Recenzja Huobi

W miarę jak rynek kryptowalut nabiera rozpędu, na arenę wkroczyły liczne usługi wymiany. Każdy przedstawia inną kombinację opłat, parowania, dziwactw geograficznych i interfejsów użytkownika.

Huobi to giełda z siedzibą w Singapurze, która koncentruje się na obsłudze klienta i niezależnej analizie kryptowalut. Założona w 2013 roku firma Huobi jest nadal bardzo skoncentrowana na rynku azjatyckim, poza siedzibą w Singapurze, posiada biura w Japonii, Korei i Hong Kongu. Huobi utrzymuje jedno biuro w USA, jednak od maja 2018 r. Huobi ostrzega odwiedzających witrynę ze Stanów Zjednoczonych, że nie może akceptować ich rejestracji ze względu na przepisy regulacyjne Stanów Zjednoczonych. Firma oświadczyła, że ​​zamierza w najbliższej przyszłości otworzyć usługę dla obywateli USA, z siedzibą w San Francisco w Kalifornii.

Recenzja Huobi

Ten przegląd skupi się na kluczach i śrubach handlu na Huobi, a także na cechach charakterystycznych dla tej giełdy, w tym parach monet, funkcjach bezpieczeństwa i narzędziach handlowych. Przyjrzymy się również modelowi obsługi klienta Huobi, który według Huobi był pierwszą istniejącą całodobową jednostką obsługi klienta kryptowalut, a także specjalnemu funduszowi ochrony inwestorów Huobi.

Odwiedź Huobi

Rejestracja konta Huobi

Tworzenie konta na Huobi jest stosunkowo proste. Połączenie aby założyć konto znajduje się w prawym górnym rogu strony głównej. Na ekranie rejestracji najpierw należy wybrać kraj pochodzenia, z ostrzeżeniem, że nie można go zmienić po wprowadzeniu. Huobi może pochwalić się możliwością działania w ponad 130 krajach. Znamienne jest jednak, że Stany Zjednoczone nie mają możliwości wyboru narodowości. Najczęściej wybierane narodowości od maja 2018 r. To Chiny, Hongkong, Tajwan, Japonia, Korea, Niemcy, Wielka Brytania i Kanada.

Rejestracja konta Huobi

Wybrana nazwa użytkownika może być numerem telefonu lub adresem e-mail. Huobi ostrzega, że ​​weryfikacja adresu e-mail może zostać omyłkowo oznaczona jako spam, dlatego ważne jest, aby po utworzeniu konta sprawdzić folder ze spamem w poszukiwaniu e-maila weryfikacyjnego.

Po utworzeniu konta, zweryfikowaniu adresu e-mail, a następnie zalogowaniu się po raz pierwszy zostanie wyświetlony ekran powitalny, który oferuje wybór zakupu kryptowaluty za chińskiego juana (CNY), dolara amerykańskiego (USD) i dolara singapurskiego ( SGD), korzystając z ich usługi OTC lub przekazując na giełdę część, którą już posiadasz.

Konto otwarte

Jak handlować na Huobi

Po utworzeniu konta czas odwiedzić podstawową giełdę. Huobi oferuje pary USDT, BTC i ETH. Istnieje nieco ponad 40 par USDT, około 100 par BTC i podobna liczba par ETH. Pary są podzielone na kategorie w zależności od tego, jak długo są na Huobi i czy są widelcem istniejącej monety. Ceny wszystkich par można przeglądać w kategoriach pary handlowej lub dolarów amerykańskich.

Główny ekran handlu jest dość obszerny, a wszystkie dostępne pary handlowe znajdują się po lewej stronie na ich własnym pasku bocznym.

Huobi Markets

Po prawej stronie ekranu dominuje interaktywny wykres świecowy, który jest obsługiwany przez Trading View, dzięki czemu masz dostęp do całej gamy narzędzi analizy technicznej, takich jak wstęgi Bollingera, średnie kroczące i tak dalej.

Ekran handlu Huobi

Formularze zleceń znajdują się bezpośrednio pod wykresem, umożliwiając kupowanie i sprzedawanie przy użyciu zleceń limitowanych lub zleceń rynkowych. Po prawej stronie znajdują się najnowsze ceny i zamówienia wybranej monety.

Kup formularz sprzedaży

Poniżej tych narzędzi znajduje się wykres głębokości rynkowej, bieżące zestawienie transakcji rynkowych oraz niezwykle przydatna sekcja zawierająca szczegółowe statystyki osobiste każdej monety. To sprawia, że ​​narzędzie wymiany Huobi jest naprawdę popularne w porównaniu do innych giełd, takich jak Binance.

Głębokość rynku

Na pierwszy rzut oka potencjalny inwestor może sprawdzić całkowitą podaż danej monety, podaż w obiegu, witrynę internetową, białą księgę i nie tylko. Ta konfiguracja znacznie zmniejsza czynnik polegający na samodzielnej analizie handlu kryptowalutami, prezentując większość odpowiednich informacji w poręcznym pudełku bezpośrednio na ekranie giełdy. Te informacje są szerzej wyjaśnione na stronie wprowadzenia zasobów Huobi, dostępnej po kliknięciu łącza „Pomoc” u dołu ekranu.

Dokonywanie transakcji

Po zasileniu portfela wybraną kryptowalutą, Huobi umożliwia Ci bezpośredni dostęp do rynków za pośrednictwem ich ekranu wymiany. Obsługiwane są dwa rodzaje zleceń – limit i rynkowe.

Interfejsy handlowe dla obu są w dużej mierze oczywiste. Ceny są wyświetlane zarówno w potencjalnym parowaniu, jak iw dolarach amerykańskich, a kwotę można wprowadzić ręcznie lub wybrać za pomocą suwaka. Suwak jest szczególnie przydatnym narzędziem do wizualizacji udziału Twojej obecnej puli monet, które zamierzasz postawić w transakcji. Przeciągnięcie suwaka do końca w prawo oznacza, że ​​wchodzisz all-in, przeciągnięcie go do połowy zakłada, że ​​zabierasz połowę swoich monet na rynek i tak dalej.

Inne opcje handlowe

Oprócz podstawowego interfejsu handlowego, Huobi oferuje dwie bezpłatne platformy handlowe.

HADAX

Platforma HADAX – Huobi Autonomous Digital Asset Exchange – zapewnia profesjonalnym handlowcom dostęp do jeszcze bardziej dzikiej wersji zwykłego rynku kryptowalut. Huobi nie weryfikuje samodzielnie wartości inwestycyjnej monet i tokenów zarejestrowanych do handlu w systemie HADAX, tak jak robi to na podstawowej platformie Huobi. Użytkownicy HADAX głosują na oferty tokenów, które są następnie weryfikowane przez HADAX pod kątem autentyczności i legalności. Aby zostać użytkownikiem HADAX, inwestorzy muszą spełnić minimalne standardy inwestycyjne ze względu na wyższe ryzyko związane z handlem tymi monetami i tokenami.

Hadax

Jeśli moneta lub token zostanie zaakceptowany na platformie HADAX, może zostać wymieniony jako nowa moneta w głównym serwisie handlowym Huobi, pod warunkiem, że spełnia standardy inwestycyjne Huobi. Usunięcie monety z Huobi nie musi oznaczać, że zostanie ona usunięta z HADAX.

OTC

Sekcja OTC lub sprzedawana bez recepty w Huobi oferuje potencjalnym kupującym i sprzedającym sposób na przenoszenie dużych ilości monet bez narażania się na zmienny rynek wymiany. Certyfikowani handlowcy mogą się tutaj zarejestrować, a poślizg można zminimalizować poprzez bezpośrednie dopasowywanie kupujących i sprzedających zamiast tworzenia zleceń rynkowych.

Huobi OTC

Transakcje kryptowalutami OTC są zwykle dokonywane, gdy wielkość kupna lub sprzedaży prawdopodobnie będzie wystarczająco duża, aby samodzielnie poruszyć rynek, lub gdy czas staje się znaczącym czynnikiem.

Handel marżą

Huobi oferuje również handel z depozytem zabezpieczającym. Handel marżą to inne zwierzę niż podstawowe giełdy. Środki pożyczone od brokera służą do handlu daną kryptowalutą, a kryptowaluta służy jako zabezpieczenie pożyczki brokera. Można zajmować zarówno długie, jak i krótkie pozycje. Ma to potencjał do powiększania zarówno zysków, jak i strat, dlatego jest zalecane tylko dla doświadczonych i kompetentnych profesjonalnych handlowców. Handel na marginesie wymaga takiego poziomu zrozumienia rynku, który pozwala traderowi spojrzeć na przyszłość monety lub tokena o kilka kroków do przodu. Błędy mogą być niezwykle kosztowne, ale także niezwykle dochodowe.

Przed skorzystaniem z części Huobi dotyczącej handlu depozytem zabezpieczającym istnieje dodatkowa umowa dotycząca transakcji pożyczki, która musi zostać potwierdzona przed kontynuowaniem.

Handel marżą

Opcje handlowe Huobi naprawdę obejmują gamę od prostych do złożonych. Dostępna jest platforma handlowa dla większości potrzeb, czy to minimalizacja poślizgu przy dużych zakupach, czy ryzykownych zdjęć księżycowych na niesprawdzonych monetach.

Opłaty Huobi

Pomimo mnóstwa dostępnych opcji handlowych, Huobi ma dość prosty system opłat. Zarówno opłaty producenta, jak i takera są obecnie ustalone dla prawie wszystkich par handlowych na poziomie 0,2 procent.

Opłaty producenta są naliczane przy dodawaniu płynności do księgi zamówień Huobi poprzez zlecenie limitowane po ostatniej cenie kupna i powyżej ostatniej ceny sprzedaży. Opłaty taker są również naliczane, gdy płynność jest usuwana z arkusza zleceń poprzez zlecenie wykonane na podstawie danego zlecenia. Opłaty są zawsze odejmowane od wykonanej sumy wartości ostatniej monety.

Opłaty Huobi

Huobi zaoferował wielopoziomowy program rabatowy na opłaty handlowe VIP, który można kupić za natywny token Huobi, HT. Rabaty wahają się od 10 do 50 procent.

Huobi Token: natywna kryptowaluta Huobi

Podobnie jak BNB Binance i KCS Kucoina, Huobi ma własną kryptowalutę. HT można kupić za pośrednictwem giełdy i jest ona rozdawana w ramach programów lojalnościowych i nowych użytkowników. HT ma całkowitą podaż 500 milionów, a Huobi regularnie odkupuje pewną część monet, aby służyć jako awaryjny fundusz ochrony użytkowników. Od maja cena HT wynosiła 2,679 USD.

Czy Huobi jest bezpieczny?

Huobi przenosi profesjonalizm w zakresie bezpieczeństwa kryptowalut na wysoki poziom. Globalny tytan finansowy Goldman Sachs pomaga w zabezpieczaniu giełdy i kontroli ryzyka, podczas gdy sama giełda wykorzystuje token HT do utworzenia funduszu zabezpieczającego inwestorów. Niezależny system analizy kryptowalut ma na celu zapobieganie handlowi potencjalnie złośliwymi monetami na głównej stronie giełdy. Ponadto Huobi korzysta z nieodłącznego bezpieczeństwa zdecentralizowanej i wzmocnionej struktury anty-DDOS.

Bezpieczeństwo Huobi

Dostępna jest weryfikacja tożsamości, podobnie jak dwuskładnikowa autoryzacja transakcji i wypłat. Ponad 98 procent funduszy inwestorów jest umieszczanych w chłodni, aby chronić się przed włamaniami. Od maja 2018 r. Huobi był ofiarą prób włamań, ale żadne środki klientów nie zostały utracone w tych próbach.

Warto nieco bardziej szczegółowo przyjrzeć się dość wyjątkowemu funduszowi zabezpieczającemu inwestorów Huobi, ponieważ jego istnienie służy jako rynek zaangażowania giełdy w utrzymywanie siły na rynku.

Korzystając z 20 procent opłat transakcyjnych, które pobiera w każdym sezonie, Huobi odkupuje własne HT i odkłada je na bok, aby zrekompensować straty. Ponadto Huobi podobno utrzymuje rezerwę 20000 BTC należącą do platformy i przechowywaną pod niezależnym adresem. Jeśli giełda kiedykolwiek zostanie zaatakowana katastrofalnie, BTC ma zostać uwolniony w celu pokrycia strat inwestorów. Nie obejmuje to strat powstałych w wyniku włamań lub prób wyłudzenia informacji na poszczególnych użytkownikach, ale cała wymiana jest w zasadzie ubezpieczona samodzielnie. Szacuje się, że rezerwa 20 000 BTC ma większą wartość niż całkowita pojemność gorącego portfela giełdy, umożliwiając natychmiastową wymianę tych środków w przypadku niszczycielskiego – i mało prawdopodobnego – włamania.

Obsługa klienta Huobi

Huobi szczyci się najlepszą obsługą klienta w obszarze wymiany kryptowalut i trudno zaprzeczyć tej ocenie. Model obsługi klienta 24/7 nawiązuje do tradycyjnych rynków i był pierwszym tego rodzaju wdrożonym. Model 24/7 pokazuje również globalny zasięg Huobi; geograficzna i czasowa odległość od siedziby Huobi nie stanowi przeszkody w odbiorze obsługi klienta.

Witryna firmy zawiera pełny zestaw często zadawanych pytań i sekcji pomocy, chociaż są one rozmieszczone według tematów i platform, a nie centralnie. Dla niektórych użytkowników może to być wygodniejsze, ponieważ często zadawane pytania i tematy pomocy są ograniczone do wykonywanej operacji. Jednak dla innych może być frustrujące przeglądanie wielu witryn w celu uzyskania odpowiedzi na szereg niepowiązanych pytań.

Wniosek

To zachęcające, że Huobi pracuje nad przestrzeganiem przepisów amerykańskich, aby umożliwić obywatelom USA korzystanie ze swojej platformy, ponieważ Huobi wnosi bardzo potrzebny profesjonalizm do przestrzeni kryptowalut. Jego podstawowe narzędzia handlowe są proste w użyciu i zrozumiałe. Niezależna analiza notowanych monet eliminuje absolutnie ogromne stado marginalnych monet i tokenów, w które można zainwestować, dając jednocześnie potencjalnym inwestorom wystarczający wybór, aby znaleźć okazje. Zaawansowane narzędzia handlowe z czasem okażą się coraz bardziej przydatne, wraz z rozwojem rynku instrumentów pochodnych dla kryptowalut. Ponadto Huobi oferuje rodzaj wielopoziomowego systemu ryzyka, począwszy od ofert OTC, a skończywszy na platformie HADAX.

Pojawiły się pewne informacje, które sugerują, że Huobi mógł fałszować wolumeny handlowe, co możesz czytaj więcej tutaj.

Jeśli chodzi o bezpieczeństwo, Huobi czyni kroki w kierunku osiągnięcia tego samego poziomu szacunku, co tradycyjne banki i giełdy. Huobi nie tylko zabezpiecza się przed potencjalnymi włamaniami dzięki scentralizowanemu aparatowi bezpieczeństwa, ale pomaga użytkownikom chronić własne fundusze dzięki stosunkowo surowym standardom identyfikacji i dwuskładnikowej autoryzacji. Ponadto fizycznie odkłada pieniądze, aby odzyskać potencjalne straty inwestorów w przypadku awarii własnych systemów bezpieczeństwa. Jest to funkcja, która jest dość rzadka w przestrzeni kryptowalut, ale prawie obowiązkowa na tradycyjnych rynkach. Już samo to sprawia, że ​​Huobi jest dobrym punktem wejścia dla przeciętnego Joe do kryptowaluty.

To naprawdę sprawia, że ​​Huobi jest blisko pełnego pakietu dla zaawansowanego handlu kryptowalutami. Nowi inwestorzy mogą polegać na łatwej w użyciu, graficznej platformie transakcyjnej z pomocą i wsparciem dostępnym na każdym kroku. Bardziej doświadczone ręce mogą spróbować swojego szczęścia – i umiejętności – na rynku transakcji na marginesie lub nurkując w dziczy HADAX. Wydaje się, że Huobi ma to wszystko dla większości inwestorów, niezależnie od umiejętności i doświadczenia. Szkoda tylko, że ogromna potencjalna pula inwestorów z USA nie może obecnie skorzystać z platformy.

Odwiedź Huobi

Huobi

src = “~ images \ a-beginners-guide-to-huobi-complete-review.gif”

alt = “Recenzja Huobi”

class = “foto-wrapup wppr-product-image” /> 8.4

Łatwość użycia

9,0 / 10

Reputacja

7,0 / 10

Opłaty

8.0 / 10

Obsługa klienta

9,0 / 10

Metody Płatności

9,0 / 10

Plusy

  • Wyrafinowana platforma handlowa
  • Łatwy w użyciu
  • Rozsądne opłaty handlowe
  • Natywny token
  • Transakcje OTC

Cons

  • Oskarżenia o fałszowanie wielkości obrotów

Odwiedzić {"@kontekst":"http: \ / \ / schema.org \ /","@rodzaj":"Produkt","Nazwa":"Huobi","wizerunek":"https: \ / \ / blockonomi-9fcd.kxcdn.com \ / wp-content \ / uploads \ / 2018 \ / 06 \ /huobi-review.gif","opis":"W miarę jak rynek kryptowalut nabiera rozpędu, na arenę wkroczyły liczne usługi wymiany. Każdy przedstawia inną kombinację opłat, parowania, dziwactw geograficznych i interfejsów użytkownika. Huobi to giełda z siedzibą w Singapurze, która koncentruje się na obsłudze klienta i niezależnej analizie kryptowalut. Założona w 2013 roku firma Huobi nadal jest mocno skoncentrowana na rynku azjatyckim,…","oferuje": {"@rodzaj":"Oferta","Cena £":"0,00","priceCurrency":"$","sprzedawca": {"@rodzaj":"Osoba","Nazwa":"Oliver Dale"}},"przejrzeć": {"@rodzaj":"Przejrzeć","recenzjaRating": {"@rodzaj":"Ocena","najlepsza ocena":"10","najgorsza ocena":"0","ratingValue":"8.40"},"Nazwa":"Huobi","reviewBody":"W miarę jak rynek kryptowalut nabiera rozpędu, na arenę wkroczyły liczne usługi wymiany. Każda przedstawia inną kombinację opłat, parowania, dziwactw geograficznych i interfejsów użytkownika. \ R \ n \ r \ nHuobi to giełda z siedzibą w Singapurze, która koncentruje się na obsłudze klienta i niezależnej analizie kryptowalut. Założona w 2013 roku firma Huobi jest nadal bardzo skoncentrowana na rynku azjatyckim, poza siedzibą w Singapurze, posiada biura w Japonii, Korei i Hong Kongu. Huobi utrzymuje jedno biuro w USA, jednak od maja 2018 r. Huobi ostrzega odwiedzających witrynę ze Stanów Zjednoczonych, że nie może akceptować ich rejestracji ze względu na przepisy regulacyjne Stanów Zjednoczonych. Firma oświadczyła, że ​​w najbliższej przyszłości zamierza otworzyć usługę dla obywateli Stanów Zjednoczonych z siedzibą w San Francisco w Kalifornii. \ R \ n \ r \ nTa recenzja będzie koncentrować się na zasadach handlu na Huobi , a także funkcje unikalne dla giełdy, w tym pary monet, funkcje bezpieczeństwa i narzędzia handlowe. Przyjrzymy się także modelowi obsługi klienta Huobi, który według Huobi był pierwszą istniejącą całodobową jednostką obsługi klienta kryptowalut, oraz specjalnemu funduszowi ochrony inwestorów Huobi. \ R \ n \ r \ nOdwiedź Huobi \ r \ n Rejestracja konta Huobi \ r \ n \ r \ nTworzenie konta na Huobi jest stosunkowo proste. Link do utworzenia konta znajduje się w prawym górnym rogu strony głównej. Na ekranie rejestracji najpierw należy wybrać kraj pochodzenia, z ostrzeżeniem, że nie można go zmienić po wprowadzeniu. Huobi może pochwalić się możliwością działania w ponad 130 krajach. Znamienne jest jednak, że Stany Zjednoczone nie mają możliwości wyboru narodowości. Najczęściej wybierane narodowości od maja 2018 r. To Chiny, Hongkong, Tajwan, Japonia, Korea, Niemcy, Wielka Brytania i Kanada. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nWybrana nazwa użytkownika może być numerem telefonu lub adresem e-mail. Huobi ostrzega, że ​​weryfikacja adresu e-mail może zostać omyłkowo oznaczona jako spam, dlatego ważne jest, aby po utworzeniu konta sprawdzić, czy w folderze spamu nie ma e-maila weryfikacyjnego. \ R \ n \ r \ nPo utworzeniu konta zweryfikuj adres e-mail a następnie zalogujesz się po raz pierwszy, zostanie wyświetlony ekran powitalny, który oferuje wybór zakupu kryptowaluty za \ u00a0juan chiński (CNY), dolar amerykański (USD) i dolar singapurski (SGD) za pomocą ich usługi OTC lub przelanie części które już posiadasz na giełdzie. \ r \ n \ r \ n \ r \ nJak handlować na Huobi \ r \ n \ r \ nPo utworzeniu konta nadszedł czas, aby odwiedzić podstawową giełdę. Huobi oferuje pary USDT, BTC i ETH. Istnieje nieco ponad 40 par USDT, około 100 par BTC i podobna liczba par ETH. Pary są podzielone na kategorie w zależności od tego, jak długo są na Huobi i czy są widelcem istniejącej monety. Wszystkie ceny par można przeglądać w kategoriach pary handlowej lub dolarów amerykańskich. \ R \ n \ r \ nGłówny ekran handlu jest dość obszerny, a wszystkie dostępne pary handlowe znajdują się po lewej stronie na ich własnym pasku bocznym. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nAktywny wykres świecowy dominuje po prawej stronie ekranu, który jest obsługiwany przez Trading View, dzięki czemu masz dostęp do całej gamy narzędzi analizy technicznej, takich jak wstęgi Bollingera, średnie kroczące i tak dalej. \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n Formularze zleceń znajdują się bezpośrednio pod wykresem, umożliwiając kupowanie i sprzedawanie z limitem lub zleceniami rynkowymi. Po prawej stronie znajdują się najnowsze ceny i zamówienia wybranej monety. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nPoniżej tymi narzędziami znajduje się wykres głębokości rynkowej, bieżące zestawienie transakcji rynkowych i niezwykle przydatna sekcja zawierająca szczegółowe statystyki dotyczące każdej monety. To sprawia, że ​​narzędzie giełdowe Huobi jest naprawdę popularne w porównaniu do innych giełd, takich jak Binance. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nPotencjalny inwestor może rzucić okiem na dowolną monetę \ u2019 całkowita podaż, podaż w obiegu, strona internetowa, biała księga i inne. Ta konfiguracja znacznie zmniejsza czynnik polegający na samodzielnej analizie handlu kryptowalutami, prezentując większość odpowiednich informacji w poręcznym pudełku bezpośrednio na ekranie giełdy. Te informacje są szerzej wyjaśnione na stronie wprowadzenia aktywów Huobi, dostępnej po kliknięciu linku \ u201cPomoc \ u201d u dołu ekranu. \ R \ nZakładaj transakcje \ r \ nPo zasileniu portfela wybraną kryptowalutą, Huobi umożliwia bezpośredni dostęp do rynków za pośrednictwem ich ekranu wymiany. Dwa rodzaje zleceń to wsparcie \ u2013 limit i rynkowe. \ R \ n \ r \ n Interfejsy handlowe dla obu są w dużej mierze oczywiste. Ceny są wyświetlane zarówno w potencjalnym parowaniu, jak iw dolarach amerykańskich, a kwotę można wprowadzić ręcznie lub wybrać za pomocą suwaka. Suwak jest szczególnie przydatnym narzędziem do wizualizacji udziału Twojej obecnej puli monet, które zamierzasz postawić w transakcji. Przeciągnięcie suwaka do końca w prawo oznacza, że ​​wchodzisz all-in, przeciągnięcie go do połowy zakłada, że ​​zabierasz połowę swoich monet na rynek itd. \ R \ nInne opcje handlu \ r \ nOprócz podstawowych Huobi oferuje dwie bezpłatne platformy handlowe. \ r \ nHADAX \ r \ n Platforma HADAX \ u2013 Huobi Autonomous Digital Asset Exchange \ u2013 zapewnia profesjonalnym inwestorom dostęp do jeszcze bardziej dzikiej wersji zwykłego rynku kryptowalut. Huobi nie weryfikuje samodzielnie wartości inwestycyjnej monet i tokenów zarejestrowanych do handlu w systemie HADAX, tak jak robi to na podstawowej platformie Huobi. Użytkownicy HADAX głosują na oferty tokenów, które są następnie weryfikowane przez HADAX pod kątem autentyczności i legalności. Aby zostać użytkownikiem HADAX, inwestorzy muszą spełnić minimalne standardy inwestycyjne ze względu na wyższe ryzyko związane z handlem tymi monetami i tokenami. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nCzy moneta lub token Platforma HADAX, ma potencjał, by zostać wymienioną jako nowa moneta w głównym serwisie handlowym Huobi, pod warunkiem, że spełnia standardy inwestycyjne Huobi. Usunięcie monety z Huobi niekoniecznie oznacza, że ​​zostanie ona usunięta z HADAX. \ R \ nOTC \ r \ nSekcja OTC lub dostępna bez recepty w Huobi oferuje potencjalnym kupującym i sprzedającym sposób na przenoszenie dużych ilości monet bez ekspozycji na zmienny rynek giełdowy. Certyfikowani handlowcy mogą się tutaj zarejestrować, a poślizg można zminimalizować poprzez bezpośrednie dopasowywanie kupujących i sprzedających zamiast tworzenia zleceń rynkowych. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n Transakcje kryptowalutami OTC są zwykle dokonywane, gdy wielkość transakcji kupna lub sprzedaż prawdopodobnie będzie wystarczająco duża, aby sama poruszyć rynek, lub gdy czas stanie się znaczącym czynnikiem. \ r \ nMargin Trading \ r \ nHuobi oferuje również transakcje z depozytem zabezpieczającym. Handel marżą to inne zwierzę niż podstawowe giełdy. Środki pożyczone od brokera służą do handlu daną kryptowalutą, a kryptowaluta służy jako zabezpieczenie pożyczki brokera. Można zajmować zarówno długie, jak i krótkie pozycje. Ma to potencjał do powiększania zarówno zysków, jak i strat, dlatego jest zalecane tylko dla doświadczonych i kompetentnych profesjonalnych handlowców. Handel z depozytem zabezpieczającym wymaga takiego poziomu zrozumienia rynku, który pozwala inwestorowi spojrzeć na przyszłość monety lub tokena o kilka kroków do przodu. Błędne kroki mogą być niezwykle kosztowne, ale także niezwykle lukratywne. \ R \ n \ r \ nPrzed skorzystaniem z części Huobi dotyczącej handlu depozytem zabezpieczającym istnieje dodatkowa umowa dotycząca transakcji pożyczki, którą należy potwierdzić przed kontynuowaniem. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nOpcje handlowe Huobi naprawdę obejmują gamę od prostych do złożonych. Istnieje platforma handlowa dostępna dla większości potrzeb, czy to minimalizacja poślizgu przy dużych zakupach, czy ryzykownych zdjęć księżycowych na niesprawdzonych monetach. \ R \ nOpłaty Huobi \ r \ n \ r \ nMimo mnóstwa dostępnych opcji handlowych, Huobi ma dość prostą system opłat. Zarówno opłaty producenta, jak i przyjmującego są obecnie ustalone dla prawie wszystkich par handlowych na poziomie 0,2%. \ R \ n \ r \ nOpłaty producenta są naliczane przy dodawaniu płynności do książki zleceń Huobi \ u2019 za pośrednictwem zlecenia z limitem w ramach ostatniej ceny kupna i powyżej ostatnia cena sprzedaży. Opłaty taker są również naliczane, gdy płynność jest usuwana z arkusza zleceń poprzez zlecenie wykonane na podstawie danego zlecenia. Opłaty są zawsze odejmowane od zrealizowanej sumy wartości ostatniej monety. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nHuobi zaoferował wielopoziomowy program rabatowy na opłaty handlowe VIP, który można kupić u rodzimego Huobi \ u2019 token, HT. Rabaty wahają się od 10 do 50 procent. \ R \ nToken Huobi: natywna kryptowaluta Huobi \ r \ nPodobnie jak Binance \ u2019s BNB i Kucoin \ u2019s KCS, Huobi posiada własną kryptowalutę. HT można kupić za pośrednictwem giełdy i jest ona rozdawana w ramach programów lojalnościowych i nowych użytkowników. HT ma całkowitą podaż 500 milionów, a Huobi regularnie odkupuje pewną część monet, aby służyć jako awaryjny fundusz ochrony użytkowników. W maju cena HT wynosiła 2,679 USD. \ R \ nCzy Huobi Safe? \ R \ n \ r \ nHuobi podnosi profesjonalizm w zakresie bezpieczeństwa kryptowalut na wysoki poziom. Globalny tytan finansowy Goldman Sachs pomaga giełdzie w zabezpieczeniu i kontroli ryzyka, podczas gdy sama giełda wykorzystuje token HT do utworzenia funduszu zabezpieczającego inwestorów. Niezależny system analizy kryptowalut ma na celu zapobieganie handlowi potencjalnie złośliwymi monetami na głównej stronie giełdy. Ponadto Huobi korzysta z nieodłącznego bezpieczeństwa zdecentralizowanej i wzmocnionej struktury anty-DDOS. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n Dostępna jest weryfikacja identyfikatora, podobnie jak dwuskładnikowa autoryzacja transakcji i wypłat. Ponad 98 procent funduszy inwestorów jest umieszczanych w chłodni, aby chronić się przed włamaniami. Od maja 2018 r. Huobi był ofiarą prób włamań, ale żadne środki klientów nie zostały utracone podczas tych prób. Warto przyjrzeć się nieco bardziej szczegółowemu funduszowi zabezpieczającemu inwestorów Huobi, ponieważ jej istnienie służy jako rynek zobowiązania giełdy do utrzymania siły na rynku. \ r \ n \ r \ nUżywając 20% opłat transakcyjnych, które pobiera w każdym sezonie, Huobi odkupuje własne HT i odkłada je na odszkodowanie za straty. Ponadto Huobi podobno utrzymuje rezerwę 20000 BTC należącą do platformy i przechowywaną pod niezależnym adresem. Jeśli giełda kiedykolwiek zostanie zaatakowana katastrofalnie, BTC ma zostać uwolniony, aby pokryć straty inwestorów. Nie obejmuje to strat powstałych w wyniku włamań lub prób wyłudzenia informacji na poszczególnych użytkownikach, ale cała wymiana jest w zasadzie ubezpieczona samodzielnie. Szacuje się, że rezerwa 20 000 BTC ma większą wartość niż całkowita pojemność gorącego portfela giełdy, umożliwiając natychmiastową wymianę tych środków w przypadku niszczycielskiego włamania \ u2013 i mało prawdopodobnego \ u2013. \ R \ nWsparcie klienta Huobi \ r \ n \ r \ nHuobi szczyci się najlepszą obsługą klienta na rynku wymiany kryptowalut i trudno polemizować z tą oceną. Model obsługi klienta 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, nawiązuje do tradycyjnych rynków i był pierwszym tego typu wdrożeniem. Model 24 \ / 7 pokazuje również globalny zasięg Huobi; geograficzna i czasowa odległość od siedziby Huobi \ u2019 nie stanowi przeszkody w uzyskaniu obsługi klienta. \ r \ n \ r \ n Witryna internetowa firmy zawiera pełny zestaw często zadawanych pytań i sekcji pomocy, chociaż są one podzielone według tematów i platform, a nie centralnie. Dla niektórych użytkowników może to być wygodniejsze, ponieważ często zadawane pytania i tematy pomocy są ograniczone do wykonywanej operacji. Jednak dla innych może być frustrujące przeglądanie wielu witryn w celu uzyskania odpowiedzi na szereg niepowiązanych pytań. \ R \ nWniosek \ r \ nNiepewne, że Huobi pracuje nad przestrzeganiem przepisów amerykańskich, aby umożliwić obywatelom USA korzystanie jego platforma, ponieważ Huobi wnosi bardzo potrzebny profesjonalizm do przestrzeni kryptowalut. Jego podstawowe narzędzia handlowe są proste w użyciu i zrozumiałe. Niezależna analiza notowanych monet eliminuje absolutnie ogromne stado marginalnych monet i tokenów, w które można zainwestować, dając jednocześnie potencjalnym inwestorom wystarczający wybór, aby znaleźć okazje. Zaawansowane narzędzia handlowe z czasem okażą się coraz bardziej przydatne, w miarę jak rozwija się rynek instrumentów pochodnych dla kryptowalut. Co więcej, Huobi oferuje rodzaj wielopoziomowego systemu ryzyka, zaczynając od ofert OTC, a kończąc na platformie HADAX. \ R \ n \ r \ n Pojawiły się pewne informacje, które sugerują, że Huobi mógł fałszować wolumeny handlowe, co Ty więcej informacji na ten temat można znaleźć tutaj. \ r \ n \ r \ n Jeśli chodzi o bezpieczeństwo, Huobi robi postępy w kierunku osiągnięcia tego samego poziomu wiarygodności, co tradycyjne banki i giełdy. Huobi nie tylko zabezpiecza się przed potencjalnymi włamaniami dzięki scentralizowanemu aparatowi bezpieczeństwa, ale pomaga użytkownikom chronić własne fundusze dzięki stosunkowo surowym standardom identyfikacji i dwuskładnikowej autoryzacji. Co więcej, fizycznie odkłada pieniądze, aby odzyskać potencjalne straty inwestorów w przypadku awarii własnych systemów bezpieczeństwa. Jest to funkcja, która jest dość rzadka w przestrzeni kryptowalut, ale jest prawie obowiązkowa na tradycyjnych rynkach. Już samo to sprawia, że ​​Huobi jest dobrym punktem wejścia dla przeciętnego Joe do kryptowaluty. \ R \ n \ r \ nTo naprawdę sprawia, że ​​Huobi jest blisko pełnego pakietu dla zaawansowanego handlu kryptowalutami. Nowi inwestorzy mogą polegać na łatwej w użyciu, graficznej platformie transakcyjnej z pomocą i wsparciem dostępnym na każdym kroku. Bardziej doświadczone ręce mogą spróbować szczęścia \ u2013 i umiejętności \ u2013 na rynku transakcji typu margin-trading lub nurkując w dziczy HADAX. Wydaje się, że Huobi ma to wszystko dla większości inwestorów, niezależnie od umiejętności i doświadczenia. Szkoda tylko, że ogromna potencjalna pula inwestorów z USA nie może obecnie skorzystać z platformy. \ R \ n \ r \ nOdwiedź Huobi","autor": {"@rodzaj":"Osoba","Nazwa":"Oliver Dale"},"Data opublikowania":"2018-06-05"}}

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me