Recenzja StormGain: solidna platforma do lewarowanego handlu kryptowalutami

Recenzja Stormgain

StormGain to giełda kryptowalut, na której inwestorzy, którzy chcą mieć poważną dźwignię finansową, mogą handlować najpopularniejszymi kryptowalutami na świecie. Istnieje wiele giełd kryptowalut do wyboru, ale StormGain oferuje unikalne funkcje, które odróżniają go od pakietu.

Kryptowaluty stały się bardziej popularne, ale wiele giełd kryptowalut po prostu nie oferuje zwykłych narzędzi handlowych, takich jak zlecenia z limitem. StormGain stworzył w pełni funkcjonalną platformę handlową, która wykracza daleko poza proste transakcje.

Korzystanie z dźwigni finansowej staje się coraz bardziej powszechne w świecie handlu kryptowalutami. Nie każda lewarowana platforma transakcyjna kryptowalut jest taka sama. Niektóre są mylące w użyciu, a inne platformy mogą być bardzo drogie w użyciu.

StormGain oferuje jedne z najlepszych stawek na lewarowanych transakcjach kryptograficznych, a także pełen zestaw narzędzi handlowych. Oferuje również całkiem słodkie dodatki, a także łatwe otwieranie konta.

Recenzja Stormgain

Odwiedź Stormgain

StormGain ma zaawansowane narzędzia dla poważnych handlarzy

Udany handel wymaga odpowiednich narzędzi do pracy. StormGain wbudował świetny zestaw narzędzi w platformę handlową, a także kilka dodatków, których nie znajdziesz nigdzie indziej. Platforma jest przeznaczona dla handlowców, którzy chcą korzystać z dźwigni finansowej i mogą skorzystać z profesjonalnego poziomu.

StormGain opiera się na handlu krypto pochodnymi zabezpieczonymi depozytem na USDT na koncie klienta. Zasadniczo trader musi tylko zdeponować 50 USDT na swoim koncie i będzie mógł wykorzystać tę kwotę nawet 100 razy.

Korzystanie z dźwigni finansowej zwiększa ryzyko straty, ale zwiększa również wszelkie zyski z transakcji. StormGain ma minimalną wielkość transakcji 10 USDT, która może zostać wykorzystana do uzyskania wartości 1000 USDT kryptowaluty.

Wysoki poziom dźwigni może być niebezpieczny dla niedoświadczonych inwestorów, a aby zachować wypłacalność, potrzebne są solidne strategie zarządzania ryzykiem.

Rejestracja w StormGain

Przepisy KYC to świetna rzecz dla branży kryptograficznej, niestety wiele giełd kryptowalut straciło klientów, ponieważ po prostu muszą odwrócić ludzi z powodów regulacyjnych. StormGain jest łatwy do otwarcia konta i wymaga od klientów jedynie posiadania adresu e-mail oraz minimalnego depozytu w wysokości 50 USDT.

Proces rejestracji w StormGain jest niezwykle prosty. Właśnie odwiedź witrynę, wprowadź swój adres e-mail i hasło do nowego konta, a następnie złóż depozyt w USDT. W StormGain możesz handlować nawet z dźwignią 100x w mniej niż 24 godziny.

Rejestracja konta

Złoża StormGain & Wypłaty

Wpłaty i wypłaty są łatwe w Stormgain, po prostu wybierz wymagany zasób i wyślij środki na adres portfela.

Kaucja

Opłaty za StormGain

Oprócz łatwego otwierania konta StormGain ma niskie opłaty za handel kryptowalutami. W zależności od kryptowaluty, którą zdecydujesz się handlować, StormGain pobiera od 0,15% do 0,5% za pozycję. Opłaty StormGain są zgodne z innymi wiodącymi giełdami kryptograficznymi i pozostawiają dużo miejsca na zyski.

Natychmiastowe opłaty za wymianę

InstrumentMin Exchange SizeCommission
BCHBTC 0,00000001 BCH 0,25%
BCHUSDT 0,0001 BCH 0,08%
ETHBTC 0,000000001 ETH 0,25%
LTCBTC 0,00001 LTC 0,25%
BTCUSDT 0,00001 BTC 0,08%
ETHUSDT 0.0001 ETH 0,08%
LTCUSDT 0,001 LTC 0,08%
XRPUSDT 0,1 XRP 0,08%

StormGain odniesienie T&do

InstrumentMax MultMin MultCommission

(śr.) Zamień Kup

(stawka dzienna) Swap Sell

(stawka dzienna)

BTCUSDT 100 5 0,15% -0,04% 0,004%
ETHUSDT 50 5 0,15% -0,04% 0,004%
LTCUSDT 50 5 0,15% -0,04% 0,004%
XRPUSDT 50 5 0,15% -0,04% 0,004%
BCHUSDT 50 5 0,15% -0,04% 0,004%
ETHBTC 50 5 0,25% -0,04% -0,04%
LTCBTC 50 5 0,25% -0,04% -0,04%
BCHBTC 50 5 0,25% -0,04% -0,04%
DSHBTC 50 5 0,25% -0,04% -0,04%

Wpłaty / wypłaty kryptowalut

WalutaOpłata za wpłatęOpłata za wypłatęMin. Kwota

depozytMin. kwota

wycofanie

BTC 0,00% 1% 0,005 BTC 0,00 BTC
BCH 0,00% 1% 0,160 BCH 0,00 BCH
ETH 0,00% 1% 0.200 ETH 0,00 ETH
LTC 0,00% 1% 0,550 LTC 0,00 LTC
XRP 0,00% 1% 160,0 XRP 0,00 XRP

Platforma handlowa StormGain

Podobnie jak większość giełd kryptowalut, StormGain zaprojektował własną platformę. Zawiera zlecenia z limitem, takie jak zlecenia stop-loss i take-profit, a także inne przydatne narzędzia.

Jak widać tutaj, StormGain ma jeden z najlepiej wyglądających ekranów transakcyjnych, jakie widzieliśmy, najnowsze ceny są wyświetlane po lewej stronie z wybranym instrumentem handlowym wyświetlanym pośrodku i saldami portfela po prawej stronie. Poniżej głównego wykresu pokazane są Twoje transakcje, a poniżej znajduje się przydatny wskaźnik nastrojów, który pokazuje aktywne transakcje po stronie kupna i sprzedaży.

Ekran handlu

Aby dokonać transakcji, wystarczy kliknąć przycisk „Otwórz nową transakcję” i umieścić go w oknie modalnym, które zostanie otwarte. Tutaj możesz użyć dźwigni finansowej, a także ustawić stop loss itp.

Handel

StormGain wbudował sygnały handlowe na swojej platformie, która jest wyjątkowa. Zaawansowany algorytm AI pomoże klientom StormGain być świadomym wszelkich możliwości pojawiających się dzięki automatycznym alertom handlowym. Istnieje wiele algorytmów innych firm, ale większość z nich kosztuje.

Istnieje również w pełni funkcjonalna aplikacja mobilna dla klientów StormGain, która pozwala im korzystać z platformy z dowolnego urządzenia z systemem Android lub iOS. Aplikacja jest całkowicie bezpłatna, a także dostarcza alerty rynkowe i interaktywne wykresy.

Portfel StormGain

StormGain oferuje za darmo bardzo wydajny portfel kryptowalut. Jeśli szukasz portfela kryptowalutowego, który jest połączony z giełdą o wysokim poziomie dźwigni, warto przyjrzeć się portfelowi StormGain. Oprócz bezpośredniego połączenia z giełdą StormGain, portfel StormGain umożliwia użytkownikom bezpośrednie wysyłanie i odbieranie kryptowalut, z jednymi z najlepszych dostępnych funkcji bezpieczeństwa.

Portfel StormGain obsługuje wszystkie główne kryptowaluty i nie przenosi własności kluczy prywatnych na StormGain. Wszystko, co musisz zrobić, to przejść do sekcji portfela na stronie StormGain, aby pobrać darmowy portfel i zakończyć proces rejestracji.

Stormgain Leveraged Crypto Trading

StormGain oferuje każdemu, kto chce przechowywać kryptowaluty lub handlować nimi, korzystając z wielu funkcji. Oprócz oferowania handlowcom 100-krotnej dźwigni finansowej na Bitcoin, Bitcoin Cash, Ethereum, Ripple i Litecoin, zapewnia również handlowcom standardowe narzędzia branżowe do dokonywania wspaniałych transakcji.

Brokerzy specjalizujący się w kryptowalutach, tacy jak Storm, zyskają prawdopodobnie znacznie lepszy wybór dla handlu kryptowalutami z dźwignią kryptograficzną niż ich odpowiednicy brokerów CFD fiat.

Wiele z największych na świecie brokerów CFD oferuje obecnie lewarowany handel kryptowalutami, ale warunki, które są oferowane handlowcom, różnią się znacznie w zależności od brokerów, takich jak StormGain, i brokerów CFD skoncentrowanych na fiat.

Zmienność na rynkach kryptowalut sprawia, że ​​są one idealnym miejscem do handlu lewarowanego. StormGain zaprojektował platformę, która umożliwia handlowcom szybkie rozpoczęcie gry bez dużych pieniędzy. Chociaż firma jest nowa, utworzony przez nią zestaw funkcji jest bardzo wydajny.

Bardzo ważne jest, aby nauczyć się zarządzać ryzykiem, jeśli planujesz używać dźwigni finansowej do handlu na dowolnym rynku. StormGain oferuje handlowcom wszystkie narzędzia, których potrzebują, aby zachować bezpieczeństwo i osiągać duże zyski, gdy rynek porusza się na ich korzyść.

Każdy trader, który szuka sposobu na wykorzystanie większej dźwigni w swoim handlu, powinien przejrzeć wszystkie funkcje oferowane przez StormGain i zdecydować, czy jest to odpowiednia wymiana dla jego potrzeb. Nie ma wątpliwości, że StormGain oferuje wyjątkową usługę, którą wielu handlowców kryptowalut prawdopodobnie uzna za przydatną.

Leveraged Crypto Trading to rynek specjalistyczny

Wielu głównych brokerów CFD weszło na lewarowany rynek kryptowalut, ale większość z nich nie oferuje warunków, które StormGain dostarcza swoim klientom.

Zanim zdecydujesz się na brokera do lewarowanego handlu kryptowalutami, dobrze jest zapoznać się ze szczegółami. Większość brokerów fiat CFD po prostu nie oferuje dużej dźwigni finansowej na produktach kryptograficznych (nawet jeśli oferują dźwignię 100x + na innych rynkach).

Większość brokerów CFD ogranicza również finansowanie do opcji fiducjarnych. Dla użytkowników kryptowalut nie jest to idealne rozwiązanie, dlatego wybór brokerów akceptujących tokeny, takie jak USDT, ma dużo sensu.

Łatwość otwierania konta to kolejny duży plus w StormGain i prawie każdy, kto ma trochę zasobów kryptograficznych, będzie mógł wymyślić USDT za pośrednictwem innej giełdy kryptowalut. Jeśli chodzi o warunki, koszty, a także elastyczność, StormGain ma większość brokerów CFD fiat pokonanych w handlu kryptowalutami.

Zamówienia z dźwignią i limitem działają razem

Handel z dźwignią jest bardziej ryzykowny niż korzystanie z pozycji gotówkowej finansowanej w 100%. StormGain dodał zlecenia z limitem do swojej platformy, co sprawia, że ​​handel z wysoką dźwignią jest o wiele bezpieczniejszy. Dwa najczęstsze typy zleceń z limitem to stop-loss i take-profit, a StormGain wbudował je oba na swojej platformie.

Zlecenia Stop-Loss

Korzystanie z dźwigni finansowej oznacza, że ​​trader wykorzystuje wielokrotność swojego kapitału, aby utrzymać pozycję.

Na przykład użycie dźwigni 5x oznacza, że ​​inwestor używa do handlu pięciokrotnej kwoty, jaką ma na koncie. Jeśli handel pójdzie po ich myśli, zyski będą pięciokrotnie wyższe, ale sytuacja jest również odwrotna.

Zawsze, gdy otwierana jest lewarowana transakcja, dobrym pomysłem jest posiadanie zlecenia stop-loss. Korzystanie z dźwigni finansowej bez zlecenia stop-loss jest niebezpieczne i może prowadzić do strat przekraczających kwotę pieniędzy na lewarowanym koncie handlowym.

Zamówienia typu Take Profit

Podwojenie swoich pieniędzy przy handlu lewarowanym nie wymaga wiele szczęścia.

Kiedy handel lewarowany przebiega zgodnie z oczekiwaniami tradera, zyski szybko się sumują. Problem w tym, że rynki mogą być niestabilne. Zanim przedsiębiorca wróci na platformę handlową, duże zyski z lewarowanego handlu kryptowalutami mogą pojawić się i zniknąć.

Zlecenia typu take-profit są przeciwieństwem zlecenia stop-loss.

Po otwarciu transakcji bardzo dobrym pomysłem jest wyobrażenie sobie, jaki poziom będzie miał sens dla realizacji zysków. Gdyby trader wykorzystał 100 USDT do otwarcia 50-krotnej lewarowanej pozycji w BTC za 6000 USD (łącznie 5000 USDT o wartości BTC lub 0,833 BTC), cena BTC musiałaby wzrosnąć tylko do 6145 USD, aby przedsiębiorca podwoił swoją inwestycję.

Składając zlecenie take-profit na 6150 $ za BTC, gdy handel jest otwierany, trader zapewniłby, że dokonałby wspaniałego handlu, gdyby rynek podążał w kierunku, który ich zdaniem.

Niektóre giełdy kryptowalut nie obsługują zleceń z limitem, co oznacza, że ​​straty mogą łatwo wymknąć się spod kontroli, a potencjalne zyski mogą pozostać niezrealizowane!

Czy lewarowany handel kryptowalutami jest odpowiedni dla Ciebie?

Handel lewarowany może być ryzykowną czynnością i nie będzie odpowiedni dla każdego tradera. Jest kilka ważnych rzeczy do rozważenia, zanim zdecydujesz się skorzystać z dźwigni finansowej, nawet z renomowanym brokerem, takim jak StormGain.

Czy wiesz, jak zarządzać ryzykiem??

Zarządzanie ryzykiem jest prawdopodobnie najważniejszym pomysłem dla tradera, który używa dźwigni finansowej, aby zrozumieć. Załóżmy, że korzystasz z dźwigni 20x i cała wartość Twojego konta jest wykorzystywana do zabezpieczenia pozycji.

Jeśli konto jest warte 100 USDT, pozycja będzie warta 2000 USDT. Załóżmy również, że pozycja jest w BTC, a cena zakupu BTC to 10 000 USD. Przy 20-krotnej dźwigni 100 USDT kupiłoby 0,2 BTC, a pozycja zostałaby wymazana przy ruchu ceny zaledwie 500 USD w cenie BTC.

Ryzyko handlu z dużymi kwotami dźwigni finansowej jest bardzo realne, co sprawia, że ​​wejście do handlu z dobrymi środkami ograniczającymi ryzyko jest istotną częścią handlu lewarowanego. Zlecenia stop-loss są prawdopodobnie najważniejszą rzeczą do zrozumienia, a wybór poziomów, które utrzymają Twój rachunek depozytowy, pozwoli Ci handlować na dłuższą metę.

Wejście w pozycję lewarowaną

Jedną z najlepszych strategii tworzenia pozycji lewarowanej jest „legging in”. Zamiast otwierać pozycję z całym kapitałem, który masz na rachunku zabezpieczającym, możesz otworzyć małą pozycję i sprawdzić, czy rynek idzie na twoją korzyść.

Największą zaletą wejścia na większą, lewarowaną pozycję jest to, że jeśli Twój pogląd na rynek jest błędny, ilość utraconych pieniędzy będzie znacznie mniejsza.

Nie ma sposobu, aby dowiedzieć się, czy rynki wzrosną, czy spadną, ale kiedy trafisz na zlecenia stop-loss, okaże się, że nie masz racji. Prawdziwe pytanie brzmi: ile kapitału handlowego chcesz stracić, gdy w 100% źle określisz kierunek rynków?

Możliwe jest potraktowanie początkowej pozycji, jaką zajmujesz wchodząc na rynek, jako testu swojej hipotezy handlowej. Każdy trader musi mieć pojęcie, w jakim kierunku pójdzie rynek po wejściu na pozycję, a niewielka początkowa pozycja może pomóc zweryfikować zasadność tego poglądu.

Jeśli pozycja otwarcia przebiega zgodnie z Twoimi oczekiwaniami, możesz dodać do pozycji. Bardzo dobrym pomysłem jest posiadanie planu handlowego, aby wiedzieć, ile chcesz dodać i na jakim poziomie. Dodanie dużej dźwigni, gdy pozycja porusza się na twoją korzyść, może generować ogromne zyski, więc nie zapomnij użyć zleceń take-profit, aby zablokować zyski.

Rynki kryptowalut mogą być idealnym miejscem do wykorzystania dźwigni finansowej

Kryptowaluty mają zwykle silnie ukierunkowaną wartość, gdy rosną lub tracą na wartości.

Odbicie ostatnich minimów Bitcoina pokazuje, jak dobrze lewarowane pozycje mogą działać na rynku kryptowalut. Gdy BTC wypadł z zakresu handlowego, w którym utknął od końca 2018 roku, jego cena gwałtownie wzrosła do poziomu 10000 USD..

Spójrzmy na poniższy wykres i zidentyfikuj kilka kluczowych poziomów, które pokazują, jak dobrze dźwignia może działać dla tradera kryptowalut.

Z perspektywy handlowej, wielki wybuch BTC z poziomu 4000 USD w kwietniu 2019 r. Był czasem, aby przejść do handlu lewarowanego.

Każdy chce wejść na sam dół, ale raczej się to nie stanie. Szukanie ogromnych wybić przy ogromnym wolumenie to dobry sposób na dostrzeżenie zwrotu na rynku i właśnie to się stało, gdy BTC wybił się z 4000 USD do 5000 USD przy jednym z najwyższych obrotów w roku.

Wsiadaj i trzymaj się

Jeśli spojrzymy na okres od kwietnia do maja 2019 roku, łatwo dostrzec idealne miejsce do wejścia na rosnący rynek. Ceny BTC nie spadły znacznie poniżej 5000 USD w tym okresie i nie wzrosły w porównaniu z uchwytem 5500 USD o znaczną kwotę.

Korzystanie z dźwigni oznacza uzyskanie prawidłowego punktu wejścia do transakcji. Gdyby trader kupił BTC między 5000 a 5500 USD, a następnie dodałby do swojej pozycji w miarę wzrostu rynku, rezultatem byłyby ogromne zyski. Nie ma sposobu, aby wiedzieć, że rynek wzrośnie. Stosując strategię legging, straty są minimalizowane, a traderzy są w stanie potwierdzić, że rynek rzeczywiście rośnie.

W miarę jak pozycja zyskuje na wartości, rośnie również poziom dźwigni finansowej, którą można zastosować. Ponieważ StormGain pozwala na użycie dźwigni do 100-krotności zdeponowanego kapitału, za każdy 1 USD wartości USDT, który docenia pozycja, do transakcji można dodać dodatkowe 100 USDT.

Spojrzenie na powyższy wykres pokazuje nam, że gdy ceny BTC ponownie wzrosły przy ogromnym wolumenie w połowie maja tego roku, wszelkie pozycje ustalone na niższych poziomach zyskałyby na wartości, a także byłyby odporne na niższe ceny, które mogłyby spowodować zlecenia stop-loss.

Wniosek

StormGain jest jednym z nielicznych brokerów kontraktów terminowych na kryptowaluty, którzy oferują wysoki poziom dźwigni w handlu kryptowalutami. Istnieje wiele opcji handlu kryptowalutami, ale opcje maleją, ponieważ do listy pożądanych funkcji dodano opcję wysokiej dźwigni.

Jedną z najlepszych części platformy StormGain jest szereg zaawansowanych funkcji handlowych, które firma zawiera na każdym koncie. Platforma nie tylko obsługuje zlecenia z limitem, ale także daje swoim klientom bezpłatne sygnały handlowe generowane przez AI.

StormGain jest również bardzo łatwy w obsłudze, jeśli chodzi o otwarcie konta. Nie ma barier w handlu ze StormGain, nawet jeśli mieszkasz w kraju, który zwykle nie jest obsługiwany przez inne giełdy. Wystarczy 50 USDT i adres e-mail i gotowe.

Jedyną prawdziwą wadą platformy jest to, że nie istnieje tak długo, jak wiele innych głównych giełd. Może to być dla Ciebie ważne lub nie, ale warto to rozważyć. Istnieją inne giełdy kryptowalut, które oferują handel z wysoką dźwignią i mają dłuższe doświadczenie w świadczeniu usług maklerskich swoim klientom.

StormGain oferuje również publicznie darmowy portfel kryptowalut. Portfel StormGain może być używany przez każdego, nawet jeśli nie chce handlować na platformie. Darmowy, w pełni funkcjonalny portfel kryptograficzny to świetna oferta i wzmacnia pozytywną reputację firmy.

Odwiedź Stormgain

StormGain

src = “~ images \ stormgain-review-a-solid-platform-for-lewarowana-crypto-trading.gif”

alt = “Recenzja StormGain”

class = “foto-wrapup wppr-product-image” /> 8.4

Łatwość użycia

9,0 / 10

Reputacja

8.0 / 10

Opłaty

8.0 / 10

Obsługa klienta

8.0 / 10

Metody Płatności

9,0 / 10

Plusy

  • Dźwignia do 100x
  • Czysty dobrze zaprojektowany interfejs
  • Nie wymaga KYC
  • Dobra aplikacja mobilna

Cons

  • Nowsza niesprawdzona wymiana

Odwiedzić {"@kontekst":"http: \ / \ / schema.org \ /","@rodzaj":"Produkt","Nazwa":"StormGain","wizerunek":"https: \ / \ / blockonomi-9fcd.kxcdn.com \ / wp-content \ / uploads \ / 2019 \ / 09 \ /stormgain-review.gif","opis":"StormGain to giełda kryptowalut, na której inwestorzy, którzy chcą mieć poważną dźwignię, mogą handlować najpopularniejszymi kryptowalutami na świecie. Istnieje wiele giełd kryptowalut do wyboru, ale StormGain oferuje unikalne funkcje, które odróżniają go od pakietu. Kryptowaluty stały się bardziej popularne, ale wiele giełd kryptowalut po prostu nie oferuje normalnych narzędzi handlowych…","oferuje": {"@rodzaj":"Oferta","Cena £":"0,00","priceCurrency":"$","sprzedawca": {"@rodzaj":"Osoba","Nazwa":"Nicholas Say"}},"przejrzeć": {"@rodzaj":"Przejrzeć","recenzjaRating": {"@rodzaj":"Ocena","najlepsza ocena":"10","najgorsza ocena":"0","ratingValue":"8.40"},"Nazwa":"StormGain","reviewBody":"StormGain to giełda kryptowalut, na której handlowcy, którzy chcą mieć poważną dźwignię, mogą handlować najpopularniejszymi kryptowalutami na świecie. Istnieje wiele giełd kryptowalut do wyboru, ale StormGain oferuje unikalne funkcje, które odróżniają go od pakietu. \ R \ n \ r \ nKryptowaluty stały się bardziej popularne, ale wiele giełd kryptowalut po prostu nie oferuje normalnych narzędzi handlowych, takich jak zlecenia z limitem . StormGain stworzył w pełni funkcjonalną platformę handlową, która znacznie wykracza poza proste transakcje. \ R \ n \ r \ nW świecie handlu kryptowalutami coraz powszechniejsze jest korzystanie z dźwigni finansowej. Nie każda lewarowana platforma transakcyjna kryptowalut jest taka sama. Niektóre z nich są skomplikowane w użyciu, a korzystanie z innych platform może być bardzo drogie. \ R \ n \ r \ nStormGain oferuje jedne z najlepszych kursów lewarowanych transakcji kryptograficznych, a także pełen zestaw narzędzi handlowych. Oferuje również całkiem fajne dodatki, a także łatwe otwieranie konta. \ R \ n \ r \ n \ r \ nOdwiedź Stormgain \ r \ n \ r \ nStormGain ma zaawansowane narzędzia dla poważnych inwestorów \ r \ nPomyślne transakcje wymagają odpowiednie narzędzia do pracy. StormGain wbudował świetny zestaw narzędzi do swojej platformy handlowej, a także zawiera kilka dodatków, których nie znajdziesz nigdzie indziej. Platforma jest przeznaczona dla traderów, którzy chcą korzystać z dźwigni finansowej i mogą skorzystać z zestawu na profesjonalnym poziomie. \ R \ n \ r \ nStormGain opiera się na handlu krypto instrumentami pochodnymi, które są zabezpieczone depozytem na USDT na koncie klienta. Zasadniczo inwestor musi tylko zdeponować 50 USDT na swoim koncie i będzie mógł wykorzystać tę kwotę nawet 100 razy. \ R \ n \ r \ nUżycie dźwigni zwiększa ryzyko straty, ale powiększa również wszelkie zyski z handlu. StormGain ma minimalną wielkość transakcji wynoszącą 10 USDT, którą można wykorzystać do wartości 1000 USDT kryptowaluty. \ R \ n \ r \ nWysoki poziom dźwigni może być niebezpieczny dla niedoświadczonych inwestorów, a aby zachować wypłacalność, potrzebne są solidne strategie zarządzania ryzykiem . \ r \ nStormGain Registration \ r \ nRegulacje KYC to wspaniała rzecz dla branży kryptograficznej. Niestety, wiele giełd kryptowalut straciło klientów, ponieważ po prostu muszą odprawiać ludzi ze względów prawnych. StormGain jest łatwy do otwarcia konta i wymaga od swoich klientów jedynie posiadania adresu e-mail oraz minimalnego depozytu w wysokości 50 USDT. \ R \ n \ r \ nProces rejestracji w StormGain jest niezwykle prosty. Wystarczy wejść na stronę, wpisać swój adres e-mail i hasło do nowego konta, a następnie dokonać wpłaty w USDT. W StormGain możesz handlować nawet z dźwignią 100x w mniej niż 24 godziny. \ R \ n \ r \ n \ r \ nStormGain Deposits & Wypłaty \ r \ nDepozyty i wypłaty są łatwe w Stormgain, po prostu wybierz wymagany zasób i wyślij środki na adres portfela. \ R \ n \ r \ n \ r \ nOpłaty za StormGain \ r \ n Oprócz łatwego otwierania konta StormGain ma niskie opłaty za handel kryptowalutami. W zależności od kryptowaluty, którą zdecydujesz się handlować, StormGain pobiera opłatę od 0,15% do 0,5% za pozycję. Opłaty StormGain są zgodne z innymi wiodącymi giełdami kryptograficznymi i pozostawiają dużo miejsca na zyski. \ R \ n \ r \ nOpłaty za natychmiastową wymianę \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nInstrument \ r \ nMin Rozmiar wymiany \ r \ nKomisja \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nBCHBTC \ r \ n0.00000001 BCH \ r \ n0,25% \ r \ n \ r \ n \ r \ nBCHUSDT \ r \ n0,0001 BCH \ r \ n0,08% \ r \ n \ r \ n \ r \ nETHBTC \ r \ n0,000000001 ETH \ r \ n0,25% \ r \ n \ r \ n \ r \ nLTCBTC \ r \ n0.00001 LTC \ r \ n 0,25% \ r \ n \ r \ n \ r \ nBTCUSDT \ r \ n0.00001 BTC \ r \ n0,08% \ r \ n \ r \ n \ r \ nETHUSDT \ r \ n0.0001 ETH \ r \ n0,08% \ r \ n \ r \ n \ r \ nLTCUSDT \ r \ n0.001 LTC \ r \ n0,08% \ r \ n \ r \ n \ r \ nXRPUSDT \ r \ n0,1 XRP \ r \ n0,08% \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nStormGain odniesienie T&C \ r \ n \ r \ n \ r \ nInstrument \ r \ nMax Mult \ r \ nMin Mult \ r \ nProwizja \ r \ n (śr.) \ R \ nZamień zakup \ r \ n (stawka dzienna) \ r \ nZamień sprzedaż \ r \ n (stawka dzienna) \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nBTCUSDT \ r \ n100 \ r \ n5 \ r \ n 0,15% \ r \ n -0,04% \ r \ n0,004% \ r \ n \ r \ n \ r \ nETHUSDT \ r \ n50 \ r \ n5 \ r \ n0,15% \ r \ n-0,04% \ r \ n0,004 % \ r \ n \ r \ n \ r \ nLTCUSDT \ r \ n50 \ r \ n5 \ r \ n0,15% \ r \ n-0,04% \ r \ n0,004% \ r \ n \ r \ n \ r \ nXRPUSDT \ r \ n50 \ r \ n5 \ r \ n 0,15% \ r \ n-0,04% \ r \ n0,004% \ r \ n \ r \ n \ r \ nBCHUSDT \ r \ n50 \ r \ n5 \ r \ n 0,15% \ r \ n-0,04% \ r \ n 0,004% \ r \ n \ r \ n \ r \ nETHBTC \ r \ n50 \ r \ n5 \ r \ n0,25 % \ r \ n-0,04% \ r \ n-0,04% \ r \ n \ r \ n \ r \ nLTCBTC \ r \ n50 \ r \ n5 \ r \ n 0,25% \ r \ n-0,04% \ r \ n-0,04% \ r \ n \ r \ n \ r \ nBCHBTC \ r \ n50 \ r \ n5 \ r \ n 0,25% \ r \ n-0,04% \ r \ n-0,04% \ r \ n \ r \ n \ r \ nDSHBTC \ r \ n50 \ r \ n5 \ r \ n 0,25% \ r \ n-0,04% \ r \ n-0,04% \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nWpłaty kryptowalut \ / wypłaty \ r \ n \ r \ n \ r \ nWaluta \ r \ nOpłata za wpłatę \ r \ nOpłata za wypłatę \ r \ nMin. kwota \ r \ ndepozyt \ r \ nMin. kwota \ r \ nwypłaty \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nBTC \ r \ n0,00% \ r \ n1% \ r \ n0,005 BTC \ r \ n0. 00 BTC \ r \ n \ r \ n \ r \ nBCH \ r \ n 0,00% \ r \ n1% \ r \ n 0,160 BCH \ r \ n0,00 BCH \ r \ n \ r \ n \ r \ nETH \ r \ n0,00% \ r \ n1% \ r \ n0,200 ETH \ r \ n0,00 ETH \ r \ n \ r \ n \ r \ nLTC \ r \ n 0,00% \ r \ n1% \ r \ n0,550 LTC \ r \ n0,00 LTC \ r \ n \ r \ n \ r \ nXRP \ r \ n0,00% \ r \ n1% \ r \ n160,0 XRP \ r \ n0,00 XRP \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n Platforma handlowa StormGain \ r \ n Podobnie jak większość giełd kryptowalut, StormGain zaprojektował własną platformę. Zawiera zlecenia z limitem, takie jak zlecenia stop-loss i take-profit, a także inne przydatne narzędzia. \ R \ n \ r \ nJak widać, StormGain ma jeden z najlepiej wyglądających ekranów handlowych, jakie widzieliśmy, najnowsze ceny są wyświetlane po lewej stronie, a wybrany instrument handlowy jest wyświetlany pośrodku, a saldo portfela po prawej stronie. Poniżej głównego wykresu pokazane są Twoje transakcje, a poniżej znajduje się przydatny wskaźnik nastrojów, który pokazuje aktywne transakcje po stronie kupna i sprzedaży. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nAby dokonać transakcji, po prostu Kliknij \"Otwórz nową transakcję \" i możesz umieścić go w oknie modalnym, które zostanie otwarte. Tutaj możesz użyć dźwigni finansowej, a także ustawić stop loss itp. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nStormGain wbudował sygnały handlowe na swoją platformę, która jest wyjątkowa. Zaawansowany algorytm AI pomoże klientom StormGain być świadomym wszelkich możliwości pojawiających się dzięki automatycznym alertom handlowym. Istnieje wiele algorytmów innych firm, ale większość z nich kosztuje. \ R \ n \ r \ nIstnieje również w pełni funkcjonalna aplikacja mobilna dla klientów StormGain, która pozwala im korzystać z platformy z dowolnego urządzenia z systemem Android lub iOS. Aplikacja jest całkowicie bezpłatna, a także dostarcza alerty rynkowe i interaktywne wykresy. \ R \ nStormGain Wallet \ r \ nStormGain oferuje bardzo wydajny portfel kryptograficzny za darmo. Jeśli szukasz portfela kryptowalutowego, który jest połączony z giełdą o wysokim poziomie dźwigni, warto przyjrzeć się portfelowi StormGain. Oprócz bezpośredniego połączenia z giełdą StormGain, portfel StormGain umożliwia użytkownikom bezpośrednie wysyłanie i odbieranie kryptowalut, z jednymi z najlepszych dostępnych funkcji bezpieczeństwa. \ R \ n \ r \ nPortfel StormGain obsługuje wszystkie główne kryptowaluty oraz nie przenosi własności kluczy prywatnych na StormGain. Wszystko, co musisz zrobić, to przejść do sekcji portfela na stronie internetowej StormGain, aby pobrać darmowy portfel i zakończyć proces rejestracji. \ R \ nStormgain Lewarowany handel kryptowalutami \ r \ nStormGain oferuje każdemu, kto chce trzymać kryptowaluty lub handlować nimi z dźwignią dużo funkcjonalności. Oprócz oferowania handlowcom 100-krotnej dźwigni finansowej na Bitcoin, Bitcoin Cash, Ethereum, Ripple i Litecoin, zapewnia również standardowe narzędzia branżowe do dokonywania świetnych transakcji. \ R \ n \ r \ n Brokerzy specjalizujący się w kryptowalutach, tacy jak StormGain, są prawdopodobnie bardzo lepszy wybór dla handlu kryptowalutami z dźwignią kryptograficzną niż ich odpowiednicy brokerów fiat CFD. \ r \ n \ r \ nWiele z największych na świecie brokerów CFD oferuje obecnie lewarowany handel kryptowalutami, ale warunki oferowane handlowcom różnią się znacznie w zależności od brokerów, takich jak StormGain, oraz brokerzy CFD skoncentrowani na fiat. \ r \ n \ r \ n Zmienność na rynkach kryptowalut sprawia, że ​​są one idealnym miejscem do handlu lewarowanego. StormGain zaprojektował platformę, która umożliwia handlowcom szybkie rozpoczęcie gry bez dużych pieniędzy. Chociaż firma jest nowa, utworzony przez nią zestaw funkcji jest bardzo przydatny. \ R \ n \ r \ nJest bardzo ważne, aby nauczyć się zarządzać ryzykiem, jeśli planujesz używać dźwigni finansowej do handlu na dowolnym rynku. StormGain oferuje handlowcom wszystkie narzędzia, których potrzebują, aby zachować bezpieczeństwo i osiągać duże zyski, gdy rynek porusza się na ich korzyść. \ R \ n \ r \ nKażdy trader, który szuka sposobu na wykorzystanie większej dźwigni w handlu, powinien przejrzeć wszystkie funkcje które oferuje StormGain i zdecyduj, czy jest to odpowiednia wymiana dla ich potrzeb. Nie ma wątpliwości, że StormGain oferuje unikalną usługę, którą wielu handlowców kryptowalut prawdopodobnie uzna za przydatną. \ R \ nLewarowany handel kryptowalutami jest rynkiem specjalistycznym \ r \ nNielu głównych brokerów CFD weszło na lewarowany rynek kryptowalut, ale większość z nich nie oferuje rodzaj warunków, które StormGain dostarcza swoim klientom. \ r \ n \ r \ nPrzed podjęciem decyzji o wyborze brokera do lewarowanego handlu kryptowalutami warto zagłębić się w szczegóły. Większość brokerów CFD fiat po prostu nie oferuje dużej dźwigni finansowej na produktach kryptograficznych (nawet jeśli oferują dźwignię 100x + na innych rynkach). \ R \ n \ r \ nWiększość brokerów CFD ogranicza również finansowanie do opcji fiat. Dla użytkowników kryptowalut nie jest to idealne rozwiązanie, dlatego wybór brokerów akceptujących tokeny, takie jak USDT, ma wiele sensu. \ R \ n \ r \ nŁatwość otwierania konta to kolejny duży plus w StormGain i prawie każdy, kto ma pewne zasoby kryptowalut, będzie mógł wymyślić USDT za pośrednictwem innej giełdy kryptowalut. Jeśli chodzi o warunki, koszty, a także elastyczność, StormGain ma większość brokerów CFD fiat pokonanych w handlu kryptowalutami. \ R \ n Zlecenia z dźwignią i limitem działają razem \ r \ nTrading z dźwignią jest bardziej ryzykowny niż używanie 100% finansowanej pozycji gotówkowej. StormGain dodał zlecenia z limitem do swojej platformy, co sprawia, że ​​handel z wysoką dźwignią jest o wiele bezpieczniejszy. Dwa najczęstsze typy zleceń z limitem to stop-loss i take-profit, a StormGain wbudował je w swoją platformę. \ R \ nZlecenia typu stop-loss \ r \ nUżycie dźwigni oznacza, że ​​inwestor wykorzystuje wielokrotność swojego kapitału aby utrzymać pozycję. \ r \ n \ r \ nNa przykład użycie dźwigni 5x oznacza, że ​​inwestor używa do handlu pięciokrotnej kwoty, jaką ma na koncie. Jeśli transakcja pójdzie po ich myśli, zyski będą pięciokrotnie wyższe, ale sytuacja jest również odwrotna. \ R \ n \ r \ nZa każdym razem, gdy otwierana jest lewarowana transakcja, dobrym pomysłem jest posiadanie zlecenia stop-loss . Korzystanie z dźwigni bez zlecenia stop-loss jest niebezpieczne i może prowadzić do strat przekraczających kwotę pieniędzy na lewarowanym koncie handlowym. \ R \ nZlecenia typu take-profit \ r \ nPodwojenie pieniędzy nie wymaga wiele szczęścia z lewarowanym handlem. \ r \ n \ r \ nGdy lewarowana transakcja przebiega zgodnie z oczekiwaniami tradera, zyski szybko się sumują. Problem w tym, że rynki mogą być niestabilne. Zanim inwestor wróci na platformę transakcyjną, duże zyski z lewarowanej transakcji kryptograficznej mogą pojawić się i zniknąć. \ R \ n \ r \ n Zlecenia typu take-profit są jak przeciwieństwo zlecenia stop-loss. \ R \ n \ r \ nGdy transakcja jest otwierana, bardzo dobrym pomysłem jest posiadanie pojęcia, jaki poziom będzie miał sens dla realizacji zysków. Gdyby trader wykorzystał 100 USDT do otwarcia 50-krotnej lewarowanej pozycji w BTC po 6000 USD (łącznie 5000 USDT o wartości BTC lub 0,833 BTC), cena BTC musiałaby wzrosnąć tylko do 6145 USD, aby przedsiębiorca podwoił swoją inwestycję. \ r \ n \ r \ nZłożenie zlecenia take-profit na kwotę 6150 $ za BTC w momencie otwarcia transakcji, zapewniłby inwestorowi znakomitą transakcję, gdyby rynek podążał w kierunku, który myśli. \ r \ n \ r \ nNiektóre giełdy kryptowalut nie obsługują zleceń z limitem, co oznacza, że ​​straty mogą łatwo wymknąć się spod kontroli, a potencjalne zyski mogą pozostać niezrealizowane! \ r \ nCzy lewarowany handel kryptowalutami jest odpowiedni dla Ciebie? \ r \ n Handel lewarowany może być ryzykowny działalności i nie będzie to dobre rozwiązanie dla każdego tradera. Zanim zdecydujesz się na skorzystanie z dźwigni finansowej, musisz wziąć pod uwagę kilka ważnych kwestii, nawet z renomowanym brokerem, takim jak StormGain. \ R \ nCzy wiesz, jak zarządzać ryzykiem? \ R \ n Zarządzanie ryzykiem jest prawdopodobnie najważniejszym pomysłem dla tradera, który korzysta z dźwigni finansowej rozumieć. Powiedzmy, że korzystasz z dźwigni 20x, a cała wartość Twojego konta jest używana do zabezpieczenia pozycji. \ R \ n \ r \ nJeśli konto jest warte 100 USDT, pozycja będzie warta 2000 USDT. Załóżmy również, że pozycja jest w BTC, a cena zakupu BTC to 10 000 USD. Przy 20-krotnej dźwigni 100 USDT kupiłoby 0,2 BTC, a pozycja zostałaby wymazana przy zmianie ceny zaledwie 500 USD w cenie BTC. \ R \ n \ r \ nRyzyko handlu z dużą dźwignią jest bardzo realne, co sprawia, że ​​wejście na rynek z dobrymi środkami ograniczającymi ryzyko jest istotną częścią handlu lewarowanego. Zlecenia Stop-Loss są prawdopodobnie najważniejszą rzeczą do zrozumienia, a wybór poziomów, które utrzymują Twój rachunek depozytowy, pozwoli Ci handlować na dłuższą metę. \ R \ nWejście do pozycji lewarowanej \ r \ nJedna z najlepszych strategii tworzenia lewarowanej pozycja nazywa się „legging in”. Zamiast otwierać pozycję z całym kapitałem, który masz na swoim koncie depozytowym, możesz otworzyć małą pozycję i sprawdzić, czy rynek pójdzie na Twoją korzyść. \ R \ n \ r \ nNajwiększą zaletą jest wejście na większą, pozycja lewarowana polega na tym, że jeśli twój pogląd na rynek jest błędny, ilość utraconych pieniędzy będzie znacznie mniejsza. \ r \ n \ r \ nNie ma sposobu, aby dowiedzieć się, czy rynki wzrosną, czy spadną, ale gdy trafisz zlecenia stop-loss, okaże się, że się pomyliłeś. Prawdziwe pytanie brzmi: ile kapitału handlowego chcesz stracić, gdy obrałeś kierunek rynków w 100% źle? \ R \ n \ r \ nMożna pomyśleć o początkowej pozycji, którą zajmujesz wchodząc na rynek jako test twojej hipotezy handlowej. Każdy trader musi mieć pojęcie, w którym kierunku pójdzie rynek, gdy wejdzie na pozycję, a niewielka początkowa pozycja może pomóc zweryfikować zasadność tego poglądu. \ R \ n \ r \ nJeśli pozycja otwarcia pójdzie tak, jak Ty mam nadzieję, że tak, możesz dodać do pozycji. Bardzo dobrym pomysłem jest posiadanie planu handlowego, aby wiedzieć, ile chcesz dodać i na jakim poziomie. Dodanie dużej dźwigni, gdy pozycja zmieni się na twoją korzyść, może przynieść ogromne zyski, więc nie zapomnij użyć zleceń take-profit, aby zablokować zyski. \ R \ nRynki kryptograficzne mogą być idealnym miejscem do wykorzystania dźwigni \ r \ nKryptosy mają tendencję do silnego ukierunkowywania się, gdy rosną lub spadają na wartość. \ r \ n \ r \ nBitcoin ruszył z ostatnich minimów, aby pokazać, jak dobrze lewarowane pozycje mogą działać na rynku kryptowalut. Gdy BTC wypadł z zakresu handlowego, w którym utknął od końca 2018 r., Jego cena gwałtownie wzrosła do poziomu 10 000 USD. \ R \ n \ r \ nSpójrzmy na poniższy wykres i zidentyfikuj kilka kluczowych poziomów, które pokazują, jak dobrze dźwignia może zadziałać dla tradera kryptowalut. \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nZ punktu widzenia handlu, wielki wybuch BTC z poziomu 4000 USD w kwietniu 2019 r. był momentem, aby przejść do handlu lewarowanego . \ r \ n \ r \ nKażdy chce dostać się na sam dół, ale raczej się to nie stanie. Szukanie ogromnych wybić przy ogromnym wolumenie to dobry sposób na dostrzeżenie zwrotu na rynku i właśnie to się stało, gdy BTC wybił się z 4000 USD do 5000 USD przy jednym z najwyższych obrotów w roku. \ R \ nWejdź i wstrzymaj \ r \ nJeśli spojrzymy na okres od kwietnia do maja 2019 roku, łatwo jest znaleźć idealne miejsce do wejścia na rosnący rynek. Ceny BTC nie spadły znacznie poniżej 5000 USD w tym okresie i nie wzrosły w stosunku do uchwytu o wartości 5500 USD o znaczną kwotę. \ R \ n \ r \ nUżycie dźwigni oznacza prawidłowe uzyskanie punktu wejścia do transakcji. Gdyby trader kupił BTC między 5000 a 5500 USD, a następnie dodałby do swojej pozycji w miarę wzrostu rynku, wynikiem byłyby ogromne zyski. Nie ma sposobu, aby wiedzieć, że rynek wzrośnie. Dzięki zastosowaniu strategii legging straty są zminimalizowane, a inwestorzy są w stanie potwierdzić, że rynek rzeczywiście rośnie. \ R \ n \ r \ nW miarę jak pozycja zyskuje na wartości, rośnie również wartość dźwigni, którą można zastosować. Ponieważ StormGain pozwala na użycie dźwigni finansowej do 100-krotności zdeponowanego kapitału, za każdy 1 USD wartości USDT, który docenia pozycja, do transakcji można dodać dodatkowe 100 USD. \ R \ n \ r \ n Spojrzenie na powyższy wykres pokazuje nam, że gdy ceny BTC ponownie wzrosły w połowie maja tego roku przy ogromnym wolumenie, wszelkie pozycje ustanowione na niższych poziomach zyskałyby na wartości, a także byłyby odporne na niższe ceny, które spowodowałyby uruchomienie zleceń stop-loss. \ r \ nWnioski \ r \ nStormGain to jeden z nielicznych brokerów kontraktów terminowych na kryptowaluty, którzy oferują wysoki poziom dźwigni w handlu kryptowalutami. Istnieje wiele opcji handlu kryptowalutami, ale opcje maleją, gdy do listy pożądanych funkcji zostaje dodana opcja wysokiej dźwigni. \ R \ n \ r \ nJedną z najlepszych części platformy StormGain jest szereg zaawansowanych funkcji handlowych które firma dołącza do każdego konta. Platforma nie tylko obsługuje zlecenia z limitem, ale także daje swoim klientom bezpłatne sygnały handlowe generowane przez sztuczną inteligencję. \ R \ n \ r \ nStormGain jest również bardzo łatwy w obsłudze, jeśli chodzi o otwarcie konta. Nie ma barier w handlu ze StormGain, nawet jeśli mieszkasz w kraju, który normalnie nie jest obsługiwany przez inne giełdy. Wszystko, czego potrzebujesz, to 50 USDT i adres e-mail, i wszystko gotowe. \ R \ n \ r \ nJedyną prawdziwą wadą platformy jest to, że nie istnieje tak długo, jak wiele innych głównych giełd. Może to być dla Ciebie ważne lub nie, ale należy to rozważyć. Istnieją inne giełdy kryptowalut, które oferują handel z dużą dźwignią finansową i mają dłuższe doświadczenie w świadczeniu usług maklerskich swoim klientom. \ R \ n \ r \ nStormGain oferuje również bezpłatny portfel kryptowalut. Portfel StormGain może być używany przez każdego, nawet jeśli nie chce handlować na platformie. Bezpłatny, w pełni funkcjonalny portfel kryptograficzny to świetna oferta, która wzmacnia pozytywną reputację firmy. \ R \ nOdwiedź Stormgain","autor": {"@rodzaj":"Osoba","Nazwa":"Nicholas Say"},"Data opublikowania":"2019-11-05"}}

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map