Przewodnik dla początkujących po DEx.top: pełna recenzja

Recenzja Dex.Top

DEx.top to platforma wymiany, która wykorzystuje inteligentne kontrakty, jest zdecentralizowana i przeznaczona dla tokenów Ethereum. Opiera się na mechanizmie handlu z powtórzeniami w łańcuchu, który wykorzystuje zsynchronizowane księgi w łańcuchu i poza łańcuchem, aby umożliwić natychmiastowy handel, jednocześnie chroniąc aktywa tradera. DEx.top szczyci się dostarczaniem niedrogich, bezpiecznych i natychmiastowych doświadczeń handlowych, które mogą docenić użytkownicy na każdym poziomie doświadczenia.

Recenzja Dex.Top

Odwiedź DEx.top

Co sprawia, że ​​DEx.top jest wyjątkowy?

DEx.top to logiczna kontynuacja trendu w kierunku zdecentralizowanych giełd dla transakcji blockchain obejmujących tokeny i kryptowaluty. DEx.top wyróżnia się na tle większości konkurentów dzięki możliwości uzyskiwania przez użytkowników natychmiastowego handlu, który zazwyczaj można znaleźć tylko na scentralizowanych giełdach. Jest to możliwe dzięki systemowi podwójnej księgi DEx.top, który obejmuje jedną księgę na łańcuchu i jedną poza nią. Dopasowywanie i handel odbywa się poza łańcuchem, co pozwala na taką samą prędkość, jak w przypadku scentralizowanej giełdy. Następnie wszystkie zamówienia są „odtwarzane w łańcuchu”, aby zsynchronizować księgę łańcuchową z księgą poza łańcuchem, aktualizując ją o informacje o użytkowniku, takie jak transakcje i salda.

Ta metoda jest podobna do jedynej innej zdecentralizowanej giełdy korzystającej z systemu dwóch ksiąg, IDEX, ale DEx.top również wyróżnia się na tej platformie. Podczas gdy IDEX wymaga od użytkowników płacenia opłat za gaz za wypłaty, DEx.top je przejmuje. DEx.top ma również więcej możliwości obsługi klienta (w tym Twitter, e-mail, Facebook, Telegram i Zendesk) i oferuje dostępność 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, a także niższe wartości minimalne dla transakcji i wypłat.

Rejestracja konta DEx.top

Aby założyć konto i rozpocząć handel na DEx.top, będziesz musiał użyć wtyczki MetaMask z przeglądarką Brave, Firefox lub Google Chrome. Po zalogowaniu się do MetaMask i połączeniu z Ethereum Mainnet, możesz zarejestrować się, klikając „Zarejestruj się” w prawym górnym rogu strony głównej DEx.top. Wprowadź adres e-mail i hasło, a następnie przejdź do adresu e-mail, aby znaleźć wiadomość e-mail z potwierdzeniem. Kliknij link, a Twoja rejestracja zostanie zakończona.

Rejestracja konta

Zarówno wpłaty, jak i wypłaty są dokonywane za pośrednictwem MetaMask i znajdują się na stronie „Akcje ETH” na stronie „Salda”. Proces jest prosty, ponieważ wystarczy wypełnić formularz i postępować zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie.

Jak handlujesz z DEx.top

Po zalogowaniu się na swoje konto DEx.top i zdeponowaniu kryptowaluty możesz przejść do zakładki „Wymiana” z głównego paska nawigacyjnego u góry strony. Ta strona zawiera wszystkie oczekiwane narzędzia z giełdy kryptowalut, w tym listę rynków po lewej stronie i wykres po prawej stronie.

Ekran handlu

Lekkie przewinięcie w dół przeniesie Cię do obszaru składania zamówienia po lewej stronie i arkusza zamówień po prawej stronie, w którym znajduje się cena, kwota i łączna kwota. Możesz określić poziom agregacji w księdze zamówień, który określa liczbę cyfr znaczących ceny tokenów są zaokrąglane w górę do. Umożliwia to handlowcom przeglądanie zakresu cen i głębokości księgi zamówień, funkcji, której nie oferuje obecnie żadna inna zdecentralizowana giełda z dwoma księgami.

Bezpośrednio pod książką zleceń możesz przeglądać ostatnie transakcje. Pod sekcją składania zamówienia możesz zobaczyć swoje otwarte zamówienia i historię zamówień.

Kupić sprzedać

Aby handlować na DEx.top, musisz mieć zainstalowane i zalogowane rozszerzenie MetaMask, dlatego wymagane jest założenie konta. Następnie musisz również wygenerować adres handlowy, który będzie adresem portfela Ethereum. Będziesz wtedy musiał sfinansować to, wysyłając ETH lub inną walutę, którą chcesz handlować na platformie.

Zakładając, że wtyczka jest aktywna i jesteś zalogowany na swoje konto, zobaczysz obok siebie formularze zamówień, aby kupić lub sprzedać wybraną kryptowalutę za ETH. Każdy z formularzy pozwala podać cenę w ETH, kwotę w wybranym tokenie oraz datę wygaśnięcia zamówienia, przy czym domyślnym ustawieniem jest siedem dni.

Możliwość ustawiania dat wygaśnięcia zleceń jest ważna w zdecentralizowanych giełdach z dwóch powodów: po pierwsze, unieważnia wektor ataku, jeśli atakujący uzyskają dostęp do platformy, nie będą mogli handlować na stare, niewypełnione zamówienia (które mogą być wycenione zupełnie inaczej niż obecnym rynku) i tym samym powodować straty dla traderów. Ta funkcja zapewnia DEx.top przewagę w zakresie bezpieczeństwa nad innymi zdecentralizowanymi giełdami dostępnymi obecnie na rynku.

Po drugie, inwestorzy nie muszą martwić się o straty na otwartych zleceniach, które już podpisali swoim kluczem prywatnym z powodu wahań na rynku w czasie.

W formularzu zamówienia pole sumy (w ETH) zostanie automatycznie wypełnione. Pod polami zobaczysz przycisk „Kup” lub „Sprzedaj”. Nad polami formularz kupna zawiera najniższą sprzedaż w danym czasie i maksymalną kwotę, podczas gdy formularz sprzedaży zawiera najwyższe kupno i maksymalną kwotę.

Zamówienia

Wykresy handlowe DEx.top

Wykresy na stronie handlu pochodzą z TradingView, więc większość użytkowników będzie z nimi zaznajomiona. Informacje dotyczące wybranej pary są pokazane na wykresie świecowym z wykresem wolumenu bezpośrednio pod nim. Gdy najedziesz kursorem na punkt na wykresie, zobaczysz konkretną godzinę i datę (oś pozioma) oraz otwarcie, maksimum, minimum i zamknięcie, które pojawiają się u góry wykresu. Istnieją również różne opcje, takie jak zmiana pełnego zakresu wykresu na sześć godzin, jeden dzień, trzy dni lub 30 dni oraz interwały na pięć, 15 lub 30 minut lub jedną godzinę, dzień lub tydzień. Możesz także dostosować typ wykresu do słupków, pustych świec, Heikin Ashi, linii, obszaru lub linii bazowej.

Wykresy

Bezpośrednio nad wykresem zobaczysz parę kryptowalut, na którą patrzysz, a także aktualną cenę danego tokena w ETH oraz zmianę procentową.

Opłaty DEx.top

Operacje na łańcuchu blokowym Ethereum kosztują gaz do wykonania. Podobnie jak w przypadku innych zdecentralizowanych giełd, transakcje, wypłaty i depozyty są rozliczane w sieci na DEx.top i pociągają za sobą koszty gazu. Opłaty za platformę przedstawiono poniżej:

Opłaty handlowe: Podobnie jak inne platformy, DEx.top opiera się na modelu producenta-takera w celu ustalenia opłat transakcyjnych. Ta opłata ma być niewielka, więc może pokryć koszt gazu Ethereum. Prowizje producenta są przeznaczone dla tych, którzy dodają płynność rynkowi platformy, składając zlecenie z limitem sprzedaży lub kupna. Opłaty za przyjęcie są przeznaczone dla tych, którzy usuwają płynność, składając zlecenie, które jest realizowane w oparciu o istniejące zlecenie. W ramach modelu producent-taker opłaty taker są nieco wyższe, ponieważ zachęca to użytkowników do prowadzenia księgi zamówień. W chwili pisania tego tekstu, prowizje przyjmowane wynoszą 0,2%, a prowizje producenta 0,1%, ale DEx.top zauważa, że ​​mogą ulec zmianie.

Wycofanie & Opłaty depozytowe: depozyty zwykle kosztują około 0,001 do 0,002 ETH na pokrycie opłat za gaz w sieci Ethereum. Opłaty gazowe za wypłaty są obecnie pobierane przez DEx.top, aby zachęcić do wczesnego użycia.

Wniosek

DEx.top to nowo uruchomiona zdecentralizowana giełda, która umożliwia natychmiastowy handel bez wad korzystania ze scentralizowanej giełdy. Platforma wykorzystuje zarówno księgę on-chain, jak i off-chain, aby to umożliwić i została zoptymalizowana pod kątem maksymalizacji wydajności gazu, oszczędzając pieniądze na transakcjach.

Interfejs DEX jest dobrze zaprojektowany i przypomina korzystanie z każdej innej scentralizowanej giełdy, ekran handlu jest przejrzysty i łatwo można zobaczyć wszystkie informacje, których będziesz potrzebować podczas zawierania transakcji, a początkujący powinni być w stanie szybko rozpocząć handel Ethereum- oparte na żetonach.

Oprócz całodobowej dostępności w kanałach obsługi klienta w języku angielskim i mandaryńskim, na stronie kontaktowej znajduje się również adres e-mail pomocy technicznej. Mimo to upewnij się, że wiesz, jak działa strona, zanim przeprowadzisz jakiekolwiek duże transakcje – takie rzeczy, jak podwójne sprawdzanie adresów portfeli i przeprowadzanie najpierw małych transakcji testowych, pomogą ci przyzwyczaić się do systemu z mniejszym ryzykiem.

Chciałbym uzyskać więcej przejrzystości na temat tego, kto stoi za witryną, danymi firmy itp., Ale nie jest to tak ważne w przypadku zdecentralizowanej wymiany, ponieważ tylko wchodzisz w interakcję z inteligentnymi kontraktami, a nie ufasz osobie trzeciej, że jest opiekunem Twoja kryptowaluta.

Ilość tokenów w tym momencie nie jest ogromna, ale wymiana jest nowa, więc spodziewałbym się, że będzie rosnąć w miarę upływu czasu.

Odwiedź DEx.top

DEx.top

src = “~ images \ beginners-guide-to-dextop-complete-review.gif”

alt = “DEx.top”

class = “foto-wrapup wppr-product-image” /> 8.4

Łatwość użycia

9,0 / 10

Reputacja

8.0 / 10

Opłaty

9,0 / 10

Obsługa klienta

8.0 / 10

Metody Płatności

8.0 / 10

Plusy

  • Szybki handel na DEX
  • Ładny interfejs handlowy
  • Zdecentralizowana wymiana
  • Precyzyjne wykresy za pośrednictwem TradingView

Cons

  • Tylko tokeny ERC
  • Wymagana większa przejrzystość

Odwiedzić {"@kontekst":"http: \ / \ / schema.org \ /","@rodzaj":"Produkt","Nazwa":"DEx.top","wizerunek":"https: \ / \ / blockonomi-9fcd.kxcdn.com \ / wp-content \ / uploads \ / 2018 \ / 07 \ /dextop-review.gif","opis":"DEx.top to platforma wymiany wykorzystująca inteligentne kontrakty, jest zdecentralizowana i przeznaczona dla tokenów Ethereum. Opiera się na mechanizmie handlu z powtórzeniami w łańcuchu, który wykorzystuje zsynchronizowane księgi w łańcuchu i poza łańcuchem, aby umożliwić natychmiastowy handel, jednocześnie chroniąc aktywa tradera. DEx.top szczyci się dostarczaniem taniego, bezpiecznego i natychmiastowego handlu…","oferuje": {"@rodzaj":"Oferta","Cena £":"0,00","priceCurrency":"$","sprzedawca": {"@rodzaj":"Osoba","Nazwa":"Oliver Dale"}},"przejrzeć": {"@rodzaj":"Przejrzeć","recenzjaRating": {"@rodzaj":"Ocena","najlepsza ocena":"10","najgorsza ocena":"0","ratingValue":"8.40"},"Nazwa":"DEx.top","reviewBody":"DEx.top to platforma wymiany wykorzystująca inteligentne kontrakty, jest zdecentralizowana i przeznaczona dla tokenów Ethereum. Opiera się na mechanizmie handlu z powtórzeniami w łańcuchu, który wykorzystuje zsynchronizowane księgi w łańcuchu i poza łańcuchem, aby umożliwić natychmiastowy handel, jednocześnie chroniąc aktywa tradera. DEx.top szczyci się tym, że zapewnia niedrogie, bezpieczne i natychmiastowe doświadczenie handlowe, które docenią użytkownicy na każdym poziomie doświadczenia. \ R \ n \ r \ n \ r \ nOdwiedź DEx.top \ r \ n \ r \ nCo Czyni DEx.top wyjątkowym? \ R \ nDEx.top jest logiczną kontynuacją trendu w kierunku zdecentralizowanych giełd dla transakcji blockchain obejmujących tokeny i kryptowaluty. DEx.top wyróżnia się na tle większości konkurentów dzięki możliwości uzyskiwania przez użytkowników natychmiastowego handlu, który zazwyczaj można znaleźć tylko na scentralizowanych giełdach. Jest to możliwe dzięki systemowi podwójnej księgi DEx.top, który obejmuje jedną księgę na łańcuchu i jedną poza nią. Dopasowywanie i handel odbywa się poza łańcuchem, co pozwala na taką samą prędkość, jak w przypadku scentralizowanej giełdy. Następnie wszystkie zamówienia są \ u201cOdtwarzane w Łańcuchu \ u201d w celu zsynchronizowania księgi w łańcuchu z księgą poza łańcuchem, aktualizując ją informacjami o użytkowniku, takimi jak transakcje i salda. \ R \ n \ r \ nTa metoda jest podobna jedyna inna zdecentralizowana giełda, która używa systemu dwóch ksiąg, IDEX, ale DEx.top również wyróżnia się na tej platformie. Podczas gdy IDEX wymaga od użytkowników płacenia opłat za gaz za wypłaty, DEx.top je przejmuje. DEx.top ma również więcej możliwości obsługi klienta (w tym Twitter, e-mail, Facebook, Telegram i Zendesk) i oferuje dostępność 24 \ / 7, a także niższe wartości minimalne dla transakcji i wypłat. \ R \ nDEx.top Rejestracja konta \ r \ n \ r \ nAby założyć konto i rozpocząć handel na DEx.top, będziesz musiał użyć wtyczki MetaMask z przeglądarką Brave, Firefox lub Google Chrome. Po zalogowaniu się do MetaMask i połączeniu z Ethereum Mainnet, możesz się zarejestrować, klikając \ u201cZarejestruj się \ u201d w prawym górnym rogu strony głównej DEx.top. Wprowadź adres e-mail i hasło, a następnie przejdź do adresu e-mail, aby znaleźć wiadomość e-mail z potwierdzeniem. Kliknij link, a Twoja rejestracja zostanie zakończona. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nObie wpłaty i wypłaty są dokonywane za pomocą MetaMask i znajdują się na stronie \ u201cETH Działania \ u201d na Twojej stronie \ u201cBalanse \ u201d . Proces jest prosty, ponieważ wystarczy wypełnić formularz i postępować zgodnie ze wskazówkami na ekranie. \ R \ nJak handlujesz z DEx.top \ r \ nPo zalogowaniu się na swoje konto DEx.top i zdeponowaniu kryptowaluty możesz przejdź do zakładki \ u201cExchange \ u201d z głównego paska nawigacyjnego u góry strony. Ta strona zawiera wszystkie oczekiwane narzędzia z giełdy kryptowalut, w tym listę rynków po lewej stronie i wykres po prawej stronie. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nLekkie przewijanie w dół przeniesie Cię do obszaru, w którym można złożyć zamówienie po lewej stronie, a do arkusza zamówień po prawej stronie, w którym podano cenę, kwotę i łączną kwotę. Możesz określić poziom agregacji w księdze zamówień, który określa liczbę cyfr znaczących ceny tokenów są zaokrąglane w górę do. Umożliwia to inwestorom przeglądanie zakresu cen i głębokości księgi zamówień, co jest funkcją, której obecnie nie oferuje żadna inna zdecentralizowana giełda z dwoma księgami. \ R \ n \ r \ n Bezpośrednio pod księgą zamówień można przeglądać ostatnie transakcje. Poniżej sekcji umożliwiającej złożenie zamówienia możesz zobaczyć swoje otwarte zamówienia i historię zamówień. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nAby handlować na DEx.top, musisz mieć zainstalowane i zalogowane rozszerzenie MetaMask dlatego wymagane jest założenie konta. Następnie musisz również wygenerować adres handlowy, który będzie adresem portfela Ethereum. Będziesz wtedy musiał sfinansować to, wysyłając trochę ETH lub inną walutę, którą chcesz handlować na platformie. \ R \ n \ r \ nZakładając, że wtyczka jest aktywowana i jesteś zalogowany na swoim koncie, zobaczysz obok siebie formularze zamówień, aby kupić lub sprzedać wybraną kryptowalutę za ETH. Każdy z formularzy pozwala podać cenę w ETH, kwotę w wybranym tokenie oraz datę wygaśnięcia zamówienia, z domyślnym ustawieniem na siedem dni. \ R \ n \ r \ nMożliwość ustawienia dat ważności zamówienia jest ważna w zdecentralizowane giełdy z dwóch powodów: po pierwsze, unieważnia wektor ataku, jeśli atakujący uzyskają dostęp do platformy, nie będą w stanie handlować na stare, niezrealizowane zamówienia (które mogą być wycenione bardzo inaczej niż obecny rynek), a tym samym powodować straty dla traderów . Ta funkcja daje DEx.top przewagę w zakresie bezpieczeństwa nad innymi zdecentralizowanymi giełdami na rynku. \ R \ n \ r \ nPo drugie, handlowcy nie muszą martwić się stratami na otwartych zleceniach, które już podpisali swoim kluczem prywatnym ze względu na wahania rynku w czasie. \ r \ n \ r \ nW formularzu zamówienia pole sumy (w ETH) jest automatycznie wypełniane. Pod polami zobaczysz przycisk \ u201cKup \ u201d lub \ u201cSprzedaj. \ u201d Powyżej pól w formularzu kupna wyświetlana jest najniższa sprzedaż w danym czasie i maksymalna kwota, podczas gdy formularz sprzedaży zawiera najwyższą kwotę kupna i maksymalną. \ r \ n \ r \ n \ r \ nDEx.top Wykresy handlowe \ r \ n Wykresy na stronie handlu pochodzą z TradingView, więc większość użytkowników będzie z nimi zaznajomiona. Informacje dotyczące wybranej pary są pokazane na wykresie świecowym z wykresem wolumenu bezpośrednio pod nim. Gdy najedziesz kursorem na punkt na wykresie, zobaczysz konkretną godzinę i datę (oś pozioma) oraz otwarcie, maksimum, minimum i zamknięcie, które pojawiają się u góry wykresu. Istnieją również różne opcje, takie jak zmiana pełnego zakresu wykresu na sześć godzin, jeden dzień, trzy dni lub 30 dni oraz interwały na pięć, 15 lub 30 minut lub jedną godzinę, dzień lub tydzień. Możesz również dostosować typ wykresu do słupków, pustych świec, Heikin Ashi, linii, obszaru lub linii bazowej. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nBezpośrednio nad wykresem zobaczysz parę kryptowalut patrzysz, jak również aktualną cenę danego tokena w ETH i zmianę procentową. \ r \ nDEx.top Opłaty \ r \ nOperacje na gazie kosztowym łańcucha blokowego Ethereum do wykonania. Podobnie jak w przypadku innych zdecentralizowanych giełd, transakcje, wypłaty i depozyty są rozliczane w sieci na DEx.top i pociągają za sobą koszty gazu. Opłaty za platformę są podzielone poniżej: \ r \ n \ r \ nOpłaty transakcyjne: Podobnie jak inne platformy, DEx.top opiera się na modelu wykonawcy w celu określenia opłat transakcyjnych. Opłata ta ma być niewielka, więc może pokryć koszt gazu Ethereum. Opłaty producenta są przeznaczone dla tych, którzy dodają płynność do rynku platformy, składając zlecenie z limitem sprzedaży lub kupna. Opłaty za przyjęcie są przeznaczone dla tych, którzy usuwają płynność, składając zlecenie, które jest realizowane w oparciu o istniejące zlecenie. W ramach modelu producent-taker opłaty taker są nieco wyższe, ponieważ zachęca to użytkowników do prowadzenia księgi zamówień. W chwili pisania tego tekstu, prowizje przyjmujące wynoszą 0,2%, a prowizje producenta 0,1%, ale DEx.top notatki mogą ulec zmianie. \ R \ n \ r \ nWycofanie & Opłaty depozytowe: depozyty zwykle kosztują około 0,001 do 0,002 ETH, aby pokryć opłaty za gaz w sieci Ethereum. Opłaty gazowe za wypłaty są obecnie pobierane przez DEx.top, aby zachęcić do wczesnego użycia. \ R \ nWniosek \ r \ nDEx.top to nowo uruchomiona zdecentralizowana giełda, która umożliwia natychmiastowy handel bez wad korzystania z centralnej giełdy. Platforma wykorzystuje zarówno księgę on-chain, jak i off-chain, aby to umożliwić, i została zoptymalizowana pod kątem maksymalizacji wydajności gazu, oszczędzając pieniądze na Twoich transakcjach. \ R \ n \ r \ nInterfejs DEX jest dobrze zaprojektowany i bardzo przypomina korzystanie z każdej innej scentralizowanej giełdy, ekran handlu jest przejrzysty i łatwo można zobaczyć wszystkie informacje potrzebne podczas dokonywania transakcji, a początkujący powinni być w stanie szybko rozpocząć handel tokenami opartymi na Ethereum. \ r \ n \ r \ nOprócz całodobowej dostępności w obu kanałach obsługi klienta w języku angielskim i mandaryńskim, na stronie kontaktowej znajduje się również adres e-mail pomocy technicznej. Mimo to upewnij się, że wiesz, jak działa witryna, zanim przeprowadzisz jakiekolwiek duże transakcje – takie rzeczy, jak podwójne sprawdzanie adresów portfela i przeprowadzanie najpierw małych transakcji testowych, pomogą przyzwyczaić się do systemu z mniejszym ryzykiem. \ R \ n \ r \ nChciałbym uzyskać więcej przejrzystości na temat tego, kto stoi za witryną, danych firmy itp., ale nie jest to tak ważne w przypadku zdecentralizowanej wymiany, jak tylko interakcja z inteligentnymi kontraktami, a nie zaufanie trzeciej być depozytariuszem Twojej kryptowaluty. \ r \ n \ r \ nLiczba tokenów w tym momencie nie jest ogromna, ale wymiana jest nowa, więc spodziewałbym się, że będzie ona rosła w miarę upływu czasu. \ r \ nOdwiedź DEx.top","autor": {"@rodzaj":"Osoba","Nazwa":"Oliver Dale"},"Data opublikowania":"2018-07-19"}}

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map