Bitcoin nadal naciska wyżej: przechodzi 9500 $ Punkt cenowy

Wykresy

Kolejny dzień z rzędu Bitcoin (BTC) kontynuował wyciskanie w górę w czwartek, naciskając w górę z najniższego poziomu 9150 USD do 9550 USD.

Ta ostatnia noga oznacza, że ​​wiodąca kryptowaluta wzrosła o 48,8% od dna w połowie grudnia i wzrosła o 17% tylko w ostatnim tygodniu..

Bitcoin w górę o 48%Bitcoin w górę o 48% od grudnia

Chociaż zwyżkowy trend utknął w martwym punkcie, a cena BTC nie zdołała dokonać żadnych znaczących wypadów powyżej kluczowego poziomu oporu 9500 USD, który oznaczał szczyt poprzedniego wzrostu w 2019 r., Analitycy twierdzą, że istnieją dowody sugerujące, że ceny nadal mają potencjał do wzrostu..

Fundamentals nadal faworyzują Bitcoin

Wczoraj twórca treści kryptowalutowych i analityk The Moon odnotowany że na dane z Blockchain.com, szybkość mieszania Bitcoin – miernik mocy obliczeniowej przydzielanej do przetwarzania transakcji – ma „JUST HIT” nowy rekord wszechczasów: nieco ponad 123 eksahasy na sekundę, czyli 123 011 832 terahezy na sekundę.

Dzieje się to zaledwie tydzień po tym, jak ustalono poprzedni rekord wszechczasów wynoszący 120 eksahaszów.

Plik #Bitcoin hash rate PO PROSTU WYKONAJ nowy WSZĘDZIE WYSOKI!

Ogromne 123,011,832 TH / s!!!

Plik $ BTC fundamentaliści domagają się ogromnego biegu byka prowadzącego do połowy! &# 128640;

ZWYŻKOWY!! pic.twitter.com/HB6JLSy6V0

– Księżyc (@themooncarl) 30 stycznia 2020 r

Rosnący wskaźnik hash potwierdza, że ​​tak zwana „kapitulacja górników” – kiedy Bitcoin i inni górnicy kryptowaluty zaprzestają działalności z powodu niemożliwych do utrzymania kosztów operacyjnych – dobiegła końca.

Co więcej, pokazuje, że górnicy Bitcoin – co wielu uważa za jeden z głównych czynników wpływających na codzienną akcję cenową na rynku kryptowalut – są niezwykle pewni przyszłości aktywów cyfrowych.

Nie wspominając o CryptoKea niedawno zauważony że liczba wyszukiwań hasła „Kup Bitcoin” osiągnęła najwyższy od siedmiu miesięcy poziom, według danych z Google Trends.

Twierdzi, że jest to wyraźny znak, że „długoterminowy trend wzrostowy jest niezaprzeczalny”. Chociaż nie jest jasne, jak dokładnie wyszukiwania tego terminu korelują z akcją cenową, jasne jest, że inwestorzy są nadal zainteresowani rzucaniem kapitału w Bitcoin.

Niesamowicie dokładni analitycy zgadzają się, że nieuchronna jest sytuacja pozytywna

Wraz z tymi czynnikami, niektórzy z najdokładniejszych analityków w tej przestrzeni zgodzili się, że trajektoria Bitcoina według analizy technicznej sugeruje, że w nadchodzących tygodniach zbliża się więcej zysków.

Wybitny analityk Bitcoin Przetrwanie finansowe (znany również jako Sawcruhteez) – który na początku stycznia powiedział, że spodziewa się, że BTC wzrośnie do 9000 USD do połowy stycznia – opublikował poniższy tweet, sugerując, że BTC utworzyło nienaganny wzór pucharu i uchwytu.

Plik kubek i uchwyt, w pewnym kontekście jest byczym wzorem na wykresie oznaczonym dwoma zaokrąglonymi dołkami na dwóch różnych poziomach, w którym najczęściej aktywa silnie odbijają się od lokalnego dna.

#Bitcoin właśnie potwierdził kubek i uchwyt z dzisiejszym zamknięciem. Jeśli uda mu się osiągnąć swój cel 11 675 USD, byłby to pierwszy wyższy tygodniowy maksimum od siedmiu miesięcy. &# 128640; pic.twitter.com/wZSTgzSCCt

– Przetrwanie finansowe (@Sawcruhteez) 29 stycznia 2020 r

Według analityka, ten konkretny kubek i uchwyt ma docelowy ruch o około 11 675 USD – 23% wyższy niż obecna cena 9450 USD – co powinno oznaczać pierwszy wyższy szczyt na tygodniowym wykresie od siedmiu miesięcy, jeśli Bitcoin osiągnie ten poziom cen.

Istnieje również optymistyczny nastrój, który promuje Dave the Wave – pseudonimowy przedsiębiorca, który w połowie 2019 roku powiedział, że wiodąca kryptowaluta spadnie do 6400 USD (właśnie to zrobiło).

Dave napisał w poniższym tweecie, że BTC jest obecnie handlowany wzorem „mini mini paraboli”, co sugeruje, że do połowy lutego kryptowaluta osiągnie poziom 11500 USD.

Krótszy wątek spekulacyjny.

Witam, mini mini parabola wciąż żyje…. Gdyby cena wzrosła tutaj, opór na poziomie 11,5 tys. Na podstawie trójkąta tworzącego… pic.twitter.com/r17pxtpKsb

– dave the wave (@davthewave) 30 stycznia 2020 r

A kto mógłby zapomnieć o Filbie Filbie, przedsiębiorcy, który nazwał Bitcoin dołem 3000 USD w 2018 r., A następnie załamał się do 6000 USD w październiku ubiegłego roku?

W niedawnym biuletynie napisał, że spodziewa się, że BTC osiągnie wartość blisko 12,500 USD do czasu obniżenia nagrody za blok w maju 2020 r., Powołując się na inny zwyżkowy wzór wykresu, który sugeruje, że wybuchowy ruch dla BTC jest tuż na horyzoncie.

Pozorne podobieństwa w analizach Dave’a, Sawcruhteeza i Filba dodają wiarygodności ich celom.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map