Recenzja GCOX: Crypto Exchange Working with Manny Pacquiao

GCOX

Globalna wymiana ofert kryptograficznych (GCOX) to giełda kryptowalut, która oferuje szereg całkowicie unikalnych funkcji.

Firma GCOX została założona około dwa lata temu i ma siedzibę główną w Singapurze. Firma pojawiła się niedawno w mediach, kiedy filipiński bokser Manny Pacquiao ogłosił, że będzie inwestował i współpracował z Global Crypto Offering Exchange, aby uruchomić własny token (PAC).

W rzeczywistości Global Crypto Offering Exchange stworzyła idealną platformę do uruchamiania tokenów, szczególnie dla celebrytów. Żeton PAC umożliwi publiczności bezpośrednią interakcję z Mannym Pacquiao i kupowanie specjalnych towarów od boksera i polityka.

GCOX

Platforma zaprojektowana przez GCOX jest również najwyższej klasy giełdą kryptowalut, która oferuje handel wszystkimi głównymi parami tokenów. Za GCOX są całkiem spore interesy, które mogą mieć coś wspólnego z jego unikalnym modelem biznesowym i możliwością łączenia celebrytów z ich fanami.

Odwiedź GCOX

Global Crypto Offering Exchange (GCOX) w wiadomościach

Kiedy Manny Pacquiao ogłosił że będzie współpracował z GCOX nad uruchomieniem swojego tokena PAC, wiadomość rozeszła się na cały świat w ciągu kilku godzin. Pacquiao jest nie tylko jednym z najlepszych żyjących bokserek wagi półśredniej, ale także senatorem na Filipinach.

Wystarczy powiedzieć, że Pacquiao ma wiernych fanów i może wykorzystać platformę opracowaną przez GCOX. Istnieje wiele sposobów wykorzystania tokena, nawet jeśli jest on zaprojektowany tylko po to, aby dać fanom celebrytów możliwość niemal bezpośredniej interakcji z osobowością.

Gwiazdy mają trudności z nawiązaniem bezpośredniego kontaktu z fanami. Nie ma znaczenia, czy są aktorem, muzykiem, sportowcem czy osobowością polityczną. Było wiele barier utrudniających tworzenie bezpośrednich połączeń między sławnymi ludźmi a ludźmi, którzy na nich patrzą, ale wszystko to uległo zmianie w erze cyfrowej.

Dzisiaj osoba taka jak Manny Pacquiao może rozmawiać ze swoimi fanami za pomocą platformy takiej jak YouTube czy Twitter i rozważać wszystko, co chciałby upublicznić. Kiedy gwiazdy mówią, ludzie słuchają, ale jeśli chodzi o wymianę wartościowych rzeczy, nie ma świetnych sposobów, aby globalna infrastruktura cyfrowa działała dla ludzi.

GCOX stworzył nowy sposób łączenia się z celebrytami lub dowolną osobą publiczną, która chce wypuścić token, którym można następnie handlować na najnowocześniejszej giełdzie tokenów GCOX. Możliwość wystawienia tokena jest w porządku, ale jeśli nie można go sprzedać na inny token, który jest płynny na rynku kryptowalut / fiat, jest równie dobry, jak bezwartościowy.

Na szczęście GCOX stworzył zintegrowane rozwiązanie dla wszystkich tych wyzwań i przyciąga uwagę wielu celebrytów i zamożnych inwestorów.

GCOX ma innowacyjne pomysły

Co by było, gdyby bardzo łatwo było nawiązywać kontakty z ważnymi ludźmi?

Kiedy mamy do czynienia z systemem finansowym, mamy do czynienia z relacją jednostronną. Możemy wykorzystać pieniądze, które tworzą banki centralne, ale poza tym ludzie są klientami monopolu. GCOX ma zestaw narzędzi, które pozwalają ważnym osobom na wydawanie własnych tokenów i dają opinii publicznej dużą rolę w decydowaniu, co jest wartościowe, a co nie.

Przyjrzyjmy się niektórym sposobom wykorzystania GCOX w prawdziwym świecie, aby zmienić sposób działania globalnego systemu finansowego.

Jak pokazał Manny Pacquiao, celebryci mogą poświęcić wiele uwagi symbolicznemu projektowi. Zamiast jedynie reprezentować projekt, dzięki GCOX osoba publiczna może wydawać własne tokeny i tworzyć ekosystem zgodny z jej wartościami i przekonaniami.

Na tym etapie pieniądze są w zasadzie cyfrowe (waluta fiducjarna to tylko fizyczna reprezentacja liczb w cyfrowej księdze banku centralnego), więc celebrytom dobrym pomysłem jest tworzenie własnych pieniędzy, które mogą krążyć w Internecie.

GCOX Exchange

Gwiazdy mogą zmienić świat

Większość ludzi na ulicy nie będzie wiedziała, że ​​Mario Draghi niedawno ustąpił ze stanowiska szefa Europejskiego Banku Centralnego (EBC), ani że kierował drugim najważniejszym bankiem centralnym na świecie. Prosty fakt jest taki, że pieniądze są wyjątkowo nudne, chyba że masz ich dużo.

To, co GCOX i Manny Pacquiao pokazali światu, to to, że kiedy celebryci mówią o żetonach, wszyscy słuchają. Chociaż zakres tokena PAC jest ograniczony (na razie), moc, jaką tworzy platforma GCOX, jest absolutnie ogromna.

Ilość uwagi, jaką celebrytka może zyskać, przemawiając publicznie, jest niesamowita. Pieniądze, czy to dolar amerykański, czy bitcoin, są cenne, ponieważ ludzie chcą ich używać do oszczędzania i rozliczania handlu. Dolar amerykański lub Bitcoin są w zasadzie bezwartościowe, jeśli nikt ich nie chce, więc nie można przecenić rodzaju potęgi, jaką popularność dodaje do tokena.

Nowe sposoby zarabiania pieniędzy

Dzięki powiązaniom między ustanowionym systemem bankowym fiducjarnym a światem kryptowalut, który został sfałszowany, każdy token, który można wymienić na Bitcoin, Ethereum, Ripple lub kilka innych głównych tokenów, jest tak dobry jak waluta fiducjarna (z perspektywy fiat).

Oznacza to, że gdy GCOX umożliwia handel tokenami celebrytów, takimi jak PAC, z głównymi kryptowalutami, są one równie dobre jak gotówka.

Nowe tokeny celebrytów mogą konkurować z walutami fiducjarnymi dla użytkowników na całym świecie. Jest to niezwykle wygodne dla celebrytów, jeśli chodzi o sprzedaż towarów i wydarzenia, ale pozwala również sławnym ludziom mieć znacznie większy wpływ na to, jak globalny system finansowy.

Na przykład…

Stany Zjednoczone, UE i Wielka Brytania radziły sobie całkiem nieźle w ciągu ostatniej dekady, pomimo nadzwyczajnych środków podjętych przez ich banki centralne, ale to samo nie miało miejsca w miejscach takich jak Zimbabwe, Wenezuela, Turcja i Argentyna.

Powód?

Okropne zarządzanie systemem pieniężnym przez beznadziejnie skorumpowane rządy, które mogą zaszkodzić ich obywatelom. Końcowym rezultatem tych trwających kryzysów jest niezdolność do handlu i populacja, która potrzebuje nadziei tak samo, jak potrzebuje wiarygodnych pieniędzy.

Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Ripple i Dash zostały użyte zamiast prawie bezwartościowych upadających walut fiducjarnych, ale niewiele jest katalizatorów do znacznego odejścia od walut fiducjarnych i nadużywających rządów, które używają ich do ujarzmienia populacji.

Z wydarzeniem, takim jak to, które stworzył Manny Pacquiao, aby ogłosić token PAC, i pewną rozsądną filozofią monetarną, a token celebryty może być cyfrowym zamiennikiem złota.

Żeton celebryty może przekroczyć most do publicznej świadomości w sposób, z którym Bitcoin walczył, a ciągłe tweety od dobrych celebrytów mogą być tym, czego potrzeba, aby zaszczepić wśród opinii publicznej świadomość tego, jak dużą moc mają oni naprawdę mają, jeśli chodzi o to, co jest używane w handlu.

Rozwiązanie GCOX

GCOX wykorzystuje łańcuch bloków Acclaim, aby urzeczywistnić swoje marzenie, a ten system wykorzystuje dwa tokeny do działania, ACM i ACL. Token ACM działa jako magazyn wartości, a token ACL jest tokenem „gazowym”, który umożliwia rozliczenie transakcji.

Według firmy:

„APL to token gazowy, który napędza sieć Acclaim Blockchain. Wszystkie transakcje na Acclaim Blockchain będą wymagały od APL transakcji i działania, podobnie jak w przypadku NEO Gas. APL został stworzony, aby oddzielić opłatę sieciową od tokenów. Jednym z problemów, z którymi boryka się Bitcoin, jest wysoka opłata sieciowa, ponieważ płatność dokonywana jest w Bitcoin. Dlatego wraz ze wzrostem ceny Bitcoin rośnie opłata sieciowa. W przypadku APL opłata sieciowa zostanie oddzielona od tokena ACM i nie będzie podlegać zwiększeniu opłaty w przypadku wzrostu ceny ACM. ”

System wybrany przez GCOX wydaje się być odpowiedni do celu i powinien umożliwić łatwy handel dowolnymi tokenami celebrytów. Poza architekturą blockchain, którą wybrał, GCOX stworzył szereg funkcji specyficznych dla celebrytów, które pozwalają szerokiemu gronu ludzi łączyć się z celebrytami, które wydają tokeny na platformie.

Globalna giełda ofert kryptograficznych ma świetną platformę na przyszłość

Przy wszystkich innych funkcjach, które GCOX wbudował w swoją platformę, łatwo zapomnieć, że jest to kompetentna wymiana tokenów, która oferuje łatwe wpłaty i wypłaty oraz prostą procedurę otwierania konta. Ponieważ GCOX jest platformą wyłącznie kryptograficzną, bariery KYC są niskie i nie ma żadnych poważnych przeszkód w przenoszeniu tokenów do iz giełdy.

Fakt, że GCOX przyciągnął Manny Pacquiao, Michaela Owena, jako prywatnych inwestorów i doradców, a także gwiazdę tenisa Caroline Wozniacki i R.&Artysta B, Jason Derulo, do projektu powinien pokazać, że firma ta posiada zdolności innowacyjne w dziedzinie, która jest pełna inteligentnych konkurentów.

Tokeny gwiazd mogą być kolejną wielką rzeczą na rynkach kryptowalut, ponieważ celebrytki mają zasięg znacznie wykraczający poza normalną społeczność kryptowalut. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o Global Crypto Offering Exchange (GCOX), po prostu kliknij tutaj na blogu informacyjnym na swojej stronie internetowej o tym, jak to działa i jak można otworzyć konto!

Odwiedź GCOX

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map