Przewodnik dla początkujących po EtherEstates

Ether Estates

EtherEstates jest najnowszą grą kolekcjonerską opartą na Ethereum Blockchain, pozwala użytkownikom stać się potentatem na rynku nieruchomości. Jest wyjątkowy wśród różnych ofert blockchain, ponieważ służy głównie do zabawy, ale pozwala także zarobić trochę pieniędzy na czynszu. Dzięki EtherEstates możesz posiadać właściwości z całego świata, przynajmniej w postaci ich cyfrowych reprezentacji.

Ether Estates

Jak działa EtherEstates?

Użytkownicy zainteresowani EtherEstates używają inteligentnych kontraktów do kupowania aktów prawnych dla nieruchomości na całym świecie, w tym słynnych zabytków, i natychmiast ustalają nową cenę zakupu. Jak tylko kupisz nieruchomość, cena rośnie i każdy może ją od Ciebie kupić za nową cenę. Dodatkowo możesz pobierać czynsz za posiadane posesje, zwracając część pieniędzy wydanych na zakup nieruchomości.

Eter Estates Properties

Jaki jest czynsz?

EtherEstates jest pierwszą grą, która wprowadziła pojęcie czynszu. Rent działa inaczej w EtherEstates niż w prawdziwym świecie z nieruchomościami, w których pozwalasz komuś tymczasowo przejąć kontrolę nad posiadanym budynkiem i za to zapłacić. Zamiast tego czynsz w EtherEstates pochodzi z procentu zysków, które są generowane, gdy gracz kupuje posiadłość od innego gracza. Wszystkie te pieniądze trafiają do puli czynszów, która jest dzielona między wszystkich, którzy obecnie posiadają nieruchomości, niekoniecznie tę, która została zakupiona w celu generowania czynszu.

Wynajem nieruchomości

Jak pobierasz czynsz?

Pobranie czynszu jest bardzo łatwe i można to zrobić w dowolnym momencie. Po prostu przejdź do strony „Moje nieruchomości” i kliknij „Odbierz czynsz”. Nad przyciskiem zobaczysz, ile czynszu masz do odebrania. Gdy tylko odbierzesz czynsz, pieniądze zostaną przelane prosto do Twojego portfela. Nawet jeśli każdy może kupić Twoją nieruchomość w dowolnym momencie, nie musisz się martwić, jeśli nie masz szansy na pobranie czynszu, zanim to nastąpi. W ramach transakcji gra natychmiast przenosi na Ciebie niepobrany czynsz z tej posiadłości.

Na wykresie wypłat czynszów czynszowych możesz zobaczyć, jakie mniej więcej wysokość czynszu otrzymuje każda nieruchomość. W zależności od nieruchomości, wypłata może wahać się od 5 procent do 0,01 procent, a wypłaty sięgają 19,9257 ETH za najlepsze nieruchomości. Procent otrzymanej puli zależy między innymi od sławy nieruchomości i jej wartości.

Jakie właściwości możesz posiadać?

Właściwości, które posiadasz w EtherEstates, to cyfrowe reprezentacje nieruchomości w świecie rzeczywistym, dając graczom szansę na posiadanie nieruchomości, której mogliby nigdy nie zobaczyć w prawdziwym życiu. Należą do nich Cuda Świata, takie jak Wielki Mur Chiński i Wielka Piramida w Gizie; z witrynami politycznymi, takimi jak Biały Dom; i atrakcje, takie jak Disneyland. Nieruchomości obejmują również struktury historyczne, budynki sakralne, pomniki i słynne budynki biznesowe.

Jak kupujesz nieruchomość?

Aby kupić nieruchomość, pobierz MetaMask, aby Twoja przeglądarka mogła połączyć się z łańcuchem bloków Ethereum. Stamtąd wystarczy kliknąć przycisk „Kup”, a środki automatycznie wyjdą z portfela połączonego z MetaMask. Pojawi się wtedy jako właściciel nieruchomości i zobaczysz ją na swojej stronie „Moje nieruchomości”. Gdy tylko kupisz nieruchomość, zaczniesz zarabiać na czynszu.

Co to jest MetaMask?

Aby przeglądać dostępne nieruchomości i uzyskać dostęp do własnych właściwości, musisz użyć MetaMask. Jest to rozszerzenie, które umożliwia dostęp do łańcucha bloków Ethereum za pośrednictwem przeglądarki. Istnieją rozszerzenia dla Chrome, Firefox i Opera, lub możesz ich po prostu używać z Brave Browser.

Metamask

Zasadniczo MetaMask działa jak pomost, który umożliwia korzystanie z dowolnego komputera i przeglądarki do odwiedzania rozproszonych witryn internetowych. Możesz go użyć do uruchomienia dApps na Ethereum bez konieczności używania pełnego węzła Ethereum.

Czy MetaMask jest bezpieczny?

Dla MetaMask bezpieczeństwo jest priorytetem, więc nie musisz się o nic martwić. MetaMask zapewnia bezpieczny skarbiec tożsamości, który pozwala zarządzać swoją tożsamością w różnych witrynach blockchain, a także podpisywać transakcje.

W celu zwiększenia bezpieczeństwa wartość Twojego konta jest szyfrowana i przechowywana lokalnie w przeglądarce. Oznacza to, że żadne z bezpiecznych informacji nie trafiają na serwery.

Jak używać MetaMask?

Zaczynasz od pobrania MetaMask, który jest darmowy. Kiedy logujesz się po raz pierwszy, otrzymujesz frazę początkową z 12 słowami, które są używane do przywrócenia wszystkich kont w skarbcu MetaMask. Umieść to zdanie w bezpiecznym i tajnym miejscu. Możesz z łatwością zmieniać lub dodawać konta po kliknięciu ikony MetaMask w przeglądarce. Użyj frazy początkowej, aby w razie potrzeby przywrócić konto w innych przeglądarkach.

Zakup metamaski

Możesz użyć MetaMask do wysyłania Ether, tak jak w przypadku każdego innego portfela. Umożliwia także bezproblemowy dostęp do stron internetowych korzystających z łańcucha bloków Ethereum. Kiedy odwiedzasz stronę internetową z dostępem do łańcucha blokowego Ethereum i chcesz wysłać dane do łańcucha blokowego, Web3 prosi o pozwolenie za pośrednictwem powiadomienia od MetaMask z prośbą o potwierdzenie. W ten sposób możesz realizować transakcje na łańcuchu bloków za pomocą MetaMask. MetaMask umożliwia również zmianę sieci, z którą się łączysz.

Jak działa MetaMask z EtherEstates?

Zrozumienie MetaMask jest kluczem do korzystania z EtherEstates. Po zalogowaniu się na swoje konto MetaMask w przeglądarce możesz odwiedzić strony „Marketplace” lub „My Estates”, aby zobaczyć nieruchomości na sprzedaż lub te, które posiadasz. MetaMask umożliwia wtedy transakcje, gdy kupujesz nieruchomość i zaczynasz pobierać czynsz.

Wniosek

EtherEstates oferuje użytkownikom nowy typ gry w łańcuchu bloków, z wbudowanymi zabezpieczeniami. Daje graczom możliwość zbierania znanych nieruchomości na całym świecie, sprawdzania, ile mogą posiadać i zdobywania wiedzy o znanych zabytkach. Jednocześnie użytkownicy uzyskują zwrot z inwestycji w postaci czynszu i przyszłych zakupów przez innych graczy, dzięki czemu mogą zarabiać, a także wydawać kryptowaluty.

Ostatnio wydano wiele gier kolekcjonerskich opartych na platformie Ethereum. Są dobrym przykładem użycia tokenów Ethereum i ERC, które zapewniają absolutny dowód własności określonego zasobu i w połączeniu z Metamask mogą pomóc wprowadzić tę nową technologię dla bardziej przypadkowych użytkowników.

Przydatne linki

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map