Healthbank ICO

bank zdrowia ma na celu zrewolucjonizowanie sposobu, w jaki wymieniamy się, zarabiamy i przechowujemy dane osobowe dotyczące opieki zdrowotnej. Ta platforma wymiany danych zdrowotnych łączy interesariuszy w ekosystemie zdrowia na żądanie użytkownika lub pacjenta. Na życzenie użytkownika bank zdrowia dodatkowo przetwarza i wymienia dane.

Zespół banku zdrowia zdaje sobie sprawę, że w dzisiejszym świecie dane dotyczące opieki zdrowotnej są niezwykle złożone, a pacjent (użytkownik końcowy) zwykle ich nie widzi. Dane są obecnie przechowywane w różnych zamkniętych ekosystemach i zwykle pozostają uśpione. W tej chwili niezwykle trudna jest również wymiana danych osobowych dotyczących opieki zdrowotnej, co oznacza, że ​​pacjenci lub ich opiekunowie rzadko mają pełne dane..

Healthbank ICO

Healthbank przezwycięży te problemy, wykorzystując przejście na konsumpcjonizm zdrowotny i sposób, w jaki ta zmiana wpływa na sposób dostępu do opieki i jej świadczenia. Pacjenci mają większy wybór i dostępne dane niż wcześniej. Dzięki ekosystemowi banku zdrowia użytkownicy mogą bezpiecznie przechowywać i wymieniać dane z dostawcami usług zdrowotnych, związanych ze stylem życia, opieką zdrowotną i farmaceutycznymi.

Jakie są kluczowe elementy Healthbank?

W banku zdrowia istnieją dwie organizacje, które mają symbiotyczny związek. Podstawowym rozwiązaniem jest spółdzielnia banku zdrowia, w której dane pacjentów są przechowywane na w pełni bezpiecznej platformie cyfrowej, którą zarządzają pacjenci (członkowie). Healthbank Innovation AG jest menedżerem platformy, który jest odpowiedzialny za rozwój usług, integrację partnerów, aplikacje i przetwarzanie danych, a wszystko to w imieniu użytkowników. Spółdzielnia Healthbank jest własnością ludzi, podczas gdy Healthbank Innovation AG spełnia wymogi. Zgoda neutralnego użytkownika łączy te organizacje.

Jak to działa

Zalety banku zdrowia

healthbank oferuje użytkownikom listę korzyści, w tym fakt, że jego moneta nie jest prosta. Zamiast tego moneta jest kapitałem spółdzielczym banku zdrowia, który działa jako token bezpieczeństwa i składnik aktywów. Finansowanie idzie w kierunku sprawdzonego modelu biznesowego.

healthbank już stworzył sprawdzony na rynku i działający ekosystem opieki zdrowotnej, który jest aktywny i tokenizowany. W rzeczywistości istnieje już ponad 200 000 aktywnych użytkowników. Fakt, że bank zdrowia finansuje sprawdzony model, daje mu dużą przewagę nad innymi podobnymi projektami, które wciąż wymagają dalszego rozwoju.

Dodatkowo użytkownicy i inwestorzy powinni docenić fakt, że zespół odpowiedzialny za healthbank składa się z doświadczonych lekarzy, a także ekspertów regulacyjnych i technologów. Ten zespół ma już doświadczenie w skutecznym skalowaniu cyfrowych rozwiązań zdrowotnych.

Tokeny banku zdrowia HBE

HBE, token za Healthbank, to token ERC-20. Token udziałowy reprezentuje udział w spółdzielni banku zdrowia. Maksymalna podaż wynosi 4 miliardy HBE, z czego 2,2 miliarda na sprzedaż. Obejmuje to 5% wszystkich tokenów do sprzedaży prywatnej, 3% do sprzedaży członkowskiej, 17% do pre-ICO i 30% do STO. Piętnaście procent jest zarezerwowanych jako zachęta do wczesnego wdrażania użytkowników, 5 procent na opłaty STO, 5 procent na zespół i 20 procent na kapitalizację rynkową. Posiadacze tokenów HBE otrzymają prawo do dywidendy oraz długoterminowy wzrost wartości tokena.

Healthbank Tokens

Token HBC jest wewnętrzny, co oznacza, że ​​jest używany tylko w ramach platformy Healthbank. W ramach platformy token pełni kilka funkcji. Można go wymienić na świadczenia zdrowotne. Użytkownicy mogą otrzymać token do danych dotyczących zdrowia lub usług wymienianych przez poszczególnych użytkowników. Istnieje również możliwość wymiany tokenów HBC na tokeny HBE w stosunku 1: 1. Token HBC ma na celu zachęcenie interesariuszy w ekosystemie do rozwijania usług i wymiany danych dotyczących opieki zdrowotnej na platformie.

Szczegóły sprzedaży tokena STO

Podczas sprzedaży tokenów można dokonywać wpłat w ETH, CHF i EUR. Nie ma miękkiego limitu, a twardy limit jest ustawiony na 27,6 miliona CHF. Jeśli którykolwiek z przydzielonych 2,2 miliardów tokenów nie zostanie sprzedany, zostanie zatrzymany dla przyszłego członkostwa. Sprzedaż tokenów jest już na etapie STO, po zakończeniu sprzedaży prywatnej i zatwierdzeniu FINMA w drugim kwartale 2018 r. Oraz przed STO w trzecim kwartale.

Przed sprzedażą członków obecni członkowie mogli kupować HBE z 30-procentową zniżką. Doradcy i członkowie zespołu banku zdrowia otrzymają 5 procent wszystkich tokenów HBE, jeśli STO zakończy się sukcesem. Podczas publicznego pre-STO inwestorzy otrzymali 25-procentową zniżkę na tokeny HBE. Sprzedaż publiczna będzie otwarta przez 12 tygodni.

Wpływy z tokena zostaną podzielone na trzy główne zadania. Wdrażanie klientów na istniejącą platformę stanowi 37 procent wpływów, przy czym Healthbank 2.0 stanowi 45 procent, a operacje wspierające – 18 procent. Spośród operacji wspierających 7% przypada na spłatę pożyczki i zobowiązania warunkowe, 9% na zaplecze, a 2% na obsługę klienta. Z dochodów przeznaczanych na opiekę zdrowotną 2,0 21 procent jest przeznaczone na rozwój; 9 procent dla technologii blockchain i rozproszonej księgi; i 15 procent na analizę danych, sztuczną inteligencję i głębokie uczenie. Z alokacji wdrożeniowej 12 procent przypada na produkcję banku zdrowia 1.0, 23 procent na BD i marketing, a 2 procent na doskonałość operacyjną.

  • pre-STO już działa i będzie otwarte do końca lutego 2019 r
  • Główne STO będzie działać w pierwszym kwartale 2019 roku od 28 lutego 2019 roku do 31 maja 2019 roku

mapa drogowa banku zdrowia

Mapa drogowa banku zdrowia rozpoczęła się w maju 2013 r., Kiedy powstała spółdzielnia banku zdrowia z 35 członkami. W czerwcu 2015 r. Zespół założył Healthbank Innovation AG, a pierwsza wersja platformy została uruchomiona w lipcu 2016 r. W tym miesiącu pojawiła się również wersja alfa i pierwszy klient B2B, pierwsze aplikacje mobilne i druga wersja. platformy.

Mapa drogowa

We wrześniu 2016 r. Pojawiła się wersja beta i pierwszy klient B2B. Do maja 2017 roku bank zdrowia podjął decyzję dotyczącą architektury. Do marca 2018 r. Było 200 000 użytkowników.

W czerwcu 2018 bank zdrowia miał platformę 2.0 na PaaS, a także szyfrowanie typu end-to-end. W następnym miesiącu na żywo było trzech klientów B2B. Pre-STO działa już teraz i będzie otwarte do końca lutego 2019 r., A rynek danych zdrowotnych będzie gotowy do października.

Główny STI będzie działał w I kwartale 2019 r. Od 28 lutego 2019 r. Do 31 maja 2019 r. Do marca aplikacja na rynkach wschodzących będzie gotowa. Następnie Healthbank będzie współpracował z AI.

Wniosek

healthbank to platforma zaprojektowana jako centrum danych związanych ze zdrowiem. Platforma zapewni prywatność oraz możliwość przechowywania i monetyzacji danych, przy zachowaniu zgodności z ramami prawnymi. Platforma ma już 200 000 użytkowników, co wskazuje na udany produkt zamiast takiego, który nadal wymaga pełnego rozwoju.

Przydatne linki

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me