Przewodnik dla początkujących po HitBTC: pełna recenzja

Recenzja HitBTC

HitBTC sprzedaje się jako „najbardziej zaawansowana giełda bitcoinów” i ma długą historię, działającą od 2013 roku. HitBTC ma rynki potrzebne do handlu takimi walutami jak między innymi Bitcoin, Ethereum, Dogecoin, Litecoin, Monero i USDT. HIT Solution Ltd., firma z siedzibą w Hongkongu, prowadzi HitBTC.

Recenzja HitBTC

Rozwój HitBTC był wynikiem współpracy między doświadczonymi handlowcami, specjalistami finansowymi i programistami, co doprowadziło do stworzenia zaawansowanej platformy, która może zaspokoić potrzeby każdego. Podstawowy mechanizm dopasowywania systemu ma innowacyjne funkcje, w tym zaawansowane algorytmy dopasowywania zamówień i rozliczanie w czasie rzeczywistym. Otrzymał również pochwały za wysoką dostępność, dyspozycyjność i odporność na awarie.

Odwiedź HitBTC

Funkcje HitBTC

HitBTC oferuje wiele korzyści dla inwestorów, w tym wysoką płynność i najnowocześniejsze technologie silników dopasowujących wspomniane powyżej. Istnieją również niskie opłaty, silne środki bezpieczeństwa, brak limitów wpłat lub wypłat aktywów cyfrowych, ponad 150 instrumentów do wyboru oraz najbardziej zaawansowane FIX API i REST API.

Witryna HitBTC

Dodatkowo HitBTC nie wymaga rejestracji, zapewnia pełny dostęp do handlu i ma nieograniczone doładowania Twojego salda.

 • Wysoka płynność
 • Najnowocześniejsze technologie dopasowywania silników
 • Brak limitów wpłat / wypłat zasobów cyfrowych
 • Niskie opłaty
 • Dostępnych jest ponad 150 instrumentów
 • Wysoki poziom bezpieczeństwa
 • Najbardziej zaawansowane API REST i FIX API

Narzędzia handlowe HitBTC

Niektóre giełdy pozwalają handlować tylko bez dużej ilości informacji. Jednak HitBTC dostarcza większość informacji, które będziesz musiał podjąć przed rozpoczęciem handlu. Ci, którzy mają większe doświadczenie w handlu, docenią różne wykresy i wykresy oferowane przez HitBTC. Początkujący, którzy nie są pewni, co zrobić z tymi informacjami lub jak zająć się handlem kryptowalutami, docenią informacje na blogu, które zawierają wiele wskazówek handlowych.

Rejestracja w HtBTC

Rejestracja nowego konta w HitBTC jest stosunkowo prosta. Kliknij „Zarejestruj się” w prawym górnym rogu strony i wypełnij wymagane informacje. Będziesz potrzebował adresu e-mail i ustawienia hasła. Przejdź do swojego e-maila i kliknij link w wiadomości od HitBTC, aby potwierdzić swój adres i aktywować konto.

Rejestracja konta HitBTC

Depozyty HitBTC

Aby dokonać wpłaty na swoje konto HitBTC, musisz najpierw wygenerować adres portfela. Możesz kliknąć przycisk „Wpłata”, który jest zielony. Następnie wybierz wiersz odpowiadający walucie, którą chcesz wpłacić, i kliknij „Zasil”. Otrzymasz teraz adres portfela, ciąg cyfr i liter oraz kod QR.

Depozyty HitBTC

Pamiętaj, że każdy zasób na koncie ma swój unikalny adres. Niektóre waluty zawierają dodatkowe pola identyfikatorów, takie jak Message for XEM lub Destination Tag dla XRP. Powinieneś zawsze uwzględniać te informacje podczas inicjowania wpłaty. Jeśli tego nie zrobisz, musisz skontaktować się z pomocą. Gdy środki dotrą do HitBTC, na dole strony kont wyświetli się oczekująca transakcja, a waluta będzie dostępna wkrótce po.

Wypłaty HitBTC

Aby wypłacić monety, przejdź do zakładki „Konta”. Spójrz na kolumnę „Wypłata”, która zawiera jeden przycisk dla każdej waluty na Twoim koncie. Aby dokonać wypłaty, monety muszą znajdować się na Twoim głównym koncie, więc jeśli to konieczne, dokonaj przelewu z konta handlowego. Następnie możesz kliknąć „Wypłać”.

Wybierz ilość do pobrania i wklej w adresie odbiorcy. Zawsze dokładnie sprawdź adres, ponieważ nie możesz cofnąć transakcji. Pamiętaj, że niektóre zasoby cyfrowe wymagają więcej informacji do wysłania transakcji, więc zachowaj szczególną ostrożność. Przykładem może być XMR; musisz podać identyfikator płatności oraz adres portfela. Jedyna minimalna kwota wypłaty jest wyższa niż wartość Twojej opłaty sieciowej, którą możesz wyświetlić tuż pod polem „Kwota”.

Wypłaty HitBTC

Po wybraniu „Wypłać” wpisz swój kod uwierzytelniający, zakładając, że włączyłeś uwierzytelnianie dwuskładnikowe dla wypłat. Zobaczysz powiadomienie, że musisz potwierdzić wypłatę za pośrednictwem poczty elektronicznej. Przejdź do swojego adresu e-mail i otwórz wiadomość z adresu [email protected] oznaczoną „Wycofaj żądanie”. Kliknij łącze, aby potwierdzić, aby wysłać transakcję i wrócić do strony konta.

Wypłatę można zobaczyć w „Raportach – Historia płatności” lub w „Ostatnie transakcje”. Podczas przetwarzania pojawią się trzy żółte kropki. Po zakończeniu przetwarzania kropki te zmieniają się w zielony znak.

Jak handlować na HitBTC

Aby rozpocząć handel, musisz najpierw przenieść środki ze swojego głównego konta HitBTC na konto handlowe. Na stronie „Konta” kliknij niebieską strzałkę między dwoma kontami. Zostaniesz poproszony o wprowadzenie kwoty do przeniesienia, a następnie kliknij „Przelej”.

Gdy monety znajdą się na Twoim koncie, nadszedł czas, aby skonfigurować zamówienie. Przejdź do ekranu handlu, klikając „Giełda” i wybierz swoją parę handlową z sekcji „Instrumenty”.

Ekran handlu HitBTC

Teraz możesz wybrać rodzaj zamówienia, które chcesz zrealizować w polach Kup i Sprzedaj. Witryna internetowa zawiera krótki opis każdego z nich – rynek, stop, limit i stop limit – jeśli najedziesz kursorem na odpowiednie znaki zapytania.

HitBTC Buy & amp; Sprzedać

Możesz zobaczyć swoją historię transakcji na danym rynku, patrząc na sekcję „Moje zamówienia i transakcje”. Możesz także zarządzać transakcjami na różnych rynkach, klikając „Raporty”. Stamtąd przejdź do „Moje zamówienia”, a będziesz mógł przeglądać zamówienia, zobaczyć ich status, anulować zamówienie, wyeksportować historię handlu i wykonać inne zadania.

Na dole ekranu handlu możesz zobaczyć książkę zamówień, która pokazuje najnowsze wyniki sprzedaży, głębokość rynku i ceny, które ludzie kupują i sprzedają wybraną kryptowalutę w.

Książka zamówień HitBTC

Typy zleceń oferowane przez HitBTC

Zlecenia rynkowe pozwalają sprzedać lub kupić wybrany instrument po cenie rynkowej, która jest najlepszą dostępną ceną w momencie składania zamówienia. Sumy i opłaty są szacunkowe, ponieważ cena ta zmienia się w czasie rzeczywistym.

Zlecenia z limitem umożliwiają zawarcie transakcji po określonej lub lepszej cenie. Tak więc, zlecenia kupna z limitem dotyczą limitu lub niższej kwoty, podczas gdy zlecenia sprzedaży z limitem dotyczą kwoty limitu lub wyższej. Jest to idealne rozwiązanie, jeśli znasz cenę, po której chcesz handlować. Kiedy tworzysz to zamówienie, środki są rezerwowane na Twoim koncie i możesz je przeglądać; pojawiają się również w księdze zamówień.

Zlecenia stop zawierają transakcje po określonych cenach. Różni się to nieco od zleceń z limitem, ponieważ gdy rynek osiągnie cenę stop, zlecenie stop zamienia się w zlecenie rynkowe. Te zamówienia nie pojawiają się w książce zamówień, dopóki nie zostaną aktywowane i nie wymagają żadnych zarezerwowanych środków.

Wreszcie, zlecenia typu stop-limit pozwalają na złożenie zlecenia z limitem za określoną cenę. Kiedy osiągnie tę cenę stop, Twoje zlecenie stop-limit zamienia się w zlecenie z limitem. W przypadku tego typu zlecenia określasz cenę stop i limit ceny. Osiągnięcie ceny stop jest tym, co uruchamia zlecenie z limitem przy użyciu wybranego limitu ceny. Podobnie jak zlecenia zatrzymania, to zamówienie nie pojawi się w arkuszu zamówień do momentu aktywacji i nie wymaga żadnych zarezerwowanych środków.

Handel OTC HitBTC

Handel pozagiełdowy lub obrót pozagiełdowy umożliwia użytkownikom dokonywanie dużych transakcji bez korzystania z publicznych ksiąg zamówień. Innymi słowy, inwestorzy zawierają umowę bezpośrednio ze swoim kontrahentem i nie ma to wpływu na cenę rynkową tokena lub monety. HitBTC oferuje handel OTC dzięki partnerstwu z Trusted Volumes. Dotyczy to tylko transakcji o wolumenie powyżej 100 000 USDT (lub jego odpowiednika) i obowiązuje prowizja w wysokości 0,1%.

Handel OTC

Obecny miesięczny obrót Trusted Volumes przekracza 1,5 miliarda USD w aktywach kryptowalutowych, więc jeśli masz duże kwoty do sprzedania, jest to lepsza opcja niż sprzedaż na giełdzie, ponieważ duże sprzedaże mogą powodować spadki cen.

Opłaty HitBTC

Jak każda giełda kryptowalut, HitBTC musi pobierać jakieś opłaty, aby osiągać zyski i działać dalej. HitBTC korzysta z modelu maker-taker, aby zmaksymalizować płynność przy jednoczesnym zawężeniu spreadu na swoich rynkach. Przypominamy, że „biorcy” to ci, którzy zabierają płynność z książki, składając zamówienie, które jest natychmiast dopasowane do jednego z istniejących zamówień. „Twórcy” to ci, którzy zapewniają płynność, tworząc zlecenie z limitem poniżej ceny wywoławczej kupna lub powyżej najwyższej oferty sprzedaży.

Opłaty HitBTC

Rozważmy przykład, w którym BTC ma aktualną cenę sprzedaży wynoszącą 10000 USDT, aby zilustrować różnicę między twórcami a biorcami. Jeśli złożysz zlecenie po tej cenie sprzedaży, 10000 USDT, jesteś przyjmującym. Twoje zamówienie jest realizowane natychmiast. Jeśli jednak wybierzesz zlecenie kupna z limitem na kwotę 9 950 USDT, będziesz producentem.

Przyjmujący są obciążani opłatą w wysokości 0,1 procent od swoich transakcji. Twórcy nie pobierają żadnych opłat, co jest rzadką ofertą wśród giełd kryptowalut, która zapewnia HitBTC przewagę nad konkurencją. W rzeczywistości producenci otrzymują rabat z tytułu handlu w wysokości 0,01 procent. Ten rabat ma być nagrodą za zapewnienie płynności.

Kontrakty rynkowe HitBTC

Aby jeszcze bardziej przynieść korzyści animatorom rynku, HitBTC oferuje kontrakty rynkowe (MM). Są to miesięczne umowy, które zawierają rabaty i zachęty pieniężne. Animatorzy rynku otrzymują codzienne raporty dotyczące wyników o wysokim poziomie szczegółowości. Każdy kontrakt działa tylko z jedną parą handlową i istnieje kilka kategorii kontraktów. Jednak animatorzy rynku mogą przyjąć tylko jeden kontrakt z każdej kategorii. Kontrakt określa zakres wolumenów po stronie sprzedaży i kupna, a także maksymalny spread.

Wypełniając umowę na koniec miesiąca, otrzymujesz premię rabatową (od 0,01 do 0,04%) oraz świadczenie w wysokości od 1000 do 10 000 USDT. Ponieważ możesz mieć jeden kontrakt każdego rodzaju, możliwe jest uzyskanie do 0,1% rabatu plus 21 000 USDT miesięcznie. Możesz uzyskać więcej informacji na temat kontraktów marketingowych lub skorzystać z nich, kontaktując się z HitBTC.

HitBTC API do handlu botami

API dla HitBTC jest przyjazne dla robotów, więc możesz używać swojego bota handlowego, jeśli go masz. Interfejs API ma również dane o małych opóźnieniach, a także źródła wykonania.

Bitcoin Trading Bots

Program partnerski HitBTC

HitBTC oferuje program partnerski, który nagradza użytkowników, którzy przyciągają nowe osoby do HitBTC. Partnerzy otrzymują niestandardowe linki, których mogą używać do zapraszania znajomych do dołączenia do HitBTC i rozpoczęcia handlu. Gdy twój znajomy zacznie handlować, możesz otrzymać w nagrodę nawet 75 procent jego opłat handlowych. W ten sposób uzyskasz większe zyski, jeśli przyciągniesz więcej użytkowników i mają oni większy wolumen obrotu. HitBTC ma nawet różne narzędzia dla podmiotów stowarzyszonych, które pozwalają im śledzić, który link przyciąga najwięcej podmiotów stowarzyszonych. Możesz utworzyć wiele łączy; nazwij każdy na podstawie tego, gdzie go używasz; następnie śledź rejestracje, zarobki i obroty. Możesz wypłacić swoje nagrody, gdy osiągniesz 0,01 BTC i nie możesz wypłacić od razu 0,1 BTC.

Czy HitBTC jest bezpieczny?

HitBTC doświadczył włamanie z 2015 roku wkrótce po uruchomieniu.

Jako doświadczona giełda, HitBTC poważnie traktuje bezpieczeństwo. Ma wiele strategii, aby zapewnić bezpieczeństwo informacji i konta. HitBTC zdecydowanie zachęca użytkowników do skorzystania z uwierzytelniania dwuskładnikowego. Większość swoich funduszy wykorzystuje również w chłodni i korzysta z zaawansowanej technologii szyfrowania, aby ukryć Twoje informacje przed hakerami.

HitBTC wydaje również kilka zaleceń dla użytkowników, aby dodatkowo chronić swoje konto. Sugeruje utworzenie silnego hasła, które zmieniasz co kilka tygodni. Weryfikację dwuskładnikową można ustawić na karcie „Bezpieczeństwo” w „Ustawieniach”, aktywując ją do wypłat, logowania i / lub dostosowywania ustawień. W celu zwiększenia bezpieczeństwa giełda wysyła powiadomienie e-mail za każdym razem, gdy dostęp do konta jest uzyskiwany z nowego adresu IP.

Istnieje również opcja zakończenia wszystkich sesji, co spowoduje automatyczne wylogowanie wszystkich aktywnych sesji, z wyjątkiem tej, której używasz do wykonania tej czynności. Tę opcję znajdziesz w zakładce „Bezpieczeństwo”. W związku z tym można włączyć automatyczne wylogowanie, które ponownie znajduje się na karcie „Bezpieczeństwo”. Możesz wybrać, jak często jesteś wylogowywany automatycznie, z opcjami 30 minut, 1 godzina, 8 godzin, 1 dzień, 7 dni lub nigdy.

Jeśli kiedykolwiek będziesz miał jakiekolwiek wątpliwości co do bezpieczeństwa swojego konta lub czy zostałeś zhakowany, możesz również sprawdzić swoją ostatnią aktywność w zakładce „Bezpieczeństwo”. Obejmuje to takie działania, jak wypłacanie pieniędzy, włączanie lub wyłączanie weryfikacji dwuskładnikowej, zmiana hasła i logowanie.

Wniosek

HitBTC był częścią społeczności kryptowalut niemal od samego początku, dając jej mnóstwo czasu na rozwiązanie wszelkich problemów z wymianą. Posiada również wiele przydatnych funkcji, takich jak liczne opcje handlowe i wskazówki, a także przyjazny dla użytkownika interfejs.

Należy pamiętać o tym, że niektórzy użytkownicy zgłaszają długie czasy wypłat, a proces weryfikacji może być powolny i uciążliwy, wymagając skanowania i wysyłania dokumentów osobistych. Istnieją również złe recenzje online pozostawione przez klientów HitBTC, które wspominają o problemach z obsługą klienta z wyjątkowo długim czasem oczekiwania na problemy, takie jak wypłaty itp..

Ogólnie rzecz biorąc, HitBTC jest prawdopodobnie wart rozważenia, jeśli szukasz dobrze ugruntowanej giełdy o dużym wolumenie i płynności lub potrzebujesz dostępu do API. Obsługa klienta z pewnością wydaje się być obszarem, w którym brakuje wymiany.

Ważna aktualizacja: 21.08.18

Odnotowano rosnącą liczbę skarg użytkowników dotyczących zamrożeń kont i uniemożliwienia wypłat. Możesz przeczytać niektóre z nich na r / HitBTC subreddit. Jak widać, w tym poście pozostawiono dużą liczbę negatywnych komentarzy, które zostały odrzucone przez wielu użytkowników, wszystkie one używają kont e-mail na vfemail.net, co prowadzi nas do przekonania, że ​​są to zorganizowane próby ludzi z HitBTC, aby przeciwdziałać negatywnym opiniom w Internecie na temat firmy.

W tej chwili nie zalecamy naszym użytkownikom handlu na HitBTC, dopóki sprawy nie staną się bardziej jasne.

Odwiedź HitBTC

HitBTC

src = “~ images \ beginners-guide-to-hitbtc-complete-review.gif”

alt = “HitBTC”

class = “foto-wrapup wppr-product-image” /> 5.8

Łatwość użycia

9,0 / 10

Reputacja

2,0 / 10

Opłaty

8.0 / 10

Obsługa klienta

2,0 / 10

Metody Płatności

8.0 / 10

Plusy

 • Zakres rynków
 • Dobrze zaprojektowany interfejs
 • Rozsądne opłaty
 • Dobrze ugruntowany
 • Wysoki wolumen i płynność

Cons

 • Słaba obsługa klienta
 • Weryfikacja może być powolna
 • Brak opcji płatności Fiat
 • Handel botami na giełdzie
 • Powolne wypłaty

Odwiedzić {"@kontekst":"http: \ / \ / schema.org \ /","@rodzaj":"Produkt","Nazwa":"HitBTC","wizerunek":"https: \ / \ / blockonomi-9fcd.kxcdn.com \ / wp-content \ / uploads \ / 2018 \ / 03 \ /hitbtc-review.gif","opis":"HitBTC sprzedaje się jako najbardziej zaawansowana giełda bitcoinów, \ u201d i ma długą historię, działającą od 2013 roku. HitBTC ma rynki potrzebne do handlu takimi walutami, jak Bitcoin, Ethereum, Dogecoin, Litecoin, Monero i USDT. inni. HIT Solution Ltd., firma z siedzibą w Hongkongu, prowadzi HitBTC. Rozwój HitBTC był wynikiem…","oferuje": {"@rodzaj":"Oferta","Cena £":"0,00","priceCurrency":"$","sprzedawca": {"@rodzaj":"Osoba","Nazwa":"Oliver Dale"}},"przejrzeć": {"@rodzaj":"Przejrzeć","recenzjaRating": {"@rodzaj":"Ocena","najlepsza ocena":"10","najgorsza ocena":"0","ratingValue":"5,80"},"Nazwa":"HitBTC","reviewBody":"HitBTC sprzedaje się jako najbardziej zaawansowana giełda bitcoinów \ u201d i ma długą historię, działającą od 2013 roku. HitBTC ma rynki potrzebne do handlu takimi walutami, jak Bitcoin, Ethereum, Dogecoin, Litecoin, Monero i USDT. inni. HIT Solution Ltd., firma z siedzibą w Hongkongu, prowadzi HitBTC. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nRozwój HitBTC był wynikiem współpracy między doświadczonymi handlowcami, specjalistami finansowymi i programistami , co prowadzi do zaawansowanej platformy, która może zaspokoić potrzeby każdego. Podstawowy silnik dopasowywania systemu ma innowacyjne funkcje, w tym zaawansowane algorytmy dopasowywania zamówień i rozliczanie w czasie rzeczywistym. Otrzymał również pochwały za wysoką dostępność, czas pracy i odporność na błędy. \ R \ nOdwiedź HitBTC \ r \ n \ r \ nFunkcje HitBTC \ r \ nHitBTC oferuje wiele korzyści dla inwestorów, w tym wysoką płynność i najnowocześniejszy mechanizm dopasowywania technologie wymienione powyżej. Istnieją również niskie opłaty, silne środki bezpieczeństwa, brak limitów wpłat lub wypłat aktywów cyfrowych, ponad 150 instrumentów do wyboru oraz najbardziej zaawansowane FIX API i REST API. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nDodatkowo HitBTC nie wymaga rejestracji, zapewnia pełny dostęp do handlu i ma nieograniczoną liczbę doładowań Twojego salda. \ r \ n \ r \ n \ tWysoka płynność \ r \ n \ tNajnowoczesniejsze, dopasowane technologie silników \ ​​r \ n \ tBrak limitów wpłat \ / wypłat aktywów cyfrowych \ r \ n \ t Niskie opłaty \ r \ n \ tPonad 150 dostępnych instrumentów \ r \ n \ tWysoki poziom bezpieczeństwa \ r \ n \ tNajbardziej zaawansowany interfejs API REST i FIX API \ r \ n \ r \ nNarzędzia handlowe HitBTC \ r \ nNiektóre giełdy pozwalają handlować tylko bez dużej ilości informacji. Jednak HitBTC dostarcza większość informacji, które będziesz musiał podjąć przed rozpoczęciem handlu. Ci, którzy mają większe doświadczenie w handlu, docenią różne wykresy i wykresy oferowane przez HitBTC. Początkujący, którzy nie są pewni, co zrobić z tymi informacjami lub jak zająć się handlem kryptowalutami, docenią informacje na blogu, które zawierają wiele wskazówek handlowych. \ R \ nZarejestruj się w HTBTC \ r \ nZarejestrowanie nowego konta na HitBTC jest stosunkowo proste . Kliknij \ u201cRegister \ u201d w prawym górnym rogu strony internetowej i podaj wymagane informacje. Będziesz potrzebował adresu e-mail i ustawienia hasła. Przejdź do swojego e-maila i kliknij link w wiadomości od HitBTC, aby potwierdzić swój adres i aktywować konto. \ R \ n \ r \ n \ r \ nDepozyty HitBTC \ r \ nAby dokonać wpłaty na swoje konto HitBTC, musisz najpierw wygenerować adres portfela. Możesz kliknąć przycisk \ u201cDeposit \ u201d, który jest zielony. Następnie wybierz wiersz odpowiadający walucie, którą chcesz wpłacić, i kliknij \ u201cFund. \ U201d Otrzymasz teraz adres portfela, ciąg cyfr i liter oraz kod QR. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nPamiętaj, że każdy zasób na koncie ma swój własny, niepowtarzalny adres. Niektóre waluty zawierają dodatkowe pola identyfikatorów, takie jak Message for XEM lub Destination Tag dla XRP. Powinieneś zawsze uwzględniać te informacje podczas inicjowania wpłaty. Jeśli tego nie zrobisz, będziesz musiał skontaktować się z pomocą techniczną. Gdy środki dotrą do HitBTC, na dole strony kont wyświetli się oczekująca transakcja, a waluta będzie dostępna wkrótce po. \ R \ nWypłaty HitBTC \ r \ nAby wypłacić monety, przejdź do karty \ u201cAccounts \ u201d. Spójrz na kolumnę \ u201cWypłata \ u201d, która zawiera jeden przycisk dla każdej waluty na koncie. Aby dokonać wypłaty, monety muszą znajdować się na Twoim głównym koncie, więc w razie potrzeby dokonaj przelewu z konta handlowego. Następnie możesz kliknąć \ u201cWypłać. \ U201d \ r \ n \ r \ nWybierz ilość do wypłaty i wklej w adresie odbiorcy. Zawsze dokładnie sprawdź adres, ponieważ nie możesz cofnąć transakcji. Pamiętaj, że niektóre zasoby cyfrowe wymagają więcej informacji do wysłania transakcji, więc zachowaj szczególną ostrożność. Przykładem może być XMR; musisz podać identyfikator płatności oraz adres portfela. Jedyna minimalna kwota wypłaty to więcej niż wartość Twojej opłaty sieciowej, którą możesz wyświetlić tuż pod polem \ u201cKwota. \ U201d \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nPo wybraniu \ u201cWypłać \ u201d wpisz Twój kod uwierzytelniający, zakładając, że włączyłeś uwierzytelnianie dwuetapowe dla wypłat. Zobaczysz powiadomienie, że musisz potwierdzić wypłatę za pośrednictwem poczty elektronicznej. Przejdź na swój adres e-mail i otwórz wiadomość z adresu [email protected] oznaczoną jako \ u201cWycofaj prośbę. \ U201d Kliknij link, aby potwierdzić, aby wysłać transakcję i wrócić na stronę swojego konta. \ R \ n \ r \ nMożesz wyświetlić wypłata w \ u201cReporty \ u2013 Historia płatności \ u201d lub w \ u201cOstatnich transakcjach. \ u201d Podczas przetwarzania pojawią się trzy żółte kropki. Po zakończeniu przetwarzania kropki te zmieniają się w zielony znak. \ R \ nJak handlować na HitBTC \ r \ nAby rozpocząć transakcję, musisz najpierw przenieść środki z głównego konta HitBTC na konto handlowe. Na stronie \ u201cKonta \ u201d kliknij niebieską strzałkę między dwoma kontami. Zostaniesz poproszony o wprowadzenie kwoty do przeniesienia, a następnie kliknięcie \ u201cPrzenieś. \ U201d \ r \ n \ r \ nGdy monety znajdą się na koncie, czas skonfigurować zamówienie. Przejdź do ekranu handlu, klikając \"Wymieniać się\" i wybierz swoją parę handlową z sekcji \ u201cInstrumenty \ u201d. \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nTeraz możesz wybrać rodzaj zamówienia, które chcesz zrealizować w polach Kup i Sprzedaj. Witryna zawiera krótki opis każdego rynku \ u2013, limitu, limitu i limitu zatrzymania \ u2013, jeśli najedziesz kursorem na odpowiednie znaki zapytania. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nMożesz zobaczyć swój historię transakcji na danym rynku, przeglądając sekcję \ u201cMoje zamówienia i transakcje \ u201d. Możesz także zarządzać transakcjami na różnych rynkach, klikając \ u201cReporty. \ U201d Stamtąd przejdź do \ u201cMoje zamówienia \ u201d, a będziesz mógł przeglądać zamówienia, zobaczyć ich stan, anulować zamówienie, wyeksportować historię transakcji i wykonać inne zadań. \ r \ n \ r \ nU dołu ekranu handlu możesz zobaczyć książkę zamówień, która pokazuje najnowsze wyniki sprzedaży, głębokość rynku i ceny, które ludzie kupują i sprzedają wybraną kryptowalutę za. \ r \ n \ r \ n \ r \ nRodzaje zamówień oferowane przez HitBTC \ r \ nZlecenia rynkowe pozwalają na sprzedaż lub zakup wybranego instrumentu po cenie rynkowej, która jest najlepszą dostępną ceną w momencie składania zamówienia. Suma i opłaty są szacunkowe, ponieważ ta cena zmienia się w czasie rzeczywistym. \ R \ n \ r \ n Zlecenia limitowane pozwalają na wykonanie transakcji po cenie określonej lub lepszej. Tak więc, zlecenia kupna z limitem dotyczą limitu lub niższej kwoty, podczas gdy zlecenia sprzedaży z limitem dotyczą kwoty limitu lub wyższej. Jest to idealne rozwiązanie, jeśli znasz cenę, po której chcesz handlować. Kiedy tworzysz to zamówienie, środki są rezerwowane na Twoim koncie i możesz je przeglądać; pojawiają się one również w księdze zleceń. \ r \ n \ r \ n Zlecenia zatrzymania zawierają transakcje po określonych cenach. Różni się to nieco od zleceń z limitem, ponieważ gdy rynek osiągnie cenę stop, zlecenie stop zamienia się w zlecenie rynkowe. Te zamówienia nie pojawiają się w książce zamówień, dopóki nie zostaną aktywowane i nie wymagają żadnych zarezerwowanych środków. \ R \ n \ r \ nNa koniec zlecenia typu stop-limit pozwalają na złożenie zamówienia z limitem za określoną cenę. Kiedy osiągnie tę cenę stop, Twoje zlecenie stop-limit zamienia się w zlecenie z limitem. W przypadku tego typu zlecenia określasz cenę stop i limit ceny. Osiągnięcie ceny stop jest tym, co uruchamia zlecenie z limitem przy użyciu wybranego limitu ceny. Podobnie jak zlecenia stop, to zlecenie nie pojawi się w książce zamówień do momentu aktywacji i nie wymaga żadnych zarezerwowanych środków. \ R \ nHitBTC OTC Trading \ r \ nOTC lub transakcje pozagiełdowe pozwalają użytkownikom zarabiać transakcje wolumenowe bez korzystania z ksiąg zamówień publicznych. Innymi słowy, inwestorzy zawierają umowę bezpośrednio ze swoim kontrahentem i nie ma to wpływu na cenę rynkową tokena lub monety. HitBTC oferuje handel OTC dzięki partnerstwu z Trusted Volumes. Ma to zastosowanie tylko do transakcji o wolumenie powyżej 100 000 USDT (lub jego ekwiwalentu) i obowiązuje prowizja w wysokości 0,1%. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nZaufane wolumeny bieżący miesięczny obrót przekracza 1,5 USD Miliardy aktywów w kryptowalutach, więc jeśli masz duże kwoty do sprzedania, jest to lepsza opcja niż sprzedaż na giełdzie, ponieważ duże sprzedaże mogą wywołać spadek cen. \ R \ nOpłaty za HitBTC \ r \ nJak każda giełda kryptowalut, HitBTC musi pobierać jakieś opłaty zarabiać i działać dalej. HitBTC korzysta z modelu maker-taker, aby zmaksymalizować płynność przy jednoczesnym zawężeniu spreadu na swoich rynkach. Przypominamy, że \ u201ctakers \ u201d to ci, którzy zabierają płynność z książki, składając zamówienie, które jest natychmiast dopasowane do jednego z istniejących zamówień. \ u201cMakers \ u201d to ci, którzy zapewniają płynność, tworząc zlecenie z limitem poniżej ceny wywoławczej kupna lub powyżej najwyższej oferty sprzedaży. \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nRozważmy przykład, w którym BTC ma aktualna cena sprzedaży 10 000 USDT, aby zilustrować różnicę między producentami i biorcami. Jeśli złożysz zlecenie po tej cenie sprzedaży, 10000 USDT, jesteś przyjmującym. Twoje zamówienie jest realizowane natychmiast. Jeśli jednak wybierzesz zlecenie kupna z limitem na kwotę 9 950 USDT, będziesz producentem. \ R \ n \ r \ nTakery są obciążane opłatą w wysokości 0,1% od swoich transakcji. Twórcy nie pobierają żadnych opłat, co jest rzadką ofertą wśród giełd kryptowalut, która zapewnia HitBTC przewagę nad konkurencją. W rzeczywistości producenci otrzymują rabat z tytułu handlu w wysokości 0,01 procent. Ten rabat ma służyć jako nagroda za zapewnienie płynności. \ R \ nHitBTC \ u2019 \ u2019 \ u2019 \ u2019 \ u200b \ u200bkontrakty promujące rynek \ r \ nAby jeszcze bardziej przynieść korzyści animatorom rynku, HitBTC oferuje kontrakty rynkowe (MM). Są to miesięczne umowy, które zawierają rabaty i zachęty pieniężne. Animatorzy rynku otrzymują codzienne raporty dotyczące wyników o wysokim poziomie szczegółowości. Każdy kontrakt działa tylko z jedną parą handlową i istnieje kilka kategorii kontraktów. Jednak animatorzy rynku mogą przyjąć tylko jeden kontrakt z każdej kategorii. Kontrakt określa zakres wolumenów po stronie sprzedaży i kupna, a także maksymalny spread. \ R \ n \ r \ nGdy zrealizujesz umowę na koniec miesiąca, otrzymasz premię rabatową (od 0,01 do 0,04 procent ) i świadczenie w wysokości od 1000 do 10 000 USDT. Ponieważ możesz mieć jeden kontrakt każdego rodzaju, możliwe jest uzyskanie do 0,1% rabatu plus 21 000 USDT miesięcznie. Możesz uzyskać więcej informacji na temat kontraktów rynkowych lub skorzystać z jednego, kontaktując się z HitBTC. \ R \ nHitBTC API dla botów handlowych \ r \ n API dla HitBTC jest przyjazne dla robotów, więc możesz używać swojego bota handlowego, jeśli go masz. Interfejs API ma również dane o małych opóźnieniach, a także źródła wykonywania. \ R \ n \ r \ n \ r \ nProgram partnerski HitBTC \ r \ nHitBTC oferuje program partnerski, który nagradza użytkowników, którzy przyciągają nowe osoby do HitBTC. Partnerzy otrzymują niestandardowe linki, których mogą używać do zapraszania znajomych do dołączenia do HitBTC i rozpoczęcia handlu. Gdy twój znajomy zacznie handlować, możesz otrzymać w nagrodę nawet 75 procent jego opłat handlowych. W ten sposób uzyskasz większe zyski, jeśli przyciągniesz więcej użytkowników i mają oni większy wolumen obrotu. HitBTC ma nawet różne narzędzia dla podmiotów stowarzyszonych, które pozwalają im śledzić, który link przyciąga najwięcej podmiotów stowarzyszonych. Możesz utworzyć wiele łączy; nazwij każdy na podstawie tego, gdzie go używasz; następnie śledź rejestracje, zarobki i obroty. Możesz wypłacić swoje nagrody, gdy osiągniesz 0,01 BTC i nie możesz wypłacić od razu 0,1 BTC. \ R \ nCzy HitBTC jest bezpieczny? \ R \ nHitBTC doświadczył włamania w 2015 r., Krótko po uruchomieniu. \ R \ n \ r \ nJako doświadczona giełda, HitBTC poważnie traktuje bezpieczeństwo. Ma wiele strategii, aby zapewnić bezpieczeństwo informacji i konta. HitBTC zdecydowanie zachęca użytkowników do skorzystania z uwierzytelniania dwuskładnikowego. Większość swoich środków wykorzystuje również w chłodni i korzysta z zaawansowanej technologii szyfrowania, aby ukryć Twoje informacje przed hakerami. \ R \ n \ r \ nHitBTC przedstawia również kilka zaleceń dla użytkowników, aby dodatkowo chronić swoje konta. Sugeruje utworzenie silnego hasła, które zmieniasz co kilka tygodni. Możesz skonfigurować weryfikację dwuskładnikową na karcie \ u201cSecurity \ u201d w \ u201cSettings \ u201d aktywując ją w celu wypłat, logowania i \ / lub dostosowywania ustawień. W celu zwiększenia bezpieczeństwa giełda wysyła powiadomienie e-mail za każdym razem, gdy dostęp do Twojego konta uzyskuje się z nowego adresu IP. \ R \ n \ r \ nIstnieje również opcja zakończenia wszystkich sesji, co spowoduje automatyczne wylogowanie wszystkich aktywnych sesji, z wyjątkiem dla tego, którego używasz do wykonania tej czynności. Tę opcję znajdziesz na karcie \ u201cSecurity \ u201d. W związku z tym możesz włączyć automatyczne wylogowywanie, które ponownie znajduje się na karcie \ u201cSecurity \ u201d. Możesz wybrać, jak często będziesz wylogowywać się automatycznie, korzystając z opcji 30 minut, 1 godzina, 8 godzin, 1 dzień, 7 dni lub nigdy. \ R \ n \ r \ nJeśli masz jakiekolwiek wątpliwości co do bezpieczeństwa swojego konta lub bez względu na to, czy zostałeś zhakowany, możesz też wyświetlić swoją ostatnią aktywność na karcie \ u201cSecurity \ u201d. Obejmuje to takie działania, jak wypłacanie pieniędzy, włączanie lub wyłączanie weryfikacji dwuskładnikowej, zmiana hasła i logowanie. \ R \ nWnioski \ r \ nHitBTC był częścią społeczności kryptowalut prawie od samego początku, dając jej mnóstwo czasu na rozwiąż wszelkie problemy z wymianą. Posiada również wiele przydatnych funkcji, takich jak liczne opcje handlowe i wskazówki, a także przyjazny dla użytkownika interfejs. \ R \ n \ r \ nNiektóre rzeczy, o których należy pamiętać, to fakt, że niektórzy użytkownicy zgłaszają długie czasy wypłat i weryfikację proces może być powolny i uciążliwy, wymagając skanowania i wysyłania dokumentów osobistych. Istnieją również złe recenzje online pozostawione przez klientów HitBTC, które wspominają o problemach z obsługą klienta z bardzo długim czasem oczekiwania na problemy, takie jak wypłaty itp. \ R \ n \ r \ n Ogólnie rzecz biorąc, HitBTC jest prawdopodobnie warte rozważenia, jeśli szukasz studni – giełda o ugruntowanej pozycji o dużym wolumenie i płynności lub wymagająca dostępu do API. Obsługa klienta z pewnością wydaje się być obszarem, w którym brakuje wymiany. \ R \ n \ r \ nWażna aktualizacja: 21 \ / 8 \ / 18 \ r \ n \ r \ nRośnie liczba skarg użytkowników kont zamrażanie i zapobieganie wypłatom. Możesz przeczytać niektóre z nich na subreddicie r \ / HitBTC. Jak widać, w tym poście pozostawiono dużą liczbę negatywnych komentarzy, które zostały odrzucone przez wielu użytkowników, wszystkie one używają kont e-mail na vfemail.net, co prowadzi nas do przekonania, że ​​są to zorganizowane próby ludzi z HitBTC, aby przeciwdziałać negatywnemu nastawieniu online do firmy. \ R \ n \ r \ nNie zalecamy naszym użytkownikom handlu na HitBTC, dopóki sprawy nie staną się bardziej jasne. \ R \ nOdwiedź HitBTC","autor": {"@rodzaj":"Osoba","Nazwa":"Oliver Dale"},"Data opublikowania":"2018-03-23"}}

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map