Recenzja EMX: Giełda handlu instrumentami pochodnymi kryptowalut

Recenzja EMX

Podczas gdy nieco przesycona scena wymiany kryptowalut na kryptowaluty oferuje użytkownikom szeroki zakres opcji handlu, dostęp do rynku instrumentów pochodnych o wartości wielu bilionów dolarów jest nadal bardzo ograniczony. Właśnie w tym celu zespół EMX ma na celu pomóc.

Plik Platforma EMX – który ma na celu wypełnienie luki między tradycyjnym przemysłem instrumentów pochodnych a areną aktywów blockchain, pozwala użytkownikom kupować i sprzedawać kontrakty terminowe na indeksy giełdowe i towary, a także waluty fiducjarne, takie jak USD, EUR i YEN.

Recenzja EMX

Jeśli myślisz o samodzielnym korzystaniu z platformy, najpierw przeczytaj naszą obszerną recenzję.

Co to jest EMX?

Założona w 2017 roku i wcześniej znana jako Evermarkets i uruchomiona w 2019 roku, EMX to platforma handlowa, która pozwala użytkownikom uzyskać ekspozycję na globalny rynek instrumentów pochodnych za pośrednictwem walut cyfrowych, takich jak Bitcoin. Obejmuje to scenę kontraktów terminowych o wartości wielu bilionów dolarów, która obejmuje konwencjonalne indeksy giełdowe, towary, takie jak złoto i ropa naftowa, a także pełen zakres głównych par walutowych..

Jednym z wyróżniających się punktów sprzedaży przy korzystaniu z platformy EMX jest to, że inwestorzy mają teraz możliwość kupowania i sprzedawania kontraktów pochodnych w zamian za aktywa blockchain. W przeciwnym razie handlowcy byliby zobowiązani do korzystania w tym celu z tradycyjnego brokera, co jest często kosztownym i uciążliwym przedsięwzięciem.

Ponieważ platforma została zbudowana od podstaw, EMX spodziewa się, że cała gama produktów będzie w pełnym rozkwicie do 2020 r., Która, jak twierdzi, ostatecznie obejmie licencję CFTC, natywną aplikację mobilną, zabezpieczenie altcoin i możliwość handlu opcjami.

Jak działa EMX?

W chwili pisania tego tekstu użytkownicy EMX są w stanie handlować kontraktami bezterminowej zamiany Bitcoin i bezterminową zamianą na indeks giełdowy US 500. W tym drugim przypadku indeks opiera się na S&P 500, który obejmuje 500 największych spółek notowanych na giełdzie w USA. Dla osób nieświadomych, bezterminowa zamiana jest w rzeczywistości kontraktem futures, który nie ma przypisanej daty wygaśnięcia.

Przed rozpoczęcie, Użytkownicy EMX są zobowiązani do przejścia przez krótki proces KYC (poznaj swojego klienta). Prosi nowych klientów o przesłanie kopii ich oficjalnego dowodu tożsamości (paszportu lub prawa jazdy). Zarówno silnik weryfikacji, jak i kontrole zgodności są obsługiwane przez podmioty zewnętrzne – odpowiednio Jumio NetVerify i ComplyAdvantage.

Ze względu na bariery regulacyjne EMX nie jest obecnie dostępny dla osób mieszkających w USA. Jeśli jednak EMX będzie w stanie uzyskać zatwierdzenie swojej aplikacji CFTC w najbliższej przyszłości, otworzy to drzwi Amerykanom.

Rejestracja EMX

Po zweryfikowaniu konta EMX będziesz musiał wpłacić pewne środki. Obecnie obejmuje to tylko Bitcoin, chociaż platforma ma na celu dodanie dodatkowych walut cyfrowych w nadchodzących miesiącach.

Gdy tylko Twoje konto zostanie zasilone, możesz udać się na arenę handlową EMX, która działa 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Sam ekran transakcji jest stosunkowo wyraźny, a księgi zamówień i ceny rynkowe są uporządkowane w przejrzysty sposób.

Użytkownicy mają również dostęp do wielu narzędzi analizy technicznej, z których wszystkie są dostępne na głównym ekranie handlowym.

Warto zauważyć, że zespół EMX uruchomił również Platforma demonstracyjna TestNet, co pozwala użytkownikom wypróbować obszar handlu bez konieczności wpłacania jakichkolwiek środków. Jest to szczególnie przydatne dla tych, którzy mają niewielkie doświadczenie w handlu online.

Wymieniać się

Opłaty w EMX

Podobnie jak w przypadku każdej internetowej platformy transakcyjnej, o której myślisz, konieczne jest najpierw oszacowanie podstawowej struktury opłat.

Przede wszystkim EMX nie pobiera od użytkowników opłat za wpłaty lub wypłaty środków. Co więcej, nie ma żadnych opłat za dołączenie do platformy, ani nie zostaniesz obciążony żadną roczną opłatą za utrzymanie. Będziesz oczywiście musiał uiścić opłaty handlowe.

Struktura cen zależy od tego, czy jesteś animatorem rynku, czy przyjmującym. Dla nieświadomych animator rynku to ktoś, kto zapewnia giełdzie płynność. Z drugiej strony, market taker to osoba, która handluje płynnością, która została już dostarczona. Jeśli jesteś animatorem rynku, nie będziesz płacić żadnych opłat transakcyjnych na EMX.

W rzeczywistości otrzymasz rabat w wysokości 0,03% na wszystkie wykonane transakcje. Jeśli jesteś zwykłym traderem, a tym samym uczestnikiem rynku, zapłacisz opłatę transakcyjną w wysokości 0,075%. To faktycznie stanowi dobrą wartość.

Warto również zauważyć, że nowi posiadacze kont, którzy zarejestrują się na platformie EMX, będą mieli dostęp do handlu bez opłat do 5 sierpnia..

Jedyną inną opłatą, o której musisz wiedzieć, jest likwidacja. Jak omówimy w następnej sekcji, EMX oferuje użytkownikom możliwość handlu z wykorzystaniem dźwigni finansowej. Jeśli skorzystasz z dźwigni finansowej, a następnie zostaniesz zlikwidowany, zapłacisz opłatę w wysokości 0,25%.

Handel z dźwignią w EMX

Jeśli masz większy apetyt na ryzyko, z przyjemnością dowiesz się, że platforma EMX oferuje możliwość handlu z dźwignią. W tym miejscu możesz handlować kwotą wyższą niż ta, którą aktualnie posiadasz na swoim koncie. Oczywiście wiąże się to z ryzykiem likwidacji, czyli utraty całej stawki.

Niemniej jednak, jeśli jest to coś, co chciałbyś zbadać dalej, EMX oferuje teraz poziomy dźwigni do 100x. Upewnij się tylko, że postępujesz ostrożnie, ponieważ handel dźwignią jest sceną wysoce spekulacyjną.

Przewaga

EMX: Bezpieczeństwo i ochrona

W chwili pisania tego tekstu EMX nie posiada żadnych licencji regulacyjnych. Jak wspomniano powyżej, giełda zamierza ubiegać się o licencję CFTC do 2020 r. Jeśli i kiedy to zostanie zatwierdzone, umożliwi obywatelom USA handel na platformie.

Jeśli chodzi o bezpieczeństwo Twoich funduszy, EMX oferuje niezwykle ważną funkcję uwierzytelniania wieloskładnikowego. Będzie to wymagało wprowadzenia unikalnego kodu za pomocą smartfona za każdym razem, gdy wykonujesz kluczowe funkcje konta, takie jak logowanie lub wypłata środków. Chociaż zabezpieczenie uwierzytelniania wieloskładnikowego nie jest obowiązkowe, zdecydowanie zalecamy skonfigurowanie go za pośrednictwem portalu konta.

Obsługa klienta

Zespół wsparcia w EMX pracuje w trybie 24/7. Ponadto pomoc można uzyskać w czterech różnych językach, zwłaszcza w języku angielskim, portugalskim, koreańskim i chińskim. Wydaje się, że pomoc jest oferowana tylko na podstawie biletu do pomocy technicznej.

Zespół za EMX

Zespół w EMX składa się z „9 handlowców, operatorów giełdowych i technologów” z wcześniejszym doświadczeniem w uznanych organizacjach, w tym Amazon, Microsoft, CME Group i rynkowym rywalem BitMEX.

Współzałożyciele, Jim Bai i Craig Austin, mają doświadczenie w handlu kontraktami futures i opcjami oraz inżynierii badań alokacji aktywów..

Jeśli chodzi o radę doradców platformy, obejmuje to wielu ekspertów z dziedzin prawa i inwestycji technologicznych, kapitału wysokiego ryzyka i pożyczek P2P.

Sprzedaż tokenów EMX

Chociaż konkretna data nie została jeszcze ogłoszona, EMX planuje również zaangażować się we własną sprzedaż tokenów. Znany po prostu jako token EMX, zasób cyfrowy ułatwi szereg kluczowych funkcji. Na przykład użytkownicy będą mogli używać tokena jako środka do obniżenia opłat transakcyjnych o 50% – podobnie jak Binance wykorzystuje swoją własną monetę.

Dla tych, którzy chcą zarabiać pasywnie, token EMX będzie również odpowiedni do obstawiania. Pożyczając swoje tokeny do głównego funduszu ubezpieczeniowego EMX, użytkownicy przyzwyczają się do 10% zysków netto co dwa tygodnie na dwa tygodnie.

Mając na uwadze demokratyzację platformy EMX, posiadacze tokenów będą również mogli głosować na nowe funkcje i produkty. Waga Twojego głosu będzie bezpośrednio skorelowana z liczbą posiadanych tokenów EMX.

Jeśli chodzi o podstawy, całkowita podaż tokenów EMX jest szacowana na 530 milionów, z czego 106 milionów jest dostępnych do sprzedaży podczas kampanii zbierania funduszy. Platforma ma na celu osiągnięcie sztywnego limitu w wysokości 8 milionów USD i ustaliła cenę w przedsprzedaży na poziomie 0,15 USD za token EMX.

Sprzedaż tokenów

Możesz zarejestruj swoje zainteresowanie na sprzedaży żetonów tutaj.

Recenzja EMX – werdykt?

Podsumowując, plik Handel EMX Platforma ma nadzieję połączyć dwie ciągle rozwijające się branże, które jeszcze się nie spotkały – kryptowaluty i tradycyjny handel instrumentami pochodnymi. Chociaż giełda jest nadal w powijakach, użytkownicy mogą już handlować bezterminowymi swapami zarówno na indeks giełdowy US 500, jak i na Bitcoin. W najbliższej przyszłości zostanie to dodatkowo rozszerzone na towary, pary walut fiducjarnych i dodatkowe indeksy giełdowe.

Dla tych, którzy chcą uzyskać dostęp do wielobiliardowej areny instrumentów pochodnych, opłaty transakcyjne dla inwestorów rynkowych wynoszą obecnie zaledwie 0,075%, z okresem wolnego handlu obowiązującym do 5 sierpnia.

Wydaje się, że długoterminowym celem EMX jest uzyskanie niezbędnej zgody regulacyjnej, która pozwoli platformie ułatwić amerykańskim handlowcom. W związku z tym ma nadzieję uzyskać licencję CFTC do końca 2020 r. Do tego czasu giełda spełnia konwencjonalne wymagania regulacyjne, prosząc użytkowników o zaangażowanie się w proces KYC przed rozpoczęciem handlu..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map