zakupu kryptowaluty za pomocą karty bankowej jest bardzo przydatna dla tych, którzy są nowicjuszami w kryptowalutach, ale należy pamiętać o bardzo wysokich opłatach, które pobierają za zakupy kartą. Ich opłaty od kryptowalut do kryptowalut są jednak rozsądne, więc jeśli masz inną opcję, taką jak Coinbase, do zakupów fiat, zalecamy skorzystanie z niej. \ R \ n \ r \ nChangelly warto rozważyć podczas wyszukiwania giełdy kryptowalut. Jednak zawsze powinieneś zachować takie same środki ostrożności, jak w przypadku każdej innej wymiany, takie jak tworzenie silnego hasła i używanie uwierzytelniania dwuskładnikowego. \ R \ nOdwiedź Changelly","autor": {"@rodzaj":"Osoba","Nazwa":"Oliver Dale"},"Data opublikowania":"2018-03-29"}}

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map