Przewodnik GameCredits

GameCredits to użyteczna uniwersalna waluta i wirtualny portfel, z którego może korzystać 2,6 miliarda graczy na całym świecie. Twórcy GameCredits zdali sobie sprawę, że 1 na 3 osoby gra w gry wideo, co jest branżą wycenianą na 100 miliardów dolarów. Aby ułatwić i przyspieszyć transakcje między programistami a graczami, stworzyli GameCredits.

Witryna z napisami gry

Waluta i wirtualny portfel sprawiają, że kupowanie lub sprzedawanie gier, a także różnych przedmiotów w grze, jest bezpieczne, szybkie i prywatne. W porównaniu z kartami kredytowymi i innymi tradycyjnymi metodami przeprowadzania tych transakcji, GameCredits sprawia, że ​​proces jest płynny, jednocześnie chroniąc informacje i pieniądze wszystkich.

Stworzone przez graczy

Jedną z rzeczy, która odróżnia GameCredits od innych kryptowalut i powiązanych systemów, jest to, że zespół GameCredits Inc. to przede wszystkim gracze. Weszli do komputerów z powodu gier, a potem programowania. Założyli firmę w Belgradzie w Serbii w 2016 r. Obecnie w zespole pracuje 100 osób w 10 biurach w pięciu krajach..

Kredyty gry

Jak GameCredits zapobiega oszustwom

Podczas projektowania GameCredits, deweloperzy uznali, że szacunki od 50 do 99 procent zakupów dóbr wirtualnych są fałszywe. Ponieważ GameCredits są oparte na blockchainie, wszystkie transakcje są trwałe i nie ma absolutnie żadnej szansy na oszustwo. To dobra wiadomość dla twórców gier, którzy nie stracą pieniędzy, które powinni zarobić. Jednocześnie pomaga graczom, ponieważ nie muszą grać przeciwko oszustom, którzy nieuczciwie kupili ulepszenia i inne ulepszenia w grze, które dają im nieuczciwą przewagę.

Jakie inne zalety oferują GameCredits?

Dzięki transakcjom dokonywanym za pośrednictwem GameCredits użytkownicy mogą wybrać opcję bycia niewidocznym i przeprowadzać te transakcje anonimowo. Nie ma żadnych problemów z prywatnością, ale łańcuch bloków nadal zapewnia bezpieczeństwo.

System płatności firmy GameCredits Inc. również dramatycznie zwiększa szybkość transakcji. Podczas gdy transakcja kartą kredytową może zająć nawet 60 dni, aby zakończyć przetwarzanie, pieniądze za pośrednictwem GameCredits mogą wymienić ręce w zaledwie 60 godzin.

Jak GameCredits pomaga programistom

Chociaż korzyści dla programistów i graczy częściowo się pokrywają, bardziej sensowne jest przyjrzenie się im osobno. Deweloperzy szybciej otrzymają płatności, zapewniając bezpieczeństwo finansowe. Istnieją również nieograniczone depozyty, więc nie ma ograniczeń co do potencjału przychodów. Prowizja pobierana przez GameCredits Inc. jest również niezwykle niska. Chociaż zarówno Apple, jak i Google Play pobierają 30 procent Twojego zysku, GameCredits Inc. zajmuje tylko jedną trzecią tego, co daje Ci 90 procent.

Oczywiście nie ma też obaw o nieuczciwe transakcje. Wszystko jest zapisywane na blockchainie, zapewniając bezpieczeństwo i zapobiegając tym oszukańczym zakupom. Nie ma również obawy o obciążenia zwrotne z powodu księgi głównej łańcucha bloków; każda transakcja jest rejestrowana i niezmienna. Technologia Big Data będąca własnością GameCredits Inc. zapewnia skalowalność. Technologia może obsługiwać jednocześnie dziesiątki milionów użytkowników; nie ogranicza twojego rozwoju. Gry korzystające z bramki GameCredits Inc. mogą również korzystać z promocji krzyżowej z innymi grami.

Jak GameCredits pomaga graczom

Wyższe limity depozytów pomagają programistom zwiększyć strumień przychodów, ale pozwalają także graczom wydawać tyle, ile chcą. Wiele osób czuje się sfrustrowanych limitami ustalonymi przez inne platformy, ale możesz bez obaw wpłacić do swojego portfela GameCredits tyle pieniędzy, ile chcesz. A co najważniejsze, gdy zdobywasz kredyty podczas grania w jedną grę, są one przechowywane w Twoim portfelu GameCredits i możesz ich użyć w dowolnej innej grze. Wszystkie Twoje transakcje są anonimowe dzięki bezpieczeństwu blockchain, więc nie ma obaw o prywatność. Przekonasz się również, że wszystkie zakupy są bezproblemowe, bez konieczności wstrzymywania gry, aby chwycić portfel i ponownie wprowadzić dane karty kredytowej.

Jeśli wcześniej zaczniesz korzystać z GameCredits, dokonasz mądrej inwestycji i uzyskasz większą siłę nabywczą później. Dzieje się tak, ponieważ dostępna jest ograniczona liczba GameCredits. Tak więc, gdy coraz więcej programistów i graczy je przyjmuje, rośnie popyt, a także wartość. Dzięki GameCredits gracze mogą również uczestniczyć w różnych zawodach e-sportowych w domu, niezależnie od tego, czy są graczami elitarnymi.

Kto może korzystać z portfela GameCredits?

Portfel GameCredits lub GWallet, jest całkowicie darmowy i zapewnia najwyższe bezpieczeństwo Twoich GameCredits. Możesz uzyskać dostęp do GWallet za pośrednictwem przeglądarki internetowej; pobierz ją na system Linux, Windows (32 i 64) lub Mac; lub uzyskaj dostęp do źródła. GWallet to uniwersalny portfel, który zaspokaja wszystkie potrzeby związane z grami.

Portfel kredytów w grze

Jak zdobyć GameCredits?

Jeśli użytkownicy chcą, mogą wydobywać GameCredits (GAME). BlockTime wynosi 90 sekund, a każdy blok jest przekierowywany. Maksymalna liczba monet to 84 miliony, a nagroda za blok to 12,5 monety. Obecnie istnieje pięć basenów wydobywczych.

Jak kupić kredyty do gry

Alternatywnie możesz kupić GameCredits na jednej z ponad 10 giełd. Najłatwiejszym sposobem zakupu GameCredits jest zakup Bitcoina lub Ethererum na Coinbase, następnie użyj Changelly aby zmienić je na GRA i wysłać z powrotem do swojego portfela.

Zarejestruj się w Coinbase

Kupującym po raz pierwszy kryptowalutę zalecamy skorzystanie z Coinbase, aby dokonać pierwszego zakupu – jest łatwy w użyciu, w pełni regulowany przez rząd USA, dzięki czemu wiesz, że jest to jedno z najbezpieczniejszych i najbardziej renomowanych miejsc do zakupu kryptowaluty. Coinbase oferuje możliwość zakupu Bitcoin, Litecoin i Ethereum za pomocą karty kredytowej lub debetowej lub poprzez wysłanie przelewu bankowego. Opłaty są wyższe w przypadku kart, ale walutę otrzymasz natychmiast.

Podczas rejestracji będziesz musiał przeprowadzić weryfikację tożsamości, ponieważ muszą przestrzegać surowych wytycznych finansowych. Upewnij się, że korzystasz z naszego linku do rejestracji, gdy dokonasz pierwszego zakupu o wartości 100 USD, otrzymasz 10 USD w postaci darmowych bitcoinów.

Strona internetowa Coinbase

Aby rozpocząć, kliknij przycisk „Zarejestruj się”, gdzie zostaniesz przeniesiony do formularza rejestracyjnego, w którym będziesz musiał wpisać swoje imię i nazwisko, adres e-mail i wybrać hasło.

Coinbase wyśle ​​Ci następnie e-mailem link do weryfikacji konta e-mail, po kliknięciu linku w e-mailu zostaniesz przeniesiony na stronę weryfikacji. Następnie musisz dodać swój numer telefonu i przesłać zdjęcie swojego dowodu osobistego – może to być paszport, prawo jazdy itp. Musisz również podać szczegóły płatności, aby w razie potrzeby dodać swoje konto bankowe lub kartę debetową lub kredytową – po krótkim czasie Twoje konto zostanie zweryfikowane i będziesz mógł dokonać pierwszego zakupu.

Weryfikacja Coinbase

Kup Ethereum lub Bitcoin

W tym przewodniku kupujemy Ethereum, aby zamienić naszą docelową kryptowalutę. Powodem tego jest to, że ma znacznie tańsze opłaty niż bitcoin za wysyłanie, a transakcja odbywa się również znacznie szybciej. W Coinbase przejdź do zakładki „Kup / Sprzedaj” u góry, wybierz „Ethereum”, wybierz metodę płatności i wprowadź kwotę, którą chcesz kupić – możesz podać kwotę w dolarach amerykańskich lub liczbę Ether.

Kup Etherum

Zostaniesz poproszony o potwierdzenie transakcji, jeśli płacisz kartą, być może będziesz musiał przeprowadzić weryfikację u dostawcy karty. Gdy to zrobisz, Twój Ethererum zostanie dodany do Twojego konta.

Korzystanie z Changelly

Następnym etapem jest skorzystanie ze strony Changelly, aby zamienić swój Ether na GAME. Użyj tego łącza i wpisz, ile Ethów chcesz przekonwertować, a pokaże Ci, ile GIER otrzymasz w zamian, jeśli jesteś zadowolony, kliknij zielony przycisk „Wymień”.

Na następnym ekranie zostaniesz poproszony o zarejestrowanie konta, które możesz zrobić za pomocą konta w mediach społecznościowych lub wpisując swój adres e-mail.

Rejestracja Changelly

Gdy to zrobisz, zostaniesz przeniesiony na stronę ze szczegółami transakcji – sprawdź ją i upewnij się, że kwoty są prawidłowe. Gdy będziesz zadowolony, kliknij zielony przycisk „Dalej”.

Na następnym ekranie zostaniesz poproszony o podanie adresu portfela kredytów do gry, pod którym otrzymasz monety. Wklej to do pola i kliknij zielony przycisk „Dalej”.

Adres portfela Changelly

Zostanie wyświetlony końcowy ekran potwierdzenia. Przed kontynuowaniem upewnij się, że wszystkie dane są poprawne.

Bierzmowanie Changelly

Changelly dostarczy Ci adres, na który wyślesz swój Ether, więc skopiuj adres, który Ci podali, a następnie wróć na swoje konto w bazie monet.

Changelly Wyślij do

Wyślij swój Ethereum lub Bitcoin

W Coinbase kliknij „Konta” i wybierz swój portfel Ethereum po lewej stronie, a następnie kliknij „Wyślij”.

Wpisz adres, który podał Ci wcześniej Changelly.

Wyślij Ethereum

Kliknij „Kontynuuj”, a następnie może być konieczne potwierdzenie transakcji e-mailem lub telefonem, jeśli masz włączone uwierzytelnianie dwuskładnikowe.

Transakcja zostanie teraz wysłana przez sieć Ethereum i dotarcie do niej zajmie chwilę – możesz sprawdzić swoje konto Changelly, gdzie powiadomi Cię o następujących krokach:

  1. czekać na wypłatę
  2. Wymiana
  3. Wysyłam do twojego portfela

Po zakończeniu na ekranie pojawi się komunikat potwierdzający „Transakcja zakończona”. Możesz teraz sprawdzić swój portfel kredytów w grze, gdzie możesz potwierdzić, że masz teraz swoją GRĘ.

Transakcja Changelly zakończona

Jakie inne produkty oferuje GameCredits?

GNation to społeczność dla tych, którzy grają w gry i tych, którzy je rozwijają. Ta społeczność pozwala dwóm grupom współpracować, aby zapewnić każdemu jak najwięcej korzyści z gier.

Produkty

GNation napędza GPlay, sklep z grami. Deweloperzy zarabiają 90 procent wypłaty za każdą sprzedaż, czyli więcej niż w jakimkolwiek innym sklepie z grami. Z perspektywy gracza GPlay pozwala cieszyć się niesamowitą zawartością i tytułami w grach.

Game.GG pojawi się wkrótce i przyniesie konkurencyjne e-sporty każdemu, kto chce w nim uczestniczyć. Weekendowi wojownicy mogą wystawić swoje umiejętności na próbę, a elity graczy mogą pochwalić się swoimi talentami. Zawsze będą szybkie pojedynki wraz z szybkimi wypłatami.

GExchange będzie oficjalnym biurem wymiany dla społeczności GNation. To tutaj użytkownicy będą wymieniać GameCredits na kryptowaluty lub waluty Fiat. Wkrótce pojawi się również GShare, która będzie organizacją charytatywną GNation mającą na celu pomoc potrzebującym.

Wniosek

GameCredits ma szansę zrewolucjonizować sposób, w jaki ludzie płacą za gry, poprawiając doświadczenia zarówno graczy, jak i programistów. Posiadając jeden token dla wszystkich gier, użytkownicy nie muszą kupować wielu kryptowalut i otrzymywać innych korzyści. Tymczasem wszyscy zaangażowani korzystają z dodatkowego bezpieczeństwa blockchain.

Przydatne linki

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me