Property Coin ICO: Platforma nieruchomości oparta na Blockchain

Przewodnik po Propertycoin

Z Moneta nieruchomości, inwestorzy mogą wykorzystywać blockchain do posiadania profesjonalnie zarządzanego portfela nieruchomości. Dzięki tej monecie inwestorzy kryptowalut mogą teraz korzystać z inwestycji w nieruchomości typu „napraw i odwróć”. Aktywa w postaci nieruchomości w Stanach Zjednoczonych są zabezpieczeniem monety, a token zabezpieczający jest zgodny z rozporządzeniem D Komisji Papierów Wartościowych i Giełd Stanów Zjednoczonych, a także rozporządzeniem S w innych lokalizacjach. Portfel Property Coin jest zarządzany profesjonalnie za pomocą zastrzeżonej platformy technologicznej Aperture. Ten zdywersyfikowany portfel obejmuje kredyty i nieruchomości.

Przewodnik po Propertycoin

Kto jest aperturą?

Otwór, zespół stojący za Property Coin to firma z siedzibą w Kalifornii, która koncentruje się na inwestycjach w nieruchomości i technologii. W szczególności koncentruje się na nabywaniu, rehabilitacji i zbywaniu zagrożonych nieruchomości mieszkaniowych, a także na udzielaniu pożyczek drobnym inwestorom o podobnej strategii.

Otwór

Doświadczenie Aperture przyniesie korzyści tym, którzy posiadają Monety Własności. Członkowie zespołu brali udział w zamknięciach transakcji finansowania nieruchomości o wartości ponad 150 miliardów dolarów. Udzielili również szacunkowo ponad 10 miliardów dolarów kredytów hipotecznych, przerzucili ponad 3000 nieruchomości i stworzyli zastrzeżoną technologię dla banków inwestycyjnych, które należą do największych na świecie. Aby dodatkowo udowodnić swoje osiągnięcia i doświadczenie, należy wziąć pod uwagę, że jak dotąd uzyskali niezaleŜną wewnętrzną stopę zwrotu (IRR) na poziomie ponad 50 procent ze swoich inwestycji.

Jakie są najważniejsze zalety monety nieruchomości?

Być może największą zaletą Property Coin jest to, że inwestorzy mogą skorzystać z kryptowaluty zarządzanej przez uznaną instytucję i wspieranej przez prawdziwe aktywa. Aktywa, na których opiera się moneta, wykorzystują technologię nieruchomości opartą na analizie danych. Moneta ta pozwala również współpracownikom wykorzystać doświadczenie w inwestowaniu w specjalistów z branży nieruchomości i Wall Street.

Korzyści

W jaki sposób Property Coin zmienia dostępność strategii Fix-and-Flip?

Przed Property Coin tylko ci, którzy byli bardzo zamożni, mogli inwestować w strategie typu „fix and flip” poprzez tak zwane transakcje „country club”. Zespół nie zna żadnego innego sposobu inwestowania przez inwestorów w napędzaną technologicznie i zinstytucjonalizowaną inwestycję typu „fix and flip” na dużą skalę, czy to w Stanach Zjednoczonych, czy za granicą. Property Coin zmieni to poprzez swoją kryptowalutę, która jest zabezpieczona pożyczkami na nieruchomości i aktywami i jest w pełni regulowana. Ponadto inwestorzy będą mogli czerpać korzyści z zysków generowanych przez obecną platformę technologiczną i operacyjną Aperture.

W jaki sposób moneta nieruchomości różni się od innych żetonów nieruchomości?

Property Coin oddziela się od innych tokenów nieruchomości i tokenów zabezpieczonych aktywami na trzy kluczowe sposoby: przejrzystość, produkt i doświadczenie. W przeciwieństwie do innych tokenów zabezpieczonych aktywami, inwestorzy mogą zobaczyć dowód, że tokeny są obsługiwane przez aktywa, za pośrednictwem miesięcznych raportów, które będą publikowane na stronie internetowej. Raporty te będą zawierać rachunki aktywów materialnych, które posiadają posiadacze Property Coin, zapewniając przejrzystość. Jeśli chodzi o produkt, jest to jedyne ICO, zgodnie z wiedzą zespołu, oferujące możliwość zaangażowania się w nieruchomości mieszkalne w USA poprzez profesjonalnie zarządzaną i zdywersyfikowaną inwestycję. Wreszcie firma ma już doświadczenie, w tym całą firmę, każdego członka zespołu i technologię, której będzie używać do dokonywania inwestycji.

Właściwość przed & amp; Po

Co zrobi Property Coin z funduszami ICO?

Aperture wykorzysta pełne 100 procent wpływów netto z Property Coin ICO na sfinalizowanie kredytów na nieruchomości i transakcji dotyczących nieruchomości za pośrednictwem podmiotu kupującego. Aperture ponownie zainwestuje wszystkie wpływy netto w nowe inwestycje związane z nieruchomościami. Celem jest stworzenie naturalnej aprecjacji ceny dla posiadaczy monet. Aperture planuje zebrać nawet 50 milionów dolarów na inwestycje w pożyczki i nieruchomości, a konkretnie te inwestycje, które to własne narzędzie zostało już zidentyfikowane i ocenione. To narzędzie będzie współpracować z doświadczonym zespołem, aby jak najlepiej wykorzystać technologię i doświadczenie branżowe.

Czy system przysłony działa?

Ci, którzy inwestują w Property Coin, powinni zyskać pewne zaufanie dzięki bogatemu doświadczeniu Aperture. Oprócz wspomnianych powyżej liczb, od 2016 r. Testuje te metody w wersji beta na rzeczywistych inwestycjach w nieruchomości przy użyciu własnego kapitału. Wybrał tylko najlepsze 0,2 procent możliwości inwestycyjnych, odrzucając pozostałe 99,8 procent. Doprowadziło to do wspomnianej wcześniej stopy ponad 50 procent dla niezaleŜnych IRR z inwestycji. Ponieważ Aperture będzie nadal korzystać z tych samych strategii i metodologii dla inwestycji dokonywanych za pomocą funduszy Property Coin ICO, podobne wyniki powinny być kontynuowane.

Jakie są zalety posiadania żetonów monet majątkowych?

Każdy, kto posiada token Property Coin, PCX, będzie miał ułamkowy procent aktywów w jednostce kupującej Monety Zakupowe. Dodatkowo posiadaczom monet przysługuje połowa zysków netto z tych kredytów i inwestycji w nieruchomości. Ponieważ Aperture ponownie zainwestuje kolejną dużą część zysków, moneta powinna zyskać naturalną wartość.

Porównanie ICO

Co jeszcze powinieneś wiedzieć o żetonach nieruchomości?

W sumie będzie 21 milionów Monet Majątkowych, z których tylko 1 milion zostanie dopuszczonych do sprzedaży podczas pierwszej sprzedaży. Reszta monet zostanie zatrzymana, a następnie sprzedana w przyszłej sprzedaży. To wyjątkowe podejście, ale zespół uważa, że ​​ma to sens. Inwestorzy powinni pamiętać, że niesprzedane monety nie zaszkodzą ich wartości, ponieważ nikt ich nie posiada, więc nie mają prawa do zysków.

Początkowo cena Property Coin wyniesie około 50 USD. Zespół ma nadzieję, że ta początkowa cena może zmniejszyć ryzyko, że ludzie kupią tokeny podczas ICO, a następnie natychmiast je wyrzucą. Podczas sprzedaży zaakceptuje USD i równoważne kwoty BTC lub ETH. Inwestorzy ze Stanów Zjednoczonych mają minimalny wkład w wysokości równowartości 1000 USD, który jest obniżany do 100 USD dla inwestorów spoza USA.

Chociaż ten minimalny wkład jest z pewnością wyższy niż w wielu innych ICO, Aperture uważa, że ​​jest to konieczne ze względu na rodzaj dokonywanych inwestycji. Zespół zwraca również uwagę, że podobne platformy zazwyczaj wymagają inwestycji w wysokości co najmniej 2000 USD, jeśli nie 5000 USD.

Wniosek

Property Coin pokazuje liczne zastosowania w świecie kryptowalut i powinna być dobrym sposobem dla osób zainteresowanych nieruchomościami, ale bez doświadczenia. Plan powinien rzeczywiście zapewniać społeczeństwu możliwość stałych i odwróconych inwestycji. Ze względu na swoje doświadczenie i fakt, że z powodzeniem zastosowała już tę samą metodologię, może to być projekt do obejrzenia.

Przydatne linki

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map