Recenzja Nexo: Szybkie pożyczki gotówkowe wspierane przez Twoje zasoby kryptograficzne

Recenzja Nexo

Nexo to projekt będący częścią rozwijającego się sektora finansów zdecentralizowanych (DeFi), który ma na celu powielenie i zastąpienie szeregu usług finansowych, które są oferowane przez bardziej znane i tradycyjne podmioty od wielu lat.

Pojawienie się kryptowalut, takich jak Bitcoin, zaowocowało pojawieniem się zupełnie nowej klasy aktywów, a Nexo umożliwia swoim użytkownikom uzyskanie finansowania poprzez złożenie depozytu zabezpieczającego w postaci zasobu cyfrowego, takiego jak Bitcoin lub Ethereum.

Nexo ma na celu otwarcie dostępu do kapitału, umożliwiając każdemu pożyczanie środków przy użyciu swoich zasobów w kryptowalutach jako zabezpieczenie i zakłócać branżę pożyczkową, umożliwiając ludziom korzystanie z ich cyfrowych funduszy w celu otrzymywania pożyczek w wielu popularnych walutach fiducjarnych.

Logo Nexo

Odwiedź Nexo

Przegląd Nexo

Nexo ma siedzibę w Zug w Szwajcarii, chociaż zespół nie podaje zbyt wielu informacji na temat dokładnej lokalizacji siedziby.

Ogłaszają jednak, że Grupa Nexo ma osoby prawne w różnych lokalizacjach na całym świecie, a firma została założona w 2017 roku przez Kostę Kantcheva, Georgi Shuleva i Antoniego Trencheva.

Trio przeprowadziło udaną ofertę Initial Coin Offering (ICO), która zakończyła się w kwietniu 2018 roku i zebrała nieco ponad 52 miliony dolarów finansowania, przy czym Michael Arrington, Arrington XRP Capital, był uczestnikiem wczesnego etapu.

Zespół wykonawczy Nexo

Ponadto większościowi akcjonariusze (będący założycielami) Nexo są udziałowcami większościowymi i założycielami Credissimo, która jest wiodącą europejską Grupą FinTech założoną w 2007 roku, która zapewnia natychmiastowe pożyczki konsumenckie online, finansowanie handlu elektronicznego i usługi płatności rachunków..

Nexo działa jako podmiot prawnie zgodny z zespołem, który twierdzi, że jest zgodny z SEC, a zespół działa również zgodnie ze wszystkimi obowiązującymi przepisami jurysdykcji, w których działa.

Nexo spełnia wszystkie odpowiednie przepisy KYC / AML, a także przechowuje wszystkie środki klientów w chłodni we współpracy z zewnętrznym depozytariuszem BitGo, który posiada certyfikat SOC 2 typu 2.

BitGo Custody zapewnia również 100 milionów dolarów ochrony ubezpieczeniowej w Lloyd’s of London, co oznacza, że ​​fundusze klientów są ubezpieczone w przypadku wystąpienia najgorszego scenariusza.

W rezultacie Nexo jest w stanie działać jako firma oferująca natychmiastowe pożyczki kryptograficzne w ponad 200 jurysdykcjach, co pozwala ludziom na złożenie zabezpieczenia w około 15 cyfrowych zasobach i uzyskanie natychmiastowego dostępu do pożyczek w 45 walutach fiducjarnych.

Jakie usługi świadczy Nexo?

Oferty Nexo dwie podstawowe usługi oparty na deponowaniu i pożyczaniu środków.

Usługa pożyczki zabezpieczona kryptowalutami

Użytkownicy platformy mogą zdeponować ponad 10 popularnych kryptowalut, w tym Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Litecoin (LTC) i Binance Coin (BNB), aby otrzymać pożyczkę w ponad 40 walutach fiducjarnych, takich jak dolar amerykański (USD ), Euro (EUR), dolar kanadyjski (CAD), jen japoński (JPY) i funt brytyjski (GBP).

Możliwe jest pożyczenie kwoty przekraczającej 80% (około 50% w przypadku BTC / ETH) zdeponowanych aktywów i istnieją dwie możliwe stopy procentowe w wysokości 5,9% APR i 11,9% APR w zależności od tego, jak zdecydujesz się spłacić pożyczkę.

Nexo posiada wygodny kalkulator pożyczkiNexo posiada wygodny kalkulator pożyczki

Usługa High Yield Interest

Nexo umożliwia również swoim użytkownikom zdeponowanie środków w celu uzyskania odsetek od ich aktywów, a odsetki są wypłacane w walutach fiducjarnych, takich jak USD, EUR i GBP, a także w „stablecoinach”, takich jak USDT, TUSD, USDC, PAX, i NOK.

Użytkownicy otrzymują oprocentowanie w wysokości 8% w skali roku. i może dodawać i wypłacać środki w dowolnym momencie. Nexo stosuje również odsetki składane, co oznacza, że ​​użytkownicy mogą codziennie otrzymywać większe kwoty na swoje konta, a ta usługa jest również wolna od opłat i prowizji.

Stopy procentowe Nexo

Usługa kart Nexo

Platforma zawiera również kartę kredytową Nexo zabezpieczoną kartą MasterCard, której można używać do dokonywania zakupów w sklepie i online lub do wypłacania pieniędzy z bankomatu.

Karta oferuje również 5% zwrotu gotówki przy każdym zakupie, który jest dodawany do portfela Nexo po rozliczeniu transakcji. Limit kredytowy Twojej karty zależy od linii kredytowej, którą posiadasz w Nexo, a karta ma również własną aplikację mobilną, a także jest wolna od opłat za konto / brak aktywności lub zakupy walutowe.

Karta kredytowa Nexo

Jak działa Nexo?

Użytkownicy mogą zdeponować swoją preferowaną walutę fiducjarną lub stablecoin, aby zarabiać na platformie lub zdeponować szereg kryptowalut jako zabezpieczenie pożyczki w walucie fiducjarnej.

Serwis odsetkowy płaci oprocentowanie w wysokości 8% w skali roku. (co zwiększa się codziennie), podczas gdy usługa pożyczki kryptograficznej widzi, że użytkownicy płacą oprocentowanie w wysokości 5,9% APR lub 11,9% APR, w zależności od tego, czy zdecydują się użyć tokena NEXO platformy do spłaty pożyczki.

Proces pożyczki Nexo

Pożyczki Nexo opierają się wyłącznie na wysokości depozytu zabezpieczającego i nie podlegają kontroli kredytowej i nic nie jest zgłaszane agencjom kredytowym.

W rezultacie korzystanie z platformy nie będzie miało wpływu na Twoją zdolność kredytową i nie musisz podawać żadnych informacji dotyczących swoich finansów osobistych.

Obecnie minimalna kwota pożyczki, którą możesz wziąć / wypłacić, to 500 USD, a maksymalna to 2000000 USD, a chociaż pożyczki zabezpieczone kryptografią są natychmiastowe, ich przetworzenie może zająć do 1 dnia roboczego, w zależności od kontroli bezpieczeństwa KYC / AML.

Ogólnie rzecz biorąc, pożyczki te są natychmiastowe i gwarantowane, a użytkownicy powinni otrzymać środki tego samego lub następnego dnia wraz z informacją „Twoja pożyczka Nexo”.

Czas przetwarzania jest następujący:

 • Przelewy lokalne: 1 dzień roboczy
 • Przelew międzynarodowy: od 3 do 5 dni roboczych
 • USDT (Tether): zwykle zajmuje około 30 minut

Jeśli zalegasz ze spłatami, a kryptowaluta, której używasz jako zabezpieczenia, straci na wartości, zespół Nexo odsprzeda część Twojego depozytu, aby pokryć niedobór, jednak otrzymasz ostrzeżenie, zanim to się stanie i będzie to wymagało od Ciebie przegapić płatności, podczas gdy wartość depozytu zabezpieczającego spada na otwartym rynku.

Zgodnie z oczekiwaniami, najlepszym sposobem postępowania jest nadążanie za spłatami, jednak jeśli nie uda Ci się dokonać żadnej spłaty, a Twój depozyt zabezpieczający zyska na wartości, nie powinieneś się martwić.

Obliczenia pożyczki Nexo BTC

Kto może zaciągnąć pożyczkę na Nexo?

Platforma jest otwarta dla użytkowników z całego świata, a aby otrzymać pożyczkę, wystarczy zarejestrować konto Nexo pod adresem platform.nexo.io i zdeponować zabezpieczenie na rachunku.

Nie ma sprawdzania zdolności kredytowej; jednakże, biorąc pożyczkę w walucie fiducjarnej, musisz przejść weryfikację zarówno podstawową, jak i zaliczkową, a także podać swoje dane KYC / AML.

Obecnie Nexo akceptuje tylko przelewy fiat w przypadku spłat z następujących jurysdykcji:

Kraje obsługiwane przez Nexo

Partner bankowy Nexo automatycznie odrzuca wszelkie płatności wysłane z jurysdykcji, których nie ma na liście, co może skutkować dodatkowymi opłatami bankowymi.

Ile możesz pożyczyć na Nexo?

Aby ustalić, ile użytkownicy mogą pożyczyć Nexo korzysta z opcji Loan-to-Value (LTV) system, który tworzy linie kredytowe w oparciu o wysokość środków wniesionych jako depozyt zabezpieczający.

Zasadniczo LTV odnosi się do stosunku pożyczki do wartości zabezpieczenia i mierzy saldo pożyczki w stosunku do wartości wspierającego aktywa zabezpieczającego.

LTV oblicza się jako wartość pożyczki w USD podzieloną przez wartość zabezpieczenia w USD, wyrażoną w procentach.

Na przykład:

 • Kwota pożyczki: 300 000 USD;
 • Wartość zabezpieczenia: 500 000 USD;
 • Wartość kredytu do wartości = (300 000 USD / 500 000 USD) * 100% = 60,0%

Wyjaśnienie LTV Nexo

Należy również pamiętać, że współczynnik LTV może się zmieniać, a gdy wartość Twojego zabezpieczenia spada, LTV rośnie.

Oznacza to po prostu, że wartość BTC, ETH, LTC itp. Obsługujących twoją pożyczkę zabezpieczoną kryptowalutą spada na otwartym rynku.

Gdy cena aktywów kryptograficznych spada, LTV nadal rośnie, a Nexo Oracle ma próg, w którym zabezpieczony składnik aktywów zacznie być sprzedawany, aby spłacić część pożyczki w celu zrównoważenia LTV.

Ten próg jest ustalony na 83,3%, a gdy LTV osiągnie 83,3%, Nexo Oracle zacznie inicjować częściowe automatyczne spłaty kredytu, jednak zanim to nastąpi, zostaniesz powiadomiony SMS-em i e-mailem.

Na przykład:

 • Kwota pożyczki: 5000 USD;
 • Wartość zabezpieczenia: 6 000 USD;
 • Wartość kredytu do wartości = (5000 USD / 6000 USD) * 100% = 83,3%

Dzięki Nexo zawsze istnieje możliwość przeniesienia większego zabezpieczenia w dowolnym momencie, a konkretny współczynnik LTV powiązany z Twoją pożyczką zależy również od rodzaju zdeponowanej kryptowaluty.

Oto aktualne współczynniki LTV stosowane przez Nexo:

 • Bitcoin (BTC) i Ethereum (ETH): 50%
 • Stablecoins: 90%
 • Ripple (XRP): 40%
 • Binance Coin (BNB), Bitcoin Cash (BCH) i EOS: 30%
 • Lumenów gwiazdowych (XLM): 17%
 • NEXO: 15%

Dla wszystkich użytkowników platformy aktualna maksymalna kwota pożyczki, jaką możesz wziąć / wypłacić to 2000000 $, a minimalna to 500 $.

Jak uzyskać pożyczkę na Nexo

Proces jest stosunkowo prosty dla każdego, kto przywykł do uzyskiwania pożyczki w tradycyjnej instytucji finansowej, a zespół opisał ten proces w tym krótkim filmie.

W celu uzyskania pożyczki należy wykonać następujące czynności:

 1. Zarejestruj swoje konto Nexo pod adresem https://platform.nexo.io/
 2. Zdeponuj swoje aktywa kryptograficzne. Platforma obsługuje obecnie BTC, ETH, XRP, LTC, XLM, BCH, EOS, TRX, NEXO i BNB wraz z szeregiem stablecoinów.
 3. Ukończ weryfikację podstawową / zaawansowaną w sekcji Mój profil;
 4. Przejdź do „Wypłać pożyczkę”, gdzie zobaczysz dostępną kwotę pożyczki;
 5. Wybierz preferowaną metodę wypłaty i wprowadź swoje konto bankowe / adres Tether;
 6. Wykorzystaj swoją pożyczkę, jak chcesz.

Opcje wpłat Nexo

Jeśli chcesz wziąć pożyczkę pod zastaw stablecoinów, co najmniej 50% pożyczki musi zostać pokryte przy użyciu innego aktywa kryptograficznego, takiego jak BTC lub ETH, jako zabezpieczenia w celu spełnienia standardów dotyczących przeciwdziałania praniu pieniędzy.

Proces KYC jest w pełni zautomatyzowany i zwykle zajmuje mniej niż dwie minuty.

Musisz przesłać wysokiej jakości zdjęcie oficjalnego dokumentu tożsamości, takiego jak paszport lub prawo jazdy, a imię i nazwisko podane w formularzu weryfikacyjnym powinno być zgodne z tym na dowodzie tożsamości.

Dokonywanie spłat pożyczki kryptograficznej

Korzystając z platformy możesz rozpocząć proces spłaty, logując się do

swoje konto Nexo i klikając przycisk „Spłać pożyczkę”.

Możesz wybrać spłatę pożyczki w kryptowalutach, fiducjarach lub w kombinacji obu i nie jest wymagana minimalna spłata. Możesz również spłacić część lub całość swojej pożyczki wcześniej w dowolnym momencie, a odsetki spłacisz tylko za dni pożyczki.

Odsetki są naliczane codziennie o godzinie 00:00 czasu środkowoeuropejskiego od salda należności i są odejmowane od dostępnego limitu pożyczki, co oznacza, że ​​odsetki są dodawane codziennie do salda należności.

Standardowy okres spłaty pożyczki wynosi jeden rok, który na życzenie może zostać przedłużony bez konieczności spłaty, a bieg rozpoczyna się w momencie pierwszej wypłaty pożyczki.

Każda nowa wypłata pożyczki zmienia datę początkową na datę ostatniej wypłaty pożyczki, a odsetki płacisz tylko od wypłaconych środków.

Możesz również dokonać spłaty, składając zamówienie w Nexo Oracle na sprzedaż części aktywów kryptograficznych przechowywanych na Twoim koncie w celu częściowej lub całkowitej spłaty pozostałego salda.

Jest to przydatne, jeśli Twoje aktywa znacznie wzrosną, a warto zauważyć, że jeśli spłacisz pożyczkę w ciągu 30 dni od ostatniej wypłaty, nadal będziesz obciążony odsetkami za cały okres 30 dni.

Możesz spłacać pożyczkę w dowolnym momencie i przy użyciu dowolnej kwoty fiducjarnej lub kryptowalutowej, a obecnie możesz spłacić pożyczkę w następujących walutach:

 • Fiat: USD, Euro, GBP
 • Krypto: BTC, ETH, XRP, LTC, XLM, stablecoins i NEXO (obecnie tylko odsetki można spłacić za pomocą Nexo)
 • Dowolna kombinacja Fiata i Crypto

Model biznesowy NexoModel biznesowy Nexo

Obsługiwane waluty

Platforma akceptuje różne waluty jako finansowanie, a następujące monety mogą być użyte jako zabezpieczenie:

 • BTC
 • ETH
 • XRP
 • LTC
 • XLM
 • BCH
 • EOS
 • TRX
 • NEXO
 • BNB
 • Stablecoins (USDT, TUSD, USDC, PAX i SAI)

Nexo obecnie obsługuje 45 różnych walut fiducjarnych, które pozwalają użytkownikom w wielu różnych krajach na dokonywanie wypłat fiducjarnych.

Obsługiwane są waluty, takie jak USD, EUR, GBP, JPY, AUD i CAD, a Nexo umożliwia również przelewy fiat w RON, PHP, UAH i PKR.

Usługa High Yield Interest obsługuje wpłaty środków w USD, EUR i GBP, a także w stablecoinach USDT, TUSD, USDC, PAX i SAI.

Waluty obsługiwane przez Nexo

Jak uzyskać rabat za pomocą tokena Nexo

Platforma zawiera swój natywny token NEXO, który można wykorzystać do uzyskania zniżki na roczną stopę procentową pożyczki zabezpieczonej kryptograficznie.

Standardowa roczna stopa procentowa (APR) na platformie wynosi 11,9% i może spaść do 5,9% (rabat 50%), gdy używasz tokenów NEXO jako zabezpieczenia lub gdy dokonujesz spłaty za pomocą NEXO.

Od 10 lutego, aby otrzymać pełne 50% zniżki na odsetki od linii kredytowej, musisz nabyć i postawić w portfelu Nexo odpowiednią liczbę tokenów NEXO, aby pokryć odsetki za okres od wypłaty środków z linii kredytowej do momentu spłaty.

Każdy, kto postawił token NEXO w swoim portfelu Nexo tylko na część okresu trwania pożyczki, otrzyma zniżkę odsetek od linii kredytowej proporcjonalnie do liczby dni z całego okresu, w którym postawiono wystarczającą ilość tokenów NEXO na pokrycie odsetek.

Wszystkie odsetki zgromadzone na platformie są obliczane przez Nexo Oracle, która codziennie określa odsetki i odpowiednią zniżkę dla portfela każdego klienta.

Na przykład:

Jeśli planujesz wycofać pożyczkę w wysokości 1000 USD na okres jednego roku, to za rok Twoja pożyczka wygeneruje odsetki do spłaty w wysokości ± 119,00 (1000 x 11,9% = 119).

Tutaj, aby upewnić się, że kwalifikujesz się do 50% zniżki na odsetki od linii kredytowej, musisz postawić co najmniej ± 119,00 USD tokenów NEXO przez cały rok.

Jeśli w pewnym momencie Twoje zaległe odsetki przekroczyły wartość Twoich tokenów NEXO, Twoje dzienne odsetki zostaną odpowiednio skorygowane od tego momentu.

Korzystając z powyższego przykładu, jeśli wartość Twoich tokenów NEXO spadnie do ± 60 USD, wówczas dzienne odsetki wyniosą około 9% (50% przy 11,9% i 50% przy 5,9%).

Jak bezpieczne jest Nexo?

Zespół ogłosił niedawno, że firma uzyskała certyfikat ISO / IEC 27001: 2013 w wyniku audytu ich systemu zarządzania bezpieczeństwem informacji (ISMS) przez CISQ, największego na świecie dostawcę certyfikacji systemów zarządzania, oraz lidera branży RINA..

Certyfikat ISO / IEC 27001 zapewnia, że ​​infrastruktura bezpieczeństwa Nexo jest na najwyższym poziomie, a zespół stosuje szereg protokołów bezpieczeństwa, takich jak 256-bitowe szyfrowanie i blokowanie danych osobowych za zabezpieczonymi sieciami dostępnymi tylko dla ograniczonej liczby pracowników, przy czym wszystkie wrażliwe informacje o klientach są również szyfrowane za pomocą technologii Secure Socket Layer (SSL).

Konta są zabezpieczone kombinacją haseł i uwierzytelniania dwuskładnikowego (2FA) i możesz wybrać otrzymywanie wiadomości SMS lub użyć aplikacji takiej jak Authy, aby ukończyć logowanie.

Nexo przestrzega również wszystkich odpowiednich przepisów dotyczących przeciwdziałania praniu pieniędzy i finansowaniu terroryzmu, co oznacza, że ​​wszyscy użytkownicy są zobowiązani do zweryfikowania swojej tożsamości, a Nexo wykorzystuje Onfido jako zaufaną stronę trzecią do ukończenia procesu KYC.

Pulpit nawigacyjny NexoPulpit nawigacyjny Nexo

Co najważniejsze, fundusze klientów są przechowywane w indywidualnie przypisywanych portfelach z wieloma podpisami w chłodni, przechowywanych przez BitGo, który jest w pełni audytowanym, zewnętrznym depozytariuszem posiadającym certyfikat SOC 2 Typ 2.

W rezultacie fundusze przechowywane w BitGo są ubezpieczone do wartości 100 milionów dolarów, ponieważ firma jest z kolei ubezpieczona przez Lloyd’s of London. Ta umowa z opiekunem ma zastosowanie, jeśli platforma zostanie zhakowana, zgubi klucze prywatne lub zostanie skradziona fundusze przez pracownika.

Firma działa w wysokim stopniu profesjonalizmu; jednak, chociaż jest zgodny z prawem w każdej jurysdykcji, w której prowadzi działalność, Nexo wciąż czeka na regulację przez szanowany organ finansowy.

Bezpieczeństwo Nexo

Czy Nexo jest odpowiedni dla początkujących?

W przypadku sektora DeFi, przyzwyczajenie się do większości czynności zajmuje trochę czasu. Dotyczy to również pożyczek kryptograficznych, a platforma jest ogólnie lepiej dostosowana do osób z pewnym doświadczeniem w kupowaniu / handlu kryptowalutami, obstawianiu monet i / lub zaciąganiu pożyczek i spłacaniu kredytów hipotecznych.

Jednak Nexo stosuje system, który nie jest zbyt trudny do opanowania i nie ma minimalnych kwot spłaty, obok stóp procentowych w wysokości 5,9% lub 11,9%, a odsetki naliczane są tylko od wypłaconych kwot.

Istnieje również wysoki poziom elastyczności podczas korzystania z platformy, a pożyczki można spłacać w całości w dowolnym momencie, a także można spłacić pożyczkę w krypto, fiat lub kombinacji obu..

Dla początkujących możliwość zarabiania odsetek od wpłacanych środków może być bardziej atrakcyjną funkcją.

Ponadto Nexo zapewnia wiele zasobów na swojej stronie internetowej Obejmują one Centrum pomocy, blog, sekcję często zadawanych pytań i Centrum pomocy. Z zespołem wsparcia można się skontaktować, wypełniając zgłoszenie, wysyłając wiadomość e-mail na adres support @ nmixo.io, lub korzystając z funkcji czatu na żywo, która znajduje się w prawym dolnym rogu ekranu.

Zespół prowadzi również szereg kanałów mediów społecznościowych w wielu różnych językach, w tym oficjalną grupę Telegram, konto na Twitterze i stronę na Facebooku..

Liczby wzrostu Nexo

Istnieją również grupy dostępne dla użytkowników z Chin i Korei, a strona internetowa jest dostępna w dziesięciu językach, w tym francuskim, hiszpańskim, rosyjskim, chińskim, japońskim i koreańskim.

Inne funkcje, takie jak aplikacja mobilna, pomagają usprawnić usługę i poprawić ogólne wrażenia użytkownika, a powiadomienia SMS i e-mail o zmianach wartości depozytu są również bardzo przydatne. Proces KYC jest również dość prosty i wymaga przesłania wysokiej jakości obrazu Twojego dokumentu tożsamości wydanego przez rząd.

Podsumowując, Nexo jest odpowiedni dla osób z pewnym doświadczeniem w kryptowalutach lub inwestycjach, którzy mają udziały w kryptowalutach, które chcieliby wykorzystać.

Chociaż Nexo jest jedną z prostszych platform pożyczkowych w użyciu, nadal będziesz musiał uporać się z używaniem Nexo Oracle i obstawianiem monet NEXO, a mądrze jest zapoznać się ze współczynnikiem LTV i dokładnie tym, jak wpływa on na twoje okoliczności przed podjęciem pożyczkę.

Nexo zbudowało bardzo dobry interfejs użytkownikaNexo zbudowało bardzo dobry interfejs użytkownika

Wniosek

Nexo to innowacyjna i przyszłościowa platforma do natychmiastowych pożyczek kryptograficznych, która pozwala ludziom w ponad 200 krajach na wykorzystanie ich zasobów kryptograficznych do otrzymywania pożyczek w około 45 walutach fiducjarnych.

Platforma jest dobrze zaprojektowana, a proces tworzenia konta, wpłacania środków i zaciągania pożyczki jest stosunkowo prosty, a pulpit nawigacyjny jest łatwy w nawigacji i bez bałaganu.

Firma okazała się również bardzo popularna i zyskuje na popularności wśród znacznej części społeczności kryptowalut, ponieważ Nexo przetworzyło pożyczki o wartości ponad 700 mln USD dla 200000 użytkowników.

Możliwość zarabiania odsetek od zdeponowanych środków to kolejna atrakcyjna funkcja, a karta kredytowa Nexo i aplikacja mobilna sprawiają, że wydawanie pożyczki jest jeszcze łatwiejsze.

Projekt umożliwia ludziom wykorzystanie zasobów cyfrowych do pracy i uzyskanie natychmiastowego dostępu do gotówki, zachowując jednocześnie własność swoich aktywów.

Ponadto system jest wysoce efektywny podatkowo, ponieważ w rzeczywistości nigdy nie dokonujesz wypłaty, co oznacza, że ​​nie jesteś zobowiązany do płacenia żadnych dodatkowych ujęć w większości krajów.

Jednak, podobnie jak w przypadku każdej platformy kryptograficznej lub instytucji pożyczkowej, trzeba się do tego przyzwyczaić, a jeśli nie dokonasz żadnych spłat, gdy wartość depozytu zabezpieczającego straci na wartości, część depozytu zostanie sprzedana automatycznie w celu pokrycia wszelkich niedoborów cenowych. W rezultacie najlepiej jest pozostać na szczycie współczynnika LTV, Nexo Oracle i procesu Staking, aby upewnić się, że czujesz się komfortowo z działaniem systemu.

Co więcej, chociaż Nexo jest w pełni zgodne ze wszystkimi jurysdykcjami, w których działa, nadal czeka na regulację przez dobrze uznany organ, a branża kryptowalut jest znana ze swojej zmienności i nagłych zmian.

Biorąc to pod uwagę, Nexo to solidny wybór dla każdego, kto chce uzyskać kapitał, umieszczając swoje aktywa kryptograficzne jako zabezpieczenie, a każdy zainteresowany powinien dobrze przyjrzeć się systemowi pożyczek, aby zdecydować, w jaki sposób mogą skorzystać z korzystania z platformy..

Odwiedź Nexo

Nexo

src = “~ obrazy \ nexo-recenzja-szybkie-pożyczki-gotówkowe-zabezpieczone-przez-twoje-krypto-holdingi.gif”

alt = „Nexo”

class = “foto-wrapup wppr-product-image” /> 8.8

Łatwość użycia

9,0 / 10

Reputacja

8.0 / 10

Opłaty

9,0 / 10

Obsługa klienta

9,0 / 10

Metody Płatności

9,0 / 10

Plusy

 • Pożyczki natychmiastowe bez wypłaty
 • Zarabiaj odsetki od depozytów Fiat i Stablecoin
 • Czysty / łatwy interfejs i weryfikacja KYC
 • Brak sprawdzania zdolności kredytowej
 • Zintegrowana karta kredytowa & Aplikacja mobilna

Cons

 • Dość scentralizowana usługa
 • Możliwe wezwania do uzupełnienia depozytu zabezpieczającego
 • Model obstawiania wymaga przyzwyczajenia

Odwiedzić {"@kontekst":"http: \ / \ / schema.org \ /","@rodzaj":"Produkt","Nazwa":"Nexo","wizerunek":"https: \ / \ / blockonomi-9fcd.kxcdn.com \ / wp-content \ / uploads \ / 2020 \ / 02 \ /nexo-review.gif","opis":"Nexo to projekt będący częścią rozwijającego się sektora finansów zdecentralizowanych (DeFi), który ma na celu powielenie i zastąpienie szeregu usług finansowych, które były oferowane przez bardziej znane i tradycyjne podmioty od wielu lat. Pojawienie się kryptowalut, takich jak Bitcoin, spowodowało pojawienie się pliku…","oferuje": {"@rodzaj":"Oferta","Cena £":"0,00","priceCurrency":"$","sprzedawca": {"@rodzaj":"Osoba","Nazwa":"Eugene Kem"}},"przejrzeć": {"@rodzaj":"Przejrzeć","recenzjaRating": {"@rodzaj":"Ocena","najlepsza ocena":"10","najgorsza ocena":"0","ratingValue":"8.80"},"Nazwa":"Nexo","reviewBody":"Nexo to projekt będący częścią rozwijającego się sektora finansów zdecentralizowanych (DeFi), którego celem jest powielenie i zastąpienie szeregu usług finansowych, które były oferowane przez bardziej znane i tradycyjne podmioty od wielu lat. \ R \ n \ r \ n Pojawienie się kryptowalut, takich jak Bitcoin, zaowocowało pojawieniem się zupełnie nowej klasy aktywów, a Nexo umożliwia swoim użytkownikom uzyskanie finansowania poprzez złożenie depozytu zabezpieczającego w postaci zasobu cyfrowego, takiego jak Bitcoin lub Ethereum. \ r \ n \ r \ nNexo ma na celu otwarcie dostępu do kapitału, umożliwiając każdemu pożyczanie środków, wykorzystując swoje zasoby w kryptowalutach jako zabezpieczenie, oraz zakłócać branżę pożyczkową, umożliwiając ludziom korzystanie z ich cyfrowych funduszy w celu otrzymywania pożyczek w wielu popularnych walutach fiducjarnych. \ r \ n \ r \ n \ r \ nOdwiedź Nexo \ r \ n \ r \ n Przegląd Nexo \ r \ nNexo ma siedzibę w Zug w Szwajcarii, chociaż zespół nie podaje zbyt wielu informacji na temat dokładnej lokalizacji siedziby. \ r \ n \ r \ nZgłaszają jednak, że Grupa Nexo tak ma podmioty prawne w różnych lokalizacjach na całym świecie, a firma została założona w 2017 roku przez Kostę Kantcheva, Georgi Shulev i Antoniego Trencheva. \ r \ n \ r \ nTe trio przeprowadziło udaną pierwszą ofertę monet (ICO), która zakończyła się w kwietniu 2018 r. i pozyskał nieco ponad 52 miliony dolarów finansowania, a Michael Arrington \ u2019s Arrington XRP Capital jest uczestnikiem wczesnego etapu. \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nPonadto większościowi akcjonariusze (którzy są założycielami) Nexo są udziałowcami większościowymi i założycielami Credissimo, wiodącej europejskiej grupy FinTech założonej w 2007 roku, która zapewnia natychmiastowe pożyczki konsumenckie online, finansowanie handlu elektronicznego i usługi płatności rachunków. \ R \ n \ r \ nNexo działa jako podmiot prawny z zespół, który twierdzi, że działa zgodnie z SEC, a także działa zgodnie ze wszystkimi obowiązującymi przepisami jurysdykcji, w których działają. \ r \ n \ r \ nNexo przestrzega wszystkich odpowiednich przepisów KYC \ / AML, a także przechowuje wszystkie środki klientów w chłodnia we współpracy z trzecią częścią y depozytariusz BitGo, który posiada certyfikat SOC 2 typu 2. \ r \ n \ r \ nBitGo Custody zapewnia również 100 milionów dolarów ochrony ubezpieczeniowej w Lloyd \ u2019s w Londynie, co oznacza, że ​​fundusze klientów są ubezpieczone, gdyby miał miejsce najgorszy scenariusz. \ r \ n \ r \ nW rezultacie Nexo może działać jako firma oferująca natychmiastowe pożyczki kryptograficzne w ponad 200 jurysdykcjach, co pozwala ludziom na złożenie zabezpieczenia w około 15 cyfrowych zasobach i uzyskanie natychmiastowego dostępu do pożyczek w 45 walutach fiducjarnych. \ r \ n \ r \ n \ r \ nJakie usługi świadczy Nexo? \ r \ nNexo oferuje dwie podstawowe usługi polegające na deponowaniu i pożyczaniu środków. \ r \ nUsługa pożyczek zabezpieczonych kryptograficznie \ r \ nUżytkownicy platformy mogą zdeponować ponad 10 popularne kryptowaluty, w tym Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Litecoin (LTC) i Binance Coin (BNB) w celu otrzymania pożyczki w ponad 40 walutach fiducjarnych, takich jak dolar amerykański (USD), euro (EUR), kanadyjski Dolar, (CAD), jen japoński (JPY) i funt brytyjski (GBP). \ R \ n \ r \ nMożliwe jest pożyczenie brzeczki na kwotę h ponad 80% (około 50% dla BTC \ / ETH) zdeponowanych aktywów i istnieją dwie możliwe stopy procentowe 5,9% APR i 11,9% APR w zależności od tego, jak zdecydujesz się spłacić pożyczkę. \ r \ n \ r \ n \ r \ nHigh Yield Interest Service \ r \ nNexo umożliwia również swoim użytkownikom zdeponowanie środków w celu otrzymania odsetek od ich aktywów, a odsetki są wypłacane w walutach fiducjarnych, takich jak USD, EUR i GBP, a także w \ u201cstablecoins \ u201d takie jak USDT, TUSD, USDC, PAX i SAI. \ r \ n \ r \ nUżytkownicy otrzymują oprocentowanie w wysokości 8% rocznie i może dodawać i wypłacać środki w dowolnym momencie. Nexo stosuje również odsetki składane, co oznacza, że ​​użytkownicy mogą codziennie otrzymywać większe kwoty na swoje konta, a ta usługa jest również wolna od opłat i prowizji. \ R \ n \ r \ n \ r \ nNexo Card Service \ r \ nPlatforma również zawiera kartę kredytową Nexo zabezpieczoną kartą MasterCard, której można używać do dokonywania zakupów w sklepach i online lub do wypłacania pieniędzy z bankomatu. \ r \ n \ r \ nKarta oferuje również 5% zwrotu gotówki za każdy zakup dodany do Twój portfel Nexo, gdy transakcja zostanie rozliczona. Limit kredytowy Twojej karty zależy od linii kredytowej, którą posiadasz w Nexo, a karta ma również własną aplikację mobilną, a także jest wolna od opłat za konto / brak aktywności lub zakupy w walutach obcych. \ R \ n \ r \ n \ r \ nJak działa Nexo? \ r \ nUżytkownicy mogą zdeponować preferowaną walutę fiducjarną lub stablecoin w celu uzyskania odsetek na platformie lub zdeponować szereg kryptowalut jako zabezpieczenie pożyczki w walucie fiducjarnej. \ r \ n \ r \ nOsługa odsetek jest oprocentowana w wysokości 8% rocznie (co zwiększa się codziennie), podczas gdy w usłudze pożyczek kryptograficznych użytkownicy płacą oprocentowanie w wysokości 5,9% RRSO lub 11,9% RRSO w zależności od tego, czy zdecydują się użyć tokena NEXO platformy do spłaty pożyczki. \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nPożyczki Nexo opierają się wyłącznie na wysokości depozytu zabezpieczającego i nie są sprawdzane ani nie są przekazywane agencjom kredytowym. \ r \ n \ r \ nW rezultacie Twoja ocena kredytowa korzystanie z platformy ma wpływ na korzystanie z platformy i nie musisz podawać żadnych informacji dotyczących swoich finansów osobistych. \ r \ n \ r \ nObecnie minimalna kwota pożyczki, którą możesz wziąć \ / wypłacić, wynosi 500 USD, a maksymalna to 2 000 000 USD. pożyczki zabezpieczone kryptowalutą są natychmiastowe, ich przetworzenie może zająć do 1 dnia roboczego, w zależności od kontroli bezpieczeństwa KYC \ / AML. \ r \ n \ r \ nOgólnie jednak pożyczki te są natychmiastowe i gwarantowane, a użytkownicy powinni otrzymać swoje środki tego samego lub następnego dnia obok referencji \"Twoja pożyczka Nexo. \"\ r \ n \ r \ nCzas przetwarzania jest następujący: \ r \ n \ r \ n \ t Przelewy lokalne: 1 dzień roboczy \ r \ n \ t Przelew międzynarodowy: 3 do 5 dni roboczych \ r \ n \ tUSDT (Tether ): zwykle zajmuje to około 30 minut \ r \ n \ r \ nJeśli masz zaległości w spłatach, a kryptowaluta, której używasz jako zabezpieczenia, traci na wartości, zespół Nexo odsprzeda część twojego depozytu, aby pokryć niedobór. otrzymasz ostrzeżenie, zanim to się stanie, i wymaga to przegapienia płatności, podczas gdy wartość depozytu zabezpieczającego spada na otwartym rynku. \ r \ n \ r \ nZgodnie z oczekiwaniami najlepszym sposobem działania jest dotrzymywanie kroku spłatom jeśli jednak nie uda Ci się dokonać spłaty, a wartość Twojego depozytu zabezpieczającego wzrośnie, nie powinieneś się o nic martwić. \ r \ n \ r \ n \ r \ nKto może zaciągnąć pożyczkę na Nexo? \ r \ nPlatforma jest otwarta dla użytkowników z całego świata, a aby otrzymać pożyczkę, wystarczy zarejestrować konto Nexo na platform.nexo.io \ u00a0 i złożyć depozyt na konto. \ r \ n \ r \ nBrak kontroli zdolności kredytowej; jednak, biorąc pożyczkę w walucie fiducjarnej, musisz przejść weryfikację podstawową i przedpłatę, a także podać swoje dane KYC \ / AML. \ r \ n \ r \ nNexo obecnie akceptuje tylko przelewy fiat w przypadku spłat od następujące jurysdykcje: \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n Partner bankowy Nexo \ u2019 automatycznie odrzuca wszelkie płatności wysłane z jurysdykcji, których nie ma na liście, co może skutkować dodatkowymi opłatami bankowymi. \ r \ nIle możesz pożyczyć na Nexo? \ r \ nAby określić, ile użytkownicy mogą pożyczyć, Nexo używa systemu Loan-to-Value (LTV), który tworzy linie kredytowe na podstawie kwoty środków wniesionych jako zabezpieczenie depozyt. \ r \ n \ r \ nW zasadzie LTV odnosi się do stosunku pożyczki do wartości zabezpieczenia i mierzy saldo pożyczki w stosunku do wartości wspierającego aktywa zabezpieczającego. \ r \ n \ r \ nLTV jest obliczane jako kwota pożyczki w USD podzielona przez wartość zabezpieczenia w USD, wyrażona w procentach. \ r \ n \ r \ nNa przykład: \ r \ n \ r \ n \ t Kwota pożyczki: 300 000 USD; \ r \ n \ t Wartość zabezpieczenia: 500 000 USD; \ r \ n \ t Wartość pożyczki = (300 000 USD / 500 000 USD) * 100% = 60,0% \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nWażne jest również, aby pamiętać, że współczynnik LTV może się zmieniać, a gdy wartość Twojego zabezpieczenia spada, LTV rośnie. \ r \ n \ r \ n Oznacza to po prostu, że wartość BTC , ETH, LTC itp., Które obsługują Twoją pożyczkę zabezpieczoną kryptograficznie, tracą na popularności na otwartym rynku. \ R \ n \ r \ nW miarę spadku ceny zasobu \ u00a0 kryptowalut LTV nadal rośnie, a Nexo Oracle ma próg miejsce, w którym aktywa zabezpieczone zostaną sprzedane, aby spłacić część pożyczki w celu zrównoważenia LTV. \ r \ n \ r \ nTen próg jest ustalony na 83,3%, a gdy LTV osiągnie 83,3%, Nexo Oracle rozpocznie inicjując częściowe automatyczne spłaty pożyczki, jednak zanim to nastąpi, zostaniesz o tym powiadomiony SMS-em i e-mailem. \ r \ n \ r \ nNa przykład: \ r \ n \ r \ n \ t Kwota pożyczki: 5000 USD; \ r \ n \ t Wartość zabezpieczenia: 6000 USD; \ r \ n \ t Wartość pożyczki do wartości = (5000 USD \ / 6000 USD) * 100% = 83. 3% \ r \ n \ r \ nDzięki Nexo zawsze istnieje możliwość przesłania większej ilości zabezpieczenia w dowolnym momencie, a konkretny współczynnik LTV powiązany z Twoją pożyczką zależy również od rodzaju zdeponowanej kryptowaluty. \ R \ n \ r \ nOto aktualne wskaźniki LTV używane przez Nexo: \ r \ n \ r \ n \ tBitcoin (BTC) i Ethereum (ETH): 50% \ r \ n \ tStablecoins: 90% \ r \ n \ tRipple (XRP ): 40% \ r \ n \ tBinance Coin (BNB), Bitcoin Cash (BCH) i EOS: 30% \ r \ n \ tGwiezdne lumenów (XLM): 17% \ r \ n \ tNEXO: 15% \ r \ n \ r \ nDla wszystkich użytkowników platformy bieżąca maksymalna kwota pożyczki, którą możesz wziąć \ / wypłacić, wynosi 2 000 000 USD, a minimalna 500 USD. \ r \ nJak zaciągnąć pożyczkę w Nexo \ r \ nProces jest stosunkowo proste dla każdego, kto zwykł uzyskiwać pożyczkę w tradycyjnej instytucji finansowej, a zespół opisał ten proces w tym krótkim filmie. \ r \ n \ r \ nhttps: \ / \ / www.youtube.com \ / watch? v = ll3ZZj6IaF4&t = 3s \ r \ n \ r \ nAby otrzymać pożyczkę, należy wykonać następujące czynności: \ r \ n \ r \ n \ tZarejestruj swoje konto Nexo na https: \ / \ / platform.nexo .io \ / \ r \ n \ tWłóż swoje zasoby kryptograficzne. Platforma obsługuje obecnie BTC, ETH, XRP, LTC, XLM, BCH, EOS, TRX, NEXO i BNB, a także szereg stablecoinów. \ R \ n \ t Ukończ weryfikację podstawową \ / zaawansowaną w sekcji Mój profil; \ r \ n \ tPrzejdź do \ u201cWycofaj pożyczkę \ u201d, gdzie zobaczysz dostępną kwotę pożyczki; \ r \ n \ tWybierz preferowaną metodę wypłaty i wprowadź swoje konto bankowe \ / adres Tether; \ r \ n \ tKorzystaj z pożyczki tak, jak chcesz . \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nJeśli chcesz wziąć pożyczkę pod zastaw stablecoinów, co najmniej 50% pożyczki musi zostać pokryte przy użyciu innego zasobu kryptograficznego, takiego jak BTC lub ETH, jako zabezpieczenia, są zgodne ze standardami dotyczącymi przeciwdziałania praniu pieniędzy. \ r \ n \ r \ nProces KYC jest w pełni zautomatyzowany i zwykle zajmuje mniej niż dwie minuty. \ r \ n \ r \ n Będziesz musiał przesłać wysokiej jakości zdjęcie dokumentu tożsamości wydanego przez rząd takie jak paszport lub prawo jazdy, a imię i nazwisko, które podasz w formularzu weryfikacyjnym, powinny zgadzać się z tym w dowodzie tożsamości. \ r \ nSpłata pożyczki kryptograficznej \ r \ nKorzystając z platformy, możesz rozpocząć spłatę pro zaloguj się do \ r \ nwaszego konta Nexo i kliknij \"Spłać pożyczkę \" przycisk. \ r \ n \ r \ nMasz swobodę wyboru spłaty pożyczki w kryptowalutach, fiducjarach lub w kombinacji obu i nie jest wymagana minimalna spłata. Możesz również spłacić część lub całość swojej pożyczki wcześniej w dowolnym momencie, a odsetki spłacasz tylko za pożyczone dni. \ R \ n \ r \ nOdsetki są naliczane codziennie o godzinie 00:00 czasu środkowoeuropejskiego od niespłaconego salda i są obciążane z dostępnego limitu pożyczki, co oznacza, że ​​odsetki są dodawane codziennie do salda należności. \ r \ n \ r \ nStandardowy okres spłaty pożyczki wynosi jeden rok, który można odnowić na żądanie bez konieczności spłaty, a okres ten rozpoczyna się raz dokonujesz pierwszej wypłaty pożyczki. \ r \ n \ r \ nKażda nowa wypłata pożyczki zmienia datę początkową na datę ostatniej wypłaty pożyczki, a odsetki płacisz tylko od wypłaconych środków. \ r \ n \ r \ nMożesz również dokonać spłaty, składając zamówienie w Nexo Oracle na sprzedaż części aktywów kryptograficznych przechowywanych na Twoim koncie w celu częściowej lub całkowitej spłaty pozostałego salda. \ r \ n \ r \ n Jest to przydatne, jeśli Twoje aktywa wzrosną znacznej wartości i warto zauważyć, że jeśli spłacisz pożyczkę w ciągu 30 dni od ostatniej wypłaty wal, nadal będą naliczane odsetki za cały okres 30 dni. \ r \ n \ r \ nMożesz spłacać pożyczkę w dowolnym momencie i przy użyciu dowolnej kwoty fiducjarnej lub kryptograficznej, a obecnie możesz spłacić pożyczkę za pomocą następujących walut : \ r \ n \ r \ n \ tFiat: USD, Euro, GBP \ r \ n \ tKrypto: BTC, ETH, XRP, LTC, XLM, stablecoins i NEXO (obecnie tylko odsetki można spłacić za pomocą Nexo) \ r \ n \ tDowolna kombinacja Fiata i Crypto \ r \ n \ r \ n \ r \ nObsługiwane waluty \ r \ nPlatforma akceptuje różne waluty jako źródła finansowania, a jako zabezpieczenie można użyć następujących monet: \ r \ n \ r \ n \ tBTC \ r \ n \ tETH \ r \ n \ tXRP \ r \ n \ tLTC \ r \ n \ tXLM \ r \ n \ tBCH \ r \ n \ tEOS \ r \ n \ tTRX \ r \ n \ tNEXO \ r \ n \ tBNB \ r \ n \ tStablecoins (USDT, TUSD, USDC, PAX i SAI) \ r \ n \ r \ nNexo obsługuje obecnie 45 różnych walut fiducjarnych, co pozwala użytkownikom w wielu różnych krajach do dokonywania wypłat fiat. \ r \ n \ r \ n Waluty takie jak USD, EUR, GBP, JPY, AUD i CAD są obsługiwane, podczas gdy Nexo umożliwia również przelewy fiat w RON, PHP, UAH i PKR. \ r \ n \ r \ nThe Usługa High Yield Interest obsługuje wpłaty środków w USD, EUR i GBP, a także w stablecoinach USDT, TUSD, USDC, PAX i SAI. \ R \ n \ r \ n \ r \ nJak uzyskać rabat za pomocą token Nexo \ r \ nPlatforma zawiera swój natywny token NEXO, który można wykorzystać do uzyskania rabatu na roczną stopę procentową pożyczki zabezpieczonej kryptograficznie. \ r \ n \ r \ nStandardowa roczna stopa procentowa (APR) na platformie wynosi 11,9% i może spaść do 5,9% (50% zniżki), gdy używasz tokenów NEXO jako zabezpieczenia lub gdy dokonujesz spłaty za pomocą NEXO. \ r \ n \ r \ nOd 10 lutego, aby otrzymać pełne 50% Zniżka na odsetki linii kredytowej, musisz zdobyć i postawić wystarczającą liczbę tokenów NEXO w swoim portfelu Nexo, aby pokryć odsetki za okres od wypłaty środków z linii kredytowej do momentu spłaty. \ R \ n \ r \ nKażdy obstawia tokeny NEXO w ich portfel Nexo tylko przez część okresu spłaty kredytu otrzyma zniżkę odsetek od linii kredytowej proporcjonalnie do liczby dni z okresu on cały okres, w którym mieli postawioną wystarczającą ilość tokenów NEXO, aby pokryć odsetki. \ r \ n \ r \ nWszystkie odsetki zgromadzone na platformie są obliczane przez Nexo Oracle, która określa odsetki i odpowiednią zniżkę dla każdego klienta na co dzień. \ r \ n \ r \ nNa przykład: \ r \ n \ r \ nJeśli planujesz wycofać pożyczkę w wysokości 1000 USD na okres jednego roku, to za rok pożyczka wygenerować zaległe odsetki w wysokości \ u00b1119,00 (1000 x 11,9% = 119). \ r \ n \ r \ nTutaj, aby mieć pewność, że kwalifikujesz się do 50% rabatu na odsetki z linii kredytowej, musisz postawić co najmniej \ u00b1119,00 USD tokenów NEXO o wartości przez cały rok. \ r \ n \ r \ nJeśli w pewnym momencie Twoje niespłacone odsetki przekroczyły wartość Twoich tokenów NEXO, Twoje dzienne odsetki zostaną odpowiednio skorygowane od tego momentu. r \ n \ r \ nW powyższym przykładzie, jeśli wartość Twoich tokenów NEXO spadnie do \ u00b160 USD, wówczas dzienne odsetki będą w przybliżeniu co najmniej 9% (50% przy 11,9% i 50% przy 5,9%). \ r \ nJak bezpieczny jest Nexo? \ r \ nZespół niedawno ogłosił, że w rezultacie firma uzyskała Certyfikat ISO \ / IEC 27001: 2013 system zarządzania bezpieczeństwem informacji (ISMS) jest kontrolowany przez CISQ, największego na świecie dostawcę certyfikacji systemów zarządzania i lidera branży RINA. \ r \ n \ r \ nCertyfikat ISO \ / IEC 27001 gwarantuje, że bezpieczeństwo Nexo \ u2019 infrastruktura jest na najwyższym poziomie, a zespół stosuje szereg protokołów bezpieczeństwa, takich jak 256-bitowe szyfrowanie i blokowanie danych osobowych za zabezpieczonymi sieciami dostępnymi tylko dla ograniczonej liczby pracowników, a wszystkie wrażliwe informacje o klientach są również szyfrowane za pomocą protokołu Secure Socket Layer ( SSL). \ R \ n \ r \ nKonta są zabezpieczone kombinacją haseł i uwierzytelniania dwuskładnikowego (2FA), a do ukończenia logowania możesz wybrać opcję otrzymywania wiadomości SMS lub użyć aplikacji takiej jak Authy. \ r \ n \ r \ nNexo przestrzega również wszystkich odpowiednich przepisów dotyczących domeny pranie pieniędzy i finansowanie terroryzmu, co oznacza, że ​​wszyscy użytkownicy są zobowiązani do weryfikacji swojej tożsamości, a Nexo korzysta z Onfido jako zaufanej strony trzeciej do zakończenia procesu KYC. \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n Co najważniejsze, fundusze klientów są przechowywane w indywidualnie przypisywanych portfelach z wieloma podpisami w chłodni, przechowywanych przez BitGo, który jest w pełni audytowanym, zewnętrznym depozytariuszem posiadającym certyfikat SOC 2 typu 2. \ r \ n \ r \ nW rezultacie fundusze posiadane przez BitGo są ubezpieczone do wartości 100 milionów dolarów, ponieważ firma jest z kolei ubezpieczona przez Lloyd \ u2019s z Londynu. Ta umowa z opiekunem ma zastosowanie w przypadku włamania na platformę, utraty kluczy prywatnych lub kradzieży środków przez pracownika. \ R \ n \ r \ nFirma działa na wysokim poziomie profesjonalizmu; jednakże, chociaż jest to zgodne z prawem w każdej jurysdykcji, w której prowadzi działalność, Nexo wciąż czeka na regulację przez szanowany organ finansowy. \ r \ n \ r \ n \ r \ nCzy Nexo jest odpowiedni dla początkujących? \ r \ nKiedy w sektorze DeFi przyzwyczajenie się do większości czynności wymaga trochę czasu. Dotyczy to również pożyczek kryptograficznych, a platforma jest ogólnie lepiej dostosowana do osób z pewnym doświadczeniem w kupowaniu \ / handlu kryptowalutami, obstawianiu monet i \ / lub zaciąganiu pożyczek i spłacaniu kredytów hipotecznych. \ R \ n \ r \ nJednak Nexo stosuje system, który nie jest zbyt trudny do opanowania i nie ma minimalnych kwot spłaty, obok stóp procentowych w wysokości 5,9% lub 11,9%, a odsetki naliczane są tylko od wszelkich wycofanych kwot. \ r \ n \ r \ nIstnieje również wysoki poziom elastyczności podczas korzystania z platformy, a pożyczki można spłacać w całości w dowolnym momencie, a także można spłacić pożyczkę w kryptowalutach, fiat lub w kombinacji obu. \ r \ n \ r \ nDla początkujących możliwość zarabiania odsetek od wpłacanych środków może być bardziej atrakcyjną funkcją. \ r \ n \ r \ nPonadto Nexo udostępnia wiele zasobów na swojej stronie internetowej, w tym Centrum pomocy, blog, sekcję FAQ, i Centrum pomocy. Z zespołem pomocy można się skontaktować, wypełniając zgłoszenie, wysyłając wiadomość e-mail na adres [email protected] lub korzystając z funkcji czatu na żywo, która znajduje się w prawym dolnym rogu ekranu. \ R \ n \ r \ nZespół prowadzi również szereg kanałów mediów społecznościowych w wielu różnych językach, w tym oficjalną grupę Telegram, \ u00a0 konto na Twitterze i stronę na Facebooku. \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nIstnieją również grupy dostępne dla użytkowników z Chin i Korei, a strona internetowa jest dostępna w dziesięciu językach, w tym francuskim, hiszpańskim, rosyjskim, chińskim, japońskim i koreańskim. \ r \ n \ r \ nInne funkcje, takie jak aplikacja mobilna, pomagają usprawnić usługę i poprawiają ogólne wrażenia użytkownika, a powiadomienia SMS i e-mail o zmianach wartości depozytu są również bardzo przydatne. Proces KYC jest również dość prosty i wymaga przesłania wysokiej jakości obrazu dokumentu tożsamości wydanego przez rząd. \ R \ n \ r \ nW sumie Nexo jest odpowiedni dla osób z pewnym doświadczeniem w kryptowalutach lub inwestowaniu, które mają kryptowaluty udziały, które chcieliby wykorzystać. \ r \ n \ r \ nGdy Nexo jest jedną z prostszych platform pożyczkowych, nadal będziesz musiał uporać się z używaniem Nexo Oracle i obstawianiem monet NEXO, a to \ u2019 dobrze jest zapoznać się ze współczynnikiem LTV i jego dokładnym wpływem na sytuację przed zaciągnięciem pożyczki. \ r \ n \ r \ n \ r \ nWniosek \ r \ nNexo to innowacyjna i przyszłościowa platforma do natychmiastowych pożyczek kryptograficznych co pozwala ludziom w ponad 200 krajach na wykorzystanie ich zasobów kryptograficznych do otrzymywania pożyczek w około 45 walutach fiducjarnych. \ r \ n \ r \ nPlatforma jest dobrze zaprojektowana, a proces tworzenia konta, deponowania środków i zaciągania pożyczki jest stosunkowo prosty, a deska rozdzielcza jest łatwa w nawigacji i zagracona za darmo. \ r \ n \ r \ nFirma również okazała się bardzo popularna i zyskuje na popularności wśród znacznej części społeczności kryptowalut, ponieważ Nexo przetworzyło ponad 700 milionów dolarów pożyczek dla 200 000 użytkowników. \ r \ n \ r \ nMożliwość zarabiania odsetek na zdeponowanych środkach to kolejna kusząca funkcja, a karta kredytowa Nexo i aplikacja mobilna sprawiają, że wydawanie pożyczki jest jeszcze łatwiejsze. \ r \ n \ r \ nProjekt pozwala ludziom wykorzystać swoje cyfrowe zasoby do pracy i uzyskać natychmiastowe dostęp do gotówki przy jednoczesnym zachowaniu prawa własności ich aktywów. \ r \ n \ r \ nPonadto system jest wysoce efektywny podatkowo, ponieważ w rzeczywistości nigdy nie dokonujesz wypłaty, co oznacza, że ​​w większości krajów nie jesteś zobowiązany do płacenia żadnych dodatkowych ujęć. \ r \ n \ r \ nJednak, podobnie jak w przypadku każdej platformy kryptograficznej lub instytucji pożyczkowej, trzeba się do tego przyzwyczaić, a jeśli nie dokonasz żadnej spłaty, gdy wartość depozytu zabezpieczającego będzie tracić na wartości, część depozytu zostanie automatycznie sprzedana w kolejności na pokrycie wszelkich niedoborów cenowych. W rezultacie najlepiej jest pozostać na szczycie współczynnika LTV, Nexo Oracle i procesu Staking, aby upewnić się, że czujesz się komfortowo z działaniem systemu. \ R \ n \ r \ nPonadto, Nexo jest w pełni zgodny ze wszystkimi w jurysdykcjach, w których działa, wciąż czeka na regulację przez dobrze uznany organ, a branża kryptowalut jest znana ze swojej zmienności i nagłych zmian. \ r \ n \ r \ nTo powiedziawszy, Nexo jest dobrym wyborem dla każdego, kto chce uzyskać kapitał, oddając swoje aktywa kryptograficzne jako zabezpieczenie, a każdy zainteresowany powinien dobrze przyjrzeć się systemowi pożyczek, aby zdecydować, w jaki sposób mogą skorzystać z korzystania z platformy. \ r \ nOdwiedź Nexo","autor": {"@rodzaj":"Osoba","Nazwa":"Eugene Kem"},"Data opublikowania":"2020-02-03"}}

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map