Przewodnik dla początkujących po CoinSwitch: pełna recenzja

Recenzja CoinSwitch

CoinSwitch to agregator informacji z wymiany kryptowalut, zbierający dane, takie jak kursy z wiodących giełd na całym świecie. Platforma reklamuje się, dając użytkownikom możliwość konwersji ich kryptowalut na różnych giełdach z najlepszymi kursami, podobnie jak działają Changelly i Shapeshift. Posiada przyjazny dla użytkownika interfejs, który jest intuicyjny w obsłudze i bogatą ofertę par kryptowalut.

Recenzja CoinSwitch

Giełda zwraca uwagę, że ma najszerszą ofertę kryptowalut, z ponad 250 różnymi monetami do wyboru. Ponadto istnieje wsparcie dla ponad 6000 par kryptowalut. CoinSwitch szczyci się również łatwością transakcji, ujednoliconą platformą z dostępem do informacji z wielu giełd i niezawodnym wsparciem.

Strona internetowa CoinSwitch

Jako agregator wymiany, CoinSwitch oszczędza użytkownikom dużo czasu, automatycznie porównując kursy dla wybranej pary kryptowalut na najczęściej używanych giełdach. W ten sposób użytkownicy nie muszą sprawdzać wielu giełd, aby potwierdzić, że otrzymują najlepszy kurs. Jako bonus, możliwość łatwego porównywania kursów wymiany na różnych giełdach zwiększa szanse, że użytkownicy uzyskają lepszy kurs i wyjdą z wymiany, maksymalizując z czasem wartość swoich aktywów kryptograficznych.

Odwiedź CoinSwitch

Jakie monety i pary obsługuje CoinSwitch?

Nie możesz zwięźle wymienić wszystkich kryptowalut lub par obsługiwanych przez CoinSwitch ze względu na ich duży wolumen. Jak wspomniano, istnieje ponad 250 kryptowalut i ponad 6000 możliwych par. Prowadzi aktualną listę kryptowalut, które obsługuje na stronie internetowej, dzięki czemu możesz łatwo sprawdzić w ciągu kilku sekund, czy wybrane kryptowaluty są obsługiwane. Waluty są rozłożone na pięciu stronach i są przeważnie w porządku alfabetycznym. Jednak wygodna funkcja wyszukiwania ułatwia znalezienie waluty, której potrzebujesz do handlu.

Obsługiwane monety

Czy CoinSwitch obsługuje waluty Fiat?

CoinSwitch nie obsługuje żadnych walut fiducjarnych, co jest kompromisem pod względem zalet i wad. Oznacza to, że musisz posiadać kryptowalutę, aby korzystać z CoinSwitch i nie możesz dokonać wpłaty kartą kredytową lub przelewem bankowym. Ponieważ CoinSwitch nie obsługuje walut fiducjarnych, podlega mniejszej liczbie lub nie podlega żadnym przepisom, w zależności od kraju, w którym mieszkasz. Pozwala to na większą anonimowość. Jednak oznacza to również, że platforma spełnia mniej standardów, pozostawiając użytkownikom sprawdzenie recenzji w celu potwierdzenia reputacji CoinSwitch.

Jakie giełdy wyświetlają CoinSwitch?

Aby uzyskać najlepszy możliwy kurs w dowolnym momencie, CoinSwitch współpracuje z wieloma wiodącymi giełdami kryptowalut. Znajdziesz oferty od Bittrex, samego CoinSwitch, Changelly, Changer, Cryptopia, Evercoin i ShapeShift. Ze względu na dużą liczbę giełd, z których CoinSwitch agreguje dane, istnieje większe prawdopodobieństwo, że znajdziesz odpowiednią parę kryptowalut, dzięki czemu może zaoferować ponad 6000 par. Jeśli na giełdzie nie ma jednej z wybranych przez Ciebie kryptowalut, strona zawierająca oferty na CoinSwitch poinformuje Cię, że ta giełda nie obsługuje tej pary.

Jak handlujesz z CoinSwitch?

Istnieje kilka sposobów handlu za pomocą CoinSwitch. Możesz znaleźć wybraną kryptowalutę na liście obsługiwanych monet wspomnianej powyżej. Po znalezieniu danej waluty możesz po prostu kliknąć przycisk „Handel” obok niej. Stamtąd CoinSwitch przeniesie Cię na stronę, na której możesz dostosować inną kryptowalutę w parze, na którą lub z której chcesz handlować.

Możesz również pominąć większość tego procesu i po prostu wprowadzić dwie waluty, między którymi chcesz wymienić na stronie głównej, a następnie kliknąć „Wyświetl wszystkie oferty”. Gdy dostosujesz waluty wymienione w menu rozwijanym, zauważysz, że nad „Wyświetl wszystkie oferty” wyświetla się liczba dostępnych ofert oprócz tej, która pojawia się w formularzu wyszukiwania.

Wymiany

Bez względu na to, od której strony zaczniesz, zostaniesz przeniesiony na stronę z ofertami. Przewiń w dół, aby wyświetlić je wszystkie, które będą obejmować wybory z wielu giełd. Zauważysz, że niektóre oferty mają stałe stawki przez 10 minut, podczas gdy inne są po prostu aktualnymi stawkami. Ze względu na dużą zmienność kryptowalut będziesz musiał wybrać, czy chcesz skorzystać z najlepszego aktualnego kursu, czy wolisz zdecydować się na zablokowany kurs, więc możesz na to liczyć.

Po wybraniu giełdy wprowadź adres swojego portfela, potwierdzając, że informacje są prawidłowe. Przeczytaj warunki i naciśnij „Dalej”. Zobaczysz adres giełdy, na którą wyślesz kryptowalutę. Gdy tylko giełda otrzyma Twoją kryptowalutę, rozpocznie konwersję.

Jak handlować

W jaki sposób platforma jest używana?

Ogólnie rzecz biorąc, platforma CoinSwitch jest wysoce intuicyjna w obsłudze. Rozwijane menu na stronie głównej ułatwiają wyszukiwanie kryptowalut z przejrzystymi etykietami, które mówią „Wysyłasz ___” i „Otrzymujesz ___”, więc jest oczywiste, którą kryptowalutę należy wprowadzić w którymkolwiek z menu. Nawet jeśli jesteś zupełnie nowy w kryptowalutach i ogólnie giełdach, powinieneś być w stanie szybko zrozumieć CoinSwitch. Dla tych, którzy potrzebują więcej pomocy, sekcja FAQ zawiera instrukcje krok po kroku.

Platforma jest prosta w obsłudze i posiada intuicyjny interfejs użytkownika, ale brakuje jej funkcji. Jest wystarczająco dużo dla zwykłego tradera lub kogoś, kto tylko od czasu do czasu musi dokonać wymiany, ale doświadczeni handlowcy będą musieli przeprowadzić dodatkowe badania. Na CoinSwitch, narzędziach często spotykanych na innych giełdach, nie można znaleźć historii handlu, książek zamówień ani wykresów cen. Jednak może to być spowodowane tym, że CoinSwitch jest przede wszystkim agregatorem wymiany.

Recenzje klientów CoinSwitch

Recenzje online są w dużej mierze pozytywne na temat CoinSwitch, ponieważ otrzymuje on „świetną” ocenę na TrustPilot, która jest łączną oceną z 70 recenzji w momencie pisania.

Opinie klientów

Istnieje kilka negatywnych recenzji dotyczących określonych transakcji, które są powolne lub nie są otrzymywane, sam CoinSwitch odpowiedział na te recenzje, rozwiązując problem, który dobrze jest zobaczyć.

Jak możesz śledzić swoje transakcje?

CoinSwitch umożliwia również łatwe śledzenie wymiany. Posiada zakładkę „Śledzenie” na stronie głównej, dzięki czemu możesz śledzić swoje transakcje. W miarę postępów procesu zauważysz, że przechodzi on przez takie etapy, jak „weryfikacja łańcucha bloków”, „wymiana”, „zainicjowanie przelewu do portfela” i „śledzenie transferu”. Zawsze możesz zamknąć zakładkę w przeglądarce i wrócić do niej później, aby potwierdzić status transakcji. Upewnij się tylko, że masz identyfikator zamówienia, ponieważ jest to konieczne do śledzenia transakcji.

Jak długo zwykle trwają transakcje?

W większości przypadków transakcja CoinSwitch zajmie od 15 do 30 minut na przetworzenie. Większe transakcje mogą zająć więcej czasu w zależności od pojemności łańcucha bloków i rozmiaru transakcji. Te „duże” transakcje zwykle rozpoczynają się od około jednego BTC. Możliwe jest również, że transakcja potrwa dłużej z powodu przeciążonego łańcucha bloków, co może wpłynąć na każdy łańcuch bloków. Ponieważ CoinSwitch nie może kontrolować tych opóźnień, jedyną opcją w tej sytuacji jest czekanie. Użytkownicy CoinSwitch regularnie potwierdzają szybkość transakcji, więc zazwyczaj powinieneś doświadczyć szybkiej wymiany.

Opłaty CoinSwitch

CoinSwitch pobiera opłaty w zależności od giełdy, na której zdecydujesz się dokonać wymiany. Nie obejmuje to opłat za transakcję przez wybraną przez Ciebie giełdę, więc powinieneś być świadomy tych opłat. Wybór korzystania z Changelly, Changer, Blocktrades, EverCoin lub ShapeShift nie wiąże się z opłatą od CoinSwitch. Wybór Bittrex lub Cryptopia wiąże się z opłatą w wysokości 0,5%, a korzystanie z CoinSwitch wiąże się z opłatą w wysokości 0,6%.

ExchangeFees
Changelly 0%
Shapeshift 0%
Zmieniacz 0%
EverCoin 0%
KuCoin 0,25% -0,59%
Bittrex 0,25% -0,98%
Kryptopia 0,25% -0,98%
Inni 0,25% -0,98%

Opłaty te są bardzo minimalne w przypadku usługi, którą CoinSwitch zapewnia przy porównywaniu wszystkich danych, aby zapewnić najlepszą stawkę. Jeśli wybierzesz prawidłową giełdę, nadal będziesz oszczędzać pieniądze, używając CoinSwitch do porównania, nawet biorąc pod uwagę opłatę.

Czy CoinSwitch ma ograniczenia ilościowe?

Sam CoinSwitch nie ma żadnych ograniczeń co do kwoty, którą wymieniasz, ani minimum, ani maksimum, ale są zastrzeżenia. Niektóre giełdy, z których będziesz korzystać za pośrednictwem CoinSwitch, mają ustalony maksymalny limit. Dodatkowo musisz upewnić się, że każda kwota pokrywa wszystkie opłaty sieciowe pobierane przez blockchain. Innymi słowy, kwota, którą wysyłasz, a także ilość, którą otrzymasz, powinny pokrywać zarówno wyjściowe, jak i wejściowe opłaty sieciowe, które pobiera łańcuch bloków. Powinieneś otrzymać wiadomość, jeśli nie wymieniasz wystarczających środków na pokrycie tych opłat.

Pamiętaj, że jeśli mimo wszystko wyślesz transakcję, a opłaty sieciowe nie wystarczą, zakończy się ona niepowodzeniem i możesz stracić pieniądze. Te opłaty sieciowe są wymagane, ponieważ blockchain, na którym opiera się kryptowaluta, automatycznie pobiera opłatę.

Co to jest program partnerski?

Aby zachęcić użytkowników CoinSwitch do dzielenia się platformą z innymi, oferuje program partnerski. Otrzymujesz unikalny link partnerski, który możesz wyświetlić po zalogowaniu się na swoje konto. Użyj tego linku, aby skierować ludzi do CoinSwitch. Kiedy używają CoinSwitch do dokonywania wymiany, otrzymujesz premię w wysokości 50% przychodów, korzyści, które są reklamowane jako wieczne. W ten sposób możesz udostępnić link tylko jednej lub dwóm osobom, które regularnie korzystają z giełdy i uzyskują niewielki dochód pasywny.

Obsługa klienta CoinSwitch

CoinSwitch ma tendencję do uzyskiwania pozytywnych ocen za obsługę klienta, szczególnie w zakresie szybkości odpowiedzi. Szybko reaguje na problemy, a witryna CoinSwitch mówi, że zazwyczaj odpowiada na e-maile w ciągu 12 godzin. Ogólnie rzecz biorąc, CoinSwitch ma wysokie oceny użytkowników. Wydaje się, że obsługa klienta ma adres e-mail podany na platformie, który nie jest idealny, system biletowy lub wsparcie telefoniczne byłyby lepsze, ale wymiana wydaje się w tej chwili dość mała, więc być może te opcje zostaną dodane wraz z rozwojem.

Czy CoinSwitch jest bezpieczny ?

Ponieważ CoinSwitch zajmuje się tylko kryptowalutami, a nie walutami fiducjarnymi, nie jest związany ograniczeniami, jakie miałby w przypadku walut fiducjarnych. Pozwala to na wysoki poziom anonimowości, czego użytkownicy zwykle szukają, szczególnie w świecie kryptowalut.

W rzeczywistości CoinSwitch zapewnia tak wysoki poziom anonimowości, że nie musisz tworzyć konta, aby korzystać z platformy do wymiany. Musisz tylko wprowadzić prawidłowe informacje, w tym adres portfela. Ten brak kont oznacza brak ryzyka kradzieży informacji lub innych zagrożeń związanych z przechowywaniem. Oczywiście transakcje są nadal rejestrowane, ale nie ma sposobu, aby stwierdzić, kto zakończył daną transakcję.

Ponieważ CoinSwitch nie określa wyraźnie swoich środków bezpieczeństwa, nie ma możliwości oceny jego bezpieczeństwa w sposób bezstronny. Mimo to fakt, że nie musisz wprowadzać prywatnych informacji, z pewnością pomaga zapobiegać wielu rodzajom oszustw. Ponadto większość recenzji platformy jest zazwyczaj pozytywna. CoinSwitch istnieje już od jakiegoś czasu i twierdzi, że jest jedną z najbardziej zaufanych giełd na świecie.

Należy pamiętać, że podobnie jak w przypadku innych transakcji w łańcuchu bloków, każda transakcja dokonana za pośrednictwem CoinSwitch jest ostateczna. Oznacza to, że jeśli przypadkowo wyślesz środki na nieprawidłowy adres, nie będziesz w stanie ich odzyskać ani samodzielnie, ani z pomocą CoinSwitch.

Czy CoinSwitch jest regulowany?

Chociaż wielu postrzega zdolność CoinSwitch do zapewniania anonimowości jako korzyści, wiąże się to z poświęceniem regulacji. Ponieważ zajmuje się wyłącznie kryptowalutami, większość krajów nie opracowała jeszcze przepisów i wymagań dotyczących tego typu wymiany. Jednak silne oceny klientów i recenzje CoinSwitch mogą pomóc złagodzić niektóre obawy użytkowników. Należy również zauważyć, że bardzo niewiele giełd, takich jak CoinSwitch, jest regulowanych, więc nie jest to niezwykłe.

Wniosek

CoinSwitch działa jako agregator wymiany kryptowalut, zbierając dane z najpopularniejszych giełd. W ten sposób oszczędza użytkownikom czas i wysiłek, jaki musieliby włożyć, aby porównać kursy na różnych giełdach. W zależności od giełdy, z której zdecydujesz się korzystać za pośrednictwem CoinSwitch, agregator może nie naliczyć dodatkowej opłaty, a wszelkie opłaty są niskie. Platforma jest intuicyjna w obsłudze, ale wielu doceniłoby dodatkowe funkcje.

Chcielibyśmy uzyskać większą przejrzystość co do tego, kto prowadzi witrynę, ponieważ w tej chwili nie ma jasnego wskazania na stronie internetowej. Nie jest to jednak duży problem, ponieważ giełda nie jest scentralizowana, dlatego nie polegasz na zaufaniu giełdy, aby sfinalizować swoje transakcje.

Ogólnie rzecz biorąc, CoinSwitch to solidny wybór dla tych, którzy chcą wymienić kryptowalutę i uzyskać przy tym najlepszy kurs, szczególnie jeśli nie potrzebują dodatkowych narzędzi analitycznych lub historycznych.

Odwiedź CoinSwitch

CoinSwitch

src = “~ images \ beginners-guide-to-coinswitch-complete-review.gif”

alt = “Recenzja CoinSwitch”

class = “foto-wrapup wppr-product-image” /> 8.4

Łatwość użycia

9,0 / 10

Reputacja

9,0 / 10

Opłaty

9,0 / 10

Obsługa klienta

7,0 / 10

Metody Płatności

8.0 / 10

Plusy

  • Wiele kryptowalut
  • Łatwy w użyciu
  • Anonimowe transakcje
  • Przejrzyste opłaty

Cons

  • Potrzebuje więcej opcji pomocy
  • Brak opcji płatności Fiat
  • Zespół nie jest zbyt przejrzysty

Odwiedzić {"@kontekst":"http: \ / \ / schema.org \ /","@rodzaj":"Produkt","Nazwa":"CoinSwitch","wizerunek":"https: \ / \ / blockonomi-9fcd.kxcdn.com \ / wp-content \ / uploads \ / 2018 \ / 04 \ /coinswitch-review.gif","opis":"CoinSwitch to agregator informacji z wymiany kryptowalut, zbierający dane, takie jak kursy z wiodących giełd znalezionych na całym świecie. Platforma reklamuje się, dając użytkownikom możliwość konwersji ich kryptowalut na różnych giełdach z najlepszymi kursami, podobnie do funkcji Changelly i Shapeshift. \ U00a0 Ma przyjazny dla użytkownika interfejs, który jest intuicyjny w użyciu…","oferuje": {"@rodzaj":"Oferta","Cena £":"0,00","priceCurrency":"$","sprzedawca": {"@rodzaj":"Osoba","Nazwa":"Oliver Dale"}},"przejrzeć": {"@rodzaj":"Przejrzeć","recenzjaRating": {"@rodzaj":"Ocena","najlepsza ocena":"10","najgorsza ocena":"0","ratingValue":"8.40"},"Nazwa":"CoinSwitch","reviewBody":"CoinSwitch to agregator informacji z wymiany kryptowalut, zbierający dane, takie jak kursy z wiodących giełd znalezionych na całym świecie. Platforma reklamuje się, dając użytkownikom możliwość konwersji ich kryptowalut na różnych giełdach z najlepszymi kursami, podobnie jak w przypadku funkcji Changelly i Shapeshift. \ U00a0 Posiada przyjazny dla użytkownika interfejs, który jest intuicyjny w użyciu oraz szeroką ofertę par kryptowalut. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nGiełda wskazuje, że ma najszerszą ofertę kryptowalut, z ponad 250 różnymi monetami do wyboru. Ponadto istnieje wsparcie dla ponad 6000 par kryptowalut. CoinSwitch szczyci się również łatwością transakcji, ujednoliconą platformą z dostępem do informacji z wielu giełd i niezawodną obsługą. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nJako agregator giełd CoinSwitch oszczędza użytkownikom wiele czasu, automatycznie porównując kursy dla wybranej pary kryptowalut na najczęściej używanych giełdach. W ten sposób użytkownicy nie muszą sprawdzać wielu giełd, aby potwierdzić, że otrzymują najlepszy kurs. Dodatkową korzyścią jest możliwość łatwego porównywania kursów wymiany na różnych giełdach, co zwiększa szanse, że użytkownicy uzyskają lepszy kurs i wyjdą na prowadzenie, maksymalizując wartość ich aktywów kryptograficznych w czasie. \ R \ nOdwiedź CoinSwitch \ r \ n \ r \ nJakie monety i pary obsługuje CoinSwitch? \ r \ nNie możesz zwięźle wymienić wszystkie kryptowaluty lub pary obsługiwane przez CoinSwitch ze względu na ich ogromną liczbę. Jak wspomniano, istnieje ponad 250 kryptowalut i ponad 6000 możliwych par. Prowadzi aktualną listę kryptowalut, które obsługuje na stronie internetowej, dzięki czemu możesz łatwo sprawdzić w ciągu kilku sekund, czy wybrane kryptowaluty są obsługiwane. Waluty są rozłożone na pięciu stronach i są przeważnie w porządku alfabetycznym. Jednak wygodna funkcja wyszukiwania ułatwia znalezienie waluty, której potrzebujesz do handlu. \ R \ n \ r \ n \ r \ nCzy CoinSwitch obsługuje waluty Fiat? \ R \ nCoinSwitch nie obsługuje żadnych walut fiducjarnych, które są transakcjami -off pod względem zalet i wad. Oznacza to, że musisz posiadać kryptowalutę, aby korzystać z CoinSwitch i nie możesz dokonać wpłaty kartą kredytową lub przelewem bankowym. Ponieważ CoinSwitch nie obsługuje walut fiducjarnych, podlega mniejszej liczbie lub nie podlega żadnym przepisom, w zależności od kraju, w którym mieszkasz. Pozwala to na większą anonimowość. Oznacza to jednak również, że platforma spełnia niższe standardy, co pozwala użytkownikom sprawdzić recenzje w celu potwierdzenia reputacji CoinSwitch. \ R \ nJakie giełdy wyświetla CoinSwitch? \ R \ nAby uzyskać najlepszą możliwą stawkę w dowolnym momencie, CoinSwitch współpracuje z wieloma wiodącymi giełdami kryptowalut. Znajdziesz oferty od Bittrex, samego CoinSwitch, Changelly, Changer, Cryptopia, Evercoin i ShapeShift. Ze względu na dużą liczbę giełd, z których CoinSwitch agreguje dane, istnieje większe prawdopodobieństwo, że znajdziesz odpowiednią parę kryptowalut, dzięki czemu może zaoferować ponad 6000 par. Jeśli na giełdzie nie ma jednej z wybranych przez Ciebie kryptowalut, na stronie z ofertami na CoinSwitch dowiesz się, że ta giełda nie obsługuje tej pary. \ R \ nJak handlujesz z CoinSwitch? \ R \ nIstnieje kilka sposobów handlu za pomocą CoinSwitch. Możesz znaleźć wybraną kryptowalutę na liście obsługiwanych monet wspomnianej powyżej. Po znalezieniu odpowiedniej waluty możesz po prostu kliknąć przycisk \ u201cTrade \ u201d obok niej. Stamtąd CoinSwitch przeniesie Cię na stronę, na której możesz dostosować inną kryptowalutę w parze, na którą lub z której chcesz handlować. \ R \ n \ r \ nMożesz również pominąć większość tego procesu i po prostu wprowadzić dwie waluty chcesz wymienić na stronie głównej, a następnie kliknij \ u201cWyświetl wszystkie oferty. \ u201d Dostosowując waluty wymienione w menu rozwijanym, zauważysz, że powyżej \ u201cWyświetl wszystkie oferty \ u201d wyświetla liczbę ofert dostępne, oprócz tej, która pojawia się w formularzu wyszukiwania. \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nBez względu na to, na której stronie zaczniesz, zostaniesz przeniesiony na stronę z ofertami. Przewiń w dół, aby wyświetlić je wszystkie, które będą obejmować wybory z wielu giełd. Zauważysz, że niektóre oferty mają stałe stawki przez 10 minut, podczas gdy inne są po prostu aktualnymi stawkami. Ze względu na dużą zmienność kryptowaluty będziesz musiał zdecydować, czy chcesz skorzystać z najlepszego aktualnego kursu, czy wolisz zdecydować się na zablokowany kurs, abyś mógł na to liczyć. \ R \ n \ r \ nJeden raz wybierasz giełdę, wpisujesz adres swojego portfela, potwierdzając, że informacje są prawidłowe. Przeczytaj warunki i naciśnij \ u201cDalej. \ U201d Zobaczysz adres giełdy, na którą wyślesz krypto. Jak tylko giełda otrzyma Twoją kryptowalutę, rozpocznie konwersję. \ R \ n \ r \ n \ r \ nJak platforma jest używana? \ R \ nOgólnie platforma CoinSwitch jest wysoce intuicyjna w użyciu. Rozwijane menu na stronie głównej ułatwiają wyszukiwanie kryptowalut za pomocą przejrzystych etykiet, które mówią: \ u201cWysyłasz ___ \ u201d i \ u201cOtrzymujesz ___, \ u201d więc jest oczywiste, którą kryptowalutę należy wprowadzić w każdym menu. Nawet jeśli jesteś zupełnie nowy w kryptowalutach i ogólnie giełdach, powinieneś być w stanie szybko rozgryźć CoinSwitch. Dla tych, którzy potrzebują więcej pomocy, sekcja FAQ zawiera instrukcje krok po kroku. \ R \ n \ r \ nGdy platforma jest prosta w obsłudze i posiada intuicyjny interfejs użytkownika, brakuje jej funkcji. Jest wystarczająco dużo dla zwykłego tradera lub kogoś, kto czasami musi dokonać wymiany, ale doświadczeni traderzy będą musieli przeprowadzić dodatkowe badania. Na CoinSwitch, narzędziach często spotykanych na innych giełdach, nie można znaleźć historii handlu, książek zamówień ani wykresów cen. Jednak może to być spowodowane tym, że CoinSwitch jest głównie agregatorem wymiany. \ R \ nCoinSwitch Recenzje klientów \ r \ nOnline są w dużej mierze pozytywne na temat CoinSwitch, ponieważ otrzymuje on \"świetny\" ocena na TrustPilot, która jest łączną oceną z 70 recenzji w momencie pisania. \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nIstnieje kilka negatywnych recenzji, które dotyczą powolnych lub nieotrzymanych określonych transakcji, CoinSwitch samo odpowie na te recenzje, podając rozwiązanie problemu, które dobrze jest zobaczyć. \ r \ nJak możesz śledzić swoje transakcje? \ r \ nCoinSwitch umożliwia również łatwe śledzenie wymiany. Ma zakładkę \ u201cTrack \ u201d na stronie głównej, dzięki czemu możesz śledzić swoje transakcje. W miarę postępów procesu zauważysz, że przechodzi on przez takie kroki, jak \ u201cblockchain weryfikacja \ u201d \ u201d \ u201d \ u201d \ u201d \ u201zainicjowanie przelewu do portfela \ u201d \ u201d \ u201c \ u201d przelew. \ U201d Zawsze możesz zamknąć kartę w swoim przeglądarkę i wróć do niej później, aby potwierdzić status transakcji. Po prostu upewnij się, że masz identyfikator zamówienia, ponieważ jest to niezbędne do śledzenia transakcji. \ R \ nJak długo zwykle trwają transakcje? \ R \ nW większości przypadków przetworzenie transakcji CoinSwitch zajmuje od 15 do 30 minut. Większe transakcje mogą zająć więcej czasu w zależności od pojemności łańcucha bloków i rozmiaru transakcji. Te transakcje płatne zwykle rozpoczynają się od około jednego BTC. Możliwe jest również, że transakcja potrwa dłużej z powodu przeciążonego łańcucha bloków, co może wpłynąć na każdy łańcuch bloków. Ponieważ CoinSwitch nie może kontrolować tych opóźnień, jedyną opcją w tej sytuacji jest czekanie. Użytkownicy CoinSwitch regularnie potwierdzają szybkość transakcji, więc zazwyczaj powinieneś doświadczyć szybkiej wymiany. \ R \ nCoinSwitch Opłaty \ r \ nCoinSwitch pobiera opłaty w zależności od giełdy, na której zdecydujesz się dokonać wymiany. Nie obejmuje to opłat za transakcję przez wybraną przez Ciebie giełdę, więc powinieneś być świadomy tych opłat. Wybór korzystania z Changelly, Changer, Blocktrades, EverCoin lub ShapeShift nie wiąże się z opłatą od CoinSwitch. Wybór Bittrex lub Cryptopia wiąże się z opłatą w wysokości 0,5%, a korzystanie z CoinSwitch wiąże się z opłatą w wysokości 0,6%. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nWymiana \ r \ nOpłaty \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nChangelly \ r \ n0% \ r \ n \ r \ n \ r \ nPrzesunięcie kształtu \ r \ n0% \ r \ n \ r \ n \ r \ nZmiana \ r \ n0% \ r \ n \ r \ n \ r \ nEverCoin \ r \ n0% \ r \ n \ r \ n \ r \ nKuCoin \ r \ n 0,25% -0,59% \ r \ n \ r \ n \ r \ nBittrex \ r \ n 0,25% -0,98% \ r \ n \ r \ n \ r \ nKryptopia \ r \ n 0,25% -0,98% \ r \ n \ r \ n \ r \ nInne \ r \ n 0,25% -0,98% \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nOpłaty te są bardzo minimalne za usługę CoinSwitch przy porównywaniu wszystkich dane, aby zapewnić Ci najlepszą stawkę. Jeśli wybierzesz właściwą wymianę, nadal będziesz oszczędzać pieniądze, porównując za pomocą CoinSwitch, nawet biorąc pod uwagę opłatę. \ R \ nCzy CoinSwitch ma ograniczenia kwotowe? \ R \ nCoinSwitch nie ma żadnych ograniczeń dotyczących kwoty, którą wymieniasz, ani minimum, ani maksimum, ale istnieją zastrzeżenia. Niektóre giełdy, z których będziesz korzystać za pośrednictwem CoinSwitch, mają ustalony maksymalny limit. Dodatkowo musisz upewnić się, że każda kwota pokrywa wszystkie opłaty sieciowe pobierane przez blockchain. Innymi słowy, kwota, którą wysyłasz, a także ilość, którą otrzymasz, powinny pokrywać zarówno wyjściowe, jak i wejściowe opłaty sieciowe, które pobiera łańcuch bloków. Powinieneś otrzymać wiadomość, jeśli nie wymieniasz wystarczających środków na pokrycie tych opłat. \ R \ n \ r \ nPamiętaj, że jeśli mimo wszystko wyślesz transakcję i nie ma na nią wystarczających opłat sieciowych, zakończy się ona niepowodzeniem i możesz stracić pieniądze. Te opłaty sieciowe są wymagane, ponieważ łańcuch bloków, na którym opiera się kryptowaluta, automatycznie pobiera opłatę. \ R \ nCo to jest program partnerski? \ R \ nAby zapewnić zachęty użytkownikom CoinSwitch do udostępniania platformy innym, oferuje program partnerski. Otrzymujesz unikalny link partnerski, który możesz wyświetlić po zalogowaniu się na swoje konto. Użyj tego linku, aby skierować ludzi do CoinSwitch. Kiedy używają CoinSwitch do dokonywania wymiany, otrzymujesz premię w wysokości 50%, korzyści, które są reklamowane jako wieczne. W ten sposób możesz udostępnić link tylko jednej lub dwóm osobom, które regularnie korzystają z giełdy i uzyskują niewielki dochód pasywny. \ R \ nObsługa klienta CoinSwitch \ r \ nCoinSwitch zwykle uzyskuje pozytywne oceny za obsługę klienta, zwłaszcza szybkość jego odpowiedź. Szybko reaguje na problemy, a witryna CoinSwitch mówi, że zazwyczaj odpowiada na e-maile w ciągu 12 godzin. Ogólnie rzecz biorąc, CoinSwitch ma wysokie oceny użytkowników. Wydaje się, że obsługa klienta ma adres e-mail podany na platformie, który nie jest idealny, system biletowy lub wsparcie telefoniczne byłyby lepsze, ale wymiana wydaje się w tej chwili dość mała, więc być może te opcje zostaną dodane w miarę rozwoju. \ R \ nCzy CoinSwitch jest bezpieczny? \ r \ nPonieważ CoinSwitch obsługuje tylko kryptowaluty, a nie waluty fiducjarne, nie jest związany ograniczeniami, jakie miałby w przypadku fiat. Pozwala to na wysoki poziom anonimowości, którego użytkownicy zwykle szukają, szczególnie w świecie kryptowalut. \ R \ n \ r \ nW rzeczywistości CoinSwitch zapewnia tak wysoki poziom anonimowości, że nie musisz tworzyć konto do korzystania z platformy do wymiany. Musisz tylko wprowadzić prawidłowe informacje, w tym adres portfela. Ten brak kont oznacza brak ryzyka kradzieży informacji lub innych zagrożeń związanych z przechowywaniem. Oczywiście transakcje są nadal rejestrowane, ale nie ma sposobu, aby stwierdzić, kto zakończył którą transakcję. \ R \ n \ r \ nPonieważ CoinSwitch nie określa wyraźnie swoich środków bezpieczeństwa, nie ma możliwości oceny ich bezpieczeństwa w sposób bezstronny. Mimo to fakt, że nie musisz wprowadzać prywatnych informacji, z pewnością pomaga zapobiegać wielu rodzajom oszustw. Ponadto większość recenzji platformy jest zazwyczaj pozytywna. CoinSwitch istnieje już od jakiegoś czasu i twierdzi, że jest jedną z najbardziej zaufanych giełd na świecie. \ R \ n \ r \ nPamiętaj, że podobnie jak w przypadku wszystkich innych transakcji w łańcuchu bloków, każda transakcja dokonana za pośrednictwem CoinSwitch jest ostateczna. Oznacza to, że jeśli przypadkowo wyślesz środki na nieprawidłowy adres, nie będziesz w stanie ich odzyskać ani samodzielnie, ani z pomocą CoinSwitch. \ R \ nCzy CoinSwitch jest regulowany? \ R \ nChociaż wiele osób widzi zdolność CoinSwitch do zapewniania anonimowości jako korzyść wiąże się z poświęceniem regulacji. Ponieważ zajmuje się wyłącznie kryptowalutami, większość krajów nie opracowała jeszcze przepisów i wymagań dotyczących tego typu wymiany. Jednak silne oceny klientów i recenzje CoinSwitch mogą pomóc złagodzić niektóre obawy użytkowników. Należy również zauważyć, że bardzo niewiele giełd, takich jak CoinSwitch, jest regulowanych, więc nie jest to niezwykłe. \ R \ nWniosek \ r \ nCoinSwitch działa jako agregator wymiany kryptowalut, zbierając dane z najpopularniejszych giełd. W ten sposób oszczędza użytkownikom czas i wysiłek, jaki musieliby włożyć, aby porównać kursy na różnych giełdach. W zależności od giełdy, z której zdecydujesz się korzystać za pośrednictwem CoinSwitch, agregator może nie naliczyć dodatkowej opłaty, a wszelkie opłaty są niskie. Platforma jest intuicyjna w obsłudze, ale wiele osób doceniłoby dodatkowe funkcje. \ R \ n \ r \ nChcemy uzyskać większą przejrzystość co do tego, kto prowadzi witrynę, ponieważ w tej chwili nie ma jasnego wskazania w witrynie. Nie jest to jednak duży problem, ponieważ giełda nie jest scentralizowana, dlatego nie polegasz na zaufaniu giełdy, aby zakończyć transakcje. \ R \ n \ r \ nOgólnie rzecz biorąc, CoinSwitch to solidny wybór dla tych, którzy chcą wymienić kryptowalutę i uzyskać najlepszą stawkę, szczególnie jeśli nie potrzebują dodatkowych narzędzi do analizy lub historii. \ r \ nOdwiedź CoinSwitch","autor": {"@rodzaj":"Osoba","Nazwa":"Oliver Dale"},"Data opublikowania":"2018-04-03"}}

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map