Przewodnik dla początkujących po Paxful: pełna recenzja

Przegląd Paxful

Zespół za Paxful mają na celu zapewnienie prostej, uczciwej i bezpiecznej platformy, która umożliwia jednostkom handel wartością. Witryna działa jako globalna platforma logistyczna płatności peer to peer i ułatwia handel Bitcoin w taki sam sposób, w jaki ebay ułatwia handel towarami codziennego użytku.

Paxful ma siedzibę w USA i został założony w 2015 roku przez grupę programistów, którzy starali się stworzyć rynek peer-to-peer, który umożliwiłby kupującym i sprzedającym interakcję po opublikowaniu ofert handlowych. Witryna działa jako pośrednik między zainteresowanymi stronami i zapewnia użytkownikom przestrzeń do interakcji.

Paxful Przegląd witryny internetowej

Paxful to popularna opcja do handlu Bitcoinami, ponieważ strona jest przyjazna dla użytkownika i oferuje najbardziej zróżnicowany zakres metod płatności dostępnych online. Opcje płatności obejmują przelew bankowy, kartę kredytową lub debetową, PayPal, MoneyGram i Skrill. Oprócz tych metod użytkownicy mogą również dokonywać zakupów przy użyciu dowolnej z ogromnej liczby kart podarunkowych, takich jak Amazon i iTunes. Te opcje sprawiają, że Paxful jest wygodnym miejscem do kupowania i sprzedawania Bitcoinów.

Jak to działa

Aby rozpocząć korzystanie z Paxful, użytkownicy mogą udać się na stronę i po prostu wybrać kwotę Bitcoin, którą chcesz kupić, i lokalną walutę, a kwota w Bitcoin, którą otrzymasz, zostanie wyświetlona.

Kup

Po utworzeniu konta użytkownicy mogą wyszukiwać dostępnych sprzedawców Bitcoinów. Typowe kategorie wyszukiwania obejmują rodzaj waluty i metodę płatności.

Paxful Payment

Z tego miejsca użytkownicy mogą przeglądać wszystkie otwarte zamówienia, wielu sprzedawców będzie dostępnych, a najbardziej odpowiedniego dostawcę można znaleźć, patrząc na akceptowane metody płatności, minimalne i maksymalne kwoty zamówień, a także cenę. Użytkownicy mogą również sprawdzić ocenę sprzedawcy i historię konta, aby określić ich przydatność.

Po znalezieniu odpowiedniego dostawcy można rozpocząć transakcję, klikając przycisk „Kup”. Następnie musisz wybrać kwotę, którą chcesz kupić, i dokonać zakupu. Otworzy się usługa escrow i opcja czatu, która pozwoli ci bezpośrednio komunikować się ze sprzedającym i bardziej szczegółowo omówić transakcję.

Sprzedawca

Po sfinalizowaniu transakcji i dokonaniu płatności możesz kliknąć „Oznacz jako zapłacone” i poczekać na transfer Bitcoin do portfela Paxful. Po zakończeniu możesz używać swojego Bitcoina w dowolny sposób.

Odwiedzającym witrynę, którzy nie utworzyli jeszcze konta, zostanie przedstawiony inny sposób dokonywania zakupów. Po wybraniu waluty i kwoty, którą chcieliby kupić, odwiedzający mogą wykonać podane czynności, aby dokończyć zakup.

Kupowanie Bitcoinów przez Paxful jest dość prostym doświadczeniem, a strona oferuje użytkownikom wiele różnych sposobów płatności, a ponadto strona nie pobiera żadnych opłat bezpośrednio od kupującego, gdy kupują Bitcoin. Jednak kupujący zostanie obciążony opłatą wybraną przez sprzedającego; i ta opłata może się znacznie różnić w zależności od użytej metody płatności. Płacenie kartą podarunkową często wiąże się z najwyższymi opłatami.

Sprzedawcy na stronie są obciążani opłatą w wysokości 1%, istnieje również niewielka „opłata za wydobycie” płacona przez sprzedawcę, gdy Bitcoin jest wysyłany z jednego adresu na drugi. Podobnie jak Localbitcoins, Paxful działa jako rynek peer-to-peer i wykorzystuje szereg kluczowych funkcji, aby spróbować zagwarantować wysoki poziom użyteczności.

Kluczowe cechy

Paxful umożliwia kupującym i sprzedającym dokonywanie transakcji za pomocą niezwykle szerokiej gamy metod płatności. Obejmują one:

 • Wpłaty gotówkowe
 • Karty kredytowe i debetowe
 • Karty podarunkowe
 • MoneyGram
 • Narodowy przelew bankowy
 • PayPal
 • Western Union

Witryna zawiera również szereg funkcji zaprojektowanych w celu zabezpieczenia handlu:

 • Bezpieczeństwo środków – Paxful tworzy portfel, który automatycznie przechowuje Twoje środki podczas rejestracji konta. Ten portfel działa jako skuteczny sposób przechowywania i przesyłania środków w witrynie. Serwery Paxful są również utrzymywane zgodnie z najwyższymi specyfikacjami bankowymi.
 • Uwierzytelnianie dwuskładnikowe– Portfele wymagają skomplikowanych haseł i uwierzytelniania dwuskładnikowego, aby zagwarantować bezpieczeństwo. Włączenie 2FA pomaga chronić portfel i zapewnia dodatkową warstwę ochrony przed hakerami.
 • Usługa Escrow–W przypadku handlu na stronie środki są przechowywane na rachunku escrow, dopóki obie strony nie potwierdzą wszystkich części transakcji. Działa to jako sposób na ochronę handlowców i pozwala na płynniejsze transakcje.
 • Oceny reputacji– Handlowcy otrzymują ranking oparty na ich aktywności, a ponadto ich historia handlowa i oceny opinii są otwarte dla wszystkich.
 • Obsługa klienta – Paxful prowadzi kompleksowy system wsparcia, a zespół wsparcia zazwyczaj szybko reaguje. Użytkownicy mogą kontaktować się z zespołem pomocy za pośrednictwem szeregu opcji, takich jak bezpośrednia wiadomość, e-mail, telefon i media społecznościowe.

Ze względu na niskie prowizje Paxful powinien być opcją o niskich kosztach. Jednak podobnie jak w przypadku Localbitcoins, sprzedawcy na stronie generalnie pobierają więcej za Bitcoin niż bardziej znane scentralizowane giełdy. Na rynkach typu peer-to-peer sprzedawcy często decydują się na generowanie zysku poprzez nieznaczne podwyższenie cen sprzedaży. Sprzedawcy ryzykują sprzedaż Bitcoinów osobom, które mogą próbować zainicjować obciążenie zwrotne (za pomocą karty kredytowej / debetowej lub PayPal), w wyniku czego ceny są wyższe na całej platformie, aby zmniejszyć to ryzyko.

Rzeczy do rozważenia

Paxful działa jako zdecentralizowana giełda i aby zapewnić bezproblemowy handel, użytkownicy muszą stosować określone środki bezpieczeństwa na stronie. Witryna zyskała dobrą reputację jako godne zaufania miejsce do kupowania i sprzedawania Bitcoinów; Jednak szeroka gama opcji płatności dostępnych w Paxful przyciąga również wielu oszustów, których celem jest oszukanie uczciwych handlowców. Dlatego najlepiej:

 • Sprawdź profil sprzedawcy i upewnij się, że nadaje się on do współpracy. Jeśli to możliwe, szukaj dostawców z założonym kontem i wysoką pozytywną oceną opinii. Konta powinny mieć ponad rok, a ocena co najmniej 98%.
 • Skontaktuj się ze sprzedawcą i poproś o wymianę za pośrednictwem platformy. Nie ustanawiaj zewnętrznych transakcji z dostawcami, ponieważ neguje to usługę escrow i otwiera możliwość wystąpienia oszustw. Najlepiej też trzymać się komunikowania się za pośrednictwem skrzynki wiadomości Paxful i unikać wysyłania wiadomości przez e-mail, telefon komórkowy lub SMS.
 • Wyjaśnij swoje wymagania tak dokładnie, jak to możliwe i podkreśl wszelkie problemy, które możesz mieć. Ceny będą zasadniczo zależeć od wybranej metody płatności i mogą się znacznie różnić, dlatego należy potwierdzić odpowiednią cenę.
 • Wybierz metodę płatności, która zapewnia dobry poziom ochrony. Karty podarunkowe opłacane gotówką są preferowane przez oszustów, ponieważ nie można ich śledzić. Jeśli napotkasz jakiekolwiek problemy po użyciu karty kredytowej lub debetowej, PayPal lub przelewu bankowego, będziesz mieć dodatkową warstwę bezpieczeństwa.
 • Skontaktuj się z obsługą klienta i skorzystaj z forum, jeśli napotkasz jakiekolwiek problemy lub masz jakiekolwiek wątpliwości dotyczące sprzedawców. Chociaż cały proces jest dość prosty, użytkownicy zawsze mogą napotkać problemy. Korzystaj z dostępnych zasobów.

Paxful to jeden z najłatwiejszych sposobów zdobycia Bitcoin, a strona umożliwia kupowanie i sprzedawanie Bitcoinów każdemu, kto ma komputer. Nie ma limitów kupna ani sprzedaży, a użytkownicy mogą decydować o ilości weryfikacji tożsamości, z której będą korzystać podczas transakcji. Oprócz tego Paxful umożliwia użytkownikom dokonywanie zakupów za pośrednictwem najszerszej obecnie dostępnej opcji płatności.

Atrakcyjność witryny w dużej mierze wynika z faktu, że pozwala ona na dużą elastyczność płatności. Jednak podczas korzystania z witryny należy pamiętać, że w witrynie znajdują się niewiarygodni kupujący i sprzedający, których głównym celem jest oszukiwanie legalnych handlowców. Jest to główna wada korzystania z witryny, a zespół Paxful zapewnia obszerną obsługę klienta, oprócz forum i sekcji zasobów, które mają na celu informowanie użytkowników na bieżąco o wszystkim, co dzieje się w witrynie.

Dla osób, które chcą handlować Bitcoinami, korzystając z usług takich jak PayPal, MoneyGram i Skrill, Paxful jest najlepszą opcją. Ponadto, aby skorzystać z większej elastyczności metod płatności, użytkownicy powinni być przygotowani do płacenia powyżej cen rynkowych, ponieważ sprzedawcy decydują się na pobieranie wyższych opłat za Bitcoin w porównaniu z głównymi giełdami.

Paxful to popularny sposób handlu Bitcoinami przez osoby fizyczne i pozostaje realną opcją dla wielu osób w społeczności Bitcoin. Witryna zapewnia możliwości zakupu dla osób, które zwykle nie mogą kupić Bitcoin. W rezultacie jest to dobry wybór zarówno dla nowych, jak i bardziej doświadczonych traderów. Jednak użytkownicy Paxful powinni upewnić się, że wykorzystują wszystkie zasoby niezbędne do weryfikacji sprzedawców i przeprowadzania transakcji w sposób zapewniający im stałą ochronę..

Paxful

src = “~ images \ beginners-guide-to-paxful-complete-review.gif”

alt = “Paxful”

class = “foto-wrapup wppr-product-image” /> 8.6

Łatwość użycia

9,0 / 10

Reputacja

7,0 / 10

Opłaty

9,0 / 10

Obsługa klienta

8.0 / 10

Metody Płatności

10,0 / 10

Plusy

 • Łatwy w użyciu
 • Wiele opcji płatności
 • Oceny reputacji
 • Różnorodne opcje

Cons

 • Trzeba być czujnym
 • Powolna obsługa klienta
 • Wyższe opłaty

Odwiedzić {"@kontekst":"http: \ / \ / schema.org \ /","@rodzaj":"Produkt","Nazwa":"Paxful","wizerunek":"https: \ / \ / blockonomi-9fcd.kxcdn.com \ / wp-content \ / uploads \ / 2017 \ / 11 \ /paxful.gif","opis":"Celem zespołu Paxful jest zapewnienie prostej, uczciwej i bezpiecznej platformy, która umożliwia osobom fizycznym handel wartością. \ U00a0 Witryna działa jako globalna platforma logistyczna płatności typu peer to peer i ułatwia handel bitcoinami w taki sam sposób, w jaki ebay ułatwia codzienny handel dobra. Paxful ma siedzibę w USA i był…","oferuje": {"@rodzaj":"Oferta","Cena £":"0,00","priceCurrency":"$","sprzedawca": {"@rodzaj":"Osoba","Nazwa":"Eugene Kem"}},"przejrzeć": {"@rodzaj":"Przejrzeć","recenzjaRating": {"@rodzaj":"Ocena","najlepsza ocena":"10","najgorsza ocena":"0","ratingValue":"8.60"},"Nazwa":"Paxful","reviewBody":"Celem zespołu Paxful jest zapewnienie prostej, uczciwej i bezpiecznej platformy, która umożliwia osobom fizycznym handel wartością. \ U00a0 Witryna działa jako globalna platforma logistyczna płatności typu peer to peer i ułatwia handel bitcoinami w taki sam sposób, w jaki ebay ułatwia codzienny handel towary. \ r \ n \ r \ nPaxful ma siedzibę w USA i został założony w 2015 roku przez grupę programistów, którzy starali się stworzyć rynek peer-to-peer, który umożliwiłby kupującym i sprzedającym interakcję po opublikowaniu ofert handlowych. Witryna działa jako mediator między zainteresowanymi stronami i zapewnia przestrzeń do interakcji swoim użytkownikom. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nPaxful to popularna opcja handlu Bitcoinami, ponieważ jest przyjazna dla użytkownika i oferuje najbardziej zróżnicowany wachlarz metod płatności dostępnych online. Opcje płatności obejmują przelew bankowy, kartę kredytową lub debetową, PayPal, MoneyGram i Skrill. Oprócz tych metod użytkownicy mogą również dokonywać zakupów przy użyciu dowolnej z ogromnej liczby kart podarunkowych, takich jak Amazon i iTunes. \ U00a0 Dzięki tym opcjom Paxful jest wygodnym miejscem do kupowania i sprzedawania Bitcoinów. \ R \ nJak to działa \ r \ nAby rozpocząć korzystanie z Paxful, użytkownicy mogą udać się na stronę i po prostu wybrać ilość Bitcoinów, które chcesz kupić, oraz lokalną walutę, a kwota w Bitcoin, którą otrzymasz, zostanie wyświetlona. \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nPo utworzeniu konta użytkownicy mogą wyszukiwać dostępnych sprzedawców bitcoinów. \ u00a0 Typowe kategorie wyszukiwania obejmują rodzaj waluty i metodę płatności. \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nZ tego miejsca użytkownicy mogą przeglądać wszystkie otwarte zamówienia, wielu sprzedawców będzie dostępnych, a najbardziej odpowiedniego sprzedawcę można znaleźć, patrząc na akceptowane metody płatności, minimalne i maksymalne kwoty zamówień, a także \ u00a0ceny. Użytkownicy mogą również sprawdzić ocenę sprzedawcy i historię konta w celu określenia ich przydatności. \ R \ n \ r \ nGdy zostanie znaleziony odpowiedni sprzedawca, można rozpocząć transakcję, klikając przycisk \ u201cKup \ u201d przycisk. Następnie należy wybrać kwotę, którą chcesz kupić, i dokonać zakupu. Spowoduje to otwarcie usługi escrow i opcji czatu, która umożliwia bezpośrednią komunikację ze sprzedającym i bardziej szczegółowe omówienie transakcji. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nPo zakończeniu transakcji i dokonaniu płatności została zawarta, możesz kliknąć \ u201cMark as Paid \ u201d i poczekać na transfer Bitcoin do portfela Paxful. Po zakończeniu możesz używać swojego Bitcoina w dowolny sposób. \ R \ n \ r \ nOsoby odwiedzające witrynę, które jeszcze nie utworzyły konta, otrzymają inny sposób dokonywania zakupów. Po wybraniu waluty i kwoty, którą chcieliby kupić, odwiedzający mogą wykonać opisane kroki, aby dokończyć zakup. \ R \ n \ r \ nZakup Bitcoinów za pośrednictwem Paxful jest dość prostym doświadczeniem, a strona oferuje użytkownikom szeroki wybór sposoby płatności, a ponadto witryna nie pobiera żadnych opłat bezpośrednio od kupującego przy zakupie Bitcoinów. Jednak kupujący zostanie obciążony opłatą wybraną przez sprzedającego; i ta opłata może się znacznie różnić w zależności od użytej metody płatności. \ u00a0 Płacenie kartą podarunkową często skutkuje najwyższymi opłatami. \ r \ n \ r \ nSprzedawcy na stronie są obciążani opłatą w wysokości 1%, jest też niewielka \ u2018 opłata za wydobycie \ u2019 płacona przez sprzedawcę, gdy Bitcoin jest wysyłany z jednego adresu na drugi. Podobnie jak Localbitcoins, Paxful działa jako rynek peer-to-peer i wykorzystuje szereg kluczowych funkcji, aby spróbować zagwarantować wysoki poziom użyteczności. \ R \ nKluczowe funkcje \ r \ nPaxful umożliwia kupującym i sprzedającym dokonywanie transakcji za pośrednictwem niezwykle szeroki wachlarz metod płatności. Należą do nich: \ r \ n \ r \ n \ t Wpłaty gotówkowe \ r \ n \ tKarty kredytowe i debetowe \ r \ n \ tKarty podarunkowe \ r \ n \ tMoneyGram \ r \ n \ tKrajowy przelew bankowy \ r \ n \ tPayPal \ r \ n \ tWestern Union \ r \ n \ r \ nStrona zawiera również szereg funkcji ułatwiających bezpieczne transakcje: \ r \ n \ r \ n \ tBezpieczeństwo funduszy \ u2013 Paxful tworzy portfel, który będzie automatycznie przechowywać Twoje fundusze podczas rejestracji konta. Ten portfel działa jako skuteczny sposób przechowywania i przesyłania środków w witrynie. Serwery Paxful \ u2019 są również utrzymywane zgodnie z najwyższymi specyfikacjami bankowymi. \ R \ n \ t2 Factor Authentication \ u2013 Portfele wymagają skomplikowanych haseł i uwierzytelniania dwuskładnikowego, aby zagwarantować bezpieczeństwo. \ U00a0 Włączenie 2FA pomaga chronić portfel i zapewnia dodatkowa warstwa ochrony przed hakerami. \ r \ n \ tUsługa Escrow \ u2013Podczas handlu w witrynie fundusze są przechowywane na rachunku escrow do czasu, aż obie strony potwierdzą wszystkie części transakcji. \ u00a0Działa to jako sposób na ochronę inwestorów i pozwala na płynniejsze transakcje. \ r \ n \ tReputacje ratingowe \ u2013 Handlowcy otrzymują ranking oparty na ich aktywności, a ponadto ich historia handlowa i oceny opinii są dostępne dla wszystkich. r \ n \ tObsługa klienta \ u2013 Paxful obsługuje wszechstronny system wsparcia, a zespół wsparcia zazwyczaj szybko reaguje. Użytkownicy mogą kontaktować się z zespołem pomocy za pośrednictwem szeregu opcji, takich jak bezpośrednia wiadomość, e-mail, telefon i media społecznościowe. \ R \ n \ r \ nZe względu na niskie prowizje Paxful powinien być opcją niskobudżetową. Jednak podobnie jak w przypadku Localbitcoins, sprzedawcy na stronie generalnie pobierają więcej za Bitcoin niż bardziej znane scentralizowane giełdy. Na rynkach typu peer-to-peer sprzedawcy często decydują się na generowanie zysku poprzez nieznaczne podwyższenie cen sprzedaży. Sprzedawcy ryzykują sprzedaż Bitcoinów osobom, które mogą próbować zainicjować obciążenie zwrotne (za pośrednictwem karty kredytowej / debetowej lub PayPal), w wyniku czego ceny są wyższe na całej platformie, aby zmniejszyć to ryzyko. \ R \ nRzeczy do rozważenia \ r \ nPaxful działa jako zdecentralizowana giełda i aby zapewnić bezproblemowy handel, użytkownicy muszą stosować określone środki bezpieczeństwa na stronie. Witryna zyskała dobrą reputację jako godne zaufania miejsce do kupowania i sprzedawania Bitcoinów; Jednak szeroka gama opcji płatności dostępnych w Paxful przyciąga również wielu oszustów, których celem jest oszukanie uczciwych handlowców. W rezultacie najlepiej: \ r \ n \ r \ n \ tSprawdzić profil sprzedawcy i upewnić się, że nadaje się on do współpracy. Jeśli to możliwe, szukaj dostawców z założonym kontem i wysoką pozytywną oceną opinii. Konta powinny mieć ponad rok, a ocena co najmniej 98%. \ R \ n \ tSkontaktuj się ze sprzedawcą i poproś o wymianę za pośrednictwem platformy. Nie ustanawiaj zewnętrznych transakcji z dostawcami, ponieważ neguje to usługę escrow i otwiera możliwość wystąpienia oszustw. Najlepiej też trzymać się komunikowania się za pośrednictwem skrzynki wiadomości Paxful i unikać wysyłania wiadomości e-mailem, telefonem komórkowym lub SMS-em. \ R \ n \ t Wyjaśnij swoje wymagania tak bardzo, jak to możliwe, i wskaż ewentualne problemy. Ceny będą zasadniczo zależeć od wybranej metody płatności i mogą się znacznie różnić, dlatego należy potwierdzić odpowiednią cenę. \ R \ n \ tWybierz metodę płatności, która zapewnia dobry poziom ochrony. Karty podarunkowe opłacane gotówką są preferowane przez oszustów, ponieważ nie można ich śledzić. Jeśli napotkasz jakiekolwiek problemy po użyciu karty kredytowej lub debetowej, PayPal lub przelewu bankowego, będziesz mieć dodatkową warstwę bezpieczeństwa. \ R \ n \ tSkontaktuj się z obsługą klienta i skorzystaj z forum, jeśli napotkasz jakiekolwiek problemy, lub masz jakiekolwiek wątpliwości dotyczące sprzedawców. Chociaż cały proces jest dość prosty, użytkownicy zawsze mogą napotkać problemy. Korzystaj z dostępnych zasobów. \ R \ n \ r \ nPaxful to jeden z najłatwiejszych sposobów zdobycia Bitcoin, a strona umożliwia kupowanie i sprzedawanie Bitcoinów każdemu, kto ma komputer. Nie ma limitów kupna ani sprzedaży, a użytkownicy mogą decydować o ilości weryfikacji tożsamości, z której będą korzystać podczas transakcji. Oprócz tego Paxful umożliwia użytkownikom dokonywanie zakupów za pośrednictwem najszerszego obecnie dostępnego zakresu opcji płatności. \ R \ n \ r \ n Atrakcyjność witryny wynika w dużej mierze z faktu, że zapewnia ona dużą elastyczność płatności. Jednak podczas korzystania z witryny należy pamiętać, że w witrynie znajdują się niewiarygodni kupujący i sprzedający, których głównym celem jest oszukiwanie legalnych handlowców. \ u00a0Jest to główna wada korzystania z witryny, a zespół Paxful zapewnia obszerną obsługę klienta, a także forum i sekcję zasobów, których celem jest informowanie użytkowników na bieżąco o wszystkim, co dzieje się w witrynie. \ r \ n \ r \ nDla osób fizycznych chcąc handlować Bitcoinami, korzystając z usług takich jak PayPal, MoneyGram i Skrill, Paxful jest najlepszą opcją. Ponadto, aby skorzystać z większej elastyczności metod płatności, użytkownicy powinni być przygotowani do płacenia powyżej cen rynkowych, ponieważ sprzedawcy decydują się na pobieranie wyższych opłat za Bitcoin w porównaniu z głównymi giełdami. \ R \ n \ r \ nPaxful to popularny sposób osób do handlu Bitcoinami i pozostaje realną opcją dla wielu członków społeczności Bitcoin. Witryna zapewnia możliwości zakupu dla osób, które normalnie nie mogą kupić Bitcoin. W rezultacie jest to dobry wybór zarówno dla nowych, jak i bardziej doświadczonych traderów. Jednak użytkownicy Paxful powinni upewnić się, że wykorzystują wszystkie zasoby niezbędne do weryfikacji sprzedawców i przeprowadzania transakcji w sposób zapewniający im stałą ochronę..","autor": {"@rodzaj":"Osoba","Nazwa":"Eugene Kem"},"Data opublikowania":"2019-01-22"}}

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map