Przewodnik dla początkujących po Bettex: zdecentralizowana giełda zakładów i monety z Masternodes

Projekt Bettex

Bettex ma na celu stworzenie zdecentralizowanej giełdy zakładów, która wykorzystuje blockchain jako podstawę. Na tej zdecentralizowanej giełdzie zakładów moneta Bettex będzie podstawową formą płatności. Ponieważ giełda zakładów będzie oparta na łańcuchu blokowym, będzie przestrzegać tych samych zasad technologii blockchain, a mianowicie kryptografii, sieci rozproszonej i decentralizacji. Zastosowanie tych koncepcji powinno rozwiązać wiele aktualnych problemów związanych z branżą hazardową.

Projekt Bettex

Biała księga Bettex wskazuje, że świat hazardu internetowego szybko się rozwija, a jego kapitalizacja rynkowa przekracza 50 miliardów dolarów. Ponieważ zarówno bukmacherzy, jak i giełdy zakładów biorą udział w zakładach internetowych, zespół Bettex dostrzega duże korzyści dla giełd zakładów. Obejmuje to fakt, że giełdy zakładów zwykle oferują lepsze kursy niż bukmacherzy i częściej oferują nieograniczoną wielkość zakładu.

Pomimo zalet, Bettex stara się sprostać niektórym wyzwaniom związanym z giełdami zakładów. Obejmują one problemy z systemami płatności, takie jak opóźnienia i ograniczenia w akceptacji regionalnej; wysokie opłaty bankowe za płatności online; prowizje od transakcji z powodu udziału osób trzecich w płatności; oraz długi proces weryfikacji, który trwa kilka dni. Inne problemy, którymi chce się zająć Bettex, obejmują oszukańcze działania, problemy z odpornością na błędy i problemy z dostępem prywatnym.

Jakie są główne części projektu Bettex?

Projekt Bettex składa się z dwóch głównych elementów, które idą w parze. Zdecentralizowana giełda zakładów, znana jako Bettex, jest pierwszym głównym komponentem i jest oparta na łańcuchu bloków. Drugim składnikiem jest Bette Coin, kryptowaluta zgodna z algorytmem Xevan z protokołem konsensusowym Proof-of-Stake. Bettex Coin będzie głównym rodzajem płatności na platformie Bettex.

Bettex Exchange

Jak wspomniano, zdecentralizowana giełda Bettex w ramach projektu nosi nazwę Bettex. Będzie oparty na BigchainDB, który łączy główne cechy blockchain z funkcjami budowania baz danych. To oprogramowanie ma zarówno właściwości bazy danych, jak i bloków, takie jak zapytania i indeksowanie ustrukturyzowanych danych, małe opóźnienia, wysokie wskaźniki transakcji, niezmienność, decentralizacja i zasoby kontrolowane przez właściciela. Bettex dokonał ulepszeń w BigchainDB, w tym zintegrował bizantyjski konsensus odporny na błędy i wykorzystał Tendermint do tworzenia sieci między węzłami.

Co to jest Tendermint

Przeczytaj: Przewodnik po Tendermint

Zespół wykorzysta najważniejsze funkcje z BigchainDB, aby stworzyć giełdę zakładów, która jest bezpieczna, odporna na błędy i prywatna. Użycie BigchainDB pozwoli projektowi Bettex na stworzenie całkowicie zdecentralizowanego stosu przy jednoczesnej integracji istniejących technologii. Protokół konsensusu Tendermint pozwoli na tysiące transakcji na sekundę w trybie dużego obciążenia.

Bettex Coin

Bettex Coin (BTXC) to kryptowaluta z implementacją masternodu. Został opracowany w oparciu o algorytm Xevan i wykorzystuje PoS do walidacji bloków. Bettex Coin został zaprojektowany, aby zapewnić szybkie transakcje przy niskich opłatach.

Masternodes tworzą zdecentralizowaną sieć węzłów obsługujących sieć dla Bettex Coin. Te masternody pełnią kluczowe funkcje sieciowe. W zamian otrzymują część nagród blokowych. W szczególności masternody obsługują Bettex Coin, przetwarzając transakcje i zapewniając bezpieczeństwo sieci.

Aby uruchomić masternode, wystarczy mieć co najmniej 5000 BTXC i podstawową wiedzę na temat korzystania z systemu Linux lub Windows. Nagroda za masternody jest obliczana na podstawie liczby aktywnych w danej chwili masternodów i aktualnej nagrody za blok.

Masternodes

Przed uruchomieniem projektu zespół wstępnie wydobywał 1 milion BTXC, którego część zostanie sprzedana w celu przyciągnięcia inwestorów i pozyskania funduszy. Więcej BTXC zostanie wydobyte przez masternody. W bloku numer 550500 zespół spali 1 milion BTXC, aby zapobiec inflacji. Część środków zebranych przez BTXC zostanie przeznaczona na wypłaty wynagrodzeń nowym członkom zespołu. Będzie to prowizja DevFee w wysokości 2 procent, która zostanie wykorzystana na ten cel.

Specyfikacje techniczne Bettex

Moneta Bettex jest oparta na algorytmie Xevan i wykorzystuje PoS oraz masternody. Ma czas blokowania 60 sekund, port RPC 31471, moneta dla PoS 1000 BTXC i nagrodę PoS w wysokości 20 procent bloku. Do 86400 bloków minimalny wiek stawki wynosi sześć godzin, po czym wynosi 12 godzin. Moneta dojrzewa w 120 blokach. Wreszcie zabezpieczenie masternodów to 5000 BTXC, a nagroda masternodu to 80 procent bloku.

Wynagrodzenie za DevFee wynosi 200,010 BTXC przy 43200 i 12510 BTXC co 10080 bloków. Bettex posiada również szczegółowy podział nagród PoS. Od bloków od 2 do 800 jest to 1 BTXC, następnie 2 BTXC od 801 do 1800, 3 BTXC od 1801 do 15 000, 4 BTXC do 21 600, 5 BTXC do 43 200, 8 BTXC do 64 800, 15 BTXC do 122 400, 29 BTXC do 216 000 , 58 BTXC do 266 000 i 50 BTXC po tym.

Mapa drogowa Bettex

Bettex zrealizował już niektóre cele w planie działania na trzeci kwartał 2018 r., W tym przedsprzedaż Bettex MN, umieszczenie monety Bettex na warstwie wymiany 1 i umieszczenie jej na masternodes.online. W czwartym kwartale 2018 r. Zespół wyda wersję alfa platformy Bettex, a wersja beta pojawi się w pierwszym kwartale 2019 r. W pierwszym kwartale 2019 r. Pojawi się również pozycja monety Bettex na warstwie wymiany 2 oraz portfel na monety Bettex dla systemów iOS i Android. Drugi kwartał 2019 będzie obejmował umieszczenie monety Bettex na warstwie wymiany 3, ostatecznej wersji platformy Bettex oraz mobilnej wersji platformy Bettex na iOS i Androida..

Mapa drogowa

Wniosek

Projekt Bettex ma na celu opracowanie zdecentralizowanej giełdy zakładów, która wykorzystuje technologię blockchain, a tym samym może sprostać wielu wyzwaniom, przed którymi stoi obecny przemysł gier hazardowych online. Projekt obejmuje zarówno Bettex, zdecentralizowaną giełdę zakładów, jak i Bettex Coin, kryptowalutę, która go obsługuje.

Przydatne linki

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map