Przewodnik dla początkujących po Ethfinex: pełna recenzja

Recenzja Ethfinex

Ethfinex to nowa cyfrowa platforma handlu aktywami, która działa jako hybrydowa zdecentralizowana giełda. Ethfinex koncentruje się na tokenach i aktywach połączonych z siecią Ethereum i ma na celu być centrum dla większej społeczności Ethereum i zapewnić dostęp do szerokiej gamy tokenów ERC-20. Giełda jest również przeznaczona dla bardziej średnio zaawansowanych i zaawansowanych traderów i ma podobne cele do jej siostrzanej strony Bitfinex. Ethfinex oferuje szeroki wybór opcji handlowych i chce być preferowanym wyborem handlowców tokenów Ethereum na całym świecie.

Witryna Ethfinex

Uwaga: Ethfinex jest nadal w fazie beta, więc przegląd zostanie zaktualizowany, gdy zostanie w pełni uruchomiony.

Odwiedź Ethfinex

Przegląd

Ethfinex to giełda kryptowalut, która koncentruje się na tokenach ERCO-20 i sieci Ethereum. Platforma działa jako centrum społeczności Ethereum i zapewnia dostęp do handlu tokenami, dyskusji społecznościowych i ICO. Jak można się domyślić z nazwy, Ethfinex jest powiązany z giełdą Bitfinex i należy do grupy firm, które kręcą się wokół popularnej giełdy. Firma macierzysta stojąca za Bitfinex jest również zaangażowana w prowadzenie platform Ethfinex i Tether.

Bitfinex Exchange

Bitfinex znajduje się w Hongkongu i jest obsługiwany przez iFinex Inc., podczas gdy Ethfinex Inc. jest zarejestrowany na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych i zgodnie z jego Warunki usługi, działa zgodnie z prawem obowiązującym na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych.

Handel na stronie został otwarty dla wszystkich istniejących użytkowników Bitfinex 29 grudnia 2017 r., A nowe rejestracje stały się dostępne 15 stycznia 2018 r. Podobnie jak Bitfinex, platforma Ethfinex nie jest dostępna dla obywateli USA i dopóki jest otwarta do handlu na żywo, Platforma Ethfinex jest nadal w fazie rozwoju (Beta), a wiele jej funkcji zostanie zaprezentowanych w dalszej części roku. Oprócz umożliwienia handlu tokenami kompatybilnymi z ERC-20 i udziału w sprzedaży zbiorowej, Ethfinex oferuje również opcje handlu na marżę, rynek finansowania peer-to-peer i forum dyskusyjne społeczności.

Pomimo otwarcia swojej platformy dopiero niedawno, Ethfinex przyciąga obecnie 24 wolumeny obrotów przekraczające 280 mln USD, liczba ta jest zdominowana przez parowanie ETH / USD, które obecnie generuje ponad 200 mln USD dziennie. W ciągu ostatnich 30 dni w serwisie sprzedano 8 879 121,87 ETH.

Funkcje Ethfinex

 • Funkcjonalność – Platforma Ethfinex odzwierciedla Bitfinex na wiele sposobów i obie zapewniają nowoczesne, dobrze zaprojektowane i wysoce konfigurowalne interfejsy. Witryna jest niezwykle wszechstronna, a główny pulpit nawigacyjny przedstawia użytkownikom różne zakładki i opcje. Istnieje również zróżnicowany wybór narzędzi do tworzenia wykresów; jednak obecnie nie jest dostępna wersja na komputery ani aplikacja mobilna.
 • Bezpieczeństwo – Zespół stojący za Ethfinex stosuje jedne z najbardziej zaawansowanych technik bezpieczeństwa dostępnych obecnie w sektorze, a tylko 0,5% jego aktywów kryptograficznych jest dostępnych w gorących portfelach. Pozostałe środki są umieszczane w chłodni i wymagają ręcznej interwencji kilku członków kierownictwa, aby uzyskać do nich dostęp. Konta klientów są również zabezpieczone szeregiem zaawansowanych narzędzi weryfikacyjnych zaprojektowanych do monitorowania zmian w aktywności na koncie, a witryna korzysta również z uwierzytelniania dwuskładnikowego (2FA) i szyfrowania PGP.
 • Obsługa klienta – Zespół wsparcia jest dostępny 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, aby rozwiązać wszelkie problemy, a członkowie mogą otwierać bilety za pomocą Centrum Wsparcia. Z zespołem Ethfinex można się kontaktować tylko bezpośrednio przez centrum wsparcia, jednak istnieje baza wiedzy sekcja, która dotyczyła najczęstszych problemów, a także jest aktywna konto Twitter i grupa telegramów.
 • Opcje handlowe – Ethfinex zapewnia szeroką gamę opcji handlowych, a członkowie mają dostęp do handlu z depozytem zabezpieczającym z dźwignią finansową do 3,3x, korzystając z mechanizmu finansowania peer to peer. Ponadto handlowcy mają również dostęp do wielu różnych typów zleceń, takich jak zlecenia limit, rynkowe i stop. Dostępne są również inne typy zleceń, takie jak trailing stop, fill or kill, iceberg, OCO i post only.
 • Decentralizacja hybrydowa – Ethfinex obsługuje pionierski hybrydowy zdecentralizowany system wymiany, co pozwala użytkownikom wybierać między bezzałogowym rozliczeniem w łańcuchu lub szybką realizacją i profesjonalnymi interfejsami API. Korzystając ze zdecentralizowanych portali zdalnych, użytkownicy mogą uzyskać dostęp do księgi zamówień Ethfinex bez faktycznej konieczności deponowania swoich środków w Ethfinex. Te portale umożliwiają klientom korzystanie z inteligentnych kontraktów bez zaufania podczas handlu, a jednocześnie mają dostęp do wysokiej płynności ksiąg zamówień Ethfinex.

Obsługiwane waluty

Obecnie na platformie dostępnych jest około 39 par w obrocie, które są powiązane z podstawową walutą Ethereum (ETH). Ethfinex zapewnia również obsługę depozytów i handlu w dolarach amerykańskich (USD). Niektóre z obsługiwanych walut obejmują obecnie:

 • USDT
 • ETH
 • EOS
 • SAN
 • o mój Boże
 • ZRX
 • ZABAWA
 • TRX
 • DANE
 • EDO
 • POMOC
 • SNT
 • TNB
 • GNT
 • AVT
 • ELF
 • ZBIĆ
 • NIETOPERZ
 • RLC
 • REPREZENTANT
 • RCN

Ethfinex umożliwia także swoim użytkownikom dokonywanie wpłat w dolarach amerykańskich za pośrednictwem przelewów i przelewów bankowych; dodatkowo na platformie dostępny jest również USDT Tether. Ponieważ Ethfinex koncentruje się na sieci Ethereum, zespół stojący za platformą aktywnie stara się zwiększyć liczbę monet dostępnych na stronie i należy się spodziewać regularnych dodatków. Istnieje również głosowanie społeczności dotyczące listy nowych tokenów i jest dobrze udokumentowane lista który jest aktualizowany o najnowsze osiągnięcia.

Oprócz tego istnieje również token natywny, zwany tokenem Nectar (NEC). Jest on wydawany bezpłatnie animatorom rynku tokenów proporcjonalnie do wolumenu transakcji, w których biorą udział, i umożliwia każdemu ubieganie się o nagrody lojalnościowe z całkowitych miesięcznych opłat za wymianę oraz doradztwo w zakresie przyszłego zarządzania Ethfinex.

Jak zarejestrować się w Ethfinex

Podobnie jak w przypadku Bitfinex, nowi użytkownicy otrzymują przypomnienie, że ich usługa ma określone specyfikacje i jest skierowana do bardziej profesjonalnych handlowców. Pojawi się wyskakujące okienko z wyjaśnieniem warunków. Obejmują one obecnie zgodę na minimalny kapitał na koncie w wysokości 10 000 USD, ponieważ nowe konta nie mogą handlować ani wykonywać żadnych funkcji na platformie, dopóki nie osiągną tej kwoty. Ponadto, aby uzyskać dostęp do wpłat i wypłat, użytkownicy muszą wyrazić zgodę na przejście procesu weryfikacji, który może potrwać do 6-8 tygodni..

Po zaznaczeniu wszystkich niezbędnych pól możesz przejść do tworzenia konta.

Utwórz konto

Możesz otworzyć konto, postępując zgodnie z procesem rejestracji i wprowadzając swoją nazwę użytkownika, adres e-mail i hasło. Konieczne jest również wprowadzenie strefy czasowej i niepowtarzalnego tekstu captcha.

Użytkownicy posiadający istniejące konta Bitfinex mają również możliwość połączenia swoich kont. Żądając tej funkcji, użytkownicy otrzymają wiadomość e-mail, która umożliwi im zalogowanie się na konto Bitfinex i połączenie go z profilem Ethfinex.

Jak dokonać wpłaty

Gdy to zrobisz, możesz zacząć zasilać swoje konto, najpierw znajdując przycisk „Wpłata” w prawym górnym rogu. Kliknięcie tego przycisku powoduje przejście do strony wpłat i tutaj możesz wybrać wersję Tether w dolarach amerykańskich i euro lub z listy tokenów ERC-20 w celu dokonania wpłaty.

Po zasileniu konta można kliknąć przycisk „Handel” i wybrać preferowaną parę. W tym miejscu możesz określić ilość, cenę i rodzaj zamówienia, które chcesz zrealizować.

Opłaty Ethfinex

Ethfinex jasno wyjaśnił ich struktura opłat a opłaty za wykonanie zleceń zależą od wolumenu obrotu w ciągu ostatnich 30 dni oraz statusu producenta lub przyjmującego. Opłaty producenta są uiszczane w momencie dodania płynności do arkusza zleceń poprzez złożenie zlecenia z limitem poniżej ceny giełdowej przy zakupie i powyżej ceny giełdowej przy sprzedaży. Opłaty za przyjęcie są płacone, gdy klienci robią odwrotnie i usuwają płynność z książki zamówień, wypełniając zamówienie, które jest już w książce zamówień.

Prowizje producenta wahają się od 0,1% do 0,0%, podczas gdy opłaty takera wahają się od 0,2% do 0,1%. Wyższe stawki obejmują obroty do 500 000 USD miesięcznie, podczas gdy klienci będą musieli gromadzić transakcje warte ponad 30 mln USD miesięcznie, aby kwalifikować się do najniższych stawek opłat.

Wykonane w ciągu ostatnich 30 dni (równowartość w USD) Opłaty Maker Opłaty Taker
W obrocie 0,00 USD lub więcej 0,100% 0,200%
W obrocie 50 000,00 $ lub więcej 0,100% 0,180%
W obrocie 1000000 USD lub więcej 0,100% 0,170%
W obrocie 10 000 000,00 $ lub więcej 0,100% 0,160%
W obrocie 20 000 000,00 $ lub więcej 0,100% 0,140%
W obrocie 40 000 000,00 $ lub więcej 0,100% 0,120%
W obrocie 60 000 000,00 $ lub więcej 0,100% 0,100%

Duże depozyty kryptowalut są bezpłatne; jednakże w przypadku depozytów o wartości mniejszej niż równowartość 1000 USD pobierana jest niewielka opłata depozytowa. Według Ethfinex, małe depozyty tworzą nadmiar danych wejściowych w portfelu i obciążają sieć Ethereum i jej węzły Ethereum. W rezultacie zespół woli, aby użytkownicy unikali wysyłania częstych małych depozytów i radzili swoim klientom, aby składali mniejsze kwoty razem w większe depozyty.

Wypłaty na stronie wiążą się z różnymi opłatami w zależności od konkretnej kryptowaluty, którą chcesz wypłacić.

Błędy wpłaty podlegają również opłacie w wysokości 150,00 USD i nie ma gwarancji, że jakiekolwiek błędy popełnione przez użytkowników Ethfinex zostaną naprawione przez zespół wsparcia.

Jest bezpieczny dla Ethfinex ?

Protokoły bezpieczeństwa stosowane przez Ethfinex pochodzą z praktyk stosowanych przez Bitfinex, ponieważ ich siostrzana wymiana doświadczyła wielu dobrze udokumentowanych włamań. Podstawą jest korzystanie z pamięci w trybie offline, a zdecydowana większość środków systemowych jest przechowywana offline, w „zimnych” portfelach. Około 0,5% zasobów cyfrowych jest dostępnych za pośrednictwem „gorących” portfeli. Ponadto portfele typu cold wall nie są dostępne z platformy ani serwerów platformy, a środki przechowywane w chłodni offline wymagają ręcznej interwencji różnych członków zespołu zarządzającego Ethfinex.

Konta użytkowników są zabezpieczane przez:

 • Uwierzytelnianie dwuskładnikowe (2FA)
 • Zaawansowane narzędzia weryfikacyjne do monitorowania podejrzanego zachowania i integralności konta
 • Ochrona wypłaty
 • Zaawansowane uprawnienia klucza API
 • Szyfrowanie poczty e-mail za pomocą OpenPGP

Ethfinex różni się od tradycyjnych giełd poprzez zastosowanie hybrydowej metody decentralizacji. Portal Ethfinex umożliwia użytkownikom samodzielne zarządzanie bezpieczeństwem i przeglądanie książki zamówień Ethfinex oraz dokonywanie transakcji bez konieczności wpłacania środków na ich konta Ethfinex.

Korzystając ze zdecentralizowanych protokołów wymiany, transakcje są realizowane przez inteligentne kontrakty w łańcuchu bloków Ethereum za pośrednictwem protokołu 0x, w przyszłości będzie to rosło, aby umożliwić łączenie się z Ethfinex innym zdecentralizowanym protokołom wymiany. Użytkownicy powinni pamiętać, że to rozwiązanie ma początkowo minimalną wielkość zamówienia równą równowartości 200 USD.

Handel na Ethfinex

Platforma handlowa jest przeznaczona zarówno dla średnio zaawansowanych, jak i zaawansowanych użytkowników i oferuje różnorodne opcje handlowe. Dzięki temu dostępne są również następujące rodzaje zleceń:

 • Rynek
 • Limit
 • Zatrzymać
 • Stop kroczący
 • Wypełnij lub zabij
 • Jeden anuluje inny (OCO)
 • Zlecenie „tylko z limitem”
 • Ukryty porządek
 • Zlecenia algorytmiczne

Ponieważ Ethfinex działa jako hybrydowa zdecentralizowana giełda, użytkownicy mają dostęp do dużego wolumenu transakcji i wysokiego poziomu płynności, a liczby kupna / sprzedaży i zleceń są rozliczane w czasie rzeczywistym. Daje to członkom większą elastyczność w wyborze, kiedy złożyć zamówienie w porównaniu do innych zdecentralizowanych giełd.

Widok handlu

Platforma pozwala użytkownikom handlować z dźwignią do 3,3x, uzyskując finansowanie z rynku finansowania peer to peer margin. Użytkownicy mogą zdecydować się na pożyczenie żądanej kwoty finansowania według wybranej przez siebie stopy i czasu trwania, mogą również zdecydować się na otwarcie pozycji i zlecenie Ethfinex wykupieniu dla nich finansowania po najlepszej dostępnej stopie.

Rynek finansowania depozytów zabezpieczających umożliwia zarabianie odsetek od depozytów w dolarach amerykańskich i Ethereum, udostępniając je traderom, którzy chcą handlować z dźwignią. Istnieje opcja oferowania finansowania według preferowanej stawki i czasu trwania, lub użytkownicy mogą zakończyć na FRR (Flash Return Rate). Istnieje również opcja skorzystania z funkcji automatycznego odnawiania, która automatycznie odnawia oferty po wygaśnięciu.

Depozyt depozytu zabezpieczającego wiąże się z określonym zestawem opłat, w tym opłatą od opłat pobieranych przez Dostawców finansowania depozytu zabezpieczającego w wysokości 15,0% (opłat generowanych przez aktywne umowy finansowania depozytu zabezpieczającego). Również opłata za opłaty pobierane przez dostawców finansowania depozytu zabezpieczającego, po otwarciu przez ukrytą ofertę, wynosi 18,0% (z opłat generowanych przez aktywne umowy finansowania depozytu zabezpieczającego).

Społeczność

Ethfinex stara się stworzyć centrum społeczności Ethereum, które umożliwia programistom, handlowcom i entuzjastom komunikowanie się i dzielenie się pomysłami. Witryna zawiera posty, analizy i dyskusje na temat nadchodzących aukcji tokenów lub tokenów zbywalnych. Deweloperzy i eksperci handlowi mogą dzielić się swoimi opiniami z forami dyskusyjnymi skupiającymi się na konkretnych tokenach i zorganizowanymi tak, aby generować progresywną debatę.

Tokeny będą miały również ocenę jakości, która jest pozyskiwana z tłumu i oparta na konsensusie uzyskanym od użytkowników witryny; oceny te będą uwzględniać takie aspekty, jak biała księga, technologia i koncepcja, i pomogą ulepszyć standard obecnie przeprowadzanej analizy. Ponadto każdy projekt z tokenem ERC20 może założyć własną tablicę dyskusyjną i zbudować własną społeczność w witrynie. Skupienie się na mądrości społeczności i mądrości pozyskiwanej z tłumu okaże się korzystne, gdy Ethfinex przejdzie do zapewniania dostępu do ICO crowdsales na swojej platformie.

Token Nectar (NEC), który jest wydawany bezpłatnie animatorom rynku tokenów, pozwala również członkom ubiegać się o nagrody lojalnościowe z miesięcznych opłat za wymianę i doradzać w sprawie przyszłego zarządzania firmą Ethfinex, co pomaga wzmocnić poczucie wspólnoty wśród jej członków.

Wniosek

Należy zauważyć, że Ethfinex jest nadal w fazie beta, więc możemy zaktualizować recenzję, gdy ponownie ją odwiedzimy po pełnym uruchomieniu. Należy również zauważyć, że w tej chwili trwają pewne kontrowersje dotyczące spółki macierzystej Bitfinex i jej stablecoin waluty Tether. Inną rzeczą, na którą należy zwrócić uwagę, jest to, że Bitfinex również został zhakowany w przeszłości.

Uwielbiamy pomysł giełdy dedykowanej tokenom Ethereum, a fakt, że giełda jest zdecentralizowana i zbudowana przy użyciu protokołu 0x to plus, czujemy, że to przyszłość giełd, napisaliśmy poradnik o 0x, który możesz przeczytać tutaj Dowiedz się więcej.

Giełda ma obiecującą przyszłość, ale zastrzegamy sobie możliwość oceny tego, dopóki sytuacja z Bitfinex i Tether nie zostanie wyjaśniona, a firma nie otrzyma przejrzystości.

Odwiedź Ethfinex

Plusy

 • Platforma skupiona na kliencie / społeczności
 • Centrum sieci Ethereum i tokenów ERC-20
 • Bezpieczne korzystanie z inteligentnych kontraktów i wysoka płynność
 • Korzyści ze zdecentralizowanej wymiany z bezpieczeństwem i wielkością dużej scentralizowanej wymiany.
 • Zapewnia dostęp do sprzedaży zbiorowej w oparciu o Ethereum.
 • Rozbudowane opcje handlowe i rynek finansowania peer to peer.

Cons

 • Zależne od sieci Ethereum
 • Brak tokenów Bitcoin lub innych niż ERC-20
 • Zarejestruj się / Ograniczenia dotyczące kapitału
 • Niedostępne dla mieszkańców USA
 • Wciąż w wersji beta

Ethfinex

src = “~ images \ beginners-guide-to-ethfinex-complete-review.gif”

alt = “Recenzja Ethfinex”

class = “foto-wrapup wppr-product-image” /> 7

Łatwość użycia

8.0 / 10

Reputacja

3.0 / 10

Opłaty

9,0 / 10

Obsługa klienta

8.0 / 10

Metody Płatności

7,0 / 10

Plusy

 • Platforma skupiona na kliencie / społeczności
 • hub dla sieci Ethereum i tokenów ERC-20
 • Bezpieczne korzystanie z inteligentnych kontraktów i wysoka płynność
 • Korzyści ze zdecentralizowanej wymiany z bezpieczeństwem i wielkością dużej scentralizowanej wymiany
 • Szerokie możliwości handlowe

Cons

 • Obawy dotyczące przejrzystości
 • Zależne od sieci Ethereum
 • Niedostępne dla mieszkańców USA
 • Wciąż w wersji beta

Odwiedzić {"@kontekst":"http: \ / \ / schema.org \ /","@rodzaj":"Produkt","Nazwa":"Ethfinex","wizerunek":"https: \ / \ / blockonomi-9fcd.kxcdn.com \ / wp-content \ / uploads \ / 2018 \ / 02 \ /ethfinex-review.gif","opis":"Ethfinex to nowa cyfrowa platforma handlu aktywami, która działa jako hybrydowa zdecentralizowana giełda. Ethfinex koncentruje się na tokenach i aktywach połączonych z siecią Ethereum i ma na celu być centrum dla większej społeczności Ethereum i zapewnić dostęp do szerokiej gamy tokenów ERC-20. Wymiana jest również przeznaczona dla bardziej zaawansowanych i…","oferuje": {"@rodzaj":"Oferta","Cena £":"0,00","priceCurrency":"$","sprzedawca": {"@rodzaj":"Osoba","Nazwa":"Eugene Kem"}},"przejrzeć": {"@rodzaj":"Przejrzeć","recenzjaRating": {"@rodzaj":"Ocena","najlepsza ocena":"10","najgorsza ocena":"0","ratingValue":"7.00"},"Nazwa":"Ethfinex","reviewBody":"Ethfinex to nowa cyfrowa platforma handlu aktywami, która działa jako hybrydowa zdecentralizowana giełda. Ethfinex koncentruje się na tokenach i aktywach połączonych z siecią Ethereum i ma na celu być centrum dla większej społeczności Ethereum i zapewnić dostęp do szerokiej gamy tokenów ERC-20. Giełda jest również przeznaczona dla bardziej średnio zaawansowanych i zaawansowanych traderów i ma podobne cele do jej siostrzanej strony Bitfinex. Ethfinex oferuje szeroki wybór opcji handlowych i dąży do tego, aby być preferowanym wyborem handlowców tokenów Ethereum na całym świecie. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nUwaga: Ethfinex jest nadal w fazie beta, więc recenzja zostanie zaktualizowana po pełnym uruchomieniu. \ r \ nOdwiedź Ethfinex \ r \ n \ r \ nOverview \ r \ nEthfinex to giełda kryptowalut, która koncentruje się na tokenach ERCO-20 i sieci Ethereum. Platforma działa jako centrum społeczności Ethereum i zapewnia dostęp do handlu tokenami, dyskusji społecznościowych i crowdsalesów ICO. Jak można się domyślić z nazwy, Ethfinex jest powiązany z giełdą Bitfinex i należy do grupy firm, które kręcą się wokół popularnej giełdy. Firma macierzysta za \ u00a0Bitfinex jest również zaangażowana w prowadzenie platform Ethfinex i Tether. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nBitfinex znajduje się w Hongkongu i jest obsługiwany przez iFinex Inc., podczas gdy firma Ethfinex Inc. jest zarejestrowana offshore na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych i zgodnie z Warunkami korzystania z usługi, działa zgodnie z prawem obowiązującym na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych. \ r \ n \ r \ nTrading w witrynie został otwarty dla wszystkich obecnych użytkowników Bitfinex 29 grudnia 2017 r. oraz nowe rejestracje stały się dostępne 15 stycznia 2018 r. Podobnie jak Bitfinex, platforma Ethfinex nie jest dostępna dla obywateli USA i chociaż jest otwarta do handlu na żywo, platforma Ethfinex jest nadal w fazie rozwoju (Beta), a wiele jej funkcji ma zostać zaprezentowanych później w ciągu roku. Oprócz umożliwienia handlu tokenami kompatybilnymi z ERC-20 i udziału w sprzedaży zbiorowej, Ethfinex oferuje również opcje handlu na marżę, rynek finansowania peer-to-peer i forum dyskusyjne społeczności. \ R \ n \ r \ nMimo otwarcia jego platforma dopiero niedawno, Ethfinex przyciąga obecnie 24 wolumeny obrotów przekraczające 280 mln USD, liczba ta jest zdominowana przez parowanie ETH \ / USD, które obecnie generuje ponad 200 milionów dolarów dziennie. W ciągu ostatnich 30 dni w witrynie sprzedano 8 879 121,87 ETH. \ R \ nFunkcje Etfinex \ r \ n \ r \ n \ tFunkcjonalność \ u2013 Platforma Ethfinex na wiele sposobów odzwierciedla Bitfinex, a obie zapewniają nowoczesne, dobrze zaprojektowane i wysoce konfigurowalne interfejsy. Witryna jest niezwykle obszerna, a główny pulpit nawigacyjny \ u00a0 przedstawia użytkownikom różne zakładki i opcje. Istnieje również zróżnicowany wybór narzędzi do tworzenia wykresów; jednak obecnie nie jest dostępna wersja komputerowa ani aplikacja mobilna. \ r \ n \ tSecurity \ u2013 Zespół Ethfinex stosuje jedne z najbardziej zaawansowanych technik zabezpieczeń dostępnych obecnie w branży, a tylko 0,5% zasobów kryptograficznych to dostępne w gorących portfelach. Pozostałe środki są umieszczane w chłodni i wymagają ręcznej interwencji kilku członków kierownictwa, aby uzyskać do nich dostęp. Konta klientów są również chronione przez szereg zaawansowanych narzędzi weryfikacyjnych zaprojektowanych do monitorowania zmian w aktywności na koncie, a witryna korzysta również z uwierzytelniania dwuskładnikowego (2FA) i szyfrowania PGP. \ R \ n \ tObsługa klienta \ u2013 Zespół pomocy jest 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, aby rozwiązywać wszelkie problemy, a członkowie mogą otwierać bilety, korzystając z Centrum pomocy. Z zespołem Ethfinex można się kontaktować tylko bezpośrednio przez centrum pomocy, jednak istnieje sekcja bazy wiedzy, która dotyczy najczęstszych problemów, a także aktywne konto na Twitterze i grupa telegramów. \ R \ n \ tOpcje handlu \ u2013 Ethfinex zapewnia szeroki wachlarz opcji handlowych, a członkowie mają dostęp do transakcji z wykorzystaniem depozytu zabezpieczającego z dźwignią do 3,3x, korzystając z mechanizmu finansowania peer to peer. Ponadto handlowcy mają również dostęp do wielu różnych typów zleceń, takich jak zlecenia limit, rynkowe i stop. Dostępne są również inne typy zleceń, takie jak trailing stop, fill or kill, iceberg, OCO i post only. \ R \ n \ tHybrid Decentralization \ u2013 Ethfinex obsługuje pionierski hybrydowy zdecentralizowany system wymiany, który pozwala użytkownikom wybierać między bez zaufania -rozliczenie łańcuchowe lub szybkie wykonanie i profesjonalne API. Korzystając ze zdecentralizowanych portali zdalnych, użytkownicy mogą uzyskać dostęp do księgi zamówień Ethfinex bez faktycznej konieczności deponowania swoich środków w Ethfinex. Te portale umożliwiają klientom korzystanie z inteligentnych kontraktów bez zaufania podczas handlu, a jednocześnie mają dostęp do dużej płynności ksiąg zamówień Ethfinex. \ R \ n \ r \ nObsługiwane waluty \ r \ nObecnie na platformie dostępnych jest około 39 par w obrocie, które są powiązane z podstawową walutą Ethereum (ETH). Ethfinex zapewnia również obsługę depozytów i handlu w dolarach amerykańskich (USD). Niektóre z obsługiwanych walut to obecnie: \ r \ n \ r \ n \ tUSDT \ r \ n \ tETH \ r \ n \ tEOS \ r \ n \ tSAN \ r \ n \ tOMG \ r \ n \ tZRX \ r \ n \ tFUN \ r \ n \ tTRX \ r \ n \ tDATA \ r \ n \ tEDO \ r \ n \ tAID \ r \ n \ tSNT \ r \ n \ tTNB \ r \ n \ tGNT \ r \ n \ tAVT \ r \ n \ tELF \ r \ n \ tSPANK \ r \ n \ tBAT \ r \ n \ tRLC \ r \ n \ tREP \ r \ n \ tRCN \ r \ n \ r \ nEthfinex umożliwia również swoim użytkownikom dokonywania wpłat w dolarach amerykańskich za pomocą przelewów i przelewów bankowych; dodatkowo na platformie dostępny jest również USDT Tether. Ponieważ Ethfinex koncentruje się na sieci Ethereum, zespół stojący za platformą aktywnie stara się zwiększyć liczbę monet dostępnych na stronie i należy się spodziewać regularnych dodatków. Istnieje również głosowanie społeczności dotyczące listy nowych tokenów i istnieje dobrze udokumentowana lista, która jest aktualizowana zgodnie z najnowszymi osiągnięciami. \ R \ n \ r \ nDo tego dochodzi również token natywny, zwany tokenem Nectar (NEC). \ u00a0To jest przyznawane bezpłatnie animatorom rynku proporcjonalnie do wolumenu transakcji, w których biorą udział, i umożliwia każdemu ubieganie się o nagrody lojalnościowe z całkowitych miesięcznych opłat za wymianę i doradztwo w zakresie przyszłego zarządzania firmą Ethfinex. \ r \ nJak to zrobić Zarejestruj się w Ethfinex \ r \ nPodobnie jak w przypadku Bitfinex, nowi użytkownicy otrzymują przypomnienie, że ich usługa ma określone specyfikacje i jest skierowana do bardziej profesjonalnych handlowców. Pojawi się wyskakujące okienko z wyjaśnieniem warunków. Obejmują one obecnie zgodę na minimalny kapitał na koncie w wysokości 10 000 USD, ponieważ nowe konta nie mogą handlować ani wykonywać żadnych funkcji na platformie, dopóki nie osiągną tej kwoty. Ponadto, aby uzyskać dostęp do wpłat i wypłat, użytkownicy muszą wyrazić zgodę na przejście procesu weryfikacji, który może zająć do 6-8 tygodni. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nGdy Ty zaznaczyłeś wszystkie niezbędne pola, możesz przejść do tworzenia konta. \ r \ n \ r \ n \ r \ nUtwórz konto \ r \ nMożesz otworzyć konto, postępując zgodnie z procedurą rejestracji i wprowadzając swoją nazwę użytkownika, adres e-mail, i hasło. Konieczne jest również wprowadzenie strefy czasowej i niepowtarzalnego tekstu captcha. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nUżytkownicy posiadający istniejące konta Bitfinex mają również możliwość połączenia swoich kont. Żądając tej funkcji, użytkownicy otrzymają wiadomość e-mail, która umożliwi im zalogowanie się na swoje konto Bitfinex i połączenie go z profilem Ethfinex. \ R \ n \ r \ n \ r \ nJak dokonać wpłaty \ r \ nGdy to nastąpi gotowe, możesz zacząć zasilać swoje konto, znajdując najpierw przycisk \ u201cDepozyt \ u201d w prawym górnym rogu. Kliknięcie tego przycisku powoduje przejście do strony wpłat, gdzie możesz wybrać wersję Tether w dolarach amerykańskich i euro lub z listy tokenów ERC-20 w celu dokonania wpłaty. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nPo zasileniu konta możesz kliknąć przycisk \ u2018Trading \ u2019 i wybrać preferowane parowanie. W tym miejscu możesz określić ilość, cenę i rodzaj zlecenia, które chcesz zrealizować. \ R \ nOpłaty Etfinex \ r \ nEthfinex jasno wyjaśnił ich strukturę opłat, a opłaty za realizację zleceń są określane na podstawie wolumenu obrotu w ciągu ostatnich 30 dni jako a także status wytwórcy lub nabywcy. Opłaty producenta są wypłacane po dodaniu płynności do księgi zamówień poprzez złożenie zamówienia z limitem poniżej ceny giełdowej przy zakupie i powyżej ceny giełdowej w przypadku sprzedaży. Opłaty przyjmującego są wypłacane, gdy klienci robią odwrotnie i usuwają płynność z arkusza zamówień, wypełniając zamówienie, które jest już w książce zamówień. \ R \ n \ r \ nOpłaty producenta wynoszą od 0,1% do 0,0% \ u00a0, podczas gdy \ u00a0 Opłaty u00a0taker wahają się od 0,2% do 0,1%. Wyższe stawki obejmują wolumeny transakcji do 500 tys. USD miesięcznie, podczas gdy klienci będą musieli zgromadzić transakcje warte ponad 30 mln USD miesięcznie, aby zakwalifikować się do najniższych stawek opłat. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nZrealizowano w ciągu ostatnich 30 dni (równowartość w USD) \ r \ nOpłaty producenta \ r \ nOpłaty producenta \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n obrót co najmniej 0,00 $ \ r \ n0,100 % \ r \ n0.200% \ r \ n \ r \ n \ r \ n 50 000,00 $ lub więcej w obrocie \ r \ n 0,100% \ r \ n0,180% \ r \ n \ r \ n \ r \ n 1 000 000,00 USD lub więcej w obrocie \ r \ n 0,100% \ r \ n 0,170% \ r \ n \ r \ n \ r \ n 10 000 000,00 USD lub więcej w obrocie \ r \ n 0,100% \ r \ n0,160% \ r \ n \ r \ n \ r \ n 20 000 000,00 $ w obrocie \ r \ n 0,100% \ r \ n0,140% \ r \ n \ r \ n \ r \ n 40 000 000,00 $ w obrocie \ r \ n0,100 % \ r \ n0,120% \ r \ n \ r \ n \ r \ n 60 000 000,00 USD lub więcej w obrocie \ r \ n 0,100% \ r \ n0,100% \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nDuże depozyty kryptowalut są bezpłatne; jednakże w przypadku depozytów o wartości mniejszej niż równowartość 1000 USD pobierana jest niewielka opłata depozytowa. Według Ethfinex, małe depozyty tworzą nadmiar danych wejściowych w portfelu i obciążają sieć Ethereum i jej węzły Ethereum. W rezultacie zespół woli, aby użytkownicy unikali częstego wysyłania niewielkich kwot depozytów i radzili swoim klientom, aby składali mniejsze kwoty razem w większe depozyty. \ R \ n \ r \ nWypłaty na stronie wiążą się z różnymi opłatami w zależności od konkretnej kryptowaluty chcesz się wycofać. \ r \ n \ r \ nBłędy wpłaty również podlegają opłacie w wysokości 150,00 $ i nie ma gwarancji, że jakiekolwiek błędy popełnione przez użytkowników Ethfinex zostaną odzyskane przez zespół pomocy. \ r \ nCzy Ethfinex Safe? \ r \ nProtokoły bezpieczeństwa stosowane przez Ethfinex wywodzą się z praktyk stosowanych przez Bitfinex, ponieważ ich siostrzana wymiana doświadczyła wielu dobrze udokumentowanych włamań. Podstawą jest korzystanie z pamięci w trybie offline, a zdecydowana większość środków systemowych jest przechowywana offline, w portfelach \ u2018 zimnych. Około 0,5% zasobów cyfrowych jest dostępnych za pośrednictwem portfeli \ u2018hot \ u2019. Ponadto portfele typu cold wall nie są dostępne na platformie ani na serwerach platformy, a środki przechowywane w chłodni offline wymagają ręcznej interwencji różnych członków zespołu zarządzającego Ethfinex. \ R \ n \ r \ nKonta użytkowników są zabezpieczone przez: \ r \ n \ r \ n \ t Uwierzytelnianie dwuskładnikowe (2FA) \ r \ n \ tZaawansowane narzędzia weryfikacyjne do monitorowania podejrzanego zachowania i integralności konta \ r \ n \ tOchrona przed wycofaniem \ r \ n \ tZaawansowane uprawnienia klucza API \ r \ n \ tEmail Szyfrowanie z OpenPGP \ r \ n \ r \ nEthfinex różni się od tradycyjnych giełd poprzez użycie hybrydowej metody decentralizacji. Portal Ethfinex umożliwia użytkownikom samodzielne zarządzanie bezpieczeństwem i przeglądanie księgi zamówień Ethfinex oraz dokonywanie transakcji bez konieczności wpłacania środków na ich konta Ethfinex. \ R \ n \ r \ nZa pomocą zdecentralizowanych protokołów wymiany transakcje są realizowane przez inteligentne kontrakty na Ethereum blockchain za pośrednictwem protokołu 0x, w przyszłości będzie to rosło, aby umożliwić łączenie się z Ethfinex innym zdecentralizowanym protokołom wymiany. Użytkownicy powinni pamiętać, że to rozwiązanie ma początkowo minimalną wielkość zamówienia równą równowartości 200 USD. \ R \ n \ r \ n \ r \ nTradowanie na Ethfinex \ r \ nPlatforma handlowa jest przeznaczona zarówno dla średnio zaawansowanych, jak i zaawansowanych użytkowników i oferuje różnorodność opcji handlowych. W rezultacie dostępne są również następujące typy zleceń: \ r \ n \ r \ n \ tMarket \ r \ n \ tLimit \ r \ n \ tStop \ r \ n \ tTrailing stop \ r \ n \ tWypełnij lub zabij \ r \ n \ tJedno anuluje inne (OCO) \ r \ n \ t Zlecenie z limitem płatności tylko do zapłaty \ r \ n \ tZamówienia ukryte \ r \ n \ t Zlecenia algorytmiczne \ r \ n \ r \ nPonieważ Ethfinex działa jako zdecentralizowana giełda hybrydowa użytkownicy mają dostęp do dużego wolumenu transakcji i wysokiego poziomu płynności, a liczby kupna / sprzedaży i zlecenia są rozliczane w czasie rzeczywistym. Daje to członkom większą elastyczność w wyborze, kiedy złożyć zamówienie w porównaniu z innymi zdecentralizowanymi giełdami. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n Platforma umożliwia użytkownikom handel z dźwignią do 3,3x poprzez uzyskanie finansowania z rynek finansowania peer to peer margin. Użytkownicy mogą zdecydować się na pożyczenie żądanej kwoty finansowania według wybranej przez siebie stopy i czasu trwania, mogą również zdecydować o otwarciu pozycji i zleceniu Ethfinex wykupieniu dla nich finansowania po najlepszym dostępnym oprocentowaniu. \ R \ n \ r \ nMagazy rynek finansowania umożliwia zarabianie odsetek od depozytów w dolarach amerykańskich i Ethereum, udostępniając je traderom, którzy chcą handlować z dźwignią. Istnieje opcja oferowania finansowania według preferowanej stawki i czasu trwania, lub użytkownicy mogą zakończyć na FRR (Flash Return Rate). Istnieje również możliwość skorzystania z funkcji automatycznego odnawiania, która automatycznie odnawia oferty po wygaśnięciu. \ R \ n \ r \ n Finansowanie za pomocą depozytu zabezpieczającego wiąże się z określonym zestawem opłat, w tym opłatą za opłaty pobierane przez dostawców finansowania depozytu zabezpieczającego w wysokości 15,0% (z opłaty generowane przez aktywne umowy finansowania depozytu zabezpieczającego). \ u00a0 Również opłata za opłaty pobierane przez dostawców finansowania depozytu zabezpieczającego, po otwarciu przez ukrytą ofertę, wynosi 18,0% (opłat generowanych przez aktywne umowy finansowania depozytu zabezpieczającego). \ r \ n \ r \ n \ r \ nSpołeczność \ r \ nEthfinex stara się stworzyć centrum społeczności Ethereum, które umożliwi programistom, handlowcom i entuzjastom komunikowanie się i dzielenie się pomysłami. Witryna zawiera posty, analizy i dyskusje na temat nadchodzących aukcji tokenów lub tokenów zbywalnych. Programiści i eksperci handlowi mogą dzielić się swoimi opiniami z forami dyskusyjnymi skupiającymi się na konkretnych tokenach i zorganizowanymi tak, aby generować progresywną debatę. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nTokeny będą również miały niezrównaną ocenę pozyskane i oparte na konsensusie uzyskanym od użytkowników witryny; oceny te będą uwzględniać takie aspekty, jak biała księga, technologia i koncepcja, i pomogą ulepszyć standard obecnie przeprowadzanej analizy. Ponadto każdy projekt z tokenem ERC20 może założyć własną tablicę dyskusyjną i zbudować własną społeczność w witrynie. Skupienie się na mądrości społeczności i mądrości czerpanej z tłumów okaże się korzystne, gdy Ethfinex przejdzie do zapewniania dostępu do ICO crowdsales na swojej platformie. \ R \ n \ r \ nToken Nectar (NEC), który jest rozdawany bezpłatnie animatorom rynku tokenów, umożliwia również członków, aby ubiegać się o nagrody lojalnościowe z miesięcznych opłat za wymianę i doradzać w sprawie przyszłego zarządzania Ethfinex, co pomaga wzmocnić poczucie wspólnoty wśród jej członków. \ r \ nWniosek \ r \ nNależy zauważyć, że Ethfinex jest nadal w fazie beta etap, więc możemy zaktualizować recenzję, gdy ponownie ją odwiedzimy po pełnym uruchomieniu. Należy również zauważyć, że w tej chwili trwają pewne kontrowersje dotyczące spółki macierzystej Bitfinex i jej stablecoin waluty Tether. Inną rzeczą wartą uwagi jest to, że Bitfinex również został zhakowany w przeszłości. \ R \ n \ r \ nPodoba nam się pomysł wymiany poświęconej tokenom Ethereum, a fakt, że giełda jest zdecentralizowana i zbudowana przy użyciu protokołu 0x, jest plusem , czujemy, że to przyszłość giełd, napisaliśmy poradnik o 0x, który możesz przeczytać tutaj, aby dowiedzieć się więcej. \ r \ n \ r \ nGiełda ma obiecującą przyszłość, ale zastrzegamy sobie możliwość oceny do czasu wystąpienia sytuacji z Bitfinex i Tether został wyjaśniony, a przejrzystość została przekazana firmie. \ r \ nOdwiedź Ethfinex \ r \ nPros \ r \ n \ r \ n \ tA platformę skoncentrowaną na kliencie \ / społeczności \ r \ n \ tA hub dla Ethereum sieć i tokeny ERC-20 \ r \ n \ tBezpieczne korzystanie z inteligentnych kontraktów oraz wysoka płynność \ r \ n \ tKorzyści ze zdecentralizowanej wymiany z bezpieczeństwem i wielkością dużej scentralizowanej giełdy. \ r \ n \ tZapewnia dostęp do sprzedaży zbiorowej oparty na Ethereum. \ r \ n \ tEkstensywne opcje handlowe i rynek finansowania peer to peer. \ r \ n \ r \ nWsparcia \ r \ n \ r \ n \ tZależne od sieci Ethereum \ r \ n \ tBrak bitcoinów lub tokenów innych niż ERC-20 \ r \ n \ tZarejestruj się \ / Ograniczenia dotyczące kapitału \ r \ n \ tNiedostępne dla mieszkańców USA \ r \ n \ tWciąż w fazie beta","autor": {"@rodzaj":"Osoba","Nazwa":"Eugene Kem"},"Data opublikowania":"2018-02-16"}}

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map