Przegląd wymiany CoinBene

CoinBene jest jedną z wielu nowszych giełd kryptowalut zaprojektowanych w celu ułatwienia osobom na całym świecie handlu ich aktywami kryptograficznymi w bezpieczny i godny zaufania sposób. Platforma jest stosunkowo prosta w użyciu, oferuje szereg par handlowych i ma znajomy interfejs wymiany, taki jak w przypadku innych platform transakcyjnych, więc nie ma krzywej uczenia się dla nowych użytkowników.

CoinBene jest otwarte dla użytkowników na całym świecie i oferuje kilka różnych języków, dzięki czemu większość ludzi może korzystać z witryny w języku, którym biegle władają, jeśli nie jest to język ojczysty. Domyślnym językiem jest chiński, ale możesz też zmienić stronę internetową na angielski, portugalski, wietnamski, malajski, hiszpański lub koreański.

Przegląd wymiany CoinBene

Adres firmy CoinBene znajduje się w Singapurze przy ulicy Coleman 1, The Adelphi. W związku z tym można rozsądnie bezpiecznie założyć, że platforma wymiany ma siedzibę w Singapurze.

Czytaj dalej, przeglądając tę ​​nową giełdę kryptowalut.

Odwiedź CoinBene

Projekt CoinBene jest po prostu zaprojektowany tak, aby dostarczać użytkownikom najbardziej istotnych informacji potrzebnych do korzystania z platformy i jest podobny do innych podobnych giełd, takich jak Kucoin i Binance. Główny pasek nawigacyjny zawiera kategorie wymiany, do pobrania aplikacji, przewodnika FAQ i informacji o Coni. W prawym górnym rogu znajdziesz oczekiwane opcje logowania lub rejestracji konta. Po prawej stronie możesz zmienić język platformy.

Strona główna CoinBene

Pod głównym paskiem nawigacyjnym znajdują się linki do przydatnych informacji, takich jak „Co to jest Coni?” i „Wprowadzenie do instrukcji obsługi”. Zaraz poniżej możesz zobaczyć niektóre z najnowszych ogłoszeń. Bezpośrednio poniżej znajduje się część strony głównej, którą zainteresuje większość użytkowników: aktualne oferty różnych monet.

Pary kryptowalut są podzielone na trzy różne zakładki w zależności od tego, czy dotyczą USDT, ETH czy BTC. W każdym wierszu wyświetlana jest nazwa kryptowaluty, symbol w parze, ostatnia cena, cena referencyjna, zmiana procentowa, zmiana liczb, 24-godzinny wolumen obrotu (w danej kryptowalucie) oraz operacja (która to prawie zawsze „Handel”). Nie ma możliwości zmiany sposobu sortowania kryptowalut według ceny lub zmiany, tak jak w przypadku innych platform, dlatego należy je przeglądać w podanej kolejności. Istnieje jednak funkcja wyszukiwania w prawym górnym rogu aukcji, która ułatwia znalezienie wybranej pary. Jeśli wybierzesz, możesz kliknąć dowolny punkt w wierszu danej pary kryptograficznej i przejść na stronę wymiany, aby nią handlować.

Rejestracja konta CoinBene

Utworzenie konta CoinBene jest stosunkowo proste. Zacznij od wybrania „Zarejestruj się” w prawym górnym rogu strony głównej. Spowoduje to przeniesienie na odpowiednią stronę, na której zobaczysz formularz do wypełnienia swoim adresem e-mail i wybranym hasłem. Opcja rejestracji przy użyciu adresu e-mail jest domyślna, ale jeśli wolisz, możesz również zarejestrować się za pomocą telefonu komórkowego. Aby to zrobić, nie wypełniaj formularza swoim adresem e-mail i hasłem. Zamiast tego kliknij „Telefon komórkowy” pod niebieskim przyciskiem „Zarejestruj się” i po prawej stronie.

Rejestracja w CoinBene

Musisz utworzyć hasło składające się z sześciu do 20 cyfr, w tym liter i cyfr. Podczas tworzenia hasła system poinformuje Cię o jego sile, aby w razie potrzeby można było je dostosować. Teraz przejdź do swojego konta e-mail, gdzie zobaczysz wiadomość do weryfikacji adresu e-mail. Kliknij dołączony link, aby zweryfikować swoje konto. Następnie możesz rozpocząć handel.

Depozyty CoinBene

Aby zdeponować środki na swoim koncie CoinBene, zacznij od zalogowania się na swoje konto. W lewej części strony konta zobaczysz swój adres e-mail i ustawienia. Kliknij ustawienia i upewnij się, że masz skonfigurowaną podwójną weryfikację, co oznacza, że ​​zarówno adres e-mail, jak i telefon komórkowy są ustawione.

Wróć do lewej strony ekranu; pod „Ustawieniami” zobaczysz nagłówek „Zasoby”. Druga opcja pod tym nagłówkiem to „Wpłata”. Kliknij link, a następnie wybierz token, który chcesz wpłacić, z menu rozwijanego u góry strony. Zobaczysz wtedy adres depozytu, zarówno wymieniony, jak i jako kod QR.

Depozyty CoinBene

Skorzystaj z jednego z nich, aby zdeponować żądaną ilość monet, wysyłając je na adres. Wpłata powinna pojawić się w „Rejestrze depozytów” na tej samej stronie. Po prostu pamiętaj, aby zdeponować tylko określoną krypto-monetę, ponieważ każdy altcoin będzie miał własny adres. Jeśli przypadkowo wyślesz kryptowalutę na adres przeznaczony dla innej kryptowaluty, środki zostaną utracone, a CoinBene nie będzie za to odpowiedzialna. Opcja „Wypłać” znajduje się bezpośrednio pod „Depozytem” w sekcji „Aktywa”.

Obsługiwane kryptowaluty

CoinBene obsługuje obszerną listę par kryptowalut. Wszystkie dotyczą USDT, ETH lub BTC. Ze względu na różnorodność par znajdziesz obsługę wszystkich najpopularniejszych kryptowalut, a także niektórych, o których być może nie słyszałeś. Opierając się na parach wymienionych na stronie głównej, istnieje 31 par obejmujących USDT, 50 obejmujących ETH i 24 obejmujących BTC.

Kryptowaluty obsługiwane przez CoinBene

Możliwe jest również złożenie wniosku o wystawienie swojej monety na CoinBene, z linkiem do odpowiednich informacji u dołu strony głównej. Istnieją szczególne wymagania dotyczące umieszczania monet na liście, w tym projektu z aplikacją (lub aplikacjami) i zaawansowaną technologią, aby mieć dobrze utrzymaną społeczność, szeroko promowaną i aktywną, dobrze regulowaną bez ryzyka politycznego, oraz ujawnianie szczegółów projektu i postępów w odpowiednim czasie, na przykład w planie rozwoju i białej księdze. Strona z wymaganiami zawiera również link do formularza Google umożliwiającego wypełnienie zgłoszenia.

Możliwe jest również usunięcie monet i par handlowych. Na tej samej stronie opisano sytuacje, w których może się to zdarzyć, na przykład zwolnienie zespołu projektowego; projekt narusza lokalne przepisy i prawa; projekt nie jest zgodny z zarządzaniem ryzykiem braku zgodności; zespół nie jest w stanie rozwiązać na czas żadnych problemów technicznych lub bezpieczeństwa; lub CoinBene (lub inne) wykrywają fałszywe, nieautentyczne lub niedokładne informacje lub oszustwa. Jeśli moneta lub para zostaną wycofane, CoinBene opublikuje planowane usunięcie z listy co najmniej pięć dni kalendarzowych przed czasem, a użytkownicy będą mieli 30 dni na wycofanie aktywów.

Jak handlować na CoinBene

Strona wymiany na CoinBene jest podobna do tych z innych platform, co oznacza, że ​​większość informacji znajdziesz dokładnie tam, gdzie się spodziewasz. W lewej części strony znajdziesz wszystkie wymienione pary kryptowalut, ponownie podzielone według tego, czy obejmują USDT, ETH czy BTC. Istnieją trzy kolumny przedstawiające monetę w parze, wartość i zmianę procentową.

Pary handlowe

Po prawej stronie zobaczysz wykres rynkowy dla wybranej pary kryptowalut. Tuż nad wykresem zobaczysz aktualną cenę, cenę referencyjną, zmianę procentową i 24-godzinny wolumen. Sam wykres jest wykresem świecowym z możliwością najechania kursorem na dowolny punkt w celu wyświetlenia określonych wartości otwarcia, maksimum, minimum i zamknięcia, wraz z określoną datą i godziną. Możesz zmienić przedziały czasowe na pięć, 15 lub 30 minut; jedną lub cztery godziny; lub jeden dzień, tydzień lub miesiąc. Istnieją również opcje dodawania lub usuwania MACD, RSI i KD. Możesz również dodać dziesiątki wskaźników do wykresu, aby pomóc Ci w strategii handlowej.

Wykresy handlowe

Przycisk ustawień na wykresie świecowym umożliwia zmianę stylu na słupki, puste świece, Heikin Ashi, wykresy liniowe lub warstwowe. Możesz także dostosować kolory, obramowania, knoty, lokalizację skali, nadpisać minimalne tiki, skale, tła i strefy czasowe.

Pod wykresem i na środku strony zobaczysz formularz kupna lub sprzedaży danej kryptowaluty, takiej jak BTC w przypadku BTC / USDT. Kupno pojawia się na zielono, a sprzedaż na czerwono. W obu przypadkach możesz wprowadzić cenę i ilość lub zdecydować się na kupno lub sprzedaż jednej czwartej, połowy lub całości krypto (w tym przypadku USDT do kupna i BTC do sprzedaży). Dostępne saldo jest wyświetlane bezpośrednio poniżej. Po wprowadzeniu ceny w USDT i ilości w BTC (w tym przykładzie) kwota w USDT jest automatycznie wyświetlana.

Kup pola sprzedaży

Po prawej stronie formularzy kupna i sprzedaży, ale nadal bezpośrednio pod wykresem, zobaczysz aktualne zlecenia kupna i sprzedaży. Każda z nich jest oznaczona jako Ask1, Ask2 itd. Lub Bid1, Bid2 itd., A cena wywoławcza i ilość są podane w oddzielnych kolumnach. Bezpośrednio poniżej możesz zobaczyć najnowsze zakończone transakcje z daną parą kryptowalut, a po lewej stronie możesz zobaczyć swoje zlecenia.

Zauważ, że istnieje niska opłata transakcyjna w wysokości 0,1% w walucie kwotowanej za transakcję.

Google Authenticator

CoinBene pozwala na dodatkowe zabezpieczenie poprzez Google Authenticator. Zacznij od pobrania aplikacji Google Authenticator na swój smartfon za pośrednictwem sklepu Google Play lub Apple App Store. Możesz również znaleźć linki do pobrania tej aplikacji na stronie „Przewodnik FAQ” w CoinBene. Gdy aplikacja znajdzie się w telefonie, kliknij ikonę „+” znajdującą się w prawym górnym rogu, a następnie wybierz opcję „wprowadź ten klucz” lub „zeskanuj kod kreskowy”. Następnie możesz ręcznie wprowadzić klucz na obrazku na stronie „Przewodnik FAQ” w CoinBene lub zeskanować kod QR.

Google Authenticator

Google Authenticator utworzy sześciocyfrowy kod weryfikacyjny. Wpisz otrzymany kod. Pamiętaj, że kody weryfikacyjne SMS wygasają po 10 minutach, a e-mailowe kody weryfikacyjne wygasają za 30. Kody Google Authenticator wygasają po zaledwie 30 sekundach. Jeśli napotkasz problemy, spróbuj zsynchronizować czasy na komputerze i smartfonie. Po skonfigurowaniu Google Authenticator wszystkie przyszłe działania związane z bezpieczeństwem i próby logowania będą wymagały nowego sześciocyfrowego kodu Google Authenticator, który zmienia się co 30 sekund.

Jeśli zarejestrujesz się w Google Authenticator, CoinBene zdecydowanie sugeruje zapisanie kodu QR lub klucza w momencie łączenia się z Google Authenticator. Umożliwi to podłączenie programu zabezpieczającego na nowym telefonie w przypadku zgubienia obecnego smartfona lub uzyskania aktualizacji. Jeśli nie masz tego zapasowego kodu QR lub klucza, możesz wysłać do CoinBene e-mail i opisać sytuację. Dział IT zamknie wówczas łącze Google Authenticator do Twojego konta. W chwili pisania tego tekstu CoinBene wyraźnie stwierdza, że ​​w takim przypadku należy wysłać e-mail [email protected]

CoinBene Coni Token

Coni, czyli CoinBene Token, to token kryptograficzny giełdy. Coni ma wiele korzyści dla posiadaczy tokenów, w tym 40 procent zysku netto platformy jest przyznawane posiadaczom Coni co miesiąc, a ostatecznie co tydzień. Posiadacze Coni otrzymają zdyskontowane opłaty handlowe do 70 procent. Będzie również wniesienie depozytu gwarancyjnego i głosowanie na aukcję.

Coni Token

Istnieje łączny wolumen 1 miliarda, który nigdy nie zostanie zwiększony, a Coni jest monetą ERC20. Z całości Coni 40 procent należy do zespołu, 30 procent jest przeznaczone na zrzut powietrza dla uczestników, 10 procent jest zarezerwowane na marketing, a ostatnie 10 procent na fundusz ochrony inwestorów. Część Coni „zarządzana przez zespół” jest przeznaczona do rozwoju funkcji, utrzymania technicznego oraz aktualizacji CoinBene i wsparcia badawczego. Te monety nie zostaną uwolnione od razu. Zamiast tego 10 procent zostanie zwolnionych rok później; 20 procent dwa, trzy i cztery lata później; a 30 procent pięć lat później.

Aplikacje CoinBene

Obecnie istnieją aplikacje CoinBene zarówno dla Androida, jak i Apple. Zamiast szukać aplikacji w odpowiednich sklepach z aplikacjami, możesz ją pobrać za pośrednictwem strony internetowej CoinBene ze strony „Pobierz aplikację” na głównym pasku nawigacji. Spowoduje to przejście do strony z linkami do obu stron, linkiem do systemu Android i kodem QR do skanowania w poszukiwaniu Apple.

Aplikacje CoinBene

Opłaty CoinBene

CoinBene pobiera stałą opłatę w wysokości 0,1% od transakcji dokonywanych na ich platformie, opłaty są pobierane w walucie handlowej. Na przykład, jeśli kupujesz lub sprzedajesz Bitcoin za pomocą USDT, pobierze tę opłatę z obu stron transakcji. Pobierają opłatę tylko za zakończone transakcje, więc jeśli złożyłeś zamówienie, które nie jest w pełni dopasowane lub anulujesz jego część, opłaty będą dotyczyły tylko zakończonej części.

CoinBene nie podaje bezpośrednio dokładnych opłat pobieranych przy dokonywaniu wypłat, podaje, co następuje:

„CoinBene będzie pobierać opłatę za transakcje w łańcuchu bloków od użytkowników, gdy będą ubiegać się o wypłatę i zapłacić górnikom łańcucha bloków za ich potwierdzenia. Opłata za Blockchain zostanie pobrana w tej samej walucie, którą użytkownik zamierza wypłacić. W przypadku tokenów ERC20 lub innych tokenów opartych na inteligentnej umowie Coinbene nadal będzie pobierać tę samą walutę, którą wycofuje użytkownik. ”

Wniosek

CoinBene to nowsza giełda, która podniosła ranking giełd pod względem wolumenu, obecnie znajduje się na 6 miejscu na CoinMarketCap z obrotem ponad 300 milionów dolarów. Jest to niezwykłe i niewątpliwie zależy to od ich tokena CONI – użytkownicy otrzymają 100 procent swoich opłat handlowych z powrotem w Coni. Posiadacze tokena zostaną następnie nagrodzeni procentem opłat transakcyjnych giełdy.

Objętość CoinBene

To, czy token zachowa długoterminową wartość, okaże się, ale dzięki temu udanemu modelowi tokenów giełdowych, widzianemu w Binance i Kucoin, istnieje duża szansa, że ​​tak się stanie.

Jeśli chodzi o samą wymianę, jest ona prosta, przejrzysta i łatwa w użyciu oraz ma podobny wygląd i układ jak inne giełdy. Oczywiście jest to giełda scentralizowana, więc podczas handlu tam będziesz musiał zachować ostrożność – nigdy nie trzymaj dużych sald, nie dokonuj transakcji i wycofuj z powrotem do własnych portfeli.

Chciałbym widzieć większą przejrzystość na giełdzie, nie ma jasnych informacji o firmie za nią stojącej, ich regulamin podaje nazwę firmy jako „CoinBene Limited Vanuatu”.

Ostatecznie nie widzę ważnego powodu, aby polecać korzystanie z CoinBene, chyba że chcesz zebrać tokeny CONI, zawiera listę kilku mniejszych monet, których możesz nie znaleźć gdzie indziej, ale w przypadku handlu bardziej popularnymi lepiej będzie trzymać się większych więcej ustanowione giełdy, takie jak Binance.

CoinBene

src = “~ images \ beginners-guide-to-coinbene-complete-review.gif”

alt = “Recenzja CoinBene”

class = “foto-wrapup wppr-product-image” /> 7

Łatwość użycia

8.0 / 10

Reputacja

6.0 / 10

Opłaty

7,0 / 10

Obsługa klienta

7,0 / 10

Metody Płatności

7,0 / 10

Plusy

  • Ładny interfejs handlowy
  • Korzyści z tokena CONI
  • Prosty w użyciu
  • Aplikacje mobilne

Cons

  • Brak przejrzystości
  • Waluta fiata nie jest akceptowana
  • Nowa wymiana
  • Nie podaje opłat za wypłatę

Odwiedzić {"@kontekst":"http: \ / \ / schema.org \ /","@rodzaj":"Produkt","Nazwa":"CoinBene","wizerunek":"https: \ / \ / blockonomi-9fcd.kxcdn.com \ / wp-content \ / uploads \ / 2018 \ / 06 \ /coinbene-review.gif","opis":"CoinBene to jedna z wielu nowszych giełd kryptowalut zaprojektowanych w celu ułatwienia ludziom na całym świecie handlu ich aktywami kryptograficznymi w bezpieczny i godny zaufania sposób. Platforma jest stosunkowo prosta w obsłudze, oferuje szereg par handlowych i ma znajomy interfejs wymiany, taki jak na innych platformach transakcyjnych, więc…","oferuje": {"@rodzaj":"Oferta","Cena £":"0,00","priceCurrency":"$","sprzedawca": {"@rodzaj":"Osoba","Nazwa":"Oliver Dale"}},"przejrzeć": {"@rodzaj":"Przejrzeć","recenzjaRating": {"@rodzaj":"Ocena","najlepsza ocena":"10","najgorsza ocena":"0","ratingValue":"7.00"},"Nazwa":"CoinBene","reviewBody":"CoinBene to jedna z wielu nowszych giełd kryptowalut zaprojektowanych w celu ułatwienia ludziom na całym świecie handlu ich aktywami kryptograficznymi w bezpieczny i godny zaufania sposób. Platforma jest stosunkowo prosta w użyciu, oferuje szereg par handlowych i ma znajomy interfejs wymiany, podobny do innych platform transakcyjnych, więc nie ma krzywej uczenia się dla nowych użytkowników. \ R \ n \ r \ nCoinBene jest otwarty dla użytkowników na całym świecie i oferuje kilka różnych języków, umożliwiając większości ludzi korzystanie z witryny w języku, którym biegle władają, jeśli nie jest to język ojczysty. Domyślnym językiem jest chiński, ale możesz też zmienić stronę internetową na angielski, portugalski, wietnamski, malajski, hiszpański lub koreański. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nAdres CoinBene znajduje się w Singapurze pod adresem 1 Coleman St., The Adelphi. W związku z tym można dość bezpiecznie założyć, że platforma wymiany ma siedzibę w Singapurze. \ R \ n \ r \ nCzytaj dalej, przeglądając tę ​​nową giełdę kryptowalut. \ R \ nOdwiedź CoinBene \ r \ nProjekt CoinBene jest po prostu zaprojektowany w celu dostarczania najważniejszych informacji potrzebnych użytkownikom do korzystania z platformy i podąża za wyglądem innych podobnych giełd, takich jak Kucoin i Binance. Główny pasek nawigacyjny zawiera kategorie wymiany, do pobrania aplikacji, przewodnika FAQ i informacji o Coni. W prawym górnym rogu znajdziesz oczekiwane opcje logowania lub rejestracji konta. Po prawej stronie możesz zmienić język platformy. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nPod głównym paskiem nawigacyjnym znajdują się linki do przydatnych informacji, takich jak \ u201cCo to jest Coni? \ u201d i \ u201cPrzewodnik po operacjach Wprowadzenie. \ u201d Tuż pod tym znajdziesz najnowsze ogłoszenia. Bezpośrednio poniżej znajduje się część strony głównej, którą większość użytkowników będzie zainteresowana: aktualne oferty różnych monet. \ R \ n \ r \ nPary kryptowalut są podzielone na trzy różne zakładki w zależności od tego, czy dotyczą USDT, ETH czy BTC . W każdym wierszu wyświetlana jest nazwa kryptowaluty, symbol w parze, ostatnia cena, cena referencyjna, zmiana procentowa, zmiana w liczbach, 24-godzinny wolumen obrotu (w danej kryptowalucie) oraz operacja (która jest prawie zawsze \ u201cTrade \ u201d). Nie ma możliwości zmiany sposobu sortowania kryptowalut według ceny lub zmiany, tak jak w przypadku innych platform, dlatego należy je przeglądać w podanej kolejności. Istnieje jednak funkcja wyszukiwania w prawym górnym rogu aukcji, która ułatwia znalezienie wybranej pary. Jeśli wybierzesz, możesz kliknąć dowolny punkt w wierszu danej pary kryptograficznej i przejść do strony giełdy, aby nią handlować. \ R \ n Rejestracja konta CoinBene \ r \ n \ r \ nTworzenie konta CoinBene jest stosunkowo proste. Zacznij od wybrania \ u201cZarejestruj się \ u201d w prawym górnym rogu strony głównej. Spowoduje to przeniesienie na odpowiednią stronę, na której zobaczysz formularz do wypełnienia swoim adresem e-mail i wybranym hasłem. Opcja rejestracji przy użyciu adresu e-mail jest domyślna, ale jeśli wolisz, możesz również zarejestrować się za pomocą telefonu komórkowego. Aby to zrobić, nie wypełniaj formularza swoim adresem e-mail i hasłem. Zamiast tego kliknij \ u201cTelefon \ u201d pod niebieskim przyciskiem \ u201cZarejestruj się \ u201d i po prawej stronie. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nMusisz utworzyć hasło składające się z sześciu do 20 cyfr, w tym litery i cyfry. Podczas tworzenia hasła system poinformuje Cię o jego sile, aby w razie potrzeby można było je dostosować. Teraz przejdź do swojego konta e-mail, gdzie zobaczysz wiadomość do weryfikacji adresu e-mail. Kliknij dołączony link, aby zweryfikować swoje konto. Następnie możesz rozpocząć handel. \ R \ nPozyty CoinBene \ r \ n \ r \ nAby zdeponować środki na swoim koncie CoinBene, zacznij od zalogowania się na swoje konto. W lewej części strony konta zobaczysz swój adres e-mail i ustawienia. Kliknij ustawienia i upewnij się, że skonfigurowano podwójną weryfikację, co oznacza, że ​​skonfigurowano zarówno adres e-mail, jak i telefon komórkowy. \ R \ n \ r \ nWróć do lewej strony ekranu; poniżej \ u201cUstawienia \ u201d zobaczysz nagłówek \ u201cAktywa. \ u201d Druga opcja poniżej tego nagłówka to \ u201cDepozyt. \ u201d Kliknij link, a następnie wybierz token, który chcesz wpłacić, z menu rozwijanego u góry Strona. Zobaczysz wtedy adres wpłaty, zarówno wyszczególniony, jak i jako kod QR. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nUżyj jednego z nich, aby zdeponować żądaną ilość monet, wysyłając je na adres. Wpłata powinna pojawić się w \ u201cDepozytach \ u201d na tej samej stronie. Pamiętaj tylko, aby zdeponować tylko określoną krypto-monetę, ponieważ każdy altcoin będzie miał własny adres. Jeśli przypadkowo wyślesz kryptowalutę na adres przeznaczony dla innej kryptowaluty, środki zostaną utracone, a CoinBene nie będzie za to odpowiedzialna. Opcja \ u201cWypłata \ u201d znajduje się bezpośrednio pod \ u201cDepozyt \ u201d w sekcji \ u201cAssets. \ U201d \ r \ nObsługiwane kryptowaluty \ r \ n \ r \ nCoinBene obsługuje obszerną listę par kryptowalut. Wszystkie dotyczą USDT, ETH lub BTC. Ze względu na różnorodność par, znajdziesz wsparcie dla wszystkich najpopularniejszych kryptowalut, a także dla niektórych, o których być może nie słyszałeś. Opierając się na parach wymienionych na stronie głównej, istnieje 31 par obejmujących USDT, 50 z udziałem ETH i 24 z udziałem BTC. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nMożna również złożyć wniosek o wystawienie swojej monety na CoinBene, z linkiem do odpowiednich informacji u dołu strony głównej. Istnieją szczególne wymagania dotyczące umieszczania monet na liście, w tym projektu z aplikacją (lub aplikacjami) i zaawansowaną technologią, dobrze utrzymanej społeczności, szeroko promowanej i aktywnej, dobrze uregulowanej bez ryzyka politycznego oraz ujawnianie szczegółów projektu i postępów w odpowiednim czasie, takich jak plan rozwoju i biała księga. Strona z wymaganiami zawiera również link do formularza Google, aby wypełnić zgłoszenie. \ R \ n \ r \ nMożliwe jest również, aby monety i pary handlowe zostały usunięte z listy. Na tej samej stronie opisano sytuacje, w których może się to zdarzyć, na przykład zwolnienie zespołu projektowego; projekt narusza lokalne przepisy i prawa; projekt nie jest zgodny z zarządzaniem ryzykiem braku zgodności; zespół nie jest w stanie rozwiązać w odpowiednim czasie żadnych problemów dotyczących bezpieczeństwa lub problemów technicznych; lub CoinBene (lub inne) wykrywa fałszywe, nieautentyczne lub niedokładne informacje lub oszustwa. Jeśli moneta lub para zostaną wycofane z giełdy, CoinBene opublikuje planowane usunięcie z giełdy co najmniej pięć dni kalendarzowych przed czasem, a użytkownicy będą mieli 30 dni na wycofanie aktywów. \ R \ nJak handlować na CoinBene \ r \ n \ r \ n Strona wymiany na CoinBene jest podobna do tych z innych platform, co oznacza, że ​​większość informacji znajdziesz dokładnie tam, gdzie się ich spodziewasz. W lewej części strony znajdziesz wszystkie wymienione pary kryptowalut, ponownie podzielone według tego, czy obejmują USDT, ETH czy BTC. Istnieją trzy kolumny wyświetlające monetę w parze, wartość i zmianę procentową. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nPo prawej stronie zobaczysz wykres rynkowy dla pary kryptowalut wybrałeś. Tuż nad wykresem zobaczysz aktualną cenę, cenę referencyjną, zmianę procentową i 24-godzinny wolumen. Sam wykres jest wykresem świecowym z możliwością najechania kursorem na dowolny punkt, aby wyświetlić określone wartości otwarcia, maksimum, minimum i zamknięcie, wraz z określoną datą i godziną. Możesz zmienić przedziały czasowe na pięć, 15 lub 30 minut; jedną lub cztery godziny; lub jeden dzień, tydzień lub miesiąc. Istnieją również opcje dodawania lub usuwania MACD, RSI i KD. Możesz także dodać dziesiątki wskaźników do wykresu, aby pomóc Ci w strategii handlowej. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nPrzycisk ustawień na wykresie świecowym umożliwia zmianę stylu na słupki, puste świece , Heikin Ashi, wykresy liniowe lub warstwowe. Możesz także dostosować kolory, obramowania, knoty, lokalizację skali, nadpisać minimalne tiki, skale, tła i strefy czasowe. \ R \ n \ r \ nPoniżej wykresem i na środku strony zobaczysz formularz zakupu lub sprzedaj daną kryptowalutę, taką jak BTC w przypadku BTC \ / USDT. Kupno pojawia się na zielono, a sprzedaż na czerwono. W obu przypadkach możesz wprowadzić cenę i ilość lub zdecydować się na kupno lub sprzedaż jednej czwartej, połowy lub całości krypto (w tym przypadku USDT do kupna i BTC do sprzedaży). Dostępne saldo jest wyświetlane bezpośrednio pod tym. Po wprowadzeniu ceny w USDT i ilości w BTC (w tym przykładzie) kwota w USDT jest automatycznie wyświetlana. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nPo prawej stronie formularzy kupna i sprzedaży, ale nadal bezpośrednio pod wykresem zobaczysz aktualne zamówienia, zarówno kupna, jak i sprzedaży. Każda z nich jest oznaczona jako Ask1, Ask2 itd. Lub Bid1, Bid2 itd., A cena wywoławcza i ilość są podane w oddzielnych kolumnach. Bezpośrednio pod tym możesz zobaczyć ostatnie zakończone transakcje z daną parą kryptowalut, a po lewej stronie możesz zobaczyć swoje zlecenia. \ R \ n \ r \ nZwróć uwagę, że opłata transakcyjna wynosi 0,1% w podaj walutę na transakcję. \ r \ nGoogle Authenticator \ r \ nCoinBene udostępnia opcję dodatkowego zabezpieczenia za pośrednictwem Google Authenticator. Zacznij od pobrania aplikacji Google Authenticator na swój smartfon za pośrednictwem sklepu Google Play lub Apple App Store. Możesz także znaleźć linki do pobierania tej aplikacji na stronie \ u201cGuide z często zadawanymi pytaniami \ u201d w CoinBene. Gdy aplikacja znajdzie się w telefonie, kliknij ikonę \ u201c + \ u201d w prawym górnym rogu, a następnie wybierz \ u201środkowanie tego klucza \ u201d lub \ u201cskanowanie kodu kreskowego. \ U201d Następnie możesz ręcznie wpisać klucz na obrazie na stronie \ u201cGuide FAQ \ u201d w CoinBene lub zeskanuj kod QR. \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nGoogle Authenticator utworzy sześciocyfrowy kod weryfikacyjny. Wpisz otrzymany kod. Pamiętaj, że kody weryfikacyjne SMS wygasają po 10 minutach, a e-mailowe kody weryfikacyjne wygasają za 30. Kody Google Authenticator wygasają po zaledwie 30 sekundach. Jeśli napotkasz problemy, spróbuj zsynchronizować czasy na komputerze i smartfonie. Po skonfigurowaniu Google Authenticator wszystkie przyszłe działania związane z bezpieczeństwem i próby logowania będą wymagały nowego sześciocyfrowego kodu Google Authenticator, który zmienia się co 30 sekund. \ R \ n \ r \ nJeśli zarejestrujesz się w Google Authenticator, CoinBene zdecydowanie zaleca zapisanie Kod QR lub klucz w momencie łączenia się z Google Authenticator. Umożliwi to podłączenie programu zabezpieczającego na nowym telefonie w przypadku zgubienia obecnego smartfona lub uzyskania aktualizacji. Jeśli nie masz tego zapasowego kodu QR lub klucza, możesz wysłać CoinBene e-mailem i opisać sytuację. Dział IT zamknie wówczas łącze Google Authenticator do Twojego konta. W chwili pisania tego tekstu CoinBene wyraźnie stwierdza, że ​​w takim przypadku należy wysłać e-mail [email protected] \ R \ nCoinBene Token Coni \ r \ nConi lub Token CoinBene jest kryptograficznym tokenem wymiany. Coni ma wiele korzyści dla posiadaczy tokenów, w tym 40 procent zysku netto platformy jest przyznawane posiadaczom Coni co miesiąc, a ostatecznie co tydzień. Posiadacze Coni otrzymają zdyskontowane opłaty handlowe do 70 procent. Pojawi się również kaucja gwarancyjna i głosowanie na aukcję. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n Łączny wolumen wynosi 1 miliard, który nigdy nie zostanie zwiększony, a Coni jest monetą ERC20. Z całości Coni 40 procent należy do zespołu, 30 procent jest przeznaczone na zrzut powietrza dla uczestników, 10 procent jest zarezerwowane na marketing, a ostatnie 10 procent na fundusz ochrony inwestorów. Część Coni, w posiadaniu zespołu, jest przeznaczona na rozwój funkcji, konserwację techniczną oraz aktualizacje CoinBene i wsparcie badawcze. Te monety nie zostaną uwolnione od razu. Zamiast tego 10 procent zostanie zwolnionych rok później; 20 procent dwa, trzy i cztery lata później; i 30 procent pięć lat później. \ r \ nAplikacje CoinBene \ r \ nObecnie istnieją aplikacje CoinBene zarówno dla Androida, jak i Apple. Zamiast znajdować aplikację w odpowiednich sklepach z aplikacjami, możesz ją pobrać za pośrednictwem witryny CoinBene ze strony \ u201cDownload APP \ u201d na głównym pasku nawigacyjnym. Spowoduje to przejście do strony z linkami do obu stron, linkiem do systemu Android i kodem QR do skanowania w poszukiwaniu Apple. \ R \ n \ r \ n \ r \ nOpłaty CoinBene \ r \ nCoinBene nalicza stałą opłatę w wysokości 0,1% od transakcji dokonywane na ich platformie opłaty są pobierane w walucie handlowej. Na przykład, jeśli kupujesz lub sprzedajesz Bitcoin za pomocą USDT, pobierze tę opłatę z obu stron transakcji. Pobierają opłatę tylko za zakończone transakcje, więc jeśli złożyłeś zamówienie, które nie jest w pełni dopasowane lub anulujesz jego część, opłaty będą miały zastosowanie tylko do ukończonej części. \ R \ n \ r \ nCoinBene nie podaje bezpośrednio dokładne opłaty pobierane przy dokonywaniu wypłat zawierają następujące informacje: \ r \ n \"CoinBene pobierze opłatę za transakcję blockchain od użytkowników, gdy będą ubiegać się o wypłatę i zapłacić górnikom blockchain za ich potwierdzenia. Opłata za blockchain zostanie pobrana w tej samej walucie, którą użytkownik zamierza wypłacić. W przypadku tokenów ERC20 lub innych tokenów opartych na inteligentnej umowie Coinbene nadal będzie pobierać tę samą walutę, którą użytkownik wycofuje. \"\ r \ nWniosek \ r \ nCoinBene to nowsza giełda, która podniosła ranking giełd pod względem wolumenu, obecnie zajmuje 6. miejsce na CoinMarketCap z obrotem ponad 300 milionów dolarów. Jest to niezwykłe i niewątpliwie zależy to od ich tokena CONI – użytkownicy otrzymają 100 procent swoich opłat handlowych z powrotem w Coni. Posiadacze tokena zostaną następnie wynagrodzeni procentem opłat transakcyjnych giełdy. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nNie okaże się, czy token zachowa długoterminową wartość, ale z tym udany model wymiany tokenów widziany z Binance i Kucoin, jest duża szansa, że ​​tak się stanie. \ r \ n \ r \ nJeśli chodzi o samą wymianę, jest prosta, czysta i łatwa w użyciu oraz ma podobny projekt i układ do inne giełdy. Oczywiście jest to giełda scentralizowana, więc podczas handlu tam będziesz musiał zachować ostrożność – nigdy nie trzymaj dużych sald, nie dokonuj transakcji i wycofuj się z powrotem do własnych portfeli. \ R \ n \ r \ nChciałbym uzyskać większą przejrzystość giełdzie nie ma jasnych informacji o firmie, która za nią stoi, jej regulamin podaje nazwę firmy jako \"CoinBene Limited Vanuatu \".\ r \ n \ r \ n Ostatecznie nie widzę ważnego powodu, aby polecać korzystanie z CoinBene, chyba że chcesz zbierać tokeny CONI, zawiera ona listę kilku mniejszych monet, których możesz nie znaleźć gdzie indziej, ale do handlu bardziej popularnymi lepiej trzymać się większych, bardziej uznanych giełd, takich jak Binance.","autor": {"@rodzaj":"Osoba","Nazwa":"Oliver Dale"},"Data opublikowania":"2018-06-29"}}

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me