Hyperion ICO od Invictus Capital: Zdywersyfikowana pula inwestycyjna dla ICO

Hyperion jest wehikułem inwestycyjnym Invictus Capital wykorzystującym token ERC20 IHF. Inwestowanie w Hyperion zamiast bezpośrednio w początkową ofertę monet usuwa niektóre bariery regulacyjne dla zwykłych inwestycji i zapewnia pewne bezpieczeństwo w postaci profesjonalnych zarządzających funduszami Hyperion.

Hyperion

„Dzięki technologii blockchain niezależni inwestorzy mają teraz bezprecedensowy globalny dostęp do możliwości inwestycyjnych na wczesnym etapie” – powiedzieli deweloperzy Hyperion w białej księdze projektu. „Jednak związany z tym ciężar wykonania niezbędnej analizy jest przytłaczający, a publiczne narzędzia analityczne nie istnieją. Co więcej, największe struktury premii przedsprzedażnych pozostają poza zasięgiem wielu niezależnych inwestorów – fundusze venture i zamożne osoby nadal mają preferowany dostęp do tych możliwości inwestycyjnych ”.

Jakie są zalety inwestowania z IHF?

IHF zapewnia talent ekspertów i znaczną pulę kapitału przeciętnym inwestorom, którzy mogą być nowi w świecie kryptowalut. Portfolio Hyperion obejmuje zarówno prywatną, jak i publiczną przedsprzedaż, a wszystkie początkowe oferty monet przechodzą proces weryfikacji przy użyciu zastrzeżonych narzędzi. Działa to jako filtr dla oszustw lub początkowych ofert monet o niskiej wartości.

Hyperion przyjmuje podejście obarczone wyższym ryzykiem w stosunku do tradycyjnych instrumentów inwestycyjnych, zgodnie z dziką zmiennością rynków kryptowalut – wyższe ryzyko potencjalnie oznacza większe zyski.

Sam token IHF może być przedmiotem obrotu na giełdach kryptowalut. Wartość tokena jest bezpośrednio powiązana z ogólnymi wynikami funduszu i jest utrzymywana dzięki skoordynowanemu harmonogramowi kupowania i wypalania.

Pula Hyperion daje również posiadaczom IHF siłę przetargową, której prawdopodobnie nie mieliby w innym przypadku.

„Duży fundusz utworzony w wyniku konsorcjum tworzy siłę przetargową, którą Invictus Capital może wykorzystać w imieniu posiadaczy tokenów w negocjowaniu korzyści, które w innym przypadku byłyby nieosiągalne dla osób fizycznych” – powiedzieli twórcy.

Jaka jest strategia kupowania i wypalania firmy Hyperion?

Kup i wypal to zakup tokenów IHF na wolnym rynku przez zarządzających funduszami Hyperion, które są następnie usuwane z rynku, zmniejszając dostępną podaż w obiegu. Monety są „spalane”, wysyłając je na adres zerowy Ethereum.

Kup & amp; Palić się

Strategia „kupuj i wypalaj” firmy Hyperion obraca fundusz o wartości 30 milionów dolarów. Kiedy ten znacznik zostanie trafiony, 50 procent zwrotów z funduszu co kwartał zostanie wykorzystanych na spalenie nadwyżek tokenów IHF.

Ogólnym celem zakupów i spalenia przez Hyperion jest utrzymanie wielkości funduszu w zarządzaniu bez obniżania ceny każdego wydanego tokena IHF.

„W idealnym przypadku„ kup i wypal ”wielkość funduszu można zmniejszyć o określoną kwotę, a skumulowana wartość niespalonych tokenów wzrośnie o tę samą kwotę – napisali deweloperzy. „Dzięki wartości funduszu, którą można zarządzać, zespół Hyperion w Invictus Capital może zapewnić, że fundusz nie przekroczy tego, co można zainwestować w sposób odpowiedzialny.”

Invictus zrobił coś takiego wcześniej?

Invictus Capital wcześniej utworzył fundusz Crypto20. Fundusz działa jako indeks 20 największych kryptowalut, uszeregowanych według kapitalizacji rynkowej. Posiadacze tokenów C20 inwestują pośrednio w te 20 kryptowalut, stosując schemat zarządzania podobny do Hyperion.

Crypto20

Pierwsza oferta monet C20 przyniosła 38 milionów dolarów, co w tamtym czasie było 22. największą pierwszą ofertą monet w historii.

Kto jest w zespole?

Dyrektorem generalnym Invictus Capital jest Daniel Schwartzkopff, seryjny przedsiębiorca cyfrowy Schwartzkopff jest dyrektorem biznesowym z RPA z silnym doświadczeniem w zakładaniu przedsiębiorstw i sprawdzonym doświadczeniem w sektorach technologii i sieci społecznościowych.

Był założycielem BetVIP, pierwszego na świecie licencjonowanego bukmachera i kasyna oferującego wyłącznie bitcoiny i był prezentowany we wszystkim, od dnia roboczego po Wall Street Journal..

Wcześniej założył FSMS, start-up telekomunikacyjny finansowany przez VC z ponad 400 000 zarejestrowanych użytkowników, gdzie po raz pierwszy znalazł pasję do wykorzystywania uczenia maszynowego do odkrywania bogatych interakcji i wydobywania wartości z ogromnych zbiorów danych. Schwartzkopff jest absolwentem Uniwersytetu w Kapsztadzie, gdzie studiował inżynierię chemiczną.

Drużyna

Czy istnieje minimalna kwota inwestycji?

Minimalna kwota inwestycji w początkową ofertę monet funduszu Hyperion wynosi 50 USD w Bitcoinie lub Ethereum. Pierwsza oferta monet zakończy się 30 maja lub po osiągnięciu inwestycji w wysokości 15 milionów dolarów. Po pierwszej ofercie monet Hyperion będzie dostępny tylko na giełdach.

Pełne 98 procent środków zebranych w ramach pierwszej oferty monet zostanie wykorzystanych do budowy funduszu Hyperion. Pozostała część zostanie przeznaczona na wydatki operacyjne.

Czy istnieją opłaty roczne?

Nie ma żadnych opłat rocznych za inwestycje w fundusz Hyperion. Bieżąca opłata za wyniki w wysokości 12,5% wyników funduszu w każdym kwartale jest naliczana, jeśli saldo zamknięcia funduszu jest większe niż jego wartość otwarcia.

Co jeśli chcę zlikwidować swoje fundusze?

Likwidacja na żądanie jest niemożliwa, ponieważ monety posiadane przez fundusz pozostają zablokowane na giełdach. Tokeny IHF można jednak wymieniać na inne kryptowaluty, a następnie likwidować w dowolnym momencie.

Okres istnienia funduszu jest skończony, ale ostateczny i szybki punkt końcowy nie został jeszcze określony. Fundusz zostanie zlikwidowany i rozdysponowany pod koniec swojego cyklu życia, który zostanie określony przez Invictus Capital.

„Invictus Capital zastrzegł sobie prawo do określenia okresu istnienia funduszu, aby móc chronić interesy inwestorów” – napisała firma. „Na przykład, jeśli token jest sprzedawany z premią, nie miałoby sensu zamykanie funduszu i wypłata ANAV (skorygowanej wartości aktywów netto) posiadaczom tokenów, która byłaby niższa niż cena wymiany. Jeśli token jest notowany poniżej ANAV i zwroty są realizowane, kupno i spalenie podniesie cenę z powrotem. Jeśli jednak token jest sprzedawany poniżej ANAV, a rynek ICO spada bez perspektyw na zwroty, byłoby odpowiedzialne rozważenie zamknięcia funduszu i umożliwienie posiadaczom tokenów realizacji zysków dzięki dystrybucji ANAV. ”

W jaki sposób określana jest wartość tokenu IHF?

Token IHF będzie podlegał regularnym naciskom rynkowym na otwartej giełdzie, dlatego nie można go przewidzieć z żadnym stopniem dokładności.

Przejrzystość informacji będzie jednak kluczem do utrzymania reprezentatywnej wartości IHF na tych otwartych giełdach.

Zarządzający funduszem będą regularnie podawać wartość netto funduszu.

„Rozsądnie jest oczekiwać, że rynek zdecyduje wtedy o cenie tokena w stosunku do tych zgłoszonych wartości” – powiedział Invictus.

Gdzie mogę dowiedzieć się więcej?

Odwiedź stronę główną projektu Hyperion tutaj i przeczytaj białą księgę tutaj.

Przydatne linki

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map