Cygnus Up: Layer-Two Celer Network uruchamia Mainnet na Ethereum

Celer Network

Celer Network, projekt skupił się na zarabianiu na grach blockchain i trzeci, który hostował swoją ofertę tokenów na Binance Launchpad, z zadowoleniem przyjął swoją „alpha-mainnet” na Ethereum 8 lipca.

Sieć główna, nazwana Cygnus od słynnej północnej konstelacji, jest częścią misji jej konstruktorów, aby zaktualizować platformę jako pierwszą „uogólnioną sieć kanałów państwowych” dla zdecentralizowanych aplikacji, zwłaszcza gier mobilnych, w kryptoekonomii.

Celer Network

W przeciwieństwie do polegania na transakcjach łańcuchowych, platforma skalowania warstwy drugiej Celer może osiągać mikropłatności „w czasie rzeczywistym i bez opłat”, wykorzystując dźwignię między łańcuchem bloków, np. Ethereum i dapp.

Wielkie gratulacje dla @CelerNetwork zespół podczas premiery sieci Ethereum! Jeśli jesteś ciekawy ich rozwiązania L2, koniecznie zapoznaj się z moją rozmową @ no89thkey na Into the Ether.https://t.co/ehiEIsgG6Q

– eric.eth (@econoar) 8 lipca 2019 r

Ponieważ możliwości sieci są wyjaśnione w projekt FAQ:

„Transakcje poza łańcuchem w Celer mogą być dowolnymi, odpornymi na oszustwa przejściami między stanami, takimi jak ogólna płatność warunkowa, ruch w grze wielostronnej, oferta aukcyjna drugiej ceny, wymiana tokenów o wysokiej częstotliwości itp.”

W związku z tym te funkcje zostały dostosowane, aby umożliwić publiczną technologię blockchain stać się praktycznym miejscem dla aplikacji wymagających praktycznej mocy. W poniedziałkowym komunikacie zespół Celer Network przekonywał, że ich projekt oferuje taką elastyczność, przystępną cenę i szybkość:

„Podsumowując, sieć główna oferuje programowalność inteligentnych kontraktów w technologii blockchain warstwy 2, zapewnia w 100% bezpłatną transakcję, przyspiesza opóźnienie interakcji inteligentnych kontraktów o 10 000 razy więcej niż standardy branżowe, zapewnia potężną abstrakcje„ płatności warunkowej ”i mocno optymalizuje łańcuch koszty kanału państwowego do najniższego poziomu ”.

Oczywiście, ponieważ główna sieć Cygnus jest nadal w fazie alfa, jej twórcy mają wiele ulepszeń zaplanowanych dla sieci w nadchodzących miesiącach.

Platforma warstwy drugiej dla centrum gier… i nie tylko

Po aktywacji sieci głównej, pierwsza wersja Cygnus stanowi teraz podstawę CelerX, „głównego centrum gier” sieci i aplikacji do gier drugiej warstwy.

Dzięki tej aktywacji zespół Celer otworzył plik  dla programistów. Zestaw pozwoli użytkownikom zarabiać na grach HTML5, dodając zaledwie dwie linie kodu, przy czym każda gra HTML5 może obsługiwać siatkę.

W ramach bootstrapu Celer nawiązał współpracę z twórcami stablecoin Dai, MakerDAO, w celu utworzenia puli 10000 Dai do rozdania do wyczerpania zapasów użytkownikom, którzy pobiorą aplikację CelerX.

W wiadomościach współzałożyciel Celer, dr Mo Dong, dr Mo Dong skomentował, że perspektywy sieci w branży gier to dopiero początek szerszych perspektyw platformy, która może wykraczać daleko poza gry mobilne. Dr Dong powiedział:

„Gry to nisko zawieszone owoce dla blockchain i najszybszy sposób na przetestowanie możliwości platformy. Jeśli uda nam się pokazać twórcom gier oczywiste korzyści płynące z technologii blockchain, ułatwić im udział i skalowanie w celu zarządzania ich potrzebami transakcyjnymi, nasz sukces szybko przełoży się na inne branże ”.

Jeśli chodzi o inne rozszerzone przypadki użycia Celera, jego konstruktorzy wspominali o ubezpieczeniach samochodowych opartych na użytkowaniu, a nie na stałych cenach, mikro aukcjach, sieciach WiFi typu peer-to-peer i nie tylko.

Jeden z pierwszych absolwentów Binance Launchpad w okolicy

Celer Network był jednym z pierwszych projektów, które wykorzystały Binance Launchpad w marcu, kiedy to sprzedała na platformie 597 014 925 tokenów CELR za równowartość 4 milionów USD, a wszystko to w niecałe 20 minut.

Warto zauważyć, że w ramach warunków Launchpad tokeny CELR można było kupić tylko za pomocą Binance Coin (BNB). Kiedy oferta miała miejsce, jeden token CELR był wart 0,000434 BNB, co oznacza, że ​​pojedynczy BNB pobrał w tym czasie nieco ponad 2300 tokenów CELR.

Od tego czasu cena BNB wzrosła ponad dwukrotnie, z około 15 USD w połowie marca do obecnej pozycji powyżej 33 USD kilka miesięcy później..

Przed siecią Celer, Binance Launchpad hostował tylko token oferujący token BitTorrent (BTT) i Fetch.AI (FET). Projekty te będą obserwowane przez interesariuszy kryptoekonomicznych, aby śledzić, czy najwcześniejsze projekty Launchpad zakończą się boomem lub upadkiem.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map