Eligma ICO: Platforma handlu poznawczego oparta na sztucznej inteligencji i łańcuchu bloków

Eligma to kognitywna platforma handlowa oparta na sztucznej inteligencji i oparta na blockchainie. Ponieważ przedsprzedaż i sprzedaż publiczna mają się rozpocząć, jest to idealny czas, aby dowiedzieć się więcej o platformie, która pozwoli użytkownikom odkrywać, kupować, śledzić i odsprzedawać produkty.

Witryna Eligma

Z pewnością istnieje wiele innych platform handlowych online, w tym kilka opartych na blockchainie. Jednak Eligma wyróżnia się dostarczaniem „jednego miejsca”, które użytkownicy mogą wykorzystać do wykonywania wielu funkcji. Obejmują one zakupy we wszystkich sklepach internetowych na całym świecie, poznanie idealnego czasu na sprzedaż artykułów gospodarstwa domowego oraz sprawdzenie wartości tych przedmiotów. Dodatkowo Eligma wyróżni się w pełni zdecentralizowanym programem lojalnościowym, który zachęci każdy dom do bycia biznesem. W rzeczywistości jeden z jego sloganów brzmi: „Każde gospodarstwo domowe to biznes”.

Jakie funkcje oferuje Eligma?

Aby osiągnąć wszystkie powyższe cele, Eligma ma wiele funkcji, z których użytkownicy mogą korzystać. Zapewnia odkrywanie globalnych produktów z ujednoliconym kontem zakupowym, cyfrowymi profilami przedmiotów i opcją płatności za swoje ulubione produkty kryptowalutą.

Jeśli chodzi o funkcjonalność zapasów, Eligma przewiduje wartość przedmiotu za pomocą sztucznej inteligencji i działa jako agent handlowy w gospodarstwie domowym. Zapewnia również automatyczne aukcje z drugiej ręki i pozwala użytkownikom sfinalizować zdecentralizowaną sprzedaż za pomocą łańcucha blokowego.

Eligma posiada również uniwersalny program lojalnościowy. Użytkownicy otrzymują nagrody za swój wkład, a każdy sprzedawca może dołączyć do programu lojalnościowego. Program ten obejmuje również możliwość otrzymywania tokenów ELI do zapłaty.

Funkcje Eligmy

Jakie korzyści zapewnia Eligma?

Eligma obiecuje użytkownikom możliwość tracenia mniej czasu na zakupy określonego produktu, którego potrzebują. Jest to powszechny problem w dzisiejszych czasach w tak wielu różnych sklepach internetowych. Zamiast tego Eligma umieszcza je wszystkie na jednej platformie w celu usprawnienia obsługi. Zamiast konieczności przeszukiwania i zarządzania wszystkimi kontami w wielu sklepach oddzielnie, Eligma pozwala zarządzać wszystkimi sklepami, w których robisz zakupy online z jednego konta.

Dlaczego Eligma

Ci, którzy posiadają kryptowalutę, mają obecnie problemy ze znalezieniem sklepów, które zaakceptują ją jako płatność, ponieważ ten system nie jest jeszcze powszechnie stosowany. Dba o to Eligma, dając użytkownikom możliwość dokonywania zakupów za pomocą kryptowaluty.

Eligma pozwala również użytkownikom śledzić wszystko, co posiada i dobrze z nich korzystać. Promuje również prywatność podczas zakupów online, więc nie musisz się martwić, że sklepy internetowe śledzą Twoje ruchy w celu kierowania reklam lub sprzedawania danych o Tobie. Wreszcie Eligma mówi, że program lojalnościowy to taki, z którego użytkownicy faktycznie skorzystają, w przeciwieństwie do wielu innych oferowanych.

Kiedy jest ELI Crowdsale?

ELI jest symbolem Eligmy, a całkowita podaż wynosi 500 milionów ELI. W ramach crowdsale zostanie sprzedanych 60 procent tej podaży, czyli 300 milionów ELI. Pozostałe tokeny zostaną podzielone w następujący sposób: 19 procent dla zespołu Eligma, 12 procent dla rozwoju społeczności i użytkowników, 5 procent dla doradców i 4 procent dla przyszłych partnerów.

Crowdsale

Kurs wymiany wynosi 1 ELI za każde 0,1 USD. Podczas sprzedaży minimalny wkład wyniesie 0,1 ETH. Publiczna przedsprzedaż rozpocznie się 20 marca i potrwa do 10 kwietnia, po której nastąpi publiczna wyprzedaż od 17 kwietnia do 8 maja. Będzie obowiązywał miękki limit ETH w wysokości 3 mln USD oraz sztywny limit ekwiwalentu ETH. 24 mln USD.

Co robi token ELI?

Oprócz zbierania funduszy na projekt Eligma, token ELI zapewni długą listę korzyści. Możesz otrzymywać tokeny ELI jako nagrody za rejestrację użytkownika, dodawanie informacji do swojego profilu, dokonywanie zakupów za pośrednictwem Eligmy, przesyłanie paragonów, dodawanie pozycji do systemu, polecanie sklepów internetowych, polecanie użytkowników, publikowanie list życzeń prowadzących do sprzedaży i media społecznościowe działania prowadzące do sprzedaży. Sprzedawcy mogą również używać ELI do nagradzania swoich lojalnych klientów.

ELI Token

Oprócz wszystkich powyższych nagród, osoby na platformie mogą używać ELI do robienia zakupów i nie tylko. Inne funkcje tokena obejmują korzystanie z usługi „łowcy produktów” platformy, wyświetlanie przez Eligmę Twoich ofert na rynkach używanych oraz korzystanie z usługi depozytu Eligma. Możesz go również używać do reklamowania się na platformie, zakupów u sprzedawców, którzy są częścią programu lojalnościowego, oraz realizowania zdecentralizowanej sprzedaży przedmiotów na blockchainie.

Jak wygląda mapa drogowa Eligma?

Pomysł na Eligmę narodził się we wrześniu 2017 roku. Wtedy też wpłynęła pierwsza inwestycja o wartości 1,5 mln euro. Jak wspomniano wcześniej, przedsprzedaż odbędzie się od 20 marca do 10 kwietnia. Jednocześnie marzec będzie obejmował integrację systemu POS, który akceptuje płatności kryptograficzne w BTC City. Dodatkowo zostanie uruchomiony portfel mobilny v1.0. 17 kwietnia rozpocznie się publiczna wyprzedaż.

Mapa drogowa

W dalszej perspektywie Eligma uruchomi w Słowenii funkcję wykrywania przedmiotów opartą na sztucznej inteligencji w grudniu 2018 r. W kwietniu 2019 r. Doda moduł inwentaryzacji użytkowników do platformy, a także wprowadzi DIP. Do maja platforma umożliwi zdecentralizowaną sprzedaż przedmiotów na blockchain. W czerwcu rozpocznie się ekspansja geograficzna, obejmująca rynek Wielkiej Brytanii.

W pierwszym kwartale 2020 roku Eligma zobaczy, jak pierwsi kupcy zaczną ubiegać się o lojalność. W drugim kwartale wprowadzone zostaną „aukcje automatyczne” z drugiej ręki oparte na zasobach użytkowników.

I kwartał 2021 r. Będzie obejmował uruchomienie bramki płatności kryptograficznych. W trzecim kwartale tego roku pojawi się ujednolicone konto zakupów globalnych.

Wniosek

Eligma pokazuje, w jaki sposób można wykorzystać blockchain i kryptowalutę do usprawnienia zakupów online. Po pełnym uruchomieniu będzie miał wiele przydatnych funkcji, takich jak możliwość efektywnego porównywania produktów w wielu sklepach internetowych oraz automatyczne wystawianie używanych przedmiotów na odpowiednich stronach internetowych bez żadnego wysiłku z Twojej strony. Chociaż wiele z tych funkcji jest wciąż za kilka lat w przyszłości, Eligma wydaje się być platformą do oglądania dzięki jej innowacjom i temu, co już osiągnęła.

Przydatne linki

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map