Ethereum No-Loss Lotto DApp PoolTogether zyskuje premię od nowych sponsorów

Połączmy razem

PoolTogether ma wiele możliwości, jeśli chce wejść do głównego nurtu, ale więcej interesariuszy widzi zadatki na przełomową dApp w pierwszej loterii Ethereum bez strat – przynajmniej jeśli nowy 1 milion dolarów nieoczekiwanych środków jest jakąkolwiek wskazówką.

3 lutego zespół PoolTogether ogłosił, że zebrał 1 milion dolarów „na przyspieszenie naszej misji wzmocnienia kondycji finansowej”. Podbiciu przewodziło IDEO CoLab Ventures, a także ConsenSys Labs i DTC Capital.

Z przyjemnością dzielimy się, że PoolTogether zebrał 1,05 miliona dolarów na rozszerzenie protokołu oszczędzania związanego z nagrodami. Prowadzone przez @IDEOVC z udziałem od @ConsenSysLabs i @dtccapital.

Oto kilka bezpośrednich korzyści dla graczy i programistów PoolTogether. &# 127942;

– PoolTogether (@PoolTogether_) 3 lutego 2020 r

W wiadomościach twórca PoolTogether, Leighton Cusack, powiedział, że finansowanie doprowadziłoby do „natychmiastowych ulepszeń” wokół dApp, co pozwala użytkownikom kupować bilety, które można wycofać 1: 1 na Dai w dowolnym momencie, chociaż Dai pożyczył, aby wygenerować pula nagród przyznawana co tydzień jednemu losowemu posiadaczowi kuponu.

Te ulepszenia obejmują większą pulę nagród Dai dla użytkowników, zdecydowanie bez opłat model i dalsze audyty bezpieczeństwa.

Nowe kamienie milowe właśnie osiągnięte

Dopiero w zeszłym miesiącu, a konkretnie 22 stycznia, PoolTogether osiągnął pierwszych 1500 użytkowników i swoją pierwszą pulę nagród o wartości ponad 1000 USD Dai.

Jednak zaledwie kilka dni później liczba użytkowników wzrosła o kolejne 33 procent, do 2000, a pula nagród o kolejne 50 procent do 1500 dolarów, co wskazuje, że dApp w krótkim czasie nabiera tempa. Okazja oznaczała również, że po raz pierwszy fundusze Dai będące podstawą lotto przekroczyły próg 1 miliona dolarów.

gratulacje @PoolTogether_ za przekroczenie 1 miliona dolarów Dai! &# 127881; pic.twitter.com/cLxzxhA2uk

– Spencer Noon (@spencernoon) 31 stycznia 2020 r

Co ciekawe, wzrost aktywności następuje po piętach, kiedy kod dApp jest kontrolowany przez renomowany zespół OpenZeppelin. „Ogólnie rzecz biorąc, jesteśmy zadowoleni z poziomu bezpieczeństwa zespołu i kondycji bazy kodu” – podsumowali audytorzy.

Prymitywne powstanie DeFi

PoolTogether jest wyjątkowy, ponieważ jest to pierwszy projekt w kryptoekonomii – choć bez wątpienia nie ostatni – wykorzystujący model oszczędności związany z nagrodą. Jak wyjaśnił dalej twórca dApp, Leighton Cusack w swoim ogłoszeniu z 3 lutego:

„Oszczędności powiązane z nagrodą (PLS) to niedopracowany prymityw finansowy na blockchainie. Produkty PLS są popularną i skuteczną metodą zwiększania zdrowych zachowań finansowych – w samej Wielkiej Brytanii ponad 100 miliardów dolarów jest obecnie oszczędzanych na produktach PLS¹. Budowanie protokołu PLS na Ethereum poprawia tradycyjne opcje, zwiększając wydajność, poszerzając dostęp i zwiększając zaufanie. ”

Rzeczywiście, Spencer Noon, który kieruje DTC Capital, wcześniej zauważył, że systemy PLS mogą być niezwykle popularne wśród zwykłych użytkowników. W wątku na Twitterze z zeszłej jesieni Noon powiązał z badaniami z Harvardu i Oksfordu, które sugerowały, że PLS może być „atrakcyjny dla wszystkich grup demograficznych” i może zwiększyć „łączne oszczędności średnio o 1% rocznego dochodu”.

2/8. Jeśli masz mało czasu, oto wnioski z artykułu:

☑️ PLS jest atrakcyjny dla wszystkich grup demograficznych

☑️ Osoby korzystające z PLS zwiększały łączne oszczędności średnio o 1% rocznego dochodu

☑️ Istnieją dowody na to, że PLS zastępuje loterię, a także uzupełnia oszczędności pic.twitter.com/fiqZDgcIr6

– Spencer Noon (@spencernoon) 6 listopada 2019 r

W badaniu tym zbadano przypadek usługi PLS świadczonej przez Pierwszy Narodowy Bank Republiki Południowej Afryki w latach 2003-2008. W południe odnotowano, że popyt na tę ofertę okazał się wybuchowy, ponieważ „było więcej kont PLS niż zwykłych kont oszczędnościowych” na instytucja zaledwie półtora roku po rozpoczęciu służby.

To takie anegdoty, które napawają Noon optymizmem co do przyszłych perspektyw PoolTogether, a zespół dApp bierze pod uwagę tłumy nowicjuszy.

„Wierzymy, że oszczędności powiązane z nagrodą będą punktem wyjścia dla milionów nowych użytkowników DeFi” – powiedział Leighton Cusack.

Jeśli ta projekcja się powiedzie, PoolTogether będzie jedną z pierwszych aplikacji Ethereum. Ale w perspektywie krótkoterminowej czekają nas wyzwania, cokolwiek się stanie.

Jak wspomniany wcześniej zespół OpenZeppelin zauważył podczas audytu, jednym z takich wyzwań będzie poruszanie się w kwestii „uprzywilejowanych ról” w bazie kodu projektu.

Jednak audytorzy stwierdzili: „Cieszymy się… [zespół PoolTogether] rozważył implikacje swojego modelu zagrożeń z zamiarem ulepszenia projektu w stosownych przypadkach”, więc wszystko jest pełne nadziei.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map