Recenzja IndacCoin

Z siedzibą w Londynie w Wielkiej Brytanii, Indacoin to giełda kryptowalut, która umożliwia użytkownikom natychmiastowe kupowanie najpopularniejszych kryptowalut. Indacoin wyróżnia się na tle innych giełd, oferując klientom możliwość kupowania Bitcoinów oprócz 700 różnych kryptowalut przy użyciu głównej karty kredytowej. Zapewnia to wygodny punkt wejścia do świata kryptowalut i umożliwia zakup bardziej niejasnych kryptowalut bez konieczności wcześniejszego kupowania głównego, takiego jak Bitcoin lub Ethereum. Indacoin nie wymaga żadnej rejestracji, aby dokonać zakupu.

Recenzja IndacCoin

Chociaż niektóre giełdy kryptowalut są stosunkowo nowe, Indacoin ma już solidną historię sięgającą 2013 roku. Jak wspomniano, ma siedzibę w Londynie. Od 2015 roku ponad 500 000 klientów skorzystało z Indacoin i doceniło jego ofertę. Lokalizacja Indacoin w Londynie oznacza, że ​​musi ona przestrzegać przepisów Wielkiej Brytanii, zapewniając użytkownikom dodatkowy spokój.

Odwiedź IndaCoin

Kto może korzystać z Indacoin?

W tej chwili Indacoin ma wsparcie prawie na całym świecie. Jedynym wyjątkiem w chwili pisania tego tekstu są Stany Zjednoczone, ponieważ nie mogą one legalnie przyjmować stamtąd klientów. Platforma działa w ponad 100 różnych krajach, umożliwiając osobom z całego świata z łatwością kupowanie kryptowalut. Aby korzystać z Indacoin, musisz mieć kartę Mastercard lub Visa z 3D-Secure.

Aby ułatwić obsługę osobom z różnych krajów, Indacoin jest dostępny w dziewięciu różnych językach. Wybierz spośród arabskiego, angielskiego, francuskiego, niemieckiego, włoskiego, portugalskiego, rosyjskiego, hiszpańskiego i tureckiego.

Jedną z wygodnych rzeczy w Indacoin jest to, że nie musisz rejestrować konta, aby kupić kryptowaluty. Zamiast tego wystarczy wybrać kwotę, którą chcesz kupić i podać takie dane, jak adres portfela kryptograficznego, dane karty, numer telefonu komórkowego i adres e-mail.

Jak kupować kryptowalutę za pomocą Indacoin?

Zakup wybranej kryptowaluty za pośrednictwem Indacoin jest niezwykle prosty. Jeśli chcesz kupić Bitcoin, wybierz „Kup Bitcoin” na stronie głównej. Będziesz wtedy mógł wybrać walutę fiducjarną, którą chcesz zapłacić (USD, EUR lub RUB) oraz kryptowalutę, którą chcesz kupić. Wszystkie opcje są wyświetlane za pośrednictwem menu rozwijanych z domyślnymi opcjami ustawionymi na USD i BTC. Wprowadź kwotę waluty fiducjarnej, którą chcesz wydać, a formularz automatycznie wypełni, ile kryptowalut otrzymasz. Poniżej wpisz swój adres e-mail i adres portfela kryptowalutowego. Alternatywnie możesz utworzyć portfel Bitcoin za pomocą Indacoin.

Kupowanie

Wykonaj te same kroki dla dowolnej wybranej kryptowaluty. Na stronie głównej znajdują się bezpośrednie linki do kupowania głównych kryptowalut, w tym Bitcoin, Ethereum, Ripple i Bitcoin Cash. Alternatywnie możesz wyświetlić wykres na środku strony głównej z główną listą oferowanych kryptowalut. Najedź na wybrane krypto, a następnie wybierz „Kup”.

Bez względu na wybraną kryptowalutę, Indacoin przeniesie Cię na tę samą stronę opisaną powyżej, ale kryptowaluta wybrana z menu rozwijanego będzie się różnić w zależności od tego, czy kliknąłeś „Kup Bitcoin”, „Kup NEO” lub „Kup” coś innego. W ten sposób możesz kliknąć dowolny przycisk „Kup”, a następnie dostosować kryptowalutę. Jednak wybranie właściwego na początku umożliwia przeglądanie kursów w czasie rzeczywistym. Ponieważ Indacoin obsługuje 700 altcoinów, menu rozwijane dla kryptowalut zawiera pasek wyszukiwania, dzięki czemu użytkownicy nie muszą przewijać, oszczędzając czas.

Opłaty Indacoin

Opłaty związane z korzystaniem z Indacoin różnią się w zależności od wielu czynników, których platforma nie ujawnia łatwo. Aby zapewnić przejrzystość opłat, kalkulator Indacoin, którego używasz do określania konwersji, poda konkretną ilość kryptowaluty, którą otrzymasz, biorąc pod uwagę wydaną kwotę, z uwzględnieniem opłat. W związku z tym określasz całkowitą kwotę, jaką chcesz zapłacić za transakcję w walucie fiducjarnej, a całkowita kwota krypto, którą otrzymasz, już oblicza opłaty, więc otrzymasz ilość wyświetlaną przez kalkulator.

Chociaż ta metoda jest wygodna dla użytkowników, ponieważ nie ma potrzeby obliczania opłat, pozwala również na brak przejrzystości na końcu Indacoin. Ponieważ opłaty są automatycznie naliczane w każdej transakcji, Indacoin ma tendencję do naliczania bardzo wysokich opłat w porównaniu do innych giełd. Oczywiście jest to powszechny trend wśród każdej podobnej giełdy, która akceptuje płatności za pomocą kart kredytowych, ale wciąż należy o tym pamiętać. Mimo to większość skarg dotyczących Indacoin jest związanych z wysokimi opłatami transakcyjnymi, a niektórzy użytkownicy obliczają je na 30 procent.

Na przykład w momencie pisania tego tekstu cena rynkowa Bitcoina wynosiła 6685 USD. Indacoin wystawił go za 8 198 USD. To różnica w wysokości 1513 USD, którą zasadniczo płacisz w opłatach, jest to bardzo wysoka w porównaniu z innymi giełdami, takimi jak Coinbase.

Jak długo trwają transakcje?

Średnia transakcja na Indacoin zajmie około 30 minut. Okres ten rozpoczyna się po złożeniu zamówienia lub po zakończeniu weryfikacji w przypadku pierwszego użycia danej karty.

Limity transakcji IndaCoin

Indacoin zawsze ma minimalny limit transakcji w wysokości 50 USD. Pierwsza transakcja jest ograniczona do 200 USD. Cztery dni po pierwszym zakupie druga transakcja może mieć dodatkowe 200 USD. Zwiększa się o dodatkowe 500 USD siedem dni po transakcji i 2000 USD w 14 dni. Po upływie miesiąca od pierwszego zakupu nie masz już maksymalnego limitu zakupów kartą, pod warunkiem, że Twój bank lub wystawca karty kredytowej zatwierdzi transakcję.

Indacoin Verificatioon

Aby dokończyć transakcję za pomocą Indacoin, może być konieczna weryfikacja karty poprzez wprowadzenie czterocyfrowego kodu otrzymanego w rozmowie telefonicznej. Niektórzy użytkownicy mogą również wymagać weryfikacji wideo. Wymaga to nagrania filmu z twarzą, a następnie przesłania zdjęcia lub skanu oficjalnego dokumentu tożsamości ze zdjęciem. Ta weryfikacja jest zwykle wymagana przy pierwszym użyciu nowej karty, ale nie będzie konieczna, jeśli użyjesz tej samej karty ponownie w przyszłości.

Handlowy

Indacoin ma również obszar handlowy oznaczony jako Kup / Sprzedaj, który umożliwia handel między walutami, a także sprzedaż za walutę fiducjarną. Interfejs handlowy jest bardzo skromny, ale wyświetla niewiele informacji poza prostym wykresem i okienkiem kupna i sprzedaży.

Handlowy

Co jeszcze możesz zrobić z Indacoin?

Oprócz kupowania kryptowalut za pośrednictwem Indacoin, możesz również przechowywać ponad 700 obsługiwanych kryptowalut w jednym portfelu. Korzystając z platformy, możesz łatwo wysyłać kryptowaluty do innych z taką samą łatwością, jak wysyłasz wiadomość. Możesz także przeglądać swój portfel inwestycyjny i śledzić zmiany w nim.

Indacoin Mobile App

Indacoin oferuje aplikację mobilną zarówno dla użytkowników Androida, jak i Apple, umożliwiając korzystanie z portfela i innych funkcji za pośrednictwem smartfona lub tabletu. Skorzystaj z aplikacji, aby kupować kryptowaluty za pomocą karty debetowej lub kredytowej, przechowywać kryptowaluty, wysyłać je i zarządzać nimi. Ta aplikacja jest Twoim kluczem do łatwego wysyłania kryptowaluty do innych osób za pomocą numeru telefonu komórkowego. Jeśli często korzystałeś z adresów dla Bitcoin, możesz utworzyć dla nich szablony dla wygody w przyszłości.

Aplikacja umożliwia również kontakt z obsługą klienta za pośrednictwem portfela. Przeglądaj historię transakcji lub adres portfela w postaci kodu QR lub w tradycyjnym formacie adresu. Aplikacja jest przyjazna dla użytkownika, a Indacoin planuje aktualizacje w celu zwiększenia przyjazności dla użytkownika w przyszłości.

Recenzje Indacoin

Oprócz skarg dotyczących wysokich opłat, Indacoin zwykle otrzymuje pozytywne recenzje za intuicyjny interfejs i szybki czas transakcji. Osoby korzystające z platformy chwalą ją za wygodę założenia transakcji bez zakładania konta, a nawet za prostotę procesu weryfikacji karty.

Użytkownicy doceniają względną anonimowość, która wynika również z braku wymagań dotyczących utworzenia konta. Teoretycznie możesz otrzymać przedpłaconą kartę debetową (o ile ma 3D-Secure) i telefon z przedpłatą, aby zachować prywatność swoich informacji, chociaż nadal będziesz musiał potwierdzić swoją tożsamość za pomocą identyfikatora wideo i zdjęcia. Mimo to Indacoin wymaga znacznie mniej informacji niż konkurenci.

Recenzje Indacoin

Ogólnie użytkownicy chwalą Indacoin za jego prostą platformę, prostotę i dobrą obsługę klienta.

Chociaż opłaty są wysokie, dotyczy to każdej innej platformy, która umożliwia zakup kryptowalut za pomocą karty kredytowej. Jeśli masz czas i nie masz nic przeciwko dodatkowej weryfikacji, możesz zaoszczędzić sporo pieniędzy, szczególnie przy dużych zakupach, wybierając inną giełdę z inną metodą wpłaty i niższymi opłatami. Jeśli chodzi o wygodę, Indacoin z pewnością zapewnia to w konkurencyjnych cenach.

Obsługa klienta Indacoin

Indacoin oferuje użytkownikom wiele opcji kontaktu z pomocą techniczną. Możesz wysłać wiadomość e-mail, skorzystać z funkcji czatu na żywo, aby uzyskać pomoc w czasie rzeczywistym, lub zadzwonić pod numer, który ma kod kraju brytyjskiego. Istnieje również obszerna sekcja FAQ, która zawiera informacje dotyczące ogólnych zapytań dotyczących kryptowalut i specyficznych dla Indacoin, takich jak konta i transakcje.

Czy IndaCoin jest bezpieczny?

Pewne zabezpieczenia w Indacoin przechodzą przez proces weryfikacji karty, który chroni użytkowników przed oszustami, hakerami i kradzieżą karty. Dane Twojej karty będą zawsze bezpieczne, ponieważ Indacoin nigdy nie otrzyma Twojego kodu CCV ani pełnego numeru Twojej karty. Cała transakcja przechodzi przez bezpieczną bramkę Mastercard lub Visa, a Indacard gromadzi tylko niezbędne informacje, aby potwierdzić, że to Twoja karta. Te informacje nigdy nie są udostępniane bez zgody. Ponadto Indacoin akceptuje tylko karty 3D-Secure.

Indacoin API

Programiści docenią fakt, że Indacoin ma interfejs API, który oferuje prostą integrację. Prosta integracja wymaga tylko podstawowych informacji lub możesz zamiast tego zdecydować się na ścisłą integrację, która wymaga więcej informacji i skontaktowania się z PR przez e-mail. Dodatkowo platforma dodała możliwość integracji bez API lub tradycyjny wybór wykorzystania API. Programiści zainteresowani skorzystaniem z API i / lub integracji znajdą wszystkie potrzebne informacje na stronie poświęconej API. Na dowolnej stronie w witrynie Indacoin przejdź do menu rozwijanego „Produkty” z menu głównego (tuż obok wyboru języka) i wybierz opcję „API przetwarzania płatności”.

Wniosek

Indacoin to platforma, która umożliwia użytkownikom kupowanie kryptowaluty za pomocą karty kredytowej lub debetowej. Jego dostępność w prawie każdym kraju na świecie i zakres obsługiwanych języków sprawia, że ​​jest bardzo przydatny. Obsługa 700 altcoinów zwiększa szanse, że użytkownicy będą mogli kupić preferowaną kryptowalutę bezpośrednio za pomocą karty debetowej lub kredytowej bez konieczności wykonywania dodatkowej konwersji. Indacoin obsługuje tylko kupowanie kryptowalut za pomocą karty.

Wbudowany portfel jest również przydatny dla tych, którzy chcą portfela wielowalutowego. Wreszcie platformy mobilne pomagają w intuicyjnej obsłudze i dostępności, zarówno w przypadku zakupów kryptograficznych, jak i dostępu do portfela.

Niestety opłaty wydają się wygórowane, płacisz ogromne kwoty na korzyść kupowania kartą kredytową. Na rampach są lepsze fiaty niż Indacoin iz tego powodu nie możemy ich polecać.

Odwiedź IndaCoin

IndaCoin

src = “~ images \ beginners-guide-to-indacoin-exchange-complete-review.gif”

alt = “Recenzja Indacoin”

class = “foto-wrapup wppr-product-image” /> 6.4

Łatwość użycia

7,0 / 10

Reputacja

7,0 / 10

Opłaty

2,0 / 10

Obsługa klienta

7,0 / 10

Metody Płatności

9,0 / 10

Plusy

  • Zakupy Fiata
  • Dobry wybór monet
  • Dobrze ugruntowany
  • Firma godna zaufania

Cons

  • Bardzo wysokie opłaty
  • Słaby interfejs handlowy

Odwiedzić {"@kontekst":"http: \ / \ / schema.org \ /","@rodzaj":"Produkt","Nazwa":"IndaCoin","wizerunek":"https: \ / \ / blockonomi-9fcd.kxcdn.com \ / wp-content \ / uploads \ / 2018 \ / 08 \ /indacoin-review.gif","opis":"Indacoin z siedzibą w Londynie w Wielkiej Brytanii to giełda kryptowalut, która umożliwia użytkownikom natychmiastowe kupowanie najpopularniejszych kryptowalut. Indacoin wyróżnia się na tle innych giełd, oferując klientom możliwość kupowania Bitcoinów oprócz 700 różnych kryptowalut przy użyciu głównej karty kredytowej. Zapewnia to wygodny punkt wejścia do świata kryptowalut i…","oferuje": {"@rodzaj":"Oferta","Cena £":"0,00","priceCurrency":"$","sprzedawca": {"@rodzaj":"Osoba","Nazwa":"Oliver Dale"}},"przejrzeć": {"@rodzaj":"Przejrzeć","recenzjaRating": {"@rodzaj":"Ocena","najlepsza ocena":"10","najgorsza ocena":"0","ratingValue":"6.40"},"Nazwa":"IndaCoin","reviewBody":"Indacoin z siedzibą w Londynie w Wielkiej Brytanii to giełda kryptowalut, która umożliwia użytkownikom natychmiastowe kupowanie najpopularniejszych kryptowalut. Indacoin wyróżnia się na tle innych giełd, oferując klientom możliwość kupowania Bitcoinów oprócz 700 różnych kryptowalut przy użyciu głównej karty kredytowej. Zapewnia to wygodny punkt wejścia do świata kryptowalut i umożliwia zakup bardziej niejasnych kryptowalut bez konieczności wcześniejszego kupowania ważniejszej, takiej jak Bitcoin lub Ethereum. Indacoin nie wymaga żadnej rejestracji, aby dokonać zakupu. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nChociaż niektóre giełdy kryptowalut są stosunkowo nowe, Indacoin ma już solidną historię sięgającą 2013 roku. Jak wspomniano, opiera się na w Londynie. Od 2015 roku ponad 500 000 klientów skorzystało z Indacoin i doceniło jego ofertę. Lokalizacja Indacoin w Londynie oznacza, że ​​musi ona być zgodna z przepisami Wielkiej Brytanii, zapewniając użytkownikom dodatkowy spokój. \ R \ nOdwiedź IndaCoin \ r \ n \ r \ nKto może używać Indacoin? \ R \ nW tej chwili Indacoin ma wsparcie dla prawie każdego miejsca na świecie. Jedynym wyjątkiem w chwili pisania tego tekstu są Stany Zjednoczone, ponieważ nie mogą one legalnie przyjmować stamtąd klientów. Platforma działa w ponad 100 różnych krajach, umożliwiając osobom na całym świecie z łatwością kupowanie kryptowalut. Aby korzystać z Indacoin, musisz mieć kartę Mastercard lub Visa z 3D-Secure. \ R \ n \ r \ nAby pomóc użytkownikom z różnych krajów, Indacoin jest dostępny w dziewięciu różnych językach. Wybierz spośród arabskiego, angielskiego, francuskiego, niemieckiego, włoskiego, portugalskiego, rosyjskiego, hiszpańskiego i tureckiego. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nJedną z wygodnych rzeczy w Indacoin jest to, że nie musisz zarejestruj się, aby założyć konto w celu zakupu kryptowalut. Zamiast tego wystarczy wybrać kwotę, którą chcesz kupić i podać takie dane, jak adres portfela kryptowalutowego, dane karty, numer telefonu komórkowego i adres e-mail. \ R \ nJak kupujesz kryptowalutę za pomocą Indacoin? \ R \ nKup kryptowalutę wyboru przez Indacoin jest niezwykle proste. Jeśli chcesz kupić Bitcoin, wybierz \ u201cKup Bitcoin \ u201d na stronie głównej. Będziesz wtedy mógł wybrać walutę fiducjarną, w której chcesz zapłacić (USD, EUR lub RUB) oraz kryptowalutę, którą chcesz kupić. Wszystkie opcje są wyświetlane za pośrednictwem menu rozwijanych z domyślnymi opcjami ustawionymi na USD i BTC. Wprowadź kwotę waluty fiducjarnej, którą chcesz wydać, a formularz automatycznie wypełni, ile kryptowalut otrzymasz. Poniżej wpisz swój adres e-mail i adres portfela kryptowalutowego. Alternatywnie możesz utworzyć portfel Bitcoin za pomocą Indacoin. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nPostępuj te same kroki dla dowolnej wybranej kryptowaluty. Na stronie głównej znajdują się bezpośrednie linki do kupowania głównych kryptowalut, w tym Bitcoin, Ethereum, Ripple i Bitcoin Cash. Alternatywnie możesz wyświetlić wykres na środku strony głównej z główną listą oferowanych kryptowalut. Najedź kursorem na wybraną kryptowalutę, a następnie wybierz \ u201cKup. \ U201d \ r \ n \ r \ nBez względu na wybraną kryptowalutę Indacoin przeniesie Cię na tę samą stronę opisaną powyżej, ale kryptowaluta wybrana z menu rozwijanego będzie się różnić w zależności od czy kliknąłeś \ u201cKup Bitcoin, \ u201d \ u201cKup NEO, \ u201d czy \ u201cKup \ u201d coś innego. W ten sposób możesz kliknąć dowolny przycisk \ u201cBuy \ u201d, a następnie dostosować kryptowalutę. Jednak wybranie właściwego na początku umożliwia przeglądanie kursów w czasie rzeczywistym. Ponieważ Indacoin obsługuje 700 altcoinów, menu rozwijane dla kryptowalut zawiera pasek wyszukiwania, dzięki czemu użytkownicy nie muszą przewijać, oszczędzając czas. \ R \ nOpłaty Indacoin \ r \ nOpłaty związane z korzystaniem z Indacoin różnią się w zależności od wielu czynników, które platforma nie ujawnia łatwo. Aby zapewnić przejrzystość opłat, kalkulator Indacoin, którego używasz do określania konwersji, poda konkretną ilość kryptowaluty, którą otrzymasz, biorąc pod uwagę wydaną kwotę, z uwzględnieniem opłat. W związku z tym określasz całkowitą kwotę, jaką chcesz zapłacić za transakcję w walucie fiducjarnej, a całkowita kwota krypto, którą otrzymasz, już oblicza opłaty, więc otrzymujesz ilość wyświetlaną przez kalkulator. \ R \ n \ r \ nGdy ta metoda jest wygodny dla użytkowników, ponieważ nie ma potrzeby naliczania opłat, pozwala również na brak przejrzystości na końcu Indacoin. Ponieważ opłaty są automatycznie obliczane w każdej transakcji, Indacoin ma tendencję do pobierania bardzo wysokich opłat w porównaniu do innych giełd. Oczywiście jest to powszechny trend wśród każdej podobnej giełdy, która akceptuje płatności za pomocą kart kredytowych, ale wciąż należy o tym pamiętać. Mimo to większość skarg dotyczących Indacoin jest związanych z wysokimi opłatami transakcyjnymi, przy czym niektórzy użytkownicy obliczają je na 30 procent. \ R \ n \ r \ nNa przykład w momencie pisania tego tekstu cena rynkowa Bitcoina wynosiła 6685 USD USD. Indacoin wystawił go za 8 198 USD. To różnica w wysokości 1513 USD, którą zasadniczo płacisz w opłatach, jest to bardzo duża w porównaniu z innymi giełdami, takimi jak Coinbase. \ R \ nJak długo trwają transakcje? \ R \ nŚrednia transakcja na Indacoin zajmie około 30 minut. Ten okres rozpoczyna się po złożeniu zamówienia lub po zakończeniu weryfikacji w przypadku pierwszego użycia danej karty. \ R \ nLimity transakcji IndaCoin \ r \ nIndacoin ma zawsze minimalny limit transakcji w wysokości 50 USD. Pierwsza transakcja jest ograniczona do 200 USD. Cztery dni po pierwszym zakupie druga transakcja może mieć dodatkowe 200 USD. Zwiększa się o dodatkowe 500 USD siedem dni po transakcji i 2000 USD w 14 dni. Po upływie miesiąca od pierwszego zakupu nie masz już maksymalnego limitu zakupów kartą, pod warunkiem, że Twój bank lub wystawca karty kredytowej zatwierdzi transakcję. \ R \ nIndacoin Verificatioon \ r \ nAby dokończyć transakcję za pomocą Indacoin, może być konieczne aby zweryfikować swoją kartę, wprowadzając czterocyfrowy kod otrzymany w rozmowie telefonicznej. Niektórzy użytkownicy mogą również wymagać weryfikacji wideo. Wymaga to nagrania filmu z twarzą, a następnie przesłania zdjęcia lub skanu oficjalnego dokumentu tożsamości ze zdjęciem. Ta weryfikacja jest zwykle wymagana przy pierwszym użyciu nowej karty, ale nie będzie konieczna, gdy użyjesz tej samej karty w przyszłości. \ R \ nTrading \ r \ nIndacoin ma również obszar handlu oznaczony jako Kup \ / Sprzedaj, który umożliwia handel między walutami, a także sprzedaż ich za walutę fiducjarną. Interfejs handlowy jest bardzo rzadki, ale poza prostym wykresem i okienkiem kupna i sprzedaży nie wyświetla zbyt wiele informacji. \ R \ n \ r \ n \ r \ nCo jeszcze możesz zrobić z Indacoin? \ R \ n Oprócz kupowania kryptowaluta za pośrednictwem Indacoin, możesz również przechowywać ponad 700 obsługiwanych kryptowalut w jednym portfelu. Korzystając z platformy, możesz łatwo wysyłać kryptowaluty do innych z taką samą łatwością, jak wysyłasz wiadomość. Możesz także przeglądać swój portfel inwestycyjny i śledzić zmiany w nim. \ R \ nIndacoin Mobile App \ r \ nIndacoin oferuje aplikację mobilną zarówno dla użytkowników Androida, jak i Apple, umożliwiając korzystanie z portfela i innych funkcji za pośrednictwem smartfona lub tablet. Skorzystaj z aplikacji, aby kupować kryptowaluty za pomocą karty debetowej lub kredytowej, przechowywać kryptowaluty, wysyłać je i zarządzać nimi. Ta aplikacja jest Twoim kluczem do łatwego wysyłania kryptowaluty do innych osób za pomocą numeru telefonu komórkowego. Jeśli często korzystałeś z adresów dla Bitcoin, możesz utworzyć dla nich szablony dla wygody w przyszłości. \ R \ n \ r \ nAplikacja umożliwia również kontakt z obsługą klienta za pośrednictwem portfela. Przeglądaj historię transakcji lub adres swojego portfela w postaci kodu QR lub w tradycyjnym formacie adresu. Aplikacja jest przyjazna dla użytkownika, a Indacoin planuje aktualizacje, które zwiększą przyjazność dla użytkownika w przyszłości. \ R \ n Recenzje Indacoin \ r \ nOprócz skarg dotyczących wysokich opłat, Indacoin zwykle otrzymuje pozytywne recenzje za intuicyjny interfejs i szybkie transakcje czas. Osoby, które korzystały z platformy, chwalą ją za wygodę zawarcia transakcji bez zakładania konta, a nawet za prostotę procesu weryfikacji karty. \ R \ n \ r \ nUżytkownicy doceniają względną anonimowość, która również wynika z brak wymagań do założenia konta. Teoretycznie możesz otrzymać przedpłaconą kartę debetową (o ile ma 3D-Secure) i telefon z przedpłatą, aby zachować prywatność swoich informacji, chociaż nadal będziesz musiał potwierdzić swoją tożsamość za pomocą identyfikatora wideo i zdjęcia. Mimo to Indacoin wymaga znacznie mniej informacji niż konkurenci. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n Ogólnie użytkownicy chwalą Indacoin za jego prostą platformę, prostotę i dobrą obsługę klienta. \ R \ n \ r \ nPodczas gdy opłaty są wysokie, dotyczy to każdej innej platformy, która umożliwia zakup kryptowalut za pomocą karty kredytowej. Jeśli masz czas i nie masz nic przeciwko dodatkowej weryfikacji, możesz zaoszczędzić sporo pieniędzy, szczególnie przy dużych zakupach, wybierając inną giełdę z inną metodą wpłaty i niższymi opłatami. Jeśli chodzi o wygodę, Indacoin z pewnością zapewnia to po konkurencyjnych cenach. \ R \ nObsługa klienta Indacoin \ r \ nIndacoin oferuje użytkownikom wiele opcji kontaktu z pomocą techniczną. Możesz wysłać wiadomość e-mail, skorzystać z funkcji czatu na żywo, aby uzyskać pomoc w czasie rzeczywistym lub zadzwonić pod numer, który ma kod kraju brytyjskiego. Istnieje również obszerna sekcja FAQ, która zawiera informacje dotyczące ogólnych zapytań dotyczących kryptowalut i specyficznych dla Indacoin, takich jak konta i transakcje. \ R \ nCzy IndaCoin Safe? \ R \ nNiektóre zabezpieczenia w Indacoin przechodzą przez proces weryfikacji karty, który chroni użytkowników przed oszustami, hakerami i kradzieżą kart. Dane Twojej karty będą zawsze bezpieczne, ponieważ Indacoin nigdy nie otrzyma Twojego kodu CCV ani pełnego numeru Twojej karty. Cała transakcja przechodzi przez bezpieczną bramkę Mastercard lub Visa, a Indacard gromadzi tylko niezbędne informacje, aby potwierdzić, że to Twoja karta. Te informacje nigdy nie są udostępniane bez zgody. Ponadto Indacoin akceptuje tylko karty 3D-Secure. \ R \ nIndacoin API \ r \ nDeweloperzy docenią fakt, że Indacoin ma interfejs API, który oferuje prostą integrację. Prosta integracja wymaga tylko podstawowych informacji lub możesz zamiast tego zdecydować się na ścisłą integrację, która wymaga więcej informacji i skontaktowania się z PR przez e-mail. Dodatkowo platforma dodała możliwość integracji bez API lub tradycyjny wybór wykorzystania API. Deweloperzy zainteresowani skorzystaniem z API i \ / lub integracją znajdą wszystkie potrzebne informacje na stronie poświęconej API. Na dowolnej stronie w witrynie Indacoin przejdź do menu rozwijanego \ u201cProdukty \ u201d w menu głównym (tuż obok wyboru języka) i wybierz \ u201cPayment Processing API. \ U201d \ r \ nWniosek \ r \ nIndacoin to platforma, która umożliwia użytkownicy do zakupu kryptowaluty za pomocą swojej karty kredytowej lub debetowej. Jego dostępność w prawie każdym kraju na świecie i zakres obsługiwanych języków sprawia, że ​​jest bardzo przydatny. Obsługa 700 altcoinów zwiększa szanse, że użytkownicy będą mogli kupić preferowaną kryptowalutę bezpośrednio za pomocą karty debetowej lub kredytowej bez konieczności wykonywania dodatkowej konwersji. Indacoin obsługuje tylko kupowanie kryptowalut za pomocą karty. \ R \ n \ r \ nWbudowany portfel jest również przydatny dla tych, którzy chcą portfela wielowalutowego. Wreszcie platformy mobilne pomagają w intuicyjnym użytkowaniu i dostępności, zarówno w przypadku zakupów kryptograficznych, jak i dostępu do portfela. \ R \ n \ r \ nNiestety opłaty wydają się wygórowane, płacisz ogromne kwoty za zakupy kartą kredytową. Na rampach są lepsze fiaty niż Indacoin i dlatego nie możemy ich polecać. \ R \ nOdwiedź IndaCoin","autor": {"@rodzaj":"Osoba","Nazwa":"Oliver Dale"},"Data opublikowania":"2018-08-22"}}

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me