Alpaca City

Witamy w Alpaca City, położony w tajemniczej Alpacadii. Mieszkańcami Alpacadii są Alpacacinos, nowo założona kryptowaluta z unikalnym systemem uprawy plonów i źródłem Alpa Energy.

Ta gra oparta na łańcuchu bloków została napisana na łańcuchu blokowym Ethereum, a teraz Alpaca City jest otwarte dla każdego, kto chce odkryć wszystko, co ma do zaoferowania gra. Jest dla nowych gości i mieszkańców ze wszystkich zakątków Ziemi.

Alpaca City otwiera nowe horyzonty dla ery zdecentralizowanych finansów (DeFi), a także tworzy rozrywkową platformę.

Zapewniając łatwy dostęp do DeFi, Alpaca City pracuje nad gamifikacją całego ekosystemu, maksymalizacją potencjału niezamiennych tokenów (NFT) i uprawą plonów. To dobrze zaprojektowana platforma, na którą warto zwrócić uwagę każdego, kto lubi DeFi i gry.

Witamy w Alpaca CityWitamy w Alpaca City

Wybierz się na wycieczkę po Alpaca City!

Rdzenne gatunki alpaki mają wyróżniające cechy, takie jak cechy genetyczne, wyższy poziom energii i moc rozmnażania. Przyjmując Twoje alpaki, pomogą Ci zarządzać Twoimi portfelami aktywów.

W nagrodę otrzymasz tokeny ALPA do wykonywania innych czynności podczas wyprawy po Alpaca City.

ALPA jest uprawiana i zbierana z działalności rolniczej, która wymaga zużycia energii przez każdą alpakę. Możesz rozszerzyć swoje małe plemię, rodząc dzieci Alpaki i wychowując je, aby generować więcej energii, a także ALPA.

Brzmi interesująco?

Chcesz posiadać najbardziej ekskluzywne stado Alpacacino? Jeśli tak, nie wahaj się i wskocz do Alpaca City. W tej chwili możesz dołączyć przez ofertę przedsprzedażową lub zdobyć swoją pierwszą alpakę bezpośrednio z rynku na otwartym morzu.

Jak dotąd liczba alpak gen0 osiągnęła 10 000. Jeśli chcesz, możesz dołączyć już teraz i korzystać z takich funkcji, jak zarabianie kryptowalut i rozmnażanie potomstwa Twoich alpak.

Adoptuj alpakęAdoptuj alpakę

Odkryj cechy alpak

Każda alpaka zachowuje swoje unikalne cechy. Różnica w genach alpak czyni je o wiele bardziej ekscytującymi przy wyborze alpak pierwszego pokolenia do hodowli i hodowli. Podobnie jak inne NFT, te alpaki są wyjątkowe i mogą mieć szczególną wartość w przyszłości.

Oto kilka faktów na temat ujawnionych cech alpak:

W Alpacacino występuje 12 grup cech, z których 10 to czynniki determinujące wygląd i poziom energii alpak. Pozostałe 2 cechy wciąż czekają na odkrycie.

10 ujawnionych cech jest podzielonych na 4 geny. Jeden z nich to dominujący gen, który decyduje o jego postaci i energii, podczas gdy pozostałe 3 to tajne atrybuty, które wpływają na wygląd i cechy następnego pokolenia.

Alpaca City ma wiele ukrytych funkcji, które dodają intrygi do gry. Jako nowy obywatel będziesz jednym z pionierów, którzy mogą rozwiązać te zagadki.

Rosnące silniejsze alpaki

Alpaki pracują i uprawiają dzięki swojej energii, która również różni się u różnych ras. Poziom energii noworodka alpaki jest określany przez dominujące geny, które należą do 10 cech, które mogą wynosić 1, 5, 10 lub 15.

Jednak poziom ten będzie wzrastał wraz ze wzrostem poziomu generacji. Technicznie, poziom energii jest obliczany przez sumę Energii Cech pomnożonych przez Współczynnik Generacji.

Dlatego im bardziej rozszerzysz swoje pokolenia, tym wyższą energię mogą osiągnąć Twoje alpaki. Pamiętaj, alpaki o wyższym poziomie energii będą produkować bardziej produktywne uprawy i będą bardziej prawdopodobne, że uzyskają ALPA. Dlatego mieszkańcy są bardzo zainteresowani rozmnażaniem.

Ekspansja i nie tylko

Nowe alpaki będą miały lepsze cechy niż ich rodzice.

Kolejne pokolenia rodzą się z większą pojemnością energetyczną, a także z efektywnymi umiejętnościami zarządzania aktywami. Krótko mówiąc, im bardziej zaawansowane jest wytwarzanie, tym wyższy poziom energii i bardziej produktywne plony i ALPA. Nic dziwnego, że właściciele alpak pędzą do hodowli.

Istnieje kilka zasad, o których należy pamiętać podczas hodowli. Niektóre z nich wydają się przypominać ludzkie społeczeństwo, co sprawia, że ​​gra jest dużo bardziej realistyczna.

Na przykład, możesz dopasować parę rodziców do rozrodu, ale potrzebują oni czasu na odpoczynek i regenerację przed następną hodowlą.

Nie ma sposobu, aby wychować rodzica z dzieckiem. Jednak możliwe jest krzyżowanie międzypokoleniowe, a poziom dziecka zostanie określony przez niższe pokolenie jego rodziców plus jedno.

Jako obywatel Alpaca City będziesz musiał wnosić opłaty za wzrost populacji miasta. W szczególności musisz oszczędzać tokeny ALPA do hodowli. Zwykle opłata za wyhodowanie pary gen0 wynosi łącznie 20 ALPA, a harmonogram wydłuża się dla wyższych pokoleń.

Opłata ta będzie przeznaczona na eksploatację i utrzymanie miasta, jako wkład obywateli w budowanie trwałej ojczyzny. Model to dobry sposób na połączenie nagród i zarządzania, co prawdopodobnie przyciągnie użytkowników i więcej inwestycji.

Zarabiaj ALPA!

ALPA to wyjątkowy token Alpaca City, który jest tworzony wraz z siecią Ethereum. Podobnie jak wiele gier kryptograficznych, Alpaca City oferuje graczom możliwość zarabiania na zajęciach rekreacyjnych.

Zdobycie ALPA jest ostatecznym celem wszystkich obywateli Alpaki, ponieważ jest to waluta potrzebna do uprawy alpak i paszport do głosowania w publicznych propozycjach i decyzjach władz miasta. Co najważniejsze, ALPA jest niezbędna w hodowli alpak, co otwiera drzwi do dalszych korzyści.

U progu otwarcia bramy Alpaca City całkowita podaż wynosi 2930 000 ALPA. W tym 1 800 000 jest dystrybuowanych w przedsprzedaży, 50 000 ALPA zostanie rozesłanych do społeczności poprzez zrzut, a pozostałe 1 800 000 ALPA i 600 ETH zostanie zachowanych na początkowy album Uniswap..

Na początku hodowla przyniesie nagrodę równą 37,5 ALPA / blok tygodniowo, później będzie się ona zmniejszać co 4 tygodnie, aż do 0,59 ALPA / blok / tydzień w 24. tygodniu. Wszystkie opłaty ALPA są przenoszone na plony (80% ), fundusze zarządcze (10%) i zespół miejski (10%).

RolnictwoRolnictwo

Obywatele alpaki mają 2 opcje uprawy plonów, aby zebrać ALPA. Pierwszą z nich jest ALPA / ETH Uniswap LP Pool, która wymaga obstawiania LP w zamian za nagrody. Druga pula to Alpaca Squad, w której zbierasz drużynę Alpaca do prowadzenia rolnictwa.

Obecnie pula Uniswap stanowi 80% wszystkich nagród w rolnictwie, pozostałe 20% jest zdobywanych przez Alpaca Squad. Platforma łączy w sobie gry i realne zyski, co czyni ją bardzo interesującą platformą.

Pierwsze nagrody

Alpaca City dobrze sobie radzi z uruchomieniem swojej platformy:

  • Podczas przedsprzedaży tokena ALPA zaskoczył wszystkich, gdy zamknął się w zaledwie 15 minut, skutecznie podnosząc 1000 ETH.
  • W pierwszym tygodniu listopada 2020 roku Alpaca City zaczęło być notowane na 2 największych platformach kryptograficznych, Coinmarketcap i Coingecko.
  • W tym samym tygodniu całkowita wpłata do gry wyniosła 459 000 $, przekraczając 4 000% RRSO (roczna stopa procentowa).
  • Alpaca zajęła 3. miejsce na liście najlepszych przedmiotów kolekcjonerskich i 9. we wszystkich kategoriach kolekcji Opensea.

Najwyraźniej Alpaca City przyciąga uwagę fanów kryptowalut. Tworzy łatwy dostęp do ekosystemu DeFi, a także oferuje dochodowość z grania w gry bez uzależnienia od liczby posiadanych zasobów. Zdobądź swoje pierwsze alpaki, zacznij uprawiać plony na dziewiczej ziemi!

Aby dowiedzieć się więcej o platformie lub zaangażować się, przeczytaj przewodnik tutaj Lub tylko Kliknij tutaj po więcej informacji.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me