Gry Blockchain

Wielu z nas spędza dużo czasu w domu w tych bezprecedensowych czasach, więc trzymanie się z dala od nudy w wyniku nowo odkrytego wolnego czasu to zadanie dla więcej niż kilku osób..

Powiedziawszy to, ci z nas w kryptoekonomii mają szczęście, że rozwijający się sektor gier blockchain jest gotowy do majsterkowania.

Przestrzeń ta jest nadal wystarczająco obszerna do powiększenia, ale nie brakuje w niej wczesnych projektów, które już są pionierskie. Jeśli masz dużo czasu i brakuje Ci zajęć, rozważ przejrzenie niektórych z poniższych projektów związanych z grami kryptograficznymi.

Bogowie uwolnieni

Kapitalizacja rynkowa: 154.655 ETH

Za jakiego boga będziesz walczyć? Bogowie uwolnieni jest turową, cyfrową grą karcianą opartą na Ethereum. Mecze obracają się wokół graczy walczących łeb w łeb z taliami po 30 kart każda, a karty są zabezpieczone jako unikalne niezamienialne żetony (NFT) na Ethereum. Rozgrywka przypomina mieszankę Heathstone i Magic the Gathering, więc w naturalny sposób pasuje do fanów tych projektów.

Przygotowania do bitwy! Nadchodzi kolejne weekendowe wyzwanie rankingowe ⚔️

Nie znasz jeszcze weekendowych turniejów rankingowych? Tutaj możesz uzyskać informacje o szczegółach!

&# 128227;https://t.co/HjhZ434DuC pic.twitter.com/o5uJVuepJ8

– Gods Unchained (@GodsUnchained) 20 marca 2020 r

CryptoKitties

Kapitalizacja: 42649 ETH

W 2017 roku, CryptoKitties, gra kolekcjonerska z cyfrowymi kotami była jedną z pierwszych aplikacji Ethereum, która odniosła przebłyskowy sukces. Od tego czasu gra przyniosła „hodowlę” NFT w centrum uwagi kryptoekonomii i dała jej twórcom, Dapper Labs, paliwo do dalszego rozwoju innowacji na arenie gier blockchain. Każdy cyfrowy kotek jest jedynym w swoim rodzaju tokenem i można go hodować z innymi żetonami, aby stworzyć nowe, niepowtarzalne potomstwo. Cyfrowe geny każdego przedmiotu kolekcjonerskiego są przechowywane w ramach powiązanego z nim inteligentnego kontraktu, dzięki czemu można je łatwo śledzić.

Możesz teraz adoptować ~ 45 000 Kitties z uroczą genetyką https://t.co/j9vm52xPoR przy użyciu tokenów Wrapped CryptoKitties!

Kup WCK od Uniswap: https://t.co/l5G1b1zGCa

Zamień swoje kotki na tokeny WCK: https://t.co/4PtNkPdATn

Przewodnik KittyHelper poniżej &# 128071; https://t.co/6cUe8HlQSE pic.twitter.com/8NRJfnoc5q

– CryptoKitties (@CryptoKitties) 26 lutego 2020 r

Axie Infinity

Kapitalizacja: 6393 ETH

Czy potrafisz wystawić niesamowity zespół zręcznych zwierzaków? Axie Infinity to cyfrowa gra na arenie dla zwierząt, w której, podobnie jak CryptoKitties, można tworzyć nowe kolekcjonerskie stworzenia poprzez hodowlę. Kolejne Osie można zbierać, wymieniać i walczyć o nagrody w łańcuchu. W ten sposób projekt jest jednym z pionierów ruchu „graj ​​w zarabianie”, który nabiera rozpędu w ekosystemie kryptowalut. Aby rozpocząć grę, potrzebujesz co najmniej 3 osi, więc miej to na uwadze, ale zabawa zaczyna się od mieszania i dopasowywania różnych zwierząt do drużyn terenowych o różnych uzupełniających się umiejętnościach.

⚔️Alpha Season 2 jest na żywo!

&# 128561; Jako specjalną niespodziankę możesz zdobyć KNC (Kyber Network Crystals) jako nagrody!

&# 129316; Przy tak wielu pozytywnych wiadomościach dotyczących @KyberNetwork ostatnio cieszymy się, że możemy pozwolić naszej społeczności na zdobywanie tokenów Kyber!https://t.co/NpDf7ROfPc

– Axie Infinity (@AxieInfinity) 9 marca 2020 r

MyCryptoHeroes

Kapitalizacja rynkowa: 19815 ETH

Jeśli jesteś fanem gier fabularnych (RPG), to MyCryptoHeroes prawdopodobnie dla Ciebie. W tym projekcie o tematyce kryptograficznej gracze zbierają bohaterów i wyposażają ich w najlepszy możliwy sprzęt, aby walczyć z nimi twarzą w twarz. Po bitwach będziesz także musiał „odnowić” swoje elementy, aby przywrócić je do pełni zdrowia przed nowymi walkami. Obecnie projekt obejmuje ponad 50 000 unikalnych przedmiotów. Podobnie jak inne gry kryptonatywne, MyCryptoHeroes oferuje użytkownikom tryby gracz kontra gracz (PVP) i gracz kontra środowisko (PVE). Dało też życie kilku różnym archetypom postaci, w tym postaciom, takim jak farmerzy, wojownicy, handlarze i twórcy. Do gry potrzebny jest tylko portfel taki jak MetaMask.

Zaktualizowaliśmy harmonogram na koniec marca.

Możesz sprawdzić szczegóły dotyczące następnej sprzedaży bohaterów!https://t.co/JKZwnJnAZB#MCH

– My Crypto Heroes (EN) / MCH / Cryptogame (@mycryptoheroes_) 17 marca 2020 r

Crypto Space Commander

Kapitalizacja: 12050 ETH

Crypto Space Commander to gra online dla wielu graczy (MMO) w czasie rzeczywistym oparta na Ethereum. Przeżyj przygodę w kosmosie i przejmuj nowe łańcuchowe zasoby w odległych galaktykach za pomocą własnych unikalnych statków kosmicznych. Ekonomia gry należy do graczy, co oznacza, że ​​użytkownicy mogą zakładać sklepy i czerpać zyski w dowolny sposób. Gracze mogą również stale ulepszać swoje statki i dodawać nowe umiejętności, co oznacza, że ​​twoje przedmioty mogą zrobić więcej po grindowaniu i awansowaniu. Jeśli lubisz gry fantasy science fiction, w których wydobycie i szlifowanie są kluczowe, CSC może być na Twojej drodze.

Ethermon

Kapitalizacja rynkowa: 4111 ETH

Etheremon to gra podobna do Pokemona oparta na Ethereum NFT, dzięki czemu możesz zbierać, handlować i walczyć ze swoimi cyfrowymi stworzeniami – zwanymi Ether Monsters lub Mons w grze – wszystko w łańcuchu. Poza Mons gracze mogą również zbierać mikstury i wzmocnienia, aby utrzymać swoje cyfrowe zwierzaki w najlepszej formie lub używać ich do sprzedaży zoptymalizowanych Mons na otwartym rynku. Ogólnie rzecz biorąc, w tej chwili w grze jest ponad 80 000 unikalnych przedmiotów, a średnia cena jednego wynosi około 0,15 ETH. Gracze mogą generować wartość dla siebie, wydobywając token EMONT, walutę w grze, która jest na stałe ograniczona do 20 milionów jednostek.

Ujawniono mapę drogową Ethermon: Przebudzenie 2020 Q1! #nft #ethermon @Ethermon_io @myetheremon pic.twitter.com/7tpbyrke8m

– Ethermon (@Ethermon_io) 17 stycznia 2020 r

BlockCities

Kapitalizacja rynkowa: 87 ETH

Znajomy dla każdego, kto wcześniej grał w SimCity, BlockCities to gra Ethereum, która pozwala graczom dostosować własne miasta za pomocą unikalnej architektury cyfrowej. Te miasta są utrzymywane jako żetony NFT, więc możesz nimi handlować tak jak zwykłym żetonem. Po wybiciu stają się one nawet rzadkie, ponieważ żadne dwa Miasta Bloku nie zostaną zorganizowane w dokładnie taki sam sposób. W sumie istnieje 10 milionów możliwych kombinacji budynków do wyboru przez użytkowników, więc z pewnością nie brakuje opcji dostosowywania. Wersja beta gry została właśnie uruchomiona 19 marca, więc jest to jeden z nowszych projektów, który pojawił się na scenie.

Nowe demo gry jest NA ŻYWO ✨

Zbuduj małe miasta z 11 klasycznymi budynkami i 3 typami dróg &# 128525;

&# 128073;&# 127997;&# 128073;&# 127997;&# 128073;&# 127997; https://t.co/KRlIITJWai pic.twitter.com/QSkgsy7Lvc

– BlockCities &# 127961; (@Blockcities) 4 lutego 2020 r

Piaskownica

Kapitalizacja: 6115 ETH

Piaskownica, „generowany przez użytkowników metaverse blockchain” to skoncentrowany na grach wirtualny świat zbudowany na Ethereum, który składa się z ponad 160 000 działek LAND, z których wszystkie są tokenami NFT. Chodzi o to, aby w przyszłości na tych działkach odbywały się wirtualne wydarzenia i różnorodne gry. Użytkownicy gry mogą tworzyć i wymieniać swoje zasoby wokseli na kryptowalutę lub tworzyć nowe doświadczenia w świecie za pomocą narzędzia „SandBox Game Maker”, jak widać na poniższym tweecie. Sandbox ma również kilku interesujących zwolenników, ponieważ Square Enix – firma stojąca za popularną serią gier Final Fantasy – właśnie zainwestowała w projekt.

Nawet w stanie Pre-Alpha możesz tworzyć niesamowite wrażenia z Game Maker. Zobacz, co Joon, koreański lider Voxel Artis stojący za naszym funduszem twórców stworzył w The Sandbox Game Maker!#ScreenshotSaturday #Gamedev #Twórca gier pic.twitter.com/1KJakDWgHt

– Piaskownica (@TheSandboxGame) 21 marca 2020 r

Dzielnica Neonowa

Dzielnica Neonowa jest darmową grą RPG inspirowaną cypherpunkiem, stworzoną przez zespół Blockade Games. Gra ma zostać wydana na głównym rynku gier Steam w lipcu, więc jeszcze się nie ukazała. Ale jeśli zagłębisz się w gry kryptograficzne w nadchodzących tygodniach, warto przyjrzeć się dzielnicy Neon District, ponieważ po jej uruchomieniu zdobędzie znaczny udział w rynku cyfrowych przedmiotów kolekcjonerskich. Każdy element wyposażenia w grze jest reprezentowany przez powiązany NFT, ale dzielnica Neon District została stworzona tak, aby była przyjazna zarówno graczom kryptowalutowym, jak i głównym graczom..

Pierwsze spojrzenie na rozgrywkę w Neon District, cyberpunk RPG inspirowany Final Fantasy. Zasubskrybuj aktualizacje na https://t.co/922ZznXmZ7. #madewithunity # unity3d #gamedev #indiedev pic.twitter.com/shv0ntdM9u

– dzielnica neonowa (@neondistrictRPG) 21 lutego 2019 r

Otwarte morze

Otwarte morze nie jest grą Ethereum, ale raczej zdecentralizowanym rynkiem, który ułatwia kupowanie i sprzedawanie elementów do gier Ethereum i innych rodzajów cyfrowych przedmiotów kolekcjonerskich. Na razie jest to największe kompleksowe miejsce na arenie dla wszystkich twoich potrzeb związanych z grami blockchain, więc jeśli chcesz odebrać swoje pierwsze Axies, CryptoKitties, a nawet sprzedać swoje stare elementy do gier, których już nie używasz, to jest świetne miejsce na rozpoczęcie. OpenSea ułatwia również analizę NFT, ponieważ platforma zapewnia szereg statystyk rynkowych, a także możliwość łatwego śledzenia różnych działań NFT portfela Ethereum.

&# 127754; Przeciętny sprzedawca na OpenSea sprzedał rzeczy warte 1178 USD!

Poznaj historię i rozwój rynku NFT w Biblii NFT, nasze głębokie zagłębienie się w niewymienialne tokeny: https://t.co/vs6MfJMyNo

– OpenSea (@opensea) 20 stycznia 2020 r

Wniosek

Sektor gier blockchain z pewnością dopiero się zaczyna, ale ma szereg obiecujących nowości, które już zapewniają dużo zabawy i przynoszą wiele wartości. Do tej pory było to nieco przeoczane w szerszej kryptoekonomii, ale ostatnio ta dynamika się zmienia.

Niektóre z wymienionych powyżej projektów istnieją już od jakiegoś czasu, jak CryptoKitties, podczas gdy inne, takie jak BlockCities, dopiero się zaczynają. To, co ich łączy, to chęć oparcia się na technologii blockchain w celu tworzenia nowych rodzajów gier i otwartych ekonomii gier, które nigdy wcześniej nie były możliwe. Z pewnością są interesujący i oczekują, że w przyszłości będzie ich więcej projektów.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me