Przedstawiamy Cryptonomos: kompletną platformę ICO dla Crowdsales

Cryptonomos

Cryptonomos to pojedyncza platforma, która umożliwia użytkownikom bezpieczny i łatwy zakup szeregu tokenów. Dzięki Cryptonomos zarówno programiści, jak i inwestorzy zyskują usprawnione doświadczenie: inwestorzy mogą wybierać wiele inwestycji i kryptowalut bez konieczności odwiedzania wielu stron internetowych lub tworzenia wielu portfeli i łatwego inwestowania w ICO.

Jednocześnie programiści mogą wykorzystać witrynę do uruchomienia własnego Crowdsale i mogą dotrzeć do wbudowanej publiczności i skorzystać z usługi, która ma na celu znaczne uproszczenie procesu ICO.

Witryna Cryptonomos

Kto stoi za Cryptonomos?

Współzałożycielami Cryptonomos są Andrew Kuzenny, Eduard Khaptakhaev i Leonid Markin. Oleg Poskotin jest CEO, Olesya Egozina jest CPO, a Zeev Kirsh jest radcą prawnym. Kluczowi członkowie zespołu w Cryptonomos mają ponad dziesięcioletnie doświadczenie.

Gus Donohoo jest odpowiedzialny za public relations, ma rozległe doświadczenie w mediach i technologii, pracując zarówno jako redaktor dużego magazynu, jak i w dwóch różnych laboratoriach fizycznych. Vladimir Karpeev jest szefem marketingu cyfrowego z ponad 10-letnim doświadczeniem w branży.

Zespół Cryptonomos

Jak bierzesz udział?

Aby wziąć udział w Cryptonomos, wystarczy Utwórz konto, co zajmie tylko kilka minut. Stamtąd możesz dokonać wpłaty na swój portfel i wybrać, od którego ICO lub ICO chcesz kupić tokeny. Po wydaniu tokenów pojawiają się one na Twoim koncie.

Deska rozdzielcza

Jak skonfigurować Crowdsales

Jedną z niesamowitych rzeczy w Cryptonomos jest to, jak łatwo jest skonfigurować sprzedaż społecznościową za pomocą systemu. Startupy rozpoczynają się od wypełnienie wniosku. Następnie będziesz współpracować z zespołem Cryptonomos, aby uzgodnić warunki i stworzyć strategię oferty tokenów. Następnie jako zespół przechodzisz do szczegółów marketingowych i prawnych, zanim utworzysz inteligentną umowę. Na koniec rozpoczynasz sprzedaż na platformie Cryptonomos i zbierasz środki. Następnie są przekazywane albo do startupu, albo do jego agenta depozytowego.

Cryptonomos pomaga również w wydawaniu tokenów i zarządzaniu nimi. Firmy mają możliwość skorzystania z wszystkich tych usług Cryptonomos lub tylko z kilku, w zależności od ich preferencji.

Wymień swoje ICO

Co oferują usługi ICO Cryptonomos?

Usługi ICO dostępne w Cryptonomos obejmują cały proces crowdsale. Przed rozpoczęciem ICO może pomóc w analizie prawnej, projektowaniu strony internetowej ICO, ekonomii tokenów i nie tylko. Wspomaga technologię, taką jak bezpieczne zbieranie funduszy, opracowywanie tokenów i tworzenie bezpiecznego portfela użytkownika. Dzięki samym ICO Cryptonomos pomaga we wczesnym zaangażowaniu sponsorów, depozytach PR¸ i zarządzaniu kanałami społeczności.

Startupy mogą czerpać korzyści z doświadczenia Cryptonomos

Współpracując z Cryptonomos, startupy mogą korzystać z doświadczenia członków zespołu. Jest to szczególnie przydatne dla tych startupów, których kluczowi członkowie zespołu nie przeprowadzali wcześniej ICO. Zasadniczo, ktoś z ogromną wiedzą i doświadczeniem będzie zarządzał Twoim crowdsale, co dramatycznie zwiększy szanse na sukces.

Na przykład zespół w Cryptonomos wie, że udane ICO zależy od projektu, który jest ważny dla branży i rynku blockchain, nakładania się posiadaczy tokenów i użytkowników oraz wysokiej wartości tokenów dla przyszłych posiadaczy.

Na czym sprzedaż ICO wpłynęła na Cryptonomos?

Jednym z ICO pod pasem Cryptonomos jest Giga Watt ze swoim tokenem WTT. Giga Watt oferuje usługi wydobywcze pod klucz wraz z niestandardowymi pakietami spełniającymi potrzeby użytkowników. Istnieje szereg usług związanych z wydobyciem poprzez sprzedaż, naprawę i konserwację sprzętu, a także prywatną obsługę łańcucha bloków. Członkowie zespołu są dumni z tego, że są transparentni, a ich celem jest uzyskanie dostępu do branży wydobywczej kryptowalut i postępów technologicznych. Dzięki tokenom WTT inwestorzy mają prawo do korzystania z centrum przetwarzania Giga Watt bez czynszu przez 50 lat. Każdy żeton reprezentuje 1 wat zużycia energii przez sprzęt górniczy. Właściciele mogą z niego korzystać samodzielnie lub wynająć.

Cryptonomos oferuje również możliwość zainwestuj w ICO dla ICOS. To pierwszy token, który daje społeczności blockchain możliwość głosowania na najlepsze projekty, które zostaną opracowane za pośrednictwem ich własnych ICO. Zapewnia również posiadaczom tokenów dostęp do przyszłych przedsprzedaży tych ICO, w tym średnio 75 procent zniżki. Ma minimalne ryzyko, ponieważ kurs wymiany tokenów pozostaje taki sam na wszystkich etapach ICO i po crowdsale.

Jakie trwające ICO możesz wykorzystać dzięki Cryptonomos?

Dla tych, którzy chcą skorzystać z Cryptonomos, możesz łatwo znaleźć informacje o wszystkich obecnych i przyszłych ICO na stronie internetowej. W ten sposób możesz przeprowadzić badania przed zainwestowaniem.

Stan horyzontu

Stan horyzontu ma na celu zmianę sposobu, w jaki odbywa się głosowanie i wspólne podejmowanie decyzji. Platforma umożliwia głosowanie i podejmowanie decyzji za pomocą systemu blockchain opartego na tokenach. Dzięki technologii blockchain istnieje duży stopień zaufania i bezpieczeństwa bez możliwości włamania. Twórcy mają nadzieję, że zostanie przyjęty przez partie polityczne, globalne organizacje pozarządowe, międzynarodowe firmy i nie tylko.

Odtwórz klucz

ICO dla Playkey Token PKT rozpoczęło się 1 listopada. Ta kryptowaluta została zaprojektowana, aby umożliwić użytkownikom granie w gry AAA na komputerach klasy niższej lub innym urządzeniu z innymi usługami gier. Osoby stojące za Playkey postrzegają gry w chmurze jako przyszłość. Zwracają uwagę, że branża gier rozwija się, ale 81 procent graczy nie jest w stanie grać w najnowsze gry na PC ze względu na wymagania sprzętowe. Playkey oferuje rozwiązanie: gracze uruchamiają małą aplikację, a komputer przesyła polecenia do serwera w chmurze. Stamtąd gra jest uruchamiana za pośrednictwem Nvidii z zasilaniem z serwera GPU. W ten sposób użytkownik może cieszyć się grą w jakości Full HD oraz 60 FPS na komputerze Mac lub PC.

Neuromacja

ICO dla Neuromacja zaczyna się pod koniec listopada. Jest to rozproszona platforma obliczeniowa, która pomaga w generowaniu danych syntetycznych i aplikacjach do uczenia głębokiego. Platforma pozwoli użytkownikom tworzyć generatory zestawów danych, a także generować niewiarygodnie duże zestawy danych i trenować na modelach uczenia głębokiego. Ponadto mogą nawet wymieniać modele i zbiory danych na rynku. Transakcje na tym rynku będą odbywać się za pośrednictwem jego tokena i możliwe jest wydobywanie.

Daktyle

  • Rozpoczęcie przedsprzedaży: 25 października 2017 r. – GMT
  • Przedsprzedaż kończy się: kiedy zaczyna się ICO
  • Rozpoczęcie sprzedaży głównej: 28 listopada 2017 r., GMT
  • ICO zatrzymuje się: 24 godziny po osiągnięciu tajnego limitu lub 1 stycznia

Informacje o tokenie

  • NeuroTokens Minted: 1000000000
  • Wydane w ICO: 700 000 000
  • Rezerwa: 300000000 (na płynność)
  • Sekretna czapka – 60 milionów dolarów

Wniosek

Wydaje się, że Cryptonomos przynosi wiele korzyści zarówno użytkownikom, jak i startupom. Platforma ułatwia inwestowanie w ICO, udostępniając wszystkie istotne informacje bezpośrednio na stronie internetowej, wraz z linkiem do zakupu. To znacznie upraszcza proces ICO i czyni go bardziej dostępnym dla początkujących kryptowalut, którzy mogą być zniechęceni zwykłym procesem wysyłania ETH lub BTC na adres umowy, ustalając, jakiej ceny gazu użyć i tak dalej.

Dla startupów, które mogą nie być zaznajomione z prowadzeniem Crowdsale, możliwość zwiększenia rozprzestrzeniania się ich ICO i otrzymywania porad ekspertów na temat ich crowdsale jest naprawdę cenna, co stawia ich na drodze do sukcesu.

Przydatne linki:

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map