Foton Bank ICO: Zdecentralizowany wirtualny ekosystem bankowy

Bank Foton

FOTON sprzedaje się jako finansowy ekosystem przyszłości. Ten zdecentralizowany wirtualny ekosystem bankowości kryptograficznej zapewnia natychmiastowe płatności za pośrednictwem technologii blockchain i płatności zbliżeniowych.

FOTON zapewnia rewolucyjną ofertę w branży bankowej, ponieważ został zaprojektowany do obsługi transakcji wielowalutowych. FOTON posiada również wbudowany system wymiany kryptowalut i walut fiducjarnych, a także natychmiastowe płatności zbliżeniowe na całym świecie za towary i usługi.

Bank Foton

FOTON nie musi polegać na pośrednikach, ponieważ projekt ma własny ekosystem międzybankowy i giełdę kryptowalut. Lekka wewnętrzna technologia blockchain, która łączy procesy obsługi klienta z finansami, zapewnia te funkcje. FOTON oferuje proste, zrozumiałe narzędzie kryptowalutowe, które zapewnia bezpieczne transakcje dzięki inteligentnym umowom i minimalnym opłatom. Wewnętrzny ekosystem umożliwia firmie FOTON zarządzanie i tworzenie instytucji społecznych i finansowych za pośrednictwem zdecentralizowanego rejestru.

Porównanie modelu finansowego FOTON z istniejącymi modelami?

W tej chwili klienci nie mogą łączyć się bezpośrednio z bankami kryptograficznymi. Zamiast tego muszą przechodzić przez giełdy kryptowalut, które zazwyczaj pobierają około 0,2 procent opłaty za metodę płatności; system płatności, który będzie pobierał prowizję od 2 do 4 procent; oraz bank, który pobierze podobną prowizję.

Korzystając z inteligentnych kontraktów, FOTON umożliwia klientom bezpośrednią współpracę z wybranym krypto bankiem, który pobiera tylko około 0,5 procent kwoty płatności. Ta bezpośrednia relacja pozwala zaoszczędzić ponad 8,7 procent na transakcjach i prowizjach. Inteligentne kontrakty pobierają tylko około 0,5 procent za transakcje w kryptowalutach i około 0,1 procent za giełdy kryptowalut.

O FotonBank

Aby lepiej to zobrazować, FOTON oferuje ocenę typowych opłat wnoszonych w obecnym systemie w porównaniu z jego systemem. W obecnym systemie tylko około 91,65% płatności jest produktywne dzięki 0,2% opłacie za wymianę kryptowalut, 2,4% opłacie bankowej, 0,5% opłacie bankowej i 2,4% prowizji za system płatności. Z drugiej strony ekosystem FOTON pozwala na 99,4 procent produktywności pod względem płatności, ponieważ istnieje tylko 0,5 procent opłaty za kryptowaluty bankowe i 0,1 procent opłaty za wymianę kryptowalut.

Ogólnie brak pośredników na platformie FOTON prowadzi do oszczędności na poziomie 7,75 proc. Na rynku kryptowalut może to przełożyć się na ponad 36 miliardów dolarów rocznie.

Dlaczego ma znaczenie, że FOTON jest zdecentralizowany?

FOTON oferuje zdecentralizowaną alternatywę dla scentralizowanych systemów bankowych i płatniczych. Decyzja o decentralizacji była szczególnie ważna dla platformy. Podczas gdy scentralizowane platformy obejmują brokerów, którym brakuje przejrzystości i mają wysokie prowizje zarówno dla podmiotów stowarzyszonych, jak i sprzedawców, zdecentralizowana platforma zapewnia ekosystem z przejrzystością i automatyzacją. Jest to możliwe dzięki specjalnej technologii inżynierskiej, która wykorzystuje inteligentne kontrakty, aby zapewnić uczciwe transakcje i połączyć brokerów.

Zdecentralizowane

Prowizje są również znacznie niższe w przypadku platform zdecentralizowanych niż scentralizowanych. Podczas gdy aż 10 procent typowego budżetu można wydać na scentralizowany system finansowy, FOTON pobiera średnio 0,5 procent za transakcje, czasami nawet mniej za zarządzanie aktywami i uczciwy handel. Istnieją również wysokie koszty związane z korzystaniem ze scentralizowanych systemów płatniczych i finansowych, w tym księgowości, usług i zarządzania. Z kolei zdecentralizowany ekosystem FOTON oferuje bezpłatne usługi finansowe, które są gotowe do użycia i mogą swobodnie korzystać z komunikacji z partnerami.

Wreszcie scentralizowane systemy nie są skalowalne, a ze względu na ich przestarzały charakter mają trudności z dostosowaniem się do nowych rozwiązań technologicznych i nie mają anonimowości dla transakcji. Z kolei zdecentralizowane platformy, takie jak FOTON, zapewniają anonimowość za pośrednictwem operacji płatności kryptowalutowych i są wysoce skalowalne, umożliwiając połączenia globalne.

Jakie funkcje oferuje FOTON interesariuszom?

Każdy udziałowiec FOTON cieszy się natychmiastowym transferem środków bez żadnych ograniczeń i opłatą za przelew w wysokości zaledwie 0,5%. Interesariusze cieszą się również najwyższą skalowalnością i niezawodnością, brakiem ukrytych opłat, możliwością znalezienia pożyczek dla osób prawnych i osób prywatnych oraz najlepszymi stawkami za natychmiastowy zakup lub wymianę kryptowaluty, w tym z fiat. Ponieważ FOTON ma własną kryptowalutę, możliwe jest wypłacenie lub wymiana kryptowaluty za opłatą od zaledwie 0 do 0,1 procent.

FOTON ma również własny system międzybankowych kanałów finansowych, który jest analogiczny do SWIFT, wykorzystanie depozytu do przechowywania i śledzenia pieniędzy, własne bankomaty kryptowalutowe, integrację z obecnymi bankomatami oraz robo-doradcę online, który może pomóc klientom w kupowaniu lub sprzedawaniu kryptowalut w lepszych cenach. Fundusz inwestycyjny pomoże w realizacji projektów i gospodarstwach górniczych.

Jakie funkcje FOTON oferuje osobom prywatnym?

Osoby prywatne mogą skorzystać z natychmiastowych płatności FOTON, które są oparte na inteligentnych kontraktach, wykorzystując kryptowalutę do płacenia za dowolną usługę bez konieczności wypłacania pieniędzy. Będą metody płatności zbliżeniowych za pomocą urządzeń mobilnych wykorzystujących technologię NFC. Osoby fizyczne będą również mogły korzystać z wymiany kryptowalut NFC na NFC, dobrych stawek depozytów i dobrze rozwiniętego systemu lojalnościowego, który obejmuje zwrot gotówki i premie za operacje. Aplikacja jest również autonomiczna, ponieważ możesz z niej korzystać na całym świecie, nawet jeśli nie masz mobilnego internetu.

Jakie funkcje oferuje FOTON osobom prawnym?

Osoby prawne docenią możliwość dokonywania bezgotówkowych zakupów kryptowalut po dobrych cenach, projektów płacowych i wypłat gotówki na całym świecie. Docenią również możliwość legalnego inwestowania środków korporacyjnych w różne projekty kryptowalutowe, udziału w ICO i zakupu tokenów.

Aplikacja MVP

Co powinieneś wiedzieć o tokenie FTN?

Pre-ICO już się rozpoczęło. W przypadku sprzedaży tokenów obowiązuje limit miękki w wysokości 12 milionów dolarów i twardy limit w wysokości 28 milionów dolarów. Z całkowitej liczby tokenów 70% przeznacza się na sprzedaż tokenów, 15% na marketing i program lojalnościowy, 8% na założycieli i kierownictwo, 4% na kampanię marketingową firmy, a 3% na partnerów i doradców.

Token FTN jest używany w ekosystemie FOTON, a 0,5% każdej transakcji wykorzystującej tokeny FTN zostanie spalone jako paliwo. FOTON nie będzie wydawał żadnych tokenów FTN po ICO, co oznacza, że ​​kupowanie tokenów podczas ICO jest jedynym sposobem na zagwarantowanie, że możesz kupić FTN po ustalonej cenie i używać go do rozliczeń. Ci, którzy nie kupią FTN podczas ICO i chcą korzystać z możliwości FOTON z bankami końcowymi, będą musieli zakupić tokeny FTN od posiadaczy tokenów. Token powinien być notowany na giełdach następujących po ICO.

Wniosek

Celem FOTON jest dostarczenie światu pierwszej zdecentralizowanej platformy krypto-bankowej do wymiany, płatności i zarządzania zasobami kryptograficznymi. Platforma jest dostępna na urządzenia mobilne i zbudowana przy użyciu technologii blockchain, w tym inteligentnych kontraktów.

Przydatne linki

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map