2key ICO: zdecentralizowana sieć polecająca zbudowana na platformie Ethereum

2Key ICO

2key to usługa polecania oparta na łańcuchu bloków, której celem jest zarabianie na procesie generowania poleceń online w bardziej sprawiedliwy sposób niż w tradycyjnym systemie. Branża poleceń to permutacja marketingu szeptanego, w ramach której osoby przekazują potencjalne nowe klienci i linki do potencjalnych klientów w zamian za nagrody.

2Key ICO

„Udostępnianie w Internecie łączy do produktów, usług i treści tworzy wartość ekonomiczną” – stwierdził zespół 2key w białej księdze. „Kiedy udostępniamy łącze w Internecie, a ludzie podążają za nim, tworzymy zyski dla sprzedawców produktów, usług lub treści związanych z udostępnionym przez nas linkiem. Jednak na obecnym rynku ludzie, którzy napędzają wzrost gospodarczy poprzez pocztę pantoflową online, nie zarabiają sprawiedliwie na wartości, którą generują ”.

Czym różni się 2key od tradycyjnych systemów marketingowych?

2key postrzega swój system jako odwrócenie typowej relacji master-slave, która dominuje w internecie od jego najwcześniejszych dni. System ten obejmuje potężny procesor centralny, serwer lub firmę, która następnie kontroluje lub wynajmuje dostęp do wielu mniejszych systemów w dół. Ewolucja technologii peer-to-peer, takiej jak blockchain, zrywa tę relację i stwarza firmom takim jak 2key możliwość obalenia istniejących paradygmatów reklamowych.

W obecnym modelu duże korporacje, takie jak Facebook i Google, kontrolują dostęp do swoich użytkowników, stosując uciążliwe ceny dla małych firm i ogólną kontrolę jakości. Małym firmom trudno jest naprawdę wykorzystać potencjalnie niesamowitą moc internetu ze względu na ograniczoną liczbę osób, do których mogą dotrzeć przez wąskie gardła narzucane przez duże firmy. Mechanizm śledzenia znany jako piksel jest symbolem tych obaw, stwierdza 2key w swojej białej księdze.

„Duży problem polega na tym, że obecnie tylko średnie firmy i starsze mogą sobie pozwolić na przyswojenie piksela w swojej witrynie; integracja wymaga stałego wsparcia technicznego i operacyjnego po stronie biznesowej i wymaga na początek strony internetowej firmy – nie zawsze dotyczy to soloprenarzy i małych firm ”- stwierdził zespół. „Co więcej, piksel jest ukryty wewnątrz witryny firmowej i nie zapewnia śledzenia użytkownika podczas jego podróży poza witrynę, tracąc przy tym możliwość dokładnego przypisania wpływu marketingowego do końcowej konwersji”.

Systemy peer-to-peer, takie jak 2key, otwierają to wąskie gardło, mówi 2key, eliminując portal, przez który zwykle śledzone są interakcje. Eliminują również zmarnowany wysiłek wysyłek botów lub spamu. Zasadniczo system prosi o poinformowanie wybranej liczby znajomych online o określonej ofercie w zamian za nagrodę. Spamowanie i inne nieistotne udostępnienia są karane przez zautomatyzowany system.

Jak to działa

Jak działa system 2key?

System rekomendacji 2key działa poprzez serię stawek i ofert między influencerami a reklamodawcami. Działania influencerów są rejestrowane w 2key blockchain i nagradzane za pomocą inteligentnych wyzwalaczy kontraktów.

Istotna w tym systemie jest idea reputacji. Ogranicza to zakłócenia, które mogą wynikać z automatycznych botów lub spamowania linków do nieodpowiednich witryn.

„Każdemu kontrahentowi, influencerowi i potencjalnemu klientowi korzystającemu z kontraktów 2key przypisuje się reputację” – czytamy w białej księdze. „Reputacja jest monitorowana i utrzymywana na podstawie umowy administratora 2key poprzez umowy 2key i jest utrwalana w tożsamościach uport różnych stron”.

System punktacji służy do przełożenia działań wpływowych osób na ocenę reputacji, która bezpośrednio wpływa na nagrody, które każdy wpływowy jest w stanie uzyskać.

Platforma

„System punktacji reputacji 2key optymalizuje się pod kątem reputacji, ponieważ jest to waluta społecznościowa w sercu pozyskiwania zasobów społecznościowych, a im większa kapitalizacja rynkowa reputacji zgromadzona w sieci, tym wydajniejsza będzie” – stwierdził 2key. „Reputację w taksonomii można gromadzić zarówno jako wykonawca w tej kategorii, jak i wpływowy / potencjalny klient w tej kategorii”.

Kto stoi za 2key?

Dyrektorem generalnym 2key jest Erez Ben-Kiki. Przed założeniem 2key Erez założył firmę marketingową EBK Olam w Tel Awiwie w Izraelu. Wcześniej pracował również jako kupiec w mediach społecznościowych dla William Hill. Dyrektorem ds. Technologii i współzałożycielem firmy jest eiTan LaVi. LaVi był wcześniej dyrektorem ds. Nauki o danych w Keywee, systemie dostarczania treści.

Jaki jest rynek?

2KEY to token ERC20 o całkowitej podaży 1 miliarda. Monety zostaną wybite, a do końca 2018 roku około 45 procent zostanie sprzedanych po cenie 0,095 USD.

Co dalej w planie działania firmy 2key?

2key planuje przedsprzedaż w trzecim kwartale 2018 roku, a pełna sprzedaż tokenów nastąpi do końca roku. Firma planuje równolegle stworzyć system wymiany waluty fiducjarnej na tokeny 2key w ramach samego systemu 2key. Podstawowe produkty polecające firmy mają zostać wprowadzone na rynek w pierwszym kwartale 2019 r., A plan działań na drugą połowę 2019 r. Zdominowany jest głównie przez adopcję i promocję. Zespół stwierdził, że rozwój technologiczny i ulepszanie produktów to proces ciągły.

Wniosek

2key stara się obsługiwać niszowy rynek w gospodarce internetowej i stara się do tego wykorzystać technologię blockchain. 2key przedstawia przekonujące argumenty za centralizacją i kontrolą istniejącej gospodarki skierowań. Innymi słowy, jeśli Facebook i Google nie chcą, abyś to zobaczył, niezmiernie trudno jest zostać zauważonym. Ponadto 2key stanowi silną zachętę w postaci monetyzacji peer-to-peer do przekazywania linków polecających. Ostatecznie system 2key będzie opierał się wyłącznie na udziale społeczności i cennych partnerstwach, a 2key wydaje się mieć stabilną z nich już na miejscu – w tym Bancor, Uport, Inbound Junction i Hilltop.

Decentralizacja jest podstawową koncepcją, jeśli chodzi o prawie wszystkie kryptowaluty, a ekosystem 2key został zaprojektowany tak, aby w jak największym stopniu to wykorzystać. Fakt, że jest to token ERC20, może również w końcu się przydać, zapewniając interoperacyjność między 2key i innymi zdecentralizowanymi aplikacjami platformy Ethereum.

Możesz odwiedzić witrynę 2key tutaj i przeczytaj białą księgę tutaj.

Przydatne linki

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map