Plik Crypto Trust Network, w skrócie CTN, to platforma, która doda kolejną warstwę zaufania do świata kryptowalut. Wszystkie oferowane usługi mają ocenę zaufania, która pozwala użytkownikom podejmować świadome decyzje. Dzięki CTN giełdy, portfele, sprzedawcy i karty debetowe mogą śledzić i umieszczać na czarnej liście transakcje obarczone wysokim ryzykiem w oparciu o fakt, że ich portfele były powiązane z oszukańczymi działaniami.

Crypto Trust Network

Kto stoi za siecią zaufania Crypto?

Jim Dowling i Will Finlayson założyli Crypto Trust Network. Dowling jest CEO i zajmuje się wizją, partnerstwem i rozwojem. Finlayson jest CTO i zajmuje się infrastrukturą, skalowalnością i technologią. Pozostali członkowie zespołu to Daniel Whyte, odpowiedzialny za integrację systemów; Nash Varghese, odpowiedzialny za administrację i księgowość; Warrick Walter, który pracuje z uczeniem maszynowym; Allan Walter, który zajmuje się wizualizacją danych; Dylan Erskine, odpowiedzialny za analizę danych; i Billy Barrow, specjalista w dziedzinie technologii blockchain.

Drużyna

Dlaczego CTN jest konieczne?

Zespół stojący za Crypto Trust Network od dawna jest zaangażowany w świat kryptowalut. Jednak członkowie dostrzegają pewne wady systemu, takie jak łatwość oszustwa. Witryna podaje dane, które tylko w 2017 r. Kradzież, oszustwa i phishing doprowadziły do ​​utraty 300 milionów dolarów na całym rynku.

Ponad 300 milionów dolarów kryptowalut utraconych w wyniku phishingu, oszustwa lub kradzieży w samym 2017 roku

Celem CTN jest dostarczenie narzędzia, które pozwala użytkownikom natychmiast określić, czy prawdopodobne jest oszustwo, kradzież lub phishing, radykalnie zmniejszając ryzyko, że jego użytkownicy będą częścią podobnej liczby w 2018 r. Miejmy nadzieję, że w dłuższej perspektywie system zostanie przyjęty. wystarczająca liczba użytkowników, aby nawet zmniejszyć tę liczbę.

Jaka jest ocena zaufania?

Ocena zaufania to kluczowe narzędzie oferowane przez Crypto Trust Network. Zasadniczo jest to „ocena ryzyka”, która jest automatycznie obliczana przez silnik wspomagany uczeniem maszynowym. Dostarcza miernik z wiodącymi w branży informacjami, które zapewniają użytkownikom dane potrzebne do podejmowania decyzji z pewnością. System natychmiast oznacza transakcje i portfele wysokiego ryzyka, aby zmniejszyć ryzyko użytkowników. Ocena zaufania jest określana na podstawie długiej listy czynników, w tym procesu weryfikacji CTN; silnik wglądu CTN; transakcje z portfelami powiązanymi z oszustwami; po otrzymaniu funduszy z czarnej listy; częste „opróżnianie” portfela docelowego; oraz zgłoszenia oszustw, oszustw lub złośliwego oprogramowania.

Jakie są inne narzędzia CTN?

Na początku CTN będzie oferować znacznie więcej niż tylko ocenę zaufania. Może również zająć się weryfikacją i białą listą, co zasadniczo potwierdza, że ​​portfel klienta jest bezpieczny. Umożliwi to klientowi osadzenie zweryfikowanego portfela w witrynie, podczas gdy CTN będzie obsługiwać zawartość. Zweryfikowane informacje pojawią się również na platformie CTN.

W ramach badań niezbędnych do dostarczenia wskaźnika zaufania i innych wskaźników wysokiej jakości, CTN zbierze znaczną ilość danych. Dotyczy to głównie informacji o skradzionych i oszukańczych transakcjach. Istnieje również silnik analizy CTN Blockchain, który analizuje czyste dane w łańcuchu bloków, aby dokonywać dokładnych prognoz. Będą również usługi integracyjne i interfejsy API, które umożliwią zewnętrznym grupom dostęp do narzędzi i danych w ramach subskrypcji.

Kto może skorzystać z usług CTN?

Na początku usługi stojące za Crypto Trust Network, takie jak ich ocena zaufania, pomogą firmom skupionym na łańcuchu bloków. Będzie to szczególnie przydatne w branżach z wieloma regulacjami, tych, którzy chcą dodać ochronę i pomóc swoim klientom oraz tych, którzy chcą za cel przyciągnąć więcej osób do kryptowaluty. Lista potencjalnych użytkowników / klientów obejmuje giełdy, platformy kart debetowych, witryny sprzedaży kryptowalut i portfele kryptowalut.

Wraz z rozwojem technologii blockchain, firmy, które mogą skorzystać z CTN, również będą się rozwijać. Niezależnie od tego, czy firma działa w sektorze publicznym, służbie zdrowia, handlu elektronicznym, księgowości, prawie czy w czymś innym, może skorzystać z Crypto Trust Network, przechodząc do technologii lub aktywów wspieranych przez łańcuch bloków.

Dlaczego token ma znaczenie?

Token CTN jest wyznaczoną metodą płatności za usługi CTN i dostęp do jego danych i będzie jedynym sposobem, aby to zrobić. Docelowo na platformie pojawi się usługa wymiany, aby ułatwić podmiotom, które chcą skorzystać z usług, zdobycie tokenów. Te giełdy będą przydatne zarówno do kupowania tokenów, jak i do ich sprzedaży; można nimi również handlować niezależnie i na innych giełdach.

Zespół stojący za Crypto Trust Network uczynił token jedyną opcją płatności jako sposób na płynne przejście od pozyskiwania funduszy do funkcjonalności. Zespół będzie potrzebował znacznych zasobów do obsługi systemu, a pozyskiwanie środków za pośrednictwem tokena umożliwi ich zdobycie. Wszystkie fundusze zebrane ze sprzedaży tokenów idą bezpośrednio na powiększanie zespołu, skalowanie usług i rozwój platformy.

Jak zdobyć tokeny CTN?

Sieć zaufania Crypto jest obecnie w fazie oferowania tokenów, a wyprzedaż rozpocznie się 22 stycznia 2018 r. W ramach oferty posiada również program nagród. Osoby, które pomogą wypromować platformę, otrzymają określoną kwotę w zależności od rodzaju promocji i jej zasięgu. Ta metoda nagradza tych, którzy rozpowszechniają informacje o CTN, pomagając większej liczbie osób dowiedzieć się, co oferuje, ponieważ zespół jest pewny platformy. W końcu CTN, aby zrobić jak najlepiej, musi zwiększyć swój zasięg.

Sprzedaż tokenów

Podczas sprzedaży tokenów inwestorzy mogą wnieść swój ETH i natychmiast otrzymać tokeny CTN. Na początek zostanie przyznanych 630 CTN na ETH, z dodatkowym 20-procentowym bonusem, do 2 milionów CTN. Liczba CTN na ETH zostanie zablokowana na godzinę przed rozpoczęciem sprzedaży.

Sprzedaż tokenów

Wniosek

Po ukończeniu platformy Crypto Trust Network powinna być mile widzianym dodatkiem do świata kryptowalut, chroniąc podmioty korzystające z kryptowalut, a także ich klientów. Pozwalając użytkownikom określić, czy transakcja wiąże się z wysokim ryzykiem, CTN może ostatecznie obniżyć ilość pieniędzy utraconych w wyniku oszustwa lub kradzieży, chociaż będzie to wymagało od podmiotów ich wykorzystania. W międzyczasie CTN zmniejszy ryzyko dla każdego użytkownika swojej platformy, zaczynając odkładać problem oszustw w kryptowalutach.

Przydatne linki

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me