Przegląd StocksToTrade: Platforma obrotu akcjami All-in-One

Recenzja Stockstotrade

Obrót akcjami to sektor, który przeszedł znaczące zmiany od czasu wprowadzenia Internetu. Obecnie istnieją dziesiątki aplikacji internetowych i platform zaprojektowanych, aby pomóc początkującym traderom stać się doświadczonymi profesjonalistami. Główną przeszkodą jest znalezienie jednej aplikacji, która może służyć jako punkt kompleksowej obsługi dla wszystkich Twoich potrzeb handlowych.

Pamiętając o tym, StocksToTrade twierdzi, że oferuje wszystko, czego początkujący trader potrzebuje, aby odnieść sukces na giełdzie. Platforma stara się pomóc Ci szybko przeanalizować i zidentyfikować strategie handlowe. StocksToTrade twierdzi, że może to być Twój menedżer cyfrowego funduszu hedgingowego, który może nie tylko ułatwiać decyzje handlowe, ale także oferować pomoc w znajdowaniu najlepszych okazji do zarabiania..

Jak dobrze StocksToTrade dotrzymuje obietnic? W tej recenzji zagłębimy się w to, co oferuje platforma od góry do dołu, aby dowiedzieć się, czy StocksToTrade może przenieść Twoje wysiłki inwestycyjne na wyższy poziom..

Odwiedź StocksToTrade

Co to jest StocksToTrade?

StocksToTrade to platforma badawcza zaprojektowana przez traderów dla handlowców. Dostawca nie dostarcza narzędzi handlowych i technicznych za każdym razem. Zamiast tego platforma opracowała wbudowane algorytmy i skanery, które powiadamiają Cię o wszelkich potencjalnych możliwościach na rynku.

Strona główna StocksToTradeStrona główna StocksToTrade

Narzędzie do monitorowania handlu może dostarczyć Ci danych w czasie rzeczywistym, co jest niepodlegającym negocjacjom aspektem każdej strategii handlowej. StocksToTrade umożliwia dokonywanie transakcji z dowolnego miejsca. Oprogramowanie do obsługi danych może dostarczyć Ci wszystkich danych niezbędnych do opracowywania strategii, a także natychmiastowe alerty zapasów, które pomogą Ci w szybkich ruchach.

Platforma wyposaża Cię w takie funkcje, jak:

 • Dane w czasie rzeczywistym dla wszystkich akcji amerykańskich
 • Dostęp do głównych rynków USA, w tym NASDAQ, NYSE, AMEX i OTC
 • Skanuje z wieloma kryteriami
 • Wykresy ze wskaźnikami wiadomości
 • Skonfiguruj listy obserwowanych
 • Obiekty handlu papierami

Ogólnie rzecz biorąc, StocksToTrade udało się dobrać niezbędne elementy, aby Twój handel był jak najbardziej wydajny. Platforma jest skonfigurowana tak, aby dopasować wiedzę handlowców na różnych poziomach. Początkujący mogą korzystać z podstawowego sposobu podczas nauki, a zaawansowani traderzy mają do wyboru doskonałe wskaźniki i sprawdzające dostosowania, z których mogą skorzystać.

Funkcje giełdowe

Przesiewacze

Jedną z najbardziej godnych uwagi cech StocksToTrade jest wbudowane skanery. Oprogramowanie zawiera szereg predefiniowanych skanów akcji, aby rozpoznać potencjalne możliwości handlowe. Dzięki przeglądarkom możesz tworzyć nieograniczoną liczbę list obserwowanych na podstawie dowolnych strategii.

Najlepsze jest to, że doświadczeni specjaliści handlowi na platformie stworzyli już gotowe programy do przesiewania zgodnie z kryteriami handlowymi, których używają na co dzień. Jest to szczególnie przydatna funkcja dla początkujących, aby uczyć się i znajdować możliwości.

PrzesiewaczePrzesiewacze

W zależności od rodzaju handlu, który chcesz realizować, możesz znaleźć osoby sprawdzające, które uwzględniają takie wskaźniki, jak ostatnie zyski, skany zwyżkowe lub niedźwiedzie oraz wiele innych złożonych czynników.

Wizualna warstwa wykresów ma przejrzysty układ, ułatwiając definiowanie parametrów przesiewania i uzyskiwanie do nich dostępu po kliknięciu przycisku. Dla handlowców, którzy wolą przeprowadzić dokładną analizę techniczną, screener ma również możliwość filtrowania na podstawie niestandardowych wskaźników technicznych.

Skaner Oracle

Firma StocksToTrade opracowała skaner Oracle specjalnie w celu wyszukiwania akcji o dużym potencjale ruchu na rynku. Ten skaner działa 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu i zapewnia mnóstwo danych związanych z akcjami, które mogą pomóc w zidentyfikowaniu potencjalnych uczestników rynku.

Skaner OracleSkaner Oracle

Oblicza w czasie rzeczywistym i zapewnia wskaźniki wsparcia i oporu dla akcji, którym sugeruje się dalsze przyjrzenie. Oracle analizuje wcześniejsze wyniki różnych akcji, aby obliczyć, które z nich będą wykazywać podobne warunki.

Zasięg widzenia pokaże, czy cena może wzrosnąć, czy spaść, wraz z kilkoma innymi wskaźnikami, które pomogą Ci podjąć świadomą decyzję.

Pasek wiadomości

Podstawowe wiadomości, które mogą wpłynąć na wartość inwestycji w akcje, mają pierwszorzędne znaczenie na parkiecie. Mając to na uwadze, StockstoTrade śledzi wiele źródeł informacji finansowych, aby zapewnić Ci uproszczoną wersję, aby zmniejszyć bałagan.

Ten prosty i zwięzły odczyt może pomóc Ci zmienić kryteria handlowe, gdy będziesz mieć pod ręką odpowiedzi.

Możesz szybko znaleźć informacje o różnych sektorach, wiadomości o firmie, raporty o zarobkach, dokumenty SEC i nie tylko. Jeśli zazwyczaj spędzasz godziny na badaniu akcji, ta konkretna funkcja może zaoszczędzić znaczną ilość czasu.

Nie ma potrzeby przeszukiwania stron internetowych, aby znaleźć informacje, które są dla Ciebie istotne. Warto również zauważyć, że w przeciwieństwie do kilku innych platform na tym rynku, StocksToTrade oferuje zarówno dane poziomu 1, jak i 2.

Integracja z brokerem

StocksToTrade to przede wszystkim platforma handlowa, która działa bez brokera. Jeśli jednak masz już konto handlowe, rozszerzenie Integracja z brokerem to funkcja, która może być dla Ciebie korzystna.

Dzieje się tak, ponieważ platforma umożliwia handel amerykańskimi papierami wartościowymi, jednocześnie przekazując wszystkie informacje o zleceniach i komunikację bezpośrednio do brokera. Korespondencja ta jest prowadzona przez odpowiedni interfejs API brokera, za pośrednictwem którego broker jest odpowiedzialny za wykonywanie transakcji i dostarczanie aktualizacji.

Integracja z brokeremIntegracja z brokerem

W chwili pisania tego tekstu StocksToTrade oferuje integrację z ETrade, usługami maklerskimi handlowców i brokerami interaktywnymi. Istnieją również plany integracji TradeStation, T.D. Ameritrade i RobinHood z platformą w najbliższej przyszłości. Nie ma dodatkowej opłaty za integrację z brokerem, ponieważ jest to uwzględnione w Twojej subskrypcji.

Jeśli jeszcze nie otworzyłeś rachunku maklerskiego, StocksToTrade połączyło siły z Tradier, aby zaoferować Ci ekskluzywne pakiety. Opłata wynosi 14,99 USD miesięcznie za nieograniczone zamówienia i niski minimalny wymóg 500 USD.

Zdobądź mentora giełdowego

Zanim pojawił się internet, uczenie się, jak skutecznie handlować, było żmudnym procesem z niewielką pomocą w ofercie. Tak nie jest w przypadku StocksToTrade, ponieważ platforma utworzyła własny „Uniwersytet STT”.

Obejmuje to mnóstwo zasobów w postaci blogów, podcastów i filmów. Możesz dowiedzieć się, jak korzystać z systemu STT, w tym ze wszystkich jego funkcji. Zespół oferuje również wskazówki, jak korzystać z różnych narzędzi, aby pomóc zaplanować podejście do handlu.

Dodatkową cechą, na którą warto zwrócić uwagę, jest zespół „SteadyTrading”. Kierowany przez Tima Bohena – osoba jest dobrze znana w internetowej przestrzeni handlowej. Każdego dnia pojawiają się webinary i blogi dotyczące różnych elementów handlu.

Ostatecznie STT University oferuje bogactwo informacji każdemu handlowcowi, zarówno nowicjuszowi, jak i doświadczonemu profesjonaliście.

Wycena StocksToTrade

Oferty StocksToTrade dwa plany abonamentowe – miesięczne i roczne. Jednak platforma daje również możliwość wypróbowania jej funkcji w ramach planu próbnego za niewielką opłatą.

Wycena StocksToTradeWycena StocksToTrade

Plan próbny w cenie 7 USD na 14 dni

 • Znajdź akcje i zbadaj IPO
 • Generuj listy obserwowanych na podstawie swojego stylu handlu i preferencji
 • Handluj z StocksToTrade, integrując się ze swoim brokerem

Abonament miesięczny za 179,95 $

 • Monitoruj akcje i potencjalne transakcje
 • Narzędzia badawcze do skanowania, monitorowania, planowania i wykonywania transakcji
 • Otrzymuj dane w czasie rzeczywistym
 • Dostęp do wbudowanych i konfigurowalnych funkcji
 • Realizuj transakcje za pośrednictwem brokerów
 • Dostęp do Uniwersytetu StocksToTrade

Plik Abonament roczny kosztuje 1899,50 USD i zawiera wszystkie wymienione powyżej funkcje produktu. Jeśli jesteś w tym na dłuższą metę, ten plan jest wart rozważenia.

Podczas gdy plany miesięczne i roczne oferują wszystkie podstawowe funkcje, StocksToTrade daje Ci możliwość dodania dodatkowych narzędzi.

Możesz zdecydować się na uaktualnienie swojego konta za pomocą:

Biuletyn dotyczący rakiet o małej mocy

50 USD miesięcznie i 500 USD rocznie

Codzienne alerty dotyczące kierunku Oracle

97 USD miesięcznie i 970 USD rocznie

Nastroje handlowe TipRanks

8,95 USD miesięcznie i 89,5 USD rocznie

Breaking News Chat

49 USD miesięcznie i 490 USD rocznie

Dane poziomu 2

29 USD miesięcznie i 345 USD rocznie

Jeśli jesteś poważnym przedsiębiorcą szukającym punktów danych z wielu źródeł, te dodatki mogą mieć dużą wartość, aby uzyskać dodatkowe informacje na temat różnych rynków.

Jeśli korzystasz z StocksToTrade?

StocksToTrade to trafny sposób inwestowania w nieco niestabilnej arenie akcji. Pomoże Ci zidentyfikować potencjalne możliwości zysku na kilku rynkach.

Na pierwszy rzut oka układ platformy może wydawać się nieco przytłaczający dla początkujących. Jednak gdy już przyzwyczaisz się do sposobu, w jaki działają, przekonasz się, że platforma zapewnia bezproblemowy dostęp do analizy technicznej i pomaga w planowaniu osobistych strategii.

Korzyści z StocksToTrade

 • Daje możliwość skanowania dowolnej strategii lub wyboru spośród sprawdzonych kryteriów
 • Elastyczność, aby wziąć gotowe ustawienia skanowania i wykorzystać je do budowania swoich nawyków handlowych
 • Szeroka gama narzędzi, które pomogą Ci stać się zyskownym traderem
 • Oracle Screener i dostępność danych poziomu 2
 • Możliwość dostosowywania list obserwowanych, wiadomości i akcji

Przegląd StocksToTrade: Werdykt?

StocksToTrade oferuje niektóre narzędzia potrzebne do poruszania się po wzlotach i upadkach giełdy. Ostrzeże Cię, gdy pojawią się kluczowe zmiany i pozwoli podejmować mądre decyzje w czasie rzeczywistym.

Platforma została zaprojektowana specjalnie z myślą o zaawansowanych traderach technicznych. To powiedziawszy, zachęca również początkujących do nauki i korzystania z jego zasobów, aby pomóc im przenieść swoje wysiłki handlowe na wyższy poziom.

Odwiedź StocksToTrade

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map