Blockhive: oparty na Blockchain ekosystem i inkubator projektów

Blockhive

Blockhive to firma, której celem jest zbudowanie zrównoważonego i innowacyjnego ekosystemu opartego na technologii blockchain. Klienci Blockhive mogą tworzyć partnerstwa i odblokowywać możliwości i rynki, a firma pracuje również nad inkubacją projektów, które ich zdaniem mogą skorzystać na wykorzystaniu technologii blockchain. Blockhive dąży do stworzenia społeczeństwa cyfrowego bez granic, które zachęca do współpracy.

Blockhive

Blockhive zdecydowało się umieścić swoją siedzibę w Estonii w oparciu o wykorzystanie technologii, w tym technologii blockchain. W szczególności Estonia wprowadziła E-Residency, czyli rządowy system identyfikacji, z którego może korzystać każdy na świecie. Ten identyfikator ułatwia rozpoczęcie globalnej firmy z elastycznością.

Chociaż zespół ma siedzibę w Estonii, wielu członków ma korzenie w Japonii. W skład zespołu wchodzą inżynierowie, eksperci górniczy, programiści, projektanci, specjaliści finansowi i nie tylko. Występują w całej Azji i Europie i mają zróżnicowane pochodzenie.

Jak działa Blockhive?

Ekosystem Blockhive opiera się na współpracy, podobnie jak pszczoły w ulu współpracują, aby utrzymać kolonię. Zamiast pobierać opłaty, Blockhive współpracuje ze swoimi partnerami, aby pomóc im opracować strategię blockchain i rozwijać swoje projekty jako zespół. Przychody z projektu są następnie dzielone między partnerów i Blockhive, przynosząc korzyści wszystkim, którzy przyczynili się do projektu.

Jakie są kluczowe elementy Blockhive?

Blockhive opiera się na współpracy, ponieważ pracuje nad rozwojem modeli biznesowych i usług opartych na łańcuchu bloków, które mogą pomóc firmom w wielu sektorach. Blockhive chce również stworzyć standaryzację, wprowadzając standard przyszłego pozyskiwania funduszy za pośrednictwem technologii blockchain.

Funkcje Blockhive

Blockhive obejmuje tokenizację i digitalizację nieruchomości, pieniędzy i aktywów w cyfrowym świecie. Obejmuje również identyfikację cyfrową, taką jak identyfikator E-Residency, który pomaga stworzyć społeczeństwo cyfrowe, które jest przejrzyste i ufne.

Zespół Blockhive uważa, że ​​innowacje i przepisy muszą iść do przodu razem. Aby osiągnąć ten cel, Blockhive współpracuje z organami regulacyjnymi, odpowiadając na obawy organów i przeciętnej osoby w miarę postępu technologii blockchain.

Strategia

Zespół chce również zdemokratyzować tworzenie bogactwa, cel, który wiele innych firm opartych na łańcuchu blokowym podziela i uważa, że ​​jest możliwy dzięki zdecentralizowanej technologii łańcucha bloków. Dzięki łańcuchowi bloków wartości mogą być wstępnie dystrybuowane lub wymieniane na nowej warstwie zaufania i poprawiać życie różnych osób.

Co to jest Blockhive ILP?

Zamiast korzystać z początkowej oferty monet lub ICO, Blockhive zdecydował się na pierwszą pożyczkę. Zespół opracował pierwszą prawnie wiążącą umowę pożyczki cyfrowej za pośrednictwem łańcucha bloków. ILP korzysta z tokena dostępu do przyszłej pożyczki, znanego jako FLAT. Fundusze zebrane z ILP są wykorzystywane wyłącznie na pokrycie kosztów wewnętrznych, takich jak zarządzanie przedsiębiorstwem, marketing i rozwój.

Początkowa strategia udzielania pożyczek to nowa struktura pozyskiwania funduszy, którą Blockhive wprowadziła i widzi w niej duży potencjał. Korzysta z prawnie wiążących umów inteligentnych pożyczek, które pomagają władzom miejskim, organizacjom i firmom uzyskać pieniądze potrzebne do budowy infrastruktury lub rozwoju. Struktura ILP jest prawnie uzasadniona, przyjazna podatkom, kompleksowa i prosta. Odbywa się za pośrednictwem Tokenote, które jest wspólnym przedsięwzięciem Agrello i Blockhive.

ILP

Okres abonamentu na pierwszą pożyczkę będzie trwał od 14 maja 2018 r. Do 30 czerwca i będzie w euro, ale płatny w ETH. Celem jest zebranie 6,75 mln euro w formie ETH. Termin spłaty odsetek zostanie ogłoszony w przyszłości, ale oprocentowanie wyniesie 20 proc. Zysku operacyjnego, który generuje społeczność Blockhive. Blockhive wyda podsumowanie wyników przed datą płatności. Gdy nadejdzie czas, inwestorzy otrzymają pożyczkę i odsetki zapłacone bezpośrednio na adresy ich portfeli w ETH. Gdy pożyczka zapadnie, zostanie ona automatycznie przedłużona o dodatkowe 10 lat, chyba że jedna ze stron ją wypowie.

Co jeszcze musisz wiedzieć o żetonach FLAT?

Ponieważ początkowa metoda pozyskiwania pożyczek jest nowym sposobem pozyskiwania funduszy na blockchain, pytania nie są zaskakujące. FLAT to właściwie rodzaj tokena, a nie sam token. Pierwszym tokenem FLAT będzie Hive, którego Blockhive użyje do zbierania funduszy.

Token Hive umożliwia wierzycielom zawarcie umowy pożyczki z Blockhive i daje im możliwość handlu tą umową pożyczki z innymi osobami. Token Hive (HIVE) będzie zawierał łącznie 1 miliard tokenów, które można wyemitować. Spośród nich 150 milionów zostanie wyemitowanych w tej konkretnej rundzie. Pojedynczy HIVE kosztuje około 0,045 euro.

Tokeny

Pierwsi uczestnicy ILP pożyczyli już swoje fundusze Blockhive i otrzymali 8 procent tokenów. Trzydzieści procent tokenów Hive jest przydzielonych do publicznego narzędzia ILP. Odbędzie się druga runda publiczna, na którą składa się 15 procent tokenów. Zespół i kierownictwo będą uprawnieni do pożyczania funduszy Blockhive i otrzymywania 10 procent tokenów jako zachęty z czasem. Dwa procent to ta sama funkcja, ale dla doradców, a pozostałe 50 procent to rezerwa firmy.

Jakie inne usługi związane z tokenami oferują Blockhive?

Blockhive ma również własny inteligentny portfel eesty, który przechowuje, wysyła i odbiera kryptowalutę. Osoby korzystające z eesty będą gromadzić punkty lojalnościowe w postaci ESTY. Są one oferowane w zamian za moc obliczeniową obiektów górniczych w Estonii. Blockhive ma również ramię inwestycyjne E-Best Venture, które inkubuje projekty z potencjałem wykorzystania technologii blockchain.

Jak wygląda mapa drogowa Blockhive?

Blockhive osiągnął już wiele, odkąd zespół założył Spreadi w maju 2012 r. I charitt w kwietniu 2013 r. Rozwój blockchain rozpoczął się w październiku 2013 r., A Blockhive założył w kwietniu 2017 r. W kolejnych miesiącach zespół nawiązał liczne partnerstwa. W listopadzie 2017 roku zarejestrował E-Best Ventures w ramach Estonii FSA. W styczniu 2018 r. Rozpoczął się ILP i eesty, z większą liczbą partnerstw na początku roku i funduszem E-Best w marcu.

W kwietniu ma miejsce pierwsza inwestycja E-Best, a KYC wystartuje z drugim ILP. Wtedy też tokeny ESTY zintegrują się z eesty. Drugi ILP ma zostać uruchomiony w maju z nową strukturą Tokenote jesienią. Zima 2018 roku przyniesie integrację eesty z wydobyciem Eesti, umowami pożyczki i tokenami FLAT. Funkcja zrzutu zostanie dodana w 2019 roku.

Wniosek

Blockhive ma na celu udostępnienie swojej wiedzy firmom, które chcą skorzystać z technologii blockchain. Jak dotąd najbardziej innowacyjnym projektem jest opracowanie początkowej pożyczki zamiast ICO, którą projekty prawdopodobnie będą chciały wykorzystać w przyszłości do pozyskiwania funduszy.

Przydatne linki

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map