Atlantis Blue ICO: Larimar Gem Mining Token w The Stellar Network

Atlantis Blue

Atlantis Blue pokazuje kolejną rzeczywistą aplikację kryptowaluty, zabezpieczającą Larimar, półszlachetny klejnot. Ten kamień można znaleźć tylko w konkretnym martwym wulkanie na karaibskiej wyspie Hispaniola, obok Republiki Dominikany. Larimar jest również znany jako Błękitny Kamień Atlantydy, stąd nazwa platformy. Projekt Atlantis Blue istnieje w Stellar Network, która jest już dobrze ugruntowana i cieszy się dobrą reputacją w społeczności kryptowalut. Nowa waluta to Atlantic Blue Digital Tokens, która radykalnie usprawni cały proces wydobywania i sprzedaży Larimar.

Atlantis Blue

Atlantis Blue składa się z Stowarzyszenia Górników, Dystrybutorów Kanałów & Stowarzyszenie Eksporterzy i Rzemieślników, w tym certyfikowani księgowi, biolodzy, rzemieślnicy, górnicy, prawnicy i dystrybutorzy.

Co powinieneś wiedzieć o Gem Larimar i jego popularności?

Powiedzieć, że Larimar jest rzadkością, to za mało. Ten niebieski klejnot znajduje się tylko w części Karaibów, na której kiedyś znajdował się wulkan, na obszarze o powierzchni jednego kilometra kwadratowego. Larimar ma wiele powodów swojej sławy i popularności, w tym rzadkość. Larimar jest zawsze jednym z pięciu najrzadszych klejnotów na świecie.

Larimar

Niektórzy uważają, że Larimar to zagubione niebieskie kamienie Atlantydy. Jest to zgodne z Edgarem Cayce, wielkim śpiącym prorokiem, który powiedział, że te kamienie pojawią się na karaibskiej wyspie będącej pozostałością po Atlantydzie. Ci, którzy wierzą w to pochodzenie, również uważają, że te kamienie mają właściwości lecznicze.

Larimar jest również popularny ze względu na czystą elegancję i piękno biżuterii. Wreszcie osoby o ezoterycznych wierzeniach łączą Larimar z leczeniem chorób, przynosząc jasne myślenie i spokój, eliminując wysokie ciśnienie krwi i stres, poprawiając umiejętności komunikacyjne i przyciągając ryby (dla rybaków).

Jak wysoko ceniony jest Larimar?

Między swoją rzadkością a popularnością Larimar był już na najlepszej drodze do uzyskania wysokiej wartości. Jest to również wyzwanie dla mojego, zwiększając tę ​​cenę. W rzeczywistości niektórzy próbowali go powielać w laboratoriach i sprzedawać podróbki. Gram polerowanego Larimaru może być wart nawet 20 dolarów, podczas gdy nielegalne surowe gramy sprzedają się za około 4 dolary, w zależności od jakości. Podobnie jak diamenty, Larimar ma różne stopnie.

Jaki problem ma na celu rozwiązanie Atlantis Blue?

Chociaż Larimar jest bardzo poszukiwany, jest konsekwentnie niedoceniany. Duża część tego wynika z faktu, że górnicy tego cennego klejnotu są wykorzystywani przez eksporterów z innych krajów. Goście przyjeżdżają z całego świata i kupują Larimar z obietnicą zapłaty górnikom w przyszłości, a nie wtedy, gdy fizycznie usuną kamień.

Ci eksporterzy wracają dopiero kilka miesięcy później, a potem płacą znacznie niższą cenę, niż naprawdę warte są klejnoty. W tym samym czasie odbierają też kolejną dostawę kamieni Larimar. Proces ten powoduje, że górnicy z Larimaru czekają miesiące i miesiące na otrzymanie niedoszacowanej płatności za swoje kamienie, bez żadnej gwarancji, że kiedykolwiek zobaczą pieniądze..

Jak to działa

Istnieją również kwestie prawne związane ze sposobem sprzedaży Larimaru. Zgodnie z prawem Larimar musi zostać wycięty i wypolerowany, zanim opuści kraj. Pomimo konsekwencji prawnych, było to prawie niemożliwe do wyegzekwowania, ponieważ społeczność Larimar nie miała odpowiedniej infrastruktury.

Wreszcie Atlantis Blue będzie pracować nad powstrzymaniem rozprzestrzeniania się fałszywego Larimaru, który będzie sprzedawany jako prawdziwy za pośrednictwem jednego centralnego centrum dystrybucji. Te podróbki, w połączeniu z kiepskimi praktykami dotyczącymi surowego Larimaru, oznaczają, że górnicy mają szczęście, że widzą 0,50 USD za gram, a rzemieślnicy zaangażowani w proces nie mogą zarabiać na życie..

W jaki sposób Atlantis Blue pomaga górnikom uzyskać uczciwą cenę?

Osoba z zewnątrz faktycznie zaoferowała rozwiązanie górnikom z Larimaru, zmieniając walutę, aby zmienić kupujących, przechodząc na technologię cyfrową. Poprzedni międzynarodowi nabywcy, którzy skorzystali z braku organizacji w wydobyciu Larimar, nie będą już mogli kupować tego klejnotu. Nadal mogą pojawić się na miejscu i osobiście kupić fizyczny Larimar, ale będą musieli zapłacić ostatnią cenę handlową znalezioną na Gwiezdnej Giełdzie Rozproszonej. Posiadacze tokenów będą kontrolować cenę, a nie ci międzynarodowi nabywcy, którzy wcześniej nadużyli systemu.

W jaki sposób Atlantis Blue zapewnia cięcie i polerowanie kamieni?

Aby zapobiec problemom związanym z opuszczeniem kraju przez Larimar bez uprzedniego cięcia i szlifowania, Atlantis Blue stworzy infrastrukturę zapewniającą, że wszystkie kamienie Larimar przejdą przez właściwy proces. Społeczność będzie budować komisariat, w którym wszystkie kamienie będą zbierane po opuszczeniu kopalni. W tym miejscu kamienie będą ważone, a także rejestrowane. Społeczność buduje również obóz rzemieślniczy, w którym kamienie otrzymają status prawny, aby można je było eksportować. Stworzą również Atlantis Blue Exchange, pojedynczy punkt dystrybucji.

Jakie są tokeny i jak je zdobyć?

W sumie jest 400 milionów tokenów, z których każdy reprezentuje jeden gram Larimaru. Podczas ICO zostanie sprzedanych 300 milionów tokenów. Pierwsze 50 milionów zostanie sprzedane po cenie 0,10 USD za sztukę, a następne 50 milionów po 0,20 USD. Kolejne 50 milionów będzie miało cenę 0,30 $ każdy, następnie 0,40 $, 0,50 $ i 0,60 $ za kolejne grupy po 50 milionów. W związku z tym im szybciej zainwestujesz w ICO, tym więcej tokenów otrzymasz za swój wkład.

Tokeny

ICO jest obecnie w toku, więc możesz kupić swoje tokeny na stronie Atlantis Blue, korzystając z formularza znajdującego się u dołu strony głównej. Podczas ICO osoby, które planują zakup więcej niż 50000 tokenów, mogą skontaktować się bezpośrednio z Atlantis Blue w celu uzyskania zniżki. Po ICO każda sprzedaż będzie korzystała z ceny rynkowej, niezależnie od wielkości.

Jak będzie działać Atlantis Blue?

Cały proces zaczyna się w kopalni Larimar. Wydobyte klejnoty trafiają do magazynu komisarycznego w celu sortowania i ważenia. Jest to również miejsce, w którym wartości są zdigitalizowane do Stellar Distributed Exchange. Następnie kamienie trafiają do obozu rzemieślników, gdzie są cięte, polerowane i ponownie sortowane. Większość jest tutaj również przechowywana. Stamtąd udają się do AB Exchange, jedynego punktu dystrybucyjnego dla Larimar. Aby zostać autoryzowanym sprzedawcą, firma musi zarejestrować się na giełdzie. To tutaj odbywać się będą aukcje na większe kamienie. Jeśli posiadacz tokenów chce wymienić swoje tokeny na fizyczne Larimar, wyśle ​​swoje tokeny tutaj.

Wniosek

Atlantis Blue powinien zapewnić rzemieślnikom i górnikom stojącym za Larimarem uczciwą cenę za swoją pracę i zapobiegać nielegalnemu opuszczaniu kraju przez surowe kamienie. Ponieważ każdy token można wymienić na gram Larimaru, inwestycja w projekt wiąże się z wymiernymi korzyściami, oprócz możliwości pomocy społeczności i ochrony tego klejnotu.

Przydatne linki

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map