Przegląd Cobinhood

CobinHood to giełda do handlu kryptowalutami. Uważa się za platformę kryptowalut nowej generacji. COBINHOOD rozlicza się również jako pierwsza na świecie giełda kryptowalut bez opłat.

Popo Chen jest założycielem i CEO CobinHood. Jest seryjnym przedsiębiorcą. W wieku 22 lat uzyskał tytuł magistra elektrotechniki. Ta platforma ma ponad pięć milionów aktywnych użytkowników. Przyniosła aniołów biznesu zwrot 20x w ciągu roku.

Jego współzałożycielem i dyrektorem technicznym jest Wei-Ning Huang. Ma trzyletnie doświadczenie w Google oraz ponad pięć lat doświadczenia w przestrzeni open source. Jego specjalizacją jest tworzenie aplikacji internetowych na dużą skalę, charakteryzujących się wymagającą dostępnością i przepustowością.

Był także jednym z pierwszych użytkowników kryptowalut. Doprowadziło to do pięciu lat doświadczenia w handlu kryptowalutami oraz dogłębnego zrozumienia technologii blockchain. Doradcami COBINHOOD są Tony Scott, były dyrektor federalny ds. Informacji w USA oraz I-Cheng Liu, były prezes EasyCard.

Przegląd Cobinhood

Odwiedź Cobinhood

Rejestracja konta Cobinhood & Weryfikacja

Tworzenie konta na COBINHOOD jest stosunkowo prostym procesem. Na stronie głównej kliknij „Utwórz konto”. Następnie wypełnij formularz, przeczytaj warunki i kliknij, że zgadzasz się. Zostaniesz poproszony o potwierdzenie, że nie jesteś robotem. Następnie możesz kliknąć „Zarejestruj się”. Przejdź do swojego konta e-mail, znajdź wiadomość od COBINHOOD i kliknij „Aktywuj konto”. Po wykonaniu tej czynności nastąpi przejście do strony potwierdzenia konta. Otrzymasz wiadomość e-mail z informacją, że masz potwierdzone konto.

Rejestracja konta Coninhood

Aby rozpocząć proces weryfikacji, przejdź do „Konta” i „Limity”. Tam zobaczysz wymagania dla weryfikacji poziomu 1 i 2, wraz z dziennymi limitami. Nie ma dziennych limitów wpłat kryptowalut. Dzienny limit wypłat kryptograficznych na poziomie 1 wynosi 3 BTC, który wzrasta do 100 BTC na poziomie 2. Weryfikacja na poziomie 1 jest automatyczna i wymaga jedynie podania adresu e-mail i hasła.

W celu weryfikacji poziomu 2 musisz również podać swoje pełne imię i nazwisko (które znajduje się w paszporcie), aktualne miejsce zamieszkania, obywatelstwo, dowód osobisty (np. Prawo jazdy w zależności od kraju lub paszport), selfie z dowodem tożsamości, FATCA, i twój numer telefonu.

Jak przeglądasz, wpłacasz i wypłacasz środki?

Po zalogowaniu przejdź do prawego górnego rogu ekranu i kliknij „Fundusze” w menu. Możesz zobaczyć swoje bieżące środki na karcie Wypłata lub Wpłata. Obejmuje to całkowite saldo, waluty, monety, dostępne saldo, wartość w USD, kwotę zamówienia i różne działania. Jeśli najedziesz kursorem na „Szacunkowa wartość”, zobaczysz pełną wartość w USD.

Depozyty Cobinhood

Na stronie „Fundusze” kliknij „Wpłać”, aby dokonać wpłaty. Wybierz walutę i wybierz „Wpłać”. Zobaczysz adres, na który powinieneś przelać środki. Upewnij się, że przesyłasz odpowiednią kryptowalutę na właściwy adres. Możesz wypłacić pieniądze z tej samej strony „Środki”, ale za pośrednictwem sekcji „Wypłata”. Poprosi Cię o podanie zewnętrznego adresu, na który chcesz wysłać tokeny, oraz kwoty do wypłaty, zanim klikniesz „Prześlij”.

Jak handlować na Cobinhood

Możesz skorzystać z COBINHOOD w swojej przeglądarce lub skorzystać z aplikacji mobilnej. Istnieją już aplikacje zarówno na urządzenia z Androidem, jak i Apple, oferujące możliwość korzystania z giełdy na większości smartfonów czy tabletów.

Aby pomóc traderom w podjęciu świadomej decyzji przed dokonaniem wymiany, zakładka „Wymiana” w COBINHOOD zawiera prawie wszystkie potrzebne informacje. Istnieje szczegółowy wykres przedstawiający ceny wybranej pary kryptowalut, w tym ceny maksymalne i minimalne. Możesz również wyświetlić historię handlu dla pary oraz księgi zamówień.

Ekran handlu

Po zalogowaniu się na stronie „Handel” wyświetlą się również Twoje zamówienia. Obejmują one parę, typ, cenę, kwotę i status w lewej części strony. Po prawej stronie widać saldo, w tym dostępne i łączną kwotę. W prawej górnej części strony „Handel” znajduje się intuicyjna sekcja tworzenia zamówienia. Wybierz odpowiednią zakładkę spośród zleceń „Rynek”, „Limit” lub „Stop”. Następnie podaj kwotę kryptowaluty, z którą pracujesz. Pojawi się cena za monetę, a następnie możesz kliknąć „Kup” lub „Sprzedaj”.

Kupić sprzedać

Zmiana pary kryptowalut jest tak prosta, jak przejście do lewego górnego rogu i naciśnięcie przycisku „Wybierz produkt”, aby wyświetlić menu rozwijane. Następnie wybierz odpowiednią kartę, w tym BTC, COB, ETH i USDT. Po kliknięciu karty wyświetli się dostępne pary dla wybranej kryptowaluty. Kliknij parę, którą chcesz handlować. Następnie przeniesie Cię na dedykowaną stronę handlową, która zawiera wszystkie informacje wymienione powyżej.

Pary handlowe

Interfejs wersji dla komputerów stacjonarnych zawiera również przyciski w kolorze czerwonym i zielonym. Zielony przycisk pokazuje cenę z najwyższą ofertą. Czerwony przycisk pokazuje najniższe pytanie. Podobnie zielony przycisk oblicza maksymalną kwotę zakupu dla aktualnego dostępnego salda. Czerwony oblicza maksymalną kwotę sprzedaży dla aktualnego dostępnego salda.

Jakie rodzaje zamówień oferuje COBINHOOD?

Jak wspomniano, COBINHOOD oferuje zlecenia rynkowe i z limitem. Zlecenia rynkowe są świetne dla osób poszukujących szybkiego handlu. Wystarczy wpisać wielkość zamówienia, a zobaczysz cenę rynkową oraz całkowitą cenę zamówienia. COBINHOOD natychmiast wypełnia zlecenia rynkowe, więc nie możesz ich anulować.

Zlecenia z limitem pozwalają wybrać minimalną lub maksymalną cenę, po której będziesz sprzedawać lub kupować. Podaj wielkość zamówienia i wybraną cenę. System wyświetli całkowitą cenę. Następnie możesz kupić lub sprzedać. Należy pamiętać, że zamówienia limitowane mogą być czasami częściowo wypełnione. Podlegają również dostosowaniu cen na podstawie zleceń rynkowych.

Masz również możliwość wyboru ulubionych par handlowych, klikając gwiazdkę obok nich. Możesz wyświetlić wszystkie swoje pary oznaczone gwiazdką, klikając kartę z gwiazdką przed kartą BTC w menu „Wybierz produkt”.

Jedną z kluczowych cech COBINHOOD jest wydajny silnik dopasowywania zamówień. Jest to zastrzeżony mechanizm dopasowywania zamówień z możliwością dostarczania opóźnień poniżej milisekundy podczas przetwarzania milionów zamówień. Cały ten system jest w pełni rozproszony, automatycznie skalowalny i wysoce dostępny, aby zapewnić jak najlepsze wrażenia handlowe.

Witryna internetowa Cobinhood

Opłaty COBINHOOD

Jako pierwsza giełda kryptowalutowa z zerowymi opłatami handlowymi na świecie, COBINHOOD nie pobiera żadnych opłat transakcyjnych za transakcje typu spot. Nie ma również żadnych opłat za transakcje z wykorzystaniem depozytu zabezpieczającego nawet z dziesięciokrotną dźwignią.

Opłaty za wypłatę pobierane przez COBINHOOD nie są korzystne dla wymiany. Te trafiają bezpośrednio do górników i różnią się w zależności od kryptowaluty. W chwili pisania tego tekstu opłaty wynosiły 0,001 za BTC, 20 USD za USDT, 0,007 za ETH. To równowartość 3 USD za tokeny QRC-20 i równowartość 8,4 USD za tokeny ERC-20.

Ponieważ COBINHOOD nie pobiera prowizji, naturalne jest zastanawianie się, jak zarabia pieniądze. Jej zyski pochodzą z usług ubezpieczeniowych. Ta usługa pozwala obecnie zebrać pięć procent środków zebranych podczas ICO. Po ICO przychody pochodzą z innych usług ubezpieczeniowych dla innych dużych projektów ICO, takich jak Kyber i Filecoin. Opłaty, które pobiera za usługi ubezpieczeniowe wystarczą do prowadzenia giełdy COBINHOOD oraz pracy nad rozwojem i ulepszaniem jej usług.

Co to są tokeny COB?

Posiadacze tokenów COB mają prawo do specjalnych przywilejów na COBINHOOD. Jeśli zdecydujesz się zapłacić tokenami COB, możesz uzyskać 50 procent zniżki na odsetki od pożyczki na transakcje z depozytem zabezpieczającym. Możesz również otrzymać tokeny od ICO, które COBINHOOD gwarantuje w przyszłości ze znaczną zniżką. COBINHOOD planuje w przyszłości dodać więcej uprawnień dla posiadaczy tokenów.

Co to jest program poleceń COBINHOOD?

COBINHOOD ma stosunkowo nowy program poleceń, który nagradza użytkowników, którzy zachęcają innych do zarejestrowania się w celu korzystania z giełdy. Zapraszając znajomych do handlu w COBINHOOD, otrzymasz dziesięć losów Daily Bonus Draw za prowizję. To daje szansę wygrania BTC. Ty i polecony użytkownik otrzymacie nagrodę, jeśli polecony użytkownik przejdzie weryfikację tożsamości na poziomie 2 w ciągu miesiąca od rejestracji.

Bonusy, zrzuty lotnicze & Darmowe tokeny

Aby zachęcić użytkowników do skorzystania z COBINHOOD, platforma oferuje codzienne losowanie bonusów. Dokonaj udanej transakcji na COBX, aby otrzymać bonus do losowania. Dziennie można zgłosić maksymalnie jeden wpis. Nagrody kryptograficzne są losowe i mogą obejmować do 1 BTC.

COBINHOOD bierze również udział w zrzutach lotniczych w różnych miejscach, dając ci możliwość wzięcia udziału w „misji z nagrodą COBINHOOD”. Obecne i przyszłe zrzuty lotnicze (w momencie pisania), w tym loteria Bread (BRD), LALA World Airdrop-lite i Lympo (LYM) Airdrop-lite. Więcej informacji można znaleźć na stronie zrzutów lotniczych w witrynie COBINHOOD.

Codzienne losowanie

Istnieją również sporadyczne konkursy, takie jak handel BRD, który trwał od 9 do 19 marca. Konkurs ten dawał każdemu użytkownikowi wynik na podstawie salda konta BRD pomnożonego przez jego wolumen obrotu BTD pomnożonego przez współczynnik COB, który jest oparty na liczbie COB oni trzymają. Nagrody wynosiły aż 25 000 BRD za pierwsze miejsce, 20 000 za drugie i 15 000 za trzecie. Od 26 lutego do 7 marca odbył się również konkurs dla ABT z różnymi grami, które doprowadziły do ​​nagród. Oferuje nawet konkursy kodowania, takie jak ten, w którym uczestnicy budują własnych klientów COBINHOOD API. Konkurs kończy się 31 marca i obejmuje łącznie 20000 COB.

Usługi ubezpieczeniowe ICO firmy COBINHOOD

Oprócz funkcjonowania jako giełda kryptowalut, COBINHOOD świadczy również usługi ubezpieczeniowe dla osób uruchamiających ICO. COBINHOOD oferuje kompleksowe usługi ubezpieczeniowe dla ICO. Specjalizuje się w metodach pozyskiwania funduszy, dzięki którym Twoje ICO odniesie sukces. Z pomocą COBINHOOD ICO zebrały 29 400 ETH, czyli około 64 056 882 USD.

Ubezpieczenie usług ICO

Usługi ubezpieczeniowe obejmują natychmiastowe notowanie na COBINHOOD po zakończeniu ICO, więc nie ma problemów z płynnością. COBINHOOD zapewnia również rozwój technologii, takich jak przeglądanie inteligentnych kontraktów, zalecenia techniczne dotyczące ulepszenia modelu biznesowego oraz inne technologie związane z blockchain i ICO. Posiada również zespół prawników zatrudnionych w celu ograniczenia ryzyka regulacyjnego i prawnego. Pomoc prawna obejmuje doradztwo w zakresie dokumentów związanych z ICO, białych ksiąg, tożsamości uczestnika, najlepszych praktyk, używania tokenów i nie tylko.

Aby upewnić się, że ICO zadziała bez żadnych problemów, COBINHOOD obejmuje również zarządzanie public relations, aby tworzyć nagłówki gazet. Tworzy to pozytywny wizerunek publiczny i świadomość marki za pośrednictwem mediów społecznościowych, komunikacji strategicznej i nie tylko. Zapewnia również wsparcie reklamowe dzięki strategicznemu podejściu, które tworzy niestandardowe strategie skierowane do odbiorców, jednocześnie dostarczając najlepszy przekaz za pośrednictwem właściwych kanałów. Wreszcie COBINHOOD obejmuje strategiczną komunikację marketingową poprzez zapadające w pamięć kampanie w formie promocji marketingowych oraz zaangażowania społeczności.

Jest bezpieczny?

Aby zapewnić bezpieczeństwo zdeponowanych aktywów kryptowalutowych, COBINHOOD przechowuje większość tych aktywów w skarbcu online z funkcjami wielu podpisów. Do otwarcia wymaga pięciu z ośmiu rozproszonych geograficznie sprzętowych modułów bezpieczeństwa. Aktywa kryptograficzne w portfelach internetowych mają zabezpieczenie ubezpieczeniowe.

Ze względów bezpieczeństwa za każdym razem, gdy logujesz się z nowego adresu IP lub urządzenia, w skrzynce odbiorczej znajduje się komunikat „Potwierdzenie nowego urządzenia”. COBINHOOD zdecydowanie sugeruje skonfigurowanie uwierzytelniania dwuskładnikowego. Po zalogowaniu przejdź do opcji „Konto”, a następnie „Bezpieczeństwo”. Możesz zdecydować się na uwierzytelnianie dwuskładnikowe za pomocą Google Authenticator lub SMS.

Jeśli wybierzesz uwierzytelnianie przez SMS, będziesz musiał wprowadzić numer telefonu komórkowego, aby otrzymać unikalny kod. Jeśli wybierzesz Google Authenticator, musisz pobrać tę aplikację na smartfona, aby móc jej użyć do zeskanowania kodu QR i ujawnienia kodu dostępu. Wpisz otrzymany kod, a następnie wybierz „Weryfikuj”. Otrzymasz wtedy e-mail weryfikacyjny, który wymaga kliknięcia w podany link. W przyszłości uwierzytelnianie dwuskładnikowe będzie wymagało kodu do logowania, żądania wypłat i dodawania adresów IP.

Wniosek

COBINHOOD to bardzo dobra giełda kryptowalut, a także usługa ubezpieczeniowa dla ICO. Platforma wyróżnia się zerowymi opłatami transakcyjnymi. Oferuje niezłą liczbę par handlowych i ma atrakcyjny i łatwy w użyciu interfejs z dobrą aplikacją mobilną oraz dość prosty proces weryfikacji.

COBINHOOD to dobra opcja dla tych, którzy chcą skorzystać z braku opłat, łatwego handlu i wielu bonusów, zrzutów i konkursów.

Jest przyjazny dla początkujących, wspierany przez dobry zespół i ma kilka interesujących funkcji, które odróżniają go od innych konkurencyjnych platform. Daje to „zabawny” charakter dzięki bonusom, zrzutom powietrza & Darmowe tokeny, które możesz zdobyć. Ale nie zapominaj, że jest wspierany przez solidnego założyciela i firmę i jest używany przez ponad 5 milionów użytkowników, więc jest to zdecydowanie legalna wymiana – zalecamy, aby to sprawdzić.

Odwiedź Cobinhood

Cobinhood

src = “~ images \ beginners-guide-to-cobinhood-complete-review.gif”

alt = “Cobinhood”

class = “foto-wrapup wppr-product-image” /> 8.8

Łatwość użycia

9,0 / 10

Reputacja

9,0 / 10

Opłaty

10,0 / 10

Obsługa klienta

8.0 / 10

Metody Płatności

8.0 / 10

Plusy

  • Zero opłat transakcyjnych
  • Dobrze zaprojektowany interfejs
  • Dobra aplikacja mobilna
  • Szeroki wybór żetonów
  • Konkursy, zrzuty lotnicze & Bonusy

Cons

  • Weryfikacja może być powolna
  • Nie ma jeszcze opcji płatności Fiata

Odwiedzić {"@kontekst":"http: \ / \ / schema.org \ /","@rodzaj":"Produkt","Nazwa":"Cobinhood","wizerunek":"https: \ / \ / blockonomi-9fcd.kxcdn.com \ / wp-content \ / uploads \ / 2018 \ / 03 \ /cobinhood-review.gif","opis":"CobinHood to giełda do handlu kryptowalutami. Uważa się za platformę kryptowalut nowej generacji. COBINHOOD rozlicza się również jako pierwsza na świecie giełda kryptowalut bez opłat. Popo Chen jest założycielem i CEO CobinHood. Jest seryjnym przedsiębiorcą. W wieku 22 lat uzyskał tytuł magistra elektrotechniki….","oferuje": {"@rodzaj":"Oferta","Cena £":"0,00","priceCurrency":"$","sprzedawca": {"@rodzaj":"Osoba","Nazwa":"Oliver Dale"}},"przejrzeć": {"@rodzaj":"Przejrzeć","recenzjaRating": {"@rodzaj":"Ocena","najlepsza ocena":"10","najgorsza ocena":"0","ratingValue":"8.80"},"Nazwa":"Cobinhood","reviewBody":"CobinHood to giełda do handlu kryptowalutami. Uważa się za platformę kryptowalut nowej generacji. COBINHOOD rozlicza się również jako pierwsza giełda kryptowalut z zerowymi opłatami na świecie. \ R \ n \ r \ nPopo Chen jest założycielem i CEO CobinHood. Jest seryjnym przedsiębiorcą. W wieku 22 lat uzyskał tytuł magistra elektrotechniki. Ta platforma ma ponad pięć milionów aktywnych użytkowników. Przyniosła inwestorom-aniołom 20-krotny zwrot w ciągu roku. \ R \ n \ r \ nJego współzałożycielem i dyrektorem technicznym jest Wei-Ning Huang. Ma trzyletnie doświadczenie w Google oraz ponad pięć lat doświadczenia w przestrzeni open source. Jego specjalizacją jest tworzenie aplikacji internetowych na dużą skalę, charakteryzujących się wymagającą dostępnością i przepustowością. \ R \ n \ r \ nBył również jednym z pierwszych użytkowników kryptowalut. Doprowadziło to do pięciu lat doświadczenia w handlu kryptowalutami oraz dogłębnego zrozumienia technologii blockchain. Doradcami COBINHOOD \ u2019 są Tony Scott, były dyrektor federalny USA ds. Informacji, i I-Cheng Liu, były prezes EasyCard. \ R \ n \ r \ n \ r \ nOdwiedź spółkę Cobinhood \ r \ n \ r \ nKonto wspólnoty Zapisz się & Weryfikacja \ r \ nTworzenie konta w COBINHOOD jest stosunkowo prostym procesem. Na stronie głównej kliknij \ u201cUtwórz konto. \ U201d Następnie wypełnij formularz, przeczytaj warunki i zasady, a następnie kliknij, że się zgadzasz. Zostaniesz poproszony o potwierdzenie, że nie jesteś robotem. Następnie możesz kliknąć \ u201cZarejestruj się. \ U201d Przejdź do swojego konta e-mail, znajdź wiadomość od COBINHOOD i kliknij \ u201cAktywuj konto. \ U201d Po wykonaniu tej czynności nastąpi przejście do strony potwierdzenia konta. Otrzymasz wiadomość e-mail z informacją, że masz potwierdzone konto. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nAby rozpocząć proces weryfikacji, przejdź do \ u201cKonta \ u201d i \ u201cLimits. \ U201d Tam, możesz zostaną wyświetlone wymagania dotyczące weryfikacji na poziomie 1 i 2 wraz z dziennymi limitami. Nie ma dziennych limitów wpłat kryptowalut. Dzienny limit wypłat kryptograficznych na poziomie 1 wynosi 3 BTC, który wzrasta do 100 BTC na poziomie 2. Weryfikacja na poziomie 1 jest automatyczna i wymaga jedynie podania adresu e-mail i hasła. \ R \ n \ r \ nW celu weryfikacji poziomu 2 należy również Twoje imię i nazwisko (w paszporcie), aktualne miejsce zamieszkania, obywatelstwo, dowód osobisty (np. prawo jazdy w zależności od kraju lub paszport), selfie z dowodem tożsamości, FATCA i numer telefonu. \ r \ nJak przeglądasz, wpłacasz i wypłacasz środki? \ r \ nGdy się logujesz, przejdź do prawego górnego rogu ekranu i kliknij \ u201cFundusze \ u201d w menu. Możesz zobaczyć swoje bieżące środki na karcie Wypłata lub Wpłata. Obejmuje to całkowite saldo, waluty, monety, dostępne saldo, wartość w USD, kwotę zamówienia i różne działania. Jeśli najedziesz kursorem na \ u201c Szacowaną wartość, \ u201d zobaczysz pełną wartość w USD. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nNa stronie \ u201cFunds \ u201d kliknij \ u201cDeposit \ u201d, aby dokonać depozyt. Wybierz walutę i wybierz \ u201cDepozyt. \ U201d Zobaczysz adres, na który należy przelać środki. Upewnij się, że przesyłasz odpowiednią kryptowalutę na właściwy adres. Możesz wypłacić środki z tej samej strony \ u201cFunds \ u201d, ale w sekcji \ u201cWithdraw \ u201d. Poprosi Cię o podanie zewnętrznego adresu, na który chcesz wysłać tokeny, oraz kwoty do wypłaty, zanim klikniesz \ u201cPrześlij. \ U201d \ r \ nJak handlować w Cobinhood \ r \ nMożesz użyć COBINHOOD w przeglądarce lub skorzystać z mobilna aplikacja. Istnieją już aplikacje zarówno na urządzenia z Androidem, jak i Apple, oferujące możliwość korzystania z giełdy na większości smartfonów lub tabletów. \ R \ n \ r \ nAby pomóc inwestorom w podjęciu świadomej decyzji przed dokonaniem wymiany, zakładka \ u201c Wymiana \ u201d COBINHOOD zawiera prawie wszystkie potrzebne informacje. Znajduje się tam szczegółowy wykres przedstawiający ceny wybranej pary kryptowalut, w tym maksima i dołki. Możesz również wyświetlić historię transakcji dla tej pary oraz księgi zamówień. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nPo zalogowaniu się na stronie \ u201cTrade \ u201d zostaną również wyświetlone Twoje zamówienia. Obejmują one parę, typ, cenę, kwotę i status w lewej części strony. Po prawej stronie widać saldo, w tym dostępne i łączną kwotę. W prawej górnej części strony \ u201cTrade \ u201d znajduje się intuicyjna sekcja tworzenia zamówienia. Wybierz odpowiednią kartę spośród zamówień \ u201cMarket, \ u201d \ u201cLimit, \ u201d lub \ u201cStop \ u201d. Następnie podaj kwotę kryptowaluty, z którą pracujesz. Pojawi się cena za monetę, po czym możesz kliknąć \ u201cKup \ u201d lub \ u201cSprzedaj. \ U201d \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nZmiana pary kryptowalut jest tak prosta, jak przejście do lewego górnego rogu róg i uderzanie \ u201cWybierz produkt \ u201d, aby wyświetlić menu rozwijane. Następnie wybierz odpowiednią kartę, w tym BTC, COB, ETH i USDT. Po kliknięciu karty wyświetli się dostępne pary dla wybranej kryptowaluty. Kliknij parę, którą chcesz handlować. Następnie przeniesie Cię na dedykowaną stronę handlową, która zawiera wszystkie informacje wymienione powyżej. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nInterfejs wersji dla komputerów stacjonarnych zawiera również czerwone i zielone przyciski. Zielony przycisk pokazuje cenę z najwyższą ofertą. Czerwony przycisk pokazuje najniższe pytanie. Podobnie zielony przycisk oblicza maksymalną kwotę zakupu dla aktualnego dostępnego salda. Czerwony oblicza maksymalną kwotę sprzedaży dla aktualnego dostępnego salda. \ R \ nJakie typy zleceń oferuje COBINHOOD? \ R \ nJak wspomniano, COBINHOOD oferuje zlecenia rynkowe i zlecenia z limitem. Zlecenia rynkowe są świetne dla tych, którzy szukają szybkiego handlu. Wystarczy wpisać wielkość zamówienia, a zobaczysz cenę rynkową oraz łączną cenę zamówienia. COBINHOOD natychmiast wypełnia zlecenia rynkowe, więc nie można ich anulować. \ R \ n \ r \ n Zlecenia limitowane pozwalają wybrać minimalną lub maksymalną cenę, po której będziesz sprzedawać lub kupować. Podaj wielkość zamówienia i wybraną cenę. System wyświetli całkowitą cenę. Następnie możesz kupić lub sprzedać. Pamiętaj, że zamówienia limitowane mogą być czasami częściowo wypełnione. Mogą również podlegać korektom cen na podstawie zleceń rynkowych. \ R \ n \ r \ nMasz również opcję wyboru ulubionych par handlowych, klikając gwiazdkę obok nich. Możesz wyświetlić wszystkie swoje pary oznaczone gwiazdką, klikając kartę z gwiazdką przed kartą BTC w menu \ u201cWybierz produkt \ u201d. \ R \ n \ r \ nJedną z kluczowych funkcji COBINHOOD jest jego wysoka silnik dopasowywania zleceń wydajności. Jest to zastrzeżony mechanizm dopasowywania zamówień z możliwością dostarczania opóźnień poniżej milisekundy podczas przetwarzania milionów zamówień. Cały ten system jest w pełni rozproszony, automatycznie skalowalny i wysoce dostępny, aby zapewnić jak najlepsze wrażenia handlowe. \ R \ n \ r \ n \ r \ nOpłaty za COBINHOOD \ r \ nJako pierwsza giełda kryptowalut z zerowymi opłatami handlowymi na świecie, COBINHOOD nie pobiera żadnych opłat transakcyjnych za transakcje typu spot. Nie ma również żadnych opłat za transakcje z depozytem zabezpieczającym z nawet dziesięciokrotną dźwignią. \ R \ n \ r \ nOpłaty za wypłatę pobierane przez COBINHOOD nie przynoszą korzyści giełdzie. Te trafiają bezpośrednio do górników i różnią się w zależności od kryptowaluty. W chwili pisania tego tekstu opłaty wynosiły 0,001 za BTC, 20 USD za USDT, 0,007 za ETH. To równowartość 3 USD za tokeny QRC-20 i równowartość 8,4 USD za tokeny ERC-20. \ R \ n \ r \ nPonieważ COBINHOOD nie pobiera opłat prowizyjnych, naturalne jest zastanawianie się, jak zarabia pieniądze . Jej zyski pochodzą z usług ubezpieczeniowych. Ta usługa pozwala obecnie zebrać pięć procent środków zebranych podczas ICO. Po ICO przychody pochodzą z innych usług ubezpieczeniowych dla innych dużych projektów ICO, takich jak Kyber i Filecoin. Opłaty, które pobiera za usługi gwarantowania emisji, wystarczą do prowadzenia giełdy COBINHOOD oraz pracy nad rozwojem i ulepszaniem jej usług. \ R \ nCo to są tokeny COB? \ R \ nOsoby posiadające tokeny COB mają prawo do specjalnych przywilejów w COBINHOOD. Jeśli zdecydujesz się zapłacić tokenami COB, możesz otrzymać 50 procent zniżki na odsetki od pożyczki na transakcje z depozytem zabezpieczającym. Możesz również otrzymać tokeny od ICO, które COBINHOOD gwarantuje w przyszłości ze znaczną zniżką. COBINHOOD planuje w przyszłości dodać więcej przywilejów dla posiadaczy tokenów. \ R \ nCo to jest program poleceń COBINHOOD? \ R \ nCOBINHOOD ma stosunkowo nowy program poleceń, który nagradza użytkowników, którzy zachęcają innych do zarejestrowania się w celu korzystania z giełdy. Zapraszając znajomych do handlu w COBINHOOD, otrzymasz dziesięć losów Daily Bonus Draw za prowizję. To daje szansę wygrania BTC. Ty i polecony użytkownik otrzymacie nagrodę, jeśli polecony użytkownik przejdzie weryfikację tożsamości na poziomie 2 w ciągu miesiąca od rejestracji. \ R \ nPremia, zrzuty lotnicze & Darmowe tokeny \ r \ nAby zachęcić użytkowników do skorzystania z COBINHOOD, platforma oferuje codzienne losowanie bonusów. Dokonaj udanej transakcji na COBX, aby otrzymać bonus do losowania. Dziennie można zgłosić maksymalnie jeden wpis. Nagrody w postaci kryptowalut są losowe i mogą obejmować maksymalnie 1 BTC. \ R \ n \ r \ nCOBINHOOD bierze również udział w zrzutach lotniczych w różnych punktach, dając ci możliwość wzięcia udziału w misji z nagrodą \ u201cCOBINHOOD. \ U201d Obecne i przyszłe zrzuty (w czas pisania), w tym Loteria Chleba (BRD), LALA World Airdrop-lite i Lympo (LYM) Airdrop-lite. Więcej informacji można znaleźć na stronie zrzutów lotniczych w witrynie COBINHOOD. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nOkazjonalne konkursy, takie jak handel BRD, trwały od 9 do 19 marca. Konkurs ten dał każdemu użytkownikowi wynik oparty na saldzie konta BRD pomnożonym przez jego wolumen obrotu BTD i współczynnik COB, który jest oparty na liczbie posiadanych przez nich COB. Nagrody sięgały nawet 25 000 BRD za pierwsze miejsce, 20 000 za drugie i 15 000 za trzecie. Od 26 lutego do 7 marca odbył się również konkurs dla ABT z różnymi grami, które doprowadziły do ​​nagród. Oferuje nawet konkursy programistyczne, takie jak ten, w którym uczestnicy budują własnych klientów COBINHOOD API. Konkurs kończy się 31 marca i obejmuje prezenty o łącznej wartości 20 000 COB. \ R \ nCOBINHOOD \ u2019S Usługi ubezpieczeniowe ICO \ r \ nOprócz funkcji giełdy kryptowalut COBINHOOD świadczy również usługi ubezpieczeniowe dla osób uruchamiających ICO. COBINHOOD oferuje kompleksowe usługi ubezpieczeniowe dla ICO. Specjalizuje się w metodach pozyskiwania funduszy, dzięki którym Twoje ICO odniesie sukces. Dzięki pomocy COBINHOOD ICO zebrały 29 400 ETH, czyli około 64 056 882 USD. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nUsługi ubezpieczeniowe obejmują natychmiastowe umieszczenie na COBINHOOD po zakończeniu ICO, więc są brak problemów z płynnością. COBINHOOD zapewnia również rozwój technologii, takich jak przeglądanie inteligentnych kontraktów, zalecenia techniczne dotyczące ulepszenia modelu biznesowego oraz inne technologie związane z blockchain i ICO. Posiada również zespół prawników zatrudnionych w celu ograniczenia ryzyka regulacyjnego i prawnego. Pomoc prawna obejmuje doradztwo w zakresie dokumentów związanych z ICO, białych ksiąg, tożsamości uczestników, najlepszych praktyk, używania tokenów i nie tylko. \ R \ n \ r \ nAby upewnić się, że ICO działa bezproblemowo, COBINHOOD obejmuje również public relations zarządzanie do tworzenia nagłówków. Tworzy to pozytywny wizerunek publiczny i świadomość marki za pośrednictwem mediów społecznościowych, komunikacji strategicznej i nie tylko. Zapewnia również wsparcie reklamowe dzięki strategicznemu podejściu, które tworzy niestandardowe strategie skierowane do odbiorców, jednocześnie dostarczając najlepszy przekaz za pośrednictwem właściwych kanałów. Wreszcie, COBINHOOD obejmuje strategiczną komunikację marketingową za pośrednictwem niezapomnianych kampanii w formie promocji marketingowych oraz zaangażowania społeczności. \ R \ nCzy Cobinhood Safe? \ R \ nAby zapewnić bezpieczeństwo zdeponowanych aktywów kryptowalutowych, COBINHOOD przechowuje większość tych aktywów w skarbcu online z wieloma – cechy podpisu. Do otwarcia wymaga pięciu z ośmiu rozproszonych geograficznie sprzętowych modułów bezpieczeństwa. Zasoby kryptograficzne w portfelach online mają zabezpieczenie ubezpieczeniowe. \ R \ n \ r \ nDla własnego bezpieczeństwa za każdym razem, gdy logujesz się z nowego adresu IP lub urządzenia, w skrzynce odbiorczej znajduje się \ u201c Potwierdzenie nowego urządzenia \ u201d. COBINHOOD zdecydowanie sugeruje skonfigurowanie uwierzytelniania dwuskładnikowego. Po zalogowaniu przejdź do \ u201cKonto \ u201d, a następnie \ u201cSecurity. \ U201d Możesz zdecydować się na uwierzytelnianie dwuskładnikowe za pomocą aplikacji Google Authenticator lub SMS. \ R \ n \ r \ nJeśli wybierzesz uwierzytelnianie przez SMS, będziesz musiał wprowadź numer telefonu komórkowego, aby otrzymać unikalny kod. Jeśli wybierzesz Google Authenticator, musisz pobrać tę aplikację na smartfona, aby móc jej użyć do zeskanowania kodu QR i ujawnienia kodu dostępu. Wpisz otrzymany kod, a następnie wybierz \ u201cWeryfikuj. \ U201d Otrzymasz wtedy e-mail weryfikacyjny, który wymaga kliknięcia podanego linku. W przyszłości uwierzytelnianie dwuskładnikowe będzie wymagało kodu do logowania, żądania wypłat i dodawania adresów IP. \ R \ nWniosek \ r \ nCOBINHOOD to bardzo dobra giełda kryptowalut, a także usługa gwarantowania wartości ICO. Platforma wyróżnia się zerowymi opłatami transakcyjnymi. Oferuje niezłą liczbę par handlowych i ma atrakcyjny i łatwy w użyciu interfejs z dobrą aplikacją mobilną oraz dość prostym procesem weryfikacji. \ R \ n \ r \ nCOBINHOOD to dobra opcja dla tych, którzy chcą skorzystać bez opłat, łatwego handlu i mnóstwa bonusów, zrzutów i konkursów. \ r \ n \ r \ nJest przyjazny dla początkujących, wspierany przez dobry zespół i ma kilka interesujących funkcji, które odróżniają go od innych konkurencyjnych platform. To ma \"zabawa\" poczuj to, dzięki bonusom, zrzutom & Darmowe tokeny, które możesz zdobyć. Ale nie zapominaj, że jest wspierany przez solidnego założyciela i firmę i jest używany przez ponad 5 milionów użytkowników, więc jest to zdecydowanie legalna wymiana – zalecamy, aby ją sprawdzić. \ R \ nOdwiedź Cobinhood","autor": {"@rodzaj":"Osoba","Nazwa":"Oliver Dale"},"Data opublikowania":"2019-04-19"}}

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me