MegaCryptopolis

W zwykłej, przeciętnej grze Triple-A normalnie spodziewasz się, że zapłacisz 59 USD i kilkanaście więcej za jedno lub dwa DLC, co prawdopodobnie zabrzmi jak dobra inwestycja na następne 3 do 4 miesięcy lub dopóki nie spadnie sequel. MegaCryptoPolis na nowo definiuje termin „inwestycja” w grach i stanowi kolejną ewolucję gatunku gier kryptograficznych.

Od momentu powstania w 2018 roku, konstruktor świata korzystający z niewymienialnego tokena, podobnie jak wiele innych gier kryptograficznych, ewoluował i wyróżnia się w skomplikowaną, ale ekscytującą grę strategiczną z własną mikroekonomią, tokenem Defi, i teraz zapłacił w sumie 4,5 miliona dolarów dywidend dla graczy za ostatnie 2 lata.

Pierwsze kroki z MegaCryptoPolis

Przede wszystkim, ponieważ będziesz musiał wydać rzeczywiste krypto (ETH), aby zagrać w grę, wszyscy gracze są zobowiązani do założenia portfela kryptowalutowego, aby zapewnić bezpieczne i bezproblemowe doświadczenie. Gra zaleca zakup MetaMask, Coinbase Wallet lub Trust Wallet, z których wszystkie są łatwe w konfiguracji i zaufane przez społeczność kryptowalut.

Mając ETH w portfelu, jesteś najlepszy, aby dokonać pierwszej transakcji gruntowej w dużym, zdecentralizowanym mieście. Każdy kawałek ziemi, budynek, dzielnica w grze jest wyjątkowy, ponieważ są to żetony niezgrzybialne, NFT lub ERC-721. NFT zasadniczo różni się od zwykłych tokenów ERC-20, ponieważ NFT nie są wymienne, każdy token jest odrębną jednostką.

MegaCryptoPolisMegaCryptoPolis

Platforma pracuje dla Ciebie

Po wybiciu nowo zakupionego gruntu istnieje wiele sposobów na zarobienie sobie ETH. Gracz może albo budować budynki, które będą wytwarzać niezbędne surowce i materiały do ​​obsługi innych budynków, albo sprzedawać je na rynku lub pozwolić innym graczom na wynajem twojego budynku.

Mówiąc o wynajmie, gra pozwala na wybór sposobu gry, gracze nie muszą kupować działki i budować od razu, bo dla niektórych może to być za drogie. Gracze mogli rozpocząć grę, wynajmując budynki, zdobywając wystarczającą ilość materiałów i żetonów, aby kupić ziemię lub budować budynki, jeśli chcą.

Gracze mogą zdecydować się na budowę budynków mieszkalnych, aby zapewnić niezbędnych pracowników do innych budynków, a praca w budynku biurowym pozwoli im zarobić ETH za ich ciężką pracę.

Świat online

Poza mieszkaniami, biurami, budynkami produkcyjnymi i tym podobnymi, gracze mogli również zarabiać ETH, polując na klęski żywiołowe.

Słyszałeś to poprawnie, burze, pożary, powodzie, wszystkie te trzy elementy zapewniają znaczną kwotę ETH za pośrednictwem miejskiego „Funduszu Ubezpieczeń” w zależności od dzielnicy i budynku miejskiego, które posiadasz, odpowiednio policji, straży pożarnej i szpitala.

Jeśli masz większe aspiracje i nie chcesz czekać na kolejną burzę lub pożar, możesz iść na całość. Dołącz do licytacji dzielnic, w których możesz mieć szansę wygrania własnej dzielnicy.

Niektóre z oferowanych funkcjiNiektóre z oferowanych funkcji

Posiadanie dzielnicy wiąże się z dużymi korzyściami, takimi jak prowizja od ziemi zakupionej w Twojej dzielnicy, a gracze są również uprawnieni do otrzymywania części podatku pobieranego z podstawowych działań, takich jak budowa, niszczenie, ulepszanie itp..

Co więcej, jeśli nie masz czasu do stracenia lub wciągająca gra nie jest tym, czego szukasz, nadal istnieją sposoby na zarobienie na platformie tylko z kilkoma podstawowymi umiejętnościami handlowymi.

Kupując materiały i surowce luzem (niższa cena za każdą jednostkę), gracz może odsprzedać je z powrotem na rynek z wyższą marżą i zyskiem! Nie musisz kupować ziemi ani niczego budować.

Token $ MEGA

Latem tego roku byliśmy świadkami przebudzenia wyścigu DeFi, w którym token COMP zapoczątkował być może najbardziej zyskowny płomień kryptograficzny od czasu pęknięcia bańki bitcoinowej w latach 2017-18..

Chociaż szum DeFi nieco ucichł, korzyści z niego płynące są niezaprzeczalne i teraz gracze MegaCryptoPolis również mogą się nimi cieszyć.

$ MEGA to niedawno wprowadzony natywny token DeFi MegaCryptoPolis, który wzmacnia mikroekonomiczny ekosystem gry i zwiększa wrażenia użytkowników i całościową immersję.

Solidna Tokenomika

Token wprowadził ścisły mechanizm kontroli inflacji. Zwykle kryptowaluty albo wybijają nowe tokeny i często je palą, aby aktywnie zarządzać inflacją. Ale MEGA $ nie wybija ani nie spala żadnego ze swoich tokenów, zapewniając taką samą ilość 1 miliona tokenów w obiegu przez cały okres użytkowania.

Istnieje wiele sposobów na zdobycie $ MEGA przez gracza, pierwszy polega na poddaniu się. Kiedy po raz pierwszy wprowadzono $ MEGA, był to jedyny sposób, w jaki gracze mogli go zdobyć.

Wszystkie zapasy $ MEGA były przechowywane w skarbcu i aby je zdobyć, gracze muszą zablokować swoje zasoby w zamian za $ MEGA. Im więcej ludzi wprowadzi swoje zasoby, tym mniej tokenów otrzymają w zamian, gdy podaż się zmniejsza, muszą włożyć więcej zasobów.

Pierwsze krokiPierwsze kroki

To może działać w drugą stronę, gdzie zasoby mogą być zwalniane za pomocą $ MEGA.

Inną metodą zdobycia tokena jest handel z innymi graczami na rynku gry przy użyciu swoich zasobów lub z puli płynności, takiej jak UniSwap i niedawno dodany Mooniswap dla Ethereum i JustSwap dla TRON. $ MEGA można również kupić za pośrednictwem paczek ze sklepów MCP3D, ale nie zwlekaj, ponieważ ilość jest ograniczona.

Co więcej, $ MEGA jest ERC-20, co oznacza, że ​​można nim swobodnie handlować na dowolnym zdecentralizowanym rynku opartym na Ethereum, a w momencie pisania jego 24-godzinny wolumen wynosi około 10800 USD.

Społeczność MegaCryptoPolis

MegaCryptoPolis to niezwykle aktywna społeczność, która będzie Cię na bieżąco informować o każdej aktywności w grze.

Strona główna zawiera obszerne stoisko z gazetami, na którym gracze mogą szybko nadrobić zaległości w cenach materiałów i zasobów, wiadomości o klęskach żywiołowych, szczegółowe statystyki dotyczące różnych dzielnic, wszystko, czego potrzebujesz, aby nadrobić zaległości w ekonomii MegaCryptoPolis w kronikach filmowych..

Ponadto gra ma również oficjalny Discord (prosimy o sprawdzenie) z prawie 3000 członkami, którzy omawiają wszystkie rzeczy związane z MegaCryptoPolis. Gracze mogą przyjść po krótki przewodnik, przeprowadzić różne dyskusje w podgrupach, takich jak strategie gry, rynek, uczestniczyć w propozycjach społeczności i przesyłać opinie.

Co może przynieść przyszłość

Podobnie jak nasz fizyczny świat, w którym technologia stale się rozwija, świat MegaCryptoPolis również ma wielkie plany dotyczące ekspansji.

Obecnie opracowywane są różne projekty, takie jak dodanie budynku edukacyjnego, w którym Obywatele mogliby podnieść swoje kwalifikacje, Hotel w celu przywrócenia liczebności rozmnażania, mobilna wersja gry, dostosowana struktura budynku i jeszcze lepiej, tryb awatara.

Ty, gracz, możesz chodzić po zdecentralizowanym mieście i wchodzić w interakcje z innymi graczami i ich awatarami. to śmiała wizja, ale może się wydarzyć w niezbyt odległej przyszłości.

Ciekawa platforma do gier Blockchain

Kiedy mowa o grze zdecentralizowanej, często wyobrażamy sobie budowniczego miasta lub grę zbierającą karty, która wykorzystuje proste funkcje wykorzystujące niewymienialne żetony. MegaCryptoPolis zaczęło się w ten sam sposób, ale zdecydowało się wytyczyć własny kurs.

Dzięki dużej i aktywnej społeczności oraz stale rozwijającej się gospodarce nie można zaprzeczyć, że MegaCryptoPolis jest jedną z przełomowych gier na zdecentralizowanej scenie gier.

Połączenie społeczności poprzez jej mikroekonomiczne funkcjonalności i token DeFi $ MEGA rozszerzyło zupełnie nowy poziom interakcji i rozwoju w już istniejącej metropolii.

Rozpocznij grę tutaj.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me